Deficyt bolców, czyli .... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-09, 11:22   #1
Michaline
Raczkowanie
 
Avatar Michaline
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Czasem z Grodu Kraka czasem z uroczej górskiej doliny :)
Wiadomości: 226

Deficyt bolców, czyli ....


Kochane, powiedzcie mi czy zauwazyłyście ostatnio taki niepokojący trend, że kobiety wręcz rzucają się na mężczyzn? Bo ja TAK i strasznie mnie to denerwuje, bo kiedy tylko spotykam jakiegoś fajnego faceta to się okazuje, ze jego zalety dostrzegły tez inne i nie dość że szczerzą na mnie kły to jeszcze bezwstydnie się do niego lepią. To jest jakaś paranoja! Patrzę teraz na jego profil na NK a tam co widzę?? Jego fotki normalne, w samochodzie czy gdzieś ze znajomymi ale komentarze ..... pod każdym przynajmniej z 10 i to w stylu: "no misiu ale jesteś przystojny", "skarbie co za lans", "nono sloneczko milo Cie widziec". Po dłuższym czasie naszej znajomości zauważyłam, że on jest tak przez te wszystkie baby rozpieszczony, że nawet nie stara się o żadną - bo i po co, same przyłażą. Zignorowalabym to gdyby nie fakt, ze gdy tylko pojawia się jakiś fajny chłopak to od razu wokół niego kłębi się wianuszek wygłodniałych samic. Mam ochotę krzyczeć BABY OPANUJCIE SIĘ!!!!! Czy na rynku jest jakiś deficyt? Powiedzcie mi czy to zbieg okoliczności czy ma to charakter dużo szerszy?
__________________
69...68...67...66...65...64...63...62...61...60...59...58...57...56...55...54...53...52

CEL: 12kg/6mcy
Michaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 11:33   #2
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Hmm-z tego co wiem,to kobiet jest więcej niż mężczyzn-swojego czasu w Warszawie na 100 mężczyzn przypadało 125 kobiet-więc konkurencja jest duża i będzie jescze gorzej-rodzi się więcej dziewczynek niż chłopców.

U mnie w firmie przez ostatnie 2 lata na 8 ciąz urodziło się 8 dziewczynek-spośród wysypu ciąż u znajomych i rodziny urodziło się tylko 2 chłopców.

Mężczyźnie będa wiec coraz bardziej rozpieszczeni,a kobiety będą walczyć wszelkimi mozliwymi sposobami o samca-żartuje oczywiscie,ale coś w tym jest
__________________
Some organisms are so good at camouflage they forget they exist.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 11:35   #3
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość
Hmm-z tego co wiem,to kobiet jest więcej niż mężczyzn-swojego czasu w Warszawie na 100 mężczyzn przypadało 125 kobiet-więc konkurencja jest duża i będzie jescze gorzej-rodzi się więcej dziewczynek niż chłopców.

U mnie w firmie przez ostatnie 2 lata na 8 ciąz urodziło się 8 dziewczynek-spośród wysypu ciąż u znajomych i rodziny urodziło się tylko 2 chłopców.

Mężczyźnie będa wiec coraz bardziej rozpieszczeni,a kobiety będą walczyć wszelkimi mozliwymi sposobami o samca-żartuje oczywiscie,ale coś w tym jest
Podobne statystyki pamiętam jeszcze ze szkoły podstawowej.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 11:40   #4
Michaline
Raczkowanie
 
Avatar Michaline
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Czasem z Grodu Kraka czasem z uroczej górskiej doliny :)
Wiadomości: 226
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

To co piszesz mnie przeraża Ale swoją drogą, to mężczyzn ogólnie jest mniej, jednak biorąc pod uwagę dane demograficzne, to mężczyzn mimo wszystko rodzi się więcej. Są oni jednak narażeni na większą umieralność. Dlatego już w wieku ok 30 lat liczba ta się wyrównuje a później systematycznie spada... Kobiety również żyją dłużej i to również ma wpływ na ogólną liczbę kobiet. Mogłabym o tym pisać i pisać...
Wracając jednak do tematu to w chwili obecnej pod tym względem jesteśmy na dobrej pozycji. Dlaczego zatem te baby po prostu wręcz walczą o facetów? Ubierają za małe bluzki, spódniczki z odsłoniętą pupą? Na forach internetowych umieszczają wyzywające fotki z rozłożonymi nogami? Nie jestem jakąś zwolenniczką pruderyjności ale na Boga to zakrawa na jakiś wściek macicy...
__________________
69...68...67...66...65...64...63...62...61...60...59...58...57...56...55...54...53...52

CEL: 12kg/6mcy
Michaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 11:55   #5
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Jakby na to nie patrzeć, sama jesteś jedną z tych zainteresowanych kobiet, które uderzają do danego faceta

Szczerze mówiąc nie zauważyłam żadnego z opisywanych przez Ciebie zjawisk. Może po prostu wybierasz mężczyzn, którzy lubią otaczać się wianuszkiem wielbicielek i są typem tzw. casanovy

Co do rozwiązłości obyczajów, raczej nie łączyłabym tego z ilością mężczyzn. Jak dla mnie wynika to głównie z tego, że cywilizacja obrała taki a nie inny kierunek rozwoju kulturowego. Obecnocność seksu w telewizji i internecie sprzyja temu, że kobietom coraz łatwiej pokazać kawałek ciała na blogu czy innej stronie. Również to, że coraz więcej mówi się na temat antykoncepcji sprzyja temu, że kobiety coraz częściej decydują się na niezobowiązujący seks. Można by długo wyliczać, tylko po co

Zdecydowanie wolę poświęcić swój czas mężczyznom, którzy nie zwracają uwagi na dziewczyny ze "wściekiem macicy" i tym samym po prostu nie wnikać w to, kto i dlaczego pokazuje zdjęcia gołego tyłka w necie

Tak przy okazji tematu, polecam lekturę: Projekt Kasandra
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 11:56   #6
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Niestety, ale ja od dłuższego czasu odnoszę wrażenie, że niektóre dziewczyny (dużo!) zachowują się tak, jakby szczytem marzeń było "złapanie" faceta............
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 11:57   #7
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Cytat:
Napisane przez Michaline Pokaż wiadomość
To co piszesz mnie przeraża Ale swoją drogą, to mężczyzn ogólnie jest mniej, jednak biorąc pod uwagę dane demograficzne, to mężczyzn mimo wszystko rodzi się więcej. Są oni jednak narażeni na większą umieralność. Dlatego już w wieku ok 30 lat liczba ta się wyrównuje a później systematycznie spada... Kobiety również żyją dłużej i to również ma wpływ na ogólną liczbę kobiet. Mogłabym o tym pisać i pisać...
Wracając jednak do tematu to w chwili obecnej pod tym względem jesteśmy na dobrej pozycji. Dlaczego zatem te baby po prostu wręcz walczą o facetów? Ubierają za małe bluzki, spódniczki z odsłoniętą pupą? Na forach internetowych umieszczają wyzywające fotki z rozłożonymi nogami? Nie jestem jakąś zwolenniczką pruderyjności ale na Boga to zakrawa na jakiś wściek macicy...
może nie mają nic więcej do zaoferowania pokazują co mają najlepsze a facet to wzrokowiec... niestety
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 12:24   #8
Michaline
Raczkowanie
 
Avatar Michaline
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Czasem z Grodu Kraka czasem z uroczej górskiej doliny :)
Wiadomości: 226
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

vretka widziałam tego bloga i to właśnie m.in. on mnie zainspirował
__________________
69...68...67...66...65...64...63...62...61...60...59...58...57...56...55...54...53...52

CEL: 12kg/6mcy
Michaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:27   #9
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

niestety też to zauważyłam. Tyle tylko, że je stoję z boku, nie jestem w pozycji "tej zainteresowanej" bo swojego Tż już mam I wybrałam wśród takich którego nie otaczał wianuszek dziewczyn
Patrząc na te wszystkie komentarze na NK "jesteś słodziutki, ale super wyglądasz" itd robi mi się niedobrze . Coraz częściej wydaje mi się, że dziewczyny się po prostu nie szanują. Ale cóż, takie czasy i my gadaniem o tym raczej nic nie zmienimy


a projekt kasandra też widziałam bardzo ciekawy, byłam w lekkim szoku. Chociaż co się tu dziwić - wybierał w tych "najpiękniejszych"
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 13:25   #10
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Coś w tym jest. U mojego męża w pracy jest kilka takich panienek. Nazywam je "desperatki"- tak przed trzydziestką bez faceta albo w długoletnim nieudanym związku, które kleją się do wszystkich po kolei, żonatych czy nie żonatych Są na każdej imprezie firmowej oczywiście z biustem na wierzchu, słodkie aż się niedobrze robi Parę miłych z pozoru niewinnych słówek plus dekolt na wysokości oczu faceta i każdy już się rozpływa..Fuuu mam na nie alergię
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 14:45   #11
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Cytat:
Napisane przez GothicLolita22 Pokaż wiadomość
Niestety, ale ja od dłuższego czasu odnoszę wrażenie, że niektóre dziewczyny (dużo!) zachowują się tak, jakby szczytem marzeń było "złapanie" faceta............
racja! strach nawet ze swoim wyjść na ulicę, ( ) bo się rzucają, wabią itp.
zauważyłam to zjawisko dawno temu, po prostu jakby wrzucić mężczyznę wśród gromadę kobiet, to po prostu by się o niego pozabijały!
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 14:55   #12
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Cytat:
Napisane przez GothicLolita22 Pokaż wiadomość
Niestety, ale ja od dłuższego czasu odnoszę wrażenie, że niektóre dziewczyny (dużo!) zachowują się tak, jakby szczytem marzeń było "złapanie" faceta............
Ja widze co innego: złapanie, chwalenie sie "swoimi misiem" każdemu, chwalenie sie, ze to bedzie ten jedyny i za niego wyjdzie, patrzenie z gory na kazdego singla, czy kobiete po wielu zwiazkach. Uwazanie za wroga i potencjalna chetna na "jej misia" kazda kobiete. Niewazne, ze lysiejacy, czy spalony na solarce, czy w za duzej koszuli i zakrotkich spodniach z brzuszkiem. Na pewno kazda chce go odbić

Czasem sie za baby zwyczajnie wstydze.

Bedzie chcial zdradzic, to i tak zdradzi, czy odejdzie. Niewazne, czy sie wokol niego kreci 10, czy jedna.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 14:59   #13
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Cytat:
Napisane przez nailpolish Pokaż wiadomość
zauważyłam to zjawisko dawno temu, po prostu jakby wrzucić mężczyznę wśród gromadę kobiet, to po prostu by się o niego pozabijały!
Odnoszę wrażenie, że nieco przesadzacie. Uważam, że jeśli facet jest w porządku, to żadne kuszenie na niego nie podziała, a co za tym idzie, kobiety nie będą się do niego lepiły jak muchy do lepu. Myślę, że jednak większość kobiet pozwala sobie na flirt wtedy, kiedy również mężczyzna na to pozwala. Jakoś mi się wierzyć nie chce, żeby kobiety maniakalnie upokarzały się przed mężczyznami, którzy wyraźnie dają im do zrozumienia, że nie są zainteresowani. Zdaję sobie sprawę z tego, że zdarzają się takie jednostki, ale nie sądzę, żeby to było zjawisko na skalę masową
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 16:44   #14
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Michaline

bardzo przypasował mi ton tego wątku, bo wczoraj pomyślałam sobie dokładnie to samo. byłam teraz na Open'er Festival w Gdyni, pracowałam tam. pracę załatwił mi mój kuzyn, który mieszka na Pomorzu.
w każdym razie - poznałam tam wielu jego kumpli. jeden z nich bardzo wpadł mi w oko, ale wiedziałam, że nie ma sensu zabierać się za podrywanie, bo jednak z Gliwic mam tam trochę za daleko; )

w każdym razie - po powrocie dostałam od niego zaproszenie na NK, więc obejrzałam sobie jego zdjęcia: i szok! dokładnie to samo, co opisywałaś. same teksty w stylu: o jaki ładny pan na pierwszym planie! albo infantylne komentarze w rodzaju: buziaczki wielkie kochaniutki P. - i tak w kółko!


wydaje mi się, że po prostu... mamy bardzo powszechny, albo inaczej: bardzo masowy, typowy gust; wpadają nam w oko mężczyźni, którzy większości kobiet wydają się atrakcyjni.

no i to też wynik tego, że Internet daje strasznie wiele pewności siebie, więc wystukiwanie podobnych komentarzy nie robi nikomu kłopotu. całe szczęście, mnie od Internetowego flirtu odrzuca, za to specjalizuję się w wyławianiu perełek na żywo, bez zwojów kabli i monitorów - i mam dobrze gadane, więc tym sobie punktuję u przystojnych dżentelmenów; )))


3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 17:07   #15
niechcemiecemaila
Raczkowanie
 
Avatar niechcemiecemaila
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 72
GG do niechcemiecemaila Send a message via Skype™ to niechcemiecemaila
Thumbs down Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Dziewczyny potrafią się kleić.. Potrafią odbierać chłopaków dziewczynom .. i są chyba ślepe startując do chłopaków któremu 20 panienek dziennie pisze "ale jesteś boski" . Ja bym nawet nie chciała z takim być i znosić te zawistne spojrzenia, czytać te podlizujące się komentarze i zastanawiać się czy jutro nie zastawi mnie dla którejś z nich która jest ładniejsza niż ja.. .. ROZPIESZCZONY..TAK. Bo po co ma sie starać skoro ma lasek na kępki ? Jak 20 sie do niego przykleja on tylko wybiera.. i zmienia jak trafi sie lepsza. Tym dziewczyna chyba brak godności.. chcą być przedmiotami dowartościowującymi chłopaków i ich zabawkami. A zresztą niech robią co chcą. Takich chłopaków potem będą miały. I z tond sie biorą Ci, co nie szanują dziewczyn. Bo one same nie szanuja siebie. I może trochę wyszłam poza temat , ale właśnie to chciałam przekazać
niechcemiecemaila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 17:29   #16
2401corunia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 29
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Już to dawno zauważyłam! Ja nie słodze facetom! To chyba oni powinni to robić :p
Noo, ale tak na serio nie przejmuje się tym, bo co mnie to obchodzi.
To one robią z siebie idiotki, słodkie idiotki. Jeśli taki chłopak, oblegany przez takie dziewczyny, zauważy we mnie "coś więcej", spodobam się jemu, to sam zacznie działać.
Ja nie mam zamiaru pisać prawie nieznajomym osobom komentarzy i im słodzić, podnosić ich ego, które napewno mają już dosyć wygórowane.
A wiem z opowiadań kumpli, że oni patrząć na swoje komentarze w stylu "ale jesteś słłłiiiiiiTtttt" poprostu się śmieją i mają "radoche". Tyle.
2401corunia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 17:31   #17
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Odnoszę wrażenie, że nieco przesadzacie. Uważam, że jeśli facet jest w porządku, to żadne kuszenie na niego nie podziała, a co za tym idzie, kobiety nie będą się do niego lepiły jak muchy do lepu. Myślę, że jednak większość kobiet pozwala sobie na flirt wtedy, kiedy również mężczyzna na to pozwala. Jakoś mi się wierzyć nie chce, żeby kobiety maniakalnie upokarzały się przed mężczyznami, którzy wyraźnie dają im do zrozumienia, że nie są zainteresowani. Zdaję sobie sprawę z tego, że zdarzają się takie jednostki, ale nie sądzę, żeby to było zjawisko na skalę masową

oj ja ostatnio zauważam to coraz częściej, że kobieta jest gotowa zrobić wszytko, żeby mieć faceta! widzę to , nawet po swoich znajomych!
mężczyzna często nie pozwala, a kobieta bywa nachalna i narzuca się (i na odwrót też).
Wiernego mężczyzny nie da się skusić-zgadza się, ale nawet jak odtrąca inne kobiety, to te się kleją ile razy moi kumple na moich oczach musieli powiedzieć jakieś ''przylepie'' dość?!pełno!
nam tutaj nie chodzi o flirtowanie, tylko o to, że kobieta jest gotowa na wiele żeby mieć faceta. Nawet gdy facet rozmawia normalnie, niektóre kobiety już zaczynają swoje gierki.

adusik zgadzam się z Tobą, wiele dziewczyn się nie szanuje!
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 18:11   #18
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Podobne statystyki pamiętam jeszcze ze szkoły podstawowej.
Tiaaa...tylko, że w młodszych grupach wiekowych proporcje są zbliżone. Kobiety dominują w starszych grupach z tej prostej przyczyny, że dłużej żyją. No, ale jeżeli ktoś jest amatorem zażywnej 70-latki to proszę bardzo...

A co do tego dziwnego obyczaju, o którym tutaj mowa, to rzeczywiście zastanawiające. Ale myślę, że to jakieś desperatki. Mądry facet ma takie głęboko w....
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 20:26   #19
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Ja również jestem zdania, że wiele zależy od nastawienia faceta. Jeśli jemu to odpowiada to będą się do niego lepiły Jeśli nie będzie reagował na takie desperatki to poszukają innego celu Niektórym mężczynom się to podoba, ale znam też takich którzy uważają, że dziewczyny wydzwaniające do faceta (lub dzwoniące pierwsze bo on wziął nr a się nie odzywa) są cytuję "nienormalne jakieś chyba".
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 20:33   #20
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

racja mądry facet ma desperatki w dupie! cham to tylko wykorzysta, i hop do łóżka!
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 20:38   #21
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Jak czasem rozmawiam z kumplami na takie i inne tematy to niektorzy twierdza ze to owszem mile jest jak dziewczyny ich zaczepiaja itd ale gdy przychodzi do czegos powazniejszego to twierdza ze bardziej cenia jako partnerke dziewczyne o ktora musza sie troszke postarac (albo przynajmniej nie rzucajaca im sie od razu na szyje, tudziez do innych miejsc)
I tez sie zgadzam z tym ze wiele dziewczyn sie nie szanuje
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 23:41   #22
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Ja sie z tym spotykam prawie na co dzień na uczelni (uczelnia jak i wydział jest ewidentnie żeński a panów jest bardzo mało). Mimo że faceci są delikatnie mówiąc "żadni" to tabuny, wydawało by sie inteligętnych, młodych i ładnych studentek, wręcz toczą o nich regularne wojny
Sama mam też tego przykład w związku z moim tż'tem. W pracy ma sporo pań (w wieku od 25 do 50 ) jest ich przełożonym i czasem jak słysze jak dźwonią do niego to mnie krew zalewa (tak mu słodzą że aż mdli i notorycznie zdrabniają jego imie a jedna pani po 40 wysyłała mu swoje foty w bieliźnie i się tłumaczyła że to dziecko jej telefon zabiera, robi jej zdjecia i wysyła znajomym - raz bym zrozumiała ale KILKANASCIE ??)
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 01:24   #23
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Kiedyś to kobiety chciały być adorowane i zdobywane, a każda, która odważyła się zrobić pierwszy krok, uznawana była za puszczalską, łatwą czy nienormalną. Teraz "czasy się zmieniły", dziewczyny zaczęły podrywać facetów i stało się to całkiem akceptowalne przez społeczeństwo. Niektóre jednak zapominają o szacunku do samej siebie i o tym, że przeważnie im bardziej mężczyznę się osacza, tym bardziej on traci nami zainteresowanie Wszystko w granicach rozsądku, bez przesady... No cóż, zdarzają się przypadki kobiet zdeterminowanych, "gotowych na wszystko"... Nigdy nie miałam problemów z podrywaniem facetów, obecnego Ukochanego ja "wyhaczyłam" Jednak nie mam zamiaru nikomu nadskakiwać i wdzięczyć się, żeby zostać zauważoną. Takie rozpieszczanie facetów jest niebezpieczne, potem przedstawicielki płci pięknej rozpaczają: "Czemu on mi nie mówi komplementów?!" Ano dlatego, bo się chłopak rozleniwił i Ty masz mu teraz komplemencić

Na podsumowanie dodam, że chyba jednak w większość mężczyzn pozostał ten instynkt zdobywcy, ta chęć "gonienia króliczka"... Więc pozostańmy króliczkami, albo chociaż udawajmy, że nimi jesteśmy (czyli sposób stary jak świat: poderwij faceta tak, żeby myślał, że to on poderwał Ciebie)
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 16:41   #24
Michaline
Raczkowanie
 
Avatar Michaline
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Czasem z Grodu Kraka czasem z uroczej górskiej doliny :)
Wiadomości: 226
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Dzięki dziewczyny za opinie. Oczywiście kontynuujemy temat bo warto byłoby poznać również opinię jakiegoś pana w tej sprawie
Powiedzcie mi czy znacie jakiś sposób jak postępować z facetem, któremu przypada w udziale posiadanie stadka adoratorek?
__________________
69...68...67...66...65...64...63...62...61...60...59...58...57...56...55...54...53...52

CEL: 12kg/6mcy
Michaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:15   #25
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Zauwazyłam i to dokładnie przedwczoraj. Ide sobie z mezem2 dzieci,jedno w wozku,berbec obok. Maz pcha wozek,a z naprzeciwka ida 3 nastolatki. Wgapiaja sie w meza jakby je zatkało. Jakby go zywcem zezrec chciały. Facet podniesione ego o 200%(nie wiem czym),mnie wstyd za laski(nie wiem czym sie zachwycały,nic takiego w nim az tak nie ma). Wsciekła jestem,bo takim durnym zachowaniem rozpuszcza mi faceta,ktory i tak juz sobie dosyc walorow wmawia.

A co do tego czemu sie laski lepia,to chyba znam odpowiedz. Jak wrociłam kiedys z Włoch,to zrozumiałam. Tam piekni,cudni faceci,opaleni,przystojni ,z poczuciem humoru,z kasa, otwarci... A u nas jak wybrałam sie na dyskoteke,to wszyscy mi sie wydawali jacys powykrecani i zaniedbani w porownaniu do nich.
Facetwo zadbanych,z klasa i jako takim wygladem jak na lekarstwo.
To z moich obserwacji. Ale moze u nas taki ubogi region
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:20   #26
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Zauwazyłam i to dokładnie przedwczoraj. Ide sobie z mezem2 dzieci,jedno w wozku,berbec obok. Maz pcha wozek,a z naprzeciwka ida 3 nastolatki. Wgapiaja sie w meza jakby je zatkało. Jakby go zywcem zezrec chciały. Facet podniesione ego o 200%(nie wiem czym),mnie wstyd za laski(nie wiem czym sie zachwycały,nic takiego w nim az tak nie ma). Wsciekła jestem,bo takim durnym zachowaniem rozpuszcza mi faceta,ktory i tak juz sobie dosyc walorow wmawia.(...)
A ja rozumiem, czemu faceci lubią być podziwiani przez inne kobiety... bo ich własne żony ich nie doceniają.

Mam nadzieję, że Twój post był ironiczny, bo jeśli nie, to trochę szkoda mi Twojego faceta, skoro jego partnerka uważa, że nie wie czym sie u niego zachwycać, bo nic takiego w nim nie ma, a poza tym wmawia sobie zalety.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:49   #27
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
A ja rozumiem, czemu faceci lubią być podziwiani przez inne kobiety... bo ich własne żony ich nie doceniają.

Mam nadzieję, że Twój post był ironiczny, bo jeśli nie, to trochę szkoda mi Twojego faceta, skoro jego partnerka uważa, że nie wie czym sie u niego zachwycać, bo nic takiego w nim nie ma, a poza tym wmawia sobie zalety.
Post nie był ironiczny. Facet rozpieszczony to doopa nie facet. Pozniej broda w gore i mysli,ze jest Bogiem. U nas jest takich mnoooostwo.I niestey uwazam,ze to wina dziewczat- nadskakuja,łasza sie, a potem taki facet jest tak beznadziejnie zakochany w sobie,ze zal patrzec.Nawet jak kiedys był normalny.
I juz Ci od razu zal mojego meza.... Mi zal Ciebie.Mam nadzieje,ze masz takiego ktory lubi Twoj podziw i zachwycanie sie nim
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:58   #28
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Post nie był ironiczny. Facet rozpieszczony to doopa nie facet. Pozniej broda w gore i mysli,ze jest Bogiem. U nas jest takich mnoooostwo.I niestey uwazam,ze to wina dziewczat- nadskakuja,łasza sie, a potem taki facet jest tak beznadziejnie zakochany w sobie,ze zal patrzec.Nawet jak kiedys był normalny.
I juz Ci od razu zal mojego meza.... Mi zal Ciebie.Mam nadzieje,ze masz takiego ktory lubi Twoj podziw i zachwycanie sie nim
Nie mam zamiaru nikomu nadskakiwać, ani bić pokłonów, ale każdy chce być dowartościowany i doceniany, a przede wszystkim przez własnego partnera. Może wolisz mieć w domu zakompleksionego, wiecznie niepewnego siebie mężczyznę, a przez co nieszczęśliwego człowieka. Jeżeli z kimś jestem, to oznacza, że ten ktoś jest dla mnie najlepszy. Lubię mu to okazywać, a na pewno nie będę wpędzać go w kompleksy. Może robisz to, żeby pokazać mu swoją wyższość? No nie wiem. Nie potrafię zrozumieć poniżania - dosłownie, poniżania! bo jak ktoś ocenia kogoś tak, jak Ty swojego męża, to jest to dla mnie równoznaczne z poniżaniem - kogokolwiek, a przede wszystkim swoich bliskich.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 20:31   #29
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Napisze tylko,ze zupełnie blednie oceniasz sytuacje. Nie chce mi sie tłumaczyc ani o co mi chodzi,ani,ze nie masz racji. I ze nikogo nie ponizam, do kompleksów mojemu facetowi daleko. Uwielbiam jak ktos ocenia moja osobe i sytuacje w zyciu i w domu na podstawie kilku zdan.
I szczerze powiedziwaszy niewielu znam facetów zakompleksionych.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 20:35   #30
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Deficyt bolców, czyli ....

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Napisze tylko,ze zupełnie blednie oceniasz sytuacje. Nie chce mi sie tłumaczyc ani o co mi chodzi,ani,ze nie masz racji. I ze nikogo nie ponizam, do kompleksów mojemu facetowi daleko. Uwielbiam jak ktos ocenia moja osobe i sytuacje w zyciu i w domu na podstawie kilku zdan.
I szczerze powiedziwaszy niewielu znam facetów zakompleksionych.
Nie oczekuję tłumaczeń. Mam jednak prawo mieć własne zdanie oparte jedynie na Twoich wypowiedziach. A oceniam Cię tak, jak sama siebie przedstawiłaś: w kilku słowach - nie doceniasz swego faceta. I tyle.

P.S.: A ja znam facetów zakompleksionych. I nie tylko facetów. Ale od tego są bliscy ludzie, żeby ich z tych kompleksów wyciągnąć. Tyczy się to obu płci.

Pozdrawiam
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.