w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-16, 11:10   #1
Anulka007
Raczkowanie
 
Avatar Anulka007
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 159

w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?


no właśnie - w jaki sposób dotarła do Was ta informacja ;p? i jakie były tłumaczenia faceta? ;p

jeśli powtórzyłam temat, to przepraszam, ale nie znalazłam takiego - może źle szukałam...
Anulka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:14   #2
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Ależ kochanie przecież to jest tylko KOLEŻANKA (no tak ja też z każdym kolegą mam się całować?)
Wiedziałam od początku, ze dziewczyna ma na niego chęć mimo że jej nie znałam ale czy którać pisałaby z własnej woli dla kogoś kto jest TYLKO kolegą wszystkie zadania na studia, konspekty i inne bajery?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:31   #3
Anulka007
Raczkowanie
 
Avatar Anulka007
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 159
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

czyżby taka bidulka z tej koleżanki, a on jako jedyny mógł jej pomóc w końcu dżentelmen a ona załamana, musiał ją jakoś pocieszyć i pocałunek być musiał ?

ciekawa jestem jak pomysłowi byli inni
Anulka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:48   #4
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

przez przypadek...przeczytałam smsa..
Tłumaczenie? żałosne tak jak zazwyczaj w takich sytuacjach...- na początku wypieranie sie a później mówienie ze to nic nie znaczy, ze sam nie wie czemu to robil i tego typu bzdury..
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:50   #5
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

musialem jej pomoc sie pozbierać po zdradzie jej faceta. i tak wyszło.

to akurat slyszala moja znajoma. myslalam,ze padne jak mi to powtorzyla.

Edytowane przez insomnieux
Czas edycji: 2008-03-16 o 11:50 Powód: składnia
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:50   #6
patija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Dawne czasy, ale warto opisać;
ogólniak, wypad klasowy pod namioty... ja z moim chłopakiem, reszta tylko z mojej klasy Pewnej nocy budzę się i widzę że mojego chłopaka nie ma...czekam, czekam... wreszcie idę go szukać bo nikt tak długo nie sika... Słyszę jekieś szmery w krzakach... Idę patrzę a "mój" z moją koleżanką z klasy uprawiają sex na drzewie... (biedne drzewo). Powiem szczerze, że tylko to pamiętam, nic więcej... nie wiem dlaczego ale nie pamiętam co zrobiłam i czy coś zrobiłam... Najbardziej szokujące, że nadal z nim byłam jeszcze następne 2 lata....
patija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:52   #7
Anulka007
Raczkowanie
 
Avatar Anulka007
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 159
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez insomnieux Pokaż wiadomość
musialem jej pomoc sie pozbierać po zdradzie jej faceta. i tak wyszło..


patija - co za dupek z niego :/
Anulka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 11:55   #8
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

ja znalazlam w kalendarzu: "kino-Ola"
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:01   #9
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

dziewczyny ale powaznie nie domyslalyscie ze facet sptyka sie z inna? to jest chyba niemozliwe
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:04   #10
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez patija Pokaż wiadomość
Dawne czasy, ale warto opisać;
ogólniak, wypad klasowy pod namioty... ja z moim chłopakiem, reszta tylko z mojej klasy Pewnej nocy budzę się i widzę że mojego chłopaka nie ma...czekam, czekam... wreszcie idę go szukać bo nikt tak długo nie sika... Słyszę jekieś szmery w krzakach... Idę patrzę a "mój" z moją koleżanką z klasy uprawiają sex na drzewie... (biedne drzewo). Powiem szczerze, że tylko to pamiętam, nic więcej... nie wiem dlaczego ale nie pamiętam co zrobiłam i czy coś zrobiłam... Najbardziej szokujące, że nadal z nim byłam jeszcze następne 2 lata....

Facet przegiął! O dżizys takich to tylko wykastrować...
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:11   #11
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Ja dowiedzialam sie od kuzynki.Wyjechalam za granice, moj chlopak mial do mnie dolaczyc. Zobaczyla ich najpierw w samochodzie potem na imprezie masowej w miescie.Zadzwonila do mnie.Oczywiscie ja wierzylam mu, ufalam...Dalaczyl do mnie.Mieszaklismy razem przez 3 m-ce w Anglii.Pewnego dnia w dniu jego urodzin, wstalam wczesniej zeby dac mu prezent i zobaczylam na jego wyswietlaczu smsa i ........bajka sie skonczyla.8-letni zwiazek sie zakonczyl. Zostawilam go, chociaz on choc minelo prawie pol roku wciaz zapewnia ze mnie kocha a ta dziewczyna to tylko nic nie znaczacy epizod w jego zyciu...coz dla mnie najwazniejsze bylo zaufanie, ktore bezpowrotnie stracilam.
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 12:20   #12
-onna-
Raczkowanie
 
Avatar -onna-
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 121
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Dawno to było, ale... Zauwazyłam ze dziwnie sie zachowuje. Jak pytalam czy wszystko ok, odpowiadał ze tak. W koncu raz nie przyszedł na umowione spotkanie, wiec wiedzialam ze cos kreci. Poszlam do niego do akademika, usiadlam w pokoju i powiedzialam ze nie wyjde dopoki nie powie mi co jest grane Jąkając sie wyjaśnił ze przespał sie z inna dziewczyna.

Tłumaczenie? To nie była jego wina, byli na imprezie a ona dodała mu chyba jakis narkotyk. potem bardzo zle sie czuł i jak ona zaproponowała zeby przenocował u niej - zgodził sie. Pozatym jak juz leżeli w tym samym łózku, to ona zaczeła go dotykać - ale on nie chciał. No i tak to sie dalej potoczylo..
-onna- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:21   #13
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

hmm a ja ? najpierw mi kolezanka z ktora mnie zdradzil mowila. a ze to byla jego eks wiec jej nie uwierzylam (zauroczenia jest slepe:P) po paru miesiacach taka dziewczyna przyjechala , nie znalam jej ani troche i jak go zobaczyla to mi mowi ze widziala go z inna w Realu. Wiec ja zrobilam tzw podpuche , zadzwonilam do jego przyjaciolki (tylko przyjaciolka to byla z dzieckiem i facetem zeby nie bylo) i pytam czy widziala go z inna , ona mowi mi ze tak jak wchodzili do domu. To ja mu mowie ze Dominika (ta przyjaciolka) mi wszystko powiedziala i sie biedaczek przyznal ale dostał wciery hehehe . Dupek jeden :/ potem glupia z nim bylam ale sie Bogu dzieki skonczylo
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:24   #14
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

na szczęście mnie jeszcze nikt nie zdradził ;]
przypuszczam, że wszytsko przede mną.
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:32   #15
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

przeczytalam meile ktore sam wyslal... tlumaczenia byly rozne, 3 wersje kazda inna od drugiej a ja..wsciekla, pozniej zalamana..no i wciaz glupio zakochana, sama nie chcialam w to wierzyc i na wlasne zyczenie pozwolilam sie dalej oszukiwac - jak teraz o tym mysle, to mam ochote sama siebie za to.. walnac? Ciagnelam ten pozal sie Boze "zwiazek"..Chcialam o tym zapomniec wmawiajac sobie tlumaczenia,staralam sie nie myslec..ale nie dalo sie..
Pozniej bylo coraz gorzej z "nami", mialam go serdecznie dosc.. w koncu jego, a wlsciwie teraz moja, przyjaciolka przerwala ta farse, opowiedziala mi pare rzeczy z tamtego okresu, utwierdzila mnie.. no i pozegnalam sie z nim definitywnie.
i zeby nie bylo, ze sluchalam sie przyjaciolki...bylam tego pewna, a on wszystko potwierdzil po pol roku od zerwania..


dlatego teraz jak czytam, o roznych klopotch dziewczyn z facetami, reaguje moze troche ostrzej niz inni. Szkoda czasu, na kogos kto na niego nie zasluguje.
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:38   #16
Astra24.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: CENTRUM
Wiadomości: 863
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

ja też przeczytałam smsa. Miał narzeczoną i 7 miesięcy mnie okłamywał. No ale na szczęście prawda wyszła na jaw.
__________________
"Zabawnie tak oddychać przez różową słomkę...cudownie tak rozmawiać bez niemiłych wspomnień..."
Astra24. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:42   #17
extasy89
Raczkowanie
 
Avatar extasy89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 234
GG do extasy89
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

tylko się wkurzyłam, czytając ten wątek hehehe jak tak można, oszukiwać osobę, dla której tyle się znaczy....
wracając do tematu, ja nie miałam takiej sytuacji i odpukać ale moja koleżanka tak. no więc, była z kolesiem, ona bardzo zakochana, on także wydawał się, że poza nią świata nie widzi...pewnego pięknego dnia, spacerując z nią zauważyłyśmy jego, jak szedł z inną pod rękę, a przecież to absurd bo przecież nadal był w związku z moją kumpelą. ona nie mogła uwierzyć, że nawet z nią nie zerwał tylko się przechadzał z inną będąc z nią wówczas... żałosne ;/ panny do tej pory się nienawidzą...ona mu wybaczyła i są do tej pory ze sobą ...
extasy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:44   #18
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez izmonek Pokaż wiadomość
dziewczyny ale powaznie nie domyslalyscie ze facet sptyka sie z inna? to jest chyba niemozliwe
Możliwe co widać na przykladach wyzej
U mnie nie były to jakieś spotkania raczej smsy dość dwuznaczne...a czy do czegoś miedzy nimi doszło nie wiem do dzis..
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:49   #19
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

moj ex akurat spotykal sie na pewnym wyjezdzie.. ja sie domyslalam, bylam wrecz pewna ze cos sie wtedy wydarzylo...i co?

traktuje to jak doswiadczenie, wiele sie nauczylam. Musze przyznac, ze stalam sie twardsza i wiem czego chce.
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 13:06   #20
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

To ja się dowiedziałam od samego eksa,mieliśmy kryzys,kłóciliśmy się i takie tam.A potem dowiedziałam się że ma koleżanke,która go rozumie i że się z nią spotyka.Na co ja byłam bardzo wściekla/załamana,powiedziałam mu że mi się nie to absolutnie nie podoba a on z wypalił z tekstem: a co nie moge mieć koleżanki,nie będziesz mi zabraniać.
Gnojek ... warty.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:16   #21
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Heh, przeszłam wszystko to po kolei:

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Ależ kochanie przecież to jest tylko KOLEŻANKA (no tak ja też z każdym kolegą mam się całować?)
Wiedziałam od początku, ze dziewczyna ma na niego chęć mimo że jej nie znałam ale czy którać pisałaby z własnej woli dla kogoś kto jest TYLKO kolegą...
Cytat:
Napisane przez oniaczeq Pokaż wiadomość
przez przypadek...przeczytałam smsa..
Tłumaczenie? żałosne tak jak zazwyczaj w takich sytuacjach...- na początku wypieranie sie a później mówienie ze to nic nie znaczy, ze sam nie wie czemu to robil i tego typu bzdury..
Cytat:
Napisane przez insomnieux Pokaż wiadomość
musialem jej pomoc sie pozbierać po zdradzie jej faceta. i tak wyszło.
Cytat:
Napisane przez onemi Pokaż wiadomość
przeczytalam meile ktore sam wyslal... tlumaczenia byly rozne, 3 wersje kazda inna od drugiej a ja..wsciekla, pozniej zalamana..no i wciaz glupio zakochana, sama nie chcialam w to wierzyc i na wlasne zyczenie pozwolilam sie dalej oszukiwac
Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
To ja się dowiedziałam od samego eksa,mieliśmy kryzys,kłóciliśmy się i takie tam.A potem dowiedziałam się że ma koleżanke,która go rozumie i że się z nią spotyka.
i żałuję, że byłam głupia, łatwowierna, że dawałam się zbywać kłamstwami, gdy tymczasem ona w jego książkach pisała mu na stronach jedyny, jedyny..., zabierała nad rzekę i na... spotkania ze swoim narzeczonym, bo jak mu powiedziała, że jest szczególnie najważniejszy, na chwilę wytchnienia od jej M, a on jak taka ćma zamroczona...
Na szczęście nauczyło mnie to bardzo wiele, i już się nie dam. nigdy.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:19   #22
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

ja to miałam farta- moj eks miał 3, w tym moją imienniczke, więc ta o innym imieniu myslała,że ma 1 na boku...

Ta o tym innym imieniu zadzowniła do mnie i spytała się czy byłam gdzieś z nim,bo tam był ze mną, ze mną nie był tylko z imienniczka jak sie okazało. Sam sie przyznał

Matko,takiego koguta miałam
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:38   #23
sigga
Raczkowanie
 
Avatar sigga
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 373
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

tego samego dnia co ex ze mna zerwal, spotkalam go wieczorem na miescie z inna. szlismy ta sama ulica z naprzeciwka, on ja obejmowal. przechodzac obok umiechnal sie szeroko i powiedzial uroczo "czesc".
w calym 300 tys miescie, w dzien rozstania, musialam ich spotkac. dodam ze byl z ta dziewczyna z 4 miesiace a potem blagal o powrot
sigga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:43   #24
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez sigga Pokaż wiadomość
tego samego dnia co ex ze mna zerwal, spotkalam go wieczorem na miescie z inna. szlismy ta sama ulica z naprzeciwka, on ja obejmowal. przechodzac obok umiechnal sie szeroko i powiedzial uroczo "czesc".
w calym 300 tys miescie, w dzien rozstania, musialam ich spotkac. dodam ze byl z ta dziewczyna z 4 miesiace a potem blagal o powrot

Oczywiście wbiłaś mu osikowu kołek w to słodkie serducho mówiąc żeby spadał?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:49   #25
sigga
Raczkowanie
 
Avatar sigga
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 373
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

hah oczywiscie najpierw go trosze pozwodzilam, odzyskalam reszte rzeczy ktore u niego zostaly po rozstaniu, a potem kazalam spadac
ale walczylam ze soba ostro zeby do niego nie wrocic, na szczescie duma wygrala
sigga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:54   #26
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

znalazłam u niego w pokoju kartkę którą miał wysłać koledze z Poznania,pisało na niej: Myślę,że niedługo się spotkamy bo poznałem w Poznaniu za***istą dupeczkę(dalej nic ważnego)
Jego tłumaczenie było oczywiście bardzo tanie,że tak o sobie napisał bo nie wiedział co mu napisać,i tak naprawde to ona nie zna żadnej dziewczyny z Poznania
żałosne
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:57   #27
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Ja tez powiedzialam sobie nigdy wiecej.Odeszlam od takiego faceta, nie podejmujac walki.Powiedzialam tylko na pozegnanie:Mam nadzieje ze bylam tego warta.
Nie zaluje niczego. on teraz zrozumial, probuje na wszystkie sposoby znalezc do mnie jakikolwiek kontakt.
Wydaje mi sie ze to najlepszy sposob, choc wiem ze to jest cholernie trudnie.Ale kazdy facet nie szanuje takiej dzieczyny co prosi sie, blaga, wybacza zdrade, zeby tylko bylo jak dawniej.W ten sposob ona nie szanuje samej siebie a tym bardziej on ja.
Nie radze wchodzic dwa razy do tej samej rzeki.

Odczekaæ 6 godzin.
Albo kilka dni, parê miesiêcy, rok.
Potem znów zaswieci sloñce.

__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 14:02   #28
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Przy 1 widzialam jak wychodza od niego z domu-to kolezanka przyszla na internet" Uwierzylam.A po jakims czasie maline na szyji zobaczylam-"bylem pijany ,laska podczas tanca mi sie przyssala"
Juz z 2 , przegladalam przy nim jego tel.i wyslanych zobaczylam smsa ,w ktorym skladał propozycje sexu analnego .Tlumaczenie bylo "yyyy to nie ja wysylalem,skad to sie tu wzielo"
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 14:05   #29
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Przy 1 widzialam jak wychodza od niego z domu-to kolezanka przyszla na internet" Uwierzylam.A po jakims czasie maline na szyji zobaczylam-"bylem pijany ,laska podczas tanca mi sie przyssala"
Juz z 2 , przegladalam przy nim jego tel.i wyslanych zobaczylam smsa ,w ktorym sklada propozycje sexu analnego .Tlumaczenie bylo "yyyy to nie ja wysylalem,skad to sie tu wzielo"

Z tego drugiego to niezly herbatnik!!! Fiu Fiu!!!
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 14:11   #30
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: w jaki sposób dowiedziałyście się o tej innej?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Przy 1 widzialam jak wychodza od niego z domu-to kolezanka przyszla na internet" Uwierzylam.A po jakims czasie maline na szyji zobaczylam-"bylem pijany ,laska podczas tanca mi sie przyssala"
Juz z 2 , przegladalam przy nim jego tel.i wyslanych zobaczylam smsa ,w ktorym skladał propozycje sexu analnego .Tlumaczenie bylo "yyyy to nie ja wysylalem,skad to sie tu wzielo"
Najbardziej podoba mi sie ostatnie tlumaczenie.
"niewiem skad sie to wzielo" no tak krasnoludki napewno to pisaly ,swinki jedne ,a nie on a Ty mu biedakowi nie uwierzylas.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.