Który tatuaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 19:23   #1
Osmiornica_11_macek
Przyczajenie
 
Avatar Osmiornica_11_macek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22

Który tatuaż?


Mam zamiar zrobić sobie na 17. urodziny tatuaż. Tylko teraz pytanie, który z tych trzech, bo nie jestem w stanie się zdecydować... Wiadome jest tylko miejsce: nad lewą kością biodrową. I to, że tatuaż ma mieć 3-4 cm, nie więcej.
- nr 1 - jaskółka. Jest symbolem wolności. Właśnie tak się czuję - wolna i dorosła. Tak, wiem, nie jestem nawet pełnoletnia, ale kiedy spoglądam w przeszłość i analizuję całe moje życie, to wiem, że jestem dokładnie taka, jak to sobie wyobrażałam, będąc dzieckiem... I że już taka pozostanę - moja osobowość jest ukształtowana. Często też myślę o tym, jak zmieniało się moje życie. To niesamowite - patrzeć na siebie sprzed kilku lat, porównywać możliwości. Podsumowujć, jaskółka będzie symbolem wolności, jakiej doświadczam, dorastając.
- nr 2 - babeczka. Pieczenie jest moją pasją. Mimo że nie poszłam do technikum cukierniczego, wiążę moją przyszłość właśnie z wypiekami (może nie jako praca pełnoetatowa, ale na pewno nie zniknie z mojego życia). Cukiernictwo jest to moim ukochane (i chyba jedynym) hobby i niezwykle mnie uszczęśliwia.
- nr 3 - kokardka. Ubieram się elegancko, można by nawet rzecz - wyrafinowanie (bez przesady oczywiście), z klasą. Kocham antyki, starą biżuterię, dawne budownictwo... Kokardka miałaby więc odzwierciedlać moje upodobania.


I teraz pytanie - który tatuaż powinnam wybrać Waszym zdaniem? Niestety moje serce nie potrafi wybrać...
Dodam jeszcze, że tatuaż był planem na 18. urodziny, ale mam zamiar oddać wtedy krew, a niestety po tatuowaniu trzeba odczekać rok, aby móc to zrobić.
No i niezwykle liczy się dla mnie symbolika - zarówno oddanie krwi, jaki i wykonanie tatuażu musi mieć miejsce dokładnie w dniu moich urodzin.
Osmiornica_11_macek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:38   #2
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Który tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Osmiornica_11_macek Pokaż wiadomość
Mam zamiar zrobić sobie na 17. urodziny tatuaż. Tylko teraz pytanie, który z tych trzech, bo nie jestem w stanie się zdecydować... Wiadome jest tylko miejsce: nad lewą kością biodrową. I to, że tatuaż ma mieć 3-4 cm, nie więcej.
- nr 1 - jaskółka. Jest symbolem wolności. Właśnie tak się czuję - wolna i dorosła. Tak, wiem, nie jestem nawet pełnoletnia, ale kiedy spoglądam w przeszłość i analizuję całe moje życie, to wiem, że jestem dokładnie taka, jak to sobie wyobrażałam, będąc dzieckiem... I że już taka pozostanę - moja osobowość jest ukształtowana. Często też myślę o tym, jak zmieniało się moje życie. To niesamowite - patrzeć na siebie sprzed kilku lat, porównywać możliwości. Podsumowujć, jaskółka będzie symbolem wolności, jakiej doświadczam, dorastając.
- nr 2 - babeczka. Pieczenie jest moją pasją. Mimo że nie poszłam do technikum cukierniczego, wiążę moją przyszłość właśnie z wypiekami (może nie jako praca pełnoetatowa, ale na pewno nie zniknie z mojego życia). Cukiernictwo jest to moim ukochane (i chyba jedynym) hobby i niezwykle mnie uszczęśliwia.
- nr 3 - kokardka. Ubieram się elegancko, można by nawet rzecz - wyrafinowanie (bez przesady oczywiście), z klasą. Kocham antyki, starą biżuterię, dawne budownictwo... Kokardka miałaby więc odzwierciedlać moje upodobania.


I teraz pytanie - który tatuaż powinnam wybrać Waszym zdaniem? Niestety moje serce nie potrafi wybrać...
Dodam jeszcze, że tatuaż był planem na 18. urodziny, ale mam zamiar oddać wtedy krew, a niestety po tatuowaniu trzeba odczekać rok, aby móc to zrobić.
No i niezwykle liczy się dla mnie symbolika - zarówno oddanie krwi, jaki i wykonanie tatuażu musi mieć miejsce dokładnie w dniu moich urodzin.
A rozmawiałaś już z rodzicami, pójdą z Tobą do studia? Krew można oddawać pół roku po zrobieniu tatuażu, a nie rok.

Nie chcę Ci tutaj moralizować, ale ja mam obecnie 22 lata i nie powiedziałabym o sobie, że jestem w pełni ukształtowana. Człowiek się zmienia całe życie. Mając lat 17 też byłam pewna, że jestem dojrzała, dorosła, a teraz widząc jaka byłam i jak bardzo byłam tego pewna, chce mi się jedynie śmiać. Tak samo jak pewnie mając lat 30 pomyślę: "matko, co ja wiedziałam o życiu mając 20 lat?". Mając 15 lat marzyłam już o tatuażu i teraz jestem niesamowicie szczęśliwa, że nie zrobiłam go mając 17 czy 18 lat. Człowiek się zmienia, zmienia się gust i to, co podoba się nastolatce, niekoniecznie będzie podobało się kobiecie. Zobaczysz, że patrząc na siebie za kilka lat sama przekonasz się, że zmieniłaś się - mimo, że teraz uważasz, że już jesteś ukształtowana.

Jeśli jednak jesteś pewna tych wzorów, to ja bym wybrała jaskółkę. Ale to ja
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:42   #3
Osmiornica_11_macek
Przyczajenie
 
Avatar Osmiornica_11_macek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Który tatuaż?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A rozmawiałaś już z rodzicami, pójdą z Tobą do studia? Krew można oddawać pół roku po zrobieniu tatuażu, a nie rok.
Tak, przekonałam ich, że to świadomy wybór, nie - chwilowy kaprys, i są na tak.
Pół roku? Jakiś czas temu czytałam regulaminy miejsc, gdzie można oddawać krew i wszędzie było napisane: tatuaż - 1 rok, kolczyk - pół roku. Może to zależy od miejsca, gdzie się oddaje?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie chcę Ci tutaj moralizować, ale ja mam obecnie 22 lata i nie powiedziałabym o sobie, że jestem w pełni ukształtowana. Człowiek się zmienia całe życie. Mając lat 17 też byłam pewna, że jestem dojrzała, dorosła, a teraz widząc jaka byłam i jak bardzo byłam tego pewna, chce mi się jedynie śmiać. Tak samo jak pewnie mając lat 30 pomyślę: "matko, co ja wiedziałam o życiu mając 20 lat?". Mając 15 lat marzyłam już o tatuażu i teraz jestem niesamowicie szczęśliwa, że nie zrobiłam go mając 17 czy 18 lat. Człowiek się zmienia, zmienia się gust i to, co podoba się nastolatce, niekoniecznie będzie podobało się kobiecie. Zobaczysz, że patrząc na siebie za kilka lat sama przekonasz się, że zmieniłaś się - mimo, że teraz uważasz, że już jesteś ukształtowana.
Dziękuję za wypowiedź. Może rzeczywiście trochę się przeceniam, ale też dlatego właśnie wybrałam tak mały wzór, w takim niewidocznym miejscu - gdybym kiedyś miała tego żałować, przynajmniej jest tak to ukryć.
Osmiornica_11_macek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:45   #4
wolny_nick
Raczkowanie
 
Avatar wolny_nick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 74
Dot.: Który tatuaż?

też jestem za jaskółką, ale w dużej części też dlatego, że sama zastanawiam się nad dwiema mniejszymi w tym miejscu..
babeczka może wyglądać troszkę infantylnie (choć zależy od wzoru, wiadomo) a kokardki, choć ładne to moim zdaniem zbyt 'modne' ostatnio.

edit:
jeżeli masz gdzieś na dysku wzory, które Cię interesują to wstaw proszę, ciekawa jestem

Edytowane przez wolny_nick
Czas edycji: 2012-03-11 o 19:46 Powód: dopisek
wolny_nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:47   #5
ewelinka_4u
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka_4u
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Który tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Osmiornica_11_macek Pokaż wiadomość
I teraz pytanie - który tatuaż powinnam wybrać Waszym zdaniem? Niestety moje serce nie potrafi wybrać...
Dodam jeszcze, że tatuaż był planem na 18. urodziny, ale mam zamiar oddać wtedy krew, a niestety po tatuowaniu trzeba odczekać rok, aby móc to zrobić.
No i niezwykle liczy się dla mnie symbolika - zarówno oddanie krwi, jaki i wykonanie tatuażu musi mieć miejsce dokładnie w dniu moich urodzin.
może się czepię, ale piszesz, że "niezwykle się liczy dla mnie symbolika" a argumentację masz słabą jeśli chodzi o wybór tatuażu... zastanów się. Masz 16 lat, potem możesz żałować, bo tatuaż zostanie z Tobą do końca życia. Z tego wszystkiego najlepiej mi do Ciebie pasuje jaskółka, ale to moje zdanie.
__________________
7 rok na wizażu





ewelinka_4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:47   #6
mroczus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Który tatuaż?

Jeśli nie możesz się zdecydować na jeden konkretny wzór, który będzie znaczył dla Ciebie więcej, niż cokolwiek innego, to chyba jeszcze nie czas na tatuaż.
mroczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:54   #7
OstraMieta
Rozeznanie
 
Avatar OstraMieta
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 946
Dot.: Który tatuaż?

Wszystkie trzy wzory są teraz bardzo popularne ...
Może lepiej jakiś napis ?
Ale jeśli miałabym wybrać to postawiłabym na jaskółkę
OstraMieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 19:57   #8
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Który tatuaż?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A rozmawiałaś już z rodzicami, pójdą z Tobą do studia? Krew można oddawać pół roku po zrobieniu tatuażu, a nie rok.

Nie chcę Ci tutaj moralizować, ale ja mam obecnie 22 lata i nie powiedziałabym o sobie, że jestem w pełni ukształtowana. Człowiek się zmienia całe życie. Mając lat 17 też byłam pewna, że jestem dojrzała, dorosła, a teraz widząc jaka byłam i jak bardzo byłam tego pewna, chce mi się jedynie śmiać.
Mam to samo . Żałuje wiele decyzji które podjęłam w tym wieku. A tatuażu nie usuniesz juz tak łatwo... Może poczekaj chociaż do tej 18. Może wtedy bedziesz pewniejsza co do wzoru albo wymyślisz cos innego.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:26   #9
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Który tatuaż?

Jestem za jaskołką.
Podoba mi się bardzo coś takiego jak na zdjęciu. Sama kiedyś chciałam mieć tatuaż, a właściwie kilka, ale mi przeszło z wielu względów. Jeśli Ty chcesz mieć tatuaż i rodzice wyrażają na to zgodę, to wg mnie nie ma przeszkód. Tylko musisz przemyśleć taką decyzję, bo już jej nie odwrócisz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_kzyz2zJJbD1qa0ario1_500-tile.jpg (37,4 KB, 133 załadowań)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 00:31   #10
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Który tatuaż?

Z tych trzech sobie zrobiłabym jaskółkę. A jeśli chodzi o ciebie, to żaden, bo...
Cytat:
Napisane przez Osmiornica_11_macek Pokaż wiadomość
Tylko teraz pytanie, który z tych trzech, bo nie jestem w stanie się zdecydować...
To pytanie nie świadczy najlepiej o twojej rzekomej dojrzałości. Jeśli musisz pytać obcych ludzi na publicznym forum o wzrór, który ma towarzyszyć ci przez całe życie, to twoje pojęcie dorosłości jest dość wypaczone.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 07:03   #11
fankam
Rozeznanie
 
Avatar fankam
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 590
Dot.: Który tatuaż?

ja wybralabym kokardke bo wzor ma miec jedynie 3-4 cm... moim zdaniem najfajniejsza bylaby jaskolka, ale wieksza a nie takie malenstwo. Takze, jestem za kokardka.

Tak w ogole jestem ciekawa jak wyglada 16 latka ubierajaca sie wyrafinowanie, elegancko i z klasą zakladasz zakiety, spodnie w kancik i szpilki?
fankam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 08:19   #12
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Który tatuaż?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;32866021]Z tych trzech sobie zrobiłabym jaskółkę. A jeśli chodzi o ciebie, to żaden, bo...
To pytanie nie świadczy najlepiej o twojej rzekomej dojrzałości. Jeśli musisz pytać obcych ludzi na publicznym forum o wzrór, który ma towarzyszyć ci przez całe życie, to twoje pojęcie dorosłości jest dość wypaczone.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez fankam Pokaż wiadomość
jestem ciekawa jak wyglada 16 latka ubierajaca sie wyrafinowanie, elegancko i z klasą zakladasz zakiety, spodnie w kancik i szpilki?
Nie trzeba zakładać spodni w kancik żeby wyglądać z klasą, wydaje mi się że autorce chodziło o to że odbiega od szkolnej normy czytaj adidasy dżinsy i bluza.

Co do samej kwestii - poczekaj. Wiem, że być może trudno się to czyta bo już się "nagrzałaś" a my brzmimy jak rodzice. Naprawdę priorytety się zmieniają, a Ty jesteś w najgorszym okresie do podejmowania tego typu decyzji. Za 4-5 lat jak będziesz po 20-stce naprawdę będziesz się śmiać z tego, co myślałaś na początku liceum (moim zdaniem aż tak wielkiej przemiany potem już w życiu nie ma, może po urodzeniu dzieci). Poczekaj aż będziesz starsza - jeśli wzór wciąż będzie Ci się podobał - zrób.

Ja myślę sama nad dmuchawcem albo jaskółkami, ale jak widzę ile osób sie na to rzuca to z każdym rokiem tracę zapał...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 08:58   #13
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Który tatuaż?

lepiej przemyśl dobrze co chcesz mieć wytatuowane i upewnij się w tym a nie leć do studia na zasadzie "oja oja rodzice się zgodzili to rysujemy byle szybko"; pamiętaj, że ten motyw będzie Ci towarzyszył do końca życia prawdopodobnie więc lepiej dobrze to przemyslec i być w 100% pewnym (nie moralizuje bo sama zrobiłam pierwszy tattoo w wieku 16 lat i nie żałuje)
__________________
"Ja mieszkać w Polska i robić kariera
my mieć samochód i bullterriera"
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 15:29   #14
czarna_2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 133
Dot.: Który tatuaż?

Cytat:
Napisane przez mroczus Pokaż wiadomość
Jeśli nie możesz się zdecydować na jeden konkretny wzór, który będzie znaczył dla Ciebie więcej, niż cokolwiek innego, to chyba jeszcze nie czas na tatuaż.
Otóż to. Bardzo trafna odpowiedź.
czarna_2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 21:01   #15
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Który tatuaż?

Dokładnie - ktoś kto jest pewien, ze chce zrobić tatuaż doskonale wie jak on ma wyglądać.
Wiem, ze to zabrzmi wyniośle, ale prawda jest taka, że chyba nie miałaś zbyt wiele czasu na to by przemyśleć kwestię tatuażu, bo po prostu jesteś bardzo młoda. Nie neguję, nie potępiam, i nie uważam że każdy powinien postępować tak jak ja - chciałam zrobić tatuaż jak miałam 18 lat, a zrobiłam tuż przed 30-tką i ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że moja decyzja była w pełni świadoma i dojrzała
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 22:09   #16
Monis1992
Zadomowienie
 
Avatar Monis1992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 296
Dot.: Który tatuaż?

też zaczekalabym jeszcze trochę, a jeśli chodzi o wzór to na pewno nie babka bo będzie to wyglądać dziwnie..
Monis1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 23:07   #17
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Który tatuaż?

3-4cm? to z tych 3 wymienionych takiej wielkości to tylko kokardka może byc ładna, jaskółki szkoda tak maleńkiej robic

Edytowane przez jasnosz
Czas edycji: 2012-03-28 o 23:09
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 16:30   #18
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Który tatuaż?

Hej,
moja znajoma pisze licencjat na temat tatuaży. Jeżeli posiadacie tatuaż to proszę, poświęćcie chwilę i wypełnijcie ankietę:
http:// earthsong.za.pl/ankieta/ankieta.htm

(przed earthsong trzy spacje)

Będę bardzo wdzięczna, z góry dziękuję
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 17:39   #19
aguSxD
Rozeznanie
 
Avatar aguSxD
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: drugi koniec świata.
Wiadomości: 507
Dot.: Który tatuaż?

najlepsza chyba kokardka. jaskółki ostatnio wszyscy robią, bo tatuażyści nie chcą już robić gwiazdek :P
a skoro tatuaż jest malutki to za pare lat nie będzie problemu, żeby go przykryć jakimś innym, bardziej przemyślanym.
__________________
I think there is beauty in everything. What ‘normal’ people would perceive as ugly, I can usually see something of beauty in it.
— Alexander McQueen
aguSxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 18:07   #20
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Który tatuaż?

zrob kolorowa oldschoolowa babeczke, jaskolki i kokardki ma co 2 osoba

swoja droga... tatuaze z okresu 16-19 pousuwalam, bo patrzec na nie nie moglam
Cytat:
jaskółka. Jest symbolem wolności. Właśnie tak się czuję - wolna i dorosła. Tak, wiem, nie jestem nawet pełnoletnia, ale kiedy spoglądam w przeszłość i analizuję całe moje życie, to wiem, że jestem dokładnie taka, jak to sobie wyobrażałam, będąc dzieckiem... I że już taka pozostanę - moja osobowość jest ukształtowana.
przepraszam, ale sie usmialam

teraz jestes wolna, nie odpowiadasz przed sadem, nie musisz pracowac\

uczcie sie, pracujcie, placcie podatki, rodzcie dzieci, bierzcie kredyty i splacajcei je do konca zycia, glosujcie na kogo wam kaza... a pozniej mowcie "tak, jestem wolny"

to co napisalas swiadczy niestety o braku realistycznego spojrzenia na swiat, zyciu marzyciela i...kompletnym braku doroslosci

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2012-04-06 o 18:12
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 18:12   #21
dangerous1992
Raczkowanie
 
Avatar dangerous1992
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 399
Dot.: Który tatuaż?

Jaskółka.. Jakoś nie wyobrażam sobie później już dorosłej kobiety z odlschoolową babeczką..
dangerous1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 18:37   #22
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Który tatuaż?

Cytat:
Napisane przez dangerous1992 Pokaż wiadomość
Jaskółka.. Jakoś nie wyobrażam sobie później już dorosłej kobiety z odlschoolową babeczką..
A co powiesz na moją Migotkę w takim razie?

Wg mnie każdy z tych motywów jest skrajnie ograny, oklepany, przerobiony na milion sposobów i absolutnie nieciekawy. Ale wątek już trochę ma i pewnie autorka do niego nawet nie zagląda

P.S. Robienie tatuażu o wielkości 3-4 cm mija się z celem, bo po kilku latach zostaje z tego po prostu plama. A już kolorowy - to szczyt bezmyślności i wynik braku wiedzy na temat W szanującym się studio żaden tatuażysta nie zrobi tatuażu w kolorze tej wielkości.

Edytowane przez szarri
Czas edycji: 2012-04-06 o 18:40
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 18:53   #23
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: Który tatuaż?

babeczka!!


kokardki popularne i infantylne
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 16:56   #24
lakarolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Który tatuaż?

Dziewczyny jak już gadamy o tatuażach...JAKI SALON W KRAKOWIE polecacie??? Chodzi mi przede wszystkim o bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm!
lakarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 17:15   #25
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Który tatuaż?

Jak można na forum publicznym pytać o pomoc w wyborze czegoś, co całe życie będziesz nosiła na ciele?
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 17:49   #26
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Który tatuaż?

Cytat:
Napisane przez lakarolka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak już gadamy o tatuażach...JAKI SALON W KRAKOWIE polecacie??? Chodzi mi przede wszystkim o bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm!
9th Circle na Placu Szczepańskim albo Kult na Szpitalnej bodajże - nie poszłabym NIGDZIE indziej, w obydwu się troszkę modyfikowałam i mogę z czystym sumieniem polecić. Pomiędzy tymi dwoma dokonywałabym wyboru patrząc po pracach poszczególnych tatuażystów, bo każdym ma inny styl.

Edytowane przez szarri
Czas edycji: 2012-04-24 o 17:50
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 19:00   #27
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Który tatuaż?

babeczka!
jaram sie tatuazami zwiazanymi z gotowaniem,
moj znajomy ma mikser na rece hehe, a kumpela rekawice kuchenna
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 22:46   #28
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Który tatuaż?

ale jaskółka, kokardka, babeczka wcale nie sa osobno oryginalne
może połącz to w jedno? wtedybedzie to Twoj osobisty tatuaż jakaś babeczka, na niej kokardkaa a gdzies nad mała jaskółka ; )czyy jakos tak
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 10:18   #29
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Który tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Panna Mia Pokaż wiadomość
lepiej przemyśl dobrze co chcesz mieć wytatuowane i upewnij się w tym a nie leć do studia na zasadzie "oja oja rodzice się zgodzili to rysujemy byle szybko"; pamiętaj, że ten motyw będzie Ci towarzyszył do końca życia prawdopodobnie więc lepiej dobrze to przemyslec i być w 100% pewnym (nie moralizuje bo sama zrobiłam pierwszy tattoo w wieku 16 lat i nie żałuje)
Już tam nie straszcie jej tak. Usunać zawsze można laserem (albo przerobić na inny wzór). A za parę lat to i pewnie kolory będą pewnie znikać bez śladu.

Aha, tatuaży mam kilka, najstarszy ma 10 lat.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 10:22   #30
czachawdym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Który tatuaż?

Taka, decyzja powinna byś przemyślana.
polecam studio w mińsku mazowieckim czacha w dym
czachawdym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.