Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-07, 11:44   #4741
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

a co tu taka cisza?
u nas średnio Wojtek jest kolkowy noszenie w chuście u nas odpada bo on lubi co chwila zmieniac pozycje na rękach... kolki ma w zasadzie od rana do wieczora, bardzo dużo płacze. Jak sobie wspomnę Hanię w tym okresie to była aniołem . Każda kąpiel to męczarnia dla niego i dla mnie chyba będe chowałą małęogo brudasa. Cały czas mysle nad porzuceniem cycka na rzecz butelki, bo te kolki mnie wykańczają i nie mam nawet kiedy przypilnowac corki aby cos zjadla bo non stop się bujamy na rękach. Ale czy po butli tez sa kolki?
__________________
Hania
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 15:58   #4742
cate_
Zadomowienie
 
Avatar cate_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Moniczka a podajesz jakieś krople na kolki w stylu Espumisan. No pamiętam, że u Maxa uratował nas Delicol
__________________
ALEXANDER

MAXIMILIAN
cate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 20:43   #4743
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Moniczka, moi oboje mieli kolki właśnie od rana do wieczora i nic nie pomogło, żadne Espumisany, Delicole, Debridaty... Samo przeszło, po ok. 2-3 miesiącach Ale spróbuj coś dać, może akurat pomoże.

U nas dziś nastąpił niespodziewany postęp z sikaniem. Seba kilka razy wołał, więc sadzałam na kibelek i coś tam zawsze wycisnął, więc jestem przeszczęśliwa z tego powodu, choć i tak w międzyczasie do pieluchy też zrobił Inna sprawa, że np. w ciągu pół godziny zawołał 5 razy i za każdym razem coś wysikał! Też tak macie? Jak go nauczyć, żeby trochę przytrzymał i wysikał się hurtowo?
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 21:37   #4744
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Moniczka u nas nie było kolek, od 3 tygodnia na butli.. ciężko stwierdzić, czy miałby kolki na piersi, czy po prostu taki typ... używaliśmy i nadal używamy butelek antykolkowych Avent, tych zwykłych (jest jeszcze jakaś złota kolekcja, ale my ich nie mieliśmy).

U nas odpieluchowanie to śmiech na sali, przed wyjściem na spacer Krystian pyta czy założymy pieluchę nie chce tylko odpowiedzieć na pytanie "dlaczego" więc chodzi na dwór w pampersach jak zdarzają mu się wpadki to go przebieram, nie chodzi mokry... ale może to o to chodzi, że nie woła i zalał zjeżdżalnię? i się zraził, poczekamy zobaczymy jak będzie dalej, w domu chodzi w samych majtkach
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 22:08   #4745
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Rinco u nas sikanie na raty samo się urwało. W sumie to dość szybko bo zaledwie po paru dniach odpieluchowywania. Razem z nim od razu pieluchy po nocy stały się suchutkie i w sumie od miesiąca nie musiałabym ich w ogóle zakładać. Nie jestem jednak tak odważna :P W sumie to jak się tak teraz zastanawiam to odkąd Hania zaczęła wołać już szybko poszło i o wysadzaniu zapomniałam. Potrafi 2-3h nawet nie wołać a później jak już siądzie to mam wrażenie że wysikała litr :P
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 15:54   #4746
swinka94
Zadomowienie
 
Avatar swinka94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 1 344
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Witam Was Dziewczyny
Przepraszam, że się tak wcinam, ale proszę Was o pomoc. Studiuję antropologię na Uniwersytecie Warszawskim i prowadzę badania dotyczące żywienia dzieci. Potrzebuję rodziców (może być to mama, tata lub oboje), którzy mają dziecko lub dzieci w wieku między 1 a 5 rokiem życia, mieszkających w Warszawie, którzy zechcieliby porozmawiać ze mną na temat karmienia ich pociech. Jeśli same się kwalifikujecie lub macie wśród rodziny lub znajomych takie osoby, bardzo proszę o kontakt! Będę wdzięczna za wszelką pomoc, ze swojej strony gwarantuję profesjonalną rozmowę i oczywiście anonimowość (pozyskane informacje będą wykorzystane przeze mnie przy pisaniu pracy dyplomowej).
Pozdrawiam i zachęcam do wspomagania rozwoju tej gałęzi nauki Skontaktować się ze mną można poprzez wiadomość prywatną, wtedy podam więcej szczegółów i ewentualnie umówimy się na wywiad.
__________________
Nowy start w życiu I na wadze
86,7 - 81,5 - 79

Jeśli udało Ci się przetrwać nawet jeden epizod dużej depresji - jesteś niebezpieczny i możesz wszystko.
swinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 22:46   #4747
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Moniczka , od butelek tez sa kolki bo dzieci sie zapowietrzaja :/ u nas nie było kolek wielkich ale pomagał nam czasami delicol i saab simplex
__________________

_millena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 19:25   #4748
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

pozdrowienia z gorącej jak Egipt Chorwacji!
dziś mamy dzień odpoczynku od słońca, bo jesteśmy tak nagrzani że już nas słońce męczy mimo cienia parasola, mocnych filtrów i ciągłego chłodzenia się w wodzie..
odpoczywamy - tyle na ile jest to możliwe przy dziecku
Olaf pływa w kółku i w rękawkach! w rękawkach trochę mniej przepłynie, ale wie już o co chodzi. w kółku płynie ze mną z 50 m na raz daje rade. dumni jestesmy

sikanie... wszędzie kilka razy zawołał. w czasie spacerów trzyma, ale co 2 godz. muszę pilnowac żeby go gdzieś wysikac. w pokoju masakra- dobrze że wszędzie kafelki bo staje w rozkroku i sika, albo stanie na głowie i sika i się śmieje no poprostu porażka....
kupe kilka razy udało sie do nocnika, kilka w majtki. i raz na plaży w kąpielówki na noc pielucha, chociaż rano jest sucha to wole nie ryzykowac.

w piątek wracamy do domu
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 15:44   #4749
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Witam po wakacjach My tylko wioskę odwiedziliśmy bo oszczędzamy kaskę na dom ale synkowi się spodobało a i nam zmiana miejsca się przydała młody gospodarzył i ciągle karmił kury i nosił siano bykowiaż zwierzyna się przejadła

Chyba jako ostatni pożegnaliśmy smoczusia, ale ważne że udało się byliśmy na bilansie 2 latka... i chyba standardowo mamy nóżki X i musimy gryźć skórki chleba, marchewkę i jabłka na które synek się nam obraził, ale jakoś trzeba go przekonać do rzeczy twardych bo ząbki na dole mają mało miejsca
Przy okazji zaszczepiliśmy na pneumokoki, dostaliśmy szczepionkę za darmo za sponsorowaną przez urząd miasta i młody nawet nie pisną więc dostał tyle naklejek dzielny pacjent, złoty medal za odwagę, tak go pielęgniarka nachwaliła i przykleiliśmy je do drzwi od naszego pokoju, tak się cieszył opowiadał, kazał sobie robić zdjęcia przy naklejkach, pokazywał je miśkom i wieczorem jak przyszło zasypiać i to mąż opowiedział, jaki jest dzielny, duży i że dostał tyle naklejek żeby już nie spał ze smoczkiem i synek mu przytakną i od tamtej pory smoczka nie widział taka motywacja naklejkowa
aż się zastanawiam czy z odpieluchowaniem to się sprawdzi, na razie bywało różnie jak myślałam, że już mamy ogarniętą sytuację to się okazało że w ciągu 30min muszę gościa 3 razy przebierać, postanowiłam odpuścić na jakieś 2 tyg i wróciliśmy do pieluch, a później się zobaczy co będzie
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 19:11   #4750
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
Witam po wakacjach My tylko wioskę odwiedziliśmy bo oszczędzamy kaskę na dom ale synkowi się spodobało a i nam zmiana miejsca się przydała młody gospodarzył i ciągle karmił kury i nosił siano bykowiaż zwierzyna się przejadła

Chyba jako ostatni pożegnaliśmy smoczusia, ale ważne że udało się byliśmy na bilansie 2 latka... i chyba standardowo mamy nóżki X i musimy gryźć skórki chleba, marchewkę i jabłka na które synek się nam obraził, ale jakoś trzeba go przekonać do rzeczy twardych bo ząbki na dole mają mało miejsca
Przy okazji zaszczepiliśmy na pneumokoki, dostaliśmy szczepionkę za darmo za sponsorowaną przez urząd miasta i młody nawet nie pisną więc dostał tyle naklejek dzielny pacjent, złoty medal za odwagę, tak go pielęgniarka nachwaliła i przykleiliśmy je do drzwi od naszego pokoju, tak się cieszył opowiadał, kazał sobie robić zdjęcia przy naklejkach, pokazywał je miśkom i wieczorem jak przyszło zasypiać i to mąż opowiedział, jaki jest dzielny, duży i że dostał tyle naklejek żeby już nie spał ze smoczkiem i synek mu przytakną i od tamtej pory smoczka nie widział taka motywacja naklejkowa
aż się zastanawiam czy z odpieluchowaniem to się sprawdzi, na razie bywało różnie jak myślałam, że już mamy ogarniętą sytuację to się okazało że w ciągu 30min muszę gościa 3 razy przebierać, postanowiłam odpuścić na jakieś 2 tyg i wróciliśmy do pieluch, a później się zobaczy co będzie
gratulacje sukcesów !!
Borys nadal smoczkowy
__________________

_millena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 20:31   #4751
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

A Seba nadal leje w pieluchy Jeden dzień wołał i już myślałam, że nastąpił przełom, ale następnego dnia mu się odechciało i to by było na tyle. Na razie odpuściłam, bo nie mam siły pajacować, żeby go zachęcić do tego, żeby siadł na kibel albo na nocnik - jest nastawiony na nie. Za tydzień mąż ma urlop to może wtedy we dwójkę przeprowadzimy jakąś odsiecz. Oby się wreszcie udało, bo się tak bawimy z tymi pieluchami od czerwca
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 07:52   #4752
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

U nas odpieluchowanie przebiegło bezstresowo, ale to zasługa Szymcia, bo można powiedzieć że sam zadecydował, że już czas. Najważniejsze żeby dziecko było gotowe, inaczej można je tylko zniechęcić i odpieluchowanie odwlec.
Na wszystko przjdzie czas
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 13:57   #4753
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Maciek dokładnie 4 miesiące bez pieluch. Ale nadal nie woła
Ani prośbą, ani groźbą, ani nagrodami... nic.

Ale tak sobie to do np. chodzenia przyrównuję... nie jest jeszcze gotowy
Średnio co 3 dni się zsika w majty, a tak to regularnie sadzany leje do kibla i nocnika.
Kupy woła, ale pęcherza jakoś nie kojarzy
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 21:12   #4754
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

ja rowniez witam po przerwie.
U nas mega intensywnie mam chwile wytchnienia po 22 niestety zaniedbałam trochę Hanię , schudła mi 1kg bo niestety nie jestem w stanie je dopilnowac z jecdzeniem i dlatego.... pojechala na wczasy do dziadków - po raz pierwszy na tak długo, bo na 4 pełne dni! Podobno nawet o nas nie wspomina... tak się nią dobrze zajmują i poświęcają sporo czasu, po 6h na dworze, a to piaskownica a to las...

Wojtuś daje mi trochę w kośc, jest z gatunku mało śpiących w dzień, no i uwielbia się nosic.... chusta chyba odpada bo czesto lubi zmieniac ;ozycje a nie usmiecha mi sie ciagle odziwazywac i zawiazywac na nowo tej chusty. W kosc mu dała też alergia/uczulenie w sumie nie wiadomo na co, miał dosłownie skorupę na twarzy, wylądowaliśmynawet w szpitalu w niedziele ale badania ok. Lekarka stwerdzila ze to moze byc poczatek AZS.

Tęskni mi sie za Hanią ale naprawde troche odsapnelam
__________________
Hania
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 21:38   #4755
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

moniczka, korzystaj z życia póki dziecka nie masz
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 23:12   #4756
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

My juz po urlopie. Powrot do pracy w miare bezbolesny mam tyle pracy ze dzien mi przelatuje ze nawet czasu nie mam pomyslec ze koniec urlopu :p

Olaf bez pieluchy prawie miesiac. Tez nie wola. Albo b.rzadko zawola. W przedszkolu rowniez bez pieluch! Pilnują i regularnie sikają wiec sie ciesze
I wciaz nie rozumiem czemu te dzieci tak ciezko mają z tym wolaniem siku??? No coz nam zostaje, czekamy az dojrzeją do wolania...ale agata mnie zalamalas-4 miesiac i nie wola...no to ladnie nam tego czekania jeszcze zostalo!
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 07:25   #4757
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

minini, daj spokój.
Może Olaf jednak szybciej wyczuje..

To jest dośc skomplikowany proces w mózgu więc czekamy
Chociaż czasami na pewno czuje, bo stoi i gniecie siusiora, więc ewidentnie czuje, że chce... tylko nie raczy powiedzieć
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 10:43   #4758
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

i ja witam po dłuższej przerwie

Za 2 dni Malwisia wraca z 2tygodniowych wakacji z dziadkami i kuzynką...
w domu aż dziwnie cicho.

Hania coraz bardziej próbuje się przemieszczać, ustawia się do raczkowania, ale nogi ma jakby po turecku. no ale jakoś na tyłku się przemieszcza
no i próbuje wstawać...

ja już wróciłam do pracy - nie pamiętam czy pisalam. Hania miała jedynie kilka dni problemy z jedzeniem u babaci, ale już jest ok
no i w nocy budzi się na jedzenie ze 2 razy :/
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 14:39   #4759
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

witam!


Co gorsze, u nas Leon nie dojada w dzien i w nocy zaczal mi sie budzic na mleko :/
juz z tydzien, dzien w dzien pije w nocy mleko:"/
w dzien nie ma ciagle czasu i chlopak nie je wiele.

Leon tez sie czasami zsika na dywan, ale tak to wola kiedy chce, albo sam siada na nocnik i robi.
Na spacery tylko mu ubieram pampersy, bo nie chce sikac na stojaco pod drzewkiem.
W nocy tez nie sika na lozko, w ciagu dnia czasami popuszcza jak zaczyna plakac.
Z mowa tez juz coraz lepiej, powtarza bardzo duzo.
Nie mowi zdaniami, raczej pojedyncze slowa, ale idzie sie z nim dogadac.
U nas w sumie bez zmian, nudy.
Pojechalismy na wakacje, po 1 dniu Leon dostal goraczki 40stopni i mega kaszlu krtaniowego, wiec z Krakowa wrocilismy do domu, w nast dzien juz byl na IP, bo sie dusil.
Dostal antybiotyki, w sumie to jego pierwsza choroba. No i przeszlo mu szybko, bo ogolnie to juz po bodajze 2dniach czul sie super. Ale nie moglismy zostac i ryzykowac, bo bylo z nami 9tygodniowe dziecko, wiec nie chcielismy by Leos go zarazil.
Teraz skonczylismy odswiezac kuchnie, bo remontem tego nie mozna raczej nazwac, za tydz jeszcze przyjdzie blat to obfoce i wrzuce zdjecia.
Maz od 1 wrzesnia jedzie na kurs na 3mce, bede sama z dzieckiem.
Po tym czasie bede szukala pracy.
I w sumie tyle.

Edytowane przez agatka661
Czas edycji: 2014-08-21 o 14:42
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 19:49   #4760
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Hej mój mąż obchodzi za niedługo 30 urodzinyszukam fajnego prostego przepisu na tort? Będzie to mój debiut poratujcie sprawdzonym przepisem z góry dziękuje
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 19:52   #4761
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

I wstawiam moją Liwke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM01417_1.jpg (139,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM01463_1.jpg (201,0 KB, 43 załadowań)
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html

Edytowane przez rozowa1987
Czas edycji: 2014-08-22 o 19:53
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 20:09   #4762
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

różowa twoja Liwka A ten strój dżinsowy no zakochałam się

Jeśli chcesz przepis na tort, króty zawsze się udaje to polecam ten:
http://www.mojewypieki.com/przepis/t...y,-najprostszy

Ja go robiłam już kilka razy i za każdym razem wychodził tak samo dobry. Mam wypróbowane z truskawkami (ale tylko świeżymi), borówką amerykańską i brzoskwinią z puszki.
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 21:00   #4763
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez onething Pokaż wiadomość
różowa twoja Liwka A ten strój dżinsowy no zakochałam się

Jeśli chcesz przepis na tort, króty zawsze się udaje to polecam ten:
http://www.mojewypieki.com/przepis/t...y,-najprostszy

Ja go robiłam już kilka razy i za każdym razem wychodził tak samo dobry. Mam wypróbowane z truskawkami (ale tylko świeżymi), borówką amerykańską i brzoskwinią z puszki.
Dziękuje;*mam nadzieje że w pazdzierniku znajde świeże truskawki;p
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 21:12   #4764
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
I wstawiam moją Liwke
Jaka fajna I jaka duża! A ja ją jeszcze kojarzę ze zdjęć jak była malutka
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 22:29   #4765
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Hm... to z tym odpieluchowaniem to może ja się jednak za szybko poddałam i niepotrzebnie wróciliśmy do pieluch skoro tak ciężko dzieciaki łapią, że trzeba wołać... ehh sama nie wiem ale czasem miałam wrażenie, że ciągle gościa przebieram np ze 3razy w ciągu pół godziny... a teraz to on już sam mówi "pieuche chce, załuuż pieuche..." już sama nie wiem co mam zrobić
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 06:42   #4766
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
Hm... to z tym odpieluchowaniem to może ja się jednak za szybko poddałam i niepotrzebnie wróciliśmy do pieluch skoro tak ciężko dzieciaki łapią, że trzeba wołać... ehh sama nie wiem ale czasem miałam wrażenie, że ciągle gościa przebieram np ze 3razy w ciągu pół godziny... a teraz to on już sam mówi "pieuche chce, załuuż pieuche..." już sama nie wiem co mam zrobić
Za szybko się poddałaś,ja mojaw ciągu 10 minut przebierałam z 5 razy sikała gdzie popadło;p .Brałam ją ze sobą do wc pokazywałam jak ja sikam i bije brawo,po tygodniu zaczeła trybić hehe po dwóch woła sama siku.
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 23:06   #4767
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

No to teraz już całkiem zgłupiałam... to jednak za szybko się poddałam
tylko, że ja już myślałam że przeziębiłam dziecku pęcherz
no nic, dam mu trochę odpocząć i spróbuję znów we wrześniu
wiem,że trzyma, że potrafi się spiąć i wycisnąć dosłownie kilka kropli tylko nie wiem czemu czasem leje jak stoi byle gdzie
i nie wiem jak przekonać gościa do robienia kupy do nocnika, teraz nawet przestał mówić jak zrobi tylko siądzie gdzieś dalej od nas i się ładnie i cicho bawi sam nie no ja się poddaję
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 13:21   #4768
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Woła, woła
Wczoraj 5 razy!
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 13:43   #4769
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

A u nas jest pierwsza 5 Nie wiem od kiedy, bo dopiero wczoraj zobaczyłam (i to przypadkiem, gdy bawiliśmy się w gilgotki ).
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 13:55   #4770
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

ZObaczymy jak długo

My mamy od miesiąca jedną piąteczkę
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 22:52:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.