Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-01, 22:11   #4201
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez JoanneM Pokaż wiadomość
Cześć Wam.

Pierwszy raz dotarłam na forum stanikowe i zaczynam sie właśnie uświadamiać.
Przed chwilą się wymierzyłam no i właśnie, wg kalkulatora pokazuje mi, że mam rozmiar 65E, aczkolwiek piszecie, że nie do końca dobrze on wszystko wskazuje. Moje wymiary, to:
pod biustem: 72cm,
W biuście: 87cm.
Czy mogłabym prosić którąś z Was o podanie mi prawidłowego rozmiaru?
ja mam 71/86 i kupiłam stanik w rozmiarze 65E właśnie, ale sama musisz popróbować co i jak, ja bym startowała właśnie od tego rozmiaru poprzymierzaj trochę i będziesz mniej więcej wiedziała czego szukać
aam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 22:12   #4202
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
M&S jest bardzo różny i nieprzewidywalny. Trzeba czytać dokladne opisy wymiarów.
no właśnie. A jak mam czytać wymiary w biuście (miseczek)? Jak się mierzy pierś? od jednego końca fiszbiny do drugiego? wiem, że banalne pytanie, ale od niego tyle zależy....

Pooglądałam biustonosze na dopasowanej i tam można kupić Panache albo Cleo by Panache już od 59zł No w każdym razie na początek zdecyduję się chyba na M&S Autograph plunge w r.65C i Cleo Brooke w r.65D Dobry wybór jak na pierwsze dobrze dobrane biustonosze?
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 22:45   #4203
linka656
Raczkowanie
 
Avatar linka656
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Moim zdaniem nie najlepszy, zdecydowanie lepiej byłoby zakupić Panache - jak mówię, M&S są rozciągliwe, a do tego bardzo się rozciągają przy użytkowaniu. Pierwsze uświadomione staniki powinny być "pancerzami" żeby przyspieszyły migrację piersi spod pach na właściwe miejsce
linka656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 01:45   #4204
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez linka656 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie najlepszy, zdecydowanie lepiej byłoby zakupić Panache - jak mówię, M&S są rozciągliwe, a do tego bardzo się rozciągają przy użytkowaniu. Pierwsze uświadomione staniki powinny być "pancerzami" żeby przyspieszyły migrację piersi spod pach na właściwe miejsce
A ponoć Cleo jest "by" Panache myślisz, że to też kiepski wybór? Celuję typowo Panache, ale mają takie zabudowane, że boję się, że każdy górą będzie mi odstawał
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:16   #4205
linka656
Raczkowanie
 
Avatar linka656
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cleo jak najbardziej + .-Fakt, są zabudowane ale przez to trzmają cyca na miejscu - pamiętaj też, że jak kupujesz w sklepie typu "dopasowana" to możesz odsyłać i wymieniać bez żadnych konsekwencji i zawsze przyjmą zwrot
linka656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:40   #4206
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
no właśnie. A jak mam czytać wymiary w biuście (miseczek)? Jak się mierzy pierś? od jednego końca fiszbiny do drugiego? wiem, że banalne pytanie, ale od niego tyle zależy....

Pooglądałam biustonosze na dopasowanej i tam można kupić Panache albo Cleo by Panache już od 59zł No w każdym razie na początek zdecyduję się chyba na M&S Autograph plunge w r.65C i Cleo Brooke w r.65D Dobry wybór jak na pierwsze dobrze dobrane biustonosze?
Na pierwszy stanik radze jednak klasyczny jakiś, z Panache, czy freya. M&S jest fajny niedrogi, ale raczej dla kogoś kto wie czego oczekiwać po staniku.
Ja już wiem jakich staników szukać, ile ma miedc obwód, fiszbiny, i miseczka, wiec łatwiej mi wcelować w rozmiar. Komuś kto kupuje swój pierwszy stanik dokładne wymiary biustonosza raczej nic nie pomogą.
poszukaj swojego rozmiaru w sklepie, spisz sobie, które modele ci się podobają, pooglądaj zdjęcia na balkonetce tych staników w twoim rozmiarze. Porównaj sobie wymiary swoje do dziewczyn w tych stanikach.Będzie Ci łatwiej.
Jeszcze jest coś takiego jak katalog stanikowy. tez możesz sobie poczytać dokładne opinie na temat staników , które cię interesują.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez linka656 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie najlepszy, zdecydowanie lepiej byłoby zakupić Panache - jak mówię, M&S są rozciągliwe, a do tego bardzo się rozciągają przy użytkowaniu. Pierwsze uświadomione staniki powinny być "pancerzami" żeby przyspieszyły migrację piersi spod pach na właściwe miejsce
Jak juz pisałam nie wszystkie
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:47   #4207
linka656
Raczkowanie
 
Avatar linka656
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Madaaa No tak, ale Ty wiesz które są a które nie i jak sama napisałaś - wiesz czego się spodziewać Na pierwszy uświadomiony stanik to nie jest trafny wybór - w tym się zgadzamy
linka656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 10:13   #4208
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Hmm, no to w takim razie M&S będzie "tym drugim" dobranym biustonoszem, bo już kupiłam
Teraz poluję na Celo Brooke lub jakiś Panache. Linka pisałaś, że dobre są te zabudowane bo trzymają pierś. Tylko, że ja za dużych piersi to nie mam, bez biustonosza nic mi nie zwisa a do tego niepełne od góry więc biorąc zabudowane - pewnie każdy będzie odstawał
Freye dopatrzyłam się Millie balcony half - cup i super opinie w katalogu staników, ale nigdzie nie mogę znaleźć na aukcjach, więc pozostaje mi czekać na okazję....

Madaa siedzę codziennie na katalogu Małobiuściastych czytając opinie dziewczyn, porównując ich wymiary do tabelek etc... Do zdjęć w balkonetce nie mogę się dostać nie wiem czemu (trzeba się z osobna zarejestrować?) a wiem, że są tam dziewczyny z podobnymi do moich wymiarami
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 10:17   #4209
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Hmm, no to w takim razie M&S będzie "tym drugim" dobranym biustonoszem, bo już kupiłam
Teraz poluję na Celo Brooke lub jakiś Panache. Linka pisałaś, że dobre są te zabudowane bo trzymają pierś. Tylko, że ja za dużych piersi to nie mam, bez biustonosza nic mi nie zwisa a do tego niepełne od góry więc biorąc zabudowane - pewnie każdy będzie odstawał
Freye dopatrzyłam się Millie balcony half - cup i super opinie w katalogu staników, ale nigdzie nie mogę znaleźć na aukcjach, więc pozostaje mi czekać na okazję....

Madaa siedzę codziennie na katalogu Małobiuściastych czytając opinie dziewczyn, porównując ich wymiary do tabelek etc... Do zdjęć w balkonetce nie mogę się dostać nie wiem czemu (trzeba się z osobna zarejestrować?) a wiem, że są tam dziewczyny z podobnymi do moich wymiarami
Musisz się zarejestrować, żeby oglądać zdjęcia. W sumie dobrze , że to zrobili, bo tylko zainteresowanę teraz moga oglądać czyjeś piersi
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 10:48   #4210
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez linka656 Pokaż wiadomość
Elfka86 Mam Dalię Ivette czarną, od pół roku - nic sie nie rozciągnęła, do tego świetnie sobie radzi bez ramiączek
A jaka cenowo? CZy mają miękki staniki?

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do dziewczyn kupujących staniki w "uświadomionych" sklepach: czy asortymenet jest duży? Bo ja byłam w jednym z takich sklepów i obsługa faktycznie świetna - dziewczyna pomogła mi dobrać rozmiar, pokazała jak sie wgarnia itp ale mój 70g były tylko 2 modele!

A była któraś w łodzi w Szyfonerii? Jestem ciekawa opinii
Ponawiam pytanie...
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 12:45   #4211
linka656
Raczkowanie
 
Avatar linka656
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

karolinka86 Jak cenowo - różnie, za takie "najprostsze" staniki typu Ivette - około 70-80 zł, a takie ładniejsze około 130. O ile wiem mają miękkie w ofercie.
Ja mieszkam 50 km od łodzi i mam tylko jeden no może dwa stacjonarne sklepy gdzie dostanę 70E i wybór jest dość duży, moja siostra z miseczką G/H też zawsze ma 5-8 modeli do wyboru
linka656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 14:34   #4212
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cyśka, dzięki za odpowiedź Z senzy będę brać 65E!

A czy ktoś wie jak z rozmiarówką w New Look ? ;> obwody ścisłe? bo sobie znalazłam taki o :http://www.newlook.com/shop/womens/l...-bra_214983601

Tylko że to jest 32 a mi wychodzi że powinnam 30 nosić
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 15:45   #4213
linka656
Raczkowanie
 
Avatar linka656
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

To z linka to kusidełko jest raczej....założyć i zdjąć...za bardzo do chodzenia nie....
linka656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 16:00   #4214
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Przyszłam się pochwalić Dzisiaj przyszła do mnie Freya Jessica którą kupiłam na Allegro... Strasznie się bałam, że nie będzie pasować, bo miałam kiedyś Arabellę i kompletnie mi nie leżała, więc nawet nie wiedziałam w jaki rozmiar celować. A tu niespodzianka, pasuje (chociaż na styk) i jest jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu Tylko że teraz się napaliłam na inne kolory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000021681.jpg (21,5 KB, 37 załadowań)
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 16:30   #4215
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Śliczny stanik!
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 16:38   #4216
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Dziewczyny możecie mi polecić jakiś w miarę porządny biustonosz z odpinanymi ramiączkami? Mam rozmiar 65F lub 65FF... Wszystkie firm Masquerade, Effuniak i Freya które oglądałam nie mają odpinanych
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 17:05   #4217
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Dziewczyny czy wiecie gdzie dorwać jak wygląda rozmiarówka staników Lepel? Bo zauważyłam, że u nich jest jakoś inaczej i ich 65C byłoby na mnie o wiele za duże..
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 18:53   #4218
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi polecić jakiś w miarę porządny biustonosz z odpinanymi ramiączkami? Mam rozmiar 65F lub 65FF... Wszystkie firm Masquerade, Effuniak i Freya które oglądałam nie mają odpinanych
Deco strapless ma ramiączka. Panache Hestia chyba też. Wonderbra everyday strapless lub ultimate strapless też mają.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:12   #4219
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

kiedyś miałam panache porcelain, miał odpinane ramiączka i był całkiem fajny- trzymał się na miejscu

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2011-03-02 o 19:14
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 20:11   #4220
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wiecie gdzie dorwać jak wygląda rozmiarówka staników Lepel? Bo zauważyłam, że u nich jest jakoś inaczej i ich 65C byłoby na mnie o wiele za duże..
Zobacz na tym blogu . U góry wybierasz audelle usztywniane albo miękkie i masz podane wymiary staników. A w sklepie onlyher masz przy modelach masz napisane czy rozmiarówka jest standardowa.
A jaki model mierzyłaś? Normalnie nosisz 65C?
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 20:43   #4221
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cieszę się niezmiernie, że trafiłam na ten wątek
W życiu nie powiedziałabym, że mój biust o wymiarach 86/72 może wyglądać seksownie w miękusie!
Ba, nie wyobrażałam sobie siebie w najśmielszych snach ubrać miękusa pod obcisłą bluzkę!
Do tego niweluje mi mój defekt w postaci zniekształcenia po bazarkowych stanikach
Brawa za wątek!

Edytowane przez Mia694
Czas edycji: 2011-03-02 o 20:45
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 08:31   #4222
linka656
Raczkowanie
 
Avatar linka656
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Przyszłam się pochwalić Dzisiaj przyszła do mnie Freya Jessica którą kupiłam na Allegro... Strasznie się bałam, że nie będzie pasować, bo miałam kiedyś Arabellę i kompletnie mi nie leżała, więc nawet nie wiedziałam w jaki rozmiar celować. A tu niespodzianka, pasuje (chociaż na styk) i jest jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu Tylko że teraz się napaliłam na inne kolory
Fantastyczny!! Jeśli mogę wiedzieć jaka jest cena tego cuda??

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi polecić jakiś w miarę porządny biustonosz z odpinanymi ramiączkami? Mam rozmiar 65F lub 65FF... Wszystkie firm Masquerade, Effuniak i Freya które oglądałam nie mają odpinanych
http://allegro.pl/bardotka-dalia-ive...470174506.html

Dalia Ivette - mam od pół roku, świetny jakościowo a do tego tani staniczek, podszyty silikonowymi taśmami świetnie radzi sobie bez ramiączek. Poszukaj swojego rozmiaru ( ja tylko dałam tą aukcję przykładowo).
linka656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 09:40   #4223
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez linka656 Pokaż wiadomość
Fantastyczny!! Jeśli mogę wiedzieć jaka jest cena tego cuda??

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------



http://allegro.pl/bardotka-dalia-ive...470174506.html

Dalia Ivette - mam od pół roku, świetny jakościowo a do tego tani staniczek, podszyty silikonowymi taśmami świetnie radzi sobie bez ramiączek. Poszukaj swojego rozmiaru ( ja tylko dałam tą aukcję przykładowo).
Ja dałam 39 zł Jak już mówiłam, ostatnio na Allegro wysyp staników w moich okolicach rozmiarowych po przystępnej cenie
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 09:48   #4224
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

mój biust jest niepełny u góry, trochę taki stożkowaty czy Dalia Ivette będzie dobrym fasonem??
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 10:05   #4225
linka656
Raczkowanie
 
Avatar linka656
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Mój tez taki jest - i Dalia pasuje - ona ( jak to strapless) jest ,nie wiem jak to określić,zachodząca na pierś żeby nie odstawała bez ramiączek, więc nie ma obawy że cyc tego nie wypełni, co więcej mi w miarę postępowania migracji,pierś coraz ładniej wypełnia inne staniki yupiiii
lipcowa87 :O ILE??? Ależ z ciebie farciara - gratuluję, no śłiczny jest.....poluję na jakąś freyę na lato...ale z moim 70F to marne szanse na nową w przystępnej cenie ....
linka656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 10:09   #4226
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

dziewczyny a ja mam pytanie o sportowe biustonosze,jakie polecacie? kompletnie nie wiem jaki rozmiar i jakiej firmy wybrać.
moje wymiary 76/94,pomóżcie proszę
__________________
Funny, we're all one, but one also means that we are lonely...

Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 10:44   #4227
linka656
Raczkowanie
 
Avatar linka656
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Z własnego doświadczenia polecam Shock Absorber - spokojnie można dostać poniżej 100zł, są bardzo dobre jakościowo o dobrze trzymają biust. Co do rozmiaru nie pomogę.....trzeba sprawdzać z tabelką wymiarów bo to są zwykle inne rozmiary niż stanikó na fiszbinie
linka656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:44   #4228
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez linka656 Pokaż wiadomość
karolinka86 Jak cenowo - różnie, za takie "najprostsze" staniki typu Ivette - około 70-80 zł, a takie ładniejsze około 130. O ile wiem mają miękkie w ofercie.
Ja mieszkam 50 km od łodzi i mam tylko jeden no może dwa stacjonarne sklepy gdzie dostanę 70E i wybór jest dość duży, moja siostra z miseczką G/H też zawsze ma 5-8 modeli do wyboru
Dzięki O ja też mieszkam ok 50 km od łodzi Mówisz, o uświadomionych czy zwykłych sklepach?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:49   #4229
nowa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 22
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

A ja mimo ze poczytalam pierwszy wątek dalej mam wątpliwosci:
jaki ja mam rozmiar??
Pod biustem 78 w biuscie 96.
nowa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:03   #4230
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez linka656 Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia polecam Shock Absorber - spokojnie można dostać poniżej 100zł, są bardzo dobre jakościowo o dobrze trzymają biust. Co do rozmiaru nie pomogę.....trzeba sprawdzać z tabelką wymiarów bo to są zwykle inne rozmiary niż staników na fiszbinie
dziękuję cena mnie trochę odstrasza,ale jeśli mówisz,że można dostać taniej to poszukam
tylko teraz dobrać rozmiar
__________________
Funny, we're all one, but one also means that we are lonely...

Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.