przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-03, 19:02   #991
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Moze jednak ktos może polecic jakis szampon <nie chodzi mi o jakis specjalistyczny, nie mam łojotoku>..?
karamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 19:17   #992
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Kupiłam dzis ten lotion Seboradin...zobaczymy, jak się będzie sprawował.
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 19:27   #993
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
też miałam problem z nakładaniem Seboradinu
zgodnie z radą koleżanek z forum, lotion nakładam na skórę pipetką

pipetką?
masz na myśli taka prawdziwą pipete?
to na ile cm3 ona ma byc?
w sumie w naszym laboratorium jest tego sporo.. no ale i by musiała byc gruszka albo pompka...a tyle nie drapsne


w tym tyg ide do dermatologa
mam nadzieje, ze tym razem cos poradzi
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 22:59   #994
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez brzoooza88 Pokaż wiadomość
pipetką?
masz na myśli taka prawdziwą pipete?
to na ile cm3 ona ma byc?
w sumie w naszym laboratorium jest tego sporo.. no ale i by musiała byc gruszka albo pompka...a tyle nie drapsne


w tym tyg ide do dermatologa
mam nadzieje, ze tym razem cos poradzi
mam taką malutką pipetkę z odżywki do paznokci firmy Wibo
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 16:28   #995
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
mam taką malutką pipetkę z odżywki do paznokci firmy Wibo

aaaaaaaaaaa
myślałam, ze chodzi Ci o tą taką prawdziwa, która wykorzystuje się w laboratorium
hehe
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 11:06   #996
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja nakładam Seboradin za pomocą buteleczki po sprayu Avonu, był kiedyś taki spray odświeżający włosy, każda mała butelka np. po odżywce w sprayu będzie bardzo dobra. Spryskuję wybrane miejsca, wcieram i suszę, zapachu żadnego nie ma - używam szamponu Joanna normalizującego z serii Apteczka Babuni, 2 razy w tygodniu szamponu przeciwłupieżowego Kerium La Roche Posay (dostałam próbki od dermatologa, który stwierdził, że szybkie przetłuszczanie może być spowodowane pojedynczymi łuskami łupieżu) i lotionu.
Włosy wytrzymują 2 dni - myję co drugi dzień, a kiedyś musiałam codziennie.
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:55   #997
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Gdzie można dostac ten szampon Joanna normalizujący z serii Apteczka Babuni? Byłam w Rossmanie w Galerii Centrum i nie było. W Super Pharm tez nie widziałam...
Ma dobre opinie na KWC wiec chciałabym spróbowąc...
karamba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 20:58   #998
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Gdzie można dostac ten szampon Joanna normalizujący z serii Apteczka Babuni? Byłam w Rossmanie w Galerii Centrum i nie było. W Super Pharm tez nie widziałam...
Ma dobre opinie na KWC wiec chciałabym spróbowąc...
Karamba, widzę, że jestes z Warszawy. Dużo kosmetyków wraz z ampułkami z serii "Apteczki Babuni" jest w sklepiku w podziemiach pomiędzy metrem Centrum a przystankiem tramwajowym (te podziemia). Ten sklepik znajduje się mniej więcej naprzeciwko wyjścia na przystanek tramwajowy, skąd jedzie się w kierunku Ronda Waszyngtona (nie ten na rogu, naprzeciwko kiosku i bankomatu). W tym sklepiku jest masa kosmetyków, na witrynie rzucaja się w oczy opakowania perfum oraz ich podróbek. Zerknij na witryne po prawej stronie od drzwi, tam zobaczysz mase rzeczy z tej serii.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 21:05   #999
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

O, dzięki! : )
Własnie w Centrum bywam Na pewno poszukam tego sklepu
karamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 21:08   #1000
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
O, dzięki! : )
Własnie w Centrum bywam Na pewno poszukam tego sklepu
No problem . Ja każdego ranka wychodząc z metra ide na tramwaj i zwykle zbaczam do tego sklepiku, aby sie przez szybę pogapić. Nawet wiem, po której stronie drzwi są te kosmetyki...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 10:16   #1001
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Talking Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Gdzie można dostac ten szampon Joanna normalizujący z serii Apteczka Babuni? Byłam w Rossmanie w Galerii Centrum i nie było. W Super Pharm tez nie widziałam...
Ma dobre opinie na KWC wiec chciałabym spróbowąc...
Witam ja stosowałam Szampon noramlizujący z Apteczki babuni tylko raz nie myłam codzienie wlosów raz pomógł i strasznie wręcz straszliwie zaczeły mnie wypadać po nim włosy strasznie wysusza ja mam farbowane włosy i mam kałtuny po nim. Teraz robie tak myje 1raz nim odrosty przy korzeniach a pozniej myje całośc szamponem z echolines owszem codzienie to robie niestety podobnie jest bardzo dobry ziołowy szampon z Rene Future ale koszt 60 zl moja kolezanka myje co 4 dni a myła codziennie ale dla mnie jest zadrogi
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 13:25   #1002
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Myślę, że to zależy od włosów i skóry głowy. Mi ten szampon włosy nawilżył i zregenerował (od połowy nakładam odżywkę Pantene Program odnowy co parę myć, po każdym jedwab w płynie bądź odżywkę w sprayu Glisskur). Miałam koszmarnie wysuszone włosy po Elseve przeciwłupieżowym, tak chwalonym na KWC.
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 16:37   #1003
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Kurcze, ja chyba naprawdę mam ten łojotok i stąd to przetłuszczanie
Zauważyłam, że zaraz po myciu mam wrażnie takich nie do końca świeżych włosów.Po niedługim czasie czuję, jakby skóra głowy była taka wilgotna.Włosy zaczynają swędzieć kiedy są tłuste.Co najśmieszniejsze, mam ten łojotok od złej wody.W mieście, w którym studiuję, woda jest fatalna.Każdy się skarży, że ma wysuszoną skóre i włosy musi cześciej myć.Myślę, że taki łojotok wziął się z za bardzo przesudszonej skóry, która przez to zaczęła produkować za dużo sebum, żeby nawilżyć skórę i włosy.Przemawia za tym też fakt, że sypie mi się z głowy takie białe coś, ale nie jest to łupież, tylko własnie efekt tego przesuszenia.
Wniosek-szampon do skóry z łojotokiem.Tylko jaki?
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 17:21   #1004
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Włosy zaczynają swędzieć kiedy są tłuste.Co najśmieszniejsze, mam ten łojotok od złej wody.W mieście, w którym studiuję, woda jest fatalna.Każdy się skarży, że ma wysuszoną skóre i włosy musi cześciej myć.Myślę, że taki łojotok wziął się z za bardzo przesudszonej skóry, która przez to zaczęła produkować za dużo sebum, żeby nawilżyć skórę i włosy.Przemawia za tym też fakt, że sypie mi się z głowy takie białe coś, ale nie jest to łupież, tylko własnie efekt tego przesuszenia.
Wniosek-szampon do skóry z łojotokiem.Tylko jaki?

Mam to samo. Uzywam juz mega lagodnych szamponow dla dzieci:/ Ta woda, szczegolnie zima jest fatalna :/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 18:07   #1005
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

No, albo zanieczyszczona bardzo, alb strasznie twarda.Kiedyś, w moim rodzinnym mieście mogłam myć głowę co 4 dni, a nawet 5.Pomieszkałam tutaj dwa lata i już powinnam myć codziennie
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 18:27   #1006
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

u mnie włosy masakra.. po pobycie w szpitalu nie wytrzymują nawet jednego dnia..a na drugi to szkoda gadać..całe są mokre jutro wybieram się do dermatologa..ciekawe co mi powie.. muszę poczytać o tych suchych szamponach.. przydałby mi się.. bo czasami są sytuacje kiedy nie ma czasu umyć włosków a chce się ładnie wyglądać
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 21:25   #1007
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
u mnie włosy masakra.. po pobycie w szpitalu nie wytrzymują nawet jednego dnia..a na drugi to szkoda gadać..całe są mokre jutro wybieram się do dermatologa..ciekawe co mi powie.. muszę poczytać o tych suchych szamponach.. przydałby mi się.. bo czasami są sytuacje kiedy nie ma czasu umyć włosków a chce się ładnie wyglądać
Nie wiem jak to jest z tym szpitalem, ale u mnie dokładnie tak samo, po szpitalu i operacji zaczął się problem przetłuszczania.
Jak trafisz na jakiś dobry "suchy szampon" to podziel się z tym na forum, będę czekać z niecierpliwością
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 15:11   #1008
lawenda
Raczkowanie
 
Avatar lawenda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Witam wszystkich. Chciałabym się podzielić moim spososem na walkę z tłustymi włosami Miałam okropne włosy, które prawie się sklejały tuz po umyciu. Muszę tez zaznaczyć, że myłam włosy codziennie. Aby było tego za mało, każdy szampon powodował podrażnienie oraz łuszczenie się skóry na głowie. Ale dzięki wspaniałym radom z Wizażu stworzyłam własny program pielęgnacji: nałożyłam na włosy na godzinę maseczkę z glinki zielonej (bardzo oczyszcza!!!!), następnie umyłam włoski szamponem oraz odzywka firmy Joanna, Apteczka z Babuni, z ekstraktem drożdży piwnych i chmielu, do mycia i płukania uzywałam zimnej wody, odstawiłam suszarkę. I powiem szczerze, że nie wiem dokładnie, który punkt programu pielęgnacji pomógł bardziej (chociaż podejrzewam, że wszystko razem), ale nie mogę nadal uwierzyć że moje włosy wyglądają tak pięknie, czysto i świeżo. I nawet następnego dnia były piękne i czyste Jestem w szoku! Nie wiem czy komuś to pomoże, ale życzę wam powodzenia! Warto spróbować!
lawenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 16:21   #1009
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Gratuluję!
Każdy ma swój sposób, szkoda, że ja jeszcze nie znalazłam
Włosięta myję teraz co dwa dni, ale powinnam częściej, żeby wyglądały ładnie.Wiem juz, że to sprawa złej wody i tego, że od niej mam łojotok (ta woda jest zbyt twarda-za bardzo wysusza skórę, przez co próbuje ona w jak najszybszym tempie ją nawilżyć, wydzielając za dużo sebum).Do tego dochodzi mój tik nerwowy, czyli zabawa kosmykami kiedy tylko się denerwuję albo nudzę. Przez to włosy sklejają mi się w strąki Kupiłam ostatnio mojemu chłopakowi szampon Polyfar, tam jest napisane, żę stosuję się go również przy łojotoku.Muszę wypróbować.Szampon jest z dziegciem i cuchnie jak stare skarpetki mojego chlopaka
och jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 17:27   #1010
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Gratuluję!
Każdy ma swój sposób, szkoda, że ja jeszcze nie znalazłam
Włosięta myję teraz co dwa dni, ale powinnam częściej, żeby wyglądały ładnie.Wiem juz, że to sprawa złej wody i tego, że od niej mam łojotok (ta woda jest zbyt twarda-za bardzo wysusza skórę, przez co próbuje ona w jak najszybszym tempie ją nawilżyć, wydzielając za dużo sebum).Do tego dochodzi mój tik nerwowy, czyli zabawa kosmykami kiedy tylko się denerwuję albo nudzę. Przez to włosy sklejają mi się w strąki Kupiłam ostatnio mojemu chłopakowi szampon Polyfar, tam jest napisane, żę stosuję się go również przy łojotoku.Muszę wypróbować.Szampon jest z dziegciem i cuchnie jak stare skarpetki mojego chlopaka

no to daj znać jak Ci pomoze
mnie to on za bardzo nie pomógł.

Ale jestem od paru dni najszczesliwsza osoba na swiecie
nie martwie sie o swoja czupryne
jestem chora i mam zwolnienie..oczywiscie sama choroba nie jest taka super....
ale leze w lozku z takimi strakami i po raz pierwszy nie musze sie o nie martiwc.
sa przetluszczone na calej dlugosci.
juz nie moge doczekac sie kiedy ujrze po umyciu cudnie nawilzone wlosy
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 21:33   #1011
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lawenda Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Chciałabym się podzielić moim spososem na walkę z tłustymi włosami Miałam okropne włosy, które prawie się sklejały tuz po umyciu. Muszę tez zaznaczyć, że myłam włosy codziennie. Aby było tego za mało, każdy szampon powodował podrażnienie oraz łuszczenie się skóry na głowie. Ale dzięki wspaniałym radom z Wizażu stworzyłam własny program pielęgnacji: nałożyłam na włosy na godzinę maseczkę z glinki zielonej (bardzo oczyszcza!!!!), następnie umyłam włoski szamponem oraz odzywka firmy Joanna, Apteczka z Babuni, z ekstraktem drożdży piwnych i chmielu, do mycia i płukania uzywałam zimnej wody, odstawiłam suszarkę. I powiem szczerze, że nie wiem dokładnie, który punkt programu pielęgnacji pomógł bardziej (chociaż podejrzewam, że wszystko razem), ale nie mogę nadal uwierzyć że moje włosy wyglądają tak pięknie, czysto i świeżo. I nawet następnego dnia były piękne i czyste Jestem w szoku! Nie wiem czy komuś to pomoże, ale życzę wam powodzenia! Warto spróbować!
A teraz myjesz włosy co drugi dzień?

Tę maseczkę z glinki nakładasz PRZED umyciem włosów?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 15:57   #1012
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Maseczki z glinki jeszcze nie stosowałam, ale dla mnie ratunkiem okazał szampon Sante z glinkami Lava Power.
tiare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:32   #1013
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja właśnie walczę i już powoli trace nadzieję.
Jak myłam włosy co drugi dzień, to drugiego dnia rano wyglądały już kiepsko, a po południu to lepiej nie mówić... Szukam sposobu na przedłuzenie ich świeżości przynajmniej na te dwa dni. Teraz (zima) wiadomo - lepiej nie będzie, bo czapka, sztuczne orzewanie itd. Ale byłabym wdzięczna za każdą radę... I od razu mówię - szampony ziołowe nie dla mnie, mam tak wyszuszone włosy po miesiacu używania, ze to żal.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 12:54   #1014
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Spróbowałam sposobu na odświeżenie włosów: wtarłam w skórę głowy makę ziemniaczaną. Niestety nic to nie dało, bo potem tej mąki nie mogłam wyczesać.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 13:39   #1015
Ewelina0125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
przetłuszczające sie włosy

hej. chciałabym prosic o pomoc. bardzo mi się przetłuszczaja włosy musze codziennie je myć a na dodatek je codziennie prostuje! prosze o pomoc
Ewelina0125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 16:00   #1016
oleczka220
Raczkowanie
 
Avatar oleczka220
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 320
Dot.: przetłuszczające sie włosy

Hej!
W sumie to ja też tak kiedyś miałam.. Przetłuszczające sie włosy i prostowanie.. W sumie jedno do drugiego aż takiego znaczenia nie ma..

1 rada to chyba.. Żebyś nie dotykała rękami ani nie czesała zbyt często w ciągu dnia swoich włosów.. No i trzeba szczotkę czasem umyć..

A 2 to.. co ile myjesz włosy? Moze trzeba częściej..?

I może jakieś fryzurki zrobić..

Mówie jak było z mojego doświadczenia..
No i używaj odżywki.. Ale nie takie których się nie spłukuje... Tylko te które można spłukiwać..

Proponowałabym też maskę po umyciu która prostuje włosy oraz spray przed prostowaniem..
oleczka220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 16:02   #1017
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające sie włosy

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4144&page=34

Tu masz cały wątek dotyczący przetłuszczających sie włosów.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 07:23   #1018
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lawenda Pokaż wiadomość
Ale dzięki wspaniałym radom z Wizażu stworzyłam własny program pielęgnacji: nałożyłam na włosy na godzinę maseczkę z glinki zielonej (bardzo oczyszcza!!!!),
Czy to była maseczka domowej produkcji czy jakaś sklepowa? Mogłabyś podać linka do receptury albo z jakiej firmy było to cudo?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:08   #1019
lawenda
Raczkowanie
 
Avatar lawenda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Czy to była maseczka domowej produkcji czy jakaś sklepowa? Mogłabyś podać linka do receptury albo z jakiej firmy było to cudo?


Moja siostra w trakcie pobytu w Moskwie gdzieś kupiła glinkę kambryjską w proszku, do której trzeba dodac trochę wody aby miała konsystencję śmietanki, nałożyć na włoski przed umyciem, pięknie oczyszcza

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
A teraz myjesz włosy co drugi dzień?

Tę maseczkę z glinki nakładasz PRZED umyciem włosów?

Mogę myć co drugi dzień, ale teraz jestem przewrażliwiona z tego powodu, wiec myje codziennie rano, włosy po tym szamponie i odzywce tak pięknie się układają , i są świeże przez cały dzień, i nie są tluste 30 min po umyciu ale w trakcie swiąt kiedy przez 2 dni nie wychodziłam z domu, może nie idealnie. ale też pięknie wyglądały. Znowu się zakochałam we własnych włosach może nie jest to sposób dla każdej kobiety, ale sama tak długo szukałam pomocy, długo czytałam porady na Wizażu i zaczełam, probować. Mam nadzieje, że komuś pomogę.

poza tym po zimnej wodzie wloski lepiej mi się układają i bardzo błyszczą, myślę, że też dużo wpływa na długotrwałą świeżość włosów

Z tego co wiem, to glinkę w proszku można kupic na allegro i ceny nie są przerażające

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-27 o 11:36 Powód: post pod postem
lawenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:45   #1020
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

z tego co pamietam to widzialam glinke w proszku z drogerii natura, tylko nie wiem czy to akurat taka.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.