Jasny podkład - zbiorczy - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-14, 23:15   #4921
mariaantoninaII
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 154
Dot.: Podkład jasna cera

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Idz do Duglasa i popatrz na revlon colorstay, ale tak na prawde wszytsko zalezy czego potrzebujesz. Jakie krycie, jaka skóra est a wątków ze swatchami jest DUŻO! poszukaj w nich
no niestety revlon jest za ciemny, nawet ten najjasniejszy ...
ja rozumiem,ze jest duzo watkow,ale wiekszosc niestety jest za ciemnych... nie mogę dać za podklad wiecej niz 150zł bo mnie nie stac, dlatego wiele odpada. wiem ze w Polsce niestety czesto jest ograniczona gama, jakbysmy normalnie lezeli w jakiejs Afryce i to mnie denerwuje, bo nawet bo swatchach cięzko stwierdzić,a kupowac w ciemno się boję... Dlatego pytałam, może jest tu jakiś ekstremalny bladzioch ;D Ale przeszukam jeszcze.
Dzięki za odpowiedzi
mariaantoninaII jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 23:24   #4922
PurBlanca90
Raczkowanie
 
Avatar PurBlanca90
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 157
Dot.: Podkład jasna cera

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...a+cera+podklad

tu masz zagadnienie o podobnym wątku do TWOJEGO, po prostu nie chcialo Ci się szukać, a zaśmiecasz forum .. ehh
PurBlanca90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 00:09   #4923
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Hej dziewczyny
Znalazlam taki podkład Dainty Doll i on jest baaaardzo jasny z tego ci widzę. Poniżej daję swatcha, wyglada objecujaco. W Polsce niedostępny ;P Ciekawe jak z jakoscia itp, ale czytalam pozytywne recenzje. z tego co wiem kosztuje on 22 funty ale to nie az tak źle.
Są 4 odcienie chyba, ktoś miał go ? Kurcze, bo ciekawie wyglada
Swatche nie moj oczywiscie ;D
Jeśli chodzi o drugie foto to jest to BB Alabaster, Revlon 110 Ivory , Lancome Renergie Lift Foundation in Porcelain, llamasqua Rich Liquid Foundation RF120
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC18607.jpg (140,7 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatch2.jpg (21,3 KB, 108 załadowań)
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse



Edytowane przez tosiajola
Czas edycji: 2012-01-15 o 00:44
tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 00:20   #4924
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Podkład jasna cera

Poszukaj w swoim mieście Golden Rose i potestuj, nawet jak w opakowaniu produkt będzie wyglądał na ciemny, przetestuj na ręce, przy rozcieraniu naprawdę ładnie się dopasowuje. Ja jestem z niego zadowolona.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 09:32   #4925
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Faktycznie wygląda bardzo fajnie.
Wrzucam jeszcze linki do bloga, na którym znalazłam recenzje i swatche podkładu (w różnych jasnych odcieniach) i korektorów: http://www.dreamsthatglitterxoxo.com...oundation.html
http://www.dreamsthatglitterxoxo.com...ation-and.html

Już wiem co kupię następnym razem.

Wydaje mi się, że swatche z poprzedniego posta to swatche podkładu w musie, ale nie jestem pewna. :P Nie wiem czy on nie jest wycofany, bo próbowałam go znaleźć w różnych sklepach, ale go nie było, a swatche, które znalazłam były z roku 2008, 2009.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 09:42   #4926
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Oni wysyłają produkty do PL?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:01   #4927
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

No własnie Wiem, ze kiedyś był na Asosie za 12 funtow! Ale to było z 2 lata temu. Ech... szkoda, wielka szkoda ;<
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 11:39   #4928
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

jestem drugi dzień z Natiną perfect light bb cream kolor w słoiczku mnie zaniepokoił ale na szczęście jest jasna, konsystencja kremowa, łatwo się wklepuje/wmasowuje, fajne uczucie chłodu na buzi, wtapia się ładnie w skórę dając glow ale stety/niestety dla mnie po 10 minutach wchłania się do takiego matu że przy zerowych i minusowych temperaturach wolałabym coś treściwszego ogólnie jest niezła, krycie lekkie do średniego można dołożyc warstwe i chyba nie da się nią zrobic maski bo sie ładnie wtapia w buzię jak to robią bb ale o tej porze roku i na suchych buziach się nie sprawdzi bo za mało treściwa. Aha i co najwazniejsze na mojej buzi przez calutki dzień nie zanotowałam oksydacji kolor porównałabym może do skin homme, ale oczywiście u kogoś moze inaczej się zachowac
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:44   #4929
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jestem drugi dzień z Natiną perfect light bb cream kolor w słoiczku mnie zaniepokoił ale na szczęście jest jasna, konsystencja kremowa, łatwo się wklepuje/wmasowuje, fajne uczucie chłodu na buzi, wtapia się ładnie w skórę dając glow ale stety/niestety dla mnie po 10 minutach wchłania się do takiego matu że przy zerowych i minusowych temperaturach wolałabym coś treściwszego ogólnie jest niezła, krycie lekkie do średniego można dołożyc warstwe i chyba nie da się nią zrobic maski bo sie ładnie wtapia w buzię jak to robią bb ale o tej porze roku i na suchych buziach się nie sprawdzi bo za mało treściwa. Aha i co najwazniejsze na mojej buzi przez calutki dzień nie zanotowałam oksydacji kolor porównałabym może do skin homme, ale oczywiście u kogoś moze inaczej się zachowac
Czyli wykończenie nie jest bardzo 'glow'?Bo przyznam, że parafina w składzie bardzo mnie niepokoi.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:56   #4930
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

tutaj znalazłam ten podkład za niecałe 18 funtów i darmowa wysyłka http://www.lookfantastic.com/dainty-.../10553911.html :P
Heh, fajnie,ale kurcze zamawiać w ciemno ^^
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 13:07   #4931
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
tutaj znalazłam ten podkład za niecałe 18 funtów i darmowa wysyłka http://www.lookfantastic.com/dainty-.../10553911.html :p
heh, fajnie,ale kurcze zamawiać w ciemno ^^


Nie mogę tego kupić, no nie mogę, bo już boję się wchodzić na moje konto, ale tak fajnie to wygląda. ;D
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 14:12   #4932
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Czyli wykończenie nie jest bardzo 'glow'?Bo przyznam, że parafina w składzie bardzo mnie niepokoi.
nie bardzo, przez 10 minut był glow ale się wchłoneło pod wzgledem zapychania na razie nic niepokojacego nie zauwazyłam(a mnie zwykle jak cos zapycha to od razu), bardziej na wysuszenie chyba trzeba uważac, jeszcze zdania nie mam wyrobionego, bo dopiero dwa razy się posmarowałam. Ale wiadomo jak to z bb, u każdego inaczej wygląda, utlenia się... swatchy na razie nie mam jak wrzucic bo nie mam mnie w domu, jutro coś zapodam
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 14:02   #4933
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Swatche, pierwsze zdjęcie światło dzienne(ponure), dwa kolejne z flashem, po kolei: PoPo Palgantone, Clarins #103, Natina, Deborah #0 i Elemong
Natina mimo ze zbyt jasno nie wygląda, na mojej skórze jest najjaśniejsza a Deborah najciemniejsza. Muszę ją na razie odstawic bo jak dla mnie jest zbyt lekka na taka temperaturę jaka jest obecnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,2 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (47,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (21,8 KB, 30 załadowań)
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:47   #4934
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Swatche, pierwsze zdjęcie światło dzienne(ponure), dwa kolejne z flashem, po kolei: PoPo Palgantone, Clarins #103, Natina, Deborah #0 i Elemong
Natina mimo ze zbyt jasno nie wygląda, na mojej skórze jest najjaśniejsza a Deborah najciemniejsza. Muszę ją na razie odstawic bo jak dla mnie jest zbyt lekka na taka temperaturę jaka jest obecnie
Mam nadzieję, że i ja wkrótce wypróbuję Natinę. ach, oby tylko mnie nie zapchała, bo i tak mam pryszcze od picia pokrzywy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:27   #4935
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wiecie... mnie kusi burżuj kwiatkowy. Robiłam swatch 51 z HM, HMS i FP i chyba FP wypadł najjaśniej, co mnie zdziwiło. Światło sklepowe.
Nie wiem czy się skusić...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 07:34   #4936
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

a próbowalyście |Revlona Photoready? Z tego co widzialam ma jasne odcienie - zastanawiam sie nad kolorem Vanillia czy on wpada w zólc czy w róż i czy ewentualnie moglabym go mieszac z Colorstayem bo Photoready ma slabe krycie.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 07:41   #4937
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
a próbowalyście |Revlona Photoready? Z tego co widzialam ma jasne odcienie - zastanawiam sie nad kolorem Vanillia czy on wpada w zólc czy w róż i czy ewentualnie moglabym go mieszac z Colorstayem bo Photoready ma slabe krycie.
https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=30028544
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 11:20   #4938
diploma
Raczkowanie
 
Avatar diploma
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 318
Dot.: Podkład jasna cera

Cytat:
Napisane przez mariaantoninaII Pokaż wiadomość
Witam Przeszukałam już sporo wątków, m.in jak podkreslic bladą cerę czy watek o jasnych podkladach. Niestety nic z tego nie wyniklo, bo nadal nic nie mogę znaleźć.

chodzi mi o podkład baaaardzo jasny, beżowy, nie rozowy, nie zolty do cery mieszanej...zeby nie ciemniał i dobrze kryl.
czytam czytam ,szukam i co i nic? Jak jasny to znowu słabie krycie, jak dobry pod względem ogólnej jakośc to za ciemny.
Przetestowalam juz troche tego i wszystko za ciemne. Moze ktoś poda jakieś propozycje, bo juz nie mam sily tego szukac. Od kilku miesiecy probuje cokolwiek znaleźć i nic.
Ja polecam Catrice w naturze.
diploma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 11:46   #4939
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Podkład jasna cera

Cytat:
Napisane przez mariaantoninaII Pokaż wiadomość
Witam Przeszukałam już sporo wątków, m.in jak podkreslic bladą cerę czy watek o jasnych podkladach. Niestety nic z tego nie wyniklo, bo nadal nic nie mogę znaleźć.
To nie powód, zeby zakładać nowy wątek o identycznym tytule jak istniejacy.. My też nie od razu znajdujemy, bo trudno znaleźć od razu idealny dla siebie i wszyscy, którzy piszą w tamtych wątkach też nadal szukają ideału i często nie znajdują, a czasem znajdują.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 12:46   #4940
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Mój najnowszy bladzioch : pudrowy Armani nr 0 (na zdj w porównaniu z TBS 01) kolor idelanie pasuje do FF 08
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1421.jpg (39,5 KB, 80 załadowań)
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 12:53   #4941
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Mój najnowszy bladzioch : pudrowy Armani nr 0 (na zdj w porównaniu z TBS 01) kolor idelanie pasuje do FF 08
Omg Ten Armani to na prawdę chcę mnie zabić. Raz, że opakowania - maniak czarnej prostoty a teraz ten kolor

Porównasz mi je oba?
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 13:06   #4942
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Omg Ten Armani to na prawdę chcę mnie zabić. Raz, że opakowania - maniak czarnej prostoty a teraz ten kolor

Porównasz mi je oba?
Na skórze odcień identyczny, tylko krycie mniejsze no i wykończenie matowe bez drobinek. Załączam porównanie z 8 w tubce (jedna już prawie pusta ) i na swatchu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1422.jpg (58,4 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1428.jpg (25,7 KB, 83 załadowań)
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 13:08   #4943
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Na skórze odcień identyczny, tylko krycie mniejsze no i wykończenie matowe bez drobinek. Załączam porównanie z 8 w tubce (jedna już prawie pusta ) i na swatchu.
Dzięki, szukam czegoś w kompakcie do poprawek i widzę w nim to co trzeba.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 07:54   #4944
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Hej dziewczyny Jestem w strasznych tarapatach, i potrzebuję ratunku. Dziś skończył mi się podkład, co oczywiście, mimo, że kończył mi się od kilku miesięcy, wielce mnie zaskoczyło no i właśnie zaskoczyło mnie bez podkładu. A sesja, więc nie mam czasu za bardzo odświeżyć wątku, nie mam też za bardzo jak po drogeriach latać, bo... już nie mam podkładu i trochę trudno tak do ludzi wyjść. Już nawet jestem gotowa coś zamówić (Dainty Doll, Bobbi Brown. Mufe HD?) jak nie ma odcieni w Pl... jestem w panice i potrzebuję wsparcia mat, nie musi być płaski, beż, w kierunku żółci a nie różu, lub bardzo jasny żółty, uczciwe średnie krycie... Pomocy, proszę.
(PS: Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko przy tej naprzemienniej śnieżycy i mokrzycy za oknem dawno mnie nie było...)
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:34   #4945
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wr, mnie sie kończy revlon colorstay (wzielam buff i o dziwo jest idealny dla mojego obecnego odcienia skory). Szukam tanszej alternatywy, grzebanie wsrod tanich marek obce mi nie jest, ale czy moglybyscie mnie oswiecic odnosnie Catrice? Chodzi o ten matujacy, czy o ''mineralne''?
I czy znajde cos rownie jasnego jak buff (lub ton ciemniejszy) bez rozowych tonow, za mniej niz 25 pln? Poki co bida u mnie , a ratowac sie musze
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 14:22   #4946
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Wr, mnie sie kończy revlon colorstay (wzielam buff i o dziwo jest idealny dla mojego obecnego odcienia skory). Szukam tanszej alternatywy, grzebanie wsrod tanich marek obce mi nie jest, ale czy moglybyscie mnie oswiecic odnosnie Catrice? Chodzi o ten matujacy, czy o ''mineralne''?
I czy znajde cos rownie jasnego jak buff (lub ton ciemniejszy) bez rozowych tonow, za mniej niz 25 pln? Poki co bida u mnie , a ratowac sie musze
Catrice matujący wygląda bardzo podobnie do revlona 150 http://chochlikkornwalijski.blogspot...i-jeszcze.html
U mnie w naturze cena to 25 albo 6

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2012-01-24 o 14:40
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 14:30   #4947
diploma
Raczkowanie
 
Avatar diploma
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 318
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Wr, mnie sie kończy revlon colorstay (wzielam buff i o dziwo jest idealny dla mojego obecnego odcienia skory). Szukam tanszej alternatywy, grzebanie wsrod tanich marek obce mi nie jest, ale czy moglybyscie mnie oswiecic odnosnie Catrice? Chodzi o ten matujacy, czy o ''mineralne''?
I czy znajde cos rownie jasnego jak buff (lub ton ciemniejszy) bez rozowych tonow, za mniej niz 25 pln? Poki co bida u mnie , a ratowac sie musze
Catrice mam matujący dla mnie super nie podkreśla skórek a jednocześnie nie jest za tłusty .Nie posiada różowych tonów ja mam kolor następny po najjaśniejszym honey beige 020 ale cena wysoka dałam ok 28 zł w Naturze
diploma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 19:08   #4948
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Od dzisiaj testuję Bourjois, Flower Perfection.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 11:35   #4949
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Zamówiłam właśnie próbki Aromaleigh Dewdrop (nowe Glissade)... i się nie mogę doczekać natomiast muszę liczyć jednak z tydzień, nim dostanę, a potem drugi tydzień na biga. Tymczasowo wezmę pewnie Inlota. Ale wracając do minerałków, polećcie pędzel, proszę na pewno flat top, ale jakiej marki? I czy baby flat top ma też krótsze włosie, czy tylko rączkę?
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 13:27   #4950
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dla mnie najlepszy jest klasyk. Flat top EDM. I bardzo lubię też kabuki z TBS.

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
Zamówiłam właśnie próbki Aromaleigh Dewdrop (nowe Glissade)... i się nie mogę doczekać natomiast muszę liczyć jednak z tydzień, nim dostanę, a potem drugi tydzień na biga. Tymczasowo wezmę pewnie Inlota. Ale wracając do minerałków, polećcie pędzel, proszę na pewno flat top, ale jakiej marki? I czy baby flat top ma też krótsze włosie, czy tylko rączkę?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.