PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-20, 20:42   #91
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

boki :P
offtop robimy
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 11:59   #92
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
boki :P
offtop robimy
Oj tam, oj tam. Prawo? Lewo?
Mam nadzieję, że masz długie włosy ;P

Hm, wczoraj zaszalałam. Nałożyłam wieczorem rozjaśniacz z Wellatonu Bardzo Jasny Naturalny Blond.
I mam blond włosy. Chłodne, jasne, wyszły bardzo naturalnie. Odrosty ciut jaśniejsze, dodatkowo rozświetlają mi fryzurę. Są bardzo podobnie do moich naturalnych.
Jestem hiper zadowolona

Edytowane przez tak
Czas edycji: 2011-07-21 o 12:08
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 13:09   #93
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Tak zdjecia dodaj !! Ja dzisiaj tez szaleje zaraz sie zabieram!
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:05   #94
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

barbie, kochana, nie mam aparatu, ale mam podobne do tych blond na zdjęciu, które dodałaś
Jutro friend przyjdzie do mnie, możliwe, że z aparatem, więc jakby co - jutro : o)
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 16:59   #95
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam. Prawo? Lewo?
Mam nadzieję, że masz długie włosy ;P

Hm, wczoraj zaszalałam. Nałożyłam wieczorem rozjaśniacz z Wellatonu Bardzo Jasny Naturalny Blond.
I mam blond włosy. Chłodne, jasne, wyszły bardzo naturalnie. Odrosty ciut jaśniejsze, dodatkowo rozświetlają mi fryzurę. Są bardzo podobnie do moich naturalnych.
Jestem hiper zadowolona
moje włosy mają może 7-8cm ;P

to fajnie ze jesteś zadowolona, ja nie lubie welli bo za mocno kryje a blondy mi niszczą włosy
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 22:31   #96
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

witam drodzy
włoski mam teraz takie dziwne niby fajne haha
odrost blond-żółty reszta jasny rudy na poziomie 7 gdzie nie gdzie 8 <3
niestety dalej rudawe i w zależności od światła cholerka , bedzie trzeba kombinować teraz z płukankami no i jak poczuje, że znowu farba to nałoże ale najpierw płukankami będę się ratować dodaje przykład jaki mam teraz kolor rudy jasny blond
http://i00.i.aliimg.com/photo/v0/300...l_lace_wig.jpg
dążę do : http://www.hairlacewigs.com/wp-conte..._front_wig.jpg
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 09:10   #97
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

dziewczyny super, że jesteście zadowolone, barbieii92 taki ciemny blindzik Ci wyszedł

Ja nie położyłam tego biokapu jasny brąz, bo on wcale nie jest jasny robiłm na trzech pasmach próbe, patrze a to takie ciemne jak ostatnio, wogóle jestem zła, bo po tych dekoloryzacjach dalej mam resztki tej ciemnej farby, widać różnice przy coraz większym odroście z siwymi, gdyby tych siwych nie było to śmiało mogłabym chodzić z tym odrostem a tu dupa musze farbować
zastanawiam się na propozycją fryz5 czy nie kupić tej mroźnej mokki 613 choć znalazłam wątek o castingu i wiazażanka dała po nim foty i dla mnie też to za ciemno wyszło,
kładła na średni brąz z pasemkami a to efekt
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1308250843
tu troche jaśniej
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1308250843
pisze też, że nie ma zadnej lodowej poświaty

Edytowane przez Lusya
Czas edycji: 2011-07-22 o 09:25
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 12:24   #98
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Lusya ale tęcza też jest niestety na nich równomierny kolor to też nie jest ale nawet ciekawie to wygląda a ja chciałam dodać foty ale niestety na zdjęciach wychodzi taki rudy typowy a już taki nie jest korci mnie żeby na samej górze zrobić pasemka bo nie chce znowu farbować odrostów a rzucają się w oczy niestety;/ troszke obciach tak chodzić i płukanki ! dzisiaj idę kupić srebrną
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 17:35   #99
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

kupiłam sobie dziś henne hehehe dwa kolory jasny brąz i orzech laskowy, na próbniku wyglądało to bosko szczególnie orzech laskowy, oczywiście zrobie próbke najpierw, może zmieszam obie zobacze czy nie idzie na zielono bo podobno po chemicznych farbach może wyjść, choć Ja kładłam w maju ten sanotint roślinny, jak bedzie zieleń to nie kłade, dużo nie kosztowały 8 zeta

doczytałam się, ze to jednak nie henna tylko ziołowy szampon koloryzujący z dodatkiem henny venita, cudnie pachnie, położyłam orzech laskowy na pasemku, jasny brąz na drugim i zmieszałam te dwa kolory i dałam na trzecie pasemko, wyglądam jak idiota bo reszte włosów mam sczesanych na bok i kucyk z boku głowy, żeby nie było wątpliwości gdzie te efekty koloryzacji

efekt zerowy, no może gładkie pachnace włosy, tylko tyle i aż tyle,
zobacze w świetle dziennym, rano ale jestem coraz bardziej skłonna pomalowac wlosy naturalna henną

Edytowane przez Lusya
Czas edycji: 2011-07-22 o 21:59
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 14:21   #100
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

całe szczęście Lusya, że Ci nie wyszło bo po hennie lub farbach roślinnych lub z dodatkiem henny niestety normalne farby nie chwytają tak jak powinny bo zachodzi taka reakcja na każdym pudełku pisze nie stosować jeżeli były nakładane farby z henna lub henna :P ale orzech to ciepły kolor a Ty chciałaś popiel ?
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 10:39   #101
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Ja już sama nie wiem co chce, może być ciepły byle nie marchewa
nałożyłam wczoraj na całe włosy... pod czepek na godzinke i wyszło dość ciemnie ale bardzo mi się podoba stonowało mój tricolor i nawet siwki nie są tak widoczne a poza tym to się zmywa, to nie jest prawdziwa henna tylko ziołowy balsam koloryzujący z dodatkiem henny, jak się odczeka aż to sie dobrze zmyje to można farbować (Ja myje włosy codziennie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg venita_zbk_100_115_gr[1].jpg (23,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0147.jpg (50,7 KB, 107 załadowań)
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 20:29   #102
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Unhappy Moja przemiana z czarnych - rudych-blond

bardzo ładny kolorek
widzę ucichnął wątek Ja długo się nieodzywałam więc nadrabiam
tydzień temu w piątek zaszalałam i zrobiłam pare pasemek na górze i przy twarzy czyli tam gdzie był blond odrost 2 cm później 1 cm koloru rudawego i reszta średni blond wpadający dalej w miedź... w nd umyłam włoski ale nakładając już później płukankę po umyciu itp. fioletową z delii jeszcze wersja taka w plastikowej fioletowej buteleczce, włosy na odrostach miałam platyne a reszta była taka bura, pasemka były siwe! włoski troszkę przez te farby i dekoloryzację się przesuszyły ale nie jakoś bardzo, pogoda w niedzielę była masakryczna a moje włosy z natury się puszą tak i było tym razem wieć następnego dnia już je spięłam i wytrzymałam do dzisiaj jako, że miałam czas i wcześniej zakupioną farbkę z welli 12/1 użyłam jej, trzymałam 50min zmyłam nałożyłam maskę nowo zakupioną z artego dream repair za 30zł , po 14 min spłukałam i przystąpiłam do stylizacji włosów, no włoski w tym świetle w którym robiłam były świetne ale już z doświadczenia wiedziałam , że będą i tak inaczej wyglądać w każdym innym... ;/ no i też takie są na dziennym świetle dalej rudawe wrrr... kupiłam też płukankę srebrzyk może coś pomoże tylko to z nią tak jest, że rude będą ciemne i brudne a pasemka niebieskie albo siwe... szkoda gadać. rezultat taki, że z tonu 7/8 zrobił się 8 ... nic specjalnego ten rozjaśniacz może zniwelował mi ten rudy w sztucznym świetle wygląda jak jasny miodowy blond taki o jakim marzę... a tu jednak spoglądając do innego światła rudawe .
A więc wnioski zrobiłam zdjęcia z dzisiejszej operacji
dzisiaj pierwsze 3 zdjęcia
Kolejne brąz który przerodził się z rudawego po dekoloryztarorze

Edytowane przez barbieii92
Czas edycji: 2011-07-30 o 20:47
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 12:54   #103
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Witam po przerwie Barbieii92 nie widze żadnych zdjęć z Twojej przemiany przemiany dodałaś coś ?

Mi już się troche zmyło to ziołowo-hennowe dziwadełko ale nie do końca i wygląda całkiem fajnie, ale mam jeszcze jeden balsamik koloryzujący jasny brąz
Jutro ide podciąć włosy bo mam strasznie długie (jak na mnie) i zaczynam przypominać bagienną rusałke bo w środe jade na wakacje

Edytowane przez Lusya
Czas edycji: 2011-07-31 o 12:56
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 17:35   #104
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Racja błędy wczoraj mi wyskakiwały...;/ pierwsze zdjęcie to mój obecny kolor poświata ruda;/ , kolejne to rudy po dekolorze z czarnego , który ściemnial na ciemny brąz, kolejne to po kąpieli rozjaśniającej i farbie.

No niestety nie da się załadować wszystkich co chciałam

Edytowane przez barbieii92
Czas edycji: 2012-03-04 o 08:51
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 17:42   #105
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

widać zniszczone końcówki są o wiele bardziej wyblakłe od góry. nie farbuj farbami trwałymi tylko teraz juz tymi 24 myć.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 20:47   #106
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Nie są wyblakłe tylko od tyłu zaczęłam nakładać farbe więc są jaśniejsze, wcześniej jak dekoloryzowałam chantalem to też najpierw końce później w góre a mogłam robić na odwrót bo na górze są ciemniejsze a na dole jasne a chce taki kolor jak 4cm od odrsotu w dół
hmm narazie nic nie robie wkurza mnie ta poświata ruda bo jest niby blond miodowy a jednak.. a na zdjęciu to wogóle przekłamany ten kolor no trwałą farbą robiłam tylko raz , wczoraj robiłam wellatonem 12/1 a to z farbą nie ma dużo wspólnego bardziej rozjaśniacz strasznie drażniący zapach ale przynajmniej nie są takie rude teraz płukanki i myśle na Qod Gold... regenracja
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 09:13   #107
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

nice taki złoty blondzik
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 13:42   #108
patik108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 14
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

WITAM WSZYSTKICH !!! Kupiłam właśnie ten dekoloryzator i zastanawiam się czy mogę go położyć na włosy, które traktowałam wcześniej pianką i lakierem czy powinny być czyste tzn. bez żadnych środków do stylizacji.Bo jeśli chodzi o ich świeżość to wydaje mi się że nie powinny być zbyt świeże lepiej trochę je przetłuścić - zawsze to jakaś ochrona dla włosa, mam rację?
Pozdrawiam serdecznie !!!
patik108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 14:08   #109
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

hej chcialabym uzyc tego dekoloryzatora na moje czarne farbowane wlosy :P wlosy farbowalam na czarno 2 razy jakies 2 lata temu teraz farbuje raz na miesiac odrosty na jasniejszy odc ;p czrn wyblakala nie sa juz takie intensywne , gdzieniegdzie przeswity brazu ale mimo wszytsko to czern mam wlosy cienkie i zniszone (suszraka, prostownica) sa one do polowy plecow i zastanawiam sie ile opakowan mam zamowic? i czy moje wlosy beda jeszcze bardziej zniszczone? troche boje sie uzyc tego dekoloryzatora ale mam juz dosc tej czerni poprostu wystarczylby mi braz nie chce blondu
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 16:41   #110
Aha_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Witam, chciałam zapytać, czy dekoloryzator nie powoduje wypadania włosów. Od pewnego czasu bardzo mnie korci, aby go użyć, jednak boję się, bo od 3 miesięcy włosy wypadają mi garściami, i żadne specyfiki wewnętrzne, ani zewnętrzne nie pomagają. Czarne włosy mam z konieczności, a raczej szmelcowatej farby, i marzę żeby się go pozbyć.
Aha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 08:59   #111
Naciatko
Przyczajenie
 
Avatar Naciatko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 13
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Witam, miałam robioną dwa razy dekoloryzacje z czerni, żeby zejśc do rudego koloru, musiałam mieć ja robiona dwa razy a tylko dlatego że uzywałam farb PALETTE które sa makabryczne do dekoloryzacji...jeśli ktoś uzywa LOreal, nie musi się martwic o efekty dekoloryzacji. Wiadomo że wszystko zależy też od tego jak ktos długo farbowął wlosy na zcarny kolor, jedna koloryzacja z jasnych wlosów na ciemny nie jest tragedią kolor powienien zejsc. Jednak nikomu nie polecam samodzioelnej dekoloryzacji, bardzo niszczy wlosy, powinien robic to specjalista. Ja też wybieram się zniowu na dekoloryzacje, bo chce zrobic sobie ombre hair. Jednak zdecydowałam zmienic fryzjera bo poprzedni zrobił mi siano... nowa fryzjerka (owszem dwa razy droższa) powiedziała ze dziwi sie ze ktos nalozyl mi na wlosy rozjasniacz... ona teraz dysponuje szmaponami ktore nie ingeruja w strukture wlosa, zaznaczyłam mi rownież ze trzeba je zapigmentowac po dekoloryzacji i farbowaniu an kolor wlasciwy , gdzy dekoloryzopwamy wlos jest wlosem pustym dlatego tez nie bedzie trzymal koloru i bedzie sie szybko wypukiwal , a co za tym dzidzie wlosy ebda wygladaly an zniszczone, i zadna odzywka ani zaden zabieg nei ejst w stanie ich uzupelnic, jedynie ta opigmentacja, ktora nada wlosom blasku i zdrowia.
Naciatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 14:31   #112
copycats
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Pięknie Ci ten kolor wyszedł i to po czarnych. Powiedz, sama robiłaś dekoloryzacje? Naprawde wygląda bardzo dobrze.

pozdrawiam
copycats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:16   #113
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez Naciatko Pokaż wiadomość
Witam, miałam robioną dwa razy dekoloryzacje z czerni, żeby zejśc do rudego koloru, musiałam mieć ja robiona dwa razy a tylko dlatego że uzywałam farb PALETTE które sa makabryczne do dekoloryzacji...jeśli ktoś uzywa LOreal, nie musi się martwic o efekty dekoloryzacji. Wiadomo że wszystko zależy też od tego jak ktos długo farbowął wlosy na zcarny kolor, jedna koloryzacja z jasnych wlosów na ciemny nie jest tragedią kolor powienien zejsc. Jednak nikomu nie polecam samodzioelnej dekoloryzacji, bardzo niszczy wlosy, powinien robic to specjalista. Ja też wybieram się zniowu na dekoloryzacje, bo chce zrobic sobie ombre hair. Jednak zdecydowałam zmienic fryzjera bo poprzedni zrobił mi siano... nowa fryzjerka (owszem dwa razy droższa) powiedziała ze dziwi sie ze ktos nalozyl mi na wlosy rozjasniacz... ona teraz dysponuje szmaponami ktore nie ingeruja w strukture wlosa, zaznaczyłam mi rownież ze trzeba je zapigmentowac po dekoloryzacji i farbowaniu an kolor wlasciwy , gdzy dekoloryzopwamy wlos jest wlosem pustym dlatego tez nie bedzie trzymal koloru i bedzie sie szybko wypukiwal , a co za tym dzidzie wlosy ebda wygladaly an zniszczone, i zadna odzywka ani zaden zabieg nei ejst w stanie ich uzupelnic, jedynie ta opigmentacja, ktora nada wlosom blasku i zdrowia.
nic nowego, wszystko jest w wątku o dekoloryzacji i dekoloryzacja nie narusza struktury włosa, taka mala poprawka
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 16:31   #114
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Witam dzis dam zdjecia aktualne koloru
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 16:29   #115
MissJaneDoe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 210
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Dzię dobry (;
Właśnie się biorę za szaleństwo z dekoloryzatorem z Chantal ( Prosalon, rzecz jasna , a póżniej mam zamiar machnąć całość połączeniem 8 i 9 z linii profesjonalnej Joanny...

Mam nadzieję, że nie będę po tym błagać o pocieszenie :P

Na bieżąco będę zdawać relację, trzymać kciuki plz

_________________________ ___

Przyszło do zmywania, na razie widzę jasny blond < fuck yeah >

Edytowane przez MissJaneDoe
Czas edycji: 2012-01-30 o 17:19
MissJaneDoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:31   #116
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

trzymamy kciuki i czekamy na relacje
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 18:25   #117
MissJaneDoe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 210
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Jestem dobrej myśli... Na razie jest bardzo jasna marchewka, taka nawet bardziej w blond niż rudy wpadająca... Czekam na efekt ciemnienia, ale myślę, że po takim płukaniu nic nie ma prawa się spsuć :P

Fakt, zapach przeokrutny, tak chyba pachniało truchło smoka wawelskiego :P Po 3 myciach w użyciem szamponu zapach prawie zniknął, nie ma tragedii, Dziewczyny

Czekam, aż przeschną, bo nie mam suszarki Zobaczymy, co się z marchewy ostanie, bo potem już tylko blondzik <3


_________________________ _____________

Póki co chyba nie będzie potrzeby, żeby je farbować Wyszedł bardzo naturalny złocisty blond. Zobaczymy rano, ciekawe czy ściemnieją tak jak większości z Was... Postaram się zarzucić fotkami

Edytowane przez MissJaneDoe
Czas edycji: 2012-01-30 o 21:13
MissJaneDoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 23:26   #118
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

a czym myłaś? dla pewności przepłucz je sokiem z cytryny.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 00:14   #119
MissJaneDoe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 210
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Tu lejt

Jak na razie jest tak, jak było (;
Zobaczymy rano, oby nadal :P

Myłam dwa razy Ziają z figą i raz OS z Rossmana - mięta (:
MissJaneDoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 09:54   #120
Virtu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 19
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez barbieii92 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, robiłam dzisiaj dekoloryzacje...wymieszał am bardzo rzadkie te żele...;/ kapało mi strasznie ale nic nie poplamiłam sobie na szczęście , zapachu nie oceniam bo nie ma pachnieć dolce gabbana tylko super ściągnąć kolor i już, no i też tak było farbowałam professional joanna, i palette szamponem koloryzującym na czarno... także miałam zamiar już zostać przy tym kolorze i nie chciałam żeby się wypłukiwał itp dlatego takie mocne farby dawałam, przez 3 miesiące...
Color peel trzymałam ok 50min przez to, że nie miałam czasu zmyć a efekt też nie był jakiś oszałamiający, myłam szamponem z chantala oczyszczającym przez jakies 7 min po 2 razy , później wysuszyłam nie kładłam maskibo chciałam nałożyć na to farbę lub kąpiel rozjaśniającą przed farbowaniem wyszedł ładny kolor choć nierównomierny wiadomo, miałam włosy w kolorze sredni brąz -poziom 5/6 , i reszta rudawe na poziomie7/8 ale takie stonowane nie takie wściekłe jak na załączonym zdjęciu, zdjęcia tego tak nie oddają, wysuszyłam, odrostów nie ruszyło, jednak przed odrostami mi mniej ściągneło kolor niż na końcach hmmm.. byłam zadowolona ale mówie ok zrobie jeszcze jaśniejsze nałożyłam rozjaśniacz na górę narazie i takie ciepło poczułam patrze za 2 min a to ciemne pobiegłam do myjki to spłukać znowu szorowałam szamponem nałożyłam już maski z keratyną , później zakwaszającą i pod nawilżacz stan całkiem spoko jak na takie szaleństwa co byly przed czarnymi i po obecnych zabiegach
po wysuszeniu wszstkie włosy ściemniały nie wiedzieć czemu do koloru 4/5 rudawe lekko pod światło, może to dlatego, że jutro okres.
Jednak ja nie rezygnuje z mojego niegdyś idealnego koloru i będę próbować w przyszłym tygodniu z farbami załączam zdjęcia
Pierwsze jeszcze wilgotne po dekolo.
Drugie po całkowitym wysuszeniu.
trzecie po wysuszeniu i wyprosowaniu efekt sciemnienia..WRrr
Ostatnie kolor docelowy taki jak miałam rok temu
na 3 zdjęciach twarze nie wyjściowe więc zamazane

Ojej cudowny ten blond możesz podać numer i markę farby jaką uzyskałaś taki piękny efekt.
Virtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-04 19:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.