NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 10:19   #391
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Ale promocja! Szczęściara
Dwuletniej bratanicy też się pędzelki spodobały, w końcu takie fajne do "miziania" Mam tylko nadzieję, że nie wpadnie na pomysł, by je wykorzystać do malowania farbami
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:32   #392
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Jakiś czas temu wklejałam swój zbiorek, ale nie pamiętam już w jakiej części;-) od ostatniego czasu spooooro się zmieniło;-) mój zbiorek jest baaardzo skromniutki używam tylko to co jest mi potrzebne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (12,9 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (11,7 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (11,4 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (11,3 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (10,4 KB, 145 załadowań)
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:43   #393
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Hello!Witam wszystkich serdecznie jako nowa w tym gronie Wczoraj prezentowałam swoje skromne zbiory pielęgnacyjne, dziś chciałabym pokazać swoją "kolorówkę".Co prawda nie posiadam rzeczy "markowych" czy luksusowych, tylko ogólnie dostępne, a przygodę z minerałami dopiero nieśmiało zaczynam, ale mam nadzieję,że moje zbiory przydadzą się chociaż początkującym, takim jak ja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1002.jpg (63,0 KB, 364 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1009.jpg (71,8 KB, 269 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1005.jpg (54,7 KB, 369 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1003.jpg (78,7 KB, 314 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1008.jpg (81,4 KB, 411 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1006.jpg (70,6 KB, 277 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1010.jpg (65,9 KB, 225 załadowań)

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-03-15 o 11:51
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:22   #394
Kriana
Zadomowienie
 
Avatar Kriana
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 260
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Hello!Witam wszystkich serdecznie jako nowa w tym gronie Wczoraj prezentowałam swoje skromne zbiory pielęgnacyjne, dziś chciałabym pokazać swoją "kolorówkę".Co prawda nie posiadam rzeczy "markowych" czy luksusowych, tylko ogólnie dostępne, a przygodę z minerałami dopiero nieśmiało zaczynam, ale mam nadzieję,że moje zbiory przydadzą się chociaż początkującym, takim jak ja
ładny zbiór jak sprawują się podkłady z Oriflame?
__________________
.zaufanie to świadomość, że ktoś może Cię skrzywdzić jednym ruchem
i 100% pewności ze tego nie zrobi.


18.07.2014 <3
18.06.2022 <3
Kriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:32   #395
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Hello!Witam wszystkich serdecznie jako nowa w tym gronie Wczoraj prezentowałam swoje skromne zbiory pielęgnacyjne, dziś chciałabym pokazać swoją "kolorówkę".Co prawda nie posiadam rzeczy "markowych" czy luksusowych, tylko ogólnie dostępne, a przygodę z minerałami dopiero nieśmiało zaczynam, ale mam nadzieję,że moje zbiory przydadzą się chociaż początkującym, takim jak ja
Fajny zbiór i świetna toaletka
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:36   #396
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Kriana Pokaż wiadomość
ładny zbiór jak sprawują się podkłady z Oriflame?
To białe to baza GG-wg mnie nie daje nic, nie przedłuża trwałości makijażu, nie matowi, rozświetla jakoś dziwnie na różowo,nie polecam.Podkład GG Adaptive bardzo lubię ,słabo kryje, ale jest dla mnie lepszy od wielu matujących, bo w połączeniu z perełkami Palomy lub GG Adaptive w pędzlu(obecnie się skończył) daje ładny naturalny efekt, dobrze nawilża,jest delikatny.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Fajny zbiór i świetna toaletka
Nieskromnie przyznam,że świetna Od lipca 2007 na nią czekałam i sklep wystawił mnie do wiatru, tego modelu co chciałam nie mają i nie będzie Ale znalazłam na Allegro adres sklepu na Bartyckiej w W-wie i od 2 tyg. się cieszę tym cudem
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:52   #397
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Hello!Witam wszystkich serdecznie jako nowa w tym gronie Wczoraj prezentowałam swoje skromne zbiory pielęgnacyjne, dziś chciałabym pokazać swoją "kolorówkę".Co prawda nie posiadam rzeczy "markowych" czy luksusowych, tylko ogólnie dostępne, a przygodę z minerałami dopiero nieśmiało zaczynam, ale mam nadzieję,że moje zbiory przydadzą się chociaż początkującym, takim jak ja

bardzo ładna kolekcja i cuuuuuuuuuuuuuuuudowna toaletka.Powiedz w jakim przedzoale cenowym, prosze? Cos takiego szukam
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 12:56   #398
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dwuletniej bratanicy też się pędzelki spodobały, w końcu takie fajne do "miziania" Mam tylko nadzieję, że nie wpadnie na pomysł, by je wykorzystać do malowania farbami
Hyhy dzieci to bardzo pomysłowe bywają więc uważaj
Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu wklejałam swój zbiorek, ale nie pamiętam już w jakiej części;-) od ostatniego czasu spooooro się zmieniło;-) mój zbiorek jest baaardzo skromniutki używam tylko to co jest mi potrzebne
jaki minimalizm!Bosko ! Też tak chcę śliczne odcienie masz w paletkach ten róż na powiece też jest taki intensywny?
Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Hello!Witam wszystkich serdecznie jako nowa w tym gronie Wczoraj prezentowałam swoje skromne zbiory pielęgnacyjne, dziś chciałabym pokazać swoją "kolorówkę".Co prawda nie posiadam rzeczy "markowych" czy luksusowych, tylko ogólnie dostępne, a przygodę z minerałami dopiero nieśmiało zaczynam, ale mam nadzieję,że moje zbiory przydadzą się chociaż początkującym, takim jak ja
Ładny zbiorek co to jest to larose po lewej stronie na 2 zdjęciu? piękna toaletka
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:05   #399
Kriana
Zadomowienie
 
Avatar Kriana
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 260
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
To białe to baza GG-wg mnie nie daje nic, nie przedłuża trwałości makijażu, nie matowi, rozświetla jakoś dziwnie na różowo,nie polecam.Podkład GG Adaptive bardzo lubię ,słabo kryje, ale jest dla mnie lepszy od wielu matujących, bo w połączeniu z perełkami Palomy lub GG Adaptive w pędzlu(obecnie się skończył) daje ładny naturalny efekt, dobrze nawilża,jest delikatny.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------


Nieskromnie przyznam,że świetna Od lipca 2007 na nią czekałam i sklep wystawił mnie do wiatru, tego modelu co chciałam nie mają i nie będzie Ale znalazłam na Allegro adres sklepu na Bartyckiej w W-wie i od 2 tyg. się cieszę tym cudem
dzięki za odpowiedź moja mama własnie zastanawiała się nad tym podkładem. kolor na 'zywo' różni się od tego w katalogu?
__________________
.zaufanie to świadomość, że ktoś może Cię skrzywdzić jednym ruchem
i 100% pewności ze tego nie zrobi.


18.07.2014 <3
18.06.2022 <3
Kriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:09   #400
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
oj trzeba. ja zamówiłam 27.02 a do dzisiaj nie doszły Wcześniej też około miesiąca czekałam
Oj to sie naczekam... Ale moze to tez zalezy od wielkosci zamowienia i od tego gdzie sie mieszka

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj kupiłam za 45 zł komplet pędzli w sklepie Body Shop: pędzel do różu, podkładu, cieni i pomadki/korektora i gąbeczkę do cieni Byłam bardzo zaskoczona taką okazją, obawiałam się, że pędzle są uszkodzone albo coś, ale pani ekspedientka zapewniała, że nie
Farciara!

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu wklejałam swój zbiorek, ale nie pamiętam już w jakiej części;-) od ostatniego czasu spooooro się zmieniło;-) mój zbiorek jest baaardzo skromniutki używam tylko to co jest mi potrzebne
Kocham minimalizm

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Hello!Witam wszystkich serdecznie jako nowa w tym gronie Wczoraj prezentowałam swoje skromne zbiory pielęgnacyjne, dziś chciałabym pokazać swoją "kolorówkę".Co prawda nie posiadam rzeczy "markowych" czy luksusowych, tylko ogólnie dostępne, a przygodę z minerałami dopiero nieśmiało zaczynam, ale mam nadzieję,że moje zbiory przydadzą się chociaż początkującym, takim jak ja
Fajny zbiorek no i oczywiscie zgadazam sie, ze toaletka jest boska!
Moglabys cos powiedziec o tych kuleczkach palomy?? Jaki daja efekt??
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:24   #401
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
bardzo ładna kolekcja i cuuuuuuuuuuuuuuuudowna toaletka.Powiedz w jakim przedzoale cenowym, prosze? Cos takiego szukam
ok 1500 zł.Jest tylko 2 importerów mebli rattanowych w Polsce Calamus Rotan i Eljot Kraków.Meble są te same, różnią się tylko odcieniem,bo barwią je w Polsce.Ogólnie czasem ciężko kupić meble rattanowe, bo trzeba zamawiać i czekać. Ten kolor to słomka/miodowy ładniejszy jest z Eljota (mam stoliki nocne), trochę ciemniejszy i bardziej naturalny.Toaletka jest taka bardziej żółta.Troche mi szkoda,że nie są identyczne,ale cóż innej możliwości nie było.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kriana Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź moja mama własnie zastanawiała się nad tym podkładem. kolor na 'zywo' różni się od tego w katalogu?
Ja mam jasny kolor Light Ivory-jasny, neutralny beż.Ciemniejszy, taki bardziej "opalony"(b.delikatnie)je st Natural Beige.Oba b.ładnie wtapiają się w skórę.Może dla mamy to lepsza ta wersja przeciwzmarszczkowa?

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Ładny zbiorek co to jest to larose po lewej stronie na 2 zdjęciu? piękna toaletka
To baza silikonowa pod makijaż Miraculum, do skóry suchej i dojrzałej,ratowalam się nią jak mi skóra płatami schodziła po chorobie (wredna grypa,wrrr...)


---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Moglabys cos powiedziec o tych kuleczkach palomy?? Jaki daja efekt??
kuleczki dają delikatny efekt rozświetlenia, ale nie taki błysk tylko taki naturalny efekt glamour.Fajne są.
Oj dziewczyny, niesamowite jesteście,nie spodziewałam się takiego zainteresowania

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-03-15 o 13:25
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 14:14   #402
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

jaki minimalizm!Bosko ! Też tak chcę śliczne odcienie masz w paletkach ten róż na powiece też jest taki intensywny?
Dzięki
Tak ten róż jest bardzo intensywny dlatego czasem mieszam go z białym, aby uzyskać delikatny odcień różu


Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Kocham minimalizm


To nic trudnego uzyskać taki minimalizm;-) często oglądam Wasze zbiory i widzę mnóstwo ciekawych kosmetyków, które bym chciała mieć ale często sobie powtarzam "Po co mi drugi tusz?" lub "Po co mi kolejnym błyszczyk jak jeszcze poprzedniego nie zużyłam a kolorem się nic nie różni od tego co mam, skoro efekt jest taki sam";] kupię jak jeden kosmetyk mi się skończy nie lubię jak coś leży i nie jest używane;/
__________________
19.05.2016 Kingusia

Edytowane przez agusiia69
Czas edycji: 2009-03-15 o 14:16
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:19   #403
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Hello!Witam wszystkich serdecznie jako nowa w tym gronie Wczoraj prezentowałam swoje skromne zbiory pielęgnacyjne, dziś chciałabym pokazać swoją "kolorówkę".Co prawda nie posiadam rzeczy "markowych" czy luksusowych, tylko ogólnie dostępne, a przygodę z minerałami dopiero nieśmiało zaczynam, ale mam nadzieję,że moje zbiory przydadzą się chociaż początkującym, takim jak ja

Świetny zbiór a toaletka rewelacja! też by mi się taka przydała
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:27   #404
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Hello!Witam wszystkich serdecznie jako nowa w tym gronie Wczoraj prezentowałam swoje skromne zbiory pielęgnacyjne, dziś chciałabym pokazać swoją "kolorówkę".Co prawda nie posiadam rzeczy "markowych" czy luksusowych, tylko ogólnie dostępne, a przygodę z minerałami dopiero nieśmiało zaczynam, ale mam nadzieję,że moje zbiory przydadzą się chociaż początkującym, takim jak ja
Fajny zbiorek jak oceniasz baze Deramiki i jaki daje efekt?
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:54   #405
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Witam! Muszę sie przyznac, iz jestem tu nowa . Jednak podziwiam Wasze cudowne zbiory. Makijaże potraficie zrobic poprostu przepiekne, to juz sztuka. Ja jestem początkująca, jestem nastolatką więc do szkoły nie wypada mi się malowac. Lubie zrobic sobie coś mocniejszego na weekend. Jednak na co dzień twarz traktuje podkładem, do tego delikatnie wytuszuje sobie rzęsy i usta pomaluje błyszczykiem. To musi mnie zadowolic. Więc jak nietrudno sie domyslic nie posiadam w swojej kosmetyczce wiele drobiazgów. Cienie ( te ciemniejsze kolory) podkradam mojej mamie
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:56   #406
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
Fajny zbiorek jak oceniasz baze Deramiki i jaki daje efekt?
Jeszcze nie wiem,kupiłam ją w piątek i nie zdążyłam wypróbować,ale dam znać jak się sprawuje
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:57   #407
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Dzieki za odpowiedz. Masz moze porownanie z kulkami pierre rene?? Hmm.. W sumie to mialam dazyc do minimalizmu,wiec lepiej ich nie zachwalaj:P A jesczez kulki Joko mi sie podobaja
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:01   #408
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu wklejałam swój zbiorek, ale nie pamiętam już w jakiej części;-) od ostatniego czasu spooooro się zmieniło;-) mój zbiorek jest baaardzo skromniutki używam tylko to co jest mi potrzebne
Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Hello!Witam wszystkich serdecznie jako nowa w tym gronie Wczoraj prezentowałam swoje skromne zbiory pielęgnacyjne, dziś chciałabym pokazać swoją "kolorówkę".Co prawda nie posiadam rzeczy "markowych" czy luksusowych, tylko ogólnie dostępne, a przygodę z minerałami dopiero nieśmiało zaczynam, ale mam nadzieję,że moje zbiory przydadzą się chociaż początkującym, takim jak ja
macie same śliczności
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:13   #409
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz. Masz moze porownanie z kulkami pierre rene?? Hmm.. W sumie to mialam dazyc do minimalizmu,wiec lepiej ich nie zachwalaj:P A jesczez kulki Joko mi sie podobaja
Nie mam porównania do Pierre Rene ani Joko, może sprawdź w KWC, ja tam znalazłam Paloma.One nie matują za bardzo, są transparentne i delikatnie rozświetlające.Nie jest to rzecz bez której nie można żyć Po prostu chandrę miałam

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez fergieunia Pokaż wiadomość
Witam! Muszę sie przyznac, iz jestem tu nowa . Jednak podziwiam Wasze cudowne zbiory. Makijaże potraficie zrobic poprostu przepiekne, to juz sztuka. Ja jestem początkująca, jestem nastolatką więc do szkoły nie wypada mi się malowac. Lubie zrobic sobie coś mocniejszego na weekend. Jednak na co dzień twarz traktuje podkładem, do tego delikatnie wytuszuje sobie rzęsy i usta pomaluje błyszczykiem. To musi mnie zadowolic. Więc jak nietrudno sie domyslic nie posiadam w swojej kosmetyczce wiele drobiazgów. Cienie ( te ciemniejsze kolory) podkradam mojej mamie
Jak ja byłam nastolatką, to niestety takich fajnych kosmetyków jak dziś nie było.Pierwszy makijaż to zrobiłam sobie w Iklasie LO na Studniówkę kolegi.Podkład Eris dla nastolatek,puder w kamieniu Vipera(pożyczony od koleżanki),kredka niebieska do oczu Constance Caroll,maminy tusz i pomadka ochronna.
Ale od IIklasy zaczęłam jazdę.Jak sobie przypomnę moje tapety(człowiek się uczy całe życie) to wstyd i obciach.Mamie ciągle szminki podkradałam W młodziutkim wieku mniej znaczy lepiej,uwierz mi,znam to z autopsjiChłopaki też nie lubią tapeciar.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 18:16   #410
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

No ja mam tak samo, do szkoly nie moge sie malowac (chyba ze delikatny cien-jakis bezowy). Alef fakt, jakis czas uzywalam za ciemnych podkldow. Teraz juz nie robie tego bledu:P
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:25   #411
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Hello!Witam wszystkich serdecznie jako nowa w tym gronie Wczoraj prezentowałam swoje skromne zbiory pielęgnacyjne, dziś chciałabym pokazać swoją "kolorówkę".Co prawda nie posiadam rzeczy "markowych" czy luksusowych, tylko ogólnie dostępne, a przygodę z minerałami dopiero nieśmiało zaczynam, ale mam nadzieję,że moje zbiory przydadzą się chociaż początkującym, takim jak ja
widzę ze masz puder mineralny maybelline. jaki masz odcien?

ja wczoraj kupilam, wybrałam odpowiedni dla siebie jasny odcien (pani w drogerii dala mi dwa odcienie i wybralam jasniejszy). i juz nie sprawdzalam czy mi dobry dala. dzisiaj sprawdzam w domu a to ciemne jak cholera ;] (czyli dostalam ten ciemniejszy...) i jeszcze kurcze nie dostalam paragonu ide jutro wymienic, moze sie uda, a jak nie to mama powiedziala ze ewentualnie moze przygarnac i dac mi na drugi...

aha. i jeszcze tak z ciekawosci. ile zaplacilas? ja kupilam w zaufanej (tak myslalam do wczoraj..) drogerii i zaplacilam 33zł, potem byłam w Rossmannie i tam kosztuje 38,99 zl
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:40   #412
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
widzę ze masz puder mineralny maybelline. jaki masz odcien?

ja wczoraj kupilam, wybrałam odpowiedni dla siebie jasny odcien (pani w drogerii dala mi dwa odcienie i wybralam jasniejszy). i juz nie sprawdzalam czy mi dobry dala. dzisiaj sprawdzam w domu a to ciemne jak cholera ;] (czyli dostalam ten ciemniejszy...) i jeszcze kurcze nie dostalam paragonu ide jutro wymienic, moze sie uda, a jak nie to mama powiedziala ze ewentualnie moze przygarnac i dac mi na drugi...

aha. i jeszcze tak z ciekawosci. ile zaplacilas? ja kupilam w zaufanej (tak myslalam do wczoraj..) drogerii i zaplacilam 33zł, potem byłam w Rossmannie i tam kosztuje 38,99 zl
Mam 04 Vanilla Rose i chociaż raczej mam jasną karnację jest dla mnie dobry i bardzo ładnie się wtapia w skórę.Pędzelek jest niezły, ale zakupiłam FLAT TOP z Everyday Minerals(jest na zdjęciu) i jest boski!!!Podkład nim nałożony o wiele lepiej wygląda.Dosypałam do swojego próbkę EDM Buff Linen i wyszedł mi odrobinkę za jasny w porównaniu do oryginału.Trudno może wreszcie zużyję ziemię słoneczną lavertu Naciełam się na cenę w Rossmanie (zawsze było najtaniej), patrzę a w zwykłej drogerii 33zł
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 23:06   #413
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
w tej czesci watku jeszcze sie nie pokazywalam moj zbior ulegl pewnej modyfikacji od ostatniego razu kilka rzeczy doszlo

1. podklady i rozswietlacz w plynie Benefit
2. sypaniec, puder prasowany i Dr Feelgood
3. kuleczki
4. brazery
5. roze Diora i PI
6. roze Clinique
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nastepna czesc

7. szachownice
8. blyszcyzki i szminka
9. duze JT
10. male JT
11. linery i khol
12. cienie
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
i kolejne

13. tusze
14. widok mojego magicznego pudelka z gory
15. widok z boku
Fantastyczny zbiorek zizou

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
wczoraj robilam porzadki w kosmetykach posegrowalam je na te ,ktore uzywam i na te ktore oddam mamie ,bo sie marnuja w szafie.Obiecalam sobie ,ze wkleje caly zbior jak bede miala juz wszystko ,zostalo mi do zakupienie 3-4 rzeczy wiec nie bede czekać a wklejam moj zbior -moge o nim powiedziec :

ze sa w to w 100% kosmetyki ktorych uzywam ,jedne czesciej drugie rzadziej -ale uzywam,nie mialam zamiaru kolekcjonowac cos czego nie uzyje (albo najwyzej raz) bo dla mnie nie ma to sensu -zeby bylo duzo ,ale co z tego ze czegos nie uzywam .To moj skromny zbiorek ,ktory "kocham" uzywać .Nigdy w zyciu nie mialam takich kosmetykow ,ciesze sie ze juz jedno marzenie prawie spelnione


Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
cz.2

na ost.zdjeciu wklejam jeszcze moj dorobek perfumowy
Piękny zbiorek, ja też ostatnio się wstrzymuję, bo zauważyłam że coraz więcej rzeczy u mnie zalega w szufladach nie ruszane, u mnie oprócz kolorowych mazidełek koniecznie musi byc dobry podkład i korektor, oraz mascara - chyba tak naprawdę więcej do szczęścia mi nie trzeba, no może brązer malutki też i to wsio

ps. piękny zbiór perfumek

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
No właśnie wiem, że to Atelier - tylko gdzie to kupić? Ich strona jest dla mnie nie do przejścia
Lemirko ten cien który ona użyła nazywa sie ApricotClair ( by the way, jak robila tutoriale o Atelierze i o tym ze mozna u nich kupowac, to wlasnie wspomniala ze jednym z must have jest wlasnie ten brzoskwiniowy cien ), wklejam Ci pare zrzutow z ekranu jak probowalam sie dostac do zamowienia z Ateliera. Moze troszke pomoga

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny wróciłam z ''polowania'' oto moje dzisiejsze skarby

Róż Chanel 57 Fandango z new kolekcji
Pomadka Clarins Joli Rouge Brillant 03 ''Guava ''
Fever Gloss nr 334
Dior Addict high shine nr 260 ''rose couture''
pędzel essence
ooo udane polowanko i jakie owocne, ślicznie

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Wyszłam dzisiaj na poszukiwanie nowego mineralnego podkladu EL . Ale nie mieli go jeszcze nigdzie Na pocieszenie kupiłam sobie takie oto drobiazgi
ja też lubię szobie cosik kupic na pocieszenie , a Twoje pocieszaczki wyglądaja bardzo ciekawie

edit: aaa zapomnialam o zdjeciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (96,4 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (75,4 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (87,4 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1111.jpg (86,2 KB, 121 załadowań)
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)



Edytowane przez northwestpassage
Czas edycji: 2009-03-15 o 23:13
northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 23:18   #414
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu wklejałam swój zbiorek, ale nie pamiętam już w jakiej części;-) od ostatniego czasu spooooro się zmieniło;-) mój zbiorek jest baaardzo skromniutki używam tylko to co jest mi potrzebne
Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Hello!Witam wszystkich serdecznie jako nowa w tym gronie Wczoraj prezentowałam swoje skromne zbiory pielęgnacyjne, dziś chciałabym pokazać swoją "kolorówkę".Co prawda nie posiadam rzeczy "markowych" czy luksusowych, tylko ogólnie dostępne, a przygodę z minerałami dopiero nieśmiało zaczynam, ale mam nadzieję,że moje zbiory przydadzą się chociaż początkującym, takim jak ja
piękne zbiorki dziewczyny, ach oglądam i ogladam, i tylko ślinka leci ale ja to lubię oglądac i podpatrywac , a potem hop i do sklepu na drugi dzien - ach zartuje, moj portfel by tego nie wytrzymal a co dopiero TŻcik
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 14:09   #415
Kriana
Zadomowienie
 
Avatar Kriana
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 260
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Ja mam jasny kolor Light Ivory-jasny, neutralny beż.Ciemniejszy, taki bardziej "opalony"(b.delikatnie)je st Natural Beige.Oba b.ładnie wtapiają się w skórę.Może dla mamy to lepsza ta wersja przeciwzmarszczkowa?
w sumie... ale myślę, że wystarczyłaby ta zwykła
__________________
.zaufanie to świadomość, że ktoś może Cię skrzywdzić jednym ruchem
i 100% pewności ze tego nie zrobi.


18.07.2014 <3
18.06.2022 <3
Kriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 14:12   #416
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Marcowa aktualizacja

1) NYX + inne drobiazgi
2) EDM

af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 14:55   #417
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1147046 2]Marcowa aktualizacja

1) NYX + inne drobiazgi
2) EDM

[/quote]
ślicznosci
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:19   #418
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1147046 2]Marcowa aktualizacja

1) NYX + inne drobiazgi
2) EDM

[/quote]
co to za paletka na górze? daje efekt matowy? śliczna aktualizacja a ten górny błyszczyk NYX prześliczny
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:30   #419
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

sunprice co to za paletka??jest boska!!!piekne kolory
a blyszczyk EL ten bezwy jest na ustach bezowy-taki naturalny ale w odcieniu bezyka??
skradlabym pedzel
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:33   #420
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
ślicznosci


Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
co to za paletka na górze? daje efekt matowy? śliczna aktualizacja a ten górny błyszczyk NYX prześliczny
to jest NYX odcień Copacabana, tak efekt matowy

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
sunprice co to za paletka??jest boska!!!piekne kolory
a blyszczyk EL ten bezwy jest na ustach bezowy-taki naturalny ale w odcieniu bezyka??
skradlabym pedzel
o paletce wyżej, a EL to korektor

dzięki!
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.