Gdzie i jak przechowujecie perfumy? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-07, 20:14   #61
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Malaiko mam to samo z Tommym, kupiłam jakis czas temu dwie flaszki Tommiego i jedną szybciutko (ok 6 m-cy) zużyłam i łapę za drugą a tu smrodek.. tzn po ok 20-30 min już powiedzmy właściwy zapach ale na początku no tragedia.Na początku jak kupiłam sprawdziłam obie i były bez zarzutu.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 20:26   #62
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

w szafie... na polce... ale ja mam tylko dwie buteleczki w czym jedna na wykonczeniu, wiec nie mam problemu ze skladowaniem
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 22:59   #63
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Wygrzebałam trochę stary wątek, ale zastanawiam się czy zapachom wszystko jedno w jakiej "pozycji" są przchowywane, tzn. czy flakonik powinien stać, czy może leżeć? Może głupie pytanie, ale nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ na trwałość
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 08:46   #64
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Perfumy przechowuję w kartonikach, w różych miejscach - na ogół poupychane w szufladach, szafach i innych zacienionych pomieszczeniach.
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 10:50   #65
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

ja mam na swoje zdobycze specjalną szafkę tam trzymam wszystkie perfumy w pudełkach

dodam, że moja mama ma osobną szafkę
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 11:50   #66
hendryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Co do tych podgrzewanych szafek w perfumeriach, to ostatnio zdarzyło mi się kupić pusty flakon Kenzo
Musiał być nieszczelny, leżał bokiem i sądzę, że czas zrobił swoje.
hendryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 14:19   #67
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

W łazience stoją perfumy mojej mamy i to, czego używamy wspólnie.
Moje cudeńka pałętają się po szafkach (mam jedną a la toaletka ), torebkach, półkach... W zasadzie to mogą stać gdzie popadnie, światła w mieszkaniu mam bardzo mało, i temperatura jest stała w ciągu roku, bo mam bardzo grube mury (domowa lodówka? )
Pudełek nie przechowuję.
Wolę oglądać stos szkła, a nie stos pudełek, jak w sklepie

Staram się wszyskie stawiać. Cocon specjalnie układam między kremami, żeby nie leżał - nigdy nic nie wiadomo, co koreczkowi strzeli do głowy
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-15, 14:49   #68
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Zawsze w puseleczkach(nierzadko te opakowania sa malym cackiem same w sobie),no i w mojej szafie z ciuchami mam wygospodarowane 2 duze polki na kosmetyki,wiec stoja w ciemnosci i chlodzie.Trzymaja sie -prawie wiecznie,nawet blyszczyki i szminki,dluzej,niz pisze na opakowaniu-bez zadnych jelczen czy zmian koloru!
Nigdy przenigdy nie trzymac kosmetykow-zadnych-w lazience!nawet w opakowaniach-no no no!
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 18:04   #69
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Perfumy u mnie mają odzielną szufladę w komodzie, wiec nie stoją na słońcu Kiedyś trzymałam je w kartonikach, ale nie miałam cierpliwości do ciągłego wyjmowania i chowania zresztą w ciągu dnia lubię do nich zaglądać i wąchac Resztę kolorówki również trzymam w pudłach i nie wystawiam na słońce
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 18:18   #70
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Mam wygospodarowaną duża szufladę w komodzie, wymoszczona materiałem i tam leżą moje skarby, niektóre w kartonikach, inne bez, próbki trzymam w małej metalowe szkatułce po zestawie |CK, miniaturki mam w kartoniku po zestawie Dreamera, całość jest dokładnie przykryta chustką, szuflada szczelnie zamknięta, a że jest to taka antyczna komoda z prawdziwego grubego drewna, na pewno nie ma tam wahań temperatury, dezodoranty i kosmetyki pielęgnacyjne trzymam w łazience, ale je dość szybko zużywam i raczej nie grozi im zepsucie…
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 19:17   #71
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Ja swoje perfumy trzymam w barku, wraz z kolekcją biżuterii. Oczywiście bez pudełek- lubię je podziwiać w pełnej okazałości, zwłaszcza, że mam kilka naprawdę "biżuteryjnych" flakonów No i zawsze rano tak się śpieszę, że wyjmowanie ich z pudełek i ponowne wkładanie po prostu nie wchodzi w rachubę A że posiadam zwykle nie więcej niż 10 flakonów naraz, nie przejmuję się ich "wieloletnią" trwałością i nie zastanawiam się nad każdą zmianą temperatury
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 19:22   #72
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Od dłuższego czasu poszukuję odpowiedniego miejsca na moje skarby.Puki co stoją na zacienionej półce na regale ustawione w wiklinowym koszu w sąsiedztwie kosmetyków kolorowych.Mam to szczęście,że mój pokój jest od północnego zachodu i zawsze panuje tam błogi półmrok,nie ma też dużej zmiany temperatur.Marzy mi się oszklona gablota(widziałam takie w Ikei) ale nie mam gdzie jej postawić
Pudełek zazwyczaj się pozbywam bo jako niecierpliwy nerwus nie wytrzymałabym ciągłego wkładania i wyjmowania ich z pudełek.Pozatym szkoda mi chować takie dzieła sztuki jakimi nierzadko są flakony.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 22:02   #73
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Kiedyś miałam umieszczone perfumy na półce w meblach, centralnie na widoku, ale spowodu gości i ich beznadziejnych komentarzy [nie rozumieją mojej pasji i tego jak można mieć więcej niż 2 flakony perfum. Ano można! ], więc przeorganizowałam miejsce ich przechowywania. I teraz swoje skromniutkie zbiory umieściłam w zaszkolonym kredensie, na najniższej półce, w meblach. Praktycznie ich nie widać, słoneczko nie dociera jest szansa, że będą się dobrze i trwale przechowywać.

Próbki trzymam w takim przeźroczystym, plastikowym serduszku po słodyczach. Też na tej półce co i perfumy.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 22:07   #74
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Podobnie jak Pomadka nie trzymam perfum na widoku, zdarzały się niezbyt miłe uwagi albo zgoła natarczywe pytania, krótko ucięłam je chowając perfumy do szuflad, torebek i innych zakamarków
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 22:24   #75
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Kiedyś miałam umieszczone perfumy na półce w meblach, centralnie na widoku, ale spowodu gości i ich beznadziejnych komentarzy [nie rozumieją mojej pasji i tego jak można mieć więcej niż 2 flakony perfum. Ano można! ]
Skąd ja to znam Kiedyś perfumy trzymałam na półce i lubiłam patrzeć na moją ciągle powiększającą się kolekcję ale do szału mnie doprowadzało jak ktoś przychodził i obmacywał moja flakoniki i się nimi psikał więc szybko powędrowały do komody (dla ich zdrowia i bezpieczenstwa ) i dostęp do nich mają tylko nieliczni wtajemniczeni w perfumiarską manię
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:18   #76
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Obecnie perfumy znajdują się na półce obok kosmetyków. Powyjmowałam je z kartoników, nieliczne jeszcze się w nich znajdują. Próbki trzymam w ozdobnym pudełku. Półka jest o tyle wygodna, że jest wysuwana, no i na tym stoliku znajduje się mój prywatny telewizor, czyli akwarium z moimi żółwikami Dodaję zdjęcie śpiącego Lolka Część miniaturek znajduje się w zamykanej szafce, aby nie zrobił się totalny nieład
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 14:46   #77
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

A stoja sobie u mnie w pokoju na dwoch poleczkach.Na gorze stoja slodkie, intensywniejsze zapachy wieczorowe a na dole swiezei delikatne,dzienne.Szafka nie jest zamykana, wiec wszyscy wszystko widza
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 13:37   #78
ja_dziecko_z_dworca_zoo
Raczkowanie
 
Avatar ja_dziecko_z_dworca_zoo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Częstochowa city
Wiadomości: 357
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

trzymam je w szafce kolo kosmetykow. Niekotre sa zamkniete w oryginalnych pudeleczkach,a niektore niestety juz ich nie posiadaja. Czemu? Nikiedys sie spieszylam i niechcacy rozdzieralam pudeleczko.
__________________
Zapomniałam , że mogę jeszcze zobaczyć
Tyle pięknych rzeczy
Zapomniłaam , że mogę chcieć odkryć
Co może życie jeszcze przynieść
----Nigdy się nie zaakceptuje.
ja_dziecko_z_dworca_zoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 17:04   #79
Sonia G.
BAN stały
 
Avatar Sonia G.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

W ciemnej szafce. Otwieram drzwi i od razu poprawia mi się humor. Najpiękniej wygladałyby na białej toaletce, ale....boję sie słońca i jego niszczącego wplywu. Czasami kiedy mam jakąś nową wymarzoną flaszeczkę trzymam ją jakis czas na wierzchu żeby sie nacieszyć
Sonia G. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-19, 17:08   #80
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

. Czasami kiedy mam jakąś nową wymarzoną flaszeczkę trzymam ją jakis czas na wierzchu żeby sie nacieszyć[/quote]

Oj jak ja mam cos nowego, potrafię godzinami kompletować zapach flakonik, nawet kartonik, jak już troszkę się „zaspokoję” chowam do komody
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 17:48   #81
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Ja trzymam "na widoku" w pokoju, bo uważam, że niektóre flakony to małe dzieła sztuki i cieszą oko, więc nie widzę powodu, by chować je na dnie szafy. Kolejną kwestią jest wygoda, bo ja bałaganiara jestem, jak coś schowam to długo szukam, a tak widzę, wybieram i odkładam. Fakt,że mam skromne 6 flakonów i być może dlatego tak się nimi napawam.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 20:56   #82
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?


Ja swoje perfumy przechowuję w dużej, głębokiej szufladzie w komodzie, w sypialni, tuż przy łóżku.

Cytat:
Napisane przez konfitura
Dodaję zdjęcie śpiącego Lolka
Pozdrawiam Lolka .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 21:06   #83
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez demonik
Pozdrawiam Lolka .
Jako, że nie śpi, a akurat wygrzewa się pod lampką, to pozdrowienia przyjął, na znak czego obrócił się w drugą stronę i rozciapirzył tylne odnóża
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 15:08   #84
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Moje perfumy śpią w ciemnej szafce ukryte przed niszczycielskimi zapędami Kota, który lubi strącic to i owo na podłogę I przed upałem oczywiście.
Jak i przed wizytami moich chrzestnych dzieci, które namiętnie powtarzają "Oli psik/psik"
Rano otwieram szafkę ( zwłaszcza w ciemne, zimowe poranki) patrzę bezmyślnie przez chwilę usiłując coś wykrzesać z siebie. Potem biorę...to co najbliżej i psikam drugą ręką pakując papiery do torby.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 15:10   #85
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Dodaję zdjęcie śpiącego Lolka

Lolek strażnikiem perfumowego skarbca
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 16:07   #86
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez szaja
Lolek strażnikiem perfumowego skarbca


W sumie to strażników jest dwóch, przy czym dobrze, że w domu mały ruch, bo przy takich strażnikach-śpiochach poznikałyby mi wszystkie perfumy

A mój kot Wanda, nie stanowi zagrożenia dla flakonów - jego zainteresowanie ogranicza się do miski, łóżka i miziania
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 18:48   #87
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez konfitura

W sumie to strażników jest dwóch, przy czym dobrze, że w domu mały ruch, bo przy takich strażnikach-śpiochach poznikałyby mi wszystkie perfumy

A mój kot Wanda, nie stanowi zagrożenia dla flakonów - jego zainteresowanie ogranicza się do miski, łóżka i miziania
U mnie był żółw lądowy ładnych parę lat temu . Nad jego akwarium świeciła się lampka a kot leżał na żólwiu i zabierał mu całe ciepło.
Wtedy nic nie niszczył ani nie tłukł.
Żółt przepadł na działce. Kot oczyszczony z zarzutów.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 13:19   #88
Sylwieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Perfumy w łazience?

Mam pytanie do osób, które trzymają perfumy w łazience. Ja swoje do tej pory trzymałam w pokoju,w szafce, w dodatku w pudełkach ( oryginalnych opakowaniach ).
Skutkuje to tym, że każda aplikacja wymaga szeregu czynności - wyjąć z pudełka, schować. Postawiłam sobie 2 flakoniki w łazience i tym samym korzystam z nich częściej, bo są pod ręką i bez pudełka.
Chyba ta opcja jest lepsza bo w perfumach chodzi przecież o to, żeby ich używać i pachnieć a nie tylko mieć.
Ale......jest druga strona. Zastanawiam się w jakim stopniu może to wpłynąć na jakość perfum oraz ich trwałość ( światło słoneczne, wysoka temperatura w trakcie kąpieli ).

Chciałabym zapytać czy waszym zdaniem usytuowanie perfum w łazience ma wpływ na jakość perfum. Chodzi mi nie tyle o wasz pogląd co o osobiste doświadczenia.
Sylwieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 13:27   #89
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Perfumy w łazience?

Ja wszystkie swoje skarby do bardzo niedawna trzymalam w lazience przez naprawde dlugi czas i nic a nic im sie od tego nie stalo coprawda nie byly naslonecznione, bo u mnie jest tylko jedna, malenkie okienko i to zakryte kabina prysznicowa, wiec slonce do poleczki nie dosiegalo, ale wiadomo, jak to w lazience, temperatura i wilgotnosc sa dosc zmienne jednak nie wydaje mi sie, zeby to mialo jakis wplyw na jakosc perfum.

Ostatnio coprawda przenioslam wszystko do zamykanej szkanej gabloty w pokoju ale tylko i wylacznie ze wzgledu na gosci, ktorzy usilnie probowali przegladac moja kolekcje poza obrebem mojego czujnego oka i obawialam sie o ich bezpieczenstwo

oczywiscie, ze perfumy sa do uzywania a nie ogladania i trzymanie ich w oryginalnych papierowych kartonikach (szczegolnie tych, ktorych ostatnio uzywasz) moim zdaniem mija sie z celem. Szkoda zachodu, lepiej miec je pod reka a jesli obawiasz sie o ich bezpieczenstwo w lazience, byc moze znajdz im jakies inne miejsce, np w szafce w pokoju, gdzie bedziesz mogla bezpiecznie trzymac je bez kartonikow
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 22:14   #90
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Gdzie i jak przechowujecie perfumy?

Mam specjalna szafeczkę, to właściwie jest stara, drewniana apteczka ozdobiona intarsją. Tam trzymam swoje skarby zapachowe: flaszki perfum, olejki zapachowe, kadzidła kościelne. Najnowsze nabytki mieszkają na toaltce w łazience i cieszą oko i nosek. Końcówki perfum, które maja ładnych kilka lat i nie służą mi na co dzień trzymam w szufladach. W kartonikach mam zapasy Theoremy i flaszki co do których nie jestem przekonana na 100% (może pójdą dalej w świat).
Na próbki mam materiałowe woreczki i koszyczek i zbyt mało cierpliwosci do przewalania w fiolkach, więc podsunęłam mężowi pomysł na prezent dla mnie - ma bojowe zadanie wykonać trzystopniową drewnianą podstawkę z wywierconymi otworkami o różnej średnicy Nie protestował, podstawka będzie w listopadzie.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-21 15:52:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.