Seks po ślubie- mój problem - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-29, 00:36   #121
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Kobieto, uciekaj. Ten facet wcale nie jest taki wspaniały, jak to Ci wmawia. Ze ma zasady, że niby pracowity... To za mało. Nie jesteś w centrum jego świata, jeśli odpowiada Ci rola podrzędna w życiu swojego faceta, to OK, ale jak chcesz być dla kogoś najważniejsza, to zwiewaj!!!

Bo po ślubie nic się nie zmieni, będzie się "kochał" raz na 2-3 tygodnie po 5 minut. Złamie Ci życie, bo pewnie nawet Ci się nie oświadczy- znajdzie jakąś oazową dziewicę, która będzie chciała się tylko w małżeństwie przytulać i zrobić dziecko. Przepraszam, jeśli jestem za ostra, ale padam na twarz ze zmęczenia i mogę być niedelikatna.
Chodzi mi w skrócie o to, że jak tak kocha i chce czekać do ślubu, to po 5 latach powinien Ci się oświadczyć, powiedzieć oficjalnie Twoim rodzicom, że macie takie plany i myśleć o Was, a nie tylko o sobie i swoim członku w pochwie jedynej żony.

Zasługujesz na fajniejszego faceta i takiego znajdziesz, jeśli sobie na to pozwolisz. A jak nie, to utkniesz w koszmarze...
ps Nawet nie wiesz co tracisz
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 01:55   #122
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

O rany. 5 lat

No cóż. Jeśli kochasz swojego Tżta, jeśli jest bardzo religijny i trzyma się przykazania to nie można nic zrobić niż tylko się na to zgodzić. Bo jeśli się na to nie godzisz.. Wiadomo wtedy co.

Kiedy planujecie ślub? Czy jesteś na niego gotowa? Czy chcesz spędzić z nim resztę życia? Ile macie lat?

---------- Dopisano o 02:55 ---------- Poprzedni post napisano o 02:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Gadek99 Pokaż wiadomość
Chce seksu Ale nie chce sie rozstawac.
Nie da się tak - w tym wypadku. No - chyba że ślub!

Doczytałam trochę. Aha. Czyli już nie jest religijny i nie całowaliście się tylko Ja sądzę, że za mało o tym rozmawialiście i Ty po prostu sama nie wiesz.
Podpisuję się pod dosypaniem viagry do herbaty
__________________
not all who wander are lost.

Edytowane przez mel89
Czas edycji: 2010-04-29 o 02:01
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 06:35   #123
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
(...)
bo pewnie nawet Ci się nie oświadczy- znajdzie jakąś oazową dziewicę, która będzie chciała się tylko w małżeństwie przytulać i zrobić dziecko. Przepraszam, jeśli jestem za ostra, ale padam na twarz ze zmęczenia i mogę być niedelikatna.
(...)
Coś w tym jest. Bo hasło "mój członek będzie tylko w pochwie mojej żony" może świadczyć o tym, że autorka wątku tą przyszłą żoną nie jest...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 07:02   #124
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

[QUOTE=Doris1981;18903073]Coś w tym jest. Bo hasło "mój członek będzie tylko w pochwie mojej żony" może świadczyć o tym, że autorka wątku tą przyszłą żoną nie jest...[/QUOTE]

Dokladnie o tym samym sobie pomyślałam. Jakby był pewny naszej Autorki, kochał ją i nie wyobrażał sobie bez niej życia, to już by ją traktował, jak "żonę" i w ogóle nie byłby mu potrzebny do tego jakiś świstek papieru. Ale widocznie nasz bohater wątku wcale taki święty nie jest, macanki? -a i owszem, ale okazanie kobiecie prawdziwej, głębokiej miłości - już nie. Ja na Twoim miejscu to bym się czuła, jak dama do towarzystwa , a nie jak kobieta, za którą szaleje jej ukochany facet
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 07:15   #125
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Masz 19 lat i całe dorastanie/dojrzewanie spedziłas z 1 facetem ,z którym ewidentnie nie jest ci po drodze w sferze seksualnej co wcale mnie nie dziwi ,dojrzałaś jestes gotowa a tu zonk.
sorry ale nie wierze ,że tak mozna szczególnie ,ze stajesz sie swiadoma swoich potrzeb kobietą.

Chociaz po tym wszytskim co napisalas to chyba jestescie jeszcze straszne dzieciuchy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2010-04-29 o 07:22
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 09:05   #126
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod dosypaniem viagry do herbaty
ja wiem, że to pisane w żartach, ale nie mogę nie odpisać... pamiętam, że za "moich czasów" 19-20 letnim chłopakom nic nie trzeba było dosypywać. wystarczyło naprawdę niewiele, żeby nie móc się opędzić. ciężko mi się wczuć w sytuację autorki, bo nie wyobrażam sobie jak można w tym wieku (jeszcze chyba hormony szaleją ) kłaść się do łóżka z dziewczyną jak z własną babcią - odwracać pleckami i lulu i to w dodatku z dziewczyną, którą się rzekomo kocha (czyli nie tam jakies mizianki z obcymi po alkoholu).

autorko - jakieś wnioski już są?
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 09:16   #127
sejko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Znam taką parę, baardzo religijną, która zamierza współżyć dopiero po ślubie, natomiast robią wszystkie inne rzeczy Może zaproponuj mu jakieś igraszki, lub sama zacznij całować go po szyi itp., a jeśli będzie się bronił to zapewnij, że do seksu nie dojdzie, powiedz, że potrzebujesz czegoś więcej. Mam nadzieję, że zrozumie

Pozdrawiam
sejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 09:18   #128
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

takie rady to o kant kuli rozbić.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 09:21   #129
Miszella
Raczkowanie
 
Avatar Miszella
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 143
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Otóż to! Może twój facet ma po prostu małe potrzeby w sferze seksualnej a tłumaczy to swoją religijnością
Miszella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 09:23   #130
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Cytat:
Napisane przez sejko Pokaż wiadomość
Znam taką parę, baardzo religijną, która zamierza współżyć dopiero po ślubie, natomiast robią wszystkie inne rzeczy Może zaproponuj mu jakieś igraszki, lub sama zacznij całować go po szyi itp., a jeśli będzie się bronił to zapewnij, że do seksu nie dojdzie, powiedz, że potrzebujesz czegoś więcej. Mam nadzieję, że zrozumie

Pozdrawiam
Igraszki są już . Autorce brakuje seksu , którego nie ma, bo jej Tż nie chce " umoczyć" swego jakże cennego klejnotu w nie- pochwie swojej żony.
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 09:26   #131
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Cytat:
Napisane przez sejko Pokaż wiadomość
Znam taką parę, baardzo religijną, która zamierza współżyć dopiero po ślubie, natomiast robią wszystkie inne rzeczy Może zaproponuj mu jakieś igraszki, lub sama zacznij całować go po szyi itp., a jeśli będzie się bronił to zapewnij, że do seksu nie dojdzie, powiedz, że potrzebujesz czegoś więcej. Mam nadzieję, że zrozumie

Pozdrawiam
no fakt barrdzo religijni

broniacy sie od seksu facet -to sie wzajemnie wyklucza

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
takie rady to o kant kuli rozbić.
zeby nie powiedziec o kant d...
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 09:34   #132
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

żeby tylko niedługo nie musiało dojsć do sytuacji, w której Autorka -zdesperowana żądzą będzie musiała kajdankami do łóżka naszego bohatera przykłuwać . W sumie to jest jakaś myśl . Może jak się go siłą weżmie, to tak mu się spodoba, że zmieni swoje rzekome "zasady", pobije się w pierś i puknie w czółko i pomyśli, jaki był niepoważny, że swojego "hultaja"- na takie tortury taki kawał czasu skazywał
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 10:58   #133
diwa82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 262
GG do diwa82
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Ja bym postawiła na dalsze rozmowy z partnerem na temat sexu Kochasz go, chcesz z nim być, więc wytłumacz mu, jaka dla Ciebie jest ważna pełna bliskość z nim. Rozumiem, że jesteś nieśmiała, więc hmmm może spróbuj napisać list, w którym opiszesz dokładnie wszystko, co czujesz w związku z tym problemem? Niesłychanie ważna jest dobra komunikacja w związku.
diwa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 19:50   #134
thordis_nanna
Raczkowanie
 
Avatar thordis_nanna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

19latek broniący się przed seksem...
Na miejscu autorki poważnie bym się obawiała całkowitego braku potrzeb seksualnych u jej chłopaka. Może jest gejem, o czym sam nie wie albo nie chce się nawet przed samym sobą do tego przyznać (w końcu wg jego religii to niedopuszczalne...).
Znam takie bardzo religijne pary, niektórzy nawet czas jakiś zachowali cnotę ale co się namęczyli to ich - a taką walkę ze sobą widać.

W każdym razie - nie wydaje mi się to zdrowe.

Zbieżność światopoglądu w związku jest szalenie ważna - nie chodzi tylko o sferę seksu. Jeśli już teraz poglądy Twojego chłopaka są dla Ciebie śmieszne - jak ma wyglądać wasz związek? Raczej nie ma w nim wzajemnego szacunku Nie łudź się, że po ewentualnym ślubie się to zmieni - nie po drodze wam ze sobą i tyle
thordis_nanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 22:39   #135
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
AHeh. Jednej mojej znajomej facet był religijny i też nie chciał przed slubem ale dziewczyna po 3 latach wzięła sprawy w swoje ręce, sama inicjowała, co raz częściej i namolniej aż w koncu jej uległ... Sama mówiła później "było tak gorąco że nie mógł się powstrzymać" i zrobili to bez bo "włożył" jej wtedy kiedy najmniej się tego spodziewała i można powiedzieć była zdziwiona i mile zaskoczona


Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie był taki przypadek że moja kuzynka była ze swoim chłopakiem rok i po roku się ochajtali.
Wcześniej żadnego seksu między nimi nie było, bo on stwierdził że chce po ślubie.
Ona to uszanowała i poczekała. W sumie może rok to nie 5 lat
Po ślubie zauważyłam że jest jakaś przygaszona, jak dziadkowie żartowali kiedy będzie dzidziuś krzyczała na nas, wpadała w jakiś szał że ona młoda itp.
Któregoś razu pojechałam do niej, mąż jej był w pracy. Wyciągnęła winko i zaczęłyśmy gadać tak od serca.
I w końcu po wypiciu wina okazało się że jest impotentem!! Powiedziała mi że on to wiedział od dawna, ale nie chciał się przyznać. Temu kręcił, zasłaniał się wiarą itp.
Nie rozwiodła się z nim..Ma to w planach ale dopiero wtedy jak zarobi na swoje mieszkanie. Puki co ma kochanka o czym mi powiedziała jakoś niedawno.
No i ladnie. Nasi panowie ukrywaja impotencje, aseksualnosc/ozieblosc/brak milosci/egoizm pod plaszczykiem religijnosci
No i dobrze im,ze rogi potem maja
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 22:57   #136
leon2jz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

zastanawia mnie jak to jest ze kiedy dziewczyna chce a facet nie chce uprawac sexu to jest nienormalny a kiedy sytuacja jest odwrotna to facet zonw jest jakis niewyzyty i jak ja kocha to poczekac powinien, zeby nie bylo ze jestem goloslowny https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=424434 a takich watkow mozna znalezc wiecej

Edytowane przez leon2jz
Czas edycji: 2010-04-29 o 22:58
leon2jz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 23:02   #137
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Ech... Zauważ, że autorka jest z tym chłopakiem 5 lat. A 5 lat a kilka miesięcy to różnica. Poza tym gdybyś się zagłębił w temat zrozumiałbyś. Albo i nie, bo jesteś facetem.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 23:08   #138
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
"prócz seksu"
Wiesz że zazwyczaj w związkach ludzi, gdy sypie się seks, sypie się cała reszta?
Naprawdę uważacie, że seks to najważniejsza rzecz w życiu? Świetne poglądy, nie ma co.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
czemu sie z nim nie rozstaniesz jezeli nie moze dac ci tego czego chcesz?
ON nie może JEJ dać? W związek są zaangażowane dwie osoby! Potrzeby OBU osób powinny być zaspokajane, a że to jest niemożliwe, to trzeba szukać kompromisów. Inaczej się nie da. Odnoszę wrażenie, że autorka wątku ma nie tyle problem z brakiem seksu, ale z komunikacją w związku. Nie naprawi tego jedna rozmowa, jeśli takie są poglądy chłopaka, to trzeba dotrzeć do ich prawdziwych przyczyn (być może właśnie są one na tle religijnym, ale trzeba się przekonać, że na pewno nie mają drugiego dna) i wypracować kompromis. Jest duże prawdopodobieństwo, że jedna osoba nie będzie do końca zadowolona z rozwiązania, jakie wypracujecie, ale moim zdaniem dojrzały związek nie polega na zaspokajaniu swoich potrzeb, ale na wzajemnym szacunku.
Moim skromnym zdaniem dojrzała miłość nie opiera się na seksie, ale na właśnie na szacunku i umiejętności wypracowywania kompromisów.
Amen

A tak btw. ukrywana impotencja przed ślubem jest przyczyną unieważnienia małżeństwa kościelnego.

Edytowane przez Dorotheaa
Czas edycji: 2010-04-29 o 23:11
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 23:28   #139
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Co do ostatniego zdania - to właśnie napisałam.

Mogłabyś dać przykład kompromisu w tym przypadku? Bo ja nie widzę żadnego.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 03:41   #140
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Nie przeczytalam calego watku , ALE skoro On taki religijny to czemu piescicie sie przeciez to tez grzech i z tego sie spowiadac musi
Wspolczuje Ci naprawde najlepiej by bylo gdyby znalazl sobie rownie wierzaca kobiete a nie meczyl Ciebie.
Mam znajomych , ktorzy sa wierzacy, sa na drodze i macanki i seks to dopiero po slubie o dziwo wzieli ten slub po niecalym roku znajomosci ( chyba im sie ruchac chcialo wybaczcie , ale nie wyobrazam sobie wychodzic za maz po roku znajomosci) nie pytalam i nie bardzo chce wiedziec jak ich zycie seksualne wyglada, ale generalnie seks jest tylko dla prokreacji czyli jak facet ma wytrysk poza pochwa to jest to grzech , masturbacja itd odpada bo wiecie tragedia , ale to tylko moje zdanie widocznie niektorych to uszczesliwia.
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 04:59   #141
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
W związek są zaangażowane dwie osoby! Potrzeby OBU osób powinny być zaspokajane, a że to jest niemożliwe, to trzeba szukać kompromisów
Tak. A co facet robi?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 08:20   #142
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

no wlasnie facet autorki nic nie robi
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 08:50   #143
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

A facet siedzi i się modli
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 09:38   #144
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Naprawdę uważacie, że seks to najważniejsza rzecz w życiu? Świetne poglądy, nie ma co.
(...)
Tak, jest to jedna z najważniejszych rzeczy (oczywiście seks połączony z bliskością, poczuciem spełnienia, intymności). A jeżeli seks w związku jest nieudany lub go brakuje, to ten temat wysuwa się na pierwszy plan. To jak ze zdrowiem: póki jest, to się o nim nie myśli, a jak go brakuje, czy szwankuje, to staje się w życiu problemem i tematem nr jeden.

A jeszcze poza tym wg mnie tym się właśnie odróżnia przyjaźń od związku (w normalnym znaczeniu tego słowa), że jest seks, intymność, pocałunki, pieszczoty, rozmowy o tym.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 10:47   #145
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tak, jest to jedna z najważniejszych rzeczy (oczywiście seks połączony z bliskością, poczuciem spełnienia, intymności). A jeżeli seks w związku jest nieudany lub go brakuje, to ten temat wysuwa się na pierwszy plan. To jak ze zdrowiem: póki jest, to się o nim nie myśli, a jak go brakuje, czy szwankuje, to staje się w życiu problemem i tematem nr jeden.

A jeszcze poza tym wg mnie tym się właśnie odróżnia przyjaźń od związku (w normalnym znaczeniu tego słowa), że jest seks, intymność, pocałunki, pieszczoty, rozmowy o tym.
absolutnie się zgadzam
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 10:59   #146
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Cytat:
Napisane przez agnieszkaqazplm Pokaż wiadomość
A facet siedzi i się modli
... żeby przyszła żona darowała sobie seks również po ślubie;D
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 14:59   #147
Bezprecedensowa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 41
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Mogłabyś dać przykład kompromisu w tym przypadku? Bo ja nie widzę żadnego.
W pewnym sensie już jest kompromis w formie pieszczot - bo chyba i do tego chłopak nie był zbytnio przekonany.

Cytat:
Napisane przez GodHatesUsAll Pokaż wiadomość
( chyba im sie ruchac chcialo wybaczcie , ale nie wyobrazam sobie wychodzic za maz po roku znajomosci)
Podważyłaś małżeństwo moich rodzicow
Bezprecedensowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 15:07   #148
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Cytat:
Napisane przez Bezprecedensowa_ Pokaż wiadomość


W pewnym sensie już jest kompromis w formie pieszczot - bo chyba i do tego chłopak nie był zbytnio przekonany.



Podważyłaś małżeństwo moich rodzicow
Oj nie, to żaden kompromis gdy facet jest religijny, bo w jego przypadku to jest hipokryzja.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 15:18   #149
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Naprawdę uważacie, że seks to najważniejsza rzecz w życiu? Świetne poglądy, nie ma co.



.
Owszem jedna z najważniejszych i nie ma co sobie mydlic oczu.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 15:21   #150
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Seks po ślubie- mój problem

Cytat:
Naprawdę uważacie, że seks to najważniejsza rzecz w życiu? Świetne poglądy, nie ma co.
zmienisz zdanie gdy dowiesz się że twojego faceta podniecaja np psy czy zwłoki
wtedy nagle seks stanie się szalenie istotny :|
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.