Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-11, 18:08   #3931
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

miałam wstawić zdjęcia z moimi czerwonymi włosami. niestety kolor się juz troche sprał (2 mycia) i miałam problem z uchwyceniem koloru - zdjęcia robione przy zachodzącym słońcu, światło było ciepłe i trudno ustawić balans bieli... tak czy siak, kolor wypłukał się do miedzi, był chłodniejszy i bardziej wiśniowy.
obawiałam sie, że taki kolor podkreśli wszystkie zaczerwienienia ale chyba jest wręcz odwrotnie. może początkowa intensywność koloru sprawiała, że czerwień jakby "nikła"? skóra ogólnie wydaje mi się przy nim żółta więc na razie całkowicie zrezygnowałam z żółtego Lumene (dwa razy nałożyłam na niego minerały - taki "makijaż pancerny" - dobre krycie i świetna trwałość) na rzecz zimnego Ailive od Pixie i dużych ilości różu Cute as hell

znalazłam to cudo którym się ostatnio zachwycałam
http://www.goldenrose.pl/art-p_tbo-terracotta_roz.html jutro idę go obadać dokładniej.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-11-11 o 18:47
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:35   #3932
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
miałam wstawić zdjęcia z moimi czerwonymi włosami. niestety kolor się juz troche sprał (2 mycia) i miałam problem z uchwyceniem koloru - zdjęcia robione przy zachodzącym słońcu, światło było ciepłe i trudno ustawić balans bieli... tak czy siak, kolor wypłukał się do miedzi, był chłodniejszy i bardziej wiśniowy.
obawiałam sie, że taki kolor podkreśli wszystkie zaczerwienienia ale chyba jest wręcz odwrotnie. może początkowa intensywność koloru sprawiała, że czerwień jakby "nikła"? skóra ogólnie wydaje mi się przy nim żółta więc na razie całkowicie zrezygnowałam z żółtego Lumene (dwa razy nałożyłam na niego minerały - taki "makijaż pancerny" - dobre krycie i świetna trwałość) na rzecz zimnego Ailive od Pixie i dużych ilości różu Cute as hell

znalazłam to cudo którym się ostatnio zachwycałam

http://www.goldenrose.pl/art-p_tbo-terracotta_roz.html jutro idę go obadać dokładniej.

Ale masz fajne kolczyki. To koty?
Hmm ja uważam, że w poprzednim kolorze włosów wyglądałaś lepiej. Ten Ci pasuje(to niesamowite, ale bladolicym pasuje naprawdę każdy kolor!), ale pamiętam taki brąz i on był naprawdę świetny.

Widziałam ten róż, ale nie wzięłam go, bo wydawało mi sie, że będzie po nim efekt buraczka.

Który kwas z BU najlepiej wygładza, rozjaśnia skórę i wyrównuje koloryt? Bo tak czytam i w sumie to potrzebowałabym wszystkich
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-11-11 o 19:41
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:47   #3933
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
miałam wstawić zdjęcia z moimi czerwonymi włosami. niestety kolor się juz troche sprał (2 mycia) i miałam problem z uchwyceniem koloru - zdjęcia robione przy zachodzącym słońcu, światło było ciepłe i trudno ustawić balans bieli... tak czy siak, kolor wypłukał się do miedzi, był chłodniejszy i bardziej wiśniowy.
obawiałam sie, że taki kolor podkreśli wszystkie zaczerwienienia ale chyba jest wręcz odwrotnie. może początkowa intensywność koloru sprawiała, że czerwień jakby "nikła"? skóra ogólnie wydaje mi się przy nim żółta więc na razie całkowicie zrezygnowałam z żółtego Lumene (dwa razy nałożyłam na niego minerały - taki "makijaż pancerny" - dobre krycie i świetna trwałość) na rzecz zimnego Ailive od Pixie i dużych ilości różu Cute as hell

znalazłam to cudo którym się ostatnio zachwycałam
http://www.goldenrose.pl/art-p_tbo-terracotta_roz.html jutro idę go obadać dokładniej.
omg ale Ty jesteś... ładna masz taki wyjątkowy typ urody a w tym kolorze moim zdaniem Ci bosko, tzn. zalezy od tego jak chciałaś wygladac, bo teraz zdecydowanie się wyróżniasz z tłumu ta czerwień świetnie podkreśla Twoje oczy
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:57   #3934
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ale masz oczy

Ja czekam na nową formułę Pixie
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:03   #3935
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

fiasco,fajna ta czerwień ja dalej się bije z myślami co by stać się rudzielcem :P
estra ja używałam serum Lemon... i zbytnich efektów nie było... także akurat tego nie polecam ,może nawet stoi jeszcze w lodówce:P
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:04   #3936
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Fiasco, bardzo ładny kolor i bardzo Ci pasuje. W ogóle nie wygląda sztucznie. Podkreśla kolor cery i wydobywa brąz tęczówek oczu
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:38   #3937
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Lemirka, i jak sprawują się u Ciebie BB kremy? To coś w stylu kremów tonujących? Jaki efekt dają na bladej skórze?
Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Jakich BB Creamów używasz? Ja po trzech nieudanych podejściach zniechęciłam się trochę, choć miałabym ochotę na dalsze eksperymenty.
Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Lemirka, też jestem ciekawa jakich BB używasz, ja narazie próbowałam Pink Skin79 i Misshe #21 i średnio, ciemne te kolorki a wątku nie mogę uzyskać informacji które są najjaśniejsze...
Mam sporo różnych na stanie i generalnie najbardziej przypadł mi do gustu IOPE Reapir i Laneige Snow . W sumie działają jak kremy tonujące- ale jednak mają lepsze krycie. Trochę jakby podkład wymieszać z kremem. IOPE jest bardziej suche Snow jest bardziej lejący.
Co do kolorów - większość BB jest różowawa lub ziemista, chociaż muszę przyznać, że prawie wszystkie ładnie się stapiają. Jedyne które były zdecydowanie za ciemne to Skinfood Peach Sake, Lioeli i Crystal White. Zachwalała je Shilpa na swoim blogu - ale prawdę mówiąc nie wiem jako ona je mogła nosić - toż to marchewki.
Generalnie lubię efekt rozświetlenia jaki dają bb kremy - bardzo naturalny (może poza Hanskin Glossy BB). Skóra wydaje się taka wypoczęta.

Wrzucam kilka swatchy.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 21:39   #3938
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

cd
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:40   #3939
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

c.d.2.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:58   #3940
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

tyyyyyyle swatchy a ja czuję się znęcona na healthy mix fantastyczny kolor ma!
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:22   #3941
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
tyyyyyyle swatchy a ja czuję się znęcona na healthy mix fantastyczny kolor ma!
polecam healthy mix! dla mnie jest odrobinę za ciemny, ale rozjaśniony białym pudrem jest idealny, serio. najbardziej odpowiada mi w nim ten ładny, beżowy odcień, nie żółty i ni różowy jak świnka. no i to że nałożony bez pudru jets taki... mokry jakby, leciutko rozświetla i daje efekt takiej zdrowje lekko wilgotnej skóry
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 23:27   #3942
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Lemirka: piękna kolekcja bb kremów
ten "glossy" szczególnei ładny
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 23:36   #3943
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
tyyyyyyle swatchy a ja czuję się znęcona na healthy mix fantastyczny kolor ma!


Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Lemirka: piękna kolekcja bb kremów
ten "glossy" szczególnei ładny
pierwszy moment jest taki nie fajny - ot bombka - ale jak się wchłonie to nawet nawet
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 08:30   #3944
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mnie zachwyca IOPE. On jest jaśniejszy niż Burżujka, tak?;>
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:04   #3945
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
tyyyyyyle swatchy a ja czuję się znęcona na healthy mix fantastyczny kolor ma!
dokładnie ja sobie upatrzyłam najlepszy kolor na swatchu, patrzę a to hm
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:10   #3946
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mnie zachwyca IOPE. On jest jaśniejszy niż Burżujka, tak?;>
Nie jest jaśniejszy - ma inną tonację - bardziej szarą niż żółtą - ale chyba jest odrobinę ciemniejszy. Tylko kolor nie do końca ma znaczenie.

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
dokładnie ja sobie upatrzyłam najlepszy kolor na swatchu, patrzę a to hm
Nie sugerujcie się tak kolorami - bo w sumie poza 3 bb kremami (peach sake i lioeli, które są pomarańczowe i o ironie White Crystal, który jest opalony) reszta wtopiła się tak, że kolor się nie odcina. A kończyłam na linii żuchwy bo właśnie na tym polegają ich cudne właściwości, że rewelacyjnie stapiają się ze skórą.


Czyli jak dobrać odpowiedni bb krem? testy testy testy
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 11:33   #3947
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ostatnio zaniedbałam wątek kochane blade twarzy, ale brak czasu.
Lemirko, dziękuję za Twoje posty. Ja od rana próbuję zorientować się w BB kremach, ale niestety nie jest to dla mnie takie łatwe.
Na pewno na jakiś się zdecyduję, bo podoba mi się obietnica wypoczętej skóry i pielęgnacja.
Na wątku kupujemy BB Creamy można nabyć jeszcze Skin79 Pefection, ale nie wiem jaki odcień będzie odpowiedni.
Na razie nabyłam nowy pędzel pixie, jest taki piękny Szkoda tylko, że podrożał. :/
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-11-12 o 11:45
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:51   #3948
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

O mamusiu, jaka kolekcja bb

Co do 'utrzymywania się' minerałów, to u mnie też najlepiej utrzymują się na 'gołej' japie Ale ja ogólnie bardzo rzadko nakładam jakikolwiek krem pod makijaż (no chyba, że filtr, ale gdzieś o 2 miesięcy się już nie filtruję i zacznę chyba dopiero gdzieś w marcu... ), bo zaraz wszystko mi 'spływa'

Fiasco, uważam, że w tej wiśni wyglądasz BOMBASTYCZNIE! I masz cudne usta, po prostu śliczne
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 15:00   #3949
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
O mamusiu, jaka kolekcja bb
ale to tylko próbki nie pełnowymiarowe
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 15:22   #3950
littlesmallfrog
Raczkowanie
 
Avatar littlesmallfrog
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Do dziewczyn poszukujących Lumene w Krakowie: znalazłam na Karmelickiej w Perfumerii znajdującej się obok Get in Bank w okolicy tego dużego Kefirka. Pani miała te nowe podkłady (w kolorze vanilla też) i trochę innych produktów z tej firmy, ale chyba nie bardzo opłaca się tam kupować ten podkład, bo kosztuje 49,90, a na allegro dużo mniej. Warto się wybrać, żeby obejrzeć kolor na żywo, bo zachwyca
__________________

littlesmallfrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 15:38   #3951
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
ale to tylko próbki nie pełnowymiarowe
ale i tak wygląda imponująco

Cytat:
Napisane przez littlesmallfrog Pokaż wiadomość
Do dziewczyn poszukujących Lumene w Krakowie: znalazłam na Karmelickiej w Perfumerii znajdującej się obok Get in Bank w okolicy tego dużego Kefirka. Pani miała te nowe podkłady (w kolorze vanilla też) i trochę innych produktów z tej firmy, ale chyba nie bardzo opłaca się tam kupować ten podkład, bo kosztuje 49,90, a na allegro dużo mniej. Warto się wybrać, żeby obejrzeć kolor na żywo, bo zachwyca
Wielkie dzięki! Jutro tam uderzam
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 15:52   #3952
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Lemirko, super swatche! Najbardziej podoba mi się IOPE i Elmong, zanurzam się wwątku o BB
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 16:27   #3953
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez littlesmallfrog Pokaż wiadomość
Do dziewczyn poszukujących Lumene w Krakowie: znalazłam na Karmelickiej w Perfumerii znajdującej się obok Get in Bank w okolicy tego dużego Kefirka. Pani miała te nowe podkłady (w kolorze vanilla też) i trochę innych produktów z tej firmy, ale chyba nie bardzo opłaca się tam kupować ten podkład, bo kosztuje 49,90, a na allegro dużo mniej. Warto się wybrać, żeby obejrzeć kolor na żywo, bo zachwyca
O dzięki ci! Strasznie byłam ciekawa koloru Lumene, a po niewypale z Lioele boję się kupywać bez zobaczenia na żywo koloru.

Lemirko wielkie dzięki za swatche! Szkoda tylko, że wcześniej nie wiedziałam, że Lioele jest takie ciemne. Zostałam z całym opakowaniem :/ Teraz czaję się na IOPE.

Dziewczyny lecę w środę do Walencji. Pierwsze, co muszę kupić przed wyjazdem to nowy filtr. Możecie polecić jaką dobrą SPF 30?
Mam w planach nawiedzenie też sklepów bezcłowych w celu pomacania, a może zakupienia jakiś dziwnym trafem jakiegoś jasnego podkładu
__________________

Edytowane przez Valie
Czas edycji: 2010-11-12 o 16:30
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 16:56   #3954
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

z 30 -stek polecam albo Bioderme AKN (matująca) albo z Aknicare Sun wpisz sobie w dozie to Ci znajdzie
no albo Eve. 50-tkę ,wyjdzie dużo taniej
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 17:27   #3955
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dobrze że tu zostałam
Dzięki Wam wczytuję się w wątek o BB Cream.
Brzmi wspaniale,krem który robi za rolę podkładu i jeszcze ma działanie lecznicze
Mmm..już się napaliłam
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:28   #3956
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez littlesmallfrog Pokaż wiadomość
Do dziewczyn poszukujących Lumene w Krakowie: znalazłam na Karmelickiej w Perfumerii znajdującej się obok Get in Bank w okolicy tego dużego Kefirka. Pani miała te nowe podkłady (w kolorze vanilla też) i trochę innych produktów z tej firmy, ale chyba nie bardzo opłaca się tam kupować ten podkład, bo kosztuje 49,90, a na allegro dużo mniej. Warto się wybrać, żeby obejrzeć kolor na żywo, bo zachwyca
rzeczywiście niezbyt się opłaca, ja u siebie (w Kielcach) kupiłam za 28

estra tak, to koty, odkąd je kupiłam ze 4 lata temu prawie ich nie zdejmuję
viki, agusia, quench, natrix dzięki dziewczyny za miłe słowa
no i teraz mam namieszane, bo o ile przedwczoraj szukałam odpowiednika tego koloru w farbach permanentnych, to dzisiaj już marzyłam, żeby ten kolor jak najszybciej wypłukać i i znowu przyciemniać do tego kawowego brązu, a teraz znowu się przekonałam do tej wiśni

Lemirka, jaka okazała kolekcja (nadal trudno mi jest pojąć jak to jest, ze podkład czy cokolwiek dopasowuje się do koloru skóry magia)

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
z 30 -stek polecam albo Bioderme AKN (matująca) albo z Aknicare Sun wpisz sobie w dozie to Ci znajdzie
no albo Eve. 50-tkę ,wyjdzie dużo taniej

już o Evie pisałam. nie ufałabym jej, bo nie opiera sie na żadnym stabilnym filtrze, ma Parsol1789 (Butyl Methoxydibenzoylmethane, Avobenzone), a wiadomo, on kapryśny jest. jeżeli nie stosujemy żadnej destabilizującej kolorówki to pewnie jest OK, ale trudno powiedzieć, czy Octocrylene wystarczająco stabilizuje Parsol, zeby mozna było kłaść na niego tlenek cynku, mikę, talk i takie tam inne
ja przy wyborze filtra radzę przebrnąć przez skład w poszukiwaniu stabilnych filtrów. szukam artykułu, w którym tę listę znalazłam, ale coś go nie widzę, więc oto i stabilne filtry:
Tinosorb M (methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol)
Tinosorb S (bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine)
Mexoryl XL (drometrizole trisiloxane)
Mexoryl SX (terephthalidene dicamphor sulfonic acid)
Uvinul A Plus (diethylamino hydroxybenzol hexyl benzoate)

Disodium Phenyl Dibenzimidazole Tetrasulfonate = Neo Heliopan AP
jeżeli któryś z nich jest w składzie to spokojnie możemy go używac i jeszcze kłasć na to kolorówkę ja sobie tę listę zapisałam na komputerze i jeszcze w telefonie coby mieć pod ręką
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-11-12 o 18:30
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:43   #3957
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
ale i tak wygląda imponująco



Wielkie dzięki! Jutro tam uderzam
ja się wybiorę w czwartek, jadę na tydzień do mojego chłopaka w Krakowie
juz zeznał ze wie gdzie to jest
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:46   #3958
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość


już o Evie pisałam. nie ufałabym jej, bo nie opiera sie na żadnym stabilnym filtrze, ma Parsol1789 (Butyl Methoxydibenzoylmethane, Avobenzone), a wiadomo, on kapryśny jest. jeżeli nie stosujemy żadnej destabilizującej kolorówki to pewnie jest OK, ale trudno powiedzieć, czy Octocrylene wystarczająco stabilizuje Parsol, zeby mozna było kłaść na niego tlenek cynku, mikę, talk i takie tam inne
ja przy wyborze filtra radzę przebrnąć przez skład w poszukiwaniu stabilnych filtrów. szukam artykułu, w którym tę listę znalazłam, ale coś go nie widzę, więc oto i stabilne filtry:
Tinosorb M (methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol)
Tinosorb S (bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine)
Mexoryl XL (drometrizole trisiloxane)
Mexoryl SX (terephthalidene dicamphor sulfonic acid)
Uvinul A Plus (diethylamino hydroxybenzol hexyl benzoate)

Disodium Phenyl Dibenzimidazole Tetrasulfonate = Neo Heliopan AP
jeżeli któryś z nich jest w składzie to spokojnie możemy go używac i jeszcze kłasć na to kolorówkę ja sobie tę listę zapisałam na komputerze i jeszcze w telefonie coby mieć pod ręką
dzięki

a jakiego filtru Ty używasz ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:55   #3959
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
dzięki

a jakiego filtru Ty używasz ?
ostatnio nie używam, ewentualnie jak jest cieplej to na szyję mineralną Lirenkę albo Babydream pewnie na wiosnę zaopatrzę sie w soś aptecznego, droższego, co ani mnie nie zapcha, ani nie będzie się tłuścić jak Babydream
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 19:07   #3960
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ostatnio nie używam, ewentualnie jak jest cieplej to na szyję mineralną Lirenkę albo Babydream pewnie na wiosnę zaopatrzę sie w soś aptecznego, droższego, co ani mnie nie zapcha, ani nie będzie się tłuścić jak Babydream
masz nowy BD czy ten stary?
i o której Lirence mowa?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.