Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-05, 23:25   #3031
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
wrocławskie bledziuchy dostały moje PW?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 08:19   #3032
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja również nic nie dostałam ...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 09:59   #3033
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Za pamięci wrzucam Wam (wiem, że nikt mnie o to nie prosił, ale swatchy nigdy nie za dużo...) swatche porównawcze Blusche i EDM.

Powiem Wam, że Blusche to chyba moja nowa miłość... są bardziej kremowe od EDM i kolory jakieś takie bardziej ludzkie

Dotąd używałam Fair Neutral, ale jak zobaczyłam jak mocno wpada w róż w porównaniu z French Vanilla... zwątpiłam

Najjaśniejszy to oczywiście Vanilla Latte, najciemniejszy - English Toffee, który śmiało można używać jako zamiennik Linen (chociaż jest bardziej ciepły... Linen niby neutral, a wpada w róż!)

Za zamiennik Fair Neutral możemy się pokusić o Vanilla Latte, ale jest o ton jaśniejszy...

Tak czy siak, spójrzcie same
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 10:39   #3034
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dokładnie Rab, swatchy nigdy dosyć :P

Ja właśnie wróciłam z Natury z nowymi essensowymi pierdółkami :P
I nie wiem co mi sie stało, ale moje dotychczasowen uwielbienie rózowym rózy ustepuję różom brzoskwinkowym albo ogólnie z cieplejsza nutą. No iwyszłam z nowym różem
Starzeję się
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 10:57   #3035
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny! Znowu mam uczulenie! Wyglądam tak strasznie, że mogłabym dzieci straszyć. Skóra na buzi wysuszyła się na wiór i pożółkła/ zbrązowiała tak, jakbym tydzień wędziła się na solarium! Wyszły mi jakieś pryszcze, zaskórniki i sine naczynia na policzkach - jakby blizny potrądzikowe (a trądziku nie miałam). Buuuuuu
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 11:55   #3036
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Znowu mam uczulenie! Wyglądam tak strasznie, że mogłabym dzieci straszyć. Skóra na buzi wysuszyła się na wiór i pożółkła/ zbrązowiała tak, jakbym tydzień wędziła się na solarium! Wyszły mi jakieś pryszcze, zaskórniki i sine naczynia na policzkach - jakby blizny potrądzikowe (a trądziku nie miałam). Buuuuuu
Ojejku, to może do lekarza, jak tak nieciekawie to wygląda?
Ale głowa do góry, niedługo pewnie wszystko wróci do normy
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:12   #3037
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A bo podałam w PW czy pasuje Wam 22.10? Ok. godz 18 w Kociej kołysce, albo w Herbaciarni na Igielnej.

Wysłałam do Rabu, Królowej, Pierniczka i Isi
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 15:01   #3038
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie mogę się polubić z tą marką. Podkłady stanowczo za ciemne, tusze mnie uczulają, a jak któryś nie uczuli to nie zachwyca jakością, cienie nie chcą się u mnie trzymać - chyba że na porządnej bazie. Ostatnio byłam w Naturze i wersja limitowana z Eclipse była przeceniona... Tylko wzięłam cień do ręki i wydał mi się strasznie opalizujący, drobinkowy - do pracy bym się tak na pewno nie pomalowała. Puder sypki też niesamowicie brokatowy... Błyszczyków nie używam, więc nawet ich nie oglądałam... Nie, po prostu Essence to nie moja bajka...
Ale z Naturowych szaf lubię My Secret - mają fajne matowe cienie. I miło wspominam taki jedwabisty puder transparentny - bardzo ładnie łączył się z różnej maści podkładami
a ja z kolei nie mam dobrych doświadczeń z my secret i ich cieniami, które na KWC mają 5 gwiazdek - strasznie się osypują podrażniają oczy
a miałyście może do czynienia z cieniami clinique? mają dobre recenzje i podobno są hipoalergiczne, więc zastanawiam się czy by sobie ich nie kupić
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Znowu mam uczulenie! Wyglądam tak strasznie, że mogłabym dzieci straszyć. Skóra na buzi wysuszyła się na wiór i pożółkła/ zbrązowiała tak, jakbym tydzień wędziła się na solarium! Wyszły mi jakieś pryszcze, zaskórniki i sine naczynia na policzkach - jakby blizny potrądzikowe (a trądziku nie miałam). Buuuuuu
zjadłaś coś uczulającego czy zmieniałaś kosmetyki??? nie lecz tylko tego jakąś maścią sterydową, bo sterydy strasznie szkodzą skórze - lepiej poprosić dermatologa o jakiś immunosupresant. i polecam wapno z kwercetyną - zmniejsza swędzenie
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 15:18   #3039
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
to ta niedaleko pl. Sikorskiego ?
Bo jedną drogerie z Essence znam, okolice pl. Sikorskiego
Tak. Dokładnie ta

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Znowu mam uczulenie! Wyglądam tak strasznie, że mogłabym dzieci straszyć. Skóra na buzi wysuszyła się na wiór i pożółkła/ zbrązowiała tak, jakbym tydzień wędziła się na solarium! Wyszły mi jakieś pryszcze, zaskórniki i sine naczynia na policzkach - jakby blizny potrądzikowe (a trądziku nie miałam). Buuuuuu
Idź koniecznie do lekarza. Z opisu brzmi strasznie. Ja kiedyś 3 tygodnie chodziłam z masakrą na twarzy, przestałam używać większości kosmetyków i w końcu się okazało, że jestem uczulona na maść Benzacne. Nadtlenku benzoilu nawet kijem nie ruszę.

Ten lakier z Essence wygląda obłędnie z bladymi dłońmi. Nie wiem czy mi sie udało tak w kolorystyke wstrzelić, czy to dlatego, że kosmetyki są "wampirze". Błyszczyk tez jest świetny. Przy delikatnym użyciu wygląda jak kremowa szminka.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 18:08   #3040
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Znowu mam uczulenie! Wyglądam tak strasznie, że mogłabym dzieci straszyć. Skóra na buzi wysuszyła się na wiór i pożółkła/ zbrązowiała tak, jakbym tydzień wędziła się na solarium! Wyszły mi jakieś pryszcze, zaskórniki i sine naczynia na policzkach - jakby blizny potrądzikowe (a trądziku nie miałam). Buuuuuu
Pisałaś, że jesteś na urlopie, więc może to przez zmianę klimatu albo inna woda w kranie tak na Ciebie działa?

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A bo podałam w PW czy pasuje Wam 22.10? Ok. godz 18 w Kociej kołysce, albo w Herbaciarni na Igielnej.

Wysłałam do Rabu, Królowej, Pierniczka i Isi
Jestem za.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 19:07   #3041
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dzięki dziewczyny Póki co, odstawiłam wszystkie "podejrzane" kosmetyki: podkład, krem, mleczko do twarzy i zobaczę jak to będzie. W sumie dobrze, że moja mama jest alergiczką i mam dostęp do jej kremów przeznaczonych do skóry atopowej - przynajmniej mam ją czym nawilżać, bo z doświadczenia wiem, że jak buzia zaczyna mi grymasić, to nie przyjmuje nawet kremów, z którymi zwykle żyła w przyjaźni.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 19:41   #3042
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Idź koniecznie do lekarza. Z opisu brzmi strasznie. Ja kiedyś 3 tygodnie chodziłam z masakrą na twarzy, przestałam używać większości kosmetyków i w końcu się okazało, że jestem uczulona na maść Benzacne. Nadtlenku benzoilu nawet kijem nie ruszę..

oooo mam dokładnie to samo, na pryszcze działa świetnie, ale mam po nim spuchnięte oczy i twarz w czerwone swędzące placki, i nie schodzi mi to przez cały dzień... masakra... (no, właściwie pomaga na pryszcze - cała gęba czerwona to i pryszczy nie widać )
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 22:42   #3043
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
(no, właściwie pomaga na pryszcze - cała gęba czerwona to i pryszczy nie widać )
setnie się ubawiłam Oczywiście nie z Twojego 'nieszczęścia', tylko z tego trafnego sformułowania
Chociaż ja akurat wspominam ten specyfik bardzo dobrze
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 08:38   #3044
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co Wy sie tak jaracie tym Essence? To taka wspaniala firma z bajerami? Ja szczerze mowiac omijalam ja szeroko, bo kojarzyla mi sie jakos tanio i tandetnie, ale moze warto tam na cos spojrzec szczegolnego?
Kochana to moja ulubiona firma

Limitowanki sa rózne, z Eclipse akurat nic mi specjalnie nie podeszło, wzięłam tylko dwa lakiery do paznokci- taki migotliwy jasny i czarny z rózowym brokatem (wieczorowy i naprawdę ładny).

Ze stałej oferty maja genialne rozświetlacze, kredki long Lasting (cały dzień bez blaknięcia!), a wczoraj kupiłam cudny lakier w odcieniu głębokiego, bezdrobinkowego fioletu (Multi Dimension Purple Cherry)

Podkłądów nie używałam, bo nie nasza gama kolorystyczna (ale generalnie za to firmy bym nie skreślała )

teraz mają w stałej ofercie matowy top coat do lakierów za cos koo 8 zł i zestaw do stempli na paznokciach a'la Konad w cenie chyba 13 zł...?

naprawdę polecam, bo naprawde warto

Aaa- mam eyeliner w żelu z limitowanki Denim Wanted- boski
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 11:18   #3045
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ale zachwalacie Essence, Dziewczyny!
Ja mam od nich w sumie tylko stempelek gwiazdkowy i brokat z Eclipse, ale po Waszych peanach muszę się bliżej przyjrzeć innym produktom

I ciągle nie mam henny na włosach Zaziębiona jestem i tak jakoś 'nie mam melodii' na farbowanie... ale refleksy to by się chciało mieć
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 14:05   #3046
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Miałam farta w aptece - zagadałam babeczkę o kremy na przebarwienia i wyszłam z kilkoma próbkami kremu Iwostin rozjaśniającego przebarwienia i Bioderme WHite Objective

Używała któraś piękna i jasna kremu rozjaśniającego przebarwienia z Iwostinu ?
Pisze na nim, że może być stosowany jako preparat rozjaśniający i rozświetlający skore
Na wizażu ma kiepskie recenzje,ale cena jest w porządku ok. 30 zł

Natomiast Bioderma White objective ma jeszcze bardziej kiepska opinię :P i cenę z kosmosu, ponad 100 zł za 30 ml.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 14:15   #3047
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Miałam farta w aptece - zagadałam babeczkę o kremy na przebarwienia i wyszłam z kilkoma próbkami kremu Iwostin rozjaśniającego przebarwienia i Bioderme WHite Objective

Używała któraś piękna i jasna kremu rozjaśniającego przebarwienia z Iwostinu ?
Pisze na nim, że może być stosowany jako preparat rozjaśniający i rozświetlający skore
Na wizażu ma kiepskie recenzje,ale cena jest w porządku ok. 30 zł

Natomiast Bioderma White objective ma jeszcze bardziej kiepska opinię :P i cenę z kosmosu, ponad 100 zł za 30 ml.
bo generalnie takie gotowe kremy na przebarwienia z reguły mają mało danej substancji rozjaśniającej a ceny - jak sama napisałaś - z kosmosu. dlatego moim zdaniem lepiej popróbować jakichś rojaśniaczy z mazidlanych sklepów - mają ceny do 30zł i często nie jedną substancję czynną ale cały kompleks
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 14:22   #3048
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
bo generalnie takie gotowe kremy na przebarwienia z reguły mają mało danej substancji rozjaśniającej a ceny - jak sama napisałaś - z kosmosu. dlatego moim zdaniem lepiej popróbować jakichś rojaśniaczy z mazidlanych sklepów - mają ceny do 30zł i często nie jedną substancję czynną ale cały kompleks
myślałam nad tym Iwostinem, 5 próbek mam, przynajmniej zobaczę czy uczula bo rozjaśnić pewnie nie rozjaśni.

A co do mazideł to nie mam przekonania, wiem,że wiele osób chwali ....A masz Loss Lauri jakiś konkretny na myśli specyfik z mazideł?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 16:01   #3049
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Pixie w moim wypadku to niewypał Tylko stresu narabia. Złażą mi z twarzy, ciemnieją a rano jest tak pięknie. Przez 15 minut, potem błysk, ważenie. Nie wiem co mam teraz zrobic z tym opakowaniem.
Nie wiem, moze to wina tego,ze jestem jakas przesuszona, że nakładam pod nie Lirene 50+?

Nie wymienię więc Revlona, ciemny dziad jest, ale chociaż ładnie sie trzyma na buzi.A Pixie mnie pobrzydzają Nie wiem czemu to tak jest, testowałam ten kolor i tę formułę i nic mi nei ciemniało, nie ważyło się, pieknie się trzymały

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Ja mam serum azelo-oliwkowe z mazideł, jest CUDOWNE.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 17:15   #3050
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja mam z BU serum migdałowe i olej z kocanki. duet idealny
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:54   #3051
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

kurcze, testuję norma teint w odcieniu opal, i jestem zbudowana
wiem, wiem, za chwilę będzie pewnie za ciemny... przynajmniej w tonacji dobry - ale krycie i trwałość są dla mnie zaskakujące - prawie nie potrzebuję korektora, i dużo później się wyciera niż inne podkłady, efekt maski raczej znikomy (niestety przy makijażu kamuflującym niedoskonałości, to maska jest trudna do uniknięcia), wygląda też na to, że nie zapycha i ogólnie jestem na tak
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:46   #3052
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Znalazłam piękne zdj. na ikf.com.pl - niewiem co jest z ta babeczką, ale z jednej str okropnie mi się podoba a z 2 str. czymś mnie odpycha - mimo to piękną ma skórę, włosy i ogólnie taki klimat zdjęcia ...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:48   #3053
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja mam z BU serum migdałowe i olej z kocanki. duet idealny
W sumie to mało istotne, ale jak pachnie to serum?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 21:25   #3054
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
W sumie to mało istotne, ale jak pachnie to serum?
Ziołowo. Mi się ten zapach podoba, jest taki apteczny, ale przyjemny. Trochę czuć nutkę spirytusu (jest w składzie). Na pewno nie śmierdzi

Olej z kocanki pachnie sklepem zielarskim. Wiecie o jaki zapach mi chodzi?

Mam jeszcze hydrolat oczarowy i on wg mnie śmierdzi
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 21:33   #3055
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No co Ty Moim zdaniem oczarowy pięęęęknie pachnie Mój najulubieńszy hydrolat

Kurczę, już mialam nadzieję, że serum migdałowe pachnie migdałami
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 12:03   #3056
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Pixie w moim wypadku to niewypał Tylko stresu narabia. Złażą mi z twarzy, ciemnieją a rano jest tak pięknie. Przez 15 minut, potem błysk, ważenie. Nie wiem co mam teraz zrobic z tym opakowaniem.
Nie wiem, moze to wina tego,ze jestem jakas przesuszona, że nakładam pod nie Lirene 50+?
Możliwe że to wina przesuszenia to jak leżą minerały mocno zalezy od kondycji skóry
Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze hydrolat oczarowy i on wg mnie śmierdzi
Miałam próbkę... i strasznie się cieszyłam że nie wzięłam całego opakowania bo dla mnie też on nieprawdopodobnie cuchnął mimo ze jest taki chwalony przez dziewczyny na biochemii...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 12:49   #3057
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Znalazłam piękne zdj. na ikf.com.pl - niewiem co jest z ta babeczką, ale z jednej str okropnie mi się podoba a z 2 str. czymś mnie odpycha - mimo to piękną ma skórę, włosy i ogólnie taki klimat zdjęcia ...
troszkę podobna do Eden Prosper
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 16:46   #3058
Kotek
Raczkowanie
 
Avatar Kotek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Jestem dopiero na drugiej części wątku (niesamowicie się rozpisałyście). W każdym razie część forumowiczek pisze, że ma cerę z niedoskonałościami - niestety ja też . Więc chciałam was zapytać czy macie jakieś doświadczenia z tym preparatem http://www.e-farm.pl/p/1928/INNEOV-N...wia-skory.html i mogłaby się wypowiedzieć na temat jego skuteczności? A przy okazji zapytam (wiem, że jest taki wątek więc nie ) czy stosowałyście Inneov Gęstość włosów?
Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 16:56   #3059
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
No co Ty Moim zdaniem oczarowy pięęęęknie pachnie Mój najulubieńszy hydrolat
a ja na przykład nie czuję zapachu tego hydrolatu używałam trzech (oczarowy, geraniowy i z kwiatu pomarańczy) i ten lubię najbardziej a na przykład ten z kwiatu pomarańczy wg mnie jedzie jak proszek do prania

ostatnio moja skóra też szaleje. wysuszyła się, a właściwie o ile rano jest w miarę ok, to jak wracam do domu mam skórę jakby miejscowo obklejoną folią, w dodatku miejscami się łuszczy. do tego stopnia mnie to zirytowało, że zaczęłam nakładać na twarz różne rzeczy (poza standardowym masłem jojoba; humektan mi sie skończył): kremy przeciwzmarszczkowe, filtr babydream (na noc), a nawet... miód to było trochę obrzydliwe, i zabawne, jak mi się powieki kleiły (długo nie wytrzymałam, zmyłam po kilkunastu minutach). nawet peelingi/szmatkę ograniczyłam do minimum

kochane bladolice, czy wam też zaczęły ponadprogramowo ostatnio wypadać włosy? bo mi owszem i nie wiem, czy mam się zacząć martwić, czy to normalne, jesienne
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 17:04   #3060
Kotek
Raczkowanie
 
Avatar Kotek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
kochane bladolice, czy wam też zaczęły ponadprogramowo ostatnio wypadać włosy? bo mi owszem i nie wiem, czy mam się zacząć martwić, czy to normalne, jesienne
No właśnie ja dlatego pytam się o ten Inneov Gęstość Włosów - ja mam włosy do pasa i też zauważyłam zwiększone wypadanie, a w związku z tym, że są czekoladowe mam wrażenie, że wypada mi ich tyle, że niedługo będę łysa
Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.