Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-26, 15:37   #1
cichyglos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12

Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??


Cześć,
mam 23 (prawie 24 lata).
Niedawno poznałam kolesia, jesteśmy już po 2 randkach i na razie jest spk. Mamy razem wspólnych znajomych (mówię o tym gdyż to dość istotne dla sprawy).
Więc chodzi o to, że ja w sumie nie umawiałam się wcześniej na randki. Nie miałam nigdy chłopaka, ani nawet się nie całowałam. To nie tak że nie miałam okazji. Pewnie myślicie że się wykręcam, ale ja naprawdę nie miałam czasu, a później jakoś nie poznawałam nikogo odpowiedniego. Flirtowałam z chłopakami, ale nigdy nie pozwalałam sobie na coś więcej. Ostatnio stwierdziłam, że czas dać sobie szansę.
Problem polega na tym, że wstydzę się przyznać poznanemu chłopakowi, że jest właściwie moim pierwszym. Boję się jego reakcji i może drwin, szoku czy Bóg wie czego jeszcze.. ale bardziej tego, że on puści tą informację w obieg po znajomych. Moi najbliżsi przyjaciele znają moją sytuację, ale nie uważam, żeby reszta znajomych musiała wiedzieć, bo wiem że będzie to dla nich obiektem drwin, bądź będą sie nade mną litować (chociaż ja osobiście nie widzę tu powodu). Nie lubię reakcji ludzi na to kiedy im mówię że nie miałam chłopaka. Sparzyłam się na tym parę razy. Nie pokazuje tego nawet przyjaciołom, ale ich żarciki na ten temat mnie bolą.
Z tym chłopakiem nie jestem jeszcze na takim etapie gdzie mu "ufam", gdyż dopiero go poznaje i niechce palnąć że nie miałam chłopaka, bo nie wiem czy jak poproszę, żeby nic nie mówił znajomym, to nie mam pewności że posłucha, a wiem jacy są jego koledzy więc wiem że mnie będą wyśmiewać na 100% bo oni są w typie takich chełpiących się lalusiów. A ostatnio zaczął mnie wypytywać o poprzednie związki. Jakoś go zbywałam, ale jako że nie lubię i nie chcę kłamać to mam coraz wiekszy problem z unikaniem tego. Gdybyśmy byli już bardziej na etapie "przyjaciel" to nie miałabym chyba problemu z powiedzeniem mu tego, ale on ciągle wypytuje..
Co radzicie? Jak to mu powiedzieć?
cichyglos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 15:44   #2
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Tak, to masz rzeczywiście "rewelacyjnych" przyjaciół, że zachowują się wobec Ciebie w taki sposób, nic tylko pozazdrościć. Ja bym na twoim miejscu po prostu mu o tym powiedziała, jeżeli Cię o to pyta, przecież nie oznajmiasz mu, że zmieniłaś płeć, czy coś takiego, jest mnóstwo ludzi w tym wieku, którzy nie mają za sobą żadnego związku. To w sumie jest pierdoła - czego tu się bać, czego się wstydzić, po co to ukrywać? Jeżeli ten chłopak Cię wyśmieje, to będzie oznaczało, że absolutnie nie jest wart zachodu, żaden porządny mężczyzna się w taki sposób nie zachowa.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2012-08-26 o 15:51
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 15:49   #3
Brangien
Rozeznanie
 
Avatar Brangien
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 725
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Cytat:
Napisane przez cichyglos Pokaż wiadomość
na razie jest spk.
Sorry, ale co to jest spk?

Moim zdaniem jeśli nie chcesz mu mówić, to mu nie mów, nie widzę problemu tutaj Zwłaszcza, że to na razie nie jest twój chłopak, tylko znajomy, z którym być może coś tam kiedyś będzie. No i jeszcze zwłaszcza, że masz podejrzenia, że jeśli powiesz mu coś w sekrecie, to on nie zachowa tego dla siebie.

W ogóle co to za ludzie, dorośli, po 24 lata, a zachowują się jak dzieci - żeby się śmiać, że ktoś jeszcze nie miał nikogo? Dziwnych masz znajomych.

Edit: a jeśli będzie się dopytywał, możesz powiedzieć "nie mam zbyt bogatego doświadczenia, więc nie mam wiele do opowiadania i na razie wolę, żebyśmy o tym nie rozmawiali".
__________________

Edytowane przez Brangien
Czas edycji: 2012-08-26 o 15:54
Brangien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 15:50   #4
abra_cadabra
Raczkowanie
 
Avatar abra_cadabra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

W sumie jestem od ciebie o rok młodsza i jestem w podobnej sytuacji jeśli chodzi o bagaż doświadczeń w sferze uczuciowej -> suma sumarum: zero.
Nie wiem, ale może dobrym pomysłem był by brak konkrtów w odpowiadaniu na jego pytania, ogólnikowość ale nie kłamanie (np. 'randkowałam ale nie miałam nikogo na stałe') a doprecyzowanie dopiero gdy wasz związek rozwinie się tak, że będziecie sobie ufali.
abra_cadabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 15:52   #5
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Cytat:
Napisane przez Brangien Pokaż wiadomość
Sorry, ale co to jest spk?
Ja przeczytałam to jako -SPOKO- ale nie wiem czy dobrze

A do autorki - jeśli to porządny, dojrzały facet, to Cię nie wyśmieje.
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 15:59   #6
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Mam wiele koleżanek, które tak jak Ty, w tym wieku nie miały zbyt wielu doświadczeń w sferze uczuciowej. Według mnie tutaj nie ma się czego wstydzić. Jeśli sądzisz, że chłopak, z którym się spotykasz, mógłby z tego drwić, a na dodatek rozgadać po znajomych, to w sumie nie wiem po co taka znajomość.

Poza tym, możesz zachować to dla siebie. To w końcu Twoja sprawa.
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 15:59   #7
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

nie mów mu tego narazie jeśli się z tym źle czujesz..powiedz coś w stylu,że porozmawiacie o tym jak będzie odpowiednia pora/jak się lepiej poznacie
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 16:14   #8
cukierek4
Przyczajenie
 
Avatar cukierek4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 21
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Jeżeli nie chcesz mówić wprost, że jest PIERWSZYM, możesz powiedzieć to inaczej, np. że wcześniej miałaś tylko przelotne znajomości, bo trafiałaś na samych, niezbyt specjalnych kolesi.
A niech sobie to interpretuje jak chce. To facet... Oni z reguły nie zważają na nic
__________________
CukiereK
cukierek4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:15   #9
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

ja bym mu nie mówiła, bo i po co? a jak dopytuje, to się wykręcić od odpowiedzi, zmienić temat, albo prosto z mostu, że poprzednich związków nie było - nie drążąc tematu bardziej. swoją drogą, Twoi znajomi naprawdę uważają to za zabawne? mnie szczerze mówiąc jakoś nie interesuje szczególnie życie uczuciowe moich kolegów i koleżanek.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:21   #10
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

o matko.
po pierwsze to masz swietnych znajomych ze z tego powodu sie nabijaja z ciebie.
po drugie jesli facet cie wysmieje z tego powodu to znaczy ze jest niedorosnietym palantem.
robisz problem z niczego. ja mowie jak jest w zwiazku nie bylam, co najwyzej sie spotykalam z kims. jeszcze mnie nikt za to nigdy nie wysmial.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:30   #11
Somebodhi
Raczkowanie
 
Avatar Somebodhi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 73
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

facet cię na pewno nie wyśmieje z tego powodu, chyba że jest totalnym idiotą. Im się to zazwyczaj podoba, że dziewczyna nic wcześniej z nikim nie robiła.
Somebodhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 16:31   #12
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

No rewelacyjni znajomi.

Co do przyjaciół - skoro nie mówisz im, że bolą Cię takie żarty, to oni nie mają podstaw, żeby sobie nie żartować (choć z drugiej strony, może trochę empatii?)

Co do faceta -wyluzuj, 2 randki to naprawdę mało. Poczekaj jeszcze trochę, a potem podejmij decyzję. Naprawdę nie musisz mu referować całego twojego życiorysu wystarczy, że powiesz, że jeszcze z nikim nie spałaś. Żaden normalny facet nie będzie się z tego naśmiewał, bo i nie ma z czego.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:35   #13
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Cytat:
Napisane przez Somebodhi Pokaż wiadomość
facet cię na pewno nie wyśmieje z tego powodu, chyba że jest totalnym idiotą. Im się to zazwyczaj podoba, że dziewczyna nic wcześniej z nikim nie robiła.
Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
No rewelacyjni znajomi.

Co do przyjaciół - skoro nie mówisz im, że bolą Cię takie żarty, to oni nie mają podstaw, żeby sobie nie żartować (choć z drugiej strony, może trochę empatii?)

Co do faceta -wyluzuj, 2 randki to naprawdę mało. Poczekaj jeszcze trochę, a potem podejmij decyzję. Naprawdę nie musisz mu referować całego twojego życiorysu wystarczy, że powiesz, że jeszcze z nikim nie spałaś. Żaden normalny facet nie będzie się z tego naśmiewał, bo i nie ma z czego.
ale autorce chyba chodzi bardziej o zwiazki, nie od razu o spanie i te rzeczy. zreszta nie trzeba byc w zwiazku zeby miec za soba seks. wiec zalezy co ten chlopach chce wlasciwie wiedziec hehe.
no ale tak czy siak jesli ani zwiazk, ani seksu autorka nie ma za soba, no to nic w tym takiego oł łał zadziwiającego zeby facet odrazu uciekal.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:39   #14
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
ale autorce chyba chodzi bardziej o zwiazki, nie od razu o spanie i te rzeczy. zreszta nie trzeba byc w zwiazku zeby miec za soba seks. wiec zalezy co ten chlopach chce wlasciwie wiedziec hehe.
no ale tak czy siak jesli ani zwiazk, ani seksu autorka nie ma za soba, no to nic w tym takiego oł łał zadziwiającego zeby facet odrazu uciekal.
Nie no, oczywiście że do seksu nie trzeba związku, ale ona pisze, że się z nikim nie całowała, to uznałam, że bez A nie było B.

Nie uważam, żeby informacja o ilości partnerów była komuś potrzebna do szczęścia, ale brak choćby jednego dość łatwo zauważyć I akurat to chyba warto potencjalnemu partnerowi powiedzieć, będzie się bardziej starał
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:42   #15
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Nie no, oczywiście że do seksu nie trzeba związku, ale ona pisze, że się z nikim nie całowała, to uznałam, że bez A nie było B.

Nie uważam, żeby informacja o ilości partnerów była komuś potrzebna do szczęścia, ale brak choćby jednego dość łatwo zauważyć I akurat to chyba warto potencjalnemu partnerowi powiedzieć, będzie się bardziej starał
spoko po prostu sie rozpisalam, bo swoja mysl tworcza chcialam przekazac
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:43   #16
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Fajni przyjaciele.
Ja bym nie mówiła mi nic o tym, że jest pierwszy. Ewentualnie napomnij o przelotnych znajomościach, niczym trwałym.
Poza tym - wydaje mi się, że to za wcześnie na myślenie o takich sprawach. Poznaj go trochę lepiej, bo gdy poczujesz się pewnie sama się otworzysz i powiesz mu wszystko tak, jak będziesz czuła. Takie moje zdanie.
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:50   #17
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

ludzie ale jakie za wczesnie? co to za problem jesli facet zapyta - bylas z kims przede mna? mozna odpowiedziec - nie, nie bylam w zadnym powazniejszym zwiazku. no luuuudzie o takie sprawy kazdy moze zapytac, po co jakas ideologie robic, ze byly 2 randki to jeszcze za wczesnie. to jest normalne pytanie, na ktore sie normalnie odpowiada. a jesli ktos po uslyszeniu odpowiedz bedzie mial jakies 'ale' to juz tylko jego problem.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:57   #18
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

doskonale Cie rozumiem, tez mam 24 lata i tez jestem po 2 spotkaniach z facetem... heh mam ten sam problem i te same mysli ale on nie pytal mnie jescze o poprzednich... z ta roznicą ze pierwszy pocalunek mam za soba.. ale wspominam go zle, z niewlasciwa osoba... traktowalam to jak przymus a nie przyjemnosc... zalowalam ze sie dalam ale zaskoczyl mnie... . tez nie wiem co mu powiedziec , anpewno za wczesnie abym mu powiedziala wprost... myslalam o czyms w stylu "sądze że mam mneijsze doświadczenie od Ciebie" tymbardziej ze on jest 6 lat starszy .
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:11   #19
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Cytat:
Napisane przez abra_cadabra Pokaż wiadomość
W sumie jestem od ciebie o rok młodsza i jestem w podobnej sytuacji jeśli chodzi o bagaż doświadczeń w sferze uczuciowej -> suma sumarum: zero.
Nie wiem, ale może dobrym pomysłem był by brak konkrtów w odpowiadaniu na jego pytania, ogólnikowość ale nie kłamanie (np. 'randkowałam ale nie miałam nikogo na stałe') a doprecyzowanie dopiero gdy wasz związek rozwinie się tak, że będziecie sobie ufali.
Dobrze, że zaczęłam przeglądać odpowiedzi, bo chciałam napisać to samo Skoro na razie wasza znajomość jest bardziej ogólna to niech i takie będą rozmowy na temat przeszłości. "Nigdy nie byłam w poważnym związku" nie będzie dla niego tak niepokojące jak "nigdy nie wchodziłam w jakiekolwiek relacje z facetami".
Wcale Ci tego nie życzę (), ale może po następnych dwóch spotkaniach okaże się, że to jednak nie to? Natomiast jeśli wszystko pójdzie w dobrym kierunku, a facet okaże się romantykiem, to nie tylko zrozumie, ale jeszcze będzie Cię wielbił za to, że całe życie czekałaś na niego
Dwie randki to nie powód do 100% szczerości, nie zmyślaj, ale nie obnażaj się od razu ze wszystkiego [Jakkolwiek to nie zabrzmiało ]
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 17:27   #20
Cholerka_
Rozeznanie
 
Avatar Cholerka_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 675
GG do Cholerka_
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Cytat:
Napisane przez cichyglos Pokaż wiadomość
Cześć,
mam 23 (prawie 24 lata).
Niedawno poznałam kolesia, jesteśmy już po 2 randkach i na razie jest spk. Mamy razem wspólnych znajomych (mówię o tym gdyż to dość istotne dla sprawy).
Więc chodzi o to, że ja w sumie nie umawiałam się wcześniej na randki. Nie miałam nigdy chłopaka, ani nawet się nie całowałam. To nie tak że nie miałam okazji. Pewnie myślicie że się wykręcam, ale ja naprawdę nie miałam czasu, a później jakoś nie poznawałam nikogo odpowiedniego. Flirtowałam z chłopakami, ale nigdy nie pozwalałam sobie na coś więcej. Ostatnio stwierdziłam, że czas dać sobie szansę.
Problem polega na tym, że wstydzę się przyznać poznanemu chłopakowi, że jest właściwie moim pierwszym. Boję się jego reakcji i może drwin, szoku czy Bóg wie czego jeszcze.. ale bardziej tego, że on puści tą informację w obieg po znajomych. Moi najbliżsi przyjaciele znają moją sytuację, ale nie uważam, żeby reszta znajomych musiała wiedzieć, bo wiem że będzie to dla nich obiektem drwin, bądź będą sie nade mną litować (chociaż ja osobiście nie widzę tu powodu). Nie lubię reakcji ludzi na to kiedy im mówię że nie miałam chłopaka. Sparzyłam się na tym parę razy. Nie pokazuje tego nawet przyjaciołom, ale ich żarciki na ten temat mnie bolą.
Z tym chłopakiem nie jestem jeszcze na takim etapie gdzie mu "ufam", gdyż dopiero go poznaje i niechce palnąć że nie miałam chłopaka, bo nie wiem czy jak poproszę, żeby nic nie mówił znajomym, to nie mam pewności że posłucha, a wiem jacy są jego koledzy więc wiem że mnie będą wyśmiewać na 100% bo oni są w typie takich chełpiących się lalusiów. A ostatnio zaczął mnie wypytywać o poprzednie związki. Jakoś go zbywałam, ale jako że nie lubię i nie chcę kłamać to mam coraz wiekszy problem z unikaniem tego. Gdybyśmy byli już bardziej na etapie "przyjaciel" to nie miałabym chyba problemu z powiedzeniem mu tego, ale on ciągle wypytuje..
Co radzicie? Jak to mu powiedzieć?

Zmień znajomych jeśli drwią z Ciebie z takiego powodu. Chłopak jak dojrzały i porządny to nie będzie się śmiał, bo z czego niby? + popieram wizażankę wyżej .
__________________



"To co dla jednej Pani jest śmieciem, dla drugiej jest skarbem."


_________________________ ___________

Cholerka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:55   #21
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Cytat:
Napisane przez cichyglos Pokaż wiadomość
Boję się jego reakcji i może drwin, szoku czy Bóg wie czego jeszcze.. ale bardziej tego, że on puści tą informację w obieg po znajomych.
Jeżeli masz takie uzasadnione podejrzenia, to jakiś lichy z niego chłop, a dokładniej: tak zwane "troki od kaleson".

Jeśli chłopak będzie normalny - to nie będzie drwin, 'puszczania w obieg', żadnych takich bzdur - doprawdy. Może być zaskoczenie - można założyć, że skoro z tobą jest, to mu się podobasz, więc byłby zaskoczony "taka dziewczyna jak ty (z urody) i nic? A to ci".

Pytanie brzmi: czy masz podstawy, by się tego obawiać. Bardzo krótko go znasz, to fakt, po dwóch randkach to sobie można z fusów wróżyć, a nie to odgadnąć. Heh.
Nikt cie nie pogania, by to mu gadać już teraz - to druga sprawa. To dopiero dwie randki. Jeszcze nawet ne wiesz, czy mu można w jakimkolwiek stopniu zaufać.

Cytat:
Moi najbliżsi przyjaciele znają moją sytuację, ale nie uważam, żeby reszta znajomych musiała wiedzieć, bo wiem że będzie to dla nich obiektem drwin,
na szczęście to nie jest temat, na który jesteś zobowiązana z kimkolwiek rozmawiać. I zawsze możesz wyminąć temat, albo "nabrać wody w usta". Co ludziom do tego.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-08-26 o 18:01
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 18:08   #22
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

w jaki celu chcesz mu mówić???? po 2 randkach?? jak coś z tego będzie to się przed ewentualnym zbliżeniem możesz zastanowić i go poinformować o tym, że jest pierwszy a ty dziewicą..
__________________
"Ja mieszkać w Polska i robić kariera
my mieć samochód i bullterriera"
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:03   #23
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

po 1 dziwi mnie w Tobie brak szczerości.

po 2 jeżeli on nie jest jakimś a la dresem to o nic się nie martw.

po 3 normalny facet ucieszy się i będzie dumny.

po 4 zmień znajomych.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:27   #24
Nightflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 105
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

A ja bym poczekała z wyznaniem prawdy do momentu, aż będziecie ze sobą bliżej i zacznie się robić poważniej. Bo gość może okazać się palantem i zrobić Ci przykrość
Nightflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:36   #25
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

..
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg

Edytowane przez change
Czas edycji: 2012-09-08 o 14:11
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:39   #26
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
po 1 dziwi mnie w Tobie brak szczerości.

A gdzie tu brak szczerości?? Na drugiej randce ma facetowi wyskakiwać z tekstem, że jest dziewicą? Może transparent sobie przywiesi? To nic wstydliwego oczywiście, ale chyba jedna z tych rzeczy, które zatrzymujemy dla siebie. Ja np. nie mówię na drugiej randce każdemu facetowi, że spałam z tyloma i tyloma. Ty pannom chyba też nie?

po 2 jeżeli on nie jest jakimś a la dresem to o nic się nie martw.

po 3 normalny facet ucieszy się i będzie dumny.

Gdzie tu powód do dumy?

po 4 zmień znajomych.
Co do znajomych się zgadzam.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:45   #27
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Co do znajomych się zgadzam.
Gdzie szczerość? A no nie ma jej, bo jak chłopak zwyczajnie normalnie pyta o przeszłość (ja tego nie uznaję ale kto co woli), to autorka zamiast powiedzieć prawdę taką co nam tutaj pisze (niekoniecznie o dziewictwie, ale o braku facetów w jej życiu z powodu tego i tego..) to zbywa go lub mówi co innego.

Czemu aż tyle kobiet nie robi/nie mówi paru rzeczy bo "co chłopak sobie pomyśli".

A jestem zdania, że lepiej być sobą i szczerym i w razie niepowodzenia z kimś to po prostu olać taką osobę, to wszystko
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:47   #28
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Cytat:
Napisane przez Brangien Pokaż wiadomość
Sorry, ale co to jest spk?
Stowarzyszenie Pomocy Królikom?

A chłopakowi, jeśli nie chcesz otwarcie mówić, że z to Twój pierwszy poważniejszy związek. A jak chłopak porządny, to na pewno nie wyśmieje.

O zachowaniu przyjaciół się nie wypowiem, bo to raczej przyjaciele nie są.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:49   #29
Autumnleaves
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 579
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Miałam ten sam problem nie podejmowaliśmy tematu z kim się całowałam właśnie tak jak tutaj radzą mówiłam, że spotykałam się z facetami ,ale żaden nie był taki szczególny. O tym ,że jest moim pierwszym dowiedział się w trakcie naszej rozmowy bo już czułam, że ten pierwszy raz będzie. No i był pozytywnie zaskoczony.
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy
OFERUJĘ m.in Dumę i uprzedzenie Austen, Pani Bovary , Dama Kameliowa i inne

WANTED: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=636589
-> SH
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post38420455
->ksiązkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=631720
Autumnleaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:49   #30
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Jak powiedzieć chłopakowi że jest 1??

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Gdzie szczerość? A no nie ma jej, bo jak chłopak zwyczajnie normalnie pyta o przeszłość (ja tego nie uznaję ale kto co woli), to autorka zamiast powiedzieć prawdę taką co nam tutaj pisze (niekoniecznie o dziewictwie, ale o braku facetów w jej życiu z powodu tego i tego..) to zbywa go lub mówi co innego.

Czemu aż tyle kobiet nie robi/nie mówi paru rzeczy bo "co chłopak sobie pomyśli".

A jestem zdania, że lepiej być sobą i szczerym i w razie niepowodzenia z kimś to po prostu olać taką osobę, to wszystko
A to gdzieś było napisane, że on już ją pytał? Odniosłam wrażenie, że ona sobie gdybie na przyszłość.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.