Wszystko o Avonie - część 10 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-18, 09:34   #331
hypnotized28
Raczkowanie
 
Avatar hypnotized28
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: czasem tu czasem tam
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Braki z k3:
TOREBKA-KOPERTOWKA ALISON
WISH OF LUCK EDT 50ML z netto
TOREBKA GABRIELA MUSZTARD. z oferty internetowej
KOMPLET BIZUTERII MIMOSA z oferty internetowej
POJEMNIK Z KARTECZKAMI MEMO nadal
hypnotized28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 09:48   #332
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
dziewczyny juz wiem co bedzie mozna kupic w kat 4 w programie lojalnosciowym jesli w kat 3 zrobilo sie zakupy za 1000zl bedzie to nowy zapach perfum in bloom by rw 30ml za 24zl
ja tez uważam, że to żadna nowość, chyba, że zrobią letnią limitowaną edycję tego zapachu ale wtedy zmieniliby nazwę. Bez sensu to zrobili, zawsze to była nowość, którą można było wcześniej przetestować a teraz to chyba sobie z nas zażartowali strasznie się wkurzyłam
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:01   #333
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
ja tez uważam, że to żadna nowość, chyba, że zrobią letnią limitowaną edycję tego zapachu ale wtedy zmieniliby nazwę. Bez sensu to zrobili, zawsze to była nowość, którą można było wcześniej przetestować a teraz to chyba sobie z nas zażartowali strasznie się wkurzyłam

mnie ten zapach nie zachwycił, może kwestia gustu jak dla mnie jest słaby ;/
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:04   #334
kasiuniap7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 173
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Nam to nie dogodzisz ha ha

Wiecie co, w poniedziałek lecę do coku z nadzieją, że oglądne w realu nową torebkę RUTHIE, na którą napaliłam się odkąd zobaczyłam katalog od dziewczyn z okręgów trendujących Po zdjęciu z katalogu wnioskuję, że będzie wielkości mniej więcej otwartego katalogu... Mam nadzieję, że będzie z fajnego miękkiego materiału i że rączki po odpięciu zrobią z niej niezłą kopertówkę Po zniżce wychodzi coś ok.36 zł, więc cena do przyjęcia A może któraś z dziewczyn ma tą torebkę i szepnęła by słóweczko w tej sprawie? ;>
tez chcę tą torebke , jak będziesz mogła to napisz jaka jest
kasiuniap7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:23   #335
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Odebrałam swoją paczuchę.
Musztardowa torebka Gabriella jest dość fajna, jednak po cenie katalogowej bym jej nie kupiła.
Portfel Gabriella "produkcja zakończona. Proszę nie zamawiać"
__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne
Australia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:24   #336
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez krystell Pokaż wiadomość

Osobiście przynajmniej raz w miesiącu wysyłam coś z netto i demo od moich KK i żadna nie skarżyła się, że nie ma rozliczonych zwrotów.
Gwarancja Avonu to jedno, a prawo do reklamacji i rękojmi obowiązujące w Polsce to drugie, które stoi prawnie wyżej i musi być przez Avon respektowane.

To tak jak z wyprzedażami w sklepach - często widzimy napis "Produkty z wyprzedaży nie podlegają zwrotom i reklamacjom", a jest to nieprawda, o czym często Federacje Konsumentów mówią i uczulają, by nie wierzyć tego typu napisom i praktykom sklepów.
Nie do końca masz rację, jeśli chodzi o przepisy konsumenckie.

Reklamacjom i zwrotom podlegają tylko produkty jeśli są uszkodzone. Przecież w normalnym sklepie nie zwraca się produktów z "powodu nie podoba mi się to", o ile sprzedawca nie wyraził na to wcześniej zgody.Jeśli Avon zastrzegł sobie ,że nie przyjmuje zwrotów z netto i demo, to ma do tego prawo i z powodu "nie podoba się" ich nie przyjać.Na 100% można zwracać produkty wadliwe. Tyle przepisy obowiązujące w UE.
Ale jak to wygląda w praktyce w Avonie nie wiem.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:46   #337
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Dziewczyny, jak nazywa się ta torebka?
Ona była kiedyś w katalogu....
__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne
Australia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 10:52   #338
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
ja tez uważam, że to żadna nowość, chyba, że zrobią letnią limitowaną edycję tego zapachu ale wtedy zmieniliby nazwę. Bez sensu to zrobili, zawsze to była nowość, którą można było wcześniej przetestować a teraz to chyba sobie z nas zażartowali strasznie się wkurzyłam
zle mnie zrozumialas to bedzie zupelnie nowy zapach z tej wlasnie serii tak jak jest np christian lakruix czerwony i pozniej zolty to teraz bedzie zupelnie nowy zapach z seri in bloom by rw nie ten sam inny tylko nie pamietam nowej koncowki nazwy
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:55   #339
melisska
Rozeznanie
 
Avatar melisska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 737
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Nam to nie dogodzisz ha ha

Wiecie co, w poniedziałek lecę do coku z nadzieją, że oglądne w realu nową torebkę RUTHIE, na którą napaliłam się odkąd zobaczyłam katalog od dziewczyn z okręgów trendujących Po zdjęciu z katalogu wnioskuję, że będzie wielkości mniej więcej otwartego katalogu... Mam nadzieję, że będzie z fajnego miękkiego materiału i że rączki po odpięciu zrobią z niej niezłą kopertówkę Po zniżce wychodzi coś ok.36 zł, więc cena do przyjęcia A może któraś z dziewczyn ma tą torebkę i szepnęła by słóweczko w tej sprawie? ;>
To chyba pod Waszym wpływem wzięło mnie na zakup nowej torebki
Ta RUTHIE mi wpadła w oko więc też proszę o wrażenia z oględzin i może jak się uda to fotkę
melisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:07   #340
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
zle mnie zrozumialas to bedzie zupelnie nowy zapach z tej wlasnie serii tak jak jest np christian lakruix czerwony i pozniej zolty to teraz bedzie zupelnie nowy zapach z seri in bloom by rw nie ten sam inny tylko nie pamietam nowej koncowki nazwy
myślę, że wszystkie dziewczyny cię tak zrozumiały

właśnie dzwoniłam do avonu i to dwukrotnie i w obu przypadkach Panie powiedziały mi, że jest to ta stara wersja tyle tylko, że w buteleczce 30 ml bo zawsze była 50 ml. Nie jest to żaden nowy zapach z tej serii. Specjalnie pytałam się o całą nazwę i nie ma żadnej nowej końcówki.
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:42   #341
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

I mnie ta Ruthie się spodobała
A w brakach biż. Daisy - Jane z netto, tak jak czerwona kropa mówiła...
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 11:42   #342
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Robię listę kolejnego zamówienia z K3. Na wyrost znów wezmę dla siebie długopisy logo. Zawsze mam jedno opakowanie nadwyżki i odkąd weszła bieżąca ulotka sprzedałam ich już ze 20 kompletów. Dziewczyny bardzo je zachwalają, że ładne i tak miękko piszą . Też Wam tak schodzą?
Nie mam nigdy zamówien z logo. Średnio ładne te rzeczy

Jedną rzecz jaką zamówiłam to etui na okulary - dla siebie i dla siostry.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:46   #343
paoloscmg
Raczkowanie
 
Avatar paoloscmg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 52
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Hej dziewczyny. Przeczytalam juz chyba wszystkie wasze posty jestem nowa na tym forum, a konsultantka od 2 lat. Mieszkam na wsi wiec niemam zbyt wielkich zamowien ale i tak uwielbiam avon
mam takie zapytanie co sadzicie o korektorze antybakteryjnym z clerascin?
__________________
Szukam pracy...
paoloscmg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:52   #344
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez paoloscmg Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Przeczytalam juz chyba wszystkie wasze posty jestem nowa na tym forum, a konsultantka od 2 lat. Mieszkam na wsi wiec niemam zbyt wielkich zamowien ale i tak uwielbiam avon
mam takie zapytanie co sadzicie o korektorze antybakteryjnym z clerascin?
miałam ten korektor i mile go wspominam, może nie kryje jakoś super, ale wysusza pryszcze
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:52   #345
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez 8katharina8 Pokaż wiadomość

chciałam wydać następną opinie o kremiku SSS- wieczorem posmarowana dziś rano jeszcze go czuje- podoba mi się ten zapach
Już się nie moge doczekać mojej paczuchy

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
Kat. 04 jakoś mnie nie zachwycił, jeśli chodzi o kosmetyki, za to bym chciała sobie kupić torebkę Maję i Ruthie i zestaw McKayla Coraz bardziej się wciągam w te niekosmetyczne produkty :P
Mi też jakoś średnio się podoba. Gybym nie brała kremów SSS to wzięłabym 2 z serii SPA bo okazja świetna.
Wyjątkowo jak na mnie tylko jedną rzecz zamówię - krem po oczy AR. Boska cena!
Mam nadzieje, że klientkom bardziej się katalog spodoba.

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
skoro na forum mamy dostęp do kolejnych katalogów, polecam wcześniej spojrzeć na kolejny katalog i sprawdzić w jakiej cenie będzie dany produkt, który oferowany jest w demo, gdyż czasem cena podana w demo wcale nie jest bardziej korzystna, niż zamówienie z katalogu z wypracowanym opustem
Wiem wiem I nawet oglądałam K4. Ale mnie zaćmilo i tego demo nie sprawdziłam. Mam nauczkę


krystell, MaT
dzięki za pomoc! Faktura sie jednak pojawiła na moim koncie Jest z 15% opustem i już dzwoniłam i przejęli mi reklamację na to. Teraz tylko czekam na korektę.


I na koniec pytania
1. W jakej cenie regularnej i katalogowej pojawia się tusz SuperFull Midnight? Czy to jest ten co w K4 jest na stronie 136 za 12,90? Niestety na skanach za dobrze nie widać a nie mam jeszcze papierowego.
Kuzynce się pali z tuszem a akurat ten mam na stanie


2. Czym się różni Podkład w kompakcie "idealna gładkość" (K3, str 34) od Kremowo pudrowego podkładu w kompakcie "idelany kolor" (K3, str. 50)
__________________
Storczyki

Edytowane przez Ewlyn
Czas edycji: 2010-02-18 o 12:02
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:14   #346
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
koniecznie ją potem opisz też się nad nią zastanawiam zwłaszcza, że gdzieś od początku zimy kupuję wszystko, co niebieskie / granatowe :P
Cytat:
Napisane przez kasiuniap7 Pokaż wiadomość
tez chcę tą torebke , jak będziesz mogła to napisz jaka jest
Cytat:
Napisane przez melisska Pokaż wiadomość
To chyba pod Waszym wpływem wzięło mnie na zakup nowej torebki
Ta RUTHIE mi wpadła w oko więc też proszę o wrażenia z oględzin i może jak się uda to fotkę
Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
I mnie ta Ruthie się spodobała
Oj, dziewczyny, widzę że jest nas trochę Obejrzę naszą RUTHIE i zdam oficjalną relację Też mam teraz fazę na granat... no i fiolet niezmiennie od kilku sezonów haha. "Wrażenia z oględzin" - melisska jak to cudnie brzmi Co najmniej jakbym robiła oględziny z miejsca zbrodni Jak się uda cyknąć fotkę, to cyknę, ale niestety tylko z komórki... Nie obiecuję fotki na 100%, bo cok wrocławski nie jest tak zrobiony jak supermarket i trzeba którąś z pań poprosić o ściągnięcie z wieszaczka I jak taka pani będzie nade mną stała, to tak trochę głupio cykać fotę Tak czy siak spróbuję na pewno

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
I na koniec pytania
1. W jakej cenie regularnej i katalogowej pojawia się tusz SuperFull Midnight? Czy to jest ten co w K4 jest na stronie 136 za 12,90? Niestety na skanach za dobrze nie widać a nie mam jeszcze papierowego.
Kuzynce się pali z tuszem a akurat ten mam na stanie
Niedawno zamawiałam ten Midnight, ale wydaje mi się że to nie jest ten ze str 136. Tamten miał wyraźnie napisane:MIDNIGHT na folii, nie wiem czy na opakowaniu też, bo był dla klientki... nie chcę Cię jednak wprowadzić w błąd, lepiej niech któraś jeszcze potwierdzi
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:22   #347
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Niedawno zamawiałam ten Midnight, ale wydaje mi się że to nie jest ten ze str 136. Tamten miał wyraźnie napisane:MIDNIGHT na folii, nie wiem czy na opakowaniu też, bo był dla klientki... nie chcę Cię jednak wprowadzić w błąd, lepiej niech któraś jeszcze potwierdzi
A pamiętasz po ile tak orientacyjnie go kupowałas? Ja napewno mam tu MIDNIGHT.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:34   #348
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
A pamiętasz po ile tak orientacyjnie go kupowałas? Ja napewno mam tu MIDNIGHT.
a ten tusz to nie jest czasem na netto?? za ok. 10 zł
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:43   #349
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez paoloscmg Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Przeczytalam juz chyba wszystkie wasze posty jestem nowa na tym forum, a konsultantka od 2 lat. Mieszkam na wsi wiec niemam zbyt wielkich zamowien ale i tak uwielbiam avon
mam takie zapytanie co sadzicie o korektorze antybakteryjnym z clerascin?
jest super, nie dość, że maskuje krostki to jeszcze działa antybakteryjnie, nawet mój mąż nosi go w kieszeni

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
J
2. Czym się różni Podkład w kompakcie "idealna gładkość" (K3, str 34) od Kremowo pudrowego podkładu w kompakcie "idelany kolor" (K3, str. 50)
*podkład w kompakcie "idealna gładkość":
"Odcienie dopasowujące się do kolorytu skóry nadają jej piękny promienny koloryt", "Kremowa formuła wygładza drobne zmarszczki, sprawia, że pory są mniej widoczne", "Filtry SPF15, PA++ chronią przed słońcem, przebarwieniami, przedwczesnym starzeniem i wysuszaniem".

* kremowo-pudrowy podkład w kompakcie "Idealny kolor":
"najlepszy dla cery normalnej/mieszanej, odpowiedni także dla cery tłustej", "podkład, puder i korektor 3 w 1", "matuje i sprawia, że cera wygląda naturalnie w każdym oświetleniu", "z wygodną gąbeczką", "formuła oparta na technologii Natural Match".

od strony użytkowej niestety nie wiem, ale z powyższych informacji wynika, że różnią się przede wszystkim tym, że ten pierwszy ma filtry, pozostałe niewielkie różnice to inne nazwy odcieni, mniej odcieni do wyboru (w pierwszym są 4 w drugiem jest 6), inna nazwa i to wszystko. Myślę, że głównie chodzi właśnie o filtry bo zbliża się wiosna i mocniejsze słońce
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 12:54   #350
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Wczoraj złożyłam zamówienie z 3 i już dziś mam FV. Łącznie wyszło prawie 900 zł szok, dla mnie to Mega zamówienie. Tym bardziej obawiałam się braków, ale nawet braków - brak co mnie strasznie cieszy
(szkoda mi trochę, że nie dobiłam do 1000, bo tak mało brakło) taaa dać palec ... hehe
Zdenerwował mnie natomiast dalszy brak karteczek memo od świąt czekam ... i sie nie doczekam
Zaś co mnie zdziwiło pozytywnie, to w bezpłatnych produktach mam zafakturowany zestaw 8 próbek szminki "Potęga koloru" oraz reklamówki biodegradowalne Co prawda zamawiałam je i mam je też normalnie pod zamawianymi produktami, ale wychodzi na to, że chyba mi też przyślą darmowe
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."

Edytowane przez Agatheska
Czas edycji: 2010-02-18 o 13:04
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:02   #351
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
A pamiętasz po ile tak orientacyjnie go kupowałas? Ja napewno mam tu MIDNIGHT.
W K5/2009 był po raz pierwszy w cenie 19,90 zł.
Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
a ten tusz to nie jest czasem na netto?? za ok. 10 zł
Masz rację, w netto do K4/2010 są oba odcienie tego tuszu, w cenie 12,90 zł.
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:04   #352
xxxwitchyouxxx
Rozeznanie
 
Avatar xxxwitchyouxxx
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 928
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cześć dziewczyny!
Wczoraj dostałam paczuszkę z zamówieniem z kat 03.
Na wierzchu duże i ciężkie płyny do kąpieli,żele pod prysznic Opakowania kosmetyków z dołu paczki wygniecione
Tak jak pisałam wcześniej dostałam 10 darmowych katalogów o3(niestety mi są niepotrzebne)
Dla siebie zamówiłam tylko różowy kremik do rąk avon care i żel pod prysznic(jestem na odwyku kosmetycznym)
__________________
26.08.2006 wtedy wszystko się zaczęło....
Kocham!

PRAWKO ZDANE(20.01.10)!!!
xxxwitchyouxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:37   #353
kasiamagda23
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 410
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
*podkład w kompakcie "idealna gładkość":
"Odcienie dopasowujące się do kolorytu skóry nadają jej piękny promienny koloryt", "Kremowa formuła wygładza drobne zmarszczki, sprawia, że pory są mniej widoczne", "Filtry SPF15, PA++ chronią przed słońcem, przebarwieniami, przedwczesnym starzeniem i wysuszaniem".

* kremowo-pudrowy podkład w kompakcie "Idealny kolor":
"najlepszy dla cery normalnej/mieszanej, odpowiedni także dla cery tłustej", "podkład, puder i korektor 3 w 1", "matuje i sprawia, że cera wygląda naturalnie w każdym oświetleniu", "z wygodną gąbeczką", "formuła oparta na technologii Natural Match".

od strony użytkowej niestety nie wiem, ale z powyższych informacji wynika, że różnią się przede wszystkim tym, że ten pierwszy ma filtry, pozostałe niewielkie różnice to inne nazwy odcieni, mniej odcieni do wyboru (w pierwszym są 4 w drugiem jest 6), inna nazwa i to wszystko. Myślę, że głównie chodzi właśnie o filtry bo zbliża się wiosna i mocniejsze słońce
Podkład IDEALNY KOLOR bardzo ładnie matuje i kryje, długo trzyma, buzia wygląda naturalnie! Dla mnie najlepszy podkład z AVONU
no i właśnie.... skończył mi się i chciałam wypróbować podkład IDEALNA GŁADKOŚĆ i się rozczarowałam... Buzia po nim co prawda gładka, ale tak jakby ten kolor zrównuje się z kolorem twarzy i nic nie kryje, może na lato dobry, ale mi chodziło głównie o krycie i matowanie. Pod tym wzgledem IDEALNY KOLOR u mnie się sprawdził w 100%

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
Zaś co mnie zdziwiło pozytywnie, to w bezpłatnych produktach mam zafakturowany zestaw 8 próbek szminki "Potęga koloru" oraz reklamówki biodegradowalne Co prawda zamawiałam je i mam je też normalnie pod zamawianymi produktami, ale wychodzi na to, że chyba mi też przyślą darmowe
Próbki są rozbite na kolory po 57gr...
Reklamówki też zapewne są na dole faktury
Nie ma nic za darmo
__________________
MIŁEK
12.10.2014
kasiamagda23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:41   #354
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Mam pytanko
Dlaczego jak składam zamówienie na 20 katalogów to mi się wyświetla 18zł??? A na formularzu (cenniku) jest wyraźnie napisane że za 20 katalogów jest 15zł... Co jest do licha
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:45   #355
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Mam prośbe do osób które zamówiły zegarek devi o zdjęcia
dostałam rano smsa od kupiero, ze paczke dostarczył (pod inny adres stą ten sms); zaraz po pracy polece (specjalnie wzięłam dziś plecak od męża a nie torebkę, zęby łatwiej było to przetransportować);

mam dla siebie zegarek devi, więc zrobię zdjęcia; ale pewnie dopiero jutro w świetle dziennym, bo w sztucznym to moja komórka tak nie za bardzo
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:47   #356
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
a ten tusz to nie jest czasem na netto?? za ok. 10 zł
tak to ten tusz! za 12,90 z netto 04 Pełnia Rzęs Ed.Specjalna MIDNIGHT

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
A pamiętasz po ile tak orientacyjnie go kupowałas? Ja napewno mam tu MIDNIGHT.
Kochana, kupiłam go z 17/2009 w zestawie: tusz, magix, błyszczyk mochcha latte, konturówka i torebka na prezent za 49,90 (str13)
Cytat:
Napisane przez paoloscmg Pokaż wiadomość
mam takie zapytanie co sadzicie o korektorze antybakteryjnym z clerascin?
bardzo dobry, cala moja rodzinka go używa. Do tego polecam szybko działający żel na wypryski - na prawdę działa
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:49   #357
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Mam takie pytanko odnośnie zwrotów. Mianowicie, w katalogu 1 kolezanka kupiła torebkę Edita. Byla ona na stronach wyprzedazowych w katalogu. I teraz chcialaby ją zwrócić, dopiero dzis mi powiedziala ze jej sie nie podoba ona w ogole. Wiec zaproponowalam zwrot. No i nie wiem czy te wyprzedazowe z katalogu mozna zwracac czy nie?
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:53   #358
hana991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
A to ciekawe... Ktos jeszcze dokonywal zwrotow netto i demo?

Witam jestem nowa na forum lecz w avonie już może od roku. Próbowałam dokonać zwrotu z netto lecz mi nie uznali właściwie to nawet nie odpisali gdyż do nich pisałam dwa razy (nie lubię załatwiać czegokolwiek przez tel tylko się denerwuję) Zamawiałam tusz taki różowy edycja limitowana przysłali mi go niestety uszkodzonego ze złamaną szczoteczką.
Pozdrawiam.
hana991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:58   #359
eleonorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 333
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko odnośnie zwrotów. Mianowicie, w katalogu 1 kolezanka kupiła torebkę Edita. Byla ona na stronach wyprzedazowych w katalogu. I teraz chcialaby ją zwrócić, dopiero dzis mi powiedziala ze jej sie nie podoba ona w ogole. Wiec zaproponowalam zwrot. No i nie wiem czy te wyprzedazowe z katalogu mozna zwracac czy nie?
Myślę, że można. Ja zwracałam pojedyncze rzeczy z zestawów i mi wymieniali a niby jest zapis że trzeba wysyłać cały zestaw.
eleonorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:58   #360
hana991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez paoloscmg Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Przeczytalam juz chyba wszystkie wasze posty jestem nowa na tym forum, a konsultantka od 2 lat. Mieszkam na wsi wiec niemam zbyt wielkich zamowien ale i tak uwielbiam avon
mam takie zapytanie co sadzicie o korektorze antybakteryjnym z clerascin?
Osobiście nie używam ale koleżanka mamy nałogowa zamawia prawie co katalog a jak są dwa za 18,90 to bierze dwa bardzo chwali go więc musi coś w nim być podobno dobrze wysusza pryszcze
hana991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.