Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-01, 11:52   #2911
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Le teint touche eclat
aa to całkiem go lubię, mam pare miniaturek po kilka mililitrów i nawet rozważalam kupno pełnowymiarowego

ale za to wsiąkłam w capture totale, alez ten podkład upiększa skorę

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2014-09-01 o 11:56
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 15:04   #2912
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość

A dasz radę z dojazdami do pracy? Jak tak to biere
Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja mogę jak chcesz
Dziekuje Wam za propozycje. Teraz nie zdecydowac nie moge .

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Jamesik, to się wreszcie wylinki doczekałaś
torebunia świetna, aczkolwiek mam nadzieję że jakość będzie ok. Mam jedną DKNY i po pierwszym użyciu rozleciał mi się suwak, po dwóch miesiącach zaczął mi się sypać pasek - ten brzeg się odkleił , a na domiar złego przeokrutnie mi zaczął brudzić ubrania.
Mam nadzieję że to jednorazowa wpadka firmy, bo ogólnie skórka przefajna i bardzo przydatna ta torebka, mała a pakowna, dlatego ciągle daję jej szansę.
A reklamowalas?

Mam nadzieje, ze moja bedzie idealna, bo jak do UK bede musiala odsylac to mnie szczeli .

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Jak dostaniesz zamówienie to skrobnij wrażenia o słuchawkach, bo czuję się zainteresowana. Wlasnie szukam jakichs fajnych.
Czytalam pare recenzji. Jak na moje potrzeby to sluchawki chyba sie sprawdza.
Wszystko zalezy jakies muzyki sluchac. Sluchawki maja mocny bas, czyli do techno lupanek, dubstepu sa najlepsze. Ja sluchawki czesto czegos w stylu Gavina Degrawa (gitara i lekka perkusja) czy Timberlake'a (wyrazne basy i beat). Nie wiem jednak jak sie sprawdzi przy Sinatrze i Buble. Tego sie najbardziej obawiam, bo moze byc dosc kiepsko.

Jak sluchasz muzyki klasycznej albo czegos w stylu Katie Melua to te sluchawki odpadaja.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-09-01 o 15:57
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 15:28   #2913
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Postaram sie zrobic .



Bimatoprost to lek, ktory dla zdrowych ludzi jest syfem. Narod sie do nauki nie garnie, wiec na co drugim blogu bimatoprost spotkasz . Dokladnie tak wyglada podraznie po bimatoproscie: mozliwe lzawienie, skora sie podsuszy, a oczy beda wygladac jakbys przez ostatnie 48 godzin non stop siarkofruta pod smietnikiem pila.

Idz do apteki, kup ampulki z sola fizjologiczna, przemywaj przez kilka dni 2 razy dziennie. Nie nakladaj tapety. Zrezygnuj z kremow. Jesli za 3 dni nic sie nie polepszy to wizyta u okulisty jest konieczna.
Dziękuję za zainteresowanie i rady
Kurczę, tak długo się opierałam przed używaniem odżywek z tym świństwem, a jak zobaczyłam promocję, to rozsądek już doszczętnie zastąpiła próżność Szczególnie, że jestem podatna na wszelkie podrażnienia, uczulenia, itp, a sugerowałam się nie tym, a dobrymi opiniami na KWC. Było dokładnie, jak napisałaś, czyli łzawiły mi oczy, sucha czerwono-sina skóra i tak przez 3 dni. Niestety minimalny makijaż musiałam nakładać, nie wyszłabym z domu inaczej Pomógł mi też żel SVR, ten.
Co za dziadostwo. Dziwne, że pomimo potencjalnej szkodliwości bimatoprost jest dopuszczony do sprzedaży w kosmetykach. Nie wierzę, że jest obojętny, nawet, jak kogoś nie uczula w sposób widoczny.
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Niestety moze uczulac Moze tez powodowac zmiane koloru teczowki. U mnie na szczescie jest ok. Zero reakcji. A jestem alergikiem o wrazliwych oczach. Bimatoprost nie robi na mnie wrazenia.
Zmianę koloru tęczówki? Przecież to straszne.
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Biedna Mnie nie uczula ani nie podrażnia, no i służy mi znakomicie, nigdy nie miałam tak długich rzęs, niestety idą tylko w długość, odzywka ich nie zagęszcza. Kupiłam dziś zapas

Niech Ci dobrze służy, choć ze swojej strony zdecydowanie polecam bezpieczną Talikę.


A Long4Lashes szukam nowego domku.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uzywam od kilku lat eyelinera w zelu z Maca, chcialabym cos poreczniejszego, tzn nie w sloiczku.
Mam niebieski eyeliner w pedzelku z sephory i jest bardzo fajny, kupie sobie jeszcze czarny o ile nie polecicie czegos lepszego???
Jakbyś kupowała sephorowy, to ten "precyzyjny" za 39zł, nie "longlasting" za 49. Ma lepszy pędzelek. Mój ulubieniec od lat.
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 16:40   #2914
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47954226]Dziekuje Wam za propozycje. Teraz nie zdecydowac nie moge .

A reklamowalas?

Mam nadzieje, ze moja bedzie idealna, bo jak do UK bede musiala odsylac to mnie szczeli .

[/QUOTE]

Oczywiście dostałam dobrą propozycję finansowej rekompensaty na naprawę zamka, brudzenia już nie zgłaszałam , zaczęłam po prostu pasek przecierać co jakiś czas lub nosić ją do ciemniejszych rzeczy.
Twoja na pewno będzie bezbłędna
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 16:49   #2915
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
aa to całkiem go lubię, mam pare miniaturek po kilka mililitrów i nawet rozważalam kupno pełnowymiarowego

ale za to wsiąkłam w capture totale, alez ten podkład upiększa skorę
serio? to wezme probaska

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

mam jeszcze pytanko: wyruszamy w piatek do Włoch ale pierwszy raz rezerwowalam przez booking i niestety zablokowalo mi kase :/ no ale jakos przeboleje.. teraz w Rzymie wynajelam nocleg, wzielam opcje ze rezerwacja bez karty i dostalam info przelewie za jedna noc jako ubezpieczenie rezerwacji.. no ok. ale rozumiem ze powinnam pozniej od hotelu dostac jakies info?
( God jaka ja zielona w te klocki)
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 16:56   #2916
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
aa to całkiem go lubię, mam pare miniaturek po kilka mililitrów i nawet rozważalam kupno pełnowymiarowego

ale za to wsiąkłam w capture totale, alez ten podkład upiększa skorę
A jaki masz odcień Capture Totale?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 17:01   #2917
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
serio? to wezme probaska

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

mam jeszcze pytanko: wyruszamy w piatek do Włoch ale pierwszy raz rezerwowalam przez booking i niestety zablokowalo mi kase :/ no ale jakos przeboleje.. teraz w Rzymie wynajelam nocleg, wzielam opcje ze rezerwacja bez karty i dostalam info przelewie za jedna noc jako ubezpieczenie rezerwacji.. no ok. ale rozumiem ze powinnam pozniej od hotelu dostac jakies info?
( God jaka ja zielona w te klocki)
Szczegołowe informacje czy zablokuja kase, czy i jak wymagaja depozytu itp itd powinny być na stronie przy każdym hotelu w informacjach szczegółowych czy jak się to tam nazywa
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 17:04   #2918
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

to wiem ale nie podawlam nr karty wiec nie zablokowali kasy napisali tylko ze trzeba bedzie przelac rownowartosc jednej nocy .. ale o nr konta nic ni mo
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 17:07   #2919
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
to wiem ale nie podawlam nr karty wiec nie zablokowali kasy napisali tylko ze trzeba bedzie przelac rownowartosc jednej nocy .. ale o nr konta nic ni mo
A to nie wiem, jeszcze nie miałam u nich takiej sytuacji nawet we Włoszech
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 17:21   #2920
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuję za zainteresowanie i rady
Kurczę, tak długo się opierałam przed używaniem odżywek z tym świństwem, a jak zobaczyłam promocję, to rozsądek już doszczętnie zastąpiła próżność Szczególnie, że jestem podatna na wszelkie podrażnienia, uczulenia, itp, a sugerowałam się nie tym, a dobrymi opiniami na KWC. Było dokładnie, jak napisałaś, czyli łzawiły mi oczy, sucha czerwono-sina skóra i tak przez 3 dni. Niestety minimalny makijaż musiałam nakładać, nie wyszłabym z domu inaczej Pomógł mi też żel SVR, ten.
Co za dziadostwo. Dziwne, że pomimo potencjalnej szkodliwości bimatoprost jest dopuszczony do sprzedaży w kosmetykach. Nie wierzę, że jest obojętny, nawet, jak kogoś nie uczula w sposób widoczny.

Zmianę koloru tęczówki? Przecież to straszne.


Niech Ci dobrze służy, choć ze swojej strony zdecydowanie polecam bezpieczną Talikę.


A Long4Lashes szukam nowego domku.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------


Jakbyś kupowała sephorowy, to ten "precyzyjny" za 39zł, nie "longlasting" za 49. Ma lepszy pędzelek. Mój ulubieniec od lat.
Dziekuje za informacje
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 18:00   #2921
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
serio? to wezme probaska

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

mam jeszcze pytanko: wyruszamy w piatek do Włoch ale pierwszy raz rezerwowalam przez booking i niestety zablokowalo mi kase :/ no ale jakos przeboleje.. teraz w Rzymie wynajelam nocleg, wzielam opcje ze rezerwacja bez karty i dostalam info przelewie za jedna noc jako ubezpieczenie rezerwacji.. no ok. ale rozumiem ze powinnam pozniej od hotelu dostac jakies info?
( God jaka ja zielona w te klocki)
W booking.com jest tak, ze właściciel hotelu po spędzonej tam nocy sam może Ci sciągnąć kasę z karty, którą podałaś przy rezerwacji, rzadko z tego korzystają, ale zdarza się (nam chyba 2 razy na jakieś 50 rezerwacji). O przelewie za jedną noc nie słyszałam, bo jesli mają dane Twojej karty kredytowej to w sumie nie powinni chcieć nic więcej. Zazdroszczę wakacji, uwielbiam Włochy, do Rzymu mam spory sentyment Wybieram się do Toskanii w październiku, albo na Sycylię, nieskonkretyzowane jeszcze mam plany

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A jaki masz odcień Capture Totale?
mam 20, ale kolorystyka to jakiś żart. To w ogole jest jakaś większa miniatrua, moja teściowa in spe miała jakieś przygody z sephorą czy douglasem niemiłe i na przeprosiny dali jej jakieś tam kosmetyki, w tym sporo miniatur, przygarnęłam jeszcze ciepłą, ale z pol roku czekała zanim mogłam nałożyć na twarz, strasznie ciemny kolor (jak na mnie) Natomiast wygląda przepięknie, swietnie kryje, a jednoczesnie zero tapety, no i rozpromienia skórę. Powiem, ze nawet bym ten majątek jaki sobie za ten podkład ządają dała, gdyby nie te kolory.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 18:02   #2922
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
W booking.com jest tak, ze właściciel hotelu po spędzonej tam nocy sam może Ci sciągnąć kasę z karty, którą podałaś przy rezerwacji, rzadko z tego korzystają, ale zdarza się (nam chyba 2 razy na jakieś 50 rezerwacji). O przelewie za jedną noc nie słyszałam, bo jesli mają dane Twojej karty kredytowej to w sumie nie powinni chcieć nic więcej. Zazdroszczę wakacji, uwielbiam Włochy, do Rzymu mam spory sentyment
A gdzie warto sie zatrzymac bedac w Rzymie? Interesuja mnie noclegi bardziej tanie niz drogie, ze tak ujme.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 18:08   #2923
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

ale oni nie maja nr mojej karty bo nie trzeba bylo podawac

przy rezerwacji pierszego noclegu w PIzie zablokowali mi kase.. i caly czas wisi, mam nadzieje ze jak zaplace gotowka to nie bedzie problemu z odblokowaniem. bo tak zaznaczylam w opcjach.
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2014-09-01 o 18:10
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 18:15   #2924
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47956866]A gdzie warto sie zatrzymac bedac w Rzymie? Interesuja mnie noclegi bardziej tanie niz drogie, ze tak ujme.[/QUOTE]

ha i dzięki booking.com moge Ci odpowiedzieć (mają historię zatrzymywaliśmy sie w Hotel Villa Glori, mają perfekcyjną niemal obsługę, ładnie urzadzone pokoje i blisko tramwaj.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ale oni nie maja nr mojej karty bo nie trzeba bylo podawac

przy rezerwacji pierszego noclegu w PIzie zablokowali mi kase.. i caly czas wisi, mam nadzieje ze jak zaplace gotowka to nie bedzie problemu z odblokowaniem. bo tak zaznaczylam w opcjach.
Na pewno tak Co do tej drugiej sytuacji możesz zadzwonic do booking.com.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 18:27   #2925
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

mam 20, ale kolorystyka to jakiś żart. To w ogole jest jakaś większa miniatrua, moja teściowa in spe miała jakieś przygody z sephorą czy douglasem niemiłe i na przeprosiny dali jej jakieś tam kosmetyki, w tym sporo miniatur, przygarnęłam jeszcze ciepłą, ale z pol roku czekała zanim mogłam nałożyć na twarz, strasznie ciemny kolor (jak na mnie) Natomiast wygląda przepięknie, swietnie kryje, a jednoczesnie zero tapety, no i rozpromienia skórę. Powiem, ze nawet bym ten majątek jaki sobie za ten podkład ządają dała, gdyby nie te kolory.
zgadzam się kolorystyka jest fatalna, ja mam 033 który jest troszke jaśniejszy niż 030, ogólnie kolory są ciemne ale efekt rewelacja piękna cera, nie mogę przestać patrzeć w lustro
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 18:39   #2926
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

James ja cię adoptuje, u mnie jest fajnie zapraszam
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 19:02   #2927
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ha i dzięki booking.com moge Ci odpowiedzieć (mają historię zatrzymywaliśmy sie w Hotel Villa Glori, mają perfekcyjną niemal obsługę, ładnie urzadzone pokoje i blisko tramwaj.
.
Za drogo i za daleko od centrum. 2000 zl za 6 nocy i do tego trzeba tramwajem do centrum jechac. Zdecydowane nie tego szukam. Jade w zimie sama. Waham sie jeszcze nad Paryzem.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
James ja cię adoptuje, u mnie jest fajnie zapraszam
To jestem chetna. Tylko pamietaj, ze mnie nakarmic trzeba .


btw: co ciekawego ostatnio kupilas? Ty masz takie wynalazki czasami, ktorych nie testowalam, wiec chetnie poczytam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 19:03   #2928
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ale oni nie maja nr mojej karty bo nie trzeba bylo podawac

przy rezerwacji pierszego noclegu w PIzie zablokowali mi kase.. i caly czas wisi, mam nadzieje ze jak zaplace gotowka to nie bedzie problemu z odblokowaniem. bo tak zaznaczylam w opcjach.
Oni tą kasę mrożą na jakiś tydzień jako zabezpieczenie. Przynajmniej ja tak miałam jak zamawiałam nocleg w Barcelonie. Kasa wróciła na konto po jakimś czasie.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 19:22   #2929
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47958025]Za drogo i za daleko od centrum. 2000 zl za 6 nocy i do tego trzeba tramwajem do centrum jechac. Zdecydowane nie tego szukam. Jade w zimie sama. Waham sie jeszcze nad Paryzem.



To jestem chetna. Tylko pamietaj, ze mnie nakarmic trzeba .


btw: co ciekawego ostatnio kupilas? Ty masz takie wynalazki czasami, ktorych nie testowalam, wiec chetnie poczytam.[/QUOTE]

No spodziewam sie, ze nie tego szukasz, niemniej hotel fajny. Myślę ze z łątwością znajdziesz na booking coś dla siebie. W Paryżu byłam na walentynki, nigdy więcej nie pojawię się tam w miesiącach innych niż przedział maj - wrzesień
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 19:26   #2930
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
No spodziewam sie, ze nie tego szukasz, niemniej hotel fajny. Myślę ze z łątwością znajdziesz na booking coś dla siebie. W Paryżu byłam na walentynki, nigdy więcej nie pojawię się tam w miesiącach innych niż przedział maj - wrzesień
Sie waham wciaz nad wyjazdem. Nie latwo znalezc mi wyjazd. Lece sama, wiec musze wliczyc dodatkowe koszty przez to. Wylot tylko z Wroclawia. No i zima, bo wtedy mam urlop.

Nie wiem czy wolalabym dupe plaszczyc tydzien nad basenem w Egipcie badz Tunezji czy zwiedzac Rzym. Nie jestem typem podroznika.

Moze cos polecisz na zime z Breslau?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 19:51   #2931
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
mam 20, ale kolorystyka to jakiś żart. To w ogole jest jakaś większa miniatrua, moja teściowa in spe miała jakieś przygody z sephorą czy douglasem niemiłe i na przeprosiny dali jej jakieś tam kosmetyki, w tym sporo miniatur, przygarnęłam jeszcze ciepłą, ale z pol roku czekała zanim mogłam nałożyć na twarz, strasznie ciemny kolor (jak na mnie) Natomiast wygląda przepięknie, swietnie kryje, a jednoczesnie zero tapety, no i rozpromienia skórę. Powiem, ze nawet bym ten majątek jaki sobie za ten podkład ządają dała, gdyby nie te kolory.
Dziękuję . W takim razie najpierw przejrzę kolory stacjonarnie, a potem może kupię jakieś mniejsze testerowe opakowanie, bo juz od dłuższego czasu miałam w planach testy tego fluidu, a Ty mi o tym przypomniałaś . Pewnie on nie jest przeznaczony do cer z tendencją do przetłuszczania, ale aktualnie świecę się po wszystkim, więc mi bez różnicy.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
zgadzam się kolorystyka jest fatalna, ja mam 033 który jest troszke jaśniejszy niż 030, ogólnie kolory są ciemne ale efekt rewelacja piękna cera, nie mogę przestać patrzeć w lustro
Brzmi zachęcająco, coraz bardziej
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 20:13   #2932
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47958497]Sie waham wciaz nad wyjazdem. Nie latwo znalezc mi wyjazd. Lece sama, wiec musze wliczyc dodatkowe koszty przez to. Wylot tylko z Wroclawia. No i zima, bo wtedy mam urlop.

Nie wiem czy wolalabym dupe plaszczyc tydzien nad basenem w Egipcie badz Tunezji czy zwiedzac Rzym. Nie jestem typem podroznika.

Moze cos polecisz na zime z Breslau?[/QUOTE]

Zimą to wolałabym coś ciepłego (zmarzluch jestem), może hiszpańskie wyspy? Nie wiem jak z Wrocławia, ale z Gdańska często są stosunkowo niedrogie loty, a tam zimą ciepło jest, no i zwiedzać też co jest Zerkaj na fly4free, ewentualnie jeszcze strony typu lastminuter Chyba że narty


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję . W takim razie najpierw przejrzę kolory stacjonarnie, a potem może kupię jakieś mniejsze testerowe opakowanie, bo juz od dłuższego czasu miałam w planach testy tego fluidu, a Ty mi o tym przypomniałaś . Pewnie on nie jest przeznaczony do cer z tendencją do przetłuszczania, ale aktualnie świecę się po wszystkim, więc mi bez różnicy.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------


Brzmi zachęcająco, coraz bardziej
Trzymam kciuki, a co do przetłuszczania sie skóry w nim - absorbentki używam rzadziej niż np przy skin illusion, srednio raz dziennie, albo wcale, z tym, ze ja nie używam pudru sypkiego, tylko podkład + róż/brązer solo.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 21:17   #2933
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47958025]Za drogo i za daleko od centrum. 2000 zl za 6 nocy i do tego trzeba tramwajem do centrum jechac. Zdecydowane nie tego szukam. Jade w zimie sama. Waham sie jeszcze nad Paryzem.



To jestem chetna. Tylko pamietaj, ze mnie nakarmic trzeba .


btw: co ciekawego ostatnio kupilas? Ty masz takie wynalazki czasami, ktorych nie testowalam, wiec chetnie poczytam.[/QUOTE]
Wiesz u mnie to jak u Amaro.
Ostatnie zachwyty kosmetyczne to Full Melow, kosmetyki Bee Yes i olejek lotus Clarinsa.
Ale ja mało kosmetyków kupuje, jakoś wolę ciuchy, torebki itp.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 21:26   #2934
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Wiesz u mnie to jak u Amaro.
Na krowe z frytkami i Dr Peppera nie mam co liczyc jak rozumiem?

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ostatnie zachwyty kosmetyczne to Full Melow, kosmetyki Bee Yes i olejek lotus Clarinsa.
Ale ja mało kosmetyków kupuje, jakoś wolę ciuchy, torebki itp.
A co z tych dwoch marek polecasz? Nigdy o nich nie slyszalam.

Pochwal sie tez jakas fajna torebka. Lubie patrzec na ladne torebki.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 21:31   #2935
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Krowy i frytki też są, ale Leppera nie ma
Z bee yes polecam krem do twarzy i pod oczy, serum do niczego, jalaś taka dziwna świecącą woda.
Z Full mam na razie tylko serum z wit.C i boskie jest, peeling z makiem i maseczkę też fajne.


Tobie się te nie podobają, bo ja kolejna Rose kupiłam
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 21:41   #2936
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Krowy i frytki też są, ale Leppera nie ma
Z bee yes polecam krem do twarzy i pod oczy, serum do niczego, jalaś taka dziwna świecącą woda.
Z Full mam na razie tylko serum z wit.C i boskie jest, peeling z makiem i maseczkę też fajne.
Ja na witamine C niestety oporna i zadnych rezultatow ani po samorobie, ani po Flavo nie widze. Peeling obczaje.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Tobie się te nie podobają, bo ja kolejna Rose kupiłam
Ja nie mowilam, ze mi sie nie podobaja, bo fajne. Juz lata temu zielona ogladalam. Po prostu protestuje przeciwko poliestrowi w srodku w torebce za taka cene . Dawno w Tousie nie bylam, wiec ciekawa jestem czy cos w tym zakresie sie zmienilo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 22:12   #2937
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Nie nie zmienili, a papier za 3 tyś pasuje?

Ta zielona to mój kolejny i ostatni typ.


Ja też używałam różne smarowidła z wit. c i jedyny efekt ich działania to był wyspy i zapchanei, ale to poważnie przyspiesza gojenie, rozjaśnia i nie robi mi krzywdy, no i tanie jest. Jedyny minus trochę sie kolei, jak dasz za dużo. Ja daje też pod oczy.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 23:32   #2938
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Byłam w Rzymie jakoś z 8 lat temu, wiec nie pamietam dokładnie na 100%, ale kojarzy mi sie ze to był ten hotel
http://www.hotelmirage.org
Tanio, czysto, i wszędzie blisko przynajmniej wtedy tak było. Jeszcze trafiliśmy na Polkę z obsługi to nam fajny pokój dała
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-09-01 o 23:34
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 23:47   #2939
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47859531]







Frieda. Do kupienia w Rossmanach, SP, D i S. Znajoma wizazanka polecila mi sprej Joanny, ze taki efekt jak po Friedzie bedzie. Na KWC niektorzy tez tak pisza. Ja mam inne wrazenie. Po Joannie jestem mniej zlotowlosa. Widac po odrostach. Nawet jednak juz i te wysprejowane Frieda wlosy stracily nieco na zlotym odcieniu. Wlasnie musze kupic i poprawic wlosy po Joannie, ale czasu nie mam .[/QUOTE]


A mozesz pokazac przed i po?
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 06:58   #2940
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

W D. online nowa promocja: -40% na drugi kosmetyk do włosów (nie obejmuje SALE i Sensai), kod: HAIR40 ważny do 08.09.2014 r.


__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.