Co na zmiejszenie brzucha u MʯCZYZNY? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-02-24, 01:45   #31
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomo¶ci: 5 689
Dot.: Co na zmiejszenie brzucha u MʯCZYZNY?

Maripossa i jak sytuacja?Twuj TZ chodzi na si³ownie?Bo mój taki widze postêp.
architekt80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-24, 05:01   #32
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: Co na zmiejszenie brzucha u MʯCZYZNY?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Poka¿ wiadomo¶æ
Mrowka Zeta, chcialbys zeby Twoj partner tak sie do Ciebie zachowywal? Wyobrazam sobie, jakby dziewczyna zalozyla watek, ze jej partner tak ja probuje zmotywowac... na strzepy (werbalnie) by zostal rozerwany, na strzepy...

Maripossa, nie wiem naprawde jak Ci pomoc
Wykraka³em Na intymnym jest w±tek, dziewczyna pisze "ogólnie mój ch³opak mówi ¿e mu siê podobam, ale czasem mówi ¿e chce ¿ebym nieco schud³a, szczególnie przy fast foodzie. Oczywi¶cie na typa gromy lec± Mrówka Zeta, mo¿e tam wpadniesz i napiszesz, ¿e to jest metoda, jak± sama by¶ poleci³a ?

Tak ogólnie, to za tydzieñ wracam na si³owniê sialalalala Tak siê chcia³em pochwaliæ
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-28, 14:39   #33
mrówka_zeta
Raczkowanie
 
Avatar mrówka_zeta
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 243
Dot.: Co na zmiejszenie brzucha u MʯCZYZNY?

oj wyrak ewidentnie masz problem z interpretacja moich wypowiedzi. metode ta polecilam dziewczynie, ktora jest w powaznym zwiazku z mezczyzna, planuje z nim przyszlosc, martwi sie o jego wyglad i zdrowie. skoro probowala zachecic go do odchudzania na wiele roznych sposobow a ten nic, to czemu nie sprobowac dotrzec do niego za pomoca ostrzejrzych slowek? widzi sie w koncu w lustrze, sam nie potrafi sie zmobilizowac a wszelkie rady z ust swojej dziewczyny bagatelizuje...to moze te ostrzejrze slowka cos mu uswiadomia.

dziewczyna z tamtego watku jest w zupelnie innej sytuacji. jest swiadoma swojej nadwagi, odchudza sie. chlopak w chwili zwatpienia wyskoczyl do niej z glupim tekstem. nie potrafil docenic tego ze dziewczyna sie starala do tej pory, nie potrafil jej wesprzec. w takiej sytuacji mozna sie zastanowic co on soba reprezentuje.

radzilabym ci czytac uwazniej i nie odnosic mojej wypowiedzi do wszelkich watkow dot. odchudzania. no chyba ze wszystkie watki dot. odchudzania wrzucasz do jednego worka.
__________________
I'm not angel, I'm not devil, I'm something in between...
mrówka_zeta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-28, 22:53   #34
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomo¶ci: 5 689
Dot.: Co na zmiejszenie brzucha u MʯCZYZNY?

Super Wyrak ¿e wracasz na si³ownie. Dla zdrowia warto .




A za co masz bana tymczasowego?
architekt80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-21, 12:48   #35
bikerr5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Co na zmiejszenie brzucha u MʯCZYZNY?

Cytat:
Napisane przez Maripossa Poka¿ wiadomo¶æ
Alez ja wiem co on powinien jesc... sama dietetyke na studiach mialam, iwec mniej wiem z tym, ze on NIC z tych rzeczy nie lubi!! i myslalam, ze jak dietetyk do niego przemowi jakos inaczej, bez emocji to moze to cos da...
On nie zje twarogu bo bleee, sera na kanapce z pomidorem tez nie, bo sera takiego nie lubi (tylko stopiony jak na zapiekance), zupe to raz w tyg.jada i to u mnie, bo zup nie lubi - duuuzo by wypisywac czego nie lubi... On moglby jesc na obiad kotleta usmazonego na czarno (!) z frytkami albo ziemniakami podsmazonymi albo spaghetti, risotto, pizze, kielbase smazona (tez spalona), u mnie jeszcze czasem jada pulpety w sosie z ziemniakami...ehh lubi owszem jesc swieze surowki
No ale widzici chyba, ze cos tu trzeba zrobic, zeby te dania ktore lubi zastapic czyms mniej szkodliwym i ROWNIE smacznym dla niego
Jestescie facetami, pewnie tez lubicie jesc takie rzeczy jak, ktore tu wymienilam, czym by to mozna zastapic??

On jest naprawde ograniczony jesli chodzi o jedzenie... kotleta zje ale np.nogi z kurczaka juz nie baaardzo wielu rzeczy nie lubi, ktore sa zdrowe... mam go faszerowac na sile czyms czego nie lubi??
Witam sam jestem facetem i mam problem z du¿ym brzuchem co prawda walczê z nim od 3 tygodni ale ciê¿ko by³o mi zacz±æ. Widzê ¿e macie problemy ze swoimi facetami ¿e na si³ownie nie pojdzie ¿e nie zje tego itp. Ja by³em taki sam nie chcia³em s³yszeæ o si³owni czy o jakim¶ dziwnym ¿arciu dla mnie by³a pizza spagetti i kebaby no i oczywi¶cie browar.Ale co siê sta³o ¿e od 3 tygodni regularnie odwiedzam basen i w domu æwiczê!!!Szli¶my z moj± kobiet± pla¿± obejrza³a siê za naprawdê fajnym facetem (sam siê za nim obejrza³em,bez ¿adnych podtekstów proszê) brzuch p³aski nawet nie wyrze¼biony jako¶ specjalnie ramiona fajne plecki itp. Pomy¶la³em wtedy tak nie wiele trzeba ¿eby siê podobaæ innym, bo przecie¿ ka¿dy chce siê podobaæ innym. W moim przypadku to by³ cios w moj± ura¿on± dumê i od tego siê zacze³o a zacze³o siê trzy tygodnie temu regularnie 2 razy w tygodni basen æwiczê w domu za³o¿y³em siê ¿e do grudnia 2011 bêdê mia³ wyrze¿biny brzuch. Zaznaczam ¿e mam 2 ma³ych dzieci i oboje z ¿on± pracujemy ciê¿ko jest po pracy siê wyrwaæ lepiej by³oby pole¿eæ przed tv i popijaæ piwko.70% to twoja silna wola kolejne 20% to wsparcie najbli¿szej osoby kolejne 10% samo przychodzi. Pozdrawiam was dziewczyny mo¿e obejrzyjcie siê za fajnym facetem w jego obecno¶ci a nawet skomêtujcie zobaczycie to dzia³a jak p³achta na byka
bikerr5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-22, 14:05   #36
syntia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Co na zmiejszenie brzucha u MʯCZYZNY?

Witam wszystkich borykaj±cych siê z problemem "ci±zy spo¿ywczej" u faceta! Ja meczê sie ju¿ rok... Na pocz±tku robi³am male aluzje ze np. "by³am bym zadowolona z kalorywera, ze mnie to krêci itd", niestety ¿adnego odezwu nie by³o, zacze³am smielej mówiæ o tym ze martwiê sie o jego zdrowie i ¿e posz³abym z nim razem na si³ownie lub fitness ... no widzia³am poca³owan± klamkê. Wszyscy jego znajomi nawet dokuczali mu o jego nadwagê, ze mnie siê nawet przykro robi³o, jemu napewno tez. Ale dalej do niego to nie dochodzi³o... Raz na imprezie pêk³y mu spodnie (wiadomo gdzie) i zastanawia³ siê dlaczego, na to ja mu odpowiedzia³am ze musia³ przybraæ na wadze... Wtedy ju¿ widzialam ze zmartwi³ sie i powiedzia³, ¿e zapisuje siê na si³ownie. iiiii dalej nic, mnie ju¿ tez to bardzo mêczy³o, mia³am dni kiedy bardzo mi to przeszkadza³o jak i dni kiedy w ogóle nie mialo to dla mnie znaczenia. Ale w akcie desperacji zagra³am najciê¿sz± kart±, mianowicie powiedzia³am mu ¿e mnie ju¿ nie pociaga i nie odczuwam ochoty na zbli¿enia... Ze jesli chce bym z nim by³a to musi o siebie zadbaæ. Dodam ze ja jestem zgrabn±, atrakcyjn± dziewczyn± za któr± ogladaj± sie inni, lecz chce tylko jego... te argumenty bardzo go zabola³y z czego zdawalam sobie wczesniej sprawê, gdzy¿ on obiera to tak " ona mnie nie akceptuje, co¶ jest nie tak", oczywi¶cie najpierw by³ atak na mnie i obraza, jednak odzew by³ szybki na drugi dzieñ ju¿ by³ ju¿ na si³owni... Pewnie myslicie ze juz by³o cacy od tego momentu.... oj NIE NIE... Od tego momentu mine³o 9 miesiêcy i s±dze ze nawet jeszcze przyty³... JUz nie mam pomys³u ¯ADNEGO a dodam ze nie chce zrywac z tego powodu bo to glupie... Ostatnio da³am sobie na tapetê telefonu faceta z extra klat± ... On t zauwa¿y³ lecz to te¿ nie dzia³a... Ju¿ tyle postów przeczyta³am, ¿e pewnie nawet zaden facet nie jest mi w stanie pomóc lub poddaæ propozycje co zrobiæ z moim przypadkiem...

MO¿e powinnam wzbudzic w nim zazdro¶æ i umówiæ z jakim¶ koleg± z parcy? Nie wiem trochê to dziecinne... Ale kiedy ju¿ tyle próbujesz i nic nie odnosi skutku to chwytasz sie wszystkiego..

¯ycze wam powodzenia :P
syntia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.