Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-12, 18:57   #2341
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Hm, bo ja mam pasemka, już 5 razy robione chyba i może dlatego to wygląda jak jasny brąz ? No i mam już spore odrosty, wiec w ostatnich mejkapach blondu aż tak nie widać :P
Wrzucam kilka różnych

1. braz moj naturalny z grzywka
2. reszta to blond pasemka


Badźcie ze mna szczere - co lepiej ? Ja właśnie jak jest lato to jakoś rozjaśniam, mam poprstu taka "fazę", po lecie od razu mnie do mojego brązu ciągnie (chociaż ponoć jestem ciemna blondynka:P)
Eee no ciemny blond to chyba nie jest Wg mnie ciemny blond to coś na poziomie moich włosów, a mam dużo jaśniejsze.
Najbardziej mi się podobasz w naturalnym kolorze. Ale obiektywna nie jestem, bo mam ogromną słabość do ciemnych włosów. Może zdjęcia z blondem mają złe oświetlenie, albo makijaż mi nie podpasował. Jednak na pierwszym (i ostatnim) zdjęciu masz w sobie coś takiego, że mam ochotę dłużej Ci się przyglądać.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:00   #2342
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
1. braz moj naturalny z grzywka
1. braz moj naturalny z grzywka[/quote]
wyglądasz ślicznie
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:03   #2343
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Eee no ciemny blond to chyba nie jest Wg mnie ciemny blond to coś na poziomie moich włosów, a mam dużo jaśniejsze.
Najbardziej mi się podobasz w naturalnym kolorze. Ale obiektywna nie jestem, bo mam ogromną słabość do ciemnych włosów. Może zdjęcia z blondem mają złe oświetlenie, albo makijaż mi nie podpasował. Jednak na pierwszym (i ostatnim) zdjęciu masz w sobie coś takiego, że mam ochotę dłużej Ci się przyglądać.
Hm, możę mam k*wiki w oczach jak Renata B. ?:P
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
1. braz moj naturalny z grzywka
wyglądasz ślicznie [/QUOTE]
dzięki

Hm, powoli kluje mi się w głowie myśl,coby to się do fryzjera umówić ....
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:06   #2344
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Hm, bo ja mam pasemka, już 5 razy robione chyba i może dlatego to wygląda jak jasny brąz ? No i mam już spore odrosty, wiec w ostatnich mejkapach blondu aż tak nie widać :P
Wrzucam kilka różnych

1. braz moj naturalny z grzywka
2. reszta to blond pasemka


Badźcie ze mna szczere - co lepiej ? Ja właśnie jak jest lato to jakoś rozjaśniam, mam poprstu taka "fazę", po lecie od razu mnie do mojego brązu ciągnie (chociaż ponoć jestem ciemna blondynka:P)
Mi sie bardziej podobasz w brazie. Jakis ten blond dla Ciebie nienaturalny wedlug mnie, a braz slicznie odbija kolor Twojej cery.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość


ja też mi doskwiera zwłaszcza brak korektora, który nie odcinałby mi się na skórze
Ja sie mocno zaprzyjaznilam z Dermacolem nakladanym pedzlem do podkladu. Jak sie go ladnie nalozy, to nie zostawia zadnych niepozadanych sladow.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:06   #2345
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

O Maryjo, co mi glupiej do lba strzelilo - wyprobowalam dzis szmatke, szkoda ze zapomnialam o tym ze obchodze ze skory po kwasie.
Tarlam jak opetana i teraz zwykle mycie buzi boli oliwka babydream idzie w ruch bo to jedyne co mi zostalo, mam nadzieje ze do tygodnia sie uspokoi
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:08   #2346
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja mam podobny dylemat, mam włosy ciemny blondi je dofarbowuję szamponem ciągle, bo nie mam jaj by iść do fryzjera zafarbować... Z resztą moja fryzura straciła kształt a ja boję się iść do fryzjera
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:14   #2347
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ishi: pierwszy zestaw zdjęć w ciemnych włosach - wyglądasz fantastycznie! Blada cera, którą włosy tylko podkreślają i te usta...
saks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 19:16   #2348
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ja mam podobny dylemat, mam włosy ciemny blondi je dofarbowuję szamponem ciągle, bo nie mam jaj by iść do fryzjera zafarbować... Z resztą moja fryzura straciła kształt a ja boję się iść do fryzjera
ja sobie raz zafarbowałam po lecie właśnie, chciałam pasemka zakryć, kupiłam brązowa farbę...ale nie przemyślałam sprawy ze pewnie te blond tlenione włosy szybciej złapią farbę i będzie inny kolor niż normalnie. Miałam włosy ogólnie ciemny brąz jak kawa z rudymi pasemkami. Wyglądałam makabrycznie
A fryz to mi taki chodzi po głowie, jak ma Uma Thurman z Pulp Fiction, tylko mi włosów szkoda, mam juz do łopatek :d

Saks, dzięki


No to już sprawa jasno apropo moich włosów hehe :P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:18   #2349
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
O Maryjo, co mi glupiej do lba strzelilo - wyprobowalam dzis szmatke, szkoda ze zapomnialam o tym ze obchodze ze skory po kwasie.
Tarlam jak opetana i teraz zwykle mycie buzi boli oliwka babydream idzie w ruch bo to jedyne co mi zostalo, mam nadzieje ze do tygodnia sie uspokoi

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ja mam podobny dylemat, mam włosy ciemny blondi je dofarbowuję szamponem ciągle, bo nie mam jaj by iść do fryzjera zafarbować... Z resztą moja fryzura straciła kształt a ja boję się iść do fryzjera
też tak kiedyś miałam ale teraz regularnie biegam co 3 mies. co mojego pana Piotra na podcinanie ale farbuję sama
Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Brązów? To ja właśnie takich nie znoszę A malinowe kocham - w moim przypadku wyglądają naprawdę korzystnie Albo tylko mi się tak wydaje, a wszyscy boją się powiedzieć, co myślą
Heh dla każdego co innego sądząc po Twoich zdjęciach które wrzucałaś kilka stron temu to muszę się zgodzić że malinka na ustach na Tobie może korzystnie wyglądać co nie zmienia faktu ze na mnie wygląda koszmarnie
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Co do szminek, ja ich praktycznie nie stosuję, gdyż wolę podkreślić sobie oczy. Jeżeli już, to tylko zimne odcienie arbuza i wiśni.
Może polecisz jakiś ocień ciemnej wiśni?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:19   #2350
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
nie mogę się oprzeć, żeby nie zrobić OT i nie wsadzić palca pod budkę krótkowłosych - w czerwcu nie wytrzymałam już z układaniem i bóg-wie-co-robieniem z długimi włosami i jestem aktualnie posiadaczką krótkich włosów, które układam sobie "w czubek"
a pokażesz (w sensie zdjęcie)? mnie się straaasznie takie 'czubki' i 'dziubki' podobają gdyby nie to, że zdarza mi sie nosić czapki, byłabym w stanie wstawać godzinę wcześniej zeby ułożyć włosy w 'czubek' czy 'dzióbek'

Ishikawa, mnie sie bardziej podobają u ciebie brązowe włosy. genialnie podkreślają zieleń oczu

wracajac do szminek - u siebie nie widzę żadnych beżów czy brązów. róże ujdą, choć nie najlepiej się w nich czuję, za to na wyjatkowe okazje kocham uwielbiam zgaszoną czerwnień, takie klasyczne wino mam wrażenie, ze taki kolor najbardziej pasuje do mojego typu urody (jakikolwiek on jest)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:19   #2351
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Hm, możę mam k*wiki w oczach jak Renata B. ?:P
Dziękuje
Tak, to jest na bank to I zapomniałam dopisać, że masz bardzo ładne oczy.

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
O Maryjo, co mi glupiej do lba strzelilo - wyprobowalam dzis szmatke, szkoda ze zapomnialam o tym ze obchodze ze skory po kwasie.
Tarlam jak opetana i teraz zwykle mycie buzi boli oliwka babydream idzie w ruch bo to jedyne co mi zostalo, mam nadzieje ze do tygodnia sie uspokoi
Ja po moim pierwszym zeszmaceniu leczyłam się dokładnie 6 dni. Calendula oczywiście pomógł.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ja mam podobny dylemat, mam włosy ciemny blondi je dofarbowuję szamponem ciągle, bo nie mam jaj by iść do fryzjera zafarbować... Z resztą moja fryzura straciła kształt a ja boję się iść do fryzjera
Ja też mam fryzjerofobię.


fiasco mam do Ciebie pytanie. Pamiętam, że któraś z wizażanek pokazywała jak wygląda ten czarny błyszczyk Essence na ustach. Pamiętam również, że efekt mnie nie zachwycił, bo był to zwyczajny bezbarwny z delikatną domieszką szarości. Czy na żywo daje on też taki efekt? I jak on komponuje się z Twoim typem (po zdjęciach cały czas wnioskuję, że jesteś ciepła ), czy ma domieszkę fioletu? Szukam czegoś takiego do ust, ale nigdy nie potrafię tego w kosmetycznym opisać. W końcy trafiłam na babkę, która obiecała mi zamówić produkt jakiejś nieznanej firmy. Powiedziała mi, że używała i efekt był identyczny jak błyszczyka Essence Napaliłam się, ale nie wiem czy mam w ogóle babkę fatygować.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 19:22   #2352
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja mam za łopatki, za piersi... Długie długie... Ładna fryzura...
Ostatnio kupiłam bardzo fajną prostownicę do włosów, bodajże remingtona.
Myślę że obcięłabym krócej i codziennie prostowała, bo aktualnie mam długie włosy które susze rano, one się skręcają wedle woli i wyglądam jak hipis. Zero profesjonalizmu a NIENAWIDZĘ spinać włosów :{

ja myślę o dłużej wersji boba ale z kolei to
http://stylio.pl/zdjecia/19/19910_l/Ireth/fryzura.jpg
jest jakieś takie bezkształtne nie mogę mieć krótkich włosów bo wyglądam w nich strasznie :P

coś takiego...
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:L...30582l.jpg&t=1

ale wiem że będę wyglądać jak dziecko komunijne ;d

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Fryzjerofobia jest straszna, kilka razy mnie skrzywdzili przy ścinaniu i już nie chodzę.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:26   #2353
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ja mam za łopatki, za piersi... Długie długie... Ładna fryzura...
Ostatnio kupiłam bardzo fajną prostownicę do włosów, bodajże remingtona.
Myślę że obcięłabym krócej i codziennie prostowała, bo aktualnie mam długie włosy które susze rano, one się skręcają wedle woli i wyglądam jak hipis. Zero profesjonalizmu a NIENAWIDZĘ spinać włosów :{

ja myślę o dłużej wersji boba ale z kolei to
http://stylio.pl/zdjecia/19/19910_l/Ireth/fryzura.jpg
jest jakieś takie bezkształtne nie mogę mieć krótkich włosów bo wyglądam w nich strasznie :P

coś takiego...
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:L...30582l.jpg&t=1

ale wiem że będę wyglądać jak dziecko komunijne ;d

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Fryzjerofobia jest straszna, kilka razy mnie skrzywdzili przy ścinaniu i już nie chodzę.
Wiesz wydaje mi się ze na podforum dla kręconowłosych jest jakiś wątek dot. fryzjerów który potrafią ścinać kręcowne włosy może tam znajdziesz kogoś fajnego? ogóle rzecz biorąc ja polecam fryzjerów- panów jeszcze żaden mnie nie skrzywdził
i jesli amsz kręcone włosy to chyba jednak lepiej nie ścinać na tak krótko jak w drugim linku...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:26   #2354
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Estra, ten błyszczyk jedynie minimalne przyciemnia kolor ust, gasi, przełamuje kolor; link do mojej recenzji na KWC: klik
nie wydaje mi się, ze jest fioletowy, u mnie jakoś tak ładnie wygląda, jak i ogólnie zgaszone kolory
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:29   #2355
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Właśnie ja nie mam kręconych włosów, mam taką kupę bardziej proste niż kręcone. Po prostu się zawijają gdy ich nie wyprostuje, takie hmmm pozginane strąki, tak bym je nazwała
nie wiem co to za pani, wygooglowałam ją jak wpisałam "falowane włosy"
tak właśnie falują się pod wpływem wilgoci
http://forum.szafa.pl/upload/foto_ca...65_500x640.jpg
czasami są zupełnie proste, a czasami wyglądam jak hipis który nic nie robi z włosami
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:32   #2356
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Estra, ten błyszczyk jedynie minimalne przyciemnia kolor ust, gasi, przełamuje kolor; link do mojej recenzji na KWC: klik
nie wydaje mi się, ze jest fioletowy, u mnie jakoś tak ładnie wygląda, jak i ogólnie zgaszone kolory
Dzięki
Gdybyś miała kiedyś ochotę pozbyć się jednego z tych Twoich błyszczyków to pisz. Chętnie odkupię


Cytat:
Właśnie ja nie mam kręconych włosów, mam taką kupę bardziej proste niż kręcone. Po prostu się zawijają gdy ich nie wyprostuje, takie hmmm pozginane strąki, tak bym je nazwała
nie wiem co to za pani, wygooglowałam ją jak wpisałam "falowane włosy"
tak właśnie falują się pod wpływem wilgoci
http://forum.szafa.pl/upload/foto_ca...65_500x640.jpg
czasami są zupełnie proste, a czasami wyglądam jak hipis który nic nie robi z włosami
Pani z google naprawdę za***ista. Uchwyciła wszystko razem z praniem i swoja wypasioną komórką. Szkoda, że twarz zamazana.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-09-12 o 19:36
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:32   #2357
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a pokażesz (w sensie zdjęcie)? mnie się straaasznie takie 'czubki' i 'dziubki' podobają gdyby nie to, że zdarza mi sie nosić czapki, byłabym w stanie wstawać godzinę wcześniej zeby ułożyć włosy w 'czubek' czy 'dzióbek'
Wklejam swoje zdjecie z czubkiem, jakos rok temu mialam taka fryzure. Moze bedzie inspiracja dla ktorejs z Was, bardzo byla wygodna i szybciutka do ulozenia.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:34   #2358
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mimbi, bardzo fajna fryzurka, twarzowa
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:34   #2359
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Właśnie ja nie mam kręconych włosów, mam taką kupę bardziej proste niż kręcone. Po prostu się zawijają gdy ich nie wyprostuje, takie hmmm pozginane strąki, tak bym je nazwała
nie wiem co to za pani, wygooglowałam ją jak wpisałam "falowane włosy"
tak właśnie falują się pod wpływem wilgoci
http://forum.szafa.pl/upload/foto_ca...65_500x640.jpg
czasami są zupełnie proste, a czasami wyglądam jak hipis który nic nie robi z włosami
Aha no wiesz ja się nie znam bo mam po prostu totalnie proste oklapłe druty i mi się zawsze takie fale jak Ty masz podobały może poczytaj podforum dla zakręconych zeby wydobyć większy skręt z włosów?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 19:43   #2360
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mimbi bardzo ładna fryzura

muszynianko idź w stronę skrętu. Falowane włosy zdecydowanie lepiej wyglądają po podkreśleniu, niż wyprostowaniu.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:48   #2361
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a pokażesz (w sensie zdjęcie)? mnie się straaasznie takie 'czubki' i 'dziubki' podobają gdyby nie to, że zdarza mi sie nosić czapki, byłabym w stanie wstawać godzinę wcześniej zeby ułożyć włosy w 'czubek' czy 'dzióbek'
jak posiądę jakieś przyzwoite zdjęcie, to pokażę
układanie nie jest długotrwałe - efekt odpowiedniego skierowania strumienia suszarki, i odpowiedniej ilości pasty układającej (rano naprawdę nie więcej niż 10 minut z myciem), ale fakt - pod czapkę się nie nadaje za bardzo... pod kapeluszem, który zakupiłam na urlopie, czubek tracił swoją istotę i wyrazistość, i robiła się z niego "kupa czerwonego siana"
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:52   #2362
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość

Może polecisz jakiś ocień ciemnej wiśni?
Z głębokich wiśni miałam 2 (obie zostały w moim "starym" domu, bo migruje między aktualnym miejscem zamieszkania a domem rodzinnym): pierwsza to wysokopółkowa Armaniego - zakupiona na allegro - Silk High Color Cream kolor 46. I miałam jeszcze tanią z Celii kolagenową: kolor zdaje się chyba 107, tyle że ta bardziej wpada w kolor wina i jest mniej trwała.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:53   #2363
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A tam przestań żeby je kręcić musiałabym poświęcać na nie pół godziny :Pa prostowanie zajmuje mi średnio 3 minuty
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:07   #2364
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
A tam przestań żeby je kręcić musiałabym poświęcać na nie pół godziny :Pa prostowanie zajmuje mi średnio 3 minuty
Tyle, że prostowanie niszczy włosy i na nic się tu zda nawet najlepsza prostownica ( z drugiej strony jeśli kręcić loki "na gorąco", to włosy też się zniszczą). Mi kochany Remington 230 nawet w połączeniu z kosmetykami termoochronnymi zafundował niezłe siano, które musiałam w końcu obciąć.
Ale rozumiem Twoją potrzebę prostowania włosów - sama mam falowane włosy które w wilgotne dni kręcą się tak, że wyglądam jak jakiś nawiedzony pudel.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:13   #2365
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No a kręcenie lokówką ich nie niszczy?;p
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:17   #2366
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Nie mówiąc już o tym, że się pomalować równo nie potrafię
Ja też nie umiem pomalować równo ust, dlatego nabieram trochę pomadki na palec i delikatnie wklepuję w wargi. Wygląda to, moim zdaniem, bardzo fajnie - taki lekko rozmyty efekt. Może i Tobie ta metoda pomoże?
No i ja siebie w nude też jakoś nie widzę... Tylko matowy, brudnawy róż, czerwień i fuksja (głównie) wchodzą w grę w moim wypadku

Mimbi, super fryz

Ishi, brąz, brąz, BRĄZ

Dagmara, oby gębula się szybko zagoiła
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:18   #2367
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A ja ust nie maluję
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:24   #2368
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja też mam proste rude druty teraz już ich nawet nie prostuję bo mi się nie chce, ale prawdą jest że proste włosy po prostownicy wyglądają ładniej

Co do ust - to w sumie używam balsamów.

Jestem za to fanką rozświetlaczy. I tak jakoś na YT obejrzałam tegoroczny występ Dody w Opolu - i miała piękny rozświetlacz - ciekawe czego używa
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:25   #2369
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mimbi naprawdę ekstra fryzurka
widzę, że Tobie czubek układa się nawet lepiej niż mi

nie wiem czy powinnam zamieszczać akurat TO zdjęcie, bo mam na nim minę jak "idź stąd" he he he
ale czubek widać w miarę dobrze i jest najbardziej aktualne...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:27   #2370
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Eeeej masz piegi?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.