Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-07, 14:12   #1
ankova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 12

Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!


Hej dziewczyny.
Jestem nowa na tym forum, jednak przeglądam je już od dłuższego czasu ; ) . Pomyślałam, że mogę zamieścić tu kilka swoich zdjęć i poprosić was o rady, co w sobie zmienić .
Trochę o mnie:
Mam 13 lat (tak, wiem, mało :P ) , jasno-niebieskie oczy, duży okrągły nos (!!) , który jest moim kompleksem, pryszcze, zaskórniki i całkiem proste(tak mi się wydaje ) zęby. Moje włosy są w miedzianym kolorze, średniej długości z grzywką na bok. Kiedyś miałam na prosto, ale znudziła mi się. ;D Mam raczej ok figurę, jednak nie podobają mi się moje łydki (wydają mi się takie brzydkie i grube;//) i ramiona. Lekko tuszuję rzęsy maskarą, używam roll-onu z Garniera na cienie pod oczami(są okropne ;/) i również na pryszcze, ponieważ dobrze maskuje. Korzystam również z żelu oczyszczającego twarz, co jakiś czas robię peeling. Codziennie lekko tuszuję rzęsy, nakładam na twarz krem nawilżająco- matujący i troszeczkę pudruję nos(cały jest w małych krostkach i zaskórnikach, które nie wiem jak ukryć;/)
Z resztą, co ja tu będę opowiadać.
Poniżej zamieszczam zdjęcia.
Liczę na pomocne rady .
Z góry dzięki; )) .

/ A i zapomniałam wspomnieć, że mam dosyć niesforne kręcone włosy. Zawsze po umyciu je prostuję. Myślę, że aż tak bardzo się przez to nie niszczą, bo używam dobrej odżywki i szamponu oraz jedwabiu.
ankova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 14:26   #2
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

masz ładną twarz gdzie Ty widzisz duży nos?!
tylko wg mnie ta grzywka troszkę przytłacza Twoją twarz.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 14:56   #3
ankova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Może i przytłacza, ale bez grzywki z wysokim czołem wyglądam po prostu tragicznie.
A duży nos jest . ;D
ankova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 18:39   #4
Cytrynowa_trawa
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowa_trawa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Z miasta
Wiadomości: 1 436
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Nos masz w porządku jeśli chodzi o kształt, wierz mi, że ja mam bardziej okrąglutki.
Mi się podobasz na 3 zdjęciu, w tych lekko kręconych włosach.
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. - Paulo Coelho.

WYMIANA
Kosmetyki
Cytrynowa_trawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 22:23   #5
carmelNUT
Raczkowanie
 
Avatar carmelNUT
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Nie prostuj tych włosów, masz piękne naturalne i jest Ci dużo ładniej właśnie w takich. W prostych wyglądasz nudno i niedziewczęco.
carmelNUT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 20:11   #6
ankova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Przez całe lato chodziłam w loczkach, ale musiałam je podciąć(porozdwajane końcówki) . A gdybym teraz sie w takich pokazała wyglądało by to po prostu fatalnie :| . W takich włosach mam strasznie okrągłą i pucatą twarz ;/ .
Poza tym jak wysusze włosy to z tyłu mi strasznie sterczą i wydają się takie mocno zniszczone ;/ (a używam odżywek) .Wkurza mnie to . :|
Co jeszcze poradzicie?
I jakie preparaty proponujecie na zaskórniki?
ankova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:05   #7
carmelNUT
Raczkowanie
 
Avatar carmelNUT
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Masz 13 lat, to normalne, że masz pyzatą twarz, ale cały w tym urok, nie rób błędów swoich koleżanek i nie wmawiaj sobie, że wyglądasz źle lub pyzato. Masz bardzo ładną twarz, przeznaczoną do loczków. Wypróbuj nową serię Dove do włosów zniszczonych, pomoże. Nie katuj włosów prostownicami w tym wieku.

A do twarzy polecam Ci Nivea Young, taki krem z delikatnym peeligiem (brzoskwiniowy), a na noc z tej samej serii krem na noc. Mnie w Twoim wiek zdziałał cuda.
carmelNUT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 21:28   #8
ankova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Teraz korzystam z regenerującego szamponu z garniera i jedwabiu więc włosy wydają się być dobrze odżywione. Przymierzam się do kupna jakiegoś szamponu z dove, tylko musze najpierw wymarnować pozostałe ; )) .

Co do mazidełek , posiadam peeling głęboko oczyszczający (korzystam z niego co jakieś 2 tygodnie, ponieważ jest mocny) , krem przeciw wągrom i kilka tam innych .
Z pewnością kupię sobie krem na noc : ) Aktualnie na noc smaruję buzię kremem nawilżającym z apteki i to chyba pomaga, ale tylko w tym, że skóra jest dobrze nawilżona, niedoskonałości nie likwiduje ;/ .
ankova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:29   #9
Alecia Knowles
Raczkowanie
 
Avatar Alecia Knowles
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 39
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Ja też uważam, że bardzo ładnie w loczkach na zaskurniki mogę polecić peeling morelowy St Ives Można go kupić w rossmanie, kosztuje ok 10 zł. Nie używaj go zbyt często- wystarczy raz w tygodniu bo jest gruboziarnisty. Mi bardzo pomógł. potem ZAWSZE krem nawilżający. Peeling jest bardzo ważny, nawet jeśli masz 13 lat tylko oczywiście bez przesady.
Jeśli uważasz, że masz zbyt "pyzatą" buzie, pomogą kolczyki, długie- nie muszą być bardzo długie ale żeby wisiały ( absolutnie nie okrągłe, bo one sprawiają, że buzia wydaje się okrąglejsza)
Patrząc na twoją figurę to łydek nie możesz mieć grubych.. Ale jeśli poczujesz się przez to lepiej to kupując spodnie, wybierz takie które są ciemniejsze w tym miejscu, które chcesz optycznie wyszczuplić czyli w tym wypadku góra jaśniejszy odcień, im niżej tym ciemniejsze
Rozpisałam się trochę..
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam
Alecia Knowles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:36   #10
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Po pierwsze: odstaw prostownicę! Masz bardzo ładne fale
A na cienie pod oczami najlepszy jest sen.

Masz jeszcze dziecięce rysy twarzy więc nie maluj się zbyt mocno. (to taka rada na przyszłość, bo teraz, na szczęście nie widzę mocnego makijażu)
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 12:16   #11
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

nie prostuj wlosow.. za 20 lat nic ci nie zostanie na glowie. Nie wiem, ale mi sie wydaje ze dziewczyna w wieku 13 lat nalepiej wyglada jak jest naturalna.. i calego uroku dodaja te niesforne wlosy, niefarbowane, nie prostowane, nie ukladane!
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 12:53   #12
ankova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Dzięki dziewczyny
Cytat:
Napisane przez Alecia Knowles Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że bardzo ładnie w loczkach na zaskurniki mogę polecić peeling morelowy St Ives Można go kupić w rossmanie, kosztuje ok 10 zł. Nie używaj go zbyt często- wystarczy raz w tygodniu bo jest gruboziarnisty. Mi bardzo pomógł. potem ZAWSZE krem nawilżający. Peeling jest bardzo ważny, nawet jeśli masz 13 lat tylko oczywiście bez przesady.
Jeśli uważasz, że masz zbyt "pyzatą" buzie, pomogą kolczyki, długie- nie muszą być bardzo długie ale żeby wisiały ( absolutnie nie okrągłe, bo one sprawiają, że buzia wydaje się okrąglejsza)
Patrząc na twoją figurę to łydek nie możesz mieć grubych.. Ale jeśli poczujesz się przez to lepiej to kupując spodnie, wybierz takie które są ciemniejsze w tym miejscu, które chcesz optycznie wyszczuplić czyli w tym wypadku góra jaśniejszy odcień, im niżej tym ciemniejsze
Rozpisałam się trochę..
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam
Co do tej wypowiedzi, peelingi stosuję, według mnie efekty są dobre, trochę mi pryszczy dzięki temu znikło. Kremu nawilżającego też używam. Na noc codziennie ; )) . Myślę, że to dobre rozwiązanie :p . Długie kolczyki proponujesz? I okrągłe sobie odpuścić ? Ja teraz ciągle noszę okrągłe kolczyki i nie wydaje mi się aż tak źle, ale jak tak radzisz to się do tego zastosuję ; ) . Co do figurki, pisałam już chyba, że ogólnie mi odpowiada, dobrze się z nią czuję, ale te łydki wydają mi się strasznie niesymetryczne do innych partii ciała ;/ . Teraz ciągle chodzę w ciemnych spodniach, tylko czasami zakładam jasne. Ciemne chyba naprawdę optycznie je pomniejszają .

Pani Barokowa i Alecia Knowles , dziękuję za ciepłe słowa
Wczoraj myłam włosy i ich dzisiaj nie prostowałam (tylko trochę grzywkę- bo bez tego jest okropnie ;P) . Znajomi powiedzieli, że lepiej mi w kręconych włosach . Teraz się wezmę za regenerację ich struktury i nie będę ich katować prostownicą ! ; ))

A jeszcze zapomniałam dodać. Pani Barokowa - o mocnym makijażu teraz nawet wolę nie myśleć . Lekko rzęsy i puder mi w zupełności wystarczają . ; ))

Trochę się rozpisałam :PP.
ankova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 18:01   #13
susceptancja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 64
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Ja się udziele jeśli chodzi o kwestie twarzy PROOSZE CIĘ nie popełnij mojego błedu i nie stosuj na problemy z cerą kosmetyków z drogerii. Naprawdę lepiej wydać troche więcej bo na skórze nie można oszczędzać. Np.Aptekowe la rosche Ja mam kremik na niedoskonałośći skóry + żel do mycia twarzy gratis. Ten komplet nie był drogi a naprawde zdziałał wiele dobrego Jest dużo aptekowych srodków dla których zaskórniaki itp to pikuś Jakby mi to ktoś uświadomił w twoim wiek była bym szcześliwa Możesz też odwiedzić ksmetyczke i spytać się jaki by mogła polecić zabieg oczyszczający skóre dla Twojego wieku powodzenia" "

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

AAA i uważaj z tymi peelingami. Jeśli wystepują u ciebie inne problemy z skórą niż wągry to może wiecej szkód narobić Roznieść w najlepszym przypadku w najgorszym spowodować stan zapalny Ale mówię tylko tak zapobiegawczo.
susceptancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 19:01   #14
carmelNUT
Raczkowanie
 
Avatar carmelNUT
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Cytat:
Napisane przez ankova Pokaż wiadomość
Co do mazidełek , posiadam peeling głęboko oczyszczający (korzystam z niego co jakieś 2 tygodnie, ponieważ jest mocny) , krem przeciw wągrom i kilka tam innych .
Nie stosuj mocno oczyszczającego, one są przeznaczone zwykle do trądziku. Gdy zbyt wiele usuniesz z buzi, reakcją ochronną organizmu będzie wydzielanie nadmiernego sebum, ale i wypryski. Mimo Twoich wyobrażeń, że Twoja buzia potrzebuje mocnej pielęgnacji, musisz mi zufać iż nie Lekki peeling, który Ci poleciłam będzie dla Ciebie najlepszy. Wiem, bo sama miałam podobną sytuację A jeżeli krem na noc nie będzie dla Ciebie skuteczny, kup kremik z serii Nivea Soft, dla mnie jest niezbędny, wspaniale nawilża i łagodzi wszelkie podrażnienia. Ważne jest jego regularnego stosowanie
carmelNUT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 15:39   #15
ankova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Cytat:
Napisane przez susceptancja Pokaż wiadomość
Ja się udziele jeśli chodzi o kwestie twarzy PROOSZE CIĘ nie popełnij mojego błedu i nie stosuj na problemy z cerą kosmetyków z drogerii. Naprawdę lepiej wydać troche więcej bo na skórze nie można oszczędzać. Np.Aptekowe la rosche Ja mam kremik na niedoskonałośći skóry + żel do mycia twarzy gratis. Ten komplet nie był drogi a naprawde zdziałał wiele dobrego Jest dużo aptekowych srodków dla których zaskórniaki itp to pikuś Jakby mi to ktoś uświadomił w twoim wiek była bym szcześliwa Możesz też odwiedzić ksmetyczke i spytać się jaki by mogła polecić zabieg oczyszczający skóre dla Twojego wieku powodzenia" "

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

AAA i uważaj z tymi peelingami. Jeśli wystepują u ciebie inne problemy z skórą niż wągry to może wiecej szkód narobić Roznieść w najlepszym przypadku w najgorszym spowodować stan zapalny Ale mówię tylko tak zapobiegawczo.
Hmm.. obecnie używam tylko kosmetyków z drogeryjnych :P . Może się rozejrzę za jakimiś z apteki .

carmelNUT , rozumiem, że ten peeling może być trochę dla mnie za mocny. Po pierwszym użyciu miałam całą czerwoną twarz, ale teraz jest normalnie. I muszę przyznać, że stan skóry się nieco poprawił . Jednak dziękuję za radę, zużyję do końca te opakowanie (mało mi zostało) i kupię bardziej delikatniejszy .
Dziewczyny, jeszcze spytam, co polecacie na cienie pod oczami ? ;/ Pić więcej wody? Czy co ? Bo mam je straszne od dawna ;/ . Teraz je maskuję roll-onem z Garniera. Trochę pomaga. Kładę to również na krostki, wtedy mniej się rzucają ; )) .
ankova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 18:11   #16
basienka19921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: skadś
Wiadomości: 19
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Dziewczyno gdzie ty masz duzy nos?ehh ;/ jestes ladna dziewczyna masz ladna buzie...pozatym to ze masz pryszcze to normalnie w tym wieku...wkoncu masz 13 lat.kazdy przez to musi przejsc.zreszta...do nie tak dawna tez z tym walczylam...
wedlug mnie masz bardzo ladne dlugie wlosy ale... co ty na to jakby odslonic czolo i pokazac bardziej buzie?ladnie bys wygladala a grzywka nie zaslanialaby tak twojej buzi

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ankova Pokaż wiadomość
Hmm.. obecnie używam tylko kosmetyków z drogeryjnych :P . Może się rozejrzę za jakimiś z apteki .

carmelNUT , rozumiem, że ten peeling może być trochę dla mnie za mocny. Po pierwszym użyciu miałam całą czerwoną twarz, ale teraz jest normalnie. I muszę przyznać, że stan skóry się nieco poprawił . Jednak dziękuję za radę, zużyję do końca te opakowanie (mało mi zostało) i kupię bardziej delikatniejszy .
Dziewczyny, jeszcze spytam, co polecacie na cienie pod oczami ? ;/ Pić więcej wody? Czy co ? Bo mam je straszne od dawna ;/ . Teraz je maskuję roll-onem z Garniera. Trochę pomaga. Kładę to również na krostki, wtedy mniej się rzucają ; )) .

na cienie pod oczami dobre sa oklady z czarnej herbaty,rumianku,ogorka sprobuj tego powinno zamaskowac cienie pod oczami
Pozdrawiam
basienka19921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 18:15   #17
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Cytat:
Napisane przez carmelNUT Pokaż wiadomość
Masz 13 lat, to normalne, że masz pyzatą twarz, ale cały w tym urok, nie rób błędów swoich koleżanek i nie wmawiaj sobie, że wyglądasz źle lub pyzato. Masz bardzo ładną twarz, przeznaczoną do loczków. Wypróbuj nową serię Dove do włosów zniszczonych, pomoże. Nie katuj włosów prostownicami w tym wieku.

A do twarzy polecam Ci Nivea Young, taki krem z delikatnym peeligiem (brzoskwiniowy), a na noc z tej samej serii krem na noc. Mnie w Twoim wiek zdziałał cuda.
Podpisuje się obiema łapkami pod tą wypowiedzią
Młode dziewczynki mają okrągłe buzie i jest to naturalne. Jesteś śliczną dziewczyną o zgrabnym nosku a takie falowane włosy za kilka lat będziesz uważała za swój wielki atut wyróżniają Cię. Twarz masz po dziewczęcemu okrągłą ale z całą pewnością nie pyzatą.
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 21:01   #18
carmelNUT
Raczkowanie
 
Avatar carmelNUT
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Na cienie pod oczami najlepszy jest odpoczynek na działce lub na wsi, gdzie jest dużo czystego powietrza Jest to kwestia zmęczenia, niewysypiania się, wstawania rano, stresów... Wszystko na człowieku widać, niestety Możesz ewentualnie poszukać maseczek, rozjaśniających?

Pozdrawiam
carmelNUT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 21:49   #19
susceptancja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 64
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Pelling mocno oczyszczający nie jest broń boże do mocnego trondziku Takiego typy peelingi drogeryjne przeznaczone są do zdrowej mało wrażliwej skóry, które dadzą jej czasem popalić,. Jeśli nie masz wrażliwej skóry i nie wysępują u Ciebie ropne luz zapalne pryszczyki to możesz sobie pozwolić na to . W przypadku trądziku użycie takiego było by masakrą dla cery Nie mówie tego bo chce być nieprzyjemna poprostu przez złą pielęgnacje kiedyś mam problemy teraz
susceptancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 20:38   #20
ankova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

susceptancja , sugerujesz, że mocnego peelingu nie można używać, gdy ma się pryszcze? Trochę nie rozumiem, o co ci chodzi w tej wypowiedzi :P .
carmelNUT , hmm tak odpoczywać w zime chyba nie da rady ;D . W lato nie miałam worów pod oczami, a w jesień i zime... masakra;d.
Maseczki rozjaśniające? Nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle istnieje. Może kupię i wypróbuję, zobaczymy, jaki da efekt. ; )
basienka19921 , zamieszczam fotke ze spiętą do góry grzywką, żebyś zobaczyła, jak mi tak okropnie. :P
ankova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 22:50   #21
carmelNUT
Raczkowanie
 
Avatar carmelNUT
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

O ile się nie mylę, to świeży ogórek działa na cerę właśnie w sposób rozjaśniający
carmelNUT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 09:11   #22
susceptancja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 64
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

oczywiście że to sugeruję
susceptancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 18:48   #23
basienka19921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: skadś
Wiadomości: 19
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

hmm no to w takiej sytuacji radze zapuscic dluga grzywke na bok
a na skore w twoim wieku radze rowniez stosowac codziennie zel myjacy delikatnie skore i niwelujacy tradzik i blysczenie skory z serii under twenty(sama mam i polecam ) ,raz w tygodniu peeling delikatny oraz maseczki odzywiajaconawilzajace skore nawilzanie topodstawa pielegnacji skory pozatym jak po sobie to zauwazylam,makijaz nie sprzyja ladnej cerze...:/ niestety

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

ogorek rozjasnia masz racje,dlatego tez cienie pod oczami staja sie mniej widoczne
basienka19921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:16   #24
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Wg mnie grzywka jest bardzo fajna, tylko trochę ją podetnij (tak żeby wyprostowana nie sięgała dalej niż pół cm za brwi (żeby nie zasłaniała oczu) . I zostaw na bok
Nie prostuj włosów, ani nie farbuj (na przyszłość), bardzo się niszczą... A jeśli Ci kiedyś wpadnie do głowy farbować to zacznij dużo czytać o naturalnym farbowaniu (henna i inne barwniki roślinne)-to nie szkodzi włosom, często je wzmacnia.

Co do makijażu-możesz kupować sobie rozświetlający, bardzo jasny korektor pod oczy,np.Rimmel Recover . Ja np. mimo kremów, długiego snu przy uchylonym oknie itp.też mam sińce i nic mi na nie nie pomaga. I żadnego ostrego... A już na pewno nie czarna kredka do oczu/eyeliner (jak to jest modne wśród nastolatek) , nie każdemu pasuje, w dodatku często wychodzą krzywo. Przy Twoim typie urody później celowałabym w brązową kredeczkę, jeśli już .

Na zaskórniki ani nie drogeria, ani apteka. Tylko dermatolog i kremy z apteki. Jeśli będzie się kupowało tylko to co zaleci a nie całe pokłady kosmetyków z drogerii bo nic nie zadziała to nie wyjdzie drogo. Ja jako nastolatka nie poszłam długo do dermatologa, leczyłam "drobne krostki" na własną rękę i co? I do teraz zmagam się ze strasznym trądzikiem. Rozwijało się szybko i nic mi nie pomagało. Teraz leczę się wyniszczającymi organizm tabletkami, nawet antybiotyki mi nie pomagają. W dodatku mam bardzo wrażliwą skórę-"przekarmioną" drogeryjnymi kosmetykami za młodu.

Jeśli peeling, to nie z drobinkami bo sobie bakterie po buzi rozsiejesz, tylko enzymatyczny (nakłada się go jak maseczkę) Jeśli krem, to nie tłusty tylko lekki, np Humektan z apteki. No i wizyta u dermatologa,nawet z takim drobiazgiem, lepiej pozbyć się tego zanim się rozwinie. A wizyty u dermatologa są bezpłatne w ośrodkach zdrowia (tylko trzeba się rejestrować z miesiąc-dwa wcześniej) .
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:13   #25
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

hej
a wiesz, ze jesteśmy całkiem podobne?! jak miałam 13 lat miałam bardzo podobne rysy twarzy (teraz trochę mi się wyostrzyły), ale nosy, kształt oczu i ust mamy bardzo podobne Tylko Ty zdecydowanie masz w sobie więcej uroku.
Co do zmian to radziłabym włoski pielęgnować i zapuszczać. Nie prostuj ich - szkoda!!! poczytaj na wątku dla kręconych włosków co używać by poglebić ich skręt.
modne są takie długie loki i prosta grzyweczka.
mogłabyś lekko poprawić kształt brwi, nie za mocno ale żeby były bardziej regularne.
Grzyweczkę bym nosiła na Twoim miejscu raczej dłuższą i asymetryczną lub całkiem na bok.

Buziaki!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:18   #26
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

zdjęcie 3 super, śliczne masz włosy i nie prostuj ich.
ile ja bym dała żeby mieć takie fale jak ty
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 00:46   #27
Antarktyda
Raczkowanie
 
Avatar Antarktyda
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 449
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Jesteś bardzo ładna! I powiem Ci, że śmiało możesz zrezygnować z tuszowania rzęs.. makijaż w tym wieku naprawdę nie jest taki konieczny! Ja mam 19 lat, a i tak maluję się od czasu do czasu tylko
A i powiem Ci, że w Twoim wieku miałam podobny nos i podobne kompleksy (chociaż teraz widzę, że nic w nim szpetnego nie było!) - z czasem się wysmukli, po prostu masz jeszcze bardzo młodą twarz, bardzo ładną zresztą
Co do włosów, to też popieram Twoje naturalne fale
__________________
"Wolę być jego dziwką, niż Twoją żoną!" - Rose (Titanic)


"
Antarktyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 12:13   #28
hellena85
Rozeznanie
 
Avatar hellena85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 947
GG do hellena85
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

a mi się Twój nosek bardzo podoba nie to, co moja pyra. Ja nic bym nie robiła, grzywka na bok jak dla mnie na tak, jesteś śliczną dziewczyną zawsze podobała mi się taka uroda. jako brunetka z ciemnymi oczami muszę trochę pomarudzić włosów nie regenerowałabym kosmetykami dove i innymi drogeryjnymi. lepiej zainwestować w lepsze odżywki, niekoniecznie droższe - polecam wątki o pielęgnacji włosów makijaż jest raczej zbędny.
__________________
c'est la manie!
hellena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 14:36   #29
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Nie rozumiem dlaczego sądzisz ze masz duży nos.
Ja mam dwa razy większy od Cb i jeszcze małe, wąskie usta..
To jest powód do kompleksów.
Ty jesteś bardzo ładna
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 21:45   #30
ankova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

O matko, dziękuję wam wszystkim za ciepłe słowa !!

Antarktyda, hmm w moim wypadku (mam jakby nie widoczne jasne rzęsy, w dodatku cienke i krótkie;/) bez tuszowania wyglądam zdecydowanie gorzej . ; )
loloo, a ja bym wiele oddała za idealnie proste, zadbane włosy !
Eowina1818, heheh. Dzięki za kompementy : )) . Teraz zdecydowałam, że je zapuszczam. Do tego strasznie o nie dbam ! ;dd I 0 prostowania. Co do fal, to narazie, póki mam krótkie chodzę w prostych bo tak to mam jeszcze bardziej okrągłą i pucatą buzię ; x . Podchoduję je trochę, do pasa i 'będę kręcić' ! ;D
kmb1, grzywka w żadnym wypadku nie opada mi na oczy, jak ją dobrze ułożę xd.
ankova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.