Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-03, 17:34   #1
Samotny18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 140

Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)


Zaczne od tego że przypadkiem wpadłem na temat na tym forum przez google i założyłem konto żeby się w nim wpisać.

Drugie sprostowanie to nic "samotny18" nie odnosi się do płci przeciwnej

Teraz do sedna.

Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z waszymy spojrzeniami! Jak się jedzie w trawaju to wiadomo że trzeba się gdzieś popatrzeć i nikt nie szuka partnera przez szybęale...

byłem dziś na siłowni (jeśli któraś z was chodzi to wie że na siłowni panuje zasada że raczej się nie zagaduje i nie patrzy perfidnie na ludzi bo każdy robi to na co mu siła pozwala) ale dziś dojrzałem piękna dziewczynę i od czasu do czasu zdarzyło mi się zerknąć (widziałem że ona też zerka ale każda z was też się domyśla że na dziewczyny też się nie gapi bo dla nich to też krępujące jak stado pakerów się na nie gapi:P) co ciekawsze wiedziałem że ona też spogląda jak ćwiczę (są lustra więc może myślała że nie widzę) i kiedy wychodziłem patrzyliśmy sobie w oczy przez może 10 sekund aż kiedy przechpodziłem tuż koło niej to zerwała wzrok (ciężko mi bylo zagadać jako że tuż obok ćwiczyły jakieś blachary)

Stąd moje pytanie. Patrzycie się chłopakowi w oczy jak wam się podoba? Czy może tak po prostu bo nie ma co robić:P Zerwanie wzroku to też pewnie sprawa złożona bo może świadczyc o braku zainteresowania albo o lekkiej nieśmiałości

Myślę że dyskusja sie fajnie rozwinie a że 99% użytkoników to kobiety to może się czegoś dowiem na ten temat;]

Pytanie do sportsmenek:p Zagadać do niej jak się na siłowni zobaczymy? (wtedy łatwiej bo tekst typu "znów sie spotykamy widze że czesto trenujesz" to co inngo niż "jak leci" mając na plecach śliniących się dresów:P

Ja jestem zwykłym chłopakiem, nie biore żadnych odzywek i tak ćwicze dla przyjemności i satysfakcji.

Pozdrawiam i mam nadzieję że nie zagmatwałem;]
Samotny18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 17:47   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Mogła patrzeć bo jej się podobałeś (to nie jest jednoznaczne z tym, że się chce umówić - można też patrzeć dla samego patrzenia ) albo zauważyła twoje spojrzenie i dlatego zaczęła się przyglądać - czy dalej patrzysz.

Zagadać do niej możesz, bo niby czemu nie.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 17:53   #3
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

hmm... według mnie to wszystko zależy jakie są dziewczyny
Jedne patrzą chłopakowi w oczy jeśli mu się podoba a inne patrzą z innego powodu.Fakt,jesli mi się podoba chłopak to spojrzę mu w oczy,ale czasem też przyglądam się komus długo jeśli go kojarzę a nie mogę sobie przypomnieć skąd więc wszystko zależy od typu dziewczyny
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 17:54   #4
Samotny18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 140
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Ja nie mówie o małżeństwie;]

Po prostu moi znajomi z brzydszej płci kiedy zobaczą że jest "brzydka" (pojęcie względne) dziewczyna to raczej nie przyglądają się im więcej bo niby po co:P (wiem chamsko no ale tak jest)

A zagadanie tak od razu to chyba nie na miejscu bo nie nikt z was nie zagaduje do każdego kto sie popatrzy


W tym temacie chodzi mi też O OGÓLNE DYWAGACJE! Wasze sytuacje tego typu i spostrzeżenia;p


Ogólnie od momentu kiedy zacząłem dbać(myć się zawsze myłem:PP) o siebie to ilość takich spojrzen wzrosła o 10000% także chciałem troche na ten temat się dowiedzięć

Edytowane przez Samotny18
Czas edycji: 2009-09-03 o 17:57
Samotny18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 18:08   #5
Bijons
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 41
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Jeżeli ktoś nam się podoba, to oczywistym jest, że na niego zerkiemy. Sytuacja jaką Ty podałeś nie jest jednoznaczna. Dziewczyna mogła Ci się przyglądać, bo:
a) wpadłeś jej w oko
b) widziała, że się patrzysz i chciała sprawdzić czy nadal to robisz

Żeby dowiedzieć się czy spodobałeś jej się polecam zagadnąć do niej, ale lepiej nie żadnym prymitywnym tekstem..

Powodzenia i napisz tu nam jak się sprawy mają
Bijons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 18:08   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Chodzicie na jedną siłownię, więc zawsze pretekst do zagadania jest. Jak nie będzie zainteresowana to nic się nie stanie, a może znajomość się rozwinie, przynajmniej na koleżeńskim gruncie. Wiadomo, że nie chodzi oto by zagadywać każdego, ale jeśli Ci się dziewczyna podoba/wydaje się interesująca, to czemu nie

Skoro o siebie dbasz, to może stanowisz miły dla oka widok i dlatego dziewczyny zerkają.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 18:12   #7
SugerFree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: bln
Wiadomości: 349
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Cytat:
Napisane przez Samotny18 Pokaż wiadomość
Stąd moje pytanie. Patrzycie się chłopakowi w oczy jak wam się podoba? Czy może tak po prostu bo nie ma co robić:P
O wszystkich dziewczynach nie mogę się wypowiedzieć, ale o sobie oczywiście. I tak, jeżeli spodoba mi się jakiś facet, to próbuję nawiązać z nim kontakt wzrokowy - oczywiście dyskretnie. W sumie to tylko po to, aby sprawdzić, czy on tez mnie 'zauważył' :P

Wiec myślę, ze może i Ty spodobałeś się dziewczynie na siłowni

Spróbuj do niej zagadać, nie ma w tym przecież nic złego. A zawsze zrobisz już ten pierwszy krok. I dowiesz się czy jest Tobą zainteresowana. Na siłowni tez czasem jestem 'zagadywana' przez rożnych facetów i nie widzę w tym nic złego, o ile ten ktoś nie stanie się zbyt natrętny:P
__________________
Zrzucę ciężar twych kłamstw, powtarzanych co dnia
Zacznę wierzyć w to że żyć bez ciebie się da

Obiecam otrzeć swe łzy, już wiem nie po to mam być
By się zadręczać, do wnętrza, swój krzyk chować, nie tego chcę
Dziś nie tego chcę.

SugerFree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 18:44   #8
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Cytat:
Napisane przez Samotny18 Pokaż wiadomość

(ciężko mi bylo zagadać jako że tuż obok ćwiczyły jakieś blachary)


Więc , jesli podoba mi się jakiś facet to oczywiście nawiązuje kontakt wzrokowy , jakiś uśmiech


W Twoim przypadku
a- spodobałes się jej
b- [ jak już dziewczyny wspomniały] patrzy , bo ty patrzysz
c- poprostu patrzyła jak ćwiczysz

Myślę , że zagadanie w stylu "znowu się spotykamy" jest jak najbardziej na miejscu i nie widzę powodu dla którego miałbyś tego nie zrobić . Wydaje mi się , że siłownia jest miejscem dobrym jak każde inne by kogoś poznać , nawet poderwać
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 18:49   #9
lowczyni_okazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 146
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Zależy od sytuacji. Ja się patrzę z różnych powodów. Chociażby jak z kimś rozmawiam i staram się skupić na tym, co ten ktoś mówi. Ale wy nie gadaliście, więc raczej nie wchodzi w grę. Albo patrzę, bo po prostu ktoś wydaje mi się znajomy. Albo patrzę, bo ktoś ma coś ciekawego w twarzy (zboczenie wariatki, która lata z aparatem fotograficznym) - nie wiem czy inne dziewczyny tak mają. A bywa, że szukam kontaktu wzrokowego, ale wtedy zazwyczaj jest jakiś uśmiech, czy coś. To, że "zerwała spojrzenie" to można różnie interpretować. Albo było jej się ciężko tak gapić na Ciebie długo (to trochę niezręczne się robi po paru sekundach), mimo że jej się spodobałeś, albo po prostu nie chciała dawać Ci fałszywego sygnału.

Uff...ale się nagadałam, a Ty biedny dalej nic nie wiesz z tego wywodu;D

Dobra, to Ci powiem w skrócie, że na moje to jej się spodobałeś (albo chociaż ją zainteresowałeś). Zagadaj do niej, jeśli ją spotkasz - przecież Cię nie zje, ani nie zdzieli Cię sztangą
lowczyni_okazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:25   #10
Samotny18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 140
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Cytat:
Napisane przez Bijons Pokaż wiadomość
b) widziała, że się patrzysz i chciała sprawdzić czy nadal to robisz
ta wersja jest OK ale mi nie pasu***o ja zawsze patrze między seriami bo gdzieś trzeba i zawsze widziałem jej wzrok (nie będe zamykal oczu w przerwach)

Po prostu ja na siłownie ide nie zawierać znajomości ale polepszyć swój wizerunek do ich zawierania:P

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Chodzicie na jedną siłownię, więc zawsze pretekst do zagadania jest. Jak nie będzie zainteresowana to nic się nie stanie, a może znajomość się rozwinie, przynajmniej na koleżeńskim gruncie. Wiadomo, że nie chodzi oto by zagadywać każdego, ale jeśli Ci się dziewczyna podoba/wydaje się interesująca, to czemu nie
no tak też myślę;]



Cytat:
Napisane przez SugerFree Pokaż wiadomość
Na siłowni tez czasem jestem 'zagadywana' przez rożnych facetów i nie widzę w tym nic złego, o ile ten ktoś nie stanie się zbyt natrętny:P
Ja akurat nigdy czegos takiego nie zauważyłem chyba że przychodzą znajomi dlatego nie ryzykowałem;p Ogólnie wolałem sprawdzić czy jakiś "dresik" chlopak nie przyjdzie i nie przyszedł także jak się spotkamy to zagadam:P


Cytat:
Napisane przez AmericanGirl Pokaż wiadomość




c- poprostu patrzyła jak ćwiczysz

No jeśli dziewczyna idzie na siłownie z cyckami na wierzchu i spodenkami długości moich majtek to inaczej o niej powiedzieć nie moge mimo że były bardzo ładne ale jaki widać pustaki:P Chyba że wy też "gołe" na siłke chodzicie


Cytat:
Napisane przez lowczyni_okazji Pokaż wiadomość
To, że "zerwała spojrzenie" to można różnie interpretować. Albo było jej się ciężko tak gapić na Ciebie długo (to trochę niezręczne się robi po paru sekundach),

To akurat bardzo prawdopodobne bo chyba każdej osobie po "n" czasie by sie głupio zrobiło;p jednemu po kilku drugiemu po kilkunastu sekundach:P

Można się na kgoś patrzyć godzinami ale patrzeć komuś w oczy dłuższy czas to niezręczna sytuacja;p



Zmęczyłem się ale przeczytałem wszystko;p
Samotny18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:31   #11
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Nie wiem jak bylo, roznie to moglo byc, ale profilaktycznie polecam do poczytania:
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

Tylko zmien plec w tekscie oczywiscie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 19:38   #12
Panna Wizażanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 93
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Tak jak ktoś wyżej wspomniał, nie mogę wypowiadać się za wszystkie dziewczyny, ale ja na kogoś zerkam ponieważ:

1. podoba mi się z wyglądu/jest estetyczny/ma coś przykuwającego w twarzy (niekoniecznie chodzi o nawiązanie znajomości, po prostu miło patrzeć na ładnych lub interesujących ludzi )

2. robi coś dziwnego albo zachowuje się nieprzeciętnie (ale wtedy chyba wszyscy zerkają)

3. wydaje mi się, że skądś znam tę osobę i chcę się upewnić

4. jeżeli ktoś patrzył się na mnie wcześniej, jakoś automatycznie zerkam w tamtą stronę

5. (ale to było kiedyś) jeżeli chcę z kimś powalczyć na wzrok wtedy patrzę długo i wytrwale, dopóki druga strona nie zerwie kontaktu wzrokowego. Teraz już tego nie robię, ponieważ w paru wypadkach taka "walka" kończyła się tym, że facet do mnie podchodził i próbował gdzieś zaprosić, a ja spanikowana uciekałam

Natomiast spojrzenia facetów wycelowane we mnie interpretuję (nie wiem, czy słusznie) tak:

1. (kiedy mam świetny nastrój i podobam się sobie) "uważa mnie za ładną"

2. (kiedy wychodzę z domu maksymalnie niezadowolona z siebie) "czy ja mam coś na twarzy??" (+ nerwowe poszukiwania lusterka)

No i oczywiście, podobnie jak inni, uważam, że nie ma nic złego w zagadaniu do tej dziewczyny. Więc powodzenia!
Panna Wizażanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:53   #13
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Jeżeli podoba mi się jakiś facet, to staram się nawiązać z nim kontakt wzrokowy, a jeśli już tak kilka sekund patrzymy sobie w oczy, to często nie wytrzymuję i z lekkim uśmiechem odwracam wzrok Oczywiście po chwili znowu zerkam, czy On dalej patrzy
Ojj przyznam się nieśmiało, że na rozpoczęcie roku szkolnego w kościele usiadłam sobie z przodu i cały czas patrzyłam się na jednego ministranta (którego kojarzyłam z widzenia) No ale fajnie, zadowolona jestem, bo do mnie zagadał później w szkole i okazał się być fajnym człowieczkiem hehe
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:56   #14
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

ja się patrze jeśli:
1) ktoś mi się podoba
2) wydaje mi się, że kogoś skądś kojarze
3)jak zauwaze ze ktos się na mnie patrzy
4)zainteresowało mnie to co osoba robi

ale z tego co pisałeś, nawiązała z tobą 10 sekundowy kontakt wzrokowy a jak przechodziles uciekła wzrokiem,
więc według mnie podobasz się jej, a gdy byłeś blisko, nieśmiałość wzieła góre ; )
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:57   #15
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie wiem jak bylo, roznie to moglo byc, ale profilaktycznie polecam do poczytania:
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

Tylko zmien plec w tekscie oczywiscie.
haha wiedziałam Wyrak, że sie tu pojawisz (dołączam do tych złośliwych piszących: wiedziałam, że to skomentujesz)

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2009-09-03 o 20:05
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 20:05   #16
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Jeśli chłopak mi się podoba, to próbuję nawiązać kontakt wzrokowy. Jeśli widzę, że on to spojrzenie odwzajemnia to patrzę się na niego już dłużej, uśmiecham się lub przechodzę blisko, żeby mógł zagadać (czasem sama zagaduję, ale zwykle na imprezach). Jeśli bym kogoś znała i by mi się podobał, a popatrzyłby się w tym samym momencie co ja to odwróciłabym wzrok.
Z drugiej strony jeśli zauważę, że ktoś mi się przygląda (lub ktoś mi to powie bo zbyt spostrzegawcza zwykle nie jestem) to od czasu do czasu zerkam czy wciąż to robi, ale nie uśmiecham się, nie mrugam ani nie daję znaków.

To robię ja i oczywiście moje dwa zupełnie różne z mojego punktu zachowania ta druga osoba może tak samo zinterpretować. Nie wiem jakie jest typowe zachowanie tej dziewczyny, ale zagadnąć na pewno nie zaszkodzi. Jeśli się jej podobasz to wciągnie się w rozmowę
__________________
Ciekawostka na dziś
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 22:15   #17
Samotny18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 140
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Cytat:
Napisane przez Panna Wizażanka Pokaż wiadomość


5. (ale to było kiedyś) jeżeli chcę z kimś powalczyć na wzrok wtedy patrzę długo i wytrwale, dopóki druga strona nie zerwie kontaktu wzrokowego. Teraz już tego nie robię, ponieważ w paru wypadkach taka "walka" kończyła się tym, że facet do mnie podchodził i próbował gdzieś zaprosić, a ja spanikowana uciekałam

!
no właśnie:P wy to macie zagrania;]


Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
ja się patrze jeśli:
1) ktoś mi się podoba
2) wydaje mi się, że kogoś skądś kojarze
3)jak zauwaze ze ktos się na mnie patrzy
4)zainteresowało mnie to co osoba robi

ale z tego co pisałeś, nawiązała z tobą 10 sekundowy kontakt wzrokowy a jak przechodziles uciekła wzrokiem,
więc według mnie podobasz się jej, a gdy byłeś blisko, nieśmiałość wzieła góre ; )

Dodam jeszcze że jakoś dziwnie ćwiczenia wykonywala w mojej okolicy albo nawet na tej samej lini co ja:P (co jest bardzo dziwne) więc patrząc w lustro czlowiek nie ma pojecia gdzie patrzy jako że bylismy w lustrze w tym smym miejscu (w odbiciu:P)


Cytat:
Napisane przez Amitri Pokaż wiadomość
Jeśli chłopak mi się podoba, to próbuję nawiązać kontakt wzrokowy. Jeśli widzę, że on to spojrzenie odwzajemnia to patrzę się na niego już dłużej, uśmiecham się lub przechodzę blisko, żeby mógł zagadać

Czyli jestem łajza że nie zagadałem
Samotny18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 23:12   #18
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Cytat:
Napisane przez Samotny18 Pokaż wiadomość
Patrzycie się chłopakowi w oczy jak wam się podoba?
Tak. Staram się jak najdłużej patrzeć bo to jest intrygujące ; )
Cytat:
Napisane przez Samotny18 Pokaż wiadomość
Zerwanie wzroku to też pewnie sprawa złożona bo może świadczyc o braku zainteresowania albo o lekkiej nieśmiałości
Zerwanie wzroku to odruch bezwarunkowy (w końcu musi to kiedyś nastąpić )
Następuje granica i wtedy któraś ze stron odpuszcza.
Jeśli to jest zwykle "luknięcie" takie 3 sekundowe to raczej nic nie znaczy.

Cytat:
Napisane przez Samotny18 Pokaż wiadomość
Ja jestem zwykłym chłopakiem, nie biore żadnych odzywek i tak ćwicze dla przyjemności i satysfakcji
Kobiety nie lubią pakerów. Nie bierz odżywek bo to jest niezdrowe.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 23:13   #19
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Osobiście uważam, iż patrzy się w oczy tak zapamiętale jak ktoś się komuś podoba. Dobra wiadomość, nie?

Na Twoim miejscu bym zagadała, np: "Hej, nie szukasz może pomocnika podawacza bidonów? Chętnie zajmę to zaszczytne stanowisko" pokaż, że jesteś fajny i zabawny
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 05:37   #20
Samotny18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 140
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość

Zerwanie wzroku to odruch bezwarunkowy (w końcu musi to kiedyś nastąpić )
Następuje granica i wtedy któraś ze stron odpuszcza.
Jeśli to jest zwykle "luknięcie" takie 3 sekundowe to raczej nic nie znaczy.


Kobiety nie lubią pakerów. Nie bierz odżywek bo to jest niezdrowe.
No kiedyś musi i nigdy nie wiadomo czym to jest spowodowane. Myślę że gapenie się zbyt długo też nie zrobi super wrażenia;p


Spoko spoko nic nie będe brał:p Szkoda kasy a regularny trening daje szybko efekty


Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Osobiście uważam, iż patrzy się w oczy tak zapamiętale jak ktoś się komuś podoba. Dobra wiadomość, nie?
Niby dobra;p Gorzej jak nigdy jej nie spotkam choć teraz będe częściej chodził

Edytowane przez Samotny18
Czas edycji: 2009-09-04 o 05:38
Samotny18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 06:57   #21
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Jezeli chcesz do niej zagadać to wymysl cos niebanalnego i oryginalnego. Kobiety co chwile slysza, " o znow sie spotykamy" lub " czy my sie nie znamy" a my lubimy byc zaskakiwane
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 07:16   #22
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Tak z ciekawości Lea zapytam, co Ty byś chciała ciekawego, niebanalnego i oryginalnego usłyszeć od obcego faceta, którego widziałaś kilka razy na siłowni i parę razy na siebie spojrzeliście?

niezłośliwie pytam, ciekawa jestem.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 07:22   #23
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Cytat:
Napisane przez Samotny18 Pokaż wiadomość

(ciężko mi bylo zagadać jako że tuż obok ćwiczyły jakieś blachary)
Po pierwsze, to takie określenia sobie daruj Wygląd nie świadczy o tym, czy ktoś leci na facetów z samochodami Świadczy o guście osoby, która się nosi tak, a nie inaczej. Jakby facet w rozmowie nazwał jakąś dziewczynę 'blacharą', 'dziwką' (czy coś w stylu) tylko za wygląd to bym dała sobie z nim spokój, bo to świadczy o małym rozumku i posługiwaniu się stereotypami

A teraz na temat: na 99% się jej spodobałeś. Dziwi mnie, że w ogóle o to pytasz Jak ją spotkasz następnym razem nie bój się zagadać, kosza raczej nie dostaniesz.
Jest też ten 1%- tak bezczelnie się na nią gapiłeś, że zaczęła sprawdzać, czy nadal to robisz :P
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 08:18   #24
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości Lea zapytam, co Ty byś chciała ciekawego, niebanalnego i oryginalnego usłyszeć od obcego faceta, którego widziałaś kilka razy na siłowni i parę razy na siebie spojrzeliście?

niezłośliwie pytam, ciekawa jestem.
hmmm myslalam dlugo, ale sama niewiem , ale jezeli mezczyzna mowi kobiecie , ze jest piękna etc, to jest jednym z wielu, bo jezeli kobieta naprawdę jest piękna to slyszy takie komentarze bardzo czesto, co sie poprostu nudzi i nie przyciąga uwagi danego osobnika
Lepiej powiedzieć cos co by ją zaskoczylo, na przyklad, ze ma ładne czoło Bron Boże nic o aniolkach spadajacych z nieba, to troche kiczowate
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 08:20   #25
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
hmmm myslalam dlugo, ale sama niewiem , ale jezeli mezczyzna mowi kobiecie , ze jest piękna etc, to jest jednym z wielu, bo jezeli kobieta naprawdę jest piękna to slyszy takie komentarze bardzo czesto, co sie poprostu nudzi i nie przyciąga uwagi danego osobnika
Lepiej powiedzieć cos co by ją zaskoczylo, na przyklad, ze ma ładne czoło Bron Boże nic o aniolkach spadajacych z nieba, to troche kiczowate
No właśnie ja się tak zastanawiałam, zastanawiałam i uznałam, że sama wolałabym coś "normalnmego" niz cuda niewidy, bo wtedy to babka mysli "no chłopie, to żeś wydumał"
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 08:31   #26
myiabi
Raczkowanie
 
Avatar myiabi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 249
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
hmmm myslalam dlugo, ale sama niewiem , ale jezeli mezczyzna mowi kobiecie , ze jest piękna etc, to jest jednym z wielu, bo jezeli kobieta naprawdę jest piękna to slyszy takie komentarze bardzo czesto, co sie poprostu nudzi i nie przyciąga uwagi danego osobnika
Lepiej powiedzieć cos co by ją zaskoczylo, na przyklad, ze ma ładne czoło Bron Boże nic o aniolkach spadajacych z nieba, to troche kiczowate

jak by mi z tym czołem wylecial to bym pomyslala chyba,ze cos nei halo z nim ale fakt, masz racje, ze aniolki sa przerklamowane. Zdolny chlopak, cos wymysli powodzenia
__________________


'Niech każda chwila uświadamia↵Ci jak wspaniałą Istotą jesteś.
'

myiabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 08:36   #27
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No właśnie ja się tak zastanawiałam, zastanawiałam i uznałam, że sama wolałabym coś "normalnmego" niz cuda niewidy, bo wtedy to babka mysli "no chłopie, to żeś wydumał"

Wydumal jak wydumal, gorzej jak są to oklepane teksty " sciagniete" z internetu
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 09:15   #28
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

nie bawcie się w kukanie na siebie tylko zagadaj i już.
A potem pochwal sie na wizażu jak poszło
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 12:13   #29
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
nie bawcie się w kukanie na siebie tylko zagadaj i już.
A potem pochwal sie na wizażu jak poszło
Prosto i na temat
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 12:53   #30
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Wymiana spojrzeń - jak to drogie dziewczyny jest?:)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie wiem jak bylo, roznie to moglo byc, ale profilaktycznie polecam do poczytania:
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

Tylko zmien plec w tekscie oczywiscie.
Matko i córko, padłam .
Jaka autoreklama przy okazji, no no.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.