Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 22:05   #4741
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Ferg czemu? bo mam kilka podejrzeń?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:05   #4742
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Zaliczyłaś, zaliczyłaś A poza tym zawsze tak mówię, a potem robią koła ostatniej szansy, więc nic się nie martw
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Annie martwisz się czy zaliczyłaś??? a ZALICZYŁAŚ !!!! apotem nam tu conajmniej czwórką będziesz się chwaliła!!! Zawsze tu tak się kończą wszelkie strachy!
jak zaliczę i nie będzie robić żadnych problemów, to uroczyście obiecuję, że zmienię swoje nastawienie do niemieckiego, zacznę się go uczyć na bieżąco no i w ogóle milsza będę

odnośnie takiej starej biżuterii to od zawsze lubiłam patrzeć na broszkę mojej babci chociaż wiem, że ja bym jej nie nosiła, nie miałabym do czego, nie w moim stylu... no i bałabym się chyba o nią, w końcu jak byłam dzieckiem to uważałam, że to taki skarb w stylu tych wszystkich klejnotów o których w bajkach słyszałam, że nawet dotknąć jej to było coś cudownego

Ferg, biurko przeniesione?

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2010-01-15 o 22:09
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:16   #4743
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Viol, Ferg piescionki sliczne. Ferg pogadaj z jubilerem bo mnie sie taki podobal ale odradzili ze z nich czesto kamienie wylatuja jak sie niechcacy stuknie pod pewnym latem. No szkoda by bylo tych 3 karatow!!!!!!!
Lepsze sa bardziej solidnie osadzone, tak powiedzieli, tak zrobili........



Tragedia na Haiti....brak slow...wlasnie ogladalam relacje.......
Haiti-popłakałam się na widok tego.. Dlaczego Ci ludzie muszą tak cierpieć i przez to przechodzić.....


o pierscionku wiem że jest ryzyko-ale z tego co nosze teraz(z trzema) tez jeden wypadł. Po niecałym roku. (po kłotni....). więc nie ma reguły(a miał być solidny).

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Peorth gratuluję

Ferg a czy ten Twój Tż ma może brata bliźniaka, z którym chcesz mnie zapoznać w ogóle to przyszły pojemniczki i fiolki dostałaś gratis ozdoby w kształcie gwiazdek na paznokcie

Nałożyłam dzisiaj długo nieużywany podkład EDM w formule intensive.. ale się trzyma skubany a jak kryje jestem w szoku

Cansada zapisane, dziękuję
może skórę masz lepiej nawilżoną, dlatego się trzyma

Tz powiedział (za co oberwał) Spokojnie, starczy dla wszystkich.
Po aplikacji pięsci w bark dodał No przeciez nie chce by Twoje dziewczyny myślały ze jestem samolubny.
Cwaniak, ****a


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, zaczynam się trochę niepokoić ...

Ja też....

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;16488176]ale na farmie nic jej nie zwiędło, chyba wchodziła?[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Wróciłam padam... stresująco-nużące popołudnie miałam (licząc od momentu wyjścia z bloku kumpeli)...

Najpierw mi auto wpadło przy skrzyżowaniu w taki poślizg (mimo że zbliżałam się do skrzyżowania powoli) że już widziałam oczyma wyobraźni jak wypada ślizgiem na główną i dostaję strzała od boku od jakiegoś rozpędzonego auta już rękę miałam na ręcznym że jak coś to pociągnę, odkręcę kierownicę i wbiję się w ogrodzenie, lepsze to niż ślizg na główną... Ale udało się wyhamować w ostatniej chwili

Potem na wykładzie nagle mnie tak oczy zapiekły że masakra, od razu fala łez... musiałam soczewki wyrzucić widać się im termin przydatności skończył i za mało tlenu do oka wpuszczały...

Następnie o 21 wychodzę umęczona i z bólem głowy z wykładu, idę do auta... a auta nie ma! Ciśnienie od razu 300 na 200, fala gorąca... wracam się kawałek, patrzę jeszcze raz... no nie ma... drżenie rąk, słabo mi... ale nie daję za wygraną, wracam się jeszcze raz większy kawałek... a corsa sobie niewinnie stoi w ciemnym miejscu... byłam święcie przekonana że zaparkowałam dalej...

Powrót do domu - trzeba powiesić pranie, które mama włączyła pod moją nieobecność. Ledwo żywa, zmęczona fizycznie i psychicznie wieszam, a mama "ale naciągnij tę bluzkę... strzepnij... ale wieszaj przodem do siebie, nie odwrotnie..." - i tu mi nerwy puściły! Nosz kurna, a odwrotnie bluzka by nie wyschła tak?! potem musiałam się tłumaczyć z wybuchu (dla dobra mamy-perfekcjonistki, bo od razu wszystko do siebie bierze i w nocy by pewnie nie spała przez to że na nią wyskoczyłam) - na szczęście też zostałam przeproszona



Selene faktycznie nas zaniedbuje... ta farma to dobry wskaźnik jej obecności na Necie

Oj biedna Ty :glaszcze:

jeśli Ci to poprawi humor, też się z moja troszkę spiełam... ale by nie zostawiać napiętej atmosfery powiedziałam że robi się starczo zgorzkniała i czepialska.. No nie wiem czy pomogło

a co do prania-doskonale rozumiem.......... Twoja mamę Nie zasnęłabym w nocy jakby mi takie poskręcane skarpetki(fakt że nie do pary) wisiały, albo bluzka z jednym rękawem na prawą stronę.. albo spodnie nie strzepniete. Nie mogę i juz


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja tylko na momencik, bo ogladam Wladce Pierscieni.
Atoju, dzieki za namiary na szkole, ale ja pewnie cc znow bede miala - wskazania okulistyczne. Co do filmow, to dzisiaj w ciagu dnia wykorzystalismy z TZ chwile samotnosci (maly w zlobku) i poszlismy na Parnassusa - polecam chocby ze wzgledu na przyjemnosc estetyczna i Johnny Deppa "Ciacho" czytalam, ze straszna szmira, "Wszystko co kocham" podobno swietny. A z bajek "dla doroslych" polecam Odlot, poplakalismy sie z TZ na tym filmie ze wzruszenia

Jeszcze dodam w temacie pierscionka - ja dostalam na gwiazdke piekny przedwojenny, zloty z diamencikami i rubinem. Nie zaden zareczynowy, nie dla nas te klimaty, tak po prostu. Jest piekny! oryginalny i podoba mi sie, ze jakis inny zakochany pan dal go kiedys innej zakochanej pani wkleje Wam moze przy okazji
Pranie marzy mi sie zobaczyć ten pierscionek.......:rolley es:
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:23   #4744
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Kolejna reklama...
Ferg, co z tym Avatarem?
Jutro cykne pierscionek, jesli chcecie. Nie jest taki strasznie staroswiecki, zreszta zobaczycie. Tylko jubiler musial zmniejszac chyba z 6 rozmiarow i tak mi sie wydaje, ze za duzy, powinnam miec 8. Nie wiecie, czy taki juz raz zmniejszany mozna jeszcze pomeczyc?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:26   #4745
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kolejna reklama...
Ferg, co z tym Avatarem?
Jutro cykne pierscionek, jesli chcecie. Nie jest taki strasznie staroswiecki, zreszta zobaczycie. Tylko jubiler musial zmniejszac chyba z 6 rozmiarow i tak mi sie wydaje, ze za duzy, powinnam miec 8. Nie wiecie, czy taki juz raz zmniejszany mozna jeszcze pomeczyc?
Mój zaręczynowy był dwukrotnie zmniejszany Ale za drugim razem kosztem próby, bo już nie było z czego wycinać.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:30   #4746
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
a co do prania-doskonale rozumiem.......... Twoja mamę Nie zasnęłabym w nocy jakby mi takie poskręcane skarpetki(fakt że nie do pary) wisiały, albo bluzka z jednym rękawem na prawą stronę.. albo spodnie nie strzepniete. Nie mogę i juz


ale ja nie wieszam "byle jak", zawsze wszystko jest równo i tak dalej, tylko moja mama się czepia że np. bluzka ma wisieć "przodem do mnie", a nie plecami a to już uważam za grubą przesadę. Za chwilę będzie miała pretensje o to, że nie wyciągam z pralki od razu suchego


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Jutro cykne pierscionek, jesli chcecie. Nie jest taki strasznie staroswiecki, zreszta zobaczycie. Tylko jubiler musial zmniejszac chyba z 6 rozmiarow i tak mi sie wydaje, ze za duzy, powinnam miec 8. Nie wiecie, czy taki juz raz zmniejszany mozna jeszcze pomeczyc?
Ósemkę nosisz? To musisz mieć paluszki jak dziecko Ja mam drobne dłonie a noszę 13.


idę spać, bo mi głowa pęka... dobranoc laski
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:34   #4747
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ósemkę nosisz? To musisz mieć paluszki jak dziecko Ja mam drobne dłonie a noszę 13.
Violl, bez przesady. Ja noszę dziewiątkę i wydaje mi się, że mam całkiem normalne palce, nie jakieś dziecięce
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 22:38   #4748
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kolejna reklama...
Ferg, co z tym Avatarem?
Jutro cykne pierscionek, jesli chcecie. Nie jest taki strasznie staroswiecki, zreszta zobaczycie. Tylko jubiler musial zmniejszac chyba z 6 rozmiarow i tak mi sie wydaje, ze za duzy, powinnam miec 8. Nie wiecie, czy taki juz raz zmniejszany mozna jeszcze pomeczyc?

Avatar......... mimo że po 5 dniach w stresującej pracy.. zmęczona.. z bolącym palcem.. przejedzona chinszczyzną na ponad 2 godziny przeniosłam się w zupełnie inny świat. Popłakałam się na paru scenach

magiczny. Nawet mój tż zachwycony, Efekty to jedna sprawa ale biła z tego filmu.. taka urzekająca historia.. banalna.. ale Cameron(sic! nie lubię go) przestawił ją tak.. ze poprostu warto zobaczyć. A efekt 3D
tylko poteguje wrazenia

interesujące jest to.. ze w 100% filmów ktore obejrzałam do tej pory-trailer był naturalnie tym najbardziej przyciągającym elementem. Tu, w przypadku Avatara po jego zwiastunie wogóle nie mialam ochoty na film. Dziś spontanicznie zdecydowaliśmy że idziemy. I kij z tym że sukces komercyjny, nie tylko niszowe kino może wzruszać..

Polecam.
Naturalnie jest pewnie tysiąc głosów przeciwko.. ale jest pare tak wyjątkowych scen że warto zaplacić za bilet na księżyc Pandora

I oczywiscie świetne sceny batalistyczne, w czasie ktorych naprawde wstrzymujesz oddech na pare sekund..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-01-15 o 22:39
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 23:01   #4749
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
A Mariola miałam się zapytać, czy może tak twoj aniołek nie chciałby takiej jak ja teściowej wiesz, co sobie za młodu wypracujemy, to może, może nas posłuchaja... Ja to bym chciała takiego zięcia a i Martyna lubi starszych chłopaków. No i różnica dobra jak tu piszecie choć obca.
Ja nie mam nic przeciwko... ale Misiek ma już narzeczoną i od kilku miesięcy deklaruje że się z nią ożeni aczkolwiek w tamtym tygodniu mieli w przedszkolu jasełka przedstawiane przez uczniów gimnazjum (chyba) i zeznał, że była taka ładna dziewczyna,
"ale mamo ona była naprawdę ładna".
- ale ładniejsza od Oliwii
- no tak i chyba chciałbym mieć taką ładniejszą żonę, tylko ona już duża była....

Tak mniej więcej wyglądała nasza rozmowa

Cytat:
Napisane przez [B
kamilawu;[/B]Fajny zwyczaj z tą biżuterią A jeśli ma się synów, to co, nie trzeba oddawać?
Synowej bym nie dała, raczej trzymałabym dla wnuczki .... no chyba, że to Atojkowa córka będzie
Moja teściowa mawia: Kaszanka nie kiełbasa, synowa nie córka

Cytat:
Napisane przez [B
Viollet87[/B]; Ósemkę nosisz? To musisz mieć paluszki jak dziecko Ja mam drobne dłonie a noszę 13.
No Pranie to łapki baaardzo chudziutkie ma

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-01-15 o 23:04
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 06:35   #4750
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Dziewiątka to też megadrobne paluszki - kumpela moja (ta co wczoraj kawowałam się u niej) nosi 9 i właśnie ma takie drobniutkie rączki więc zapewne Ty też masz...


Mariola dobry tekst z tą kaszanką.


A w ogóle to dzień dobry - mówię jako pierwsza, no chyba że mnie ktoś uprzedzi w momencie kiedy piszę tego posta ledwo wstałam... czemu musiałam? LEO WHY? tak mi się dobrze spało...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 06:44   #4751
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

witam
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 07:18   #4752
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Melduje sie. Synek zarzadzil, ze mam z nim ogladac bajke. Kitka i Pompon, polecam. Po wczorajszym Wladcy ledwo patrze na oczy, a i tak nie dotrwalam do konca. To jednak mocno psychodeliczny film.
Palce mam waskie, ale w kostkach powykrzywiane (od pianina) wiec zastanawiam sie, czy ta osemka nie bedzie problematyczna. Z kolei 9 obkreca sie ozdoba do srodka. Pierscionek powinien tak latac, jak chce?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 07:44   #4753
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

cześć

Mariola, ja się też niedawno dowiedziałam że się Bartkowi jedna podoba

dostałam z okazji pierworodnego naszyjnik z pereł - synowej nie oddam, a co chyba że w testamencie zapiszę

pranie, to masz tak jak ja, szersze kostki i niestety się okręcają pierścionki co zdecydowanie denerwujące jest i z tego powodu preferuje duże "oczka"

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
witam
kusisz
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 07:56   #4754
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Ja juz pije moja mleczna inke.
Wklejam
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 08:21   #4755
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

bry
co taki krótki ten papilot wczorajszy, hę?

Pranie, cudny jest ten pierździeń z duszą, uwielbiam takie starocie a pstryknij go kochana jeszcze bez pudełka

ja na cuś takiego od dłuższego czasu choruję..

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2010-01-16 o 08:25
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 08:36   #4756
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Super, to broszka? ja tez takie bizuterie uwielbiam, niestety po wlasnej mamie zostala mi tylko obraczka slubna i zloty lancuszek
Mam jeszcze foto na palcu, chcialam Wam oszczedzic widoku moich poniszczonych lapsk
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 08:50   #4757
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

tak, to broszka fajna, co? koral, onyks i rauciki w białym złocie
co tam łapska, pierścionek jest piękny zaraz na wishlistę wciągnę.. mogę?
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 09:09   #4758
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Dzień dobry!
Nam dzisiaj i dziecko i kot dali pospać, lubię soboty


Renia, jakie smakołyki wstawiłaś... na szczęście jestem już po śniadaniu...

Piękności pokazujecie i broszka i Praniowy pierścionek bardzo mi się podobają
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 09:16   #4759
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

to jeszcze coś wrzucę

szafiry
bransoleta
no i ta obrączka

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2010-01-16 o 09:19
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 09:20   #4760
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
to jeszcze coś wrzucę

szafiry
bransoleta
no i ta obrączka
Bransoleta i ten pierścionek jak obrączka lubię takie pierścionki jak obrączki

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-01-16 o 09:21
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 09:26   #4761
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

pranie piękny pierścionek

KKZJ broszka cudna

ja za broszkami nie przepadam aczkolwiek gdyby coś mnie zaczarowało to zapewne bym sobie nie odmówiła moja obsesja to wisiorki no i od nie dawna kolczyki srebro i białe złoto i wszelkiego rodzaju kamienie np. jaspis, onyks, labradoryty, rodonit itp.. mogłabym tu wymieniać i wymieniać bo mam hopla na tym punkcie
ciekawą biżuterię mają na www.arsneo.pl



Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Renia, jakie smakołyki wstawiłaś... na szczęście jestem już po śniadaniu...
takie paryskie śniadanko
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 09:31   #4762
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

pranie, ciekawy ja wypatrzyłam coś w tym stylu u nas ale kurcze za duży na mnie może go faktycznie dać do zmniejszenia
i ogólnie mamy chyba jakiś wyrzut biżuterii artystycznej u nas, jestem chora na co najmniej dwa pierścionki i broszkę

KKZJ, no widzę że się galeria powiększyła
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 09:31   #4763
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic przeciwko... ale Misiek ma już narzeczoną i od kilku miesięcy deklaruje że się z nią ożeni aczkolwiek w tamtym tygodniu mieli w przedszkolu jasełka przedstawiane przez uczniów gimnazjum (chyba) i zeznał, że była taka ładna dziewczyna,
"ale mamo ona była naprawdę ładna".
- ale ładniejsza od Oliwii
- no tak i chyba chciałbym mieć taką ładniejszą żonę, tylko ona już duża była....



Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Wklejam
Piękny, bardzo oryginalny

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
bry
co taki krótki ten papilot wczorajszy, hę?
Miałam siedzieć z wami do nocy, bo zaliczyłam solidną drzemkę po południu, ale ja chyba w jakiś sen zimowy zapadam. Nic tylko bym spała i spała.

Idę coś zjeść, kawy się napić, no generalnie ocknąć się do życia
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 09:37   #4764
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

papiloty nieudane, nie było Sel, Kamili i w ogóle nikogo

Edit: Ja codzinnie przechodzę obok jednego sklepiku gdzie mają biżu i na wystawie wisi fajny granatoy naszyjnik/korale... ale nie wchodzę, nawet nie pytam o cenę bo mam tryb oszczędnościowy włączony... ale kusi mnie kusi....

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-01-16 o 09:39
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 09:38   #4765
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
papiloty nieudane, nie było Sel, Kamili i w ogóle nikogo
Spałam ... Przysięgam, nie byłam na konkurencyjnej imprezce
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 09:44   #4766
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Idę sobie poskakać na skakance - bo obrastam w tłuszcz a Iwonka z fitnesowego wtawiła ten filmik i baardzo mi się podoba http://www.youtube.com/watch?v=epZjM...eature=related
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 09:49   #4767
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Idę sobie poskakać na skakance - bo obrastam w tłuszcz a Iwonka z fitnesowego wtawiła ten filmik i baardzo mi się podoba http://www.youtube.com/watch?v=epZjM...eature=related
o matko, zmęczyłam się od samego patrzenia
chyba pomaszeruję na 30+ i poproszę o jakiś program dla zaawansowanych leni
jak tak dalej pójdzie to nie będę miała co na siebie włożyć w Indiach
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 09:57   #4768
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość

Evelinek ten 28 E jest dla mnie dobry, zwłaszcza, że biust mi zmigrował i kształt się poprawił tylko wydaje mi się, że mam biust "niepełny" górą, bo w moim tangu jakby tam trochę luzu jest i jabłuszek takich jak na zdjęciach to mi nie robi.... mogłabyś coś polecić..jakiś model?
To bardzo się cieszę Ja standardowo polecam kolekcję Cleo Panache, nowa kolekcja maskaradek też wygląda ciekawie Aragona próbowałaś? Może to nie jest idealny stanik migracyjny, ale nie powinno być tego luzu na górze. Zależnie od koloru, różne rozmiary niestety. A z Cleo standardowo 28E/F.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja juz pije moja mleczna inke.
Wklejam
No nie da się ukryć, model unikatowy, nikt takiego nie będzie miał Piękne są takie subtelne wijące pierścionki

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
ja za broszkami nie przepadam aczkolwiek gdyby coś mnie zaczarowało to zapewne bym sobie nie odmówiła moja obsesja to wisiorki no i od nie dawna kolczyki srebro i białe złoto i wszelkiego rodzaju kamienie np. jaspis, onyks, labradoryty, rodonit itp.. mogłabym tu wymieniać i wymieniać bo mam hopla na tym punkcie
ciekawą biżuterię mają na www.arsneo.pl


Cudne Idę obczajać stronkę, też uwielbiam srebro
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 10:04   #4769
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
pranie, ciekawy ja wypatrzyłam coś w tym stylu u nas ale kurcze za duży na mnie może go faktycznie dać do zmniejszenia
i ogólnie mamy chyba jakiś wyrzut biżuterii artystycznej u nas, jestem chora na co najmniej dwa pierścionki i broszkę

KKZJ, no widzę że się galeria powiększyła
aaa, widać koleżanka linka se zachowała

no powiększenie to nieuniknione było a do końca jeszcze baaaardzo daleko

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2010-01-16 o 10:07
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 10:08   #4770
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

KKZJ, wklejaj oczywiscie, prosze
Ila, kiedy do Indii lecicie? z mlodymi czy sami?

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2010-01-16 o 10:10
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.