Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 18:24   #1261
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez tass822 Pokaż wiadomość
ja kupowałam odżywkę na Allegro u użytkownika aipolska. Nie kupowałam zestawów tylko jedną odżywkę-formułę II. Mi przyniosła tylko ona efekty(pisałam o tym wcześniej), więc myślę,że jest oryginalna, pomimo niskiej ceny- 24zł. (Też mnie zdziwiło to, że na KWC zamieszczono tak wysoką cenę tego produktu)

Tutaj załączam link do aukcji, gdzie ja kupiłam nail tek II:

http://allegro.pl/item354048075_nail...wysylka_0.html

jeszcze zaznaczę, że przy tej wysyłce jak tu, 0zł, czeka się na przesyłkę ok tygodnia. Wiec lepiej zakupić na aukcji, gdzie zapłacimy za koszty przesyłki i otrzymamy ją po 2 dniach
Mogę z czystym sumieniem polecić tego sprzedawcę. Zawsze u niego kupuję (na TEJ aukcji do której, Tass wstawiła linka też akurat brałam).

Dziewczyny nie wiecie może czy NAIL TEK ma jakieś preparaty wybielające płytkę? Bo słabo zorientowana jestem
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 20:28   #1262
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Z tego co sie orientuje NT nie posiada nic wybielajacego, dlatego musisz szukac u innych producentow, ewentualnie stosowac jakies naturalne sposoby typu cytrynka
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 15:08   #1263
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witam
Ja mam dylemat,kupiłam Nail Teka Xtra i chciałam stosować go samodzielnie,jednak gdzieś zahaczam paznokciem i odzywka schodzi...
czy Wy też tak macie? Muszę się chyba zaopatrzyć w Foundation Xtra do tego.
Czy ktoś może mi cokolwiek doradzić?
Byłabym wdzięczna
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 15:26   #1264
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

własnie dziewczyny, ja się tak zastanawiam .

każą nakładac NT kilka warstw, bez zmywania. :P no ok, ale mi własnie przy takim stosowaniu odzywek ( juz tak uzywałam sally hansen) ten lakier schodzi płatami juz po 2 dniach, czy foundation jakos zabezpiecza przed tym przykrym zjawiskiem ?

a dzis zrobilam sobie ciepłą kąpiel z oliwy z oliwek, oleju rycynowego, olejku migdałowego oraz witaminy A i E rośnijcie paznokcie ! ;D
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 19:15   #1265
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Formuły Foundation są unikalnymi odżywkami podkładowymi. Żadna inna firma paznokciowego przemysłu nie oferuje podobnego produktu. Foundation posiada mikrowłókna i naturalne wypełniacze oraz wiąże pozostawiając lepką, matową powierzchnię. Idealnie wygładza płytkę paznokcia. Dzięki znakomitej przyczepności umożliwia długie noszenie barwnego lakieru. Te wyrównujące lakiery podkładowe zawierają składniki odżywcze odpowiadającym im Formuł ochronnych.

Powiem szczerze, ze u mnie Foundation + IT w kilku warstwach konczy sie wlasnie odchodzeniem platow lakieru od paznokcia i co gorsza foundation tak mocno wiaze sie z paznokciem, ze kiedy pociagne za taki plat lakietu to odrywa sie z warstewka paznokcia Dlatego lepiej sie powstrzymywac albo zmyc lakier, a nie obrywac bo moze sie to zle skonczyc dla naszych paznokci
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 07:54   #1266
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, ze u mnie Foundation + IT w kilku warstwach konczy sie wlasnie odchodzeniem platow lakieru od paznokcia i co gorsza foundation tak mocno wiaze sie z paznokciem, ze kiedy pociagne za taki plat lakietu to odrywa sie z warstewka paznokcia Dlatego lepiej sie powstrzymywac albo zmyc lakier, a nie obrywac bo moze sie to zle skonczyc dla naszych paznokci
U mnie wystarczą 3 warstwy IT i lakier sie łuszczy, a jego zrywanie kończy się dokładnie tak jak piszesz
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:30   #1267
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Formuły Foundation są unikalnymi odżywkami podkładowymi. Żadna inna firma paznokciowego przemysłu nie oferuje podobnego produktu. Foundation posiada mikrowłókna i naturalne wypełniacze oraz wiąże pozostawiając lepką, matową powierzchnię. Idealnie wygładza płytkę paznokcia. Dzięki znakomitej przyczepności umożliwia długie noszenie barwnego lakieru. Te wyrównujące lakiery podkładowe zawierają składniki odżywcze odpowiadającym im Formuł ochronnych.

Powiem szczerze, ze u mnie Foundation + IT w kilku warstwach konczy sie wlasnie odchodzeniem platow lakieru od paznokcia i co gorsza foundation tak mocno wiaze sie z paznokciem, ze kiedy pociagne za taki plat lakietu to odrywa sie z warstewka paznokcia Dlatego lepiej sie powstrzymywac albo zmyc lakier, a nie obrywac bo moze sie to zle skonczyc dla naszych paznokci
co za złooo0 !!


kurdę no cóz ;D będe musiała odzwyczaic sie od mojej ulubionej rozrywki na nudnej lekcji nie ma nic fajniejszego od odrywania lakieru :PP heh .

a moich nail teków jak nie ma tak nie ma ...

dziewczyny, mam pytanie

czy jak używałyscie nail teka IT jako kuracje, to robiłyscie to powiedzmy przez 1,5 miesiaca, w taki sposób jak zalecał producent, a w miedzy czasie nie smarowałyscie ich kolorowymi lakierami ?
a jak juz skonczyłyscie to wtedy kolorowy lakier owszem, ale pod spód foundation, a od czasu do czasu IT, czy jakos inaczej??
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 13:26   #1268
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja tez lubie obrywac kawalki lakieru, ale wtedy kiedy on ladnie odchodzi, ale nie z paznokciem

Przez pierwszy tydzien nakladalam samego NT, ale efekt kilku bezbarwnych warstw na paznokciu mi sie nie spodobal wiec po zmyciu nalozylam Foundation + warstewka koloru i na to IT przez tydzien i wszystko pieknie dzialalo
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:35   #1269
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

aha ;D chyba tez spróbuje
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 14:09   #1270
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ok dostałam mojego nail teka!!

mam pytanie : wycielam skórki, spiłowalam paznokcie, odtlusciłam zmywaczem i nałozyłam foundation II. i on jakoś tak... wsiąkł ? no po prostu zanim wysechł to sie błyszczal jak lakier bezbarwny a jak juz wysechł to stworzył taka lekko bialawą matowa powierzchnie :P też tak macie ?
potem na to nałozyłam warstwke IT II i teraz moje paznokcie sie delikatnie błyszcza, mniej wiecej tak jak wtedy kiedy nie mam wgl lakieru
to normalne ?
heh. mam nadzieje ze w ciagu miesiaca zobacze jakies efekty
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 14:31   #1271
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ok dostałam mojego nail teka!!

mam pytanie : wycielam skórki, spiłowalam paznokcie, odtlusciłam zmywaczem i nałozyłam foundation II. i on jakoś tak... wsiąkł ? no po prostu zanim wysechł to sie błyszczal jak lakier bezbarwny a jak juz wysechł to stworzył taka lekko bialawą matowa powierzchnie :P też tak macie ?
Tak, tez tak mamy, bo to jest podkład, który ma wniknąć w płytkę paznokcia i ja wyrównać
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 14:36   #1272
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość

Powiem szczerze, ze u mnie Foundation + IT w kilku warstwach konczy sie wlasnie odchodzeniem platow lakieru od paznokcia i co gorsza foundation tak mocno wiaze sie z paznokciem, ze kiedy pociagne za taki plat lakietu to odrywa sie z warstewka paznokcia Dlatego lepiej sie powstrzymywac albo zmyc lakier, a nie obrywac bo moze sie to zle skonczyc dla naszych paznokci
U mnie też Foundation odchodzi razem z paznokciem... Dlatego postanowiłam przestać go skubać...
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 07:22   #1273
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

oh, rewelacja. zakupilam swojego nail teka dwa miesiace temu, i w zyciu nie mialam piknijszych paznokci - dlugie, twarde
teraz tylko musze sie nauczyc je pilowac, przez 26 lat zycia mialam tak krotkie ze nie pojelam tej sztuki
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 12:29   #1274
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
oh, rewelacja. zakupilam swojego nail teka dwa miesiace temu, i w zyciu nie mialam piknijszych paznokci - dlugie, twarde
teraz tylko musze sie nauczyc je pilowac, przez 26 lat zycia mialam tak krotkie ze nie pojelam tej sztuki
hehe ja tak samo, sztuka piłowania to dla mnie narazie tajmnica ;D zawsze mi tak koszmarnie wychodziło ze w koncu brałam obcinacz i potem tylko odrobinke wyrównywałam, bo nadawanie im kształtu za pomoca samego pilniczka to jest dla mnie mission impossible

narazie uzywam nail teka 4 dni nie podoba mi sie ten efekt 4 warstw bezbarwnego lakieru na paznokciach, ale co zrobic;D nastepnym razem po prostu nałoze sobie jeszcze wastewke koloru


co do piłowania
dziewczynyy byłabym bardzo wdzieczna za jakeis rady albo linka z nauka piłowania ;D jezeli wgl cos takiego istnieje, ale podjerzewam ze na youtube jest wszystko
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 17:05   #1275
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

noooo, z tym pilowaniem to mnie nail zaskoczyl ze tak szybko mi pzaury urosna. nie przygotowalam sie psychhicznie

piluje z boku, potem gora w pol ksiezyc i tyle

a metode mam taka ze maluje dwa razy tym podkladem. nie wiem dlaczego, tak mi wyszlo, potem raz bezbrawnym, na drugi dzien drugi raz i jakis kolor. nawet nie odpryskuje starsznie
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 19:55   #1276
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Wklejcie na forum zdjecia waszych pazurkow i dziewczyny doradza wam jaki ksztalt bedzie najodpowiedniejszy do waszych dloni. W zaleznosci czy jest to np. migdal czy kwadrat piluje sie z boku lub tylko "u gory" przykladajac pilniczek do paznokcia i pilujac zawsze tylko w jedna strone, co zapobiega rozdwajaniu sie paznokci

A tak przy okazji wklejajcie tutaj zdjecia pazurkow przed i po kuracji NT

Zaczynam ja, niestety posiadam zdjecie tylko po killku tyg od zakonczenia kuracji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazzury 004.jpg (45,8 KB, 95 załadowań)
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 17:46   #1277
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

wklejam dwa zdjecia. oba z dzis, bedzie teraz jakis miesiac jak uzywam nail teka. zdjecia sprzed ... no coz, paznokci nie bylo w ogole.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image001.jpg (39,6 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image002.jpg (37,0 KB, 97 załadowań)
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 11:55   #1278
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny ja wczoraj przed impreza zrobilam sobie foundation, na to dwie warstwy koloru i na to IT
i chce jeszcze tak z 3 warstwy IT na to nałozyc (tj. przez 3 dni) , albo i wiecej, tylko mam pytanie : myslicie ze to zadziala tak?
ktoraś pisała tylko o tym ze jedna warstwe koloru nakladala, czy dwie to juz nie bedzie za duzo, zeby IT "przeniknęło" ?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 12:45   #1279
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

czy zadziala nie wiem, ale nie bedzie to to odpryskiwac?
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 09:49   #1280
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
czy zadziala nie wiem, ale nie bedzie to to odpryskiwac?
narazie pieknie sie trzyma
mam warstwe foundation, 2 warstwy koloru, 3 warstwy IT i wszystko jest ej okej
tylko czy zadziała ? proszę kogos o pomoc
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 09:50   #1281
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
wklejam dwa zdjecia. oba z dzis, bedzie teraz jakis miesiac jak uzywam nail teka. zdjecia sprzed ... no coz, paznokci nie bylo w ogole.
oooooh piękne

french masz zrobiony na pewno, bo nie wierze ze koncowki takie biale same z siebie ?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 13:24   #1282
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
oooooh piękne

french masz zrobiony na pewno, bo nie wierze ze koncowki takie biale same z siebie ?
same z siebie. jak babcie kocham
zauwazylam ze jak jem duzo owocow i warzyw to tak bieleja
ale tez moge sie obudzic rano i miec je przezroczyste zupelnie...

a frencza nie umiem zrobic sobie porzadnie. nie umiem tez ich opilowac jakos fachowo
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 13:34   #1283
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
same z siebie. jak babcie kocham
zauwazylam ze jak jem duzo owocow i warzyw to tak bieleja
ale tez moge sie obudzic rano i miec je przezroczyste zupelnie...

a frencza nie umiem zrobic sobie porzadnie. nie umiem tez ich opilowac jakos fachowo
nie wierze Ci normalnie! ;D

przepiękne są ja też teraz duzo warzywek i owocków wpycham w siebie i orzechów i ryb, w ramach zdrowego odżywiania

co do wykonania frencza i piłowania - dla mnie to mhroczne sekrety są niedawno nawet nie potrafilam paznokci porządnie jednym kolorem pomalowac, ale jakos sie nauczyłam i nie jest źle
przedwczoraj tak ładnie pomalowałam ze az sama z siebie dumna jestem
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 13:45   #1284
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
nie wierze Ci normalnie! ;D

przepiękne są ja też teraz duzo warzywek i owocków wpycham w siebie i orzechów i ryb, w ramach zdrowego odżywiania

co do wykonania frencza i piłowania - dla mnie to mhroczne sekrety są niedawno nawet nie potrafilam paznokci porządnie jednym kolorem pomalowac, ale jakos sie nauczyłam i nie jest źle
przedwczoraj tak ładnie pomalowałam ze az sama z siebie dumna jestem
no zdjecia dawaj

ja nadal jasnym kolorem, bo ciemnym to i skorki i stol maluje za jednym zamachem
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 13:57   #1285
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
no zdjecia dawaj

ja nadal jasnym kolorem, bo ciemnym to i skorki i stol maluje za jednym zamachem
nie mam aparatu a do komórki nie mam kabla

http://www.joko.pl/pl/?f=lakierdopaznokci kolor numer 16
ja wole ciemne mimo wszystko moze i błedy widac, ale kolor ciemny jakos mi bardziej podchodzi niz jasny
z wyjątkiem frenchu, ktory uwielbiam, ale juz wieki nie robilam bo zawsze miałam za krótkie paznokcie

wgl zastanawiam sie czego zaczac uzywac jak skoncze nail tek IT II, myślalam o hydration therapy I, bo moje paznokcie potrzebuja nawilżenia.
własnie : czy nail tek IT II nawilzył Wam paznokcie?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 14:53   #1286
WiBe
Przyczajenie
 
Avatar WiBe
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

przebrnęłam chyba przez większośc tego wątku, ale myślę że było warto

Moja historia wątłych pazurków, łamiących i cienkich pazurków jest bardzo długa. Od małego miała ten okropny nawyk obgryzania paznokci :/ jednak ładnych kilka lat temu zniknął ot tak, sama nie wiem , chyba z tego po prostu wyrosłam. Jednak skutki wieloletniego traktowania paznokci ząbkami był opłakany. Nie mogłam z nimi nic zrobić, nie pomagały odżywki, utwardzacze... jak tylko pazurek wyrózł troszkę ponad opuszek palca - trach! i już się łamał. Jakieś 2 lata temu zdecydowałam się na żelik na paznokcie, gdyż chciałam chociaż raz nacieszyć się pięknymi paznokciami - nosiłam je 4 miesiące - później się mi znudziły. Dałam odetchnąć paznokciom kilka miesięcy, jednak jak kolejny raz nie udało mi się nic z nimi zrobić, spróbowałam żeli raz jeszcze - nie na długo jednak gdyż "cudowna" pani kosmetyczka przepiłowała mi pazurka i skutki tego były opłakane Zraziłam się to tipsów i narazie (oby jak najdłużej) jestem ich przeciwniczką. Zwłaszcza, że po ostatnich tipsach moje paznokcie były jeszcze w gorszym stanie niż w czasach kiedy je ogryzałam. Łamały sie pomimo tego, że nawet nie zdąrzyły wyrosnąć ponad opuszek palca... efekt był taki, że miałam żywe ciało na wierzchu... okropne

Zawziełam się i naczęłam inwestować w odżywki, Kupowałam na oślep wszystkie jakie mi wpadły w ręce... Bardzo pomogły mi odżywki JOKO - była w sumie sceptycznee do nich nastawiona, gdyż za taką cene(od 8 do 11 zł) nie spodziewałam się cudów... Ale o dziwo paznokietki zaczęły szybko rosnąć, tak że nie nadąrzałam z ich opiłowywaniem, coby nie wyrosły mi za długie i miękkie, bo chciałąm je wzmocnić. Potem zaczęły twardnieć i teraz wyglądają całkiem nieźłe jak na moje ogryzki jakie miałam przez większość życia.

Koleżanka polecała mi Sally Hanssen, kupiłam odżywkę: Diamentową, później Złotą, Akrylową i utwardzacz... jednak szczerze mówiąc nie widzę póki co szczególnych efektów, jak dla mnie są porównywalne z tym co dały mi odżyki JOKO, które nadal namiętnie stosuje

Teraz natrafiłam na ten wątek i zastanawiam się czy nie zainwestować w Nail Tek II (zestaw Foundation II, Intensive Therapy i Nail Tek Renew). Moje paznokcie pomimo odratowanai ich z opłakanego stanu, potrzebują jeszcze stanowczej regeneracji, i po przestudiowaniu wielu opinii myślę, że Nail Tek to jest to

Mam tylko jedno pytanie do dziewczyn które już używały NT i mają już doświadczenie: czy kuracja zapobiegnie dwóm tendencją jakie mają moje paznokcie, a mianowicie -tendencje do wykrzywiania się w dół jak już wyrosną na konkretną długość (zwłaszcza paznokcie serdeczne), i do nadłamywania się po boku - w środkowej jego części, nie na wolnym brzegu - więc obcięcie go w momencie nadłamania jest często gęsto bolesne, gdyż zostaje mi kawałek ciałka na wierzchu ???

To są w tym momencie najbardziej dręczące i irytujące mnie problemy z paznokciami.

Przepraszam, że się tak rozpisałam.

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki


WiBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 15:11   #1287
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

lifeissosad (heh latwego nicka to ty nie masz)
ja zauwazylam ze mi NT bardzo wzomcnil paznokcie. kiedys gdy sie zadarl z boku od razu odchodzila cala reszta
dzis zauwazylam ze na kciuki moj panokciec od tygodnia jak mial pekniecie tak ma, ale caly pazokciec jest mocno sztywny wiec luz

wibe mnie pazokcie rosna za to w gore. i nic z tym nie zrobisz
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 15:21   #1288
WiBe
Przyczajenie
 
Avatar WiBe
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

cerisecerise - no to mnie nie pocieszyłaś no nic pozostaje mi utrzymywac po prostu długość taką w jakiej jeszcze się nie pochylają ku dołowi
WiBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 17:21   #1289
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

idz do kosmetyczki. bo na moj gust to mozna zalozyc na moment jakis zele i wtedy plytka moze sie zdziebko wyprostowac. u mnie tak podzialalo, ale nie za duzo
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 20:01   #1290
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

WiBe sprobuj NT moze akurat Tobie tez pomoze Jesli chcesz oszczedzic pieniazki to moze kup tylko zestaw II a do tego tansza oliwke albo chocby masc z wit A? Slyszalam kiedys ze paznokcie bardzo sie lamia i zawijaja kiedy sa suche wiec najlepiej byloby je nawilzac i klopot powinien zniknac. U mnie NT bardzo pomogl na pekanie po bokach wiec moze na twoj problem tez zadziala - choc jesli nie sprobujesz to sie nie dowiesz
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.