Sephora, Professionnel, Pędzel do podkładu mineralnego i płynnego nr 45

Sephora, Professionnel, Pędzel do podkładu mineralnego i płynnego nr 45

Pojemność 1 szt

Pędzel wszystko w jednym dostosowany do każdego rodzaju konsystencji podkładu (w płynie, w kremie, w pudrze) dzięki jakości włosia.
Przeznaczenie : Pędzel do twarzy do aplikacji podkładów o różnej konsystencji.
Włosie : Syntetyczne włosie dostosowane do każdego rodzaju konsystencji podkładu
Użycie : Lekko zaokrąglony kształt i gęste włosie umożliwiają łatwą i jednolitą aplikację produktu na całej twarzy.
Aluminiowa nasadka, drewniany uchwyt.

Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Multifunkcjonalny pędzel

Pędzel Sephory o numerze 45 poleciła mi pani konsultantka. Akurat kupowałam podkład od Hourglass Vanish Liquid Seamless Foundation i nie miałam do niego odpowiedniego pędzla. Pani w Sephorze stwierdziła, że ten pędzel będzie idealny i nada się także do innych fluidów. Zazwyczaj nie jestem przekonana do porad konsultantek w Sephorze, jednak tutaj się nie zawiodłam.

Pędzel o numerze 45 rzeczywiście nadaje się do różnych podkładów, nie tylko tych płynnych. Kiedyś testowałam podkład w sztyfcie i do jego aplikacji użyłam właśnie pędzla Sephory. W tym przypadku sprawdził się świetnie. Pędzel nr 45 jest zbity i ma okrągły kształt. Wykonano go z bardzo miękkiego, przyjemnego w dotyku włosia, co znacznie ułatwia jego mycie. Swój egzemplarz zakupiłam 1,5 roku temu i do tej pory wygląda jak nowy. Przede wszystkim w ogóle nie gubi syntetycznego włosia, co często ma miejsce w przypadku innych pędzli. Poza tym produkt Sephory posiada solidną, ale lekką czarną rączkę.

To, co podoba mi się w pędzlu nr 45, to jego wielofunkcyjność. Poza podkładami (tymi mineralnymi, płynnymi czy w sticku) świetnie nadaje się do aplikacji różu w pudrze czy kremie, a także bronzera w sztyfcie. Co najważniejsze, nakładanie nim produktów jest bardzo przyjemne i łatwe. Wiele pędzli do twarzy przy aplikacji produktu często zostawia smugi lub nieestetyczne plamy. Szczególnie zdarza się to wtedy, gdy nie jesteśmy jeszcze wprawione w makijażu. W przypadku pędzla nr 45 na pewno nie zrobimy sobie krzywdy. Tak jak mówiłam wcześniej aplikacja produktów za jego pomocą jest naprawdę prosta. Podkład czy też inne produkty będą idealnie rozblendowane na twarzy.

O ile dobrze pamiętam pędzel w regularnej cenie jest dosyć drogi. Ja na promocji zapłaciłam za niego ok. 30 zł. Nie mogę znaleźć tego pędzla na stronie internetowej, ale jestem prawie pewna, że widziałam go ostatnio w jednej z perfumerii Sephory. Tak więc jeśli zobaczycie go stacjonarnie, zastanówcie si e nad jego zakupem. Moim zdaniem naprawdę warto jest go mieć w swojej kolekcji, ponieważ wyróżnia się trwałością i jakością wykonania,

Uniwersalny

Pędzel, który może służyć zarówno do nakładania podkładu, jak i różu, pudru i rozświetlacza.

Uwielbiam go za jego uniwersalność i za to, jak się spełnia w każdej roli. Ma miękkie włosie, które łatwo się myje i pielęgnuje. Włoski nie wypadają. Pędzel jest bardzo porządnie wykonany.

Łatwo się nim manewruje i łatwo można stworzyć makijaż, nawet dla osób początkujących. Bardzo polecam. Jedynym minusem jest cena, ale za dobrą jakość warto jest zapłacić więcej.

pędzel do wszystkiego

Nie mam zbyt dużej kolekcji pędzli, ale ten wręcz uwielbiam i używam do wszystkiego. Puder, bronzer, rozświetlacz, róż... Nie niszczy się mimo częstego mycia, włosie jest bardzo miękkie i elastyczne.

Wysoka jakość i uniwersalność.

Bardzo wysoka jakość wykonania, miekkie, przyjemne w dotyku włosie. Używam go od kilku miesięcy i jest to mój ulubieniec. Pomimo wielokrotnego mycia pędzla - wyglada jak nowy, włoski nie wypadają. Dla porównania - z podobnym pędzlem od Hakuro po wielu myciach musiałam się niestety pożegnać. Produkt Sephory jest nie do zdarcia. Dodatkowo przez swój kształt jest uniwersalny i ma wiele zastosowań.

Idealny

Chodź cena produktu na pierwszy rzut oka zwaliła mnie z nóg ale pomyślałam a co tam raz nie zawsze można . I nie żałuję wogole tej decyzji pędzelek jest genialny.
Nie robi plam , nie marzę podkładu , i co dla mnie najważniejsze nie rwie się czyli włosie nie schodzi wraz bz nakładanym podkładem .
Polecam naprawdę jeśli go nie masz powinnaś go mieć ,a twój makijaż będzie perfekcyjny.

polecam

Kupiłam ten pędzel pod wpływem recenzji na wizażu.Uzywam do płynnego podkładu Maca który wczesniej nakładałam palcami bądź gabeczką.Podkład nałozony pedzlem zachowuje sie zupełnie inaczej.Jest trwalszy i wyglada bardzo naturalnie.Idealnie stabia sie ze skórą.
Pędzel jest mięciutki i miły w dotyku.Nie traci włosków.Myje go codziennie i nic się z nim nie dzieje.Lekko wilgotny również spełnia swoje zadanie.
Obawiałam się że bedzie pochłaniał zbyt duzą ilosć podkładu ale nic takiego sie nie dzieje.Ideał:)

Pędzel do wszystkiego

To chyba najlepsza rzecz marki Sephora - ten pędzel robi wszystko :)

Nadaje się do podkładów płynnych i minerałów, może być też do różu i rozswietlacza jeśli delikatnie opsuszymy nim skórę.

Myje go często nic się z nim nie dzieje, włoski nie wypadają.

Ultra delikatny i przyjemny.

Uwielbiam go i zawsze mam przy sobie, Polecam!

znakomity

jeden z moich ulubionych pędzli ze względu na swoją wielofunkcyjność. serio, radzi sobie z każdą konsystencją produktu, czy jest płynny czy w kamieniu, tym pędzlem aplikacja jest bardzo prosta, przyjemna i równomierna

Must have

Preferuję make-up no make-up, więc pędzel nie musi być „wow”. Doceniam jednak ten konkretny produkt, głównie ze względu na to, że pasuje właściwie do każdego rodzaju podkładu. Sama testowałam go przy okazji zwykłego pudru, ale pożyczyłam siostrze i ta przetestowała go pod kątem bardziej płynnych i kremowych podkładów. Efekt zawsze był ten sam - idealne rozprowadzenie. Na plus trzeba zaliczyć także jego ładne wykonanie i fakt, że nie wylatuje z niego włosie.

Pędzel do wszystkiego

Pomimo swojej nazwy idealnie sprawdza się do nakładania każdego rodzaju podkładu - od płynnych po sypkie. Dobrze leży w ręce i pozwala na precyzyjną aplikację kosmetyku. Włosie jest miłe i w dotyku i sprawia, że codzienny makijaż staje się jeszcze przyjemniejszy.

Super

Bardzo lubię pędzle Sephora. Są miękkie, niesamowicie trwałe i odporne na może niezbyt dobre traktowanie ;)
Używam go zarówno do płynnych podkładów, jak i do pudrów i podkładów mineralnych, sypkich i w kompakcie. Wszystko ślicznie nakłada i rozciera, nie podrażniając skóry.

swietny

jeden z moich ulubionych pędzli. Baaardzo mięciutkie włosie, więc i aplikacja przyjemna. Używam do podkładów, ale czasami, gdy brakuje czasu, również do bronzera. W obu przypadkach sprawdza się świetnie