NADŻERKA - wątek zbiorczy! - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 15:23   #2641
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

byłam dziś u lekarza po wynik cytologii, pani doktor mnie zbadała i powiedziała, że mam nadżerkę :/ zmartwiłam sie, bo mam dopiero 19 lat, co prawda współżyje, ale nie sądziłam, że w tak młodym wieku mnie to dopadnie.. powiedziała że narazie niech tak jest, a po porodzie dopiero można ją usunąć, nie wiem co robić, bardzo sie martwię, powiedżcie mi coś na ten temat, bo czytam różne głupoty na róźnych stronach i nie wiem już w co mam wierzyć
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 17:04   #2642
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
byłam dziś u lekarza po wynik cytologii, pani doktor mnie zbadała i powiedziała, że mam nadżerkę :/ zmartwiłam sie, bo mam dopiero 19 lat, co prawda współżyje, ale nie sądziłam, że w tak młodym wieku mnie to dopadnie.. powiedziała że narazie niech tak jest, a po porodzie dopiero można ją usunąć, nie wiem co robić, bardzo sie martwię, powiedżcie mi coś na ten temat, bo czytam różne głupoty na róźnych stronach i nie wiem już w co mam wierzyć
A jaki wynik cytologii wyszedł? Jeżeli 1 lub 2 to nic nie musisz robić, jeżeli masz wątpliwości to możesz jeszcze udać się na badanie kolposkopowe.

Jeżeli nie jest to bardzo duża nadżerka i nie masz uciążliwych upławów, a badanie cyto i kolpo są ok, to nie ma potrzeby usuwać.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 17:08   #2643
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Ja też dowiedziałam się podczas badania, ze mam niewielką nadżerkę, dostałam gynalgin. I niedługo robię cytologię
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 18:03   #2644
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
Ja też dowiedziałam się podczas badania, ze mam niewielką nadżerkę, dostałam gynalgin. I niedługo robię cytologię
Gynalgin na nadżerkę nie jest
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 19:12   #2645
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

nie wiem jaką mam grupę, ale mam powtórzyć badanie, nie pisze na wyniku i mi nie powiedziano
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 22:14   #2646
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
Gynalgin na nadżerkę nie jest
hm a mi gin powiedziała, ze mam nadżerkę i żebym stosowała gynalgin
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 22:36   #2647
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

malina885 na grzybicę... leczyłam się kilka lat na to świństwo więc jestem pewna.
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 09:01   #2648
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
malina885 na grzybicę... leczyłam się kilka lat na to świństwo więc jestem pewna.
kurcze widzisz.. nic mi o tym nie mówiła :/ ze mam jakąs grzybicę.. Objawów też żadnych nie mam..
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 09:29   #2649
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
kurcze widzisz.. nic mi o tym nie mówiła :/ ze mam jakąs grzybicę.. Objawów też żadnych nie mam..
W takim razie poczytaj w encyklopediach leków o tym
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 10:09   #2650
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
W takim razie poczytaj w encyklopediach leków o tym
Dziwi mnie jedno, ze gin nic mi o tym nie powiedziała. Jestem juz na 5 tabletce.
No nic dokończę opakowanie w takim razie. czekam na @ i robię badania hormonalne i umawiam się na wizytę, tak więc wyjaśnię to niedługo
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 12:22   #2651
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Ja mialam grzybice tzn dalej mam chociaz teraz bezobjawowo... ale niby jakis stan zapalny jest. No i lekarka wykryła tez nadzerke niewielką ale nic na to nie dostalam tylko na ta grzybice :/
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 12:52   #2652
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

a mi powiedziała, że mam czekać jak nic nie będzie się dziać to aż po porodzie sie nią zajmiemy, ale mi sie jeszcze do porodu nie śpieszy, wiec mogę tak długo z nią być ? I żadnych leków nie przepisała, mam tylko brac provag
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 14:30   #2653
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
a mi powiedziała, że mam czekać jak nic nie będzie się dziać to aż po porodzie sie nią zajmiemy, ale mi sie jeszcze do porodu nie śpieszy, wiec mogę tak długo z nią być ? I żadnych leków nie przepisała, mam tylko brac provag
Spokojnie długo, a nawet po porodzie nie jest konieczne jej usuwanie.

Ja po ciąży (cc) miałam nadżerkę i stan zapalny (cyto 2), po roku metaplazja sama zniknęła (cyto 1).

Także jeżeli jest to metaplazja, to usuwając to co ją wywołało, grzybicę, bakterie, to sama powinna się zagoić.

Czy to metaplazja, czy są jakieś zmiany jednak na nadżerce określa badanie uzupełniające cytologię, czyli kolposkopia. Dopiero po kolposkopii można usuwać nadżerkę, niestety lekarze usuwają sobie nadżerki bez kolposkopii, czego skutki mogą być opłakane.
Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
nie wiem jaką mam grupę, ale mam powtórzyć badanie, nie pisze na wyniku i mi nie powiedziano
No przecież poszłaś po wyniki cyto, to nie poinformowała Ciebie jakie są?

------------
Ja to naprawdę jestem ciągle w szoku, jak zaglądam tutaj na wątek i któraś z dziewczyn cieszy się, że miała wymrażaną nadżerkę, a ja pytam, czy kolopo była? Nie, a po co...

Jeszcze raz podkreślam, że cytologia jest obciążona 10% błędem, uzupełnieniem jest kolposkopia, żaden lekarz bez tego badanie nie powinien podjąć się usunięcia nadżerki, jeżeli tak robi, to niestety może okazać się w przyszłości, że komórki dysplastyczne rozwijają się w głębszych warstwach szyjki, bo cała wymiana komórkowa, która na szyjce zachodzi przesuwa się w głąb, problem polega potem na tym, że cytologią tych komórek nie zbada się, a potem płacze są po 10 latach, że któraś ma zmiany nowotworowe i to CIN3.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 15:35   #2654
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Spokojnie długo, a nawet po porodzie nie jest konieczne jej usuwanie.

Ja po ciąży (cc) miałam nadżerkę i stan zapalny (cyto 2), po roku metaplazja sama zniknęła (cyto 1).

Także jeżeli jest to metaplazja, to usuwając to co ją wywołało, grzybicę, bakterie, to sama powinna się zagoić.

Czy to metaplazja, czy są jakieś zmiany jednak na nadżerce określa badanie uzupełniające cytologię, czyli kolposkopia. Dopiero po kolposkopii można usuwać nadżerkę, niestety lekarze usuwają sobie nadżerki bez kolposkopii, czego skutki mogą być opłakane.

No przecież poszłaś po wyniki cyto, to nie poinformowała Ciebie jakie są?

------------
Ja to naprawdę jestem ciągle w szoku, jak zaglądam tutaj na wątek i któraś z dziewczyn cieszy się, że miała wymrażaną nadżerkę, a ja pytam, czy kolopo była? Nie, a po co...

Jeszcze raz podkreślam, że cytologia jest obciążona 10% błędem, uzupełnieniem jest kolposkopia, żaden lekarz bez tego badanie nie powinien podjąć się usunięcia nadżerki, jeżeli tak robi, to niestety może okazać się w przyszłości, że komórki dysplastyczne rozwijają się w głębszych warstwach szyjki, bo cała wymiana komórkowa, która na szyjce zachodzi przesuwa się w głąb, problem polega potem na tym, że cytologią tych komórek nie zbada się, a potem płacze są po 10 latach, że któraś ma zmiany nowotworowe i to CIN3.

no właśnie nie powiedziano mi którą mam grupę... ostatnio przestaję wierzyć w naszych lekarzy... co jeden to lepszy, wracają mi ciągle infekcje a oni biedni nic nie poradzą tylko ciągle drogie jak cholera leki przepisują
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 18:15   #2655
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
no właśnie nie powiedziano mi którą mam grupę... ostatnio przestaję wierzyć w naszych lekarzy... co jeden to lepszy, wracają mi ciągle infekcje a oni biedni nic nie poradzą tylko ciągle drogie jak cholera leki przepisują
Dlaczego nie zapytałaś gina jaki masz wynik cyto? Zadzwoń do rejestracji, albo idź tam i spytaj, jeżeli masz infekcję, to warto zrobić wymaz, żeby wiedzieć z czym ma się do czynienia.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:48   #2656
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Dlaczego nie zapytałaś gina jaki masz wynik cyto? Zadzwoń do rejestracji, albo idź tam i spytaj, jeżeli masz infekcję, to warto zrobić wymaz, żeby wiedzieć z czym ma się do czynienia.
usłyszałam od ginekolog, że mam powtórzyć badanie a na wyniku nic nie pisze mam go
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 18:35   #2657
perelka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 11
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Hej
mam problem.. Nie dawno miałam zamrażaną nadżerkę... Zabieg został wykonany tuż po okresie tak jak być powinno a po 1,5 tygodnia znów dostałam okres... Co prawda zapomniałam wieczorem wziąć tabletkę anty. i wzięłam dopiero rano, ale kiedyś już mi się tak zdarzyło i nie dostałam ponownie okresu a teraz tak.. wiec zastanawiam się czy to od tego zabiegu (słyszałam, że krew jest objawem jakiejś infekcji pozabiegowej) czy przez te tabletke... Co prawda nie jest to normalna krew jak podczas okresu, ma kolor taki brązow0-beżowo-bordowy... a początkowo, od razu po usunięciu miałam upławy takie jak mówił ginekolog... jakby woda z moczem...
perelka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 09:08   #2658
LadyCurly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 70
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

mam problem, może któraś z Was mi coś poradzi otóż dwa tygodni temu miałam wymrażana nadżerkę, upławy miałam bardzo duże teraz są mnejsze, ale nadal są (nie są takie jak na początku, ale uważam że nadal są duże). zbliża mi się miesiączka, jestem na tabletkach, i myślę czy może odpuscic sobie przerwę i nie mieć miesiączki (upławy i miesiączka naraz to nie jest to o czym marzę ) co byście mi poradziły? dodatkowo mam jeszcze brać globulki ktorych nie uzylam bo mam to zrobić wtedy kiedy upławy się zmniejszą, a że się nie zmniejszyły diametralnie to jeszcze ich nie stosowałam
__________________
LadyCurly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 17:14   #2659
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez LadyCurly Pokaż wiadomość
mam problem, może któraś z Was mi coś poradzi otóż dwa tygodni temu miałam wymrażana nadżerkę, upławy miałam bardzo duże teraz są mnejsze, ale nadal są (nie są takie jak na początku, ale uważam że nadal są duże). zbliża mi się miesiączka, jestem na tabletkach, i myślę czy może odpuscic sobie przerwę i nie mieć miesiączki (upławy i miesiączka naraz to nie jest to o czym marzę ) co byście mi poradziły? dodatkowo mam jeszcze brać globulki ktorych nie uzylam bo mam to zrobić wtedy kiedy upławy się zmniejszą, a że się nie zmniejszyły diametralnie to jeszcze ich nie stosowałam
A nie prościej spytać lekarza?

Osobiście jednak uważam, że teraz krwawienie nie byłoby wskazane, jeżeli jesteś na tabletkach, to może rzeczywiście nie rób przerwy.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 17:20   #2660
LadyCurly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 70
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

nie, nie prościej, prościej jest zapytać na forum.
__________________

Edytowane przez LadyCurly
Czas edycji: 2011-04-04 o 17:21
LadyCurly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 16:24   #2661
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

hej
od wielu lat mam nadżerkę.nic z nią nie robiłam, bo cytologia zawsze wychodziła dobrze i nie miałam żadnych przykrych objawów.od kilku miesięcy mam plamienia, krwawienia między miesiączkami. lekarz twierdził, że te plamienia to skutek stanu zapalnego+ nadżerka. wyleczyłam stan zapalny, a plamienie jest nadal.dzisiaj byłam na badaniu, u innego lekarza. pani dr była w szoku, że tak bardzo krwawi mi ta nadżerka.kazała mi się umówić na kolposkopię. i potem na wymrażanie.
Dziewczyny, czy któraś z Was tak miała- dobra cytologia( miesiąc temu-II), i takie krwawienia nadżerki???? boję się strasznie...czy myślicie że mam czym się przejmować? że pomimo dobrej cytologii ( robię co roku i zawsze było ok) może się tam coś potwornego rozwijać ???
agabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:07   #2662
LadyCurly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 70
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
hej
od wielu lat mam nadżerkę.nic z nią nie robiłam, bo cytologia zawsze wychodziła dobrze i nie miałam żadnych przykrych objawów.od kilku miesięcy mam plamienia, krwawienia między miesiączkami. lekarz twierdził, że te plamienia to skutek stanu zapalnego+ nadżerka. wyleczyłam stan zapalny, a plamienie jest nadal.dzisiaj byłam na badaniu, u innego lekarza. pani dr była w szoku, że tak bardzo krwawi mi ta nadżerka.kazała mi się umówić na kolposkopię. i potem na wymrażanie.
Dziewczyny, czy któraś z Was tak miała- dobra cytologia( miesiąc temu-II), i takie krwawienia nadżerki???? boję się strasznie...czy myślicie że mam czym się przejmować? że pomimo dobrej cytologii ( robię co roku i zawsze było ok) może się tam coś potwornego rozwijać ???
cóż ja jestem miesiac po wymrożeniu i niestety poprawy w plamieniach nie mam żadnej. mam wrażenie że jest jeszcze gorzej :/
__________________
LadyCurly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:41   #2663
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez LadyCurly Pokaż wiadomość
cóż ja jestem miesiac po wymrożeniu i niestety poprawy w plamieniach nie mam żadnej. mam wrażenie że jest jeszcze gorzej :/
o kurde....współczuję...moż e jeszcze będzie ok, może miesiąc to za wcześnie , żeby wszystko się idealnie zagoiło? może trzeba zabieg powtórzyć? mówiłaś o tym lekarzowi? może przyczyna plamień tkwi gdzie indziej?
echhhh....będzie dobrze. kurde, musi być....
agabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 16:06   #2664
cosmo2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 36
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

to ja podobnie. jestem dwa miesiące po wymrożeniu a upławy jak były tak są. Dzisiaj byłam u gina i powiedział, że nadżerki już nie mam ale, że szyjka jest zaczerwieniona i stan zapalny jakiś i oczywiście dawka kolejnych leków. Może orientujecie się jak skutecznie pozbyć się stanu zapalnego? Bo niestety z tym to się zmagam już naprawdę dłuuuugo i żadne leki, antybiotyki, wymazy z antybiogramem nic z tego na razie nie pomogło ;/
cosmo2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 16:08   #2665
LadyCurly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 70
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
o kurde....współczuję...moż e jeszcze będzie ok, może miesiąc to za wcześnie , żeby wszystko się idealnie zagoiło? może trzeba zabieg powtórzyć? mówiłaś o tym lekarzowi? może przyczyna plamień tkwi gdzie indziej?
echhhh....będzie dobrze. kurde, musi być....
choruję jeszcze na endometrioze IV stopien, nie mówiłam jeszcze, wizyte mam za miesiac. nie mam sily do tego już :/ a powtarzanie zabiegu, no juz zaplacilam 300 zl i placic nastepne 300 to troche by bylo nie w porządku
__________________
LadyCurly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 07:58   #2666
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

ja też mam już dość...nie wiem co myśleć o tym całym wymrażaniu...
przed kolposkopią którą mam 29 kwietnia, mam aplikować sobie albothyl, co drugi dzień. przedwczoraj zaaplikowałam sobie tabletkę i wczoraj zero plamień, wszystko było ok. wczoraj bez tabletki-i dzisiaj rano znowu krew się pojawiła...o co kurde chodzi????
jestem przerażona tym wszystkim...mam wszystkie objawy raka...krwawienia, ból nóg, ból podbrzusza...mąż mnie straszy , że mi Internet odetnie...masakra jakaś...
agabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:25   #2667
Julia2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Hej wszystkim,
czy wiecie może dziewczyny czy zabieg wymrażania nadżerki można wykonać bezpłatnie w ramach NFZ (w łodzi)? (przepraszam jeśli pytanie się powtórzy) Lekarz wyznaczył mi taki zabieg i powiedział że kosztuje 300zł, a podobno jest to zabieg refundowany. Czy może ktoś wie gdzie można wykonać taki zabieg bezpłatnie (o ile w ogóle to możliwe).
Z góry dzięki za pomoc
Julia2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 20:49   #2668
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Nie słyszałam aby wymrażanie było na nfz. Wypalanie jest robione w ramach funduszu.

Ja miałam robiony ten zabieg za 150 zł w Łodzi więc da się taniej niż 300
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 13:36   #2669
Julia2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

a możesz napisać gdzie robiłaś tak tanio? w jakiej przychodni bądź u jakiego lekarza?
Julia2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 14:57   #2670
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Przychodnia Tomaszewski i partnerzy na ul. 10 lutego 5a (tuż przy skrzyżowaniu Brzeźna - Piotrkowska). Sam dr Tomaszewski jest godny polecenia
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-22 12:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.