Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 13:29   #4021
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

LaBombaa Ja uwielbiam EGM Cover Me, jest niebo lepszy od Lumiere i dostosowywalny czyli jak chcesz lekko to jedna cieniutka warstwa i fajnie wyrównuje koloryt, a na wieczorowe wyjścia, jak chcesz bardziej to można nawet 3 cieniutkie i dalej tynku nie ma i wszystko łądnie się trzyma i nie warzy Z kryjących moja ulubiona. Zajrzyj na wątek EGM koniecznie, a z takich bardziej podobnych tylko lepszych od Lumiere VV to od siebie Ci jeszcze polecę Lauressa Elemental, Lily Lolo oraz YG z EGM.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-06-18 o 13:31
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:01   #4022
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
LaBombaa Ja uwielbiam EGM Cover Me, jest niebo lepszy od Lumiere i dostosowywalny czyli jak chcesz lekko to jedna cieniutka warstwa i fajnie wyrównuje koloryt, a na wieczorowe wyjścia, jak chcesz bardziej to można nawet 3 cieniutkie i dalej tynku nie ma i wszystko łądnie się trzyma i nie warzy Z kryjących moja ulubiona. Zajrzyj na wątek EGM koniecznie, a z takich bardziej podobnych tylko lepszych od Lumiere VV to od siebie Ci jeszcze polecę Lauressa Elemental, Lily Lolo oraz YG z EGM.
Wlasnie ze juz czytalam watek EGM i natrafilam tylko na informacje ze formula YG nic a nic nie kryje cos jak o-glo,ale porownan z Lumiere jeszcze nie widzialam opisanych.
Dziekuje Dominko Bede czekac teraz z niecierpliwoscia na zamowienie. Poki co jest Confirmed. Lumiere VV jak dla mnie numer 1, ale nie ma koloru odpowiedniego dla mnie i musze mieszać.
Lily Lolo wlasnie miałam zamawiac, ale narazie poczekam aż funt drastycznie spadnie
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:12   #4023
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

L&N nie kryje wcale, ale YG kryje całkiem ładnie. Jak VV Lumiere według mnie, czyli dwie trzy cienkie warstwy i jest bardzo dobrze
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 16:33   #4024
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Błagam, pomóżcie mi właściwie nie wiedziałam, czy pisać tutaj, czy przy pielegnacji.... Od xxx czasu mam bardzo wrażliwą cerę Zanim zaczęłam przygodę z minerałami próbowałam przeróżnych podkładów, i HR, i Revlon, i Lancome, i Dior... zawsze miałam problem z pokryciem mnóstwa popękanych naczynek (własciwie cała twarz) i utrzymaniem makijażu w miarę przyzwoitym stanie przez 8 godzin w pracy, i gdy trafiłam na wizaż, na "mineralny" i na biochemię, pomyslałam ojjjj może te kosmetyki będą dla mnie zbawienne. Przez kilka dni stosowania było w miarę ok, lecz później zaczęły się kłopoty. Może po kolei, czytając Wasze wpisy, zaczęłam stosować kolejność:
- rano przetarłam twarz hydrolantem oczarowym,
- krem Johnson's,
- Lirenka,
- korektor EDM pod lub na podkład,
- puder bambusowy z jedwabiem lub ryżowy EDM,
- podkład EDM intensive lub Lumiere VV,
- i znowu odrobinka bambusowego,
- róz ewentualnie bronzer itp.
Przez kilka dni było ok lecz po krótkim czasie wszystko zaczęło warzyc się lub "odstawać". Cere mam podrażniona bardziej niż zwykle
Jak czytam o tym, że u Was minerały wtapiają się w skóre to mnie "skręca"
Podpowiedzcie co mogłabym wypróbować, jaki podkład? Jak sobie z tym poradzić?
Plizzzzzzz
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 17:03   #4025
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Unhumblee niezłą terapię szokową zaserwowałaś swojej skórze. Ciężko powiedzieć co jest nie tak, bo wszystko jest nowe. Może po prostu Twoja skóra musi się przyzwyczaić do nowego typu pielęgnacji.
A jakich używasz pędzli? Podrażniać mogą zarówno filtry, krem Johnsona, zbyt agresywny sposób aplikacji itp. Być może za bardzo podsuszyłaś sobie skórę i stąd taka reakcja, możliwości jest wiele.
Na Twoim miejscu pojedynczo wprowadzałabym nowości i obserwowała co się dzieje, na początek może spróbuj samych minerałów na sprawdzonym kremie itd. Być może lepiej u Ciebie sprawowałyby się inne podkłady, myślę że warto spróbować Buff'd czy EGM.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 17:34   #4026
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

O tym samym pomyślałam co Hanneke. Za dużo zmieniłaś naraz w pielęgnacji i makijażu skóry. Moja po czymś takim by oszalała, a pryszcze wyskakiwały by mi jeden za drugim. Wprowadzanie zmian po kolei powinno przynieść dużo lepsze skutki. Daj sobie na to nawet kilka tygodnia, wprowadzaj jedną rzecz na tydzień i obserwuj jak wtedy skóra będzie się zachowywać.
A markę mineralną proponowałabym zmienić dopiero jak będziesz mieć pewność, że pielęgnacja którą stosujesz bardzo Ci służy ale minerały z nią nie współgrają.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 17:41   #4027
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

dzisiaj na spotkaniu z tą dziewczyną z allegro zaskoczyła mnie zachwycając się nad wyglądem mojej skóry, a miałam na twarzy minerały EDM które najgorzej się na niej prezentują
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 18:13   #4028
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dzisiaj na spotkaniu z tą dziewczyną z allegro zaskoczyła mnie zachwycając się nad wyglądem mojej skóry, a miałam na twarzy minerały EDM które najgorzej się na niej prezentują
Aga, bo Ty jesteś piękna z definicji Co by nie nałożyć, Twoja buzia i tak będzie się prezentowała o niebo lepiej, niż większości dziewczyn widzianych na ulicach. I też zazdroszczę
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 18:33   #4029
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Aga, bo Ty jesteś piękna z definicji Co by nie nałożyć, Twoja buzia i tak będzie się prezentowała o niebo lepiej, niż większości dziewczyn widzianych na ulicach. I też zazdroszczę
Oj tak, to prawda
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:28   #4030
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziękuję za podpowiedzi, myślę, że zrezygnuję z biochemii ale pozostanę przy minerałach, gdyż tak im zaufałam, że jednej koleżance oddałam podkład Lancome, drugiej Collistar.... o nie, nie, nowych już kupować nie bede potestuję minerały, aż w końcu dojdę do ładu z moją kapryśną buźką liczę jeszcze na EGM, inne formuły Lumiere i Blusche. I pewnie w końcu znajdę te moje minerałki, prawda? Pozdrawiam
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 22:49   #4031
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Błagam, pomóżcie mi właściwie nie wiedziałam, czy pisać tutaj, czy przy pielegnacji.... Od xxx czasu mam bardzo wrażliwą cerę Zanim zaczęłam przygodę z minerałami próbowałam przeróżnych podkładów, i HR, i Revlon, i Lancome, i Dior... zawsze miałam problem z pokryciem mnóstwa popękanych naczynek (własciwie cała twarz) i utrzymaniem makijażu w miarę przyzwoitym stanie przez 8 godzin w pracy, i gdy trafiłam na wizaż, na "mineralny" i na biochemię, pomyslałam ojjjj może te kosmetyki będą dla mnie zbawienne. Przez kilka dni stosowania było w miarę ok, lecz później zaczęły się kłopoty. Może po kolei, czytając Wasze wpisy, zaczęłam stosować kolejność:
- rano przetarłam twarz hydrolantem oczarowym,
- krem Johnson's,
- Lirenka,
- korektor EDM pod lub na podkład,
- puder bambusowy z jedwabiem lub ryżowy EDM,
- podkład EDM intensive lub Lumiere VV,
- i znowu odrobinka bambusowego,
- róz ewentualnie bronzer itp.
Przez kilka dni było ok lecz po krótkim czasie wszystko zaczęło warzyc się lub "odstawać". Cere mam podrażniona bardziej niż zwykle
Jak czytam o tym, że u Was minerały wtapiają się w skóre to mnie "skręca"
Podpowiedzcie co mogłabym wypróbować, jaki podkład? Jak sobie z tym poradzić?
Plizzzzzzz
Ja stawiam na hydrolat oczarowy Miałam po nim mega uczulenie na twarzy , po prostu jakbym w pokrzywy wpadła.I dłuuugo dochodziłam do siebie....
__________________
szukam pomysłu na życie

Edytowane przez gosiala
Czas edycji: 2009-06-19 o 22:52
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 08:58   #4032
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Ja stawiam na hydrolat oczarowy Miałam po nim mega uczulenie na twarzy , po prostu jakbym w pokrzywy wpadła.I dłuuugo dochodziłam do siebie....
Potwierdzam
Mi osobiscie oczar swietnie sluzy, natomiast moja mam po kilku aplikacjach dostala uczulenie na 2 dni
Mala czerwona twarz i czula pieczenie.
Nie chce oczerniac oczaru, bo mi sluzy, ale jak widac nie wszystko dla wszystkich
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 09:50   #4033
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

A ja stawiam na krem Johnson'a, wiele osob z mojego otoczenia uczula ta marka
Tak jak pisza dziewczyny wyzej, za duzo nowosci naraz, lepiej wprowadzac stopniowo poszczegolne kosmetyki, poza tym mineraly same z siebie tez potrafia na poczatku dac popalic - wysyp, krostki, grudki, itp.
Zycze powodzenia
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 10:04   #4034
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Aga, bo Ty jesteś piękna z definicji Co by nie nałożyć, Twoja buzia i tak będzie się prezentowała o niebo lepiej, niż większości dziewczyn widzianych na ulicach. I też zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Oj tak, to prawda
dzięki Wam ale to prawda że niezły wygląd mojej skóry to jedynie zasługa naturalnej pielęgnacji oraz minerałów
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 10:53   #4035
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Tak więc: zrezygnowałam dziś z hydrolantu, Johnsona i Na używany wcześniej krem zastosowałam primer jmw() podład Blusche Butterscotch Toffee FC i Matte Vell Finishing Powder i jest super. Podkład ładnie przylega, buźka jest wyciszona. Stawiam, że uczulający mnie jednak były Johnsons i h.oczarowy (przez wiele osób tak chwalone). Dziękuję Kochane (jak przełamię wstyd pokazania się i dorwę aparat to wrzucę zdjęcia
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:20   #4036
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Czesc)
Dziewczynki licze na Wasza pomoc
Szukam podkladu/ pudru mineralnego.
Mam cere mieszana(sucha na policzkach i troszke tlusta w pasie "t")i lekko naczynkowa.
Od podkladu oczekuje:zeby nie tworzyl efektu maski, matowil-ale nie plasko,nie zatykal porow,nie uwidacznial suchych skorek,ujednolical cere i koloryt,upiekszal,byl trwaly,zeby nie bylo go czuc,zeby nie splywal latem i nie wazyl sie,nie podraznial.Mysle ze to wszystko
Znacie taki,ktory spelni te wymagania?Cena nie gra roli.

Dobre opinie ma L'oreal True match,polecacie?

Edytowane przez Marcia1984
Czas edycji: 2009-06-30 o 12:43
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:22   #4037
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Marcia1984 Pokaż wiadomość
Czesc)
Dziewczynki licze na Wasza pomoc
Szukam podkladu/ pudru mineralnego.
Mam cere mieszana(sucha na policzkach i troszke tlusta w pasie "t")i lekko naczynkowa.
Od podkladu oczekuje:zeby nie tworzyl efektu maski, matowil-ale nie plasko,nie zatykal porow,nie uwidacznial suchych skorek,ujednolical cere i koloryt,upiekszal,byl trwaly,zeby nie bylo go czuc,zeby nie splywal latem i nie wazyl sie,nie podraznial.Mysle ze to wszystko
Znacie taki,ktory spelni te wymagania?Cena nie gra roli.

Dobre opinie ma L'oreal True match,polecacie?
ależ wymagania
cóż, dla każdego dobre jest coś innego dlatego polecam testowanie różnych firm i formuł
każda firma ma tu swój wątek i można poczytać

a L`oreal nie jest produktem mineralnym
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:03   #4038
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Marcia1984 Pokaż wiadomość
Czesc)
Dziewczynki licze na Wasza pomoc
Szukam podkladu/ pudru mineralnego.
Mam cere mieszana(sucha na policzkach i troszke tlusta w pasie "t")i lekko naczynkowa.
Od podkladu oczekuje:zeby nie tworzyl efektu maski, matowil-ale nie plasko,nie zatykal porow,nie uwidacznial suchych skorek,ujednolical cere i koloryt,upiekszal,byl trwaly,zeby nie bylo go czuc,zeby nie splywal latem i nie wazyl sie,nie podraznial.Mysle ze to wszystko
Znacie taki,ktory spelni te wymagania?Cena nie gra roli.
Ho, ho... ale lista. Żaden podkład sam z siebie nie spełni takich oczekiwań. Makijaż mineralny to nie tylko podkład. Efekt końcowy zależy od wielu czynników, cała sztuka w tym, żeby dobrze zgrać wszystkie elementy i dopasować do własnych potrzeb.

Na początek mogę polecić podkład Blusche w formule Original Matte.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-06-30 o 15:04
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:11   #4039
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Marcia1984 Pokaż wiadomość
Czesc)
Dziewczynki licze na Wasza pomoc
Szukam podkladu/ pudru mineralnego.
Mam cere mieszana(sucha na policzkach i troszke tlusta w pasie "t")i lekko naczynkowa.
Od podkladu oczekuje:zeby nie tworzyl efektu maski, matowil-ale nie plasko,nie zatykal porow,nie uwidacznial suchych skorek,ujednolical cere i koloryt,upiekszal,byl trwaly,zeby nie bylo go czuc,zeby nie splywal latem i nie wazyl sie,nie podraznial.Mysle ze to wszystko
Znacie taki,ktory spelni te wymagania?Cena nie gra roli.

Dobre opinie ma L'oreal True match,polecacie?
Oczywiście, że znamy - Everyday Minerals, Earthen Glow Minerals, Lumiere, Blusche, Buff'd, Joppa, Afterglow, Dream World, Meow, LaurEss...
I jeszcze kilka innych.... Z tym, że dla każdej coś innego. Ja uwielbiam Everyday Minerals Intensive (cera mieszana), ale ma on również zagorzałe przeciwniczki, u których się nie sprawdza...

Sorry, ale ...
Po pierwsze - nie ma podkładu, który na kazdej cerze zachowuje się tak samo.
Po drugie - wymagania wymaganiami, ale tak doskonały podkład dla siebie można znaleźć tylko metodą prób i błędów (oczywiście można wziąć pod uwagę opinie innych, bo jeżeli 100 osób mówi, że podkład jest do kitu, to najprawdopodobniej tak jest, choć może Ty będziesz akurat tą 1, którą zachwyci).
Po trzecie - zwolenniczek True Matcha tutaj nie znajdziesz, bo to nie jest podkład czysto mineralny.
Po czwarte- to wszystko wiedziałabyś, gdybyś zadała sobie odrobinę trudu i przejrzała choć kilka postów w różnych wątkach dotyczących różnych firm mineralnych.
No i po piąte - nie jestem wredną babą, ale zasady na forum są proste (w trosce o zachowanie porządku)- najpierw szukamy same, wybieramy nasze typu, dopasowujemy je do naszych oczekiwań, czytamy za i przeciw, a dopiero potem liczymy na pomoc innych.

Zapraszam do zapoznania się z wątkami dotyczącymi poszczególnych firm, gdzie opinii o róznych rodzajach podkładów jest mnóstwo.
Każda z nas dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat testowanych marek i rodzajów podkladów, a szukając można znaleźć, jaką ma cerę i ewentualnie odnieść to do siebie.
A i tak nikt Ci nie udzieli gwarancji, że na Twojej skórze dany podkład będzie zachowywał się tak, czy inaczej. Nie ma reguły. Mało tego, z czasem to się nawet zmienia ( zarówno zachwyty jak i narzekania na dany podkład ). To, co odpowiadało nam kiedyś, wcale nie musi odpowiadać naszej skórze już zawsze. I odwrotnie- coś, co przekreślamy z jakiegoś powodu, po kilku miesiącach moze się okazać dla nas odkryciem roku..

Dziewczyny, mam nadzieję, że zrozumiecie, ale okropnie przypomina mi to PW, o którym ostatnio pisałam "pomóżcie, bo mi się nie chce samej poszukać". I chyba przeczulona się stałam na tym punkcie.

No i własnie - Lorri poleca Oryginal Matte Blusche- a dla mnie to pomyłka Po godzinie śladu u mnie po nim nie ma, a na początku też nie wygląda u mnie dobrze Ale my z Lorri mamy kompletnie inne typy podkładowe

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-06-30 o 20:53
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 15:45   #4040
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cathy

(to za to, że jeszcze Ci się chce to wszystko pisać)

Proszę sobie wziąć te słowa do serca, bo dziewczyna wie co pisze.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:59   #4041
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy

(to za to, że jeszcze Ci się chce to wszystko pisać)

Proszę sobie wziąć te słowa do serca, bo dziewczyna wie co pisze.
dziękuję kochana
tym bardziej, że podejrzewam, że większość jednak pomyślała sobie "no tak, w głowie jej się poprzewracało Nie chce pomóc- niech nie pomaga i już " Ale prawda jest taka, że ja naprawdę chętnie udzielę pomocy, jeżeli ktoś jej potrzebuje (bo każda z nas kiedyś zaczynała i kazda chyba pamięta, ze początki nie są łatwe oraz to, że połapanie się w gąszczu informacji, wiadomości itd. to spory wyczyn), ale odrobina wysiłku chociaż jest naprawdę wskazana. Wyszukiwarkę też po coś wynaleziono
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:05   #4042
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cathy, dokleję link do Twojego posta w informacyjnym Nanomi.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:10   #4043
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
cathy, dokleję link do twojego posta w informacyjnym nanomi.
:d

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-06-30 o 17:13
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:18   #4044
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Cathy, dokleję link do Twojego posta w informacyjnym Nanomi.
obawiam się, że jak się komuś nie chce nic szukać to i tego nie przeczyta
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:30   #4045
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
obawiam się, że jak się komuś nie chce nic szukać to i tego nie przeczyta
wiem na tej zasadzie zbędne są instrukcje kupowania sampli, bo hm, podstawowe rozgarnięcie pozwala samemu do tego dojśc a jak tego zabraknie to i instrukcji się nie odnajdzie...
ale za to łatwiej będzie kierować do niego a na pewno się przyda.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 19:51   #4046
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
obawiam się, że jak się komuś nie chce nic szukać to i tego nie przeczyta
Ale za to teraz będzie można od razu odesłać do tego postu i nikt nie będzie musiał na nowo pisać tych oczywistych faktów.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 20:30   #4047
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

No dobra, macie rację
Podziwiam Cathy że chce jej się to wszystko pisać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 22:37   #4048
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Chrimaluxe minerals (Niemcy)

znalazlam taka stronke:

http://www.chrimaluxe-minerals.de

wiec dziele sie z wami!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 23:18   #4049
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Chrimaluxe minerals (Niemcy)

firma jest już ujęta w spisie firm, które posiadają minerały w ofercie (lista Pastereczki) i ten wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=301659

Nie wiem, czy jest sens zakładania nowego wątku o tej firmie, bo chyba niewiele wśród nas coś z niej zamawiało. Masz jakieś doświadczenia z tą marką? Bo o nowych minerałach zawsze chętnie się dowiemy Przynajmniej ja, więc jeżeli testowałaś minerały ChriMaLuxe, to zapraszam do podzielenia się wrażeniami w wątku ogólnym o minerałach.
Nowe wątki tworzymy o firmach, o których możemy coś więcej powiedziec, podzielić się doświadczeniami, opiniami itd.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 18:35   #4050
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny, waham sie miedzy kupnem Soft focusa EGM a Perfecting powder SN. oba mi sie podobaja choc na poczatku Soft focus jakos nie rzucil mnie na kolana (choc moze niedokladnie sie przyjzalam) to przed chwilka dla testu go troche nalozylam, szczegolnie na policzki i skora wyglada ladniej- pory jakby mniej widoczne.
drugi mi sie bardzo spodobal choc uzylam go dopiero dwa razy. mam wrazenie ze wczoraj dzieki niemu makijaz mi nie splynal zaraz po wejsciu do autobusu.
nie mam pojecia ktory wybrac...Cathy a moze ty masz porownanie? bo soft focusa wychwalasz
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.