Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-29, 19:10   #451
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Macie pomysł co mnie moze w nich tak masakrowac?
no chyba to po prostu podrażnienie czy wręcz alergia. Pewnie któryś składnik albo ich mieszanka tak na Ciebie działa. Już słyszałam o osobach uczulonych na aloes (a jest w tych chusteczkach) więc może to? bo nic szczególnego to tam więcej nie widzę. Nie ma nawet typowych substancji powierzchniowo czynychj (czyli myjących), którą trzeba by kategorycznie zmywać, ino ten emulgator Coco-Glucoside zbiera zanieczyszczenia.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja po żadnym micelu nie uzywam dodatkowych środków
raczej micelem zmywam (bardzo rzadko) dwufazę lub mleczko
no właśnie różne są te substancje czyszczące w micelach, ale myślę, że warto się wczytać, bo część z nich może wysuszać skórę. Tak mi się zdaje.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 19:25   #452
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no chyba to po prostu podrażnienie czy wręcz alergia. Pewnie któryś składnik albo ich mieszanka tak na Ciebie działa. Już słyszałam o osobach uczulonych na aloes (a jest w tych chusteczkach) więc może to? bo nic szczególnego to tam więcej nie widzę. Nie ma nawet typowych substancji powierzchniowo czynychj (czyli myjących), którą trzeba by kategorycznie zmywać, ino ten emulgator Coco-Glucoside zbiera zanieczyszczenia.

no właśnie różne są te substancje czyszczące w micelach, ale myślę, że warto się wczytać, bo część z nich może wysuszać skórę. Tak mi się zdaje.
w moim wypadku bingo!
kiedy ja zacznę czytać składy, a nie tylko nazwy i opisy
idiotka roku
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 19:42   #453
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
na fali Waszych zachwytów produktami l'oreala do ust korali, zapodam Wam taką nowość (fotki), może wygenerują się Wam całkiem nowe chciejstwa

coś mi to przypomina masełka Revlon, ale kolory jakieś chyba lepsze, ale ja to w ogól mam problem z kolorami
To może w ramach pokuszenia wrzucę zdjęcia odpowiednika z Maybelline, który de facto miał się/ ma pojawić u nas w maju .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Maybelline-Color-Whisper-Collection-Lipstick.jpg (53,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Maybelline-Color-Whisper-without-tops.jpg (37,7 KB, 91 załadowań)
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 19:46   #454
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
To może w ramach pokuszenia wrzucę zdjęcia odpowiednika z Maybelline, który de facto miał się/ ma pojawić u nas w maju .
1 od prawej - mhrrrauuu
może jeszcze 3 od lewej
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 19:56   #455
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
1 od prawej - mhrrrauuu
może jeszcze 3 od lewej
Pierwszą od prawej będę miała : http://www.musingsofamuse.com/2012/1...-swatches.html tu dobrze widać i jeszcze Lust for blush będzie moja .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 20:01   #456
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
To muszą mieć jakiś podrażniający składnik Przetestuję dzisiaj wieczorem, żeby podczas wyjazdu nie mieć niemiłej niespodzianki.

Ja właśnie po micelach używam choćby toniku. Dla mnie micel to jednak środek do zmywania nieczystości twarzowych
Każdy ma swoją "szkołę"
Ja też robię demakijaż micelem albo jakąś chusteczką, a potem żelem do mycia twarzy. Bez przemycia twarzy wodą czuję się niedomyta jakaś
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 20:28   #457
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Milko a ten pierwszy tusz to jakie kupowałaś? No bo mi się wydawało, że właśnie do tego link wklejałaś wcześniej
Bo ja właśnie ten kupiłam, przypomniałaś mi o nim bo dużo wcześniej na jego temat słyszałam. I właśnie się dziwiłam że go przy Placu Zbawiciela znalazłaś bo tam właśnie były wykupione
Kurczę, przepraszam, możliwe, że się pomyliłam w linkowaniu
Pierwszy - to Wibo zielony KLIK
a drugi to Lovely, żółty, ten który i Ty kupiłaś
Obydwa są chwalone
Przy Pl. Zbawiciela w ogóle nie znalazłam standu Lovely. Kupiłam go dzisiaj na Marszałkowskiej (Domy Towarowe Centrum), też obleciałam ilka Rossmannów.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
apropo's Wibo-ja baaardzo lubię ten tusz..ma swietną maleńką szczoteczke -swietna do dolnych rzęs. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...r-mascara.html
Ja ciekawa jestem jak się u mnie sprawdzi. Na razie używam MaxFactora 2000 kalorii (zazwyczaj kupuję w promocjach w SP) i jest OK.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja też robię demakijaż micelem albo jakąś chusteczką, a potem żelem do mycia twarzy. Bez przemycia twarzy wodą czuję się niedomyta jakaś
Mam dokładnie takie samo odczucie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 20:36   #458
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

U mnie wibo niestety się nie sprawdza, bo się osypuja brzydko. A szkoda bo bardzo fajnie wyglądają przez pierwsza godzinę najładniejsze rzęsy robił mi różowy.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 20:37   #459
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Mam te chusteczki, tez na promocji kupiłam kiedys, ale one na mnie wybitnie zle działają. Probowałam ustalic co to za zły skladnik maja, ale bez rezultatu, bo składu nie maja jakiegos długiego.

Zaraz po uzyciu na jakies 3 godziny (moze nawet wiecej, ale w koncu musialam sie zapackac podkladem, bo wyglądałam jak idz stad i nie wracaj ;] ) twarz pali mnie zywym ogniem, robi sie czerwona jak burak (dosłownie) i nawet troche puchnie. Potem wszystko wraca do normy. 3 razy próbowalam i 3 razy to samo. Makabra.

Macie pomysł co mnie moze w nich tak masakrowac?
moze byc ze aloes.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 20:51   #460
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ło matko Trochę mnie nie było a tu tyle nagadane
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 21:40   #461
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no chyba to po prostu podrażnienie czy wręcz alergia. Pewnie któryś składnik albo ich mieszanka tak na Ciebie działa. Już słyszałam o osobach uczulonych na aloes (a jest w tych chusteczkach) więc może to? bo nic szczególnego to tam więcej nie widzę. Nie ma nawet typowych substancji powierzchniowo czynychj (czyli myjących), którą trzeba by kategorycznie zmywać, ino ten emulgator Coco-Glucoside zbiera zanieczyszczenia.

no właśnie różne są te substancje czyszczące w micelach, ale myślę, że warto się wczytać, bo część z nich może wysuszać skórę. Tak mi się zdaje.

u mnie to raczej nie aloes, bo uzywam tez z tej linii kremu aloesowego i nic mi nie jest, a wrecz pieknie łagodzi
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 22:43   #462
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Przetestowałam te chusteczki do demakijażu Alterry i wszystko jest ok. Nic mnie nie szczypało, ani skóra twarzy, ani oczy/okolice oczu. Jedna chusteczka bardzo ładnie zmyła mi tę pierwszą, "najgrubszą" warstwę makijażu. Tylko ze zmyciem tuszu do rzęs było gorzej. Pewnie potrzebowałabym drugiej chusteczki. Pierwsze wrażenie - bardzo dobre
Demakijaż rzęs zrobiłam dwufazowym płynem własnej roboty (dzięki Ranko , płyn jest banalnie prosty w zrobieniu; zamówiłam sobie na DOZie rybki - będę miała do następnej porcji )

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Kupiłam dzisiaj pędzel do podkładu mineralnego Sephory z 40% rabatem. Oddałam pani jakiś stary pędzelek do makijażu oczu i pani zaproponowała mi, że mogę śmiało wybierać różne kosmetyki (nie tylko pędzel za pędzel). Byłam w Sephorze na Nowym Świecie, centra handlowe omijałam dzisiaj szerokim łukiem.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 00:54   #463
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
U mnie wibo niestety się nie sprawdza, bo się osypuja brzydko. A szkoda bo bardzo fajnie wyglądają przez pierwsza godzinę najładniejsze rzęsy robił mi różowy.
Przeczytałam teraz trochę recenzji zielonego Wibo i faktycznie dziewczyny piszą, że się osypuje. Na szczęście zapłaciłam za niego ok. 5 zł więc katastrofy nie będzie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 05:51   #464
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Przeczytałam teraz trochę recenzji zielonego Wibo i faktycznie dziewczyny piszą, że się osypuje. Na szczęście zapłaciłam za niego ok. 5 zł więc katastrofy nie będzie.
...
czy ja wiem,osypuje się jak zaczyna się starzeć,można dodac kapke duralina wtedy...miałam juz moze z 10 opakowan ,za tą cene nie ma problemu z wymianą tuszu po 3mc moim zdaniem.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 06:55   #465
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

super Milko ze zrobilas - u mnie dawal rade . ale musze zrobic nowy bo juz sie skonczyla poprzednia porcja
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 07:26   #466
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
super Milko ze zrobilas - u mnie dawal rade . ale musze zrobic nowy bo juz sie skonczyla poprzednia porcja
Ranko - podasz "przepis" na ten płyn dwufazowy?? Bo mnie bardzo zaciekawiłaś
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 07:35   #467
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

przepis wzielam z bloga:
http://zolzanna.blogspot.com/2012/07...wy-pyn-do.html

tylko ja nie mam rybek wiec nie dodawalam ale swietnie zmywa tusz
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 07:46   #468
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
przepis wzielam z bloga:
http://zolzanna.blogspot.com/2012/07...wy-pyn-do.html

tylko ja nie mam rybek wiec nie dodawalam ale swietnie zmywa tusz
Ślicznie dziękuję
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 08:44   #469
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Przetestowałam te chusteczki do demakijażu Alterry i wszystko jest ok. Nic mnie nie szczypało, ani skóra twarzy, ani oczy/okolice oczu. Jedna chusteczka bardzo ładnie zmyła mi tę pierwszą, "najgrubszą" warstwę makijażu. Tylko ze zmyciem tuszu do rzęs było gorzej. Pewnie potrzebowałabym drugiej chusteczki. Pierwsze wrażenie - bardzo dobre
....
to super

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
...Kupiłam dzisiaj pędzel do podkładu mineralnego Sephory z 40% rabatem. Oddałam pani jakiś stary pędzelek do makijażu oczu i pani zaproponowała mi, że mogę śmiało wybierać różne kosmetyki (nie tylko pędzel za pędzel). Byłam w Sephorze na Nowym Świecie, centra handlowe omijałam dzisiaj szerokim łukiem.
pewnie interpretacja Regulaminu ciut zależy od tego także, jak daleką wolność daje kierownik, to działa we wszystkich firmach - wiem coś o tym
a tak BTW, mam wrażenie, że z warszawskich Sephor to jedna z tych z najfajniejszą obsługą, to właśnie na Nowym Świecie
ostatnio jak byłam i wprost pani powiedziałam, że nic konkretnie, że na testy/rozejrzenie się tylko, to i tak miło mi się z nią gadało, pokazywała mi różności, bez jakichkolwiek znamion wciskania 'a może jednak' i jeszcze fajnych próbek mi nadawała i bardzo miło się pożegnałyśmy - byłam pod wrażeniem

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
przepis wzielam z bloga:
http://zolzanna.blogspot.com/2012/07...wy-pyn-do.html

tylko ja nie mam rybek wiec nie dodawalam ale swietnie zmywa tusz
fajne, choć nie bardzo widzę sens dezynfekcji buteleczki, a tym bardziej jałowej wszak strzykawki

i tak se myślę, że może na tym czas przetestować kosmetyk własnej roboty
bym użyła hydrolatu jednak z róży, bo chyba dla wrażliwego suchoskórca to lepsze? ...

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

i w temacie

Douglas On-line:

prezent do zakupu powyżej 150 pln: spray zwiększający objętość włosów, 62 g, Alterna HairCare
kod: ALTERNA
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 11:21   #470
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kurczę, przepraszam, możliwe, że się pomyliłam w linkowaniu
Pierwszy - to Wibo zielony KLIK
a drugi to Lovely, żółty, ten który i Ty kupiłaś
Obydwa są chwalone
Przy Pl. Zbawiciela w ogóle nie znalazłam standu Lovely. Kupiłam go dzisiaj na Marszałkowskiej (Domy Towarowe Centrum), też obleciałam ilka Rossmannów.
Spoko, ja chciałam ten zólty, bo ma mieć właściwości podkręcające . A ja w ogóle nie zajarzyłam że Wibo i Lovely to dwie odrębne firmy, więc chyba szukałam nie na tym standzie
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 12:06   #471
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
czy ja wiem,osypuje się jak zaczyna się starzeć,można dodac kapke duralina wtedy...miałam juz moze z 10 opakowan ,za tą cene nie ma problemu z wymianą tuszu po 3mc moim zdaniem.
U mnie niestety osypywaly się od razu. Za 5 zł to mógłby się dla mnie po miesiącu starzec
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 12:33   #472
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
czy ja wiem,osypuje się jak zaczyna się starzeć,można dodac kapke duralina wtedy...miałam juz moze z 10 opakowan ,za tą cene nie ma problemu z wymianą tuszu po 3mc moim zdaniem.
Dzięki za info Zobaczę jak będzie u mnie.
Może różnice w kwestiach osypywania u różnych osób wynikają ze świeżości tuszu lub jego otwierania/nieotwierania w Rossmanie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
super Milko ze zrobilas - u mnie dawal rade . ale musze zrobic nowy bo juz sie skonczyla poprzednia porcja
Jest świetny, ja na razie tez mam bez rybek i jest super.
Zrobiłam z hydrolatu różanego, oliwki hipp i dodałam kilka kropel olejku rycynowego.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
pewnie interpretacja Regulaminu ciut zależy od tego także, jak daleką wolność daje kierownik, to działa we wszystkich firmach - wiem coś o tym
a tak BTW, mam wrażenie, że z warszawskich Sephor to jedna z tych z najfajniejszą obsługą, to właśnie na Nowym Świecie
ostatnio jak byłam i wprost pani powiedziałam, że nic konkretnie, że na testy/rozejrzenie się tylko, to i tak miło mi się z nią gadało, pokazywała mi różności, bez jakichkolwiek znamion wciskania 'a może jednak' i jeszcze fajnych próbek mi nadawała i bardzo miło się pożegnałyśmy - byłam pod wrażeniem

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------



fajne, choć nie bardzo widzę sens dezynfekcji buteleczki, a tym bardziej jałowej wszak strzykawki

i tak se myślę, że może na tym czas przetestować kosmetyk własnej roboty
bym użyła hydrolatu jednak z róży, bo chyba dla wrażliwego suchoskórca to lepsze? ...
Na pewno wiele zalezy od ludzi, którzy pracują w danej S Ja też lubię tam obsługę, panie były wczoraj bardzo sympatyczne.

Ja nie odkażam/dezynfekuje aż tak tych pojemniczków, po prostu myję i suszę, i jest OK. Bez przesady Tak samo, gdy robię jakieś toniki.

Polecam ten płyn dwufazowy, bardzo dobrze zmywa, jest super prosty w wykonaniu i tani

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
U mnie niestety osypywaly się od razu. Za 5 zł to mógłby się dla mnie po miesiącu starzec
Może jakiś felerny egzemplarz
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 13:27   #473
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jassjass Pokaż wiadomość
Likwidują i z Krakowa uciekają. W ogóle w tym Krakowie mało co jest, co chwilę coś likwidują


The Balmu troszkę było - dużo cieni, parę róży i rozświetlaczy Betty - Lou (ten złoty)

Bony można jeszcze wykorzystać, ponoć do połowy czerwca, tylko nie ma za bardzo na co
Wiem, że odkopuję odpowiedź sprzed kilku stron, ale chciałam podziękować za pomoc. Przejadę się jutro, w takim razie .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:09   #474
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny czy ta promocja w sephorze to wymienić można np.tusz z innej firmy np.loreal na sephorowy?
A druga sprawa to czy można oddać np.tusz,a kupić o 40% lakier? Bo wg regulaminu nie,ale czy na pewno?
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:38   #475
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Milko mozliwe rossmany maja niestety w większości niezabezpieczone kosmetyki, a kultura kupowania u nas niestety jest na poziomie zenujacym, mimo ze tester leży obok to panie namiętnie otwierają co się da . Miałam chyba 3 tusze wibo, i wszystkie mi się od razu sypaly, więc albo to moja cecha osobnicza albo trafiłam na otwarte wcześniej tusze.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:17   #476
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ta promocja w sephorze to wymienić można np.tusz z innej firmy np.loreal na sephorowy?
A druga sprawa to czy można oddać np.tusz,a kupić o 40% lakier? Bo wg regulaminu nie,ale czy na pewno?
1. Tak
2. Tak, https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post41053443

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Milko mozliwe rossmany maja niestety w większości niezabezpieczone kosmetyki, a kultura kupowania u nas niestety jest na poziomie zenujacym, mimo ze tester leży obok to panie namiętnie otwierają co się da . Miałam chyba 3 tusze wibo, i wszystkie mi się od razu sypaly, więc albo to moja cecha osobnicza albo trafiłam na otwarte wcześniej tusze.


Mi ten zielony tusz też się strasznie sypał Zółty już ma kilka miesiecy i nic sie z nim nie dzieje
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:48   #477
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ta promocja w sephorze to wymienić można np.tusz z innej firmy np.loreal na sephorowy?
A druga sprawa to czy można oddać np.tusz,a kupić o 40% lakier? Bo wg regulaminu nie,ale czy na pewno?
Wiele zależy od pani w Sephorze. Myślę, że warto spróbować - oddać tusz i kupić lakier. Ja oddając jeden pędzelek mogłam wybrać kilka produktów (wybrałam jeden, bo niczego innego sephorowego nie potrzebowałam).

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Milko mozliwe rossmany maja niestety w większości niezabezpieczone kosmetyki, a kultura kupowania u nas niestety jest na poziomie zenujacym, mimo ze tester leży obok to panie namiętnie otwierają co się da . Miałam chyba 3 tusze wibo, i wszystkie mi się od razu sypaly, więc albo to moja cecha osobnicza albo trafiłam na otwarte wcześniej tusze.
Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Mi ten zielony tusz też się strasznie sypał Zółty już ma kilka miesiecy i nic sie z nim nie dzieje
To pewnie ten zielony Wibo tak ma.
Czytałam recenzje i żółty Lovely ma lepsze opinie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:56   #478
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

kupowała któraś tutaj Poshe?
mam mam ochotę wypróbować ten utwardzacz i capnąć przy okazji China Glaze Texture...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 16:25   #479
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja z zalem musze przejsc na tryb oszczedzania. Na pocieszenie wykupilam sobie zabieg mani-pedi za 15 zl .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 17:42   #480
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41073953]Ja z zalem musze przejsc na tryb oszczedzania. Na pocieszenie wykupilam sobie zabieg mani-pedi za 15 zl .[/QUOTE]
Bardzo miłe pocieszenie
Co do trybu oszczędzania to od czerwca poszczę zakupowo - kosmetycznie. Nawet plan w kompie sobie przygotowuję specjalny - z listą rzeczy, które mam, by do głowy mi nie przyszedł ponowny zakup.
Będę sobie odliczać dni, jak przy rzucaniu nałogu

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-05-30 o 18:03
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.