Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 20:53   #4411
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Lilus, slicznosci
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 10:37   #4412
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Lily,gratulacje
Pierscionek i pazurki piekne
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 10:47   #4413
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Oj tak. Fajny to puder do poprawek w ciągu dnia, ale trzeba nosić dodatkowe lusterko...
Poza tym wkurza mnie ten plastik zakręcany. Opakowanie im się nie udało
podpisuję się pod tym :< chociaż stanowiło to zaletę, gdy myślałam o tym, jak rzucają bagaże do samolotu byłam spokojna o zawartość pudełeczka

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Gold Temptation - zdjęcia robione na szybko, na ręce efektu nie było widać, dlatego są palce Ale zdjęcie dość dobrze oddaje efekt, jaki można uzyskać. Drugie zdjęcie to porównanie PI, BC i GT. A trzecie to chwalipiętctwo czyli moja Księżniczka
śliczna księżniczka jak Ci się używa?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj mojego Parurka, jutro pierwsze tapetowanie ze śliczniuchnej butelki Poza tym nadszedł czas na rozstanie się z Pastelami, TŻ dał pierścionek więc ja mogę dalej łajty przekazać
Ty też zamawiałaś extreme? ja już używałam swojego. ma genialne krycie, jest bardzo lekki i płynny, co mi odpowiada, gdyż nakładam podkład pędzlem. jedyne do czego mogę się przyczepić - nie wchłania się całkowicie, muszę go wyjątkowo mocno przypudrować, nie było tego przy Teint Idole Ultra. mat jest połowiczny, co mi się bardzo podoba, no ale ta buzia jakoś się klei.. sama nie wiem, poużywam jeszcze trochę może to kwestia kremu.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 11:57   #4414
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
taaak wiem ale myslam ze moze , moze

bardzo ladny pierdzionek, taki zgrabny
Niestety, obietnica to obietnica

Pierdzionek () też mi sie podoba
Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Lilus, slicznosci

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Lily,gratulacje
Pierscionek i pazurki piekne
Dziękować
Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
podpisuję się pod tym :< chociaż stanowiło to zaletę, gdy myślałam o tym, jak rzucają bagaże do samolotu byłam spokojna o zawartość pudełeczka
O tak, pudełko pancerne, chyba że nie dokręcone Moje Nacre poszły do piachu mimo pancernego plastiku... Spotkania z posadzką w łazience nie wytrzymały
Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
śliczna księżniczka jak Ci się używa?
Wczoraj użyłam jej pierwszy raz i jestem oczarowana Pięknie podkreśla poliki, używam jej zamiast różu. Cudo
Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
Ty też zamawiałaś extreme? ja już używałam swojego. ma genialne krycie, jest bardzo lekki i płynny, co mi odpowiada, gdyż nakładam podkład pędzlem. jedyne do czego mogę się przyczepić - nie wchłania się całkowicie, muszę go wyjątkowo mocno przypudrować, nie było tego przy Teint Idole Ultra. mat jest połowiczny, co mi się bardzo podoba, no ale ta buzia jakoś się klei.. sama nie wiem, poużywam jeszcze trochę może to kwestia kremu.
Ja mam Aqua Extreme dla mnie zbyt kryjący mógłby być, ja tego nie potrzebuję.
Wcześniej używałam sporej próbki i pokochałam - lekki, delikatny, pięknie wygląda na buzi - druga skóra normalnie. Nie widać go na twarzy co jest dla mnie ogromnym plusem. No i świetnie wygląda na filtrze, co tez jest dla mnie ważne. Nie wałkuje się, nie spływa, nie znika... Podkład idealny
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 12:01   #4415
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Postanowiłam zadać moje pytanie na tym wątku forum, nie na poradach wizażystek, albowiem pod uwagę biorę kosmetyki Guerlain właśnie, a po lekturze postów zdążyłam się zorientować, że mam tutaj do czynienia ze specjalistkami w temacie Może mi któraś pomoże?
Bo zorientowałam się stojac przed półką z cudownościami Guerlain, że sama chęć ich posiadania, to za mały argument do zakupu , że przecież trzeba wiedzieć, jak tego używać, a w zasadzie... ja nie wiem! Ok, co do jasnych odcieni kulek - rozumiem, że to są rozświetlacze, które stosuje sie na przykład w celu uwypuklenia kości policzkowych i na skronie. Idąc tym tropem - pod kości policzkowe stosuje się ciemne kolory. Ale gdy te ciemne kolory są jednocześnie połyskliwe - nie stanowi to problemu? Wszak połysk uwydatnia... Dla kogo są ciemne meteory? A czy Terracota może być stosowana jako "róż" i do kształtowania twarzy w ogóle? A ona ma połysk, czy jest matowa?
Te i 1000 innych pytań mnie naszło, gdy stanęłam w obliczu konieczności zakupu kosmetyku, bo poprzedni sie przeterminował. Do tej pory używałam tzw. Ziemi(Kamienia-rożnie zwą) Egiptu. Lubiłam ten kosmetyk , ale chyba nawet gdybym go stosowała na całe ciało i wszytskie ciała w mojej rodzinie , nie zużył by się przed końcem daty ważności... Przyszła pora na zmianę.
Szukam czegoś do modelowania twarzy, ale zdałam sobie sprawę, jak niewiele na ten temat wiem. Widzę, że niektóre z Was posiadają każdy rodzaj meteorytów - jak ich używacie, czy to możliwe, by jednej osobie pasował każdy odcień, czy stosujecie dany kolor na daną partie twarzy, czy jak... Czy po prostu macie je wszystkie, bo są fajne? ( to całkiem zrozumiały argument ...)
Czy gdybym na przykład zakupiła Terracote do stosowania pod kości policzkowe, zamiast różu i do kształtowania ogólnie, a do tego jakieś meteory na kości i skroń, to myślicie, że to by zagrało? Boszsz, czuje się jak dziecko we mgle... ! ! !

Edytowane przez Isobe
Czas edycji: 2010-02-15 o 12:03
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 12:23   #4416
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
Postanowiłam zadać moje pytanie na tym wątku forum, nie na poradach wizażystek, albowiem pod uwagę biorę kosmetyki Guerlain właśnie, a po lekturze postów zdążyłam się zorientować, że mam tutaj do czynienia ze specjalistkami w temacie Może mi któraś pomoże?
Bo zorientowałam się stojac przed półką z cudownościami Guerlain, że sama chęć ich posiadania, to za mały argument do zakupu , że przecież trzeba wiedzieć, jak tego używać, a w zasadzie... ja nie wiem! Ok, co do jasnych odcieni kulek - rozumiem, że to są rozświetlacze, które stosuje sie na przykład w celu uwypuklenia kości policzkowych i na skronie. Idąc tym tropem - pod kości policzkowe stosuje się ciemne kolory. Ale gdy te ciemne kolory są jednocześnie połyskliwe - nie stanowi to problemu? Wszak połysk uwydatnia... Dla kogo są ciemne meteory? A czy Terracota może być stosowana jako "róż" i do kształtowania twarzy w ogóle? A ona ma połysk, czy jest matowa?
Te i 1000 innych pytań mnie naszło, gdy stanęłam w obliczu konieczności zakupu kosmetyku, bo poprzedni sie przeterminował. Do tej pory używałam tzw. Ziemi(Kamienia-rożnie zwą) Egiptu. Lubiłam ten kosmetyk , ale chyba nawet gdybym go stosowała na całe ciało i wszytskie ciała w mojej rodzinie , nie zużył by się przed końcem daty ważności... Przyszła pora na zmianę.
Szukam czegoś do modelowania twarzy, ale zdałam sobie sprawę, jak niewiele na ten temat wiem. Widzę, że niektóre z Was posiadają każdy rodzaj meteorytów - jak ich używacie, czy to możliwe, by jednej osobie pasował każdy odcień, czy stosujecie dany kolor na daną partie twarzy, czy jak... Czy po prostu macie je wszystkie, bo są fajne? ( to całkiem zrozumiały argument ...)
Czy gdybym na przykład zakupiła Terracote do stosowania pod kości policzkowe, zamiast różu i do kształtowania ogólnie, a do tego jakieś meteory na kości i skroń, to myślicie, że to by zagrało? Boszsz, czuje się jak dziecko we mgle... ! ! !
przede wszystkim zacznę od tego, że meteoryty klasyczne - czyli te trzy kolory, które można kupić w drogerii - nie są rozświetlaczami. Są to pudry wykańczające - dają efekt 'photoshopowej' cery - bardzo miękkiej i gładkiej. Jeśli chcesz coś mocniej rozświetlającego to rozejrzałabym się za kulkami Gold Temptation lub innym klasycznym rozświetlaczem, bo jeśli rozświetlająco-błyszczacego efektu będziesz oczekiwać od kulek to możesz się zawieść. Ja mam kilka pudełek meteorków, ale namiętnie używam raczej dwóch - resztę używam odświętnie lub trzymam ze względów kolekcjonerskich
Co do Terracotty - to bardzo fajny bronzer, świetny do modelowania - są różne typy teracotty - mozaiki, mineralna, nawilżająca itd. Ja używam nawilżającej 00 make up artist - matowa oraz 01 - ta ma drobinki, ale bardzo subtelne, więc według mnie nadają się dla każdego
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 12:46   #4417
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Dziewczyny czy klasyczne meteoryty zostały poddane tuningowi jak któraś z Was pisała kilka dni temu? Byłam w S i D i nic na ten temat nie wiedzą, a chętnie kupiłabym na wiosnę beże i nie wiem czy brać teraz czy czekać na ulepszoną wersję
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 12:49   #4418
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy klasyczne meteoryty zostały poddane tuningowi jak któraś z Was pisała kilka dni temu? Byłam w S i D i nic na ten temat nie wiedzą, a chętnie kupiłabym na wiosnę beże i nie wiem czy brać teraz czy czekać na ulepszoną wersję
według mnie nic się nie zmieniło
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 13:07   #4419
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
O tak, pudełko pancerne, chyba że nie dokręcone Moje Nacre poszły do piachu mimo pancernego plastiku... Spotkania z posadzką w łazience nie wytrzymały

Wczoraj użyłam jej pierwszy raz i jestem oczarowana Pięknie podkreśla poliki, używam jej zamiast różu. Cudo

Ja mam Aqua Extreme dla mnie zbyt kryjący mógłby być, ja tego nie potrzebuję.
Wcześniej używałam sporej próbki i pokochałam - lekki, delikatny, pięknie wygląda na buzi - druga skóra normalnie. Nie widać go na twarzy co jest dla mnie ogromnym plusem. No i świetnie wygląda na filtrze, co tez jest dla mnie ważne. Nie wałkuje się, nie spływa, nie znika... Podkład idealny
ja myślałam nad wersją aqua, jednak bałam się świecenia - moja skóra ulega wysuszeniom bardzo łatwo ale to nie znaczy, że się nie świeci. także uznałam, że extreme mnie nie wysuszy i zmatuje gdzie trzeba no i kolorek jest świetny, pomimo tego, że nie tak żółty jak moje wcześniejsze podkłady. chyba trafiłyśmy z wyborem

Nacre

a tak w ogóle to właśnie do mnie doszło, że dziś na mojej buzi jedynie tusz do rzęs nie jest od Guerlain'a podkład, puder, pink fresh na policzki (to najlepszy róż na policzki z jakim miałam do czynienia), cienie i kredka
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 13:10   #4420
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to właśnie do mnie doszło, że dziś na mojej buzi jedynie tusz do rzęs nie jest od Guerlain'a podkład, puder, pink fresh na policzki (to najlepszy róż na policzki z jakim miałam do czynienia), cienie i kredka
ja też się czasem łapię na tym, że mogłabym być reklamą guerlaina
chociaż cieni używam chętniej innych
ale poza tym do buzi nic mi nie pasuje tak, jak guerlain
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 13:13   #4421
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja też się czasem łapię na tym, że mogłabym być reklamą guerlaina
chociaż cieni używam chętniej innych
ale poza tym do buzi nic mi nie pasuje tak, jak guerlain
wiedzą jak nas udobruchać poza tym mam wrażenie, że ich produkty naprawdę charakteryzuje wysoka jakość.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 13:15   #4422
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
wiedzą jak nas udobruchać poza tym mam wrażenie, że ich produkty naprawdę charakteryzuje wysoka jakość.
No i pięknie wyglądają Kulki to przecież małe dzieła sztuki, mozna siedzieć i patrzeć, i podziwiać
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 13:16   #4423
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
No i pięknie wyglądają Kulki to przecież małe dzieła sztuki, mozna siedzieć i patrzeć, i podziwiać
i rozkoszować się zapachem
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 13:19   #4424
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
wiedzą jak nas udobruchać poza tym mam wrażenie, że ich produkty naprawdę charakteryzuje wysoka jakość.
jakoś jest adekwatna do ceny
nigdy nie sądziłam, że znajdę podkład idealny - a jednak - zapoznałam się z parure aqua i nigdy nie wymienię na nic innego, a próbowałam wszelkich diorów, chaneli i wszystkiego innego

idę cykać fotki, bo robię nowy album z kolorówką
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 13:21   #4425
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
idę cykać fotki, bo robię nowy album z kolorówką
To ja idę szykować popcorn w takim razie
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 13:21   #4426
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
idę cykać fotki, bo robię nowy album z kolorówką
hallooo... Kicajaca z kosmetykami... zdaje sie, ze jakis zdjecie mi obiecala... no i czekam ... chyba, ze sie rozmyslilas ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 13:22   #4427
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
jakoś jest adekwatna do ceny
nigdy nie sądziłam, że znajdę podkład idealny - a jednak - zapoznałam się z parure aqua i nigdy nie wymienię na nic innego, a próbowałam wszelkich diorów, chaneli i wszystkiego innego

idę cykać fotki, bo robię nowy album z kolorówką
Ech, zazdroszczę Wam
Na mnie Aqua w pierwszej fazie - cud, miód i orzeszki - i kolor i piękny efekt rozświetlenia, jakiego nigdy nie miałam po żadnym podkładzie.
Ale za ok. 2 godziny wyglądam tak, jak nigdy po żadnym pokładzie. Cała spływam. A wcale nie mam tłustej cery...
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 13:23   #4428
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
hallooo... Kicajaca z kosmetykami... zdaje sie, ze jakis zdjecie mi obiecala... no i czekam ... chyba, ze sie rozmyslilas ...
nie, zapomniałam
wybacz
cyknę w trakcie walki z fotografowaniem kolorówki
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 14:52   #4429
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
jakoś jest adekwatna do ceny
nigdy nie sądziłam, że znajdę podkład idealny - a jednak - zapoznałam się z parure aqua i nigdy nie wymienię na nic innego, a próbowałam wszelkich diorów, chaneli i wszystkiego innego

idę cykać fotki, bo robię nowy album z kolorówką

Królisiu czekam z niecierpliwością co tam masz new. posłałam w świat wiele mazideł i chłonę jak gąbka nowości - nie koniecznie sezonowa ale te dla mnie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 14:55   #4430
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Królisiu czekam z niecierpliwością co tam masz new. posłałam w świat wiele mazideł i chłonę jak gąbka nowości - nie koniecznie sezonowa ale te dla mnie
potrzebuję jakiejś inspiracji, bo nie mam weny wywalac wszystko na podłogę i fotografować, ale naobiecywałam, więc jakoś zrobię
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 15:06   #4431
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
potrzebuję jakiejś inspiracji, bo nie mam weny wywalac wszystko na podłogę i fotografować, ale naobiecywałam, więc jakoś zrobię

Jeszcze Dimiti kiedys obiecywała że obfoci swoje mazidła
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 15:17   #4432
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ech, zazdroszczę Wam
Na mnie Aqua w pierwszej fazie - cud, miód i orzeszki - i kolor i piękny efekt rozświetlenia, jakiego nigdy nie miałam po żadnym podkładzie.
Ale za ok. 2 godziny wyglądam tak, jak nigdy po żadnym pokładzie. Cała spływam. A wcale nie mam tłustej cery...
a próbowałaś extreme? to, że jest mocno kryjący, nie znaczy od razu, że jest do cery mieszanej/tłustej a na pewno nie spływa
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 15:23   #4433
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Jeszcze Dimiti kiedys obiecywała że obfoci swoje mazidła
obiecanki-cacanki, już się poddałam i jej nie męczę.
ja na razie obfociłam cienie diora
chyba dzisiaj mi ten album nie wyjdzie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 15:30   #4434
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

extreme ładnie kryje, nadaje sie do skóry suchej, ale oczywiście wcześniej trzeba nałożyć obowiązkowo krem.nie spływa, ale jak dla mnie bez szału wolę Double wear EL
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:00   #4435
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
a próbowałaś extreme? to, że jest mocno kryjący, nie znaczy od razu, że jest do cery mieszanej/tłustej a na pewno nie spływa
Nie, jeszcze nie próbowałam. Z opinii wydawało mi się, że jest toporny.
Ale jeżeli daje choć w połowie taki piękny efekt jak Aqua to wypróbuję
Na razie pora na Gold
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:03   #4436
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Nie, jeszcze nie próbowałam. Z opinii wydawało mi się, że jest toporny.
Ale jeżeli daje choć w połowie taki piękny efekt jak Aqua to wypróbuję
Na razie pora na Gold
a mi extreme w ogóle nie podszedł - strasznie wysuszył
i toporny był dla mnie, taki cement w stylu EL DW.

a Gold mnie zapchał, ale to akurat chyba moja wina, bo on dla cer dojrzałych, czyli raczej nie mojej
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:06   #4437
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
extreme ładnie kryje, nadaje sie do skóry suchej, ale oczywiście wcześniej trzeba nałożyć obowiązkowo krem.nie spływa, ale jak dla mnie bez szału wolę Double wear EL
ja z ciężkich podkładów używałam Revlon Colorstay i właśnie EL. revlon dawał niesamowite wykończenie, bardzo mocno komplementowana byłam natomiast przy EL tego efektu nie było i w dodatku wchodził w pory strasznie.. zrobił swoje na zdjęciach z chrzcin ale później go wydałam w świat teraz już uporałam się z trądzikiem i nie chcę ciężkiego podkładu - dlatego Guerlain

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Nie, jeszcze nie próbowałam. Z opinii wydawało mi się, że jest toporny.
Ale jeżeli daje choć w połowie taki piękny efekt jak Aqua to wypróbuję
Na razie pora na Gold
byłam malowana Gold'em, podobał mi się efekt. ale póki co extreme, polecam zaopatrzyć się w próbkę przy najbliższej wizycie w perfumerii

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a mi extreme w ogóle nie podszedł - strasznie wysuszył
i toporny był dla mnie, taki cement w stylu EL DW.

a Gold mnie zapchał, ale to akurat chyba moja wina, bo on dla cer dojrzałych, czyli raczej nie mojej
no właśnie ja też niedojrzała tak śmiesznie to zabrzmiało

ale extreme ciężki? jak EL? przy nakładaniu pędzlem jest leciutki jak mgiełka
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:07   #4438
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
no właśnie ja też niedojrzała tak śmiesznie to zabrzmiało

ale extreme ciężki? jak EL? przy nakładaniu pędzlem jest leciutki jak mgiełka
nie na mojej cerze paskudny był.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:09   #4439
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
nie na mojej cerze paskudny był.
na szczęście Aqua się sprawdził
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:11   #4440
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
na szczęście Aqua się sprawdził
o tak idealny jest
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.