Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-06, 17:48   #241
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No obecna promocja jest kusząca, bo oprócz wspominanych już cienia i bibułek jest jeszcze 10% zniżki. Ale ciekawe oferty pojawią się zapewne jeszcze nie raz, a pod koniec roku na pewno będzie jakaś super świąteczna okazja, akurat wtedy jak będziesz zamawiać.
No ja się w końcu dałam skusić, ale nie dobiłam do kwoty z gratisami

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Pewnie tak. Ale i tak trudno wytrzymac. Och gdyby tak miec duzo pieniazkow, to chyba zamowilabym wszystko.
Ja też
Mogłabym mieć całą toaletkę wypchaną EDM.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 18:04   #242
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja tez.
Kusza mnie te cienie, choc powiedzialam sobie, ze narazie starczy mi moich cieni, ktore mam na kilka dobrych lat.
Szkoda tez , ze kolorki na stronie nie sa inaczej pokazane, tak zeby bardziej zgadzaly sie z rzeczywistoscia.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 20:52   #243
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Wilhelmina super zbior! Mi light solo jest za ciemny. Te cienie daja teraz jako gratisy?
Szkoda, ze dopiero na koniec roku zamawiam.
Ja ciekawa jestem jak na mnie by wygladal ten new car smell albo tea time. Tea time nie wydaje sie byc takim razacym pomaranczem.
Daydream tez mam.
A jakie kolory teraz zamowilas?
Naprawdę Light jest za ciemny dla ciebie? Ojej, myślałam, że mam niemal identyczną karnację jak ty, gdy patrzyłam na Twoje zdjęcia na MM A powiedz, którego koloru podkładu EDM używasz?
Teatime nie jest aż TAK pomarańczowy jak New Car Smell, ale wciąż widać, ze bazuje na pomaranczowym
teraz zamówiłam lżejsze kolorki - Soft Touch, Soft Bronzer, Flannel PJ's oraz Opening Day. Najchętniej wykupiłabym wszystkie bo jak mam wybrać np. tylko trzy, to nie wiem, na które się zdecydować

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Cieszę się, że w końcu dotarła. Piękny zbiorek : ) Jesteś zadowolona z Wild Flowers? Mam ochotę zamówić sobie próbkę tego cienia.
Wild Flowers jeszcze nie próbowalam, ale jak tylko spróbuję dam znać Mogę powiedzieć, że jest to dość ciemny kolor


Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja tez.
Kusza mnie te cienie, choc powiedzialam sobie, ze narazie starczy mi moich cieni, ktore mam na kilka dobrych lat.
Szkoda tez , ze kolorki na stronie nie sa inaczej pokazane, tak zeby bardziej zgadzaly sie z rzeczywistoscia.
Tak kolorki cieni na stronie sa mocno przeklamane, ale opisy sa dość wiarygodne. Prawdę mówiąc, mnie strasznie kusza nazwy tych cieni Nie mogłam się powstrzymać przed wzięciem Bubble Tea
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 21:39   #244
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dziewczyny a ja tak patrze na stronke i patrze i gdzie moge kliknac by te probki zamowic?
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 21:57   #245
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Naprawdę Light jest za ciemny dla ciebie? Ojej, myślałam, że mam niemal identyczną karnację jak ty, gdy patrzyłam na Twoje zdjęcia na MM A powiedz, którego koloru podkładu EDM używasz?
Teatime nie jest aż TAK pomarańczowy jak New Car Smell, ale wciąż widać, ze bazuje na pomaranczowym
teraz zamówiłam lżejsze kolorki - Soft Touch, Soft Bronzer, Flannel PJ's oraz Opening Day. Najchętniej wykupiłabym wszystkie bo jak mam wybrać np. tylko trzy, to nie wiem, na które się zdecydować



Wild Flowers jeszcze nie próbowalam, ale jak tylko spróbuję dam znać Mogę powiedzieć, że jest to dość ciemny kolor




Tak kolorki cieni na stronie sa mocno przeklamane, ale opisy sa dość wiarygodne. Prawdę mówiąc, mnie strasznie kusza nazwy tych cieni Nie mogłam się powstrzymać przed wzięciem Bubble Tea
Ja mam duzo do ukrycia na buzi, wiec podkladu daje duuuuzo. Z tego wzgledu musi niemal idealnie pasowac do szyji. I to udaje sie tylko Winged Butter. Light pomieszany z Fawn tez jest ok, tak sama Light Olive z Olive Fair. Ale chyba WB jest najlepszy dla mnie.
Soft Touch i Soft bronzer tez mam.
Jutro moze zrobie fotki moich mineralow.
Ciekawa jestem ktory roz mialby kolor taki brzoskwiniowy, morelowy. Taki jasny, swierzutki...
Mam tez blyszczyk english muffin. Kolor zupelnie inny niz na stronce. Fajnie pielegnuje usta, ale zbiera sie brzydko na ustach. Robia sie takie ciagnace paseczki. Beh. Ciekawe czy wszystkie tak maja, czy moze cos zmienili. Choc sklad blyszczyka jest naprawde niezly.
Ciekawia mnie tez te nowe concealery...
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 08:53   #246
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem ktory roz mialby kolor taki brzoskwiniowy, morelowy. Taki jasny, swierzutki...
Brzoskwiniowy jest dla mnie All Smiles (Ale możemy mieć różne definicje brzoskwini). Do All Smiles podobny jest Summer Stroll, ten jest bardziej pomarańczowy, a na skórze daje dodatkowo różową poświatę, jest opalizujący.

http://www.makeuptalk.com/forums/t37...ml#post1267062 <- dobre zdjęcie All Smiles.

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja tak patrze na stronke i patrze i gdzie moge kliknac by te probki zamowic?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=117 <- tutorial Czarnego Elfa
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 11:03   #247
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Niee, All Smiles juz mam i teraz chodzilo mi o cos jasniejszego, bardziej morelowego.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 11:13   #248
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Niee, All Smiles juz mam i teraz chodzilo mi o cos jasniejszego, bardziej morelowego.
A jakby zmieszać All Smiles z Soft Touch?
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 11:14   #249
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nie probowalam jeszcze, ale zobaczymy. Choc i tak zamowie nastepnym razem kolejne roze, tylko to bedzie trudna decyzja.

Ide zrobic zdjecia moich sampli to zaraz wstawie.

Oto moj maly zbior:
1. podklady
2.3. roze/brazery
4. korektory, cien do brwi i blyszczyk

Pedzla Flat Top zapomnialam dodac, no ale wiecie jak wyglada.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (109,6 KB, 409 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (106,7 KB, 274 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (115,8 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (110,4 KB, 229 załadowań)
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-09-07 o 13:32
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 14:21   #250
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Nie probowalam jeszcze, ale zobaczymy. Choc i tak zamowie nastepnym razem kolejne roze, tylko to bedzie trudna decyzja.

Ide zrobic zdjecia moich sampli to zaraz wstawie.

Oto moj maly zbior:
1. podklady
2.3. roze/brazery
4. korektory, cien do brwi i blyszczyk

Pedzla Flat Top zapomnialam dodac, no ale wiecie jak wyglada.
Chyba mam już większość z tych, które chciałam. Ale jak wprowadzą jakieś nowe maty to pewnie znów coś zamówię.
Ciekawią mnie te nowe kolory podkładów, które mają wejść 10-tego, ale coś czuję, że będą bardzo ciemne, bo takich mają niewiele.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 14:35   #251
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jeszcze nic o tym nie czytalam. Mnie ciekawia te nowe korektory, ktore teraz doszly. No ale podklady tez beda ciekawe. Ale watpie, ze cos bedzie lepiej mi pasowac niz WB. Ciekawe jak w zimie sie bedzie sprawowac. Bo w zimie/wiosnie uzywalam Lumiere i byly dobre, ale potem jakos zle wygladaly. I kolor i w ogole widac je bylo na buzi strasznie. Mam nadzieje, ze EM sprawdzi sie przez caly rok.
Ja napewno wezme ten najwiekszy kit, bo juz 2 pedzle chce, moj WB w intensive duzy, pewnie ze 2 korektory. I teraz nie wiem czy zamowic ten sam odcien WB w 2 innych formulach, ktore mnie interesuja w pelnym wymiarze czy lepiej probki. Moze probki, bo jak beda za jasne?
A reszte to pewnie wezme roze/brazery. Narazie wszystkie z moich mi sie podobaja. No ale nowe tez bym chciala. Ach jak ciezko sie zdecydowac. Najgorzej, jak jest taki ogromny wybor. I jeszcze tyle czasu do konca roku. Ja chyba wykorkuje.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-09-07 o 16:51
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 18:06   #252
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

a jakie odcienie polecacie do buzi w normalnym odcieniu? Nie najjasniejszej a takiej normalnej;p
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 18:20   #253
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W ogóle to warto się kierować wyłącznie opisami kolorów a nie zdjęciami. Dotyczy to na pewno podkładów i róży, nie wiem jak z cieniami, ale zapewnie podobnie. Jak piszą, że róż jest brzoskwiniowy a na zdjęciu wygląda na różowy, to na pewno nie będzie miał z różem nic wspólnego.
Nanomi chyba podawała gdzieś na początku wątku link do forum na stronie EDM, gdzie są całe albumy zdjęć (zarówno w opakowaniu jak i na ręku) angielska nazwa "swatches" , podaję go w każdym razie jeszcze raz https://www.everydayminerals.com/for...p?topic=3036.0
Ten najbardziej obszerny album to http://photobucket.com/Everyday_Minerals_Album (hasło minerals)
Odniosłam wrażenie, że właśnie kolory róży są najbardziej przekłamane na stronie EDM vide kolor waffer cone (w istocie ze zdjęc wynika, że jest bladozłoty)
Mam nadzieję, że komuś się te albumy przydadzą> Na marginesie też chciałam zamówić New car smell i te fotki albumowe na szcęście mnie odwiodły
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 18:55   #254
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja zamówiłam w czwartek zestaw za 34 $ 2 podkłady do wymieszania, róż, cień i 2 pędzle - noprmalny kabuki i do cieni. Do tego słoiczek do mieszania - normalnie bym nie brała, ale dzięki temu po rabacie przekroczyłam 31$ i zasłużyłam na cień i bibułki - tak myślę... I zestaw próbek - żałuję, że do tego zestawu nie można brać cieni i więcej róży... Chyba jak co to będę zamawiała sprawdzone podkłady i dosypywać...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 19:05   #255
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Nanomi chyba podawała gdzieś na początku wątku link do forum na stronie EDM, gdzie są całe albumy zdjęć (zarówno w opakowaniu jak i na ręku) angielska nazwa "swatches" , podaję go w każdym razie jeszcze raz https://www.everydayminerals.com/for...p?topic=3036.0
Ten najbardziej obszerny album to http://photobucket.com/Everyday_Minerals_Album (hasło minerals)
Odniosłam wrażenie, że właśnie kolory róży są najbardziej przekłamane na stronie EDM vide kolor waffer cone (w istocie ze zdjęc wynika, że jest bladozłoty)
Mam nadzieję, że komuś się te albumy przydadzą> Na marginesie też chciałam zamówić New car smell i te fotki albumowe na szcęście mnie odwiodły
Tak, trzeba sprawdzać. Ja w sumie zamawiałam w oparciu o zdjęcia z tamtego forum i jestem ze wszystkiego zadowolona (oprócz jednego podkładu, którego zdjęć nie znalazłam na forum, na stronie był jasny a oczywiście okazał się za ciemny ).
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 19:27   #256
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Tak, trzeba sprawdzać. Ja w sumie zamawiałam w oparciu o zdjęcia z tamtego forum i jestem ze wszystkiego zadowolona (oprócz jednego podkładu, którego zdjęć nie znalazłam na forum, na stronie był jasny a oczywiście okazał się za ciemny ).
Ech... Nie mam serca na oglądanie fotek na stronie EDM i jakimkolwiek forum bo i tak każdy ma nieco inne parametry monitora i kolory się przekłamują... Najlepiej usiąść ze swoimi próbkami i porównać kolor na zywo i na monitorze - wtedy można mieć pojęcie jak mogą kolory wyglądać na żywo. Jak zamówiłam podkład Cool-Fair to myślałam że będzie dla mnie akurat - jasny i chłodny, a ja mam taką jasną cerę... Ale to przypomina mąkę a nie jasny podkład... Oddam kumpeli, może na niej będzie lepiej wyglądać, w końcu to tylko próbka...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 19:37   #257
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ech... Nie mam serca na oglądanie fotek na stronie EDM i jakimkolwiek forum bo i tak każdy ma nieco inne parametry monitora i kolory się przekłamują... Najlepiej usiąść ze swoimi próbkami i porównać kolor na zywo i na monitorze - wtedy można mieć pojęcie jak mogą kolory wyglądać na żywo. Jak zamówiłam podkład Cool-Fair to myślałam że będzie dla mnie akurat - jasny i chłodny, a ja mam taką jasną cerę... Ale to przypomina mąkę a nie jasny podkład... Oddam kumpeli, może na niej będzie lepiej wyglądać, w końcu to tylko próbka...
Wszystkie Fair są bardzo jasne, mi to akurat pasuje, bo nigdy nie mogłam znaleźć odpowiednio ciepłego i jasnego jednocześnie podkładu/korektora.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 20:35   #258
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A moze ten Summer Stroll jest taki morelowy? Albo B&B?
Ale tez jestem ciekawa jak na mnie by New Car Smell wygladal..
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 21:20   #259
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
A moze ten Summer Stroll jest taki morelowy? Albo B&B?
Ale tez jestem ciekawa jak na mnie by New Car Smell wygladal..
Summer Stroll jest trochę podobny do All Smiles według mnie, w słoiczku jest bardziej pomarańczowo-brzoskiwiony i jasniejszy. Dziś pomazałam się jednym i drugim po ręku i wyglądają podobnie na skórze, ale SS opalizuje na różowo a AS jest matowy.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 10:31   #260
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Prawdopodobnie EDM mnie wysypało Uzywałam przez dwa dni podkładu i moja cera potwornie się pogorszyła - wyskoczyły mi ropniaki jakich dawno nie miałam Dziś odstawiłam podkład i zobaczę, co będzie. Jeśli sie polepszy, to niestety wina EDM. A szkoda, bo tak dobrze się nosi ich podkłady

Użyłam też zieonego korektora Mint, niestety przebija mi przez puder i nie wygląda to estetycznie

Jednak nie jestem do końca zawiedziona EDM. Bardzo spodobaly mi się ich cienie. Bardzo wygodne w użyciu, świetnie się komponują między sobą, a kolorki sa takie śliczne Mam dla was swatche, może się przydadzą.

Nanomi, pytałas o Wild Flowers. Polecam ten cien Mam go dziś na powiekach w połączeniu z Autumn Afternoon. Pięknie wygląda - jest to chłodny brąz, bez drobinek, mat. Na zdjęciu wyszedl trochę fioletowo, nie wiem czemu, ale zapewniam - jest to chłodny brąz. W opakowaniu wygląda na ciemniejszy niż jest. Autumn Afternoon jest ciepły, więc świetnie skontrastowany z Wild Flowers

Osobiście bardzo polubiłam wszystkie jasno-nude'owe. Cypress'em byłam najbardziej podekscytowana i w gruncie rzeczy na powiece wyglada bosko - jak takie stare zielonkawe zloto, ale mam wrażenie, ze oczy wyglądają przy tym kolorze na chore, zmęczone, co mi się nie podoba

Na razie z cieni jestem szalenie zadowolona i myślę, ze na pewno kupię jeszcze inne kolory Dodam, że używam ich na bazie Art Deco, nakładam pędzlami Inglota, Sephory, MAC'a.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1808.jpg (36,6 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1809.jpg (29,3 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1810.jpg (25,8 KB, 171 załadowań)
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 10:38   #261
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ciekawe co sie okaze z Twoja cera. Szkoda, jesli mialoby to byc od EM.
A z korektorem mint minelo sporo czasu zanim znalazlam dla siebie dobre wyjscie.
Ja go nie nakladam pedzlem flat top. Biore troszeczke mint na miekki duzy pedzel do pudru i omiatam tylko policzki. Wciaz widac rumien, ale jak naloze mint za duzo, lub flat top, to bedzie plackowato wygladl, bedzie pprzebijal lub robil bardzo zimne policzki w porownaniu do reszty.
A tak tylko leciutko ochlodzi rumien, na to sporo podkladu EM i nie ma roznicy miedzy policzkami a reszta.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 10:56   #262
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie EDM mnie wysypało Uzywałam przez dwa dni podkładu i moja cera potwornie się pogorszyła - wyskoczyły mi ropniaki jakich dawno nie miałam Dziś odstawiłam podkład i zobaczę, co będzie. Jeśli sie polepszy, to niestety wina EDM. A szkoda, bo tak dobrze się nosi ich podkłady

Użyłam też zieonego korektora Mint, niestety przebija mi przez puder i nie wygląda to estetycznie

Jednak nie jestem do końca zawiedziona EDM. Bardzo spodobaly mi się ich cienie. Bardzo wygodne w użyciu, świetnie się komponują między sobą, a kolorki sa takie śliczne Mam dla was swatche, może się przydadzą.

Nanomi, pytałas o Wild Flowers. Polecam ten cien Mam go dziś na powiekach w połączeniu z Autumn Afternoon. Pięknie wygląda - jest to chłodny brąz, bez drobinek, mat. Na zdjęciu wyszedl trochę fioletowo, nie wiem czemu, ale zapewniam - jest to chłodny brąz. W opakowaniu wygląda na ciemniejszy niż jest. Autumn Afternoon jest ciepły, więc świetnie skontrastowany z Wild Flowers

Osobiście bardzo polubiłam wszystkie jasno-nude'owe. Cypress'em byłam najbardziej podekscytowana i w gruncie rzeczy na powiece wyglada bosko - jak takie stare zielonkawe zloto, ale mam wrażenie, ze oczy wyglądają przy tym kolorze na chore, zmęczone, co mi się nie podoba

Na razie z cieni jestem szalenie zadowolona i myślę, ze na pewno kupię jeszcze inne kolory Dodam, że używam ich na bazie Art Deco, nakładam pędzlami Inglota, Sephory, MAC'a.
Dzięki za recenzję

Mam propozyję: odstaw EDM dopóki cera się nie polepszy (na kilka dni). A potem:
1) Pierwsze i najważniejsze: nie nakładaj korektora mint w ogóle - wiele osób ma na niego alergiczna reakcję.
2) Nie nakładaj tej formuły, której używałaś teraz - i tu pytanie, czego teraz używałaś?
3) Spróbuj jak będziesz w domu nałozyć na mokro, nawet nie na całą twarz, ale na jakiś "bezpieczny obszar" - np. ja mam bardzo podatną brodę na niespodzianki, więc testuję na czole, później dodaję nos i policzki wokół nosa i jeśli nic się nie dzieje to cała twarz.

Ja również na samym początku miałam problemy z EDM - formuła intensive powoduje u mnie swędzenie, zaczerwienienie i nowe (mega)wypryski. Formuła matte jest na pograniczu "zła" Tzn. mogę użyć raz na jakiś czas, bo mnie wysusza i trochę podrażna skórę (nie używam kremu). Za to semi-matte i orginal glo mogę używać normlanie - zawsze na mokro. Nie wiem czy to ma jakiś sens, ale wydaje mi się, że nakładanie minerałów na mokro mniej irytuje skórę. Nie mogłabym wcierać podkładu tak jak to robią dziewczyny na youtube, bo mam bardzo wrażliwą skórę. Nakładam go delikatnie, nie "wbijając" pędzla w skórę i w dużą ilością termalki Avene, mniej więcej tak jak się maluje farbami ruchem od środa twarzy na zewnątrz.
Przy nakładaniu na mokro nie ma też tego przykrego uczucia pustyni na twarzy (jesli ktoś wie co mam na myśli).

Czuję się rozgrzeszona z moich wszystkich zakupów :
http://www.youtube.com/watch?v=26VnJjhxWF4



p.s. tez tak chcę
__________________


Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 00:28 Powód: post pod postem
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 12:53   #263
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hej Dziewczyny! Piękne macie zbiory!!!!!!!!!!!!
wilhelmina moja skóra też musiała się przezwyczaić do podkładu mineralnego. Nie wiem czy się mylę, ale kojąrzę Cie też z wątku o IZO (bo sama biorę) więc ten wysyp może być spowodowany IZO.
Mi dematolog powiedziała, że skóra może się stać się bardzo wrażliwa i różnie reagować na kosmetyki.
Ja stosuję formułę intensiv a na to nakładałam finishing dust - i teraz nie mogę tego drugiego stosować, bo skóra badzo mnie piecze. Zastąpiłam go Natural Reflection i jest ok.
Mam nadzieję, że będę mogła je nadal stosować, bo bardzo je lubię i makijaż jest bardzo naturalny, co bardzo mi się podoba.

Pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 02:28   #264
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Czuję się rozgrzeszona z moich wszystkich zakupów :
http://www.youtube.com/watch?v=26VnJjhxWF4



p.s. tez tak chcę
OMG

Nie obejrzalam do konca- wylaczylam w polowie-bo zawsze mnie kusi zeby cos zamowic potem-a na razie nic nie potrzebuje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 19:05   #265
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam wszystkich
Właśnie złożyłam swoje pierwsze zamówienie - zestaw próbek. Już nie mogę się doczekać, kiedy dojdą
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 10:27   #266
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ciekawe co sie okaze z Twoja cera. Szkoda, jesli mialoby to byc od EM.
A z korektorem mint minelo sporo czasu zanim znalazlam dla siebie dobre wyjscie.
Ja go nie nakladam pedzlem flat top. Biore troszeczke mint na miekki duzy pedzel do pudru i omiatam tylko policzki. Wciaz widac rumien, ale jak naloze mint za duzo, lub flat top, to bedzie plackowato wygladl, bedzie pprzebijal lub robil bardzo zimne policzki w porownaniu do reszty.
A tak tylko leciutko ochlodzi rumien, na to sporo podkladu EM i nie ma roznicy miedzy policzkami a reszta.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Dzięki za recenzję

Mam propozyję: odstaw EDM dopóki cera się nie polepszy (na kilka dni). A potem:
1) Pierwsze i najważniejsze: nie nakładaj korektora mint w ogóle - wiele osób ma na niego alergiczna reakcję.
2) Nie nakładaj tej formuły, której używałaś teraz - i tu pytanie, czego teraz używałaś?
3) Spróbuj jak będziesz w domu nałozyć na mokro, nawet nie na całą twarz, ale na jakiś "bezpieczny obszar" - np. ja mam bardzo podatną brodę na niespodzianki, więc testuję na czole, później dodaję nos i policzki wokół nosa i jeśli nic się nie dzieje to cała twarz.

Ja również na samym początku miałam problemy z EDM - formuła intensive powoduje u mnie swędzenie, zaczerwienienie i nowe (mega)wypryski. Formuła matte jest na pograniczu "zła" Tzn. mogę użyć raz na jakiś czas, bo mnie wysusza i trochę podrażna skórę (nie używam kremu). Za to semi-matte i orginal glo mogę używać normlanie - zawsze na mokro. Nie wiem czy to ma jakiś sens, ale wydaje mi się, że nakładanie minerałów na mokro mniej irytuje skórę. Nie mogłabym wcierać podkładu tak jak to robią dziewczyny na youtube, bo mam bardzo wrażliwą skórę. Nakładam go delikatnie, nie "wbijając" pędzla w skórę i w dużą ilością termalki Avene, mniej więcej tak jak się maluje farbami ruchem od środa twarzy na zewnątrz.
Przy nakładaniu na mokro nie ma też tego przykrego uczucia pustyni na twarzy (jesli ktoś wie co mam na myśli).
Dziewczyny, to na pewno EDM mnie wysypało Dwa dni bez EDM i moja cera wygląda wspaniale! Poprawiła się natychmiast. Szkoda, a tak bardzo cieszyłam sie minerałami.

Co do formuły - ja teraz używałam semi-matte. Sęk w tym, że wszystkie podkłady jakie mam sa semi-matte i, o zgrozo, te samples, które teraz zamówiłam też są semi-matte. Nie mam więc porównania z innymi formułami Co do korektora Mint, chyba faktycznie coś jest z tą reakcja alergiczną, ponieważ czoło zaczęło mnie po nim dziwnie swędzieć i czułam pod palcem takie małe wypryski (właśnie takie jakby alergiczne). Oczywiście wypryski zniknely, jak tylko odstawiłam korektor.

Stosowalam semi-matte na sucho, ponieważ od kiedy przestałam w ogóle uzywać tradycyjnych, plynnych podkładów, boję się kłaść cokolwek mokrego na całą twarz. Mam wrażenie, ze natychmiast zapcha mi to skórę i wyskoczą niespodzianki. Może faktycznie powinnam spróbować semi-matte na mokro? A mineraly na mokro dają mokre wykończenie, czy może takie bardziej pudrowe? Przyznam, ze nie chciałabym znaleźć się w sytuacji, gdy muszę na mineraly nakładac jeszcze warstewkę pudru. Bardzo odzwyczaiłam się od kilku warstewek makijażu

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Piękne macie zbiory!!!!!!!!!!!!
wilhelmina moja skóra też musiała się przezwyczaić do podkładu mineralnego. Nie wiem czy się mylę, ale kojąrzę Cie też z wątku o IZO (bo sama biorę) więc ten wysyp może być spowodowany IZO.
Mi dematolog powiedziała, że skóra może się stać się bardzo wrażliwa i różnie reagować na kosmetyki.
Ja stosuję formułę intensiv a na to nakładałam finishing dust - i teraz nie mogę tego drugiego stosować, bo skóra badzo mnie piecze. Zastąpiłam go Natural Reflection i jest ok.
Mam nadzieję, że będę mogła je nadal stosować, bo bardzo je lubię i makijaż jest bardzo naturalny, co bardzo mi się podoba.

Pozdrawiam
Dobrze mnie kojarzysz Wysyp nie jest spowodowany Izo, ponieważ mój "wielki wysyp spowodowany Izo" miałam w trakcie pierwszego miesiąca brania leku Od tamtego czasu, jeśli mam wysypy to sa one spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Teraz na 99% jest to EDM, ponieważ moja cera w ekspresowym tempie polepszyła się po odstawieniu ich.

Jeszcze potestuję EDM, nie chce z nich tak szybko rezygnować Może faktycznie powinnam spróbować inną formułę.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 11:11   #267
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to na pewno EDM mnie wysypało Dwa dni bez EDM i moja cera wygląda wspaniale! Poprawiła się natychmiast. Szkoda, a tak bardzo cieszyłam sie minerałami.

Co do formuły - ja teraz używałam semi-matte. Sęk w tym, że wszystkie podkłady jakie mam sa semi-matte i, o zgrozo, te samples, które teraz zamówiłam też są semi-matte. Nie mam więc porównania z innymi formułami Co do korektora Mint, chyba faktycznie coś jest z tą reakcja alergiczną, ponieważ czoło zaczęło mnie po nim dziwnie swędzieć i czułam pod palcem takie małe wypryski (właśnie takie jakby alergiczne). Oczywiście wypryski zniknely, jak tylko odstawiłam korektor.

Stosowalam semi-matte na sucho, ponieważ od kiedy przestałam w ogóle uzywać tradycyjnych, plynnych podkładów, boję się kłaść cokolwek mokrego na całą twarz. Mam wrażenie, ze natychmiast zapcha mi to skórę i wyskoczą niespodzianki. Może faktycznie powinnam spróbować semi-matte na mokro? A mineraly na mokro dają mokre wykończenie, czy może takie bardziej pudrowe? Przyznam, ze nie chciałabym znaleźć się w sytuacji, gdy muszę na mineraly nakładac jeszcze warstewkę pudru. Bardzo odzwyczaiłam się od kilku warstewek makijażu
Wilhelmino, znam przypadek dziewczyny z youtube, którą wysypywało od semi-matte a intensive nosi i jest ok. Ja mam dokładnie na odwrót.
Jeśli się boisz nałożyć na całą twarz, spróbuj w jednym "bezpieczniejszym" miesjcu. Poza tym to tylko woda.
Na mokro wykończenie nie jest zbyt pudrowe, jest bardziej naturalne.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 13:06   #268
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to na pewno EDM mnie wysypało Dwa dni bez EDM i moja cera wygląda wspaniale! Poprawiła się natychmiast. Szkoda, a tak bardzo cieszyłam sie minerałami.

Co do formuły - ja teraz używałam semi-matte. Sęk w tym, że wszystkie podkłady jakie mam sa semi-matte i, o zgrozo, te samples, które teraz zamówiłam też są semi-matte. Nie mam więc porównania z innymi formułami Co do korektora Mint, chyba faktycznie coś jest z tą reakcja alergiczną, ponieważ czoło zaczęło mnie po nim dziwnie swędzieć i czułam pod palcem takie małe wypryski (właśnie takie jakby alergiczne). Oczywiście wypryski zniknely, jak tylko odstawiłam korektor.

Stosowalam semi-matte na sucho, ponieważ od kiedy przestałam w ogóle uzywać tradycyjnych, plynnych podkładów, boję się kłaść cokolwek mokrego na całą twarz. Mam wrażenie, ze natychmiast zapcha mi to skórę i wyskoczą niespodzianki. Może faktycznie powinnam spróbować semi-matte na mokro? A mineraly na mokro dają mokre wykończenie, czy może takie bardziej pudrowe? Przyznam, ze nie chciałabym znaleźć się w sytuacji, gdy muszę na mineraly nakładac jeszcze warstewkę pudru. Bardzo odzwyczaiłam się od kilku warstewek makijażu



Dobrze mnie kojarzysz Wysyp nie jest spowodowany Izo, ponieważ mój "wielki wysyp spowodowany Izo" miałam w trakcie pierwszego miesiąca brania leku Od tamtego czasu, jeśli mam wysypy to sa one spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Teraz na 99% jest to EDM, ponieważ moja cera w ekspresowym tempie polepszyła się po odstawieniu ich.

Jeszcze potestuję EDM, nie chce z nich tak szybko rezygnować Może faktycznie powinnam spróbować inną formułę.
Mi formula matte tez nie odpowiadala, odczuwalam swedzenie i dostawalam jakies wypryski, tak samo z mineralami Meow. Teraz mam Intensive i wydaja sie b delikatne bez wzgledu na to czy nakladam na sucha skore czy tez na baze a nawet nakladam czasem na acne derm i nie podraznia mnie ta kombinacja
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 15:31   #269
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dlatego osobiście radzę wszystkim osobom, które zamierzają zamówić próbki EDM, aby wybrać różne formuły. Ilość w próbce niewielka, więc jak nie będzie pasować - niewielka strata. A z drugiej strony można sprawdzić co nam szkodzi a co pasuje.

Minerały stosowane na mokro nie dają pudrowego wykończenia, są wręcz jeszcze mniej widoczne na buzi. Pudrowy efekt prędzej uzyska się nakładając je na sucho.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 16:07   #270
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny a ja nadal nie dostałam paczuszki Zamawiałam 15 sierpnia w profilu mam status "wysłane".Slabo znam angielski ,a chciałabym do nich napisać odnośnie tej sytuacji,czy któraś z was pomogłaby mi napisać kilka zdań?Będę bardzo wdzięczna, zależy mi aby przetestować te kosmetyki
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.