Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 22:19   #4711
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
hehe no ciezko z nimi, ale nie moge narzekac bo i tak dobry dla mnie jest, ze daje sie wykorzystywac

Pozyjemy zobaczymy Teraz przygotuje mu juz na nastepny raz profesjonalna liste z zamiennikami w razie gdyby czegos nie bylo z odpowiednia hierarchia, zeby chlopak nie musial sie zdawac na laske panienek sklepowych
W zalaczniku macie moje skromne zamowienie z iherba
No pewnie, że dobry. Pozazdrościć takiego kolegi. Jestem ciekawa, co powie na widok tej listy.

Ale poszalałaś z iherbem! Ostatnio nic tam nie zamawiam, bo jak pomyślę, ile trzeba będzie czekać, to mi ochota przechodzi.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a myślisz, że będzie następny raz
chłopak już wrzucił Twojego maila na czarną listę a telefonu od Ciebie nigdy więcej nie odbierze..........
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 22:27   #4712
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a myślisz, że będzie następny raz
chłopak już wrzucił Twojego maila na czarną listę a telefonu od Ciebie nigdy więcej nie odbierze..........

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
No pewnie, że dobry. Pozazdrościć takiego kolegi. Jestem ciekawa, co powie na widok tej listy.

Ale poszalałaś z iherbem! Ostatnio nic tam nie zamawiam, bo jak pomyślę, ile trzeba będzie czekać, to mi ochota przechodzi.


Na jego nieszczescie lacza nas kontakty zawodowe wiec biedak jest na mnie skazany obiecalam mu upiec i ugotowac cos dobrego pozniej spije, zeby zapomnial o traumie zakupow kosmetycznych i bedzie gites
Mel ja nienawidze czekac na przesylki, ale iherba kocham za perelki kosmetyczne za grosze, ktore tam sa. I tylko dla nich jestem w stanie sie tak poswiecic
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Masz nasze rozgrzeszenie dziecko
Ja ostatnio poluję na dobre pędzle do makijażu, jak już je będę mieć, to i kolorówkę uzupełnię
dzieki ale mi to raczej baty sie naleza a nie pochwaly
Ja polecam pedze ecotools mam juz dosc pokazna kolekcje i wszystkie uwielbiam teraz zamowilam sobie kolejne bo jeszcze nie mam takiego do wykanczana makijazu cos a la duo fiber
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 22:30   #4713
Zielony Kalcyt
Raczkowanie
 
Avatar Zielony Kalcyt
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: prowincja ;)
Wiadomości: 45
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Korak dziękuję za rady Niestety Azulan odpada, rumianek ma za dużo salicylanów, na które jestem bardzo uczulona, ale spróbuję borasolem sie poratować, pamiętam, że nawet służyła mi woda borna, którą mi przepisał kiedys jakiś dermatolog w celu łagodzenia własnie oprócz innych paskudnych smarowideł
Zielony Kalcyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 22:32   #4714
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Korah, poważnie zastanawiam się nad zapisaniem się, ale na razie nie mam kasy Mimo, że cały czas czytam o samorobionych kosmetykach itd. to oprócz toniku z kwasem migdałowym i peelingu nic sama nie ukręciłam. To byłaby naprawdę fajna okazja.

To na pewno byłoby bardzo inspirujące. No i jakieś podstawy zwłaszcza dla osób, które nie pamiętają nic z chemii w szkole, czyli np dla mnie Na pewno bym się skusiła, gdyby takie coś było gdzieś bliżej mnie. Jeszcze te materiały szkoleniowe, ciekawe... Chociaż prawie 200 stówki za 3,5 godzinne warsztaty, to dość sporo, ale część trzeba zapłacić za materiały, nie tylko za czyjąś gadaninę, w końcu to aż 4 kosmetyki

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Zielony Kalcyt Pokaż wiadomość
Korak dziękuję za rady Niestety Azulan odpada, rumianek ma za dużo salicylanów, na które jestem bardzo uczulona, ale spróbuję borasolem sie poratować, pamiętam, że nawet służyła mi woda borna, którą mi przepisał kiedys jakiś dermatolog w celu łagodzenia własnie oprócz innych smarowideł
Ja rumianek bardzo lubię, leczy wypryski, łagodzi, ale na azulan i tak muszę uważać, bo lubi przesuszać (etanol 70%), natomiast borasol łagodniejszy.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 22:33   #4715
Zielony Kalcyt
Raczkowanie
 
Avatar Zielony Kalcyt
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: prowincja ;)
Wiadomości: 45
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Effa ja może jakiś laik makijażowy jestem bo mi jakoś eco tools średnio leżą (podobnie jak zachwalane Hakuro) Najlepiej mi się nakladało minerały pędzlem do różu i do cieni z H&M tylko jeden się zjechał, a drugi niestety zgubiłam
Zielony Kalcyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 22:40   #4716
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Zielony Kalcyt Pokaż wiadomość
Effa ja może jakiś laik makijażowy jestem bo mi jakoś eco tools średnio leżą (podobnie jak zachwalane Hakuro) Najlepiej mi się nakladało minerały pędzlem do różu i do cieni z H&M tylko jeden się zjechał, a drugi niestety zgubiłam
kazdemu pasuje co innego ja stosuje je wraz z kosmetykami mineralnymi i w tym duecie spisuja sie rewelacyjnie. Do tego sa trwale, latwe w czyszczeniu i maja przystepna cene dla mnie idealne
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 22:41   #4717
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
hehe no ciezko z nimi, ale nie moge narzekac bo i tak dobry dla mnie jest, ze daje sie wykorzystywac
Lubimy takich kolegów, o tak

Cytat:
W zalaczniku macie moje skromne zamowienie z iherba
Łał
A cóż to tam jest wanilią i pomarańczką?
Która nota bene przypomina mi wycofywany sernik
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 22:44   #4718
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzieki ale mi to raczej baty sie naleza a nie pochwaly
Ja polecam pedze ecotools mam juz dosc pokazna kolekcje i wszystkie uwielbiam teraz zamowilam sobie kolejne bo jeszcze nie mam takiego do wykanczana makijazu cos a la duo fiber

Mam wielkiego smaka na ten zestaw https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html i na pędzel do brązera i jakiś do rozświetlacza. Jestem krótkowidz i nienawidzę długich trzonków w pędzlach, bo nie mogę wtedy zbliżyć twarzy do lustra, a te pędzelki mają tylko 10 cm Niestety w polskich sklepach kosztują sobie, na iherbie jest taniej, ale na razie nie mam do niego dostępu i przez jakiś czas nie będę mieć

Myślę też nad Hakuro, mają dobre ceny i opinie, świetne pędzle, ale takich krótkich trzonków to nie...

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Zielony Kalcyt Pokaż wiadomość
Effa ja może jakiś laik makijażowy jestem bo mi jakoś eco tools średnio leżą (podobnie jak zachwalane Hakuro) Najlepiej mi się nakladało minerały pędzlem do różu i do cieni z H&M tylko jeden się zjechał, a drugi niestety zgubiłam
A co konkretnie Ci się nie podoba w Hakuro? Które modele odradzasz? Zastanawiam się nad nimi.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 22:45   #4719
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Zielony Kalcyt Pokaż wiadomość
Korak dziękuję za rady Niestety Azulan odpada, rumianek ma za dużo salicylanów, na które jestem bardzo uczulona, ale spróbuję borasolem sie poratować, pamiętam, że nawet służyła mi woda borna, którą mi przepisał kiedys jakiś dermatolog w celu łagodzenia własnie oprócz innych paskudnych smarowideł
Woda borna, czyli kwas borny (borowy)?
Czy źle myślę?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 22:49   #4720
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Woda borna, czyli kwas borny (borowy)?
Czy źle myślę?
Dobrze, to roztwór kwasu borowego.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 22:49   #4721
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To na pewno byłoby bardzo inspirujące. No i jakieś podstawy zwłaszcza dla osób, które nie pamiętają nic z chemii w szkole, czyli np dla mnie Na pewno bym się skusiła, gdyby takie coś było gdzieś bliżej mnie. Jeszcze te materiały szkoleniowe, ciekawe... Chociaż prawie 200 stówki za 3,5 godzinne warsztaty, to dość sporo, ale część trzeba zapłacić za materiały, nie tylko za czyjąś gadaninę, w końcu to aż 4 kosmetyki
180 zł to nie mało, ale te 4 kosmetyki kuszą i cały sprzęt też będzie dostępny, więc pewnie nie jest to wygórowana cena. Jakieś miejsce do tego całego spotkaniu też musi być pewnie wynajęte.
Będę zbierać kasę, może się uda
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 22:53   #4722
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mam wielkiego smaka na ten zestaw https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html i na pędzel do brązera i jakiś do rozświetlacza. Jestem krótkowidz i nienawidzę długich trzonków w pędzlach, bo nie mogę wtedy zbliżyć twarzy do lustra, a te pędzelki mają tylko 10 cm Niestety w polskich sklepach kosztują sobie, na iherbie jest taniej, ale na razie nie mam do niego dostępu i przez jakiś czas nie będę mieć
Me too
I może jestem leniem, ale po tym jak kiedyś kupiłam kilka pędzli Essence do pudru i cieni, nie przyszło mi do głowy, żeby spróbować czegoś innego
Lubię je
Ponadto ze mną jest tak, że jeśli coś mi pasuje, to staję się monotematyczna, a wręcz nudna stosując tylko to
Ale opinie o pędzlach będę chłonąć i może kiedyś znowu dokonam niekontrolowanego zakupu
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 22:55   #4723
Funghi
Raczkowanie
 
Avatar Funghi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 208
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Korah ja moim pędzlem hakuro zawsze parę razy podczas malowania stukam w lustro zawsze wtedy myśle, że czas zakupić soczewki
Funghi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 23:01   #4724
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dobrze, to roztwór kwasu borowego.
Więc to jeden ze znienawidzonych przeze mnie koszmarów - sto lat temu dermatolog przepisywała mi kwas borny na spirytusie, robiony w aptece, który czynił mega spustoszenie na mojej nastoletniej buzi.
Bolało, piekło, podrażniało, ale stosowałam bo 'pani kazała'
Teraz mogę jej za to 'podziękować'
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 23:11   #4725
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Me too
I może jestem leniem, ale po tym jak kiedyś kupiłam kilka pędzli Essence do pudru i cieni, nie przyszło mi do głowy, żeby spróbować czegoś innego
Lubię je
Ponadto ze mną jest tak, że jeśli coś mi pasuje, to staję się monotematyczna, a wręcz nudna stosując tylko to
Ale opinie o pędzlach będę chłonąć i może kiedyś znowu dokonam niekontrolowanego zakupu
Mam od 6 lat pędzle Sephorowe i wrecz odwrotnie, nie mogę na nie już patrzeć, a jeden sie właśnie rozleciał, więc pora poszerzyć kolekcję

Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość
Korah ja moim pędzlem hakuro zawsze parę razy podczas malowania stukam w lustro zawsze wtedy myśle, że czas zakupić soczewki
Ja nawet w soczewkach muszę mieć lustro bliziutko, najlepszą ostrosć dają okulary, ale z nimi się umalować nie sposób. Mój okulista nie pozwala mi nosić mocniejszych soczewek o takiej mocy jak moje szkła, w sumie nie wiem czemu, bo tak naprawdę soczewki poprawiają mi wzrok tylko w połowie. Podobno to normalne, ale do końca nie wiem jak jest. sorki za off top.


---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Więc to jeden ze znienawidzonych przeze mnie koszmarów - sto lat temu dermatolog przepisywała mi kwas borny na spirytusie, robiony w aptece, który czynił mega spustoszenie na mojej nastoletniej buzi.
Bolało, piekło, podrażniało, ale stosowałam bo 'pani kazała'
Teraz mogę jej za to 'podziękować'
Oj współczuję, ja używam, ale tylko przez jeden, maks dwa dni i wtedy dziaal i fajna jest cera po nim, kiedy mi coś wyskoczy, przemywam nim twarz, w sumie już coraz rzadziej. Kiedyś używałam go za dużo i za często i nie widziałam poprawy cery. Podobno może zaogniać niewidoczne zaskórniki, powodować stany zapalne długotrwale stosowany. Trzeba z nim ostrożnie, jak z każdym lekiem.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 23:49   #4726
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Oj współczuję, ja używam, ale tylko przez jeden, maks dwa dni i wtedy dziaal i fajna jest cera po nim, kiedy mi coś wyskoczy, przemywam nim twarz, w sumie już coraz rzadziej. Kiedyś używałam go za dużo i za często i nie widziałam poprawy cery. Podobno może zaogniać niewidoczne zaskórniki, powodować stany zapalne długotrwale stosowany. Trzeba z nim ostrożnie, jak z każdym lekiem.
Nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby derma poleciła mi to stosować 2 razy w tygodniu.
Ale nie 3 razy dziennie przez dłuuugi czas!
A na to Davercin i Benzacne - czyli full wypas ze specyfikami, które powinno się stosować z głową, a nie tak ooo...
Tak się nakręciłam, że jutro chyba do niej pójdę - po sprawiedliwość
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 07:18   #4727
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Promocja na kosmetyki-mineralne.com :

W dniach 11-14 września specjalnie dla miłośników produktów Pixie, jak i dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z marką mamy specjalną promocję! Otrzymujecie od nas – 15% na wszystkie produkty Pixie. Na końcu zamówienia wystarczy wpisać kod rabatowy: SUNNYP15

Już od dzisiaj, każdy kto złoży w naszym sklepie zamówienie powyżej 70 zł, otrzyma darmową przesyłkę! Promocja trwa od 11 do 16 września włącznie.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 07:46   #4728
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dziewczyny z Wrocławia, czy można gdzieś u nas stacjonarnie kupić lub odebrać coś przyzwoitego do higieny intymnej?
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 08:31   #4729
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Na jego nieszczescie lacza nas kontakty zawodowe wiec biedak jest na mnie skazany obiecalam mu upiec i ugotowac cos dobrego pozniej spije, zeby zapomnial o traumie zakupow kosmetycznych i bedzie gites
Mel ja nienawidze czekac na przesylki, ale iherba kocham za perelki kosmetyczne za grosze, ktore tam sa. I tylko dla nich jestem w stanie sie tak poswiecic
spijesz mówisz ahaaaa!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 11:43   #4730
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Wrocławia, czy można gdzieś u nas stacjonarnie kupić lub odebrać coś przyzwoitego do higieny intymnej?
Ekodrogeria ma jakieś płyny chyba do higieny intymnej no i można podjechać i odebrać osobiście u matki właścicielki. No i chyba helfy też coś ma.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 11:54   #4731
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ekodrogeria ma jakieś płyny chyba do higieny intymnej no i można podjechać i odebrać osobiście u matki właścicielki. No i chyba helfy też coś ma.
No właśnie ani tu ani tu nic dla siebie nie znalazłam...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 13:16   #4732
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

przedwczoraj w rossie ekspedientka doradzała dwóm dziewczynom szampon i odżywke do włosów.....podobno najlepszy zestaw to dove nawet nie macie pojęcia ile razy otwierałam gębę, żeby się odezwać, ale przygryzałam język i nie wtrącałam się. Odeszłam od półki z szamponami, żeby tego nie słuchać, na dobre mi wyszło
A wczoraj byłam w tkmaxx - miałam w koszyku dwie maseczki neobio (odzywczą i odstresowującą ) i...... odłożyłam je i nic nie kupiłam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 13:19   #4733
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przedwczoraj w rossie ekspedientka doradzała dwóm dziewczynom szampon i odżywke do włosów.....podobno najlepszy zestaw to dove nawet nie macie pojęcia ile razy otwierałam gębę, żeby się odezwać, ale przygryzałam język i nie wtrącałam się. Odeszłam od półki z szamponami, żeby tego nie słuchać, na dobre mi wyszło
A wczoraj byłam w tkmaxx - miałam w koszyku dwie maseczki neobio (odzywczą i odstresowującą ) i...... odłożyłam je i nic nie kupiłam
Brawo. A ja byłam wczoraj u fryzjera podcięłam końcówki i na nowo się biorę za dbanie o włosy, zaczęłam już od wczoraj nakładając maskę z Alterry. Włosy jak na to, że o nie nie dbałam i tak były w super stanie, ta zimna woda jako zabezpieczenie przed rozdwajaniem naprawdę działa (o czym już zresztą pisałam).
W ogóle po tym jak znalazłam pierwszego siwego włosa i stałam jak wryta przez 10 minut to pomyślałam, że może czas zacząć farbować.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 13:25   #4734
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Brawo. A ja byłam wczoraj u fryzjera podcięłam końcówki i na nowo się biorę za dbanie o włosy, zaczęłam już od wczoraj nakładając maskę z Alterry. Włosy jak na to, że o nie nie dbałam i tak były w super stanie, ta zimna woda jako zabezpieczenie przed rozdwajaniem naprawdę działa (o czym już zresztą pisałam).
W ogóle po tym jak znalazłam pierwszego siwego włosa i stałam jak wryta przez 10 minut to pomyślałam, że może czas zacząć farbować.
dzięki
dumna jestem z siebie jak rzadko kiedy
Ty masz po prostu to szczęście, że masz zdrowe i mocne włosy z natury. Zazdrościć tylko nam zostalo
Ja tez musze farbnąć....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 13:29   #4735
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dzięki
dumna jestem z siebie jak rzadko kiedy
Ty masz po prostu to szczęście, że masz zdrowe i mocne włosy z natury. Zazdrościć tylko nam zostalo
Ja tez musze farbnąć....
My też jesteśmy dumne.
Za to nie mam innych zalet, które wy macie, np. wcięcie w talii, no i dekolt bardzo mi się starzeje. Za radą Korah smaruję, lekko peelinguję i nic, co raz gorzej wygląda. Ooo właśnie korzystając z okazji wiecie, co z szyją i dekoltem mogłabym zrobić? Już nawet koleżanka zwróciła mi uwagę, że on gorzej wygląda.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 15:03   #4736
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przedwczoraj w rossie ekspedientka doradzała dwóm dziewczynom szampon i odżywke do włosów.....podobno najlepszy zestaw to dove nawet nie macie pojęcia ile razy otwierałam gębę, żeby się odezwać, ale przygryzałam język i nie wtrącałam się. Odeszłam od półki z szamponami, żeby tego nie słuchać, na dobre mi wyszło
A wczoraj byłam w tkmaxx - miałam w koszyku dwie maseczki neobio (odzywczą i odstresowującą ) i...... odłożyłam je i nic nie kupiłam
ja też czasami mam chęć podejść i doradzić
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Brawo. A ja byłam wczoraj u fryzjera podcięłam końcówki i na nowo się biorę za dbanie o włosy, zaczęłam już od wczoraj nakładając maskę z Alterry. Włosy jak na to, że o nie nie dbałam i tak były w super stanie, ta zimna woda jako zabezpieczenie przed rozdwajaniem naprawdę działa (o czym już zresztą pisałam).
W ogóle po tym jak znalazłam pierwszego siwego włosa i stałam jak wryta przez 10 minut to pomyślałam, że może czas zacząć farbować.
Nie musi to być siwy siwy. Ja jak 15 lat miałam to miałam siwy włos, on po prostu był taki martwy, suchy, biedny. Wystarczylo go wyrwać i z głowy. To samo miałam przed maturą jak żyłam w dużym stresie. Wtedy miałam z 3 takie siwe włosy.

Dzisiaj wypróbowałam duet Natura Siberica dla włosów suchych i o ile szampon bardzo przyjemny (ale i tak chili najlepszy) to odżywka do tyłka Magnesia mówiła, że jej obciążyła troche włosy a ja miałam takie suche końce jakbym w ogóle nie nałożyła odżywki. Wypróbuję ją jeszcze w weekend jako maskę. Po wyschnięciu włosów musiałam wmasować olejek, inaczej byłaby masakra na głowie.
A jutro testuję duet szampon NS + maska z figą
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 15:29   #4737
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby derma poleciła mi to stosować 2 razy w tygodniu.
Ale nie 3 razy dziennie przez dłuuugi czas!
A na to Davercin i Benzacne - czyli full wypas ze specyfikami, które powinno się stosować z głową, a nie tak ooo...
Tak się nakręciłam, że jutro chyba do niej pójdę - po sprawiedliwość
Jak tam, czy sprawiedliwości stało się za dość

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Promocja na kosmetyki-mineralne.com :

W dniach 11-14 września specjalnie dla miłośników produktów Pixie, jak i dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z marką mamy specjalną promocję! Otrzymujecie od nas – 15% na wszystkie produkty Pixie. Na końcu zamówienia wystarczy wpisać kod rabatowy: SUNNYP15

Już od dzisiaj, każdy kto złoży w naszym sklepie zamówienie powyżej 70 zł, otrzyma darmową przesyłkę! Promocja trwa od 11 do 16 września włącznie.
Rozumiem, że dostajesz newsletter Będę prwdpd robić tam pędzlowe zakupy i marzy mi się jakieś promo

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
My też jesteśmy dumne.
Za to nie mam innych zalet, które wy macie, np. wcięcie w talii, no i dekolt bardzo mi się starzeje. Za radą Korah smaruję, lekko peelinguję i nic, co raz gorzej wygląda. Ooo właśnie korzystając z okazji wiecie, co z szyją i dekoltem mogłabym zrobić? Już nawet koleżanka zwróciła mi uwagę, że on gorzej wygląda.
A skąd wiesz, że my mamy jakieś zalety, jakbym mogla wymieniłabym każdą część swojego ciała, takie mam kompleksy, oczywiscie wyimaginowane jak i Twoje

Na dekolt kładź maseczki z glinkami, nie peelinguj, witaminka C działa cuda, ja to serum NuFountain używałam też na dekolt, działa równie rewelacyjnie, co na twarzy, wzmacnia. No i nawilżać, ale też nie przesadzać, bo to delikatna i cieńka skóra, więc nie można jej też przeciążać. Ja jak przesadzam z nadmiarem balsamów to mi na dekolcie wyskakują wypryski
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 15:34   #4738
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że my mamy jakieś zalety, jakbym mogla wymieniłabym każdą część swojego ciała, takie mam kompleksy, oczywiscie wyimaginowane jak i Twoje

Na dekolt kładź maseczki z glinkami, nie peelinguj, witaminka C działa cuda, ja to serum NuFountain używałam też na dekolt, działa równie rewelacyjnie, co na twarzy, wzmacnia. No i nawilżać, ale też nie przesadzać, bo to delikatna i cieńka skóra, więc nie można jej też przeciążać. Ja jak przesadzam z nadmiarem balsamów to mi na dekolcie wyskakują wypryski
Jejciu Korah przecież ja straszę na odległość. Ja taka kobieca jak chłop pod monopolowym czyli w ogóle. Chyba muszę przejść metamorfozę. Ale to nie na ten wątek.
Witaminka C mówisz? O kurde o tym nie wiedziałam, idę poszperać, co ta witamina robi na ciało.

Edit: I ja nie mam wyimaginowanych kompleksów. ^^
Edit2: Położyłabym na dekolt te algi, ale boję się, że znowu mnie zemdli.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-09-12 o 15:35
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 15:40   #4739
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
W ogóle po tym jak znalazłam pierwszego siwego włosa i stałam jak wryta przez 10 minut to pomyślałam, że może czas zacząć farbować.
Dopiero znalazłaś pierwszego siwego włosa? Ja pierwsze siwe miałam w wieku 18-19 lat Teraz już sporo, nawet nie liczę, bo za dużo, a mam 21 lat... Mam naturalnie bardzo ciemny brąz / teraz czarne włosy i wszystkie białe się odznaczają bardzo, ale podoba mi się ten efekt - moja mama (40 lat) ma połowę czarnych, a połowę białych włosów, bardzo fajnie to wygląda
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 15:42   #4740
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dopiero znalazłaś pierwszego siwego włosa? To ja chyba jestem dziwna. Pierwsze siwe miałam w wieku 18-19 lat Teraz już sporo, nawet nie liczę, bo za dużo, a mam 21 lat... Mam naturalnie bardzo ciemny brąz / teraz czarne włosy i wszystkie białe się odznaczają bardzo, ale podoba mi się ten efekt - moja mama (40 lat) ma połowę czarnych, a połowę białych włosów, bardzo fajnie to wygląda
Poszłam chyba po rodzinie ojca, ojciec ma 46 lat i ani jednego siwego włosa, identycznie miał dziadek, do śmierci nie miał ani jednego. Moja mama za to od 18 już ma siwe, babcia chyba nawet jeszcze wcześniej miała.
Kretka to ty młodsza ode mnie jesteś? Ja zawsze myślałam, że starsza. ^^
A co do kremu to przyznaje się bez bicia na stopach nie sprawdzałam, ale o dłonie bardzo, bardzo ładnie dba, a one teraz naprawdę trudne warunki przezywają i paznokcie mi się wzmocniły i nie wiem czy to nie zasługa tego kremu, bo nic innego nie używam, a diety nie zmieniłam.
Lecę na jogę, super się po niej czuję, bo jeszcze mamy tam medytację i pranajamę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-09-12 o 15:44
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.