sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią) - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 10:28   #4351
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Katiart- zamówienie za ponad 250zł więc kurier, obudził mnie niedawno Srebro, swary, kilka kamyczków i sznur muszli tęczowej. Wszystko ok, gratis dostałam rozpacz ,50 gramów srebra wygląda jednak bardzo mizernie '.
Nie widziałas jak mizernie wygląda srebro za ponad 1000 zł...
Taka kupka mała...
Ale przynajmniej drutów mam w sumie różnych 90 metrów...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 10:43   #4352
Veaa
Rozeznanie
 
Avatar Veaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 672
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Dostalam zamowienie z jubilex33 musze powiedziec ze troche sie naczekalam ale wszystko super - srebro i kamienie - sliczne szczegolnie agat zielony. Wczesniej mialam przesylke za ponad 100 teraz za ponad 60 za kazdym razem gratisów to brak :/
__________________






mój blog kulinarny 3x bez! bez glutenu, nabiału i białego cukru!
www.vealovegreen.blogspot.com
Veaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 12:16   #4353
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez Veaa Pokaż wiadomość
Dostalam zamowienie z jubilex33 musze powiedziec ze troche sie naczekalam ale wszystko super - srebro i kamienie - sliczne szczegolnie agat zielony. Wczesniej mialam przesylke za ponad 100 teraz za ponad 60 za kazdym razem gratisów to brak :/
Ja dostałam gratis kuriera...
Czeka się często bardzo długo, to fakt, ale zawsze wszystko jest świetnej jakości, no i chyba tylko jubilex nie podniósł cen...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 12:25   #4354
Rhogata
Rozeznanie
 
Avatar Rhogata
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Owl Mts ;)
Wiadomości: 676
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez arizoona Pokaż wiadomość
Długo się czeka na paczke z Kati Art bo właśne zamówiłam
Nigdy nie czekalam dluzej niz 2 dni
__________________
don't look
mój wątek biżuteryjny
Rhogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:36   #4355
patus21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 132
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
no i chyba tylko jubilex nie podniósł cen...

Chyba 'leciutko' podniósł - bigle angielskie pod koniec lutego kupowałam po 6,6 a teraz za 7 pln są już. na czymś jeszcze zauważyłam nieznaczną różnicę - jednak to fakt - jubilex ma bardzo dobrej jakości srebro.
__________________
Patusiowa biżuteria.
patus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:38   #4356
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

KKamyk, podniósł Bigle kiedyś 3,5 teraz 3,7
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:44   #4357
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Tylko jubilex ma niestety strasznie twarde kółeczka otwarte
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 14:52   #4358
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

To teraz sie musiały ceny zmienić, ja zamawiałam na poczatku miesiąca, więc widzę, ze miałam szczęście, jeszcze się załapałam na stare ceny...
A do bigli angielskich i podwyżki chyba ja sie przyczyniłam, bo wykupiłam cały zapas, nawet więcej chciałam, ale już nie było w sklepie...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:58   #4359
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Kulkam- nie strasz ; ) Właśnie czekam na paczuszkę Za to nie podoba mi się podejście Pearl & Beauty do klienta, może marudzę, bo inni sprzedawcy mnie rozpieścili W zeszły piątek mieli już pieniądze na koncie i wydawało mi się, że tuż po tym napisałam maila z kolorami. Okazało się, że jednak nie, ale o tym dostałam informację w środę chyba. No to napisałam i poprosiłam, żeby wysłali jak najszybciej, bo zależy mi, żeby swary doszły do weekendu. Wysłali w piątek rano podobno. Do dzisiaj jeszcze nie mam, a mówili, że dochodzą w max. 2 dni. No trudno, przynajmniej od Kati kurier przyszedł jak już mówiłam, więc jest to pewne pocieszenie I wiem, że w porównaniu z niektórymi przypadkami bardzo krótko czekam, ale ja po prostu jestem bardzo niecierpliwa
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:58   #4360
patus21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 132
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez kulkam Pokaż wiadomość
Tylko jubilex ma niestety strasznie twarde kółeczka otwarte

A dla mnie to właśnie zaleta - że są takie twarde - przynajmniej mam pewność ze się nie 'rozjadą'.. i ogólnie takie pewniejsze mi się wydają.
__________________
Patusiowa biżuteria.
patus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 17:01   #4361
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

ja też wolę jak są twardsze,tylko nie umiem ich domknąć,zawsze zostaje szpara
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 19:43   #4362
iwona1981
Zadomowienie
 
Avatar iwona1981
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 478
Smile Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

witam
dostałam dzis paczuszkę z akcesoria net i wszystko jest sliczne i nawer gratiski sa a kalie z piasku pustyni mniam mniam dziekuje za te cuda
iwona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:45   #4363
MyTigersAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 220
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Paczka od Bukowca - w sumie samo srebro - wszystko super i mimo, że zakupy tylko za dwadzieścia parę złotych to gratis bigle rybki

Koralland - sznur surowych ametystów - piękny, uwielbiam ametysty, zwłaszcza surowe bryłki

Ogólnie tego tygodniowe zakupy na plus

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
ja też wolę jak są twardsze,tylko nie umiem ich domknąć,zawsze zostaje szpara
To tak jak ja... A jak uda mi się zamknąć szparę to zawsze je tak zarysuje że aż mi wstyd...

Edytowane przez MyTigersAngel
Czas edycji: 2009-03-17 o 19:47
MyTigersAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:12   #4364
senemine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 106
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

ja robie tak: zaciskam tak aby minely sie dwa konce tak troszeczke...i potem je na siebie nasuwam ...hm... nie wiem czy jasno to opisalam... nasuwam trzymajac plaskimi szczypcami w plaszczyznie tego kolka- przepraszam ale dorwalam komputer bez polskich znakow

ps MyTigers wlasnie spedzam urlop w Krakowie-gdzie moge tu kupic mineralki?

Edytowane przez senemine
Czas edycji: 2009-03-17 o 21:14
senemine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 22:45   #4365
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Senemine- ja tak samo kółeczka zaciskam W sumie dobry sposób, mniej się niszczą, zdaje się.
Porobiłam kolejne zamówienia W Bukowcu oczywiście, w Skarbach, u Elizy i Pasartu. Choć u dwóch ostatnich bardziej z dużej potrzeby i zamówień ; )
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 21:06   #4366
sferis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 37
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

a ja jeszcze pod koniec lutego kupiłam w kati duże kule malachitu i to co dostałam tak mnie rozśmieszyło, że nawet nie reklamowałam. /mianowicie malachit okazał się plastikowy!!!!
A co do coraz większych cen z dnia na dzień, to ostrzegają na pierwszej stronie, że sukcesywnie będą podnosić, zapewne do czasu aż ludzie się nie udadzą do konkurencji.
sferis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 11:39   #4367
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez sferis Pokaż wiadomość
a ja jeszcze pod koniec lutego kupiłam w kati duże kule malachitu i to co dostałam tak mnie rozśmieszyło, że nawet nie reklamowałam. /mianowicie malachit okazał się plastikowy!!!!
A co do coraz większych cen z dnia na dzień, to ostrzegają na pierwszej stronie, że sukcesywnie będą podnosić, zapewne do czasu aż ludzie się nie udadzą do konkurencji.
do czasu aż dostawcy przestaną podnosić - sorry, ale taka jest brutalna prawda. kryzys stał sie pretekstem, zeby hurtownicy podniesli ceny o nawet 200%. wiec sklepy tez podnoszą - logiczne.
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 17:45   #4368
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Kulkam- nie strasz ; ) Właśnie czekam na paczuszkę Za to nie podoba mi się podejście Pearl & Beauty do klienta, może marudzę, bo inni sprzedawcy mnie rozpieścili W zeszły piątek mieli już pieniądze na koncie i wydawało mi się, że tuż po tym napisałam maila z kolorami. Okazało się, że jednak nie, ale o tym dostałam informację w środę chyba. No to napisałam i poprosiłam, żeby wysłali jak najszybciej, bo zależy mi, żeby swary doszły do weekendu. Wysłali w piątek rano podobno. Do dzisiaj jeszcze nie mam, a mówili, że dochodzą w max. 2 dni. No trudno, przynajmniej od Kati kurier przyszedł jak już mówiłam, więc jest to pewne pocieszenie I wiem, że w porównaniu z niektórymi przypadkami bardzo krótko czekam, ale ja po prostu jestem bardzo niecierpliwa
Na paczkę od Pearl & Beauty czekałam ok. 2tygodni, mimo iż wpłata wpłynęła na ich konto w dzień zamówienia
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 17:46   #4369
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Przyszły Swary od PB, wszystko ok w sumie, jednego brak tylko. Eliza się ślamazarzy PasArt twierdzi, że ma niedopłatę (możliwe xD), skarby i jubilex nie napisały kiedy wysłały ( o ile w ogóle, jubilex już od tygodnia ma wpłatę), a bukowca zamówiłam kurierem bo nie mogłam się doczekać
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 18:01   #4370
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Dotarła dzisiaj do mnie przesyłka od Kati Art Wszystko śliczne
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 10:09   #4371
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Oszaleję,ElizaAkcesoria ileż można czekać na przesyłkę? nawet wpłata w dzień zamawiania nic nie daje.Ich 5-dniowy czas wysyłki trwa już 8 dni a w przypadku gdy potrzeba na już to cała wieczność.Myślałam ,że dziś przyjdą bo wczoraj rano napisali meila,że wysłane ale pewnie musi nabrać mocy i chęci do przyjścia. Czekam na 1000szpilek tralalala
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 17:28   #4372
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Javarem - łączmy się w bólu. Też od razu zrobiłam przelew, a dopiero po 2 dniach chyba przyszło, że mają pieniądze... a kamyków trochę brałam.
Za to przyszły 3 inne paczki Bukowiec- wszystko śliczne , gratisik też
Skarby- jakościowo super, ale turkusu niestety brak : ( Ale z tym z tego co wiem nie ma problemu, z Panią Kasią wszystko się łatwo załatwia
Jubilex- jeszcze nie otworzyłam, bo tata ma paczkę : D a już się ciskałam, że zostanę bez bigli i kuleczek na weekend. Na całe szczęście nie : )

Edit: Ok, już mam od Jubilexa też. Wszystko ok, zagapiłam się i zamiast kilkudziesięciu kółeczek 7mm wzięłam 4szt... zamiast dwóch satynowanych kół, jedno... i za mało kuleczek. Ale Pan Wojciech się spisał jak zwykle

Edytowane przez Basiulek
Czas edycji: 2009-03-20 o 19:05
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 11:36   #4373
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Ja ostatnio miałam pecha i przy moim pierwszym zamówieniu w NeedBead miałam braki w towarze, fakt że tylko za 4zł, ale w końcu za to zapłaciłam. Kontaktowałam się z panią z tego sklepu 4 razy i za każdym razem słyszałam, że bardzo przepraszają i te braki są już wysłane, jednak minęło już 1,5 m-ca a do mnie nic nie doszło. Nawet ta kobieta powiedziała, że..." jutro poda mi nr. przesyłki...", żebym mogła sobie sprawdzić na poczcie, ale do teraz się nie odezwała. Już więcej nic nie zamówię w tym sklepie, nawet nie mam już ochoty ani siły dopraszać się o te 4zł.
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 15:03   #4374
saluminesia
Przyczajenie
 
Avatar saluminesia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Nelkaa - ja tez tam nie kupie
__________________
by saluminesia , < 33.
-
moje biżu .

saluminesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 19:39   #4375
Nefya Ameth
Raczkowanie
 
Avatar Nefya Ameth
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 157
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Witam, niedawno przypomnialam sobie o koralikowym hobby sprzed kilku lat i oczywiście naszła mnie straszna ochota żeby znowu coś potworzyć.
Na początek złożyłam zamówienie na qnszcie - googlając za koralikami na ten sklep chyba najłatwiej trafić. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko i niby wszystko fajnie, ale jednak nie jestem do końca zadowolona z jakości koralików. Lampworki mają tak nierówne otworki, że niewiele sie da z nimi zrobić, białe "ciałko" koralika wychodzi gdzieniegdzie na wierzch, powierzchnia nierówna . Może i mają najtaniej, półfabrykaty pewnie opłaca się tam kupować, ale więcej nie wydam kasy na koraliki, które na zdjęciu wyglądają pięknie a w rzeczywistości patrzeć sie na nie z bliska nie da.
W poszukiwaniu ładniejszych rzeczy, w tym koralików z naturanych kamieni (z tego co widziałam na qnszcie są tylko sztuczne) trafilam na kadoro. Przesyłka szła trochę dłużej, ale za to koraliki śliczne. Te habrowe kulki ze szkła weneckiego .
Ostatnio postanowiłam zaszaleć i zamówiłam kilka kryształków swarovskiego w Bukowcu. Czekam z niecierpliwością .
W tym samym czasie zaeksperymentowałam też z onyksem - tylko u nich znalazłam jako taki wybór matowego szkła weneckiego. Niestety zdjęcia na stroce byly dość niewyraźne, więc do końca nie wiem czego się spodziewać :|. Nie dostałam też jeszcze nawet potwierdzenia otrzymania w wpłaty, więc pewnie trochę na przesyłkę poczekam... Czy ktoś już może zamawiał coś na onyksie i może mnie przynajmniej zapewnić, że w końcu towar dotrze?

Serdecznie pozdrawiam,
Nefka

[Edit]
Usunęłam część posta niezwiązaną z tematem.

Edytowane przez Nefya Ameth
Czas edycji: 2009-03-23 o 12:27
Nefya Ameth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 12:37   #4376
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

chciałabym przypomnieć,że ten wątek nie służy do rozmów na temat "realnych" sklepów i giełd minerałów. Od tego są inne wątki.Na temat sklepów w Warszawie znalazłam dwa.Proszę o zachowanie porządku,bo chyba nikt nie ma ochoty przekopywać się przez offy.Zabieram się za sprzątanie.

edit:
posprzątane, zostawiłam tylko post Nefya Ameth, bo w połowie traktuje o sklepach internetowych.
__________________
nasze wymianki

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2009-03-22 o 13:10
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:08   #4377
CheColada
Rozeznanie
 
Avatar CheColada
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 678
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Zamówienie z Bukowca przyszło nadzwyczajnie szybko (co się dzieje z tą pocztą?) i oczywiście wszystko śliczne.
Wiolu czy w Bukowcu pojawią się cyrkonie? Bo nie wiem czy gdzies o tym czytalam, czy tylko mi sie zdawalo...
__________________
Artysta to osobnik, który z czworokątnego świata odrzucił fragment, co się zwie zdrowym rozsądkiem, i żyje w świecie trójkątnym...


Zapraszam do obejrzenia naszych Pluszaków

Coś nowego
CheColada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:24   #4378
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Jestem troszkę rozczarowana tempem realizacji zamówień w korallo..... Jakoś do tej pory chyba nie było tak źle z czasem....
Zamówienie złożone 16...... tego samego dnia opłacone... wysłane dopiero 20........ no cóż... zamawiając w poniedziałek liczyłam,że do piątku dotrze... Przelew internetowy... choć nawet jak czasem płaciłam pocztą do do piątku przesyłki dochodziły. No fakt mają napisane,że wysyłają w ciągu 96 godzin... potem to sprawdziłam... mam nadzieję,że towar zrekompensuje mi czekanie.
Więc jeśli komuś zależy na czasie to lepiej brać gdzie indziej. Ale jeśli patrzeć na ceny to są bardzo przyjemne

Zobaczymy kiedy dostanę paczkę....
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:40   #4379
CheColada
Rozeznanie
 
Avatar CheColada
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 678
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Co do korallo, to jakosć kamieni bywa różna, bywają bardzo ładne ale czasem zdażają się odpryski, albo krzywe dziurki. Ale srebro jest tam bardzo dobrej jakości.
__________________
Artysta to osobnik, który z czworokątnego świata odrzucił fragment, co się zwie zdrowym rozsądkiem, i żyje w świecie trójkątnym...


Zapraszam do obejrzenia naszych Pluszaków

Coś nowego
CheColada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:43   #4380
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez CheColada Pokaż wiadomość
Co do korallo, to jakosć kamieni bywa różna, bywają bardzo ładne ale czasem zdażają się odpryski, albo krzywe dziurki. Ale srebro jest tam bardzo dobrej jakości.

O kamieniach to akurat wiem - tzn. czytałam na forum, bo sama od nich brałam tylko srebro
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.