Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 12:11   #1381
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Laski mogę oddychać Chyba w ciązy ujawniła mi sie jakaś alergia na pyłki.. bo faktycznie jak wychodze na zewnatrz..leci mi z nosa.. oczy pieką a dziś pada i czuję się wyśmienicie


heroine jak będę w tesco to zobacze czy mają jakieś sukienki bo deficyt straszny nawet bluzek mi brakuje:-/ w spodnie to ja wchodzę i zapinam sie pod brzuchem ..ale każda bluzka mi sie podnosi a gdzie tu jeszcze 3 miesiące
Super ja ostatnio na spacerze tak kichałam, że myślałam, że się zapłaczę

W Tesco mają fajny asortyment i pocieszające rozmiary zobacz też w Textil Markecie jak masz- tam kupiłam 2 bawełniane i w nich śmigam na zmianę

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
slabo glowa bolała i jakies fale mdlosci mialam ech chce juz porod i wrocic do żywych. ..
Współczuję bo ja (odpukać) super znoszę ciążę od początku- zero mdłości, jakichkolwiek bóli (pomijając 2-krotny ból głowy, no i ten ból krzyża- drugi dzień ) mam anemię, ale ja się już chyba do niej przyzwyczaiłam w zeszłe wakacje miałam na poziomie 4,2 to już mogłam czuć zmęczenie ale teraz ponad 9, nie ma źle
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:12   #1382
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
A ja właśnie dziś mam smaka na ziemniaczki z piekarnika;d

Dziewczyny a pampersy które kupujecie? Te w białych czy zielonych opakowaniach? I ile powinno się mieć paczek?
Na początek białe pampersy a potem będę próbować różnych firm

Co do kąpieli to ja zamierzam kąpać codziennie żeby wypracować nam wieczorną rutynę, ale raz lub dwa razy w tygodniu nie używać żadnych kosmetyków do kąpieli

My juz po szczepieniu, moje biedne maleństwo śpi, ale bolą go nóżki na szczęście mamy to już za sobą..
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:20   #1383
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Piszecie o tych chusteczkach Huggies i kurde miałam je kupować... teraz zwątpiłam które jeszcze są dobre? Tzn. mają przyzwoity skład?
hugies jest kilka rodzai... tu piszą o pure takich kremowych, sprawdź inne sobie. Mi te pure akurat pasują. Pozostałe również.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:21   #1384
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

To w takim razie niepotrzebnie kupiłam to całe emolium i Oilatum
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:23   #1385
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Laski mogę oddychać Chyba w ciązy ujawniła mi sie jakaś alergia na pyłki.. bo faktycznie jak wychodze na zewnatrz..leci mi z nosa.. oczy pieką a dziś pada i czuję się wyśmienicie

veagratki za wizyte i super,że jesteś zdrów jak rybka


aliczka Ty już się tam nie łudź ,że naszym chłopakom coś odpadnie


heroine jak będę w tesco to zobacze czy mają jakieś sukienki bo deficyt straszny nawet bluzek mi brakuje:-/ w spodnie to ja wchodzę i zapinam sie pod brzuchem ..ale każda bluzka mi sie podnosi a gdzie tu jeszcze 3 miesiące



roxana ja myślałam,że Ty tańca na szmacie odstawiasz a Ty Masz "ludzi" od tego a raczej irobota nie masz za dobrze




mmswiem o co kaman.. bo jak mi nie podejdzie zapach to już później nie uzywam kosmetyków itp dlatego ostatnio musiałąm powąchać dady kosmetyki i nic nie czułam ładnego więc odpada



aliczka jakie frytki polecasz z biedronki bo tez coś mnie ciągnie ale nie jadłam stamtad żadnych
Zwykle frytki, u nas jest jeden rodzaj. Fajne bo 100% ziemniaka i trochę oleju. Bo z lidla np to mi śmierdzą.

Haha nie ludze się, chyba nie ma szans żeby takie jajca i siurek na pół ekranu zamieniły się w piękna buleczke

A co do chusteczek i pamperow przy Misiu używałam pampersa i dady z biedry. Świetnie pachną, skład dobry i nigdy nie uczulaly.
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:29   #1386
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
My juz po szczepieniu, moje biedne maleństwo śpi, ale bolą go nóżki na szczęście mamy to już za sobą..
Bidulek

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
hugies jest kilka rodzai... tu piszą o pure takich kremowych, sprawdź inne sobie. Mi te pure akurat pasują. Pozostałe również.
No właśnie zgłupiałam nie wiem które wybrać
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:30   #1387
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

My dziś na obiadek jemy ziemniaki z koperkiem, placuszki drobiowe z pieczarkami i surówka ogórkowo-paprykowa. Pyyyycha
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 12:31   #1388
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

aliczka u mnie też siurek na pól ekranu ja tam teraz lubie jak młody czasem biegnie bez pieluchy i mu coś dynda takie słodkie.. albo pyta co to mamusiu



Też uzywałam chusteczki pampersa i dady i żadne nie uczuliły


lula najważniejsze,że już jesteście po szczepieniu.. a miałam takie opóźnienie bo młody często mial katar -chyba 6 miesięcy później szłam z dusza na ramieniu. Niech się Bartuś teraz wyspi
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:32   #1389
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
aliczka u mnie też siurek na pól ekranu ja tam teraz lubie jak młody czasem biegnie bez pieluchy i mu coś dynda takie słodkie.. albo pyta co to mamusiu



Też uzywałam chusteczki pampersa i dady i żadne nie uczuliły


lula najważniejsze,że już jesteście po szczepieniu.. a miałam takie opóźnienie bo młody często mial katar -chyba 6 miesięcy później szłam z dusza na ramieniu. Niech się Bartuś teraz wyspi
U nas tez ciągle coś skutkiem czego mieliśmy 8 miesięcy opóźnienia ale mamy to już za sobą, następne dopiero po 3rz
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:34   #1390
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)


U mnie dzisiaj brzydko za oknem, deszcz leje..

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Isabelle, współczuję przygód
A powiedz jaki w końcu fotelik? Fajnie, że bryku wybrana

Już po wizycie i znowu wyszło, że jestem przeraźliwie wręcz zdrowa
Poza bakteriami w sikach, na które mam jeść żuravit i trochę niższą Hemoglobina (ale w normie dla ciężarówek), zupełnie nic mi nie jest.
Glukoza dobra, ciśnienie dobre, dół pozamykany i długi, a Księżniczka raczyła się wreszcie głową w dół przekręcić
Gratuluje zdrówka i że córcia się już okręciła w dogodną pozycję moja chyba nadal tyłkiem do dołu jest
Fotelik kupiliśmy Cybex Aton4, tylko jeszcze mam rozkmine nad bazą, ale chyba ją też dokupimy
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle, to nie polecam chusteczek Huggies pure Skusiłam się i kupiłam 2x 4paki w tesco na promocji i wczoraj jedną otworzyłam, żeby mieć tak pod ręką jakąś mokrą chusteczkę... Chciałam się rozpieścić dziecięcymi to się narozpieszczałam tak śmierdzą, że szok... tzn może nie śmierdzą, ale mają taki beznadziejny zapach
trudno, mąż mówił, że je zużyje (bo to taki czyścioch) a Małemu kupimy inne
Ja mam jedną paczkę tych chusteczek, ale tych w ciapki czy tam takie kolorowe rączki jak są bez zapachowe to mają właśnie taki dziwny zapach - niby neutralny...
Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
A ja właśnie dziś mam smaka na ziemniaczki z piekarnika;d

Dziewczyny a pampersy które kupujecie? Te w białych czy zielonych opakowaniach? I ile powinno się mieć paczek?
Ja na razie kupiłam aby małą paczkę "1" tych białych do szpitala, mają to wycięcie na kikut pępka ale zastanawiam się czy też "2" od razu nie kupić.. A ile tego to jeszcze nie wiem..
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:36   #1391
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
To w takim razie niepotrzebnie kupiłam to całe emolium i Oilatum
jak nie będzie potrzebne to tylko się cieszyć- Ty sobie zużyjesz
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:36   #1392
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
aliczka u mnie też siurek na pól ekranu ja tam teraz lubie jak młody czasem biegnie bez pieluchy i mu coś dynda takie słodkie.. albo pyta co to mamusiu



Też uzywałam chusteczki pampersa i dady i żadne nie uczuliły


lula najważniejsze,że już jesteście po szczepieniu.. a miałam takie opóźnienie bo młody często mial katar -chyba 6 miesięcy później szłam z dusza na ramieniu. Niech się Bartuś teraz wyspi
Haha. Mój teraz tzn od pół roku na etapie porannego wstawania z wielkim siurkiem. Budzi się rano, żagiel postawiony, przeciąga się i zadowolony mówi ALE SIE WYSPALEM :-D haha
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:39   #1393
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Bidulek



No właśnie zgłupiałam nie wiem które wybrać
kup wszystkich po 1 sztuce skład chyba ten sam może niewielka różnica a w trakcie używania zdecydujesz ktore są dla was najlepsze.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
aliczka u mnie też siurek na pól ekranu ja tam teraz lubie jak młody czasem biegnie bez pieluchy i mu coś dynda takie słodkie.. albo pyta co to mamusiu



Też uzywałam chusteczki pampersa i dady i żadne nie uczuliły


lula najważniejsze,że już jesteście po szczepieniu.. a miałam takie opóźnienie bo młody często mial katar -chyba 6 miesięcy później szłam z dusza na ramieniu. Niech się Bartuś teraz wyspi
oj widzę że nie tylko moj synek ma dużego pisiorka
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:41   #1394
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Haha nie ludze się, chyba nie ma szans żeby takie jajca i siurek na pół ekranu zamieniły się w piękna buleczke
No ja się zdziwiłam
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:52   #1395
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

aliczka pokaż jakie kocyki dzianinowe mas zna oku mi się też takie podobaja a w ulubionych trzymam do zakupu taki http://art-madam.pl/dodatki/handmade...-dla,74855,634

pewnie zanim sie zdecyduję to już będzie bez rabatu
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:57   #1396
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
aliczka pokaż jakie kocyki dzianinowe mas zna oku mi się też takie podobaja a w ulubionych trzymam do zakupu taki http://art-madam.pl/dodatki/handmade...-dla,74855,634

pewnie zanim sie zdecyduję to już będzie bez rabatu

Na stronie la millou są teraz kocyki dzianinowe to popatrz. Cudne, szare takie z jakimś fifulkiem na czubku głowy bo zakładany jest jeden róg na główkę.
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:58   #1397
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Haha. Mój teraz tzn od pół roku na etapie porannego wstawania z wielkim siurkiem. Budzi się rano, żagiel postawiony, przeciąga się i zadowolony mówi ALE SIE WYSPALEM :-D haha
najważniejsze,że wyspany a moj dwulatek.. ciagle coś szpera w pieluszce i myślałam,że coś uwiera.. yhym uwiera..żagiel po co im stojący? traca w moich oczach taką niewinnośc- jawnie jestem zmieszana




heroine ja jestem w szoku,że pomyłki zdarzają się w strone chłopiec... i na dziewczynke.. bo u mnie w mieście zawsze wrecz odwrotnie w ogole u mnie to sami chłopcy się znowu rodzą!! co spotkam kumpele to jest w ciazy z chłopcem a wy na jaką płeć się nastawialiście przed poznaniem?
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:02   #1398
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
O kurde, może zjadłaś coś nieświeżego? Tylko Ciebie goni?
Tylko mnie :/ juz mnie to bulgotanie wkurza





Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
A ja właśnie dziś mam smaka na ziemniaczki z piekarnika;d

Dziewczyny a pampersy które kupujecie? Te w białych czy zielonych opakowaniach? I ile powinno się mieć paczek?

Zielone 1 paczka i rossmanowe 1paczka czy więcej w tym rozmiarze będzie potrzebne to się okaże. potem będziemy próbować co nam pasuje z różnych firm.





Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Haha. Mój teraz tzn od pół roku na etapie porannego wstawania z wielkim siurkiem. Budzi się rano, żagiel postawiony, przeciąga się i zadowolony mówi ALE SIE WYSPALEM :-D haha
Mi to aż głupio jak musze chować takiego twardego siura w majtki
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:06   #1399
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

ale śliczne te kocyki- właśnie przeglądam

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Tylko mnie :/ juz mnie to bulgotanie wkurza






Mi to aż głupio jak musze chować takiego twardego siura w majtki
to widzę,że jeszcze wszystko przede mna a później będą mi pyskowac i to jeszcze dwa siurki w domu sorry 3
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:09   #1400
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
heroine ja jestem w szoku,że pomyłki zdarzają się w strone chłopiec... i na dziewczynke.. bo u mnie w mieście zawsze wrecz odwrotnie w ogole u mnie to sami chłopcy się znowu rodzą!! co spotkam kumpele to jest w ciazy z chłopcem a wy na jaką płeć się nastawialiście przed poznaniem?
No też jestem nie nastawialiśmy się na żadną płeć, po prostu po tym pierwszym usg jakoś tak się przyjęło, że będzie chłopiec później wielkie zaskoczenie jak lekarz powiedział, że na bank dziewczynka


Dziewczyny, mam pytanie może durne, ale serio ja zielona jestem kupowaliście nosidełka? Czy fotelik samochodowy też pełni taką funkcję?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:16   #1401
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No też jestem nie nastawialiśmy się na żadną płeć, po prostu po tym pierwszym usg jakoś tak się przyjęło, że będzie chłopiec później wielkie zaskoczenie jak lekarz powiedział, że na bank dziewczynka


Dziewczyny, mam pytanie może durne, ale serio ja zielona jestem kupowaliście nosidełka? Czy fotelik samochodowy też pełni taką funkcję?
Szczerze mówiąc to nie wiem co to za słynne nosidla. Dla mnie nosidlo to to co ubierasz na siebie i wsadzasz w to dziecko typu tulaczy womar a fotelik samochodowy to po prostu fotelik samochodowy a bujaczek to to co się trzyma w domu i jest typów milion pięćset
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:24   #1402
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Załamana jestem tym że ten kuzyn nam nie zapłacił za robotę TŻeta , do tego brak pracy , ja za 2 miesiace rodze , dobrze ze chociaz zdarzylam kupic wyprawkę .. ehh .. tak zle to dawno nie bylo
Nieciekawie, scignij rodzine ze nikt za darmo im remontu nie robil i ze chcesz sie rozliczyc, ludzie to wstydu nie maja ...
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Piszecie o tych chusteczkach Huggies i kurde miałam je kupować... teraz zwątpiłam które jeszcze są dobre? Tzn. mają przyzwoity skład?
No ja tez jestem za huggiesami, jak ktoa chce pieknie pachnace kosmetyki dla dzieci to musi wybierac te perfumowane a to srednio dobre dla dziecka.

Ja polecialam dzisiaj na spacer i wlecialam do lumpka, w malej miescinie ludzie az tak nie korzystaja z lumpkow wiec znalazlam pare perełek dla synusia jeszcze chce zajsc do textil marketu bo we Wroclawiu nie ma, ale to mam jeszcze czas
__________________
razem od 01.03.2008 r.

zaręczyny 14.07.2011 r.

ślub 30.08.2014 r.


"uparcie i skrycie, och życie kocham cie nad życie!"

http://s1.suwaczek.com/20140830580113.png
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:51   #1403
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to nie wiem co to za słynne nosidla. Dla mnie nosidlo to to co ubierasz na siebie i wsadzasz w to dziecko typu tulaczy womar a fotelik samochodowy to po prostu fotelik samochodowy a bujaczek to to co się trzyma w domu i jest typów milion pięćset
Dlatego zapytałam, bo sama nie wiem tak nazwałam nosidełko- moja kuzynka chyba używała fotelika żeby przenieść dzieciaczka np. ze szpitala do domu
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:17   #1404
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dlatego zapytałam, bo sama nie wiem tak nazwałam nosidełko- moja kuzynka chyba używała fotelika żeby przenieść dzieciaczka np. ze szpitala do domu
Niektore firmy produkuja nosidla ktore wygladaja wlasnie jak fotelik samochodowy tylko kompletnie do samochodu sie nie nadaja wiec stad pewnie rozne nazywanie tego

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Zrobilam na obiad zapiekanke makaronowa z miesem mielonym w sosie pomidorowym i beszamelem mmmniam :-P
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:27   #1405
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

mmsku, proszę bardzo
W sumie z niekosmetycznych też Ci dziewczyny fajnie napisały: sól fizjologiczna do oczek, woda morska do noska i coś do wyciągania z, octenisept, czopki przeciwgorączkowe (chociaż w sumie jak masz blisko aptekę, to niekoniecznie), waciki i patyczki (koniecznie z ogranicznikiem), zestaw do paznokci, zestaw do włosów, szczoteczka na palec, termometr... i chyba wsio

roxana, ano fajnie Zobaczymy tylko na ile się wycenią, bo 5 lat temu najtańsi nie byli Jadę z nimi jutro pokazać mieszkanie i zobaczymy, co powiedzą.

Mirabelka, raczej tak, ale nie za każdym razem kremem na odparzenia. Jak nic się nie dzieje, spokojnie taki lekki krem wystarczy - chodzi o to, żeby trochę zabezpieczyć skórę przed kolejnym zmoczeniem.
Na początek Rossmannowskie, a potem zielone na dzień i białe na noc

Majka frytki mówisz...hmmm....

heroine, pewnie w wielu miejscach My akurat na targach oglądaliśmy ze sklepu Supermami - stamtąd też kocyk - i były bardzo fajne - cieniutkie, mięciutkie Aaa... i widzę, że przesadziłam z rozmiarem, bo na stronie mają 120x120, chociaż głowę bym dala, że większą pokazywali
Bardzo fajny skład maja chusteczki z Netto - Tibbelly się nazywają - są w dwóch wersjach: zielonej z aloesem i niebieskiej

Aliczka LaMillou to ZUO Byli na targach i Bartek mnie siłą odciągał od stoiska... tyle cudeniek było

martulka, kciuki za jutrzejszą wizytę

Lulla buziaki dla Małego Ale już na dłuższy czas z głowy

Isabelle, baza fajna rzecz - mocno ułatwia życie i nie masz wątpliwości, czy fotelik jest dobrze przypięty


Dziewczynki pięknie dziękuję za gratulacje
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:38   #1406
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
heroine, ja tam w sumie nie widzę różnicy w kształcie, ale dzisiaj położna tez od razu wypaliła, ze panienka będzie - po brzuchu widać
No właśnie się zastanawiam, czy dla Żuka na lato do przykrywania nie wziąć z tej samej firmy, ale pieluszki bambusowej (no dobra... pieluszka ma prawie 2m2)
Ja miałam ten krem i spokojnie mogę polecić

Sabina, witamy

sandeo, będzie, bo my jesteśmy z wyżu

Isabelle, współczuję przygód
A powiedz jaki w końcu fotelik? Fajnie, że bryku wybrana

mmsku, z maści to tylko majerankowa, a i to niekoniecznie
Ogólnie z pielęgnacji konieczne:
- coś do mycia, najlepiej do wszystkiego "ciało i włoski" i najlepiej do stosowania i na skórę i do wanienki - niezmiennie polecam Hipp albo BBD;
- krem do codziennej pielęgnacji - fajnie znowu jak będzie "do wszystkiego" czyli i do pupy i do buzi - tutaj polecam krem Linomag A+E - taki z różowa nakrętką albo różowy BBD "Wunshutzkrem" - on niby jest na odparzenia, ale nie zawiera cynku, za to ma panthenol;
- krem na odparzenia - z cynkiem, na odparzoną pupę - Sudocrem u mnie się sprawdza najlepiej, nieźle też krem na odparzenia z Hipp;
- oliwka - raczej do dodania do wanienki niż nacierania malucha (chyba, ze będziesz masaże robiła) - i znowu polecam Hipp;
- krem przeciwsłoneczny - koniecznie z filtrem mineralnym dla takiego Malucha - wypróbowałam i mogę polecić: Pharmaceris Baby 50 spf albo Emulsje do opalania Ziajka 30 spf (z lwem)
- dla Ciebie coś na sutki - polecam Maltan: jest w sensownej cenie, a nie trzeba go zmywać przed karmieniem.

I tyle z niezbędnego, cała reszta może ale nie musi się przydać, więc wg. mnie nie ma sensu kupować wcześniej

Z parafiną bym uważała, bo może mocno zapychać, a Oilatum...hmm... nie ma to jak emolient od pierwszych dni życia

KALWI


Już po wizycie i znowu wyszło, że jestem przeraźliwie wręcz zdrowa
Poza bakteriami w sikach, na które mam jeść żuravit i trochę niższą Hemoglobina (ale w normie dla ciężarówek), zupełnie nic mi nie jest.
Glukoza dobra, ciśnienie dobre, dół pozamykany i długi, a Księżniczka raczyła się wreszcie głową w dół przekręcić

Aaa... z dobrych wiadomości okazało się jeszcze, że ekipa, która robiła moje obecne mieszkanie, ma wolny termin w listopadzie, więc najprawdopodobniej i nowe będą wykańczali
Gratulacje wizyty Ty okazie zdrowia fajnie, ze mala juz na dole, ale to chyba nie jest gwarancja, ze jeszcze sie nie.obroci nozkami, chyba co ?





Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle, to nie polecam chusteczek Huggies pure Skusiłam się i kupiłam 2x 4paki w tesco na promocji i wczoraj jedną otworzyłam, żeby mieć tak pod ręką jakąś mokrą chusteczkę... Chciałam się rozpieścić dziecięcymi to się narozpieszczałam tak śmierdzą, że szok... tzn może nie śmierdzą, ale mają taki beznadziejny zapach
trudno, mąż mówił, że je zużyje (bo to taki czyścioch) a Małemu kupimy inne
ostatnio pisalam ze w Auchanie byla promocja na chusteczki z Pampersa 22,90 za 6paczek wiec moze tych sproboj.






Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Haha ja niedawno śniadanie zjadłam



A ochraniacze na łóżeczko od razu będziecie zakładać?
Ja bede od razu zakladac, ale to ze wzgledow praktycznych, zeby juz byly, a nie szukac na nie dodatkowo miejsca w szafie






Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
A ja właśnie dziś mam smaka na ziemniaczki z piekarnika;d

Dziewczyny a pampersy które kupujecie? Te w białych czy zielonych opakowaniach? I ile powinno się mieć paczek?
Ja mam 2 paczki zielonych 1 i jedna paczke 2
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:49   #1407
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Gratulacje wizyty Ty okazie zdrowia fajnie, ze mala juz na dole, ale to chyba nie jest gwarancja, ze jeszcze sie nie.obroci nozkami, chyba co ?
A pewnie, że nie, jeszcze się może dowolnie poobracać
Ale na psyche mi jakoś dobrze zrobiło, że raczyła też za nietoperza porobić, bo do tej pory albo w poprzek albo na pupie siedziała, a tu się okazało, że na głowie też potrafi stanąć

Czytam manual do żelazka :/
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 15:02   #1408
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Dzięki za odpowiedzi odnośnie pampersów Akurat są u nas w promocji, więc jutro pewnie kupimy;d
Już za tydzień podglądniemy Maluszka. Ach doczekać się nie mogę
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 15:37   #1409
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Mms otworzyłam z ciekawosci te moje chusteczki tez (mam nadzieje ze nie wyschna) i faktycznie dziwnie pachną, a raczej nie pachną wiec pewnie stąd taki zapaszek. Spojrzalam na sklad i nie maja zadnych substancji zapachowych do tego sklad jest bardzo prosty mysle ze beda dobre dla dzidziusia i właśnie dzieki temu ze nie maja w skladzie perfum które moga uczulac. Moze dasz im jeszcze szanse? :-P

w sumie nie wpadłam na to, żeby przeczytać skład
no skoro nie mają żadnych substancji zapachowych, to chyba dobrze, nie?
to w takim bądź razie jeszcze zobaczę
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 15:53   #1410
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
mmsku, proszę bardzo
W sumie z niekosmetycznych też Ci dziewczyny fajnie napisały: sól fizjologiczna do oczek, woda morska do noska i coś do wyciągania z, octenisept, czopki przeciwgorączkowe (chociaż w sumie jak masz blisko aptekę, to niekoniecznie), waciki i patyczki (koniecznie z ogranicznikiem), zestaw do paznokci, zestaw do włosów, szczoteczka na palec, termometr... i chyba wsio

roxana, ano fajnie Zobaczymy tylko na ile się wycenią, bo 5 lat temu najtańsi nie byli Jadę z nimi jutro pokazać mieszkanie i zobaczymy, co powiedzą.

Mirabelka, raczej tak, ale nie za każdym razem kremem na odparzenia. Jak nic się nie dzieje, spokojnie taki lekki krem wystarczy - chodzi o to, żeby trochę zabezpieczyć skórę przed kolejnym zmoczeniem.
Na początek Rossmannowskie, a potem zielone na dzień i białe na noc

Majka frytki mówisz...hmmm....

heroine, pewnie w wielu miejscach My akurat na targach oglądaliśmy ze sklepu Supermami - stamtąd też kocyk - i były bardzo fajne - cieniutkie, mięciutkie Aaa... i widzę, że przesadziłam z rozmiarem, bo na stronie mają 120x120, chociaż głowę bym dala, że większą pokazywali
Bardzo fajny skład maja chusteczki z Netto - Tibbelly się nazywają - są w dwóch wersjach: zielonej z aloesem i niebieskiej

Aliczka LaMillou to ZUO Byli na targach i Bartek mnie siłą odciągał od stoiska... tyle cudeniek było

martulka, kciuki za jutrzejszą wizytę

Lulla buziaki dla Małego Ale już na dłuższy czas z głowy

Isabelle, baza fajna rzecz - mocno ułatwia życie i nie masz wątpliwości, czy fotelik jest dobrze przypięty


Dziewczynki pięknie dziękuję za gratulacje




Gratuluje dobrych wynikow!!! No i super, ze córeczka ma się dobrze
Ja idę jutro i trochę się boję...
Od kilku dni po południami mam bóle po prawej stronie pod piersią tak jakby
Nie wiem co to może być


A teraz głupie pytanie zadam
Gdzie kogę kupić takie patyczki z ogranicznikiem ???
Aaaaaa i jeszcze jedno ...co to jest szczoteczka na palec???
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 10:52:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.