Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-03, 20:57   #1981
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie cierpiê brwi barwionych henn± - znam osoby które to robi±, dziwiê siê nie wiem dlaczego...i jeszcze jedno by³am na kursie wiza¿u i tam nas uczyli jak siê nak³ada hennê, bardzo delikatnie tylko na w³oskach - nie na skórze - a potem widaæ na ulicy panie zamalowane na pó³ twarzy. Gdzie te kobitki siê szkoli³y?
Nie da sie henny na³ozyæ dobrze tak, ¿eby nie dotkn±æ skory. Nie ma takiej opcji, po prostu. Natomiast sa henny, które nie zabarwia skóry i ja u¿ywam tylko takich. Np Reflectoil. Polecam - jest najlepsza! Oczywi¶cie dla rudzielca nie czarna.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:09   #1982
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianne-p
Zadowolona by³am bardzo z Castingu.
Tamte farby co wymieni³am to nie wiem. S± po prostu na salonie, w ktorym teraz jestem i naprawde bardzo ³adne rudawe kolory.
Ale jak same wiemy...Lubi siê nasz rudziutki wyplukiwac
I co wtedy robic ?
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:44   #1983
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

bernardka20 pytalam o regenracje, nie o farby,artego znam i nie polecam bo kazdy rudy konczy jako blond i nie wazne czy jest z poziomu 7,8 czy 9
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:51   #1984
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Nie da sie henny na³ozyæ dobrze tak, ¿eby nie dotkn±æ skory. Nie ma takiej opcji, po prostu. Natomiast sa henny, które nie zabarwia skóry i ja u¿ywam tylko takich. Np Reflectoil. Polecam - jest najlepsza! Oczywi¶cie dla rudzielca nie czarna.
Jak ja nak³ada³am hennê to tylko na w³oskach, bardzo i to bardzo delikatnie nie by³o opcji ¿eby dotkn±æ skóry bo wacik by³ niemal¿e w powietrzu.Chodzi mi oczywi¶cie o brwi.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Osobi¶cie nigdy nie mia³am henny, jak mam ochotê bardziej uwydatnic brwi to stosujê br±zowy cieñ do oczu i wygl±da to bardzo naturalnie -polecam
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:56   #1985
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna-p
Regeneracja normalnie na zak³adzie kosztuje 40 z³ ze strzy¿eniem 50 z³.
Zadowolona jestem. Nie mam takiego puchu, bo czuje, ze ten puch to zniszczone w³osy. Troche mniejszy, ale nie tak, ze drastycznie mniejszy. Taka regeneracje trzeba wykonac kilka razy by by³y efekty. Strasznie piszcza³o od tego urzadzenia a ja sie smialam jak wariatka bo to pisk myszy dos³ownie by³ (aparat wyglada³ jak prostownica, ale nak³adka jedna mia³a podczerwien a po drugiej stronie metalowe maj± za zadanie sklejac zniszczone koñce).
Mia³am akurat za darmo...ale przed weselem mojej siostry (styczen) kilka razy sobie podejde i zaplace
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-03, 22:03   #1986
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
julianna
znam tak± mulatkê na si³ê, codziennie solarka a¿ mia³a ju¿ przebarwienia, w³osy czarna czekolada...wszystko to ok, czemu nie ..ale jak kto¶ j± pyta³ to ona tak ju¿ ma i taka siê urodzi³a. Co do moich w³osów to naprawdê mogê okre¶liæ jako katastrofa (oczywi¶cie moim zdaniem)...na ale jak siê obejrzeæ dooko³a to s± tez gorsze. Nie cierpiê brwi barwionych henn± - znam osoby które to robi±, dziwiê siê nie wiem dlaczego...i jeszcze jedno by³am na kursie wiza¿u i tam nas uczyli jak siê nak³ada hennê, bardzo delikatnie tylko na w³oskach - nie na skórze - a potem widaæ na ulicy panie zamalowane na pó³ twarzy. Gdzie te kobitki siê szkoli³y?
Henna w ¿elu (Refectocil) jest bezpieczniejsza je¶li sie ma ³adne fajne brwi i nie trzeba nic korygowac, nieprawda ze nie barwi skóry bo jak sie nalozy na skóre to zapewniam - zabarwi. Mniej niz proszkowa, i ³atwiej zejdzie ale tez zabarwi.
Henne nie tak prosto sie nak³ada, ¿elowa to piku¶ bo po prostu, po w³oskach. Skóra pod spodem i tak sie leciutko zabarwia, i przy proszkowej i przy ¿elowej ale dobrze zrobiona daje naturalny efekt.
Ale proszkowa jest lepsza w momencie kiedy sie koryguje ³uk bo jest asymetryczny, w³oski nie rosn± itd. Dobra kosmetyczka zrobi to tak ze nie bedzie wielkiej tragedii. Ale czasem sie po skórze nadaje kszta³t bo klientka sobie tego ¿yczy. Tak jak starsze panie które w³osków juz nie maj± a chc± mieæ widoczne brwi
Normalnie to po prostu modeluje sie ³uk, nadaje kszta³t, wyci±ga koñcówke. I uwierzcie mi przy dobrze zrobionej, wogóle sie to w oczy nie rzuca
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-03, 22:09   #1987
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka¿ wiadomo¶æ
julianna-p
Regeneracja normalnie na zak³adzie kosztuje 40 z³ ze strzy¿eniem 50 z³.
Zadowolona jestem. Nie mam takiego puchu, bo czuje, ze ten puch to zniszczone w³osy. Troche mniejszy, ale nie tak, ze drastycznie mniejszy. Taka regeneracje trzeba wykonac kilka razy by by³y efekty. Strasznie piszcza³o od tego urzadzenia a ja sie smialam jak wariatka bo to pisk myszy dos³ownie by³ (aparat wyglada³ jak prostownica, ale nak³adka jedna mia³a podczerwien a po drugiej stronie metalowe maj± za zadanie sklejac zniszczone koñce).
Mia³am akurat za darmo...ale przed weselem mojej siostry (styczen) kilka razy sobie podejde i zaplace
a to takiej metody jeszcze nie widzia³am, oby lepsze od moich gor±cych no¿yczek.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 22:28   #1988
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

tez nie slyszalam o takiej metodzie regenracji, ale jesli bedzie dzialac to cena jest przystepna wiec sama chetnie sie przejde ( chociaz atak smiechu tez mam gwarantowany) , tylko bez podcinania niee zaden fryzjer juz mi nie zetnie wlosow


co do brwi zamienie naturalnie mega-ciemne na delikatne, ale wyrazne, sa chetni??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-03, 22:55   #1989
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Henna w ¿elu (Refectocil) jest bezpieczniejsza je¶li sie ma ³adne fajne brwi i nie trzeba nic korygowac, nieprawda ze nie barwi skóry bo jak sie nalozy na skóre to zapewniam - zabarwi. Mniej niz proszkowa, i ³atwiej zejdzie ale tez zabarwi.
Henne nie tak prosto sie nak³ada, ¿elowa to piku¶ bo po prostu, po w³oskach. Skóra pod spodem i tak sie leciutko zabarwia, i przy proszkowej i przy ¿elowej ale dobrze zrobiona daje naturalny efekt.
Ale proszkowa jest lepsza w momencie kiedy sie koryguje ³uk bo jest asymetryczny, w³oski nie rosn± itd. Dobra kosmetyczka zrobi to tak ze nie bedzie wielkiej tragedii. Ale czasem sie po skórze nadaje kszta³t bo klientka sobie tego ¿yczy. Tak jak starsze panie które w³osków juz nie maj± a chc± mieæ widoczne brwi
Normalnie to po prostu modeluje sie ³uk, nadaje kszta³t, wyci±ga koñcówke. I uwierzcie mi przy dobrze zrobionej, wogóle sie to w oczy nie rzuca
Nie zgodzê siê - ja nak³adam sobie sama Refectocil regularnie i nigdy nie barwi mi skóry. Wygl±da naturalnie i ³adnie. £uku korygowaæ nie muszê, a z reszta korygowanie henna jest fajne na chwilê, bo proszkowa zabarwia skórê, ale równie szybko z niej schodzi. I jak schodzi to nie wyglada za ciekawie.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-04, 11:58   #1990
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zgodzê siê - ja nak³adam sobie sama Refectocil regularnie i nigdy nie barwi mi skóry. Wygl±da naturalnie i ³adnie. £uku korygowaæ nie muszê, a z reszta korygowanie henna jest fajne na chwilê, bo proszkowa zabarwia skórê, ale równie szybko z niej schodzi. I jak schodzi to nie wyglada za ciekawie.
My mamy na zajêciach Refectocil i zdarza sie ¿e zabarwi lekko skóre zw³aszcza jesli jest sucha Ale wystarczy nalozyc troche t³ustego kremu albo mocniej poscierac i w koncu zejdzie. A proszkowej to nie ruszy Wiêc fakt mozna powiedzieæ ¿e nie barwi skóry bo jest to na tyle delikatne ze prawie niezauwa¿alne
Tylko ¶lad po Refectocil jest na tyle delikatny ¿e sie czasem nawet nie zauwa¿y Dopiero po jakims czasie sie patrzy 'o a co to za slad' Ale to jest baaardzo delikatne My co chwile komus robimy wiec zauwazamy takie rzeczy po prostu.
¯eby skorygowac ³uk nie trzeba wcale po skórze malowac I Refectocilem tez da rade zrobiæ. Tylko trzeba wprawe mieæ. Mi tak raz kosmetyczka zrobi³a ¿e tak mi ladnie skorygowa³a ³uk ze mialam w kncu takie same A nikt sie nawet nie skapnal ze to henna Mi te¿ sie wogóle to na skórze nie podoba ale co zrobie, jak sobie klientka zazyczy to przeciez jej nie powiem ze to ohydnie wyglada i niech spada

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2010-11-04 o 11:59
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-04, 12:27   #1991
inuska84
Raczkowanie
 
Avatar inuska84
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny.. tak zachwalacie ten Garnier 743, ¿e chyba siê na niego skuszê... tylko pytanie: co mi na tej ³epetynie wyjdzie? Wychodzê z br±zu ju¿ drugi miesi±c (nie robi³am dekoloryzacji- fryzjerka mi stopniowo je rozja¶nia). Aktualnie mam ciut ja¶niejsze odrosty- minimalnie, w sumie ciê¿ko to zauwa¿yæ :P a kolor... jest ni to jasny br±z ni to ciemny rudy :P
Taki pomiêdzy. Czy ta farba Garniera chwyci ten kolor i sprawi, ¿e konkretnie zrudziejê? :P Bo na takim efekcie mi zale¿y
inuska84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 16:28   #1992
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna-p
Moja droga no wiesz...tak gadamy o tym chichraniu a musze kilka razy przejsc przez to hahaha

kathy
Nie wiem jakie efekty s± po goracych nozyczkach, ale wiem jedno, ze jeden zabieg tez nic nie da taki Trzeba kilka razy.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 13:54   #1993
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 283
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez inuska84 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny.. tak zachwalacie ten Garnier 743, ¿e chyba siê na niego skuszê... tylko pytanie: co mi na tej ³epetynie wyjdzie? Wychodzê z br±zu ju¿ drugi miesi±c (nie robi³am dekoloryzacji- fryzjerka mi stopniowo je rozja¶nia). Aktualnie mam ciut ja¶niejsze odrosty- minimalnie, w sumie ciê¿ko to zauwa¿yæ :P a kolor... jest ni to jasny br±z ni to ciemny rudy :P
Taki pomiêdzy. Czy ta farba Garniera chwyci ten kolor i sprawi, ¿e konkretnie zrudziejê? :P Bo na takim efekcie mi zale¿y
Ja w sumie przechodzi³am do mojego rudego z takiego br±zowawego koloru. W moim przypadku 743 nie z³apa³a tak piêknie od razu i dopiero po jaki¶ 3 miesi±cach wyszed³ mi taki jak mam teraz. Szczerze mówi± w±tpiê, by jak±kolwiek farb± przej¶æ od razu z br±zowego do a¿ tak rudego Ale trochê cierpliwo¶ci i wszystko jest mo¿liwe
__________________
W³osy coraz d³u¿sze --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 15:24   #1994
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w sumie przechodzi³am do mojego rudego z takiego br±zowawego koloru. W moim przypadku 743 nie z³apa³a tak piêknie od razu i dopiero po jaki¶ 3 miesi±cach wyszed³ mi taki jak mam teraz. Szczerze mówi± w±tpiê, by jak±kolwiek farb± przej¶æ od razu z br±zowego do a¿ tak rudego Ale trochê cierpliwo¶ci i wszystko jest mo¿liwe
zgadzam siê z kole¿ank± tak to w³a¶nie jest im w³oski bardziej nasycone tym samym barwnikiem tym lepszy kolor! Wiêc po pierwszym razem nie mo¿na siê zniechêcaæ.

Niestety nie ka¿da z nas to wie, lub ma cierpliwo¶ci st±d te czêste zmiany.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 21:15   #1995
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

bernardka20 mam nadzieje, ze to urzadzenie nie parzy bo w razie zarazliwego smiechu mozesz miec problem

kathy cieprliwosc?? co to za obco brzmiace slowo???
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 21:45   #1996
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna-p
Nie parzy. W koñcu ta podczerwieñ jest tylko z jednej strony p³ytki
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 22:35   #1997
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna

na ja raczej do tych cierpliwych nie nale¿ê st±d problem z w³osami - wiem co dobre ,,teoretycznie,, i oczywi¶cie 100 pomys³ów na minutê.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-06, 20:28   #1998
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 315
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Hej!Chcia³abym siê przefarbowaæ na jaki¶ odcieñ rudego..ale jak sprawdziæ czy mi pasuje?mam jasn± cerê, w³osy naturalne ¶redni blond, zielone oczy z niebiesk± "obwolutk±" i br±zowymi plamkami. Oprawa oczu jest jasna. Cera -to w zasadzie nie potrafiê okre¶liæ jej odcienia, jasna, ale nie jest blada.Pasuj± mi odcienie zimne np. w makija¿u-szary, fiolet, b³êkit, ró¿. Podobnie w ciuchach. Teraz mam w³oski z³oty jasny blond i lepiej mi w takim ciep³ym odcieniu ni¿ zimnym blondzie.Czy rudy bêdzie dla mnie dobrym kolorkiem i jaki wybraæ odcieñ?

Edytowane przez aniakf
Czas edycji: 2010-11-06 o 20:30
aniakf jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-06, 20:55   #1999
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez aniakf Poka¿ wiadomo¶æ
Hej!Chcia³abym siê przefarbowaæ na jaki¶ odcieñ rudego..ale jak sprawdziæ czy mi pasuje?mam jasn± cerê, w³osy naturalne ¶redni blond, zielone oczy z niebiesk± "obwolutk±" i br±zowymi plamkami. Oprawa oczu jest jasna. Cera -to w zasadzie nie potrafiê okre¶liæ jej odcienia, jasna, ale nie jest blada.Pasuj± mi odcienie zimne np. w makija¿u-szary, fiolet, b³êkit, ró¿. Podobnie w ciuchach. Teraz mam w³oski z³oty jasny blond i lepiej mi w takim ciep³ym odcieniu ni¿ zimnym blondzie.Czy rudy bêdzie dla mnie dobrym kolorkiem i jaki wybraæ odcieñ?
My¶lê ¿e bêdzie pasowa³, chocia¿ wola³a bym zobaczyæ fotkê, trochê mnie ten b³êkit dziwi - ogólnie b³êkit nie dla rudzielców.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 08:32   #2000
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 283
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Oczy musisz mieæ kosmiczne Nawet sobie takich nie potrafiê wyobraziæ. Chocia¿.... potrafiê xD Kiedy¶ chcia³am zrobiæ z moich zielonych oczu niebieskie i kupi³am sobie soczewki. Efekt by³ w³a¶nie taki, ¿e mia³am w¶ciekle niebiesk± obwódkê i zielone oczy
__________________
W³osy coraz d³u¿sze --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 11:16   #2001
inuska84
Raczkowanie
 
Avatar inuska84
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Asiunia- dziêki za odpowied¼ Piêkny masz ten rudy na g³ówce, mi do niego jeszcze daleko :P ale akurat ja siê nie zniechêcam Uparcie d±¿ê do celu
Tak¿e trzymajcie za mnie kciuki. Niestety w moim mie¶cie nie znalaz³am Garnier 743... ehhh, ale w e wtorek umówiona jestem ze swoj± fryzjerk±, wiêc bêdziemy co¶ dzia³aæ Trzymajcie kciuki
Pozdrawiam wszystkie ¶liczne rudzielce
inuska84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 12:59   #2002
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 283
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

W mojej mie¶cinie te¿ zawsze brak tego odcienia, wiêc muszê siê specjalnie wybieraæ do s±siedniego miasta.
OK trzymam kciuki
__________________
W³osy coraz d³u¿sze --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 13:45   #2003
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Moje drogie.
Zafarbowa³a mi wczoraj kole¿anka na pracowni w³osy Castingiem o odcieniu Bursztyn. Tak têskni³am za tym kolorem. Ale jutro wam pokaze efekty, gdyz nie mam zbyt najlepiej ulozonych w³osow ;/
z³a jestem, ze musia³y mi uk³adac na lokówce...Brak s³ów...
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 14:32   #2004
inuska84
Raczkowanie
 
Avatar inuska84
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ja farbowa³am Bursztynem jaki¶ czas temu, po dekoloryzacji- uzyska³am wtedy ³adny jasny br±z. Natomiast w³osy mia³am dziwne po tej farbie- takie ciê¿kie, jakby czym¶ oblepione.. i tak dopiero po kilku myciach siê tego z w³osów pozby³am. Nie s³u¿y mi niestety ta farba. Wtedy akurat na rudo¶ci mi nie zaleza³o, wiêc akurat co do koloru to nie mia³am zastrze¿eñ
Te¿ bym pojecha³a do s±siedniego miasta po tê farbê, ale we wtorek mam fryzjera, jutro po pracy prosto na si³owniê, a dzi¶ wiadomo- niedziela sklepy w wiêkszo¶ci zamkniête. Nastêpnym razem przy okazji sobie kupiê...
inuska84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 17:59   #2005
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 315
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Postaram siê wieczorem wkleiæ fotki, ale wyczyta³am te¿, ¿e je¶li ma siê sk³onno¶æ do zaczerwienieñ na bu¼ce to rudy nie jest dobrym wyborem...ja niestety mam, wiêc nie wiem ju¿ czy ten rudy czy zostawiæ blond.
aniakf jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:29   #2006
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje drogie.
Zafarbowa³a mi wczoraj kole¿anka na pracowni w³osy Castingiem o odcieniu Bursztyn. Tak têskni³am za tym kolorem. Ale jutro wam pokaze efekty, gdyz nie mam zbyt najlepiej ulozonych w³osow ;/
z³a jestem, ze musia³y mi uk³adac na lokówce...Brak s³ów...
..koniecznie daj zdjecie, ciekawa jestem jak wyjdzie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:05   #2007
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy
Spoko przesle jutro

inu¶ka
mi zawsze wychodzi³ taki sam jak na opakowaniu
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:09   #2008
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

bernardka20 czekamy na fotki

kathy jak grzywka?? ja dzisiaj w katalogu widzialam grzywke sliczna , wlasnie z takich pieknych wlosow jak Twoje, troche na bok zrobiona ideal jak dla mnie


moje oczy maja taka obwodke i przez to zdarzylo mi sie uslyszec, ze jestem zima z rudymi wlosami, zlotymi piegami i ciepla cera
mnie juz normalnie farbowanie (lub grypa)chyba wykonczylo bo mi sie snilo dzisiaj , ze znowu musze kolor podkrecic
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:12   #2009
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna-p
Pokaz zdjêcie tej grzywki
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:19   #2010
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ten kolorek fajny na jesieñ
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.