Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-14, 20:41   #1
ross11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4

Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.


Podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami na temat walki z nadmiernym owłosieniem, może ta wiedza przyda się innym.
Mam 24 lata i odziedziczyłem po ojcu bujne owłosienie, sprawa genów. Jestem dość mocno owłosiony na całym ciele, ale też nie jakoś tragicznie (zdarzało się widywać bardziej owłosionych facetów). Nie przeszkadza mi to, poza dwoma miejscami: plecy i barki. W wieku 19-20 lat zauważyłem na, że pojawiły mi się czarne, widoczne włoski na plecach i postanowiłem poddać się zabiegowi depilacji laserowej. Na przestrzeni tych 4 lat miałem wykonanych chyba 11-12 zabiegów na plecy. Wszystkie laserem LightSheer, w gabinecie o pozytywnych opiniach, w dużym mieście.

Efekt jest szczerze mówiąc zerowy.

Przypuszczam, że wpływ na to ma fakt, że w tym czasie generalnie pojawiło mi się więcej włosów na innych częściach ciała (klata, brzuch) więc na plecach (do tego doszły barki) też uaktywniło się więcej włosów. Z każdym zabiegiem obszar depilacji się powiększał, bo przecież przed strzałami trzeba wygolić miejsca maszynką, więc musi pojawić się jakaś "granica" między włosami do odstrzału a "meszkiem" (no bo jesteśmy pokryci cali włosami). Ogolony meszek zaczyna odrastać coraz mocniej i koło się zamyka, trzeba depilować coraz więcej.

Czy może jednak, bez względu na to, efekt po 11 zabiegach powinien być zadowalający? Inaczej: jakikolwiek efekt?

Mam ciemną karnację, ciemne, grube włosy.

Co zrobić w takim wypadku? Może zmienić gabinet/laser? Zwiększyć częstotliwość wizyt?
Zastanawiałem się nawet nad wizytą u endokrynologa, ale nie wiem czy jest w ogóle możliwe "leczenie" czegoś takiego? Znacie jakieś przypadki? Boje się, że wywalę niepotrzebnie kasę a on/ona mi powie "łeee, to leży w Pana naturze, ludzie tu mają poważne problemy z tarczycą".

Dodam, że owłosienie na placach i barkach, jakkolwiek byłoby męskie, w moim odczuciu takie nie jest i wygląda nieestetycznie.

Jestem skazany na laser? Wizyta, potem 1,5 tygodnia leczenia ran, 2-3 miesiące spokoju i włoski odrastają tak samo (albo i gorzej)?

Edytowane przez ross11
Czas edycji: 2013-06-14 o 20:43
ross11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 16:00   #2
ross11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Widzę, że nie ma odpowiedzi, więc spytam inaczej:
czy jest tutaj jakaś osoba, której depilacja laserowa rzeczywiście przyniosła długotrwałe efekty?
ross11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 08:14   #3
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Przede wszystkim nie powinieneś odczuwać żadnego dyskomfortu związanego z zabiegiem depilacji laserowej, żadnych ran, oparzeń i innych historii! Poczytaj o laserze Vectus, ale musisz też trafić w odpowiednie ręce,wtedy zabieg przyniesie efekty. Boleć bardzo nie będzie, jest skuteczny i można pozbyć się skutecznie nadmiernego owłosienia. Obawiam się że u Ciebie innego ratunku nie ma, chyba że pogodzić się z natura a na głowie masz włosy? Pytam bo mężczyźni genetycznie tracą, jak masz jakieś pytania to pisz. Jestem w temacie sama robię zabiegi i mój facet też je robi, plecy, kark ramiona, brzuch, tors pozdrawiam

Edytowane przez quid
Czas edycji: 2014-09-01 o 08:15
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:05   #4
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

właśnie zrób sobie research, jaka metoda i gdzie, jak to będzie wyglądać, jakie są efekty ale nie ma się co bać bólu, bo większość do przeżycia
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 16:16   #5
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Jak parametry są dobrze ustawione do twojego fototypu skóry i grubości włosa to zabieg prawie nie boli, a efekty są zaskakujące. Z tym że musisz się liczyć z regularnymi zabiegami. Mój facet co dwa miechy robi zabieg miał ich do tej pory 6 Tam gdzie chodzimy w krk, nie zdzierają z nas kasy, tylko włosy hehe można liczyć na rabaty, a to dobra cecha gabinetu przynajmniej nie zbankrutujemy
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 14:33   #6
BlackMen
Przyczajenie
 
Avatar BlackMen
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 9
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
Jak parametry są dobrze ustawione do twojego fototypu skóry i grubości włosa to zabieg prawie nie boli, a efekty są zaskakujące. Z tym że musisz się liczyć z regularnymi zabiegami. Mój facet co dwa miechy robi zabieg miał ich do tej pory 6 Tam gdzie chodzimy w krk, nie zdzierają z nas kasy, tylko włosy hehe można liczyć na rabaty, a to dobra cecha gabinetu przynajmniej nie zbankrutujemy
Cześć quid, możesz coś więcej napisać o swoim facecie? Tzn.jakie części ciała robi vectusem? Sporo miał tych zabiegów, jakie ma efekty, zadowolony jest? Gdzie chodzicie w Krakowie? Ja myślę o plechach i ramionach, może jeszcze tors i brzuch.... będę wdzięczny za rade dziękuje
BlackMen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 07:58   #7
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Cytat:
Napisane przez BlackMen Pokaż wiadomość
Cześć quid, możesz coś więcej napisać o swoim facecie? Tzn.jakie części ciała robi vectusem? Sporo miał tych zabiegów, jakie ma efekty, zadowolony jest? Gdzie chodzicie w Krakowie? Ja myślę o plechach i ramionach, może tors i brzuch.... będę wdzięczny za rade dziękuje
Hej, do zestawu dorzuć sobie kark, dobrze to wygląda....
A myślałeś o pachach? ja mojego nie mogę namówić, a wolałabym żeby pozbył się włosków z tamtej okolicy....bo plecy i przód wyglądają super, zakończył serie po 7 zabiegach. pzd

Edytowane przez quid
Czas edycji: 2014-10-28 o 07:59
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 15:53   #8
BlackMen
Przyczajenie
 
Avatar BlackMen
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 9
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
Hej, do zestawu dorzuć sobie kark, dobrze to wygląda....
A myślałeś o pachach? ja mojego nie mogę namówić, a wolałabym żeby pozbył się włosków z tamtej okolicy....bo plecy i przód wyglądają super, zakończył serie po 7 zabiegach. pzd
Dobry pomysł z tym karkiem, faktycznie po co podgalać maszynką skoro można potraktować je laserem. Pachy w sumie mi nie przeszkadzają, chociaż jak zrobię ramiona to może niezbyt dobrze to wyglądać. Zobaczę później...... 7 zabiegów i koniec to całkiem nieźle, choć odstępy pomiędzy zabiegami są długie bo 2 miechy więc wytrwały jest ten twój boyfriend. Szukam gabinetu w Krakowie możesz coś polecić, gdzie chodzicie? Pisałaś że dość tanio, ale ja nigdzie w krak nie widzę tanio :: osobiście zastanawiam nad medestetis, słyszałaś coś? długo mają tego vectusa, więc zakładam że znają się na sprzęcie pzd
BlackMen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 12:52   #9
xx1michal1xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Witam,
Jestem po depilacji laserowej (LightSheerDuet) i moje efekty też są marne - narazie miałem 7 zabiegów na plecy, klatę i brzuch - ostatni kolo sierpnia 2014. Pierwsze 3 miesiące - włoski oczywiście wypadają ale z biegiem czasu jest ich coraz więcej i wszystko wraca do "normy". Teraz zastanawiam się na Vectusem ale sam nie wiem, w końcu to ten sam typ lasera co duet..
xx1michal1xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 21:23   #10
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Cytat:
Napisane przez xx1michal1xx Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem po depilacji laserowej (LightSheerDuet) i moje efekty też są marne - narazie miałem 7 zabiegów na plecy, klatę i brzuch - ostatni kolo sierpnia 2014. Pierwsze 3 miesiące - włoski oczywiście wypadają ale z biegiem czasu jest ich coraz więcej i wszystko wraca do "normy". Teraz zastanawiam się na Vectusem ale sam nie wiem, w końcu to ten sam typ lasera co duet..

Moim zdaniem jakakolwiek redukcja włosków na ciele + czas kiedy ich w ogóle nie ma bo wypady i jeszcze nie odrosły to czas zaoszczędzony + brak podrażnień na skórze ponieważ nie musimy nic robić w tym czasie. Skóra jest gładka, zdrowa. Fakt, wyrwanie włosków woskiem jest tańsze niż laser ALE ja dziękuje! Vectus mniej boli 10000 razy! Wolę powolutku, systematycznie pozbywać się niechcianych włosków laserem niż goić skórę po innych metodach. A jakąś metodę trzeba wybrać skoro chcemy mieć gładkie ciało.

Edytowane przez quid
Czas edycji: 2015-05-14 o 08:08
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 08:10   #11
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Cytat:
Napisane przez BlackMen Pokaż wiadomość
Dobry pomysł z tym karkiem, faktycznie po co podgalać maszynką skoro można potraktować je laserem. Pachy w sumie mi nie przeszkadzają, chociaż jak zrobię ramiona to może niezbyt dobrze to wyglądać. Zobaczę później...... 7 zabiegów i koniec to całkiem nieźle, choć odstępy pomiędzy zabiegami są długie bo 2 miechy więc wytrwały jest ten twój boyfriend. Szukam gabinetu w Krakowie możesz coś polecić, gdzie chodzicie? Pisałaś że dość tanio, ale ja nigdzie w krak nie widzę tanio :: osobiście zastanawiam nad medestetis, słyszałaś coś? długo mają tego vectusa, więc zakładam że znają się na sprzęcie pzd

I jak tam mężczyźni? DEPILUJECIE SIĘ? : ehem::e hem:
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 07:56   #12
BlackMen
Przyczajenie
 
Avatar BlackMen
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 9
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
i jak tam mężczyźni? Depilujecie się? : ehem::e hem:
ja się depiluje!

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Choć mam dylemat. Kolejny zabieg wypadnie w sierpniu! fuck
Początkiem lipca lecę w ciepłe kraje co mam zrobić?
Jak przerwę serię zabiegów to stracę uzyskany efekt? A jest genialny! Ma ktoś doświadczenie? może ty quid? jak twój boyfriend? zadowolony z efektów?
BlackMen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 20:04   #13
xx1michal1xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Depilacja Vectusem ?? Ja po duecie tez bylem zadowolony do czasu aż minelo pol roku od ostatniego zabiegu.
xx1michal1xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 08:20   #14
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Cytat:
Napisane przez xx1michal1xx Pokaż wiadomość
Depilacja Vectusem ?? Ja po duecie tez bylem zadowolony do czasu aż minelo pol roku od ostatniego zabiegu.
A ile miałeś zabiegów duetem? próbowałeś vectusem?
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 19:54   #15
xx1michal1xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Mialem 8 zabiegow, vectusa jeszcze nie probowalem.
xx1michal1xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 07:16   #16
BlackMen
Przyczajenie
 
Avatar BlackMen
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 9
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Cytat:
Napisane przez xx1michal1xx Pokaż wiadomość
Mialem 8 zabiegow, vectusa jeszcze nie probowalem.
To spróbuj vectusem chociaż jeden zabieg a zobaczysz różnicę!

To myślicie o depilacji latem? Przestać z laserem na wakacje?
BlackMen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 20:12   #17
alice13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
depilacja laserowa facet

Hej
O depilacji laserowej wątków już było wiele, ale tego co chciałam nie znalazłam... Mam pytanie o dobry gabinet, który spokojnie zajmie się moim facetem (a moja kosmetyczka odpada, bo laserem odchwaszcza tylko panie Otóż oprócz tego, że chodzi na siłownię, więc zbędne owłosienie jest przeszkodą, to i mnie pomysł usunięcia włosów gdzieniegdzie przypadł do gustu, bo szczerze chciałam mu go podsunąć już dawno. A więc do sedna. W jednym z gabinetów zaczął robić brzuch, kilka denerwujących włosków na plecach, ramionach i klatce. I w sumie wszystko jest ok, ale wiem że niezmiernie denerwują go także owłosione stopy i pośladki (szczerze to to drugie także mnie). I mam do was pytanie, czy możecie polecić jakiś konkretny salon, gdzie panie profesjonalnie podejdą do sprawy i zajmują się panami często, bo nie chce żeby się niepotrzebnie krępował czy stresował.

P.S. Jeśli temat już był a ja czegoś nie zauważyłam to proszę o podesłanie linka
alice13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 09:22   #18
kachamag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa facet

poszukaj laser diodowy w okolicy
kachamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 20:28   #19
xx1michal1xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

i jak wyniki depilacji vectusem/duetem ?? jest sie czym chwalić ???
xx1michal1xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 09:55   #20
infocosmetix
Agnieszka kosmetolog
 
Avatar infocosmetix
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: depilacja laserowa facet

Zapraszam na konsultację.
Panowie są dzielni i konkretni.
Bardzo lubię pracować z Panami.
__________________
Agnieszka
https://wizaz.pl/Mikroreklama
infocosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 08:02   #21
JurekO
Przyczajenie
 
Avatar JurekO
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa facet

Cytat:
Napisane przez alice13 Pokaż wiadomość
Hej
O depilacji laserowej wątków już było wiele, ale tego co chciałam nie znalazłam... Mam pytanie o dobry gabinet, który spokojnie zajmie się moim facetem (a moja kosmetyczka odpada, bo laserem odchwaszcza tylko panie Otóż oprócz tego, że chodzi na siłownię, więc zbędne owłosienie jest przeszkodą, to i mnie pomysł usunięcia włosów gdzieniegdzie przypadł do gustu, bo szczerze chciałam mu go podsunąć już dawno. A więc do sedna. W jednym z gabinetów zaczął robić brzuch, kilka denerwujących włosków na plecach, ramionach i klatce. I w sumie wszystko jest ok, ale wiem że niezmiernie denerwują go także owłosione stopy i pośladki (szczerze to to drugie także mnie). I mam do was pytanie, czy możecie polecić jakiś konkretny salon, gdzie panie profesjonalnie podejdą do sprawy i zajmują się panami często, bo nie chce żeby się niepotrzebnie krępował czy stresował.

P.S. Jeśli temat już był a ja czegoś nie zauważyłam to proszę o podesłanie linka
Siemka! Ja chodzę na vectusa w Krakowie i jestem mężyczyzną! generalnie zabieg w odczuciach mało fajny ale osoba wykonująca zabieg ma ogromne znaczenie. Przede wszystkim ból, krępacja wiadomo, rozebrać się przed kobietą czyt.kosmetologiem / często atrakcyjną / mam żonę - żeby nie było / ale jak wyżej wspomniałem jestem mężczyzną/ nawet kobieta z kobietą ma czasami problem bo się stresują.... więc najważniejsza jest osoba wykonująca zabieg wg.mnie. Powinna stworzyć taką atmosferę że przestaniesz się wstydzić tylko podejdziesz konkretnie do sprawy. Dzięki takiemu nastawieniu jestem w serii właśnie na pośladki. Jeśli chcesz namiary do kogo dokładnie chodzę napisz na prv pozdrawiam
JurekO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 16:50   #22
xx1michal1xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: depilacja laserowa facet

Robisz tylko pośladki ???
xx1michal1xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 08:49   #23
Kornelia283
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Dziwne, naprawdę nie wiem z czego wynika fakt, że taki zabieg nic Ci nie dał. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale żeby efekt utrwalić, potrzebnych jest ich kilka. Właśnie też i po to, aby pozostał on na dłuższy czas.

Z tego co piszesz, to miałeś ich naprawdę dużo. Mój kolega ma taki sam problem. Dosyć, że owłosienie jest gęste, to włosy są ciemne i dość mocne. Ale po kilku zabiegach nie ma po nich ani śladu. Fakt, że trochę ich musiał wziąć, chyba nawet koło 8-9. Nie pamiętam dokładnie, ale jest zadowolony z efektu. Nawet stwierdził, że pozbył się problemu raz na zawsze.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Kornelia283 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 09:40   #24
JurekO
Przyczajenie
 
Avatar JurekO
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa facet

Cytat:
Napisane przez xx1michal1xx Pokaż wiadomość
Robisz tylko pośladki ???
tak w tej chwili robię tylko pośladki

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

moja żona robi nogi, pośladki i bikini, także jak widać każdą część można wydepilować wystarczy tylko chcieć
JurekO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 09:37   #25
JurekO
Przyczajenie
 
Avatar JurekO
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Cytat:
Napisane przez xx1michal1xx Pokaż wiadomość
i jak wyniki depilacji vectusem/duetem ?? jest sie czym chwalić ???
no pewnie panie kolego że jest się czym chwalić
JurekO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 18:01   #26
pwalker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

A próbował ktoś zasięgnąć opini lekarza? Do jakiego lekarza trzeba sie udać z takim owłosieniem? Mam całe plecy i klatę, ramiona i brzuch. Czuję się z tym bardzo, źle nie komfortowo. Pomimo tego, że kobiecie się to nie tyle co podoba czy kręci to mi jest z tym bardzoo źle i chce sie pozbyć tego raz na zawsze. Od kilku lat bawię się z golarkami, kremami, zale to jest efekt 2-3 tygodni maks (i 30 min w łazience zabawy ;/ ) a chciałbym żeby lekarz zlecił badania i "wyleczył"..
pwalker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 17:43   #27
patrickH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Dziwne, jeśli zabieg nic nie daje... Sprawdź, czy przypadkiem, ktoś nie robi Cię w jajo z IPL-em, który się do depilacji owłosienia nie nadaje... Ja jestem po seriach na brzuch, klatkę, ramiona, pośladki i stopy i efekty są bardzo zadowalające.
patrickH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 10:06   #28
BlackMen
Przyczajenie
 
Avatar BlackMen
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 9
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Vectus wymiata chłopaki! jestem mega zaskoczony efektami! mega
BlackMen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 22:56   #29
Wojtekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 18
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Co myślicie o depilacji twarzy? Muszę się golić codziennie i przez to wyskakują mi różne syfki. Tylko na policzkach mam większość zarostu jasnego, ale jednak twardego i szybko rośnie. Poradzi sobie z tym laser? Potem chciałbym usunąć włosy z dłoni i dolnej części pleców, bo tam mam czarne i długie włosy, ale nie są jakieś sztywne.
Wojtekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 16:38   #30
xx1michal1xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Nadmierne owłosienie u mężczyzn. Wyniki depilacji laserowej.

Cytat:
Napisane przez pwalker Pokaż wiadomość
A próbował ktoś zasięgnąć opini lekarza? Do jakiego lekarza trzeba sie udać z takim owłosieniem? Mam całe plecy i klatę, ramiona i brzuch. Czuję się z tym bardzo, źle nie komfortowo. Pomimo tego, że kobiecie się to nie tyle co podoba czy kręci to mi jest z tym bardzoo źle i chce sie pozbyć tego raz na zawsze. Od kilku lat bawię się z golarkami, kremami, zale to jest efekt 2-3 tygodni maks (i 30 min w łazience zabawy ;/ ) a chciałbym żeby lekarz zlecił badania i "wyleczył"..
sam sie nad tym zastanawiam, nie znam nikogo z takim owlosieniem jak ja.... i jesze jakies odporne na laser
a czy u Ciebie owłosienie jest gęste na całym ciele czy tylko miejscowo ??

Edytowane przez xx1michal1xx
Czas edycji: 2016-03-27 o 16:40
xx1michal1xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-16 14:59:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.