kontakt telefoniczny z naszymi facetami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-22, 20:58   #1
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306

kontakt telefoniczny z naszymi facetami


Dziewczyny jak często kontaktujecie się ze swoimi facetami ?

Mój facet ma 39 lat, ja 27.
On nie lubi gadać przez telefon bo dla niego to marnowanie czasu.
Jeśli dzwoni do mnie to tylko w ważnej sprawie albo w celu umówienia spotkania.
Mieszkamy w jednym mieście jednak oboje dużo pracujemy, mamy swoje zainteresowania. Widujemy się 2,3 razy w tyg. czasami częściej czasami rzadziej w zależności ile jest pracy.

Przesadzam czy mam prawo wymagać chociaż wieczorem telefonu i rozmowy co u nas wzajemnie słychać?
Zdarza się że zadzwoni sam z siebie pogadać, ale bywa też tak że jak ja zadzwonie to pogada chwile - szybka wymiana informacji i kończy rozmowe.
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:00   #2
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak często kontaktujecie się ze swoimi facetami ?

Mój facet ma 39 lat, ja 27.
On nie lubi gadać przez telefon bo dla niego to marnowanie czasu.
Jeśli dzwoni do mnie to tylko w ważnej sprawie albo w celu umówienia spotkania.
Mieszkamy w jednym mieście jednak oboje dużo pracujemy, mamy swoje zainteresowania. Widujemy się 2,3 razy w tyg. czasami częściej czasami rzadziej w zależności ile jest pracy.

Przesadzam czy mam prawo wymagać chociaż wieczorem telefonu i rozmowy co u nas wzajemnie słychać?
Zdarza się że zadzwoni sam z siebie pogadać, ale bywa też tak że jak ja zadzwonie to pogada chwile - szybka wymiana informacji i kończy rozmowe.
Mam tak samo i doskonale go rozumiem. Dzwonię do kogoś tylko wtedy, kiedy muszę - z jakąś informacją, a nie mam czasu/możliwości napisać.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:16   #3
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

czyli uważasz że przesadzam i niepotrzebnie się na niego złoszczę ?

Jak rozmawiam z koleżankami to gadają mi co to za związek że nie kontaktujemy się codziennie, ze im faceci piszą smsy rano w obiad, wieczorem. Jak tak posłucham to robi mi się przykro i się zastanawiam czy u mnie w związku jest wszystko ok.
My nie jesteśmy ze sobą długo. Miesiąc, po powrocie do siebie. Mieliśmy przerwę 4 miesięczną przez grube nieporozumienie. Wcześniej byliśmy 8 miesięcy.
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:19   #4
reddie_
Przyczajenie
 
Avatar reddie_
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Wcześniej gdy byliście razem Wasze rozmowy wyglądały tak samo?
reddie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:22   #5
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Mój też nie jest fanem długich rozmów , chyba faceci tak mają.
Jak chce pogadac godzinę to dzwonie do kumpeli
Odkąd zamieszkalismy razem to czasem przewijam listę połączeń i się dziwię ze tak dawno przez tel gadalismy, zwykle on dzwoni z inf ze juz wraca albo co kupić itp.
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:22   #6
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
czyli uważasz że przesadzam i niepotrzebnie się na niego złoszczę ?

Jak rozmawiam z koleżankami to gadają mi co to za związek że nie kontaktujemy się codziennie, ze im faceci piszą smsy rano w obiad, wieczorem. Jak tak posłucham to robi mi się przykro i się zastanawiam czy u mnie w związku jest wszystko ok.
My nie jesteśmy ze sobą długo. Miesiąc, po powrocie do siebie. Mieliśmy przerwę 4 miesięczną przez grube nieporozumienie. Wcześniej byliśmy 8 miesięcy.
W związku wtedy jest ok, gdy obu stronom dany układ pasuje. Nie rozumiem, czemu tak bardzo oglądasz się na koleżanki. Jeżeli potrzebujesz intensywniejszego kontaktu, bo tak rzeczywiście czujesz - powiedz mu o tym. Ale niech nie będzie argumentem "bo Heli to Zbynio pisze 5x dziennie a do Kryśki Marian dzwoni przed obiadem".
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:24   #7
Ja4000
Raczkowanie
 
Avatar Ja4000
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 64
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

myślę, że macie normalne, zdrowe podejście. Ja rozmawiam z facetem codziennie z 1 - 2 h plus msg. I jest to męczące. Ale wypowiadam się właśnie na wątku uzależnienie i nadmierna tęsknota za facetem. popadanie w skrajności jest niefajne. Po co dzwonic z każda pierdołą tak jak ja i mój facet to robimy. To jest straszna strata czasu. Dosłownie nie mam własnego życia od kiedy ze sobą jestesmy! I chyba będe musiała popracować, żeby mieć takie zdrowe podejście jak wy !
Ja4000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 21:24   #8
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Mój też nie jest fanem długich rozmów , chyba faceci tak mają.
Nie, tak mają introwertycy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:32   #9
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

tak na początku tez tak było. Jak się poznaliśmy to on mówił że stara się nie gadać przez telefon bo wg. jakiś badań w USA telefon wysyła fale i wykryto dużą zachorowalność na raka mózgu. Zwraca mi uwagę gdy długo gadam przez telefon np. z koleżanką, mówi że tak się nie powinno, że poplotkować mogę osobiście.

Z czasem, gdy nadeszła zima i trudniej było nam się często spotykać wtedy ja dzwoniłam do niego częściej. Bywało też ze jak nudziło mi się w pracy to brałam telefon i dzwonilam. Rozmawiał ze mną ale widziałam że głupio mu powiedziec mi że nie powinniśmy tyle gadać, jakby nie chciał zrobić mi przykrości. Ja mogłam była gadać z nim godzinami . I to chyba doprowadziło do zmęczenia sobą nawzajem. bo zamiast zająć się oboje np obowiązkami w domu po pracy, to wisieliśmy na telefonach.

Gdy się rozstaliśmy mój cały świat się zawalił, bo przychodziłam z pracy i nie mogłam zadzwonic do niego .
Dzisiaj wiem że po za nieporozumieniem które wynikło, przyczyną rozpadu związku - na szczęście na chwile- była właśnie ta monotonia jaką dawały ciągłe telefony. One zabierały dużo czasu a przy tym nie pozwalały nam na swoje pasje.

Ale jeden telefon dziennie to przeciez nie dużo? chociaż na chwile było by miło gdyby zadzwonil i zapytal jak minął dzień.
Przesadzam?? nie powinnam tego wymagać ??

Edytowane przez meniusia
Czas edycji: 2015-11-22 o 21:35
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:45   #10
kolorchabrow
Raczkowanie
 
Avatar kolorchabrow
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 359
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Nie jestem introwertykiem a nie lubię gadać w nieskończoność o pierdołach przez telefon,męczy mnie to,wolę się spotkać. Rozumiem twojego faceta, chociaż ostatnio usłyszałam od kolegi,że widywanie się 2-3 razy w tygodniu to nie związek (taka u mnie częstotliwość występuje,więc chyba nie wiedziałam,że nie mam chłopaka). Z chłopakiem rzadko dzwonimy do siebie, w ciągu dnia kilka sms, wieczorem trochę pogadamy na skype.
kolorchabrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:50   #11
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
czyli uważasz że przesadzam i niepotrzebnie się na niego złoszczę ?

Jak rozmawiam z koleżankami to gadają mi co to za związek że nie kontaktujemy się codziennie, ze im faceci piszą smsy rano w obiad, wieczorem. Jak tak posłucham to robi mi się przykro i się zastanawiam czy u mnie w związku jest wszystko ok.
My nie jesteśmy ze sobą długo. Miesiąc, po powrocie do siebie. Mieliśmy przerwę 4 miesięczną przez grube nieporozumienie. Wcześniej byliśmy 8 miesięcy.
Niektórzy po prostu nie lubią dużo gadać przez telefon. Ja lubię dłużej pogadać, jeśli się z kimś nie widzę, zawsze mam o czym podpowiadac lub inny temat do pogadania. Jak mój były nie lubił rozmawiać przez telefon to bardzo się tym meczylam. A z smsów trochę chyba wyrosłam, bo zauważyłam, że im jestem starsza, tym mniej ich piszę. Jednak uważam, że już w takim powazniejszym, stałym związku kontakt powinien być utrzymywany codziennie. To znaczy, że jak się z partnerem nie widzisz, to żeby zadzwonić i pogadać a nie w ogóle nie wiedzieć co u niego się dzieje.

Nie obraz się, ale... jestem w podobnym wieku co Ty i facet 39 lat jest wg mnie sporo starszy i nie należy do pokolenia, które jest przyzwyczajone do posiadania własnej komórki od czasu bycia nastolatkiem. Jeśli chłopaki Twoich koleżanek są w zbliżonym wieku jak my, to są bardziej przyzwyczajeni do pisania smsów. Znam sporo ludzi w wieku ok 35-40 lat i oni wcale nie są tak przywiązani do komórek jak my, niektórzy wręcz nie lubią pisać smsówz chyba że muszą. To już jest pewna różnica "pokoleniowa". Zwłaszcza że w obecnych czasach świat szybko gna do przodu. Dzieciaki młodsze o 12 lat od nas żyją zupełnie inaczej niż my w ich wieku.

Edytowane przez fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Czas edycji: 2015-11-22 o 21:51
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 21:59   #12
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;53557157]

Nie obraz się, ale... jestem w podobnym wieku co Ty i facet 39 lat jest wg mnie sporo starszy i nie należy do pokolenia, które jest przyzwyczajone do posiadania własnej komórki od czasu bycia nastolatkiem. Jeśli chłopaki Twoich koleżanek są w zbliżonym wieku jak my, to są bardziej przyzwyczajeni do pisania smsów. Znam sporo ludzi w wieku ok 35-40 lat i oni wcale nie są tak przywiązani do komórek jak my, niektórzy wręcz nie lubią pisać smsówz chyba że muszą. To już jest pewna różnica "pokoleniowa". Zwłaszcza że w obecnych czasach świat szybko gna do przodu. Dzieciaki młodsze o 12 lat od nas żyją zupełnie inaczej niż my w ich wieku.[/QUOTE]

No bez jaj
Nie znam nikogo w tym wieku kto nie jest przywiazany do komorki, tableta i swojego kompa.
Tak jak piszesz zachowuja sie znane mi osoby powyzej 60 roku zycia a nie kolo 40tego.


Autorko, jesli Ci to przeszkadzaj to z nim pogadaj ale jesli tylko chcesz z nim gadac, bo kolezanki gadaja ze swoimi facetami, to sie stuknij w glowke. Niektorzy ludzie nie lubia gadac przez telefon, ba, wcale nie lubia za wiele gadac, no tak jest i nic nie zrobisz.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 22:23   #13
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Ja mam tak, ze to ja nie lubię rozmawiać przez telefon. Bardzo rzadko dzwonimy do siebie, cały czas piszemy, wiem co robi, co się z nim dzieje, jak się czuje. Trochę to dziwne, bo dzieli nas 280 km odległości Nie mam potrzeby gadania przez telefon, jeśli prawdopodobnie o tym, o czym rozmawialiśmy zaraz zaczniemy pisać... Poza tym mój chłopak sam też nie jest fanem rozmów telefonicznych. To, ze nie lubię rozmawiać przez telefon nie odnosi się tylko do niego, ale do wszystkich. No cóż, taka już jestem
__________________
"Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi, coś kocha i coś stracił."


Edytowane przez Lilllu
Czas edycji: 2015-11-22 o 22:25
Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 22:30   #14
SZENRON
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 77
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Ja z moją byłą praktycznie nie gadałem przez telefon. Ja czasem do niej dzwoniłem, żeby się spytać kiedy będzie, albo żeby jej powiedzieć, że ją kocham Ona sama z siebie zadzwoniła może do mnie 2,3 razy podczas roku.
SZENRON jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 22:33   #15
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
No bez jaj
Nie znam nikogo w tym wieku kto nie jest przywiazany do komorki, tableta i swojego kompa.
Tak jak piszesz zachowuja sie znane mi osoby powyzej 60 roku zycia a nie kolo 40tego.


Autorko, jesli Ci to przeszkadzaj to z nim pogadaj ale jesli tylko chcesz z nim gadac, bo kolezanki gadaja ze swoimi facetami, to sie stuknij w glowke. Niektorzy ludzie nie lubia gadac przez telefon, ba, wcale nie lubia za wiele gadac, no tak jest i nic nie zrobisz.
Więc mamy po prostu inne doświadczenia :p moi znajomi w wieku ok 40 lat w ogóle nie są przywiązani do komórek. Większość z nich używa ich do rozmów i smsów, nie korzystają np z aplikacji czy internetu. Nie wysyłają do znajomych setek smsów.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 22:48   #16
holidayka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Wydaje mi się, że to zależy po prostu od człowieka. Sama mam dwie skrajności pod jednym dachem, mama - codziennie po kilka godzin na telefonie, mam wrażenie, że jak nie obdzwoni wszystkich swoich koleżanek codziennie to jest jej źle, a z drugiej strony siostra mamy - dzwoni jak musi, tylko w ważnych sprawach, nie uważa rozmów w stylu 'Co słychać, jak minął dzień, co tam w pracy'. I tak samo z facetami, albo lubi, albo nie lubi. Chociaż osobiście uważam, że będąc w związku wypadałoby chociaż te 5-10 minut dziennie poświęcić na rozmowę, jeżeli się nie widzicie. Nikt nie mówi, żeby gadać 5 razy dziennie po godzinie, ale telefon wieczorem by nie zaszkodził.
__________________
28 marca 2011 - dieta. Do 60 kg DAM RADĘ!
Chcę zadbać o włosy!
holidayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 02:25   #17
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

A ja sobie nie wyobrażam związku bez codziennego kontaktu. Smsy, rozmowa przez telefon, komunikator internetowy - możliwości jest kilka, można wybrać formę, która obojgu pasuje.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 04:30   #18
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

To już było, kilka razy. Tu m.in.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831408
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 05:52   #19
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;53557595]Więc mamy po prostu inne doświadczenia :p moi znajomi w wieku ok 40 lat w ogóle nie są przywiązani do komórek. Większość z nich używa ich do rozmów i smsów, nie korzystają np z aplikacji czy internetu. Nie wysyłają do znajomych setek smsów.[/QUOTE]


Dziwni znajomi ja i moj TŻ jesteśmy z "tego" pokolenia a bez komórki raczej trudno nas zobaczyć (i naszych znajomych też). Zwłaszcza ja się nie mogę odkleić

Co do tematu- ja wolę smsy, mój też więc tę formę kontaktu preferujemy. Co komu pasuje...
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 07:32   #20
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;53557595]Więc mamy po prostu inne doświadczenia :p moi znajomi w wieku ok 40 lat w ogóle nie są przywiązani do komórek. Większość z nich używa ich do rozmów i smsów, nie korzystają np z aplikacji czy internetu. Nie wysyłają do znajomych setek smsów.[/QUOTE]

Wiesz, moje dzieci sa mlodymi ludzmi a nie wysylaja do innych setek smsow, dnia by im braklo
Poza tym po co wysylac smsy jak jest WhatsApp

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
Dziwni znajomi ja i moj TŻ jesteśmy z "tego" pokolenia a bez komórki raczej trudno nas zobaczyć (i naszych znajomych też). Zwłaszcza ja się nie mogę odkleić
No dziwni, zgadzam sie. Ja jestem nawet troche starsza a nie mam takich znajomych, ktorzy nie czuja zwiazku uczuciowego ze swoja komorka
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 07:56   #21
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Nie każdy lubi rozmawiać przez telefon, po prostu.

Mam nadzieję, że to nie ta sytuacja, w której pan nie lubi gadać, bo żonie to przeszkadza
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 11:46   #22
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Ja się z moim pod tym względem dobrze dobrałam, bo oboje nie lubimy rozmów przez telefon. Spotykamy się często, trzy-cztery razy w tygodniu, więc nie mamy za bardzo potrzeby rozmów telefonicznych. Zazwyczaj wymieniamy po kilka smsów dziennie co tam u nas słychać albo żeby się umówić na spotkanie, a dzwonimy raczej w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie możemy się spotkać dłuższy czas, bo któeś jest na jakimś wyjeździe albo choruje, albo raz zadzwoniłam w dniu jego urodzin, bo nie mogłam z nim świętować tamtego dnia. Tyle. Poprzedni facet doprowadzał mnie do szału telefonami, bo dzwonił ze trzy razy dziennie i to były ponad półgodzinne rozmowy. Wkurzałam się bardzo, bo tłumaczył, że tak dzwonił, bo nie mogłam się z nim spotykać codziennie i tęsknił, no ale jeśli mówiłam, że nie miałam czasu na codziennie spotkania, to nie miałam też dwóch godzin na rozmowy przez telefon... ale nie docierało. Na szczęście szybko mnie rzucił.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 14:21   #23
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak często kontaktujecie się ze swoimi facetami ?

Mój facet ma 39 lat, ja 27.
On nie lubi gadać przez telefon bo dla niego to marnowanie czasu.
Jeśli dzwoni do mnie to tylko w ważnej sprawie albo w celu umówienia spotkania.
Mieszkamy w jednym mieście jednak oboje dużo pracujemy, mamy swoje zainteresowania. Widujemy się 2,3 razy w tyg. czasami częściej czasami rzadziej w zależności ile jest pracy.

Przesadzam czy mam prawo wymagać chociaż wieczorem telefonu i rozmowy co u nas wzajemnie słychać?
Zdarza się że zadzwoni sam z siebie pogadać, ale bywa też tak że jak ja zadzwonie to pogada chwile - szybka wymiana informacji i kończy rozmowe.
Hmm z mężem rozmawiam raz dziennie w trakcie jego pracy , po prostu dzwonie ja albo on żeby się usłyszeć.
Natomiast gdy bylismy parą (nie mieszkając razem) mieliśmy bardzo dobry kontakt . Jednego miesiaca napisal do mnie 13 tys sms hahahaha
Pozatym dzwonilismy do siebie , pisalismy sms , rozmawialismy na GG.
On mieszkal 40 km ode mnie i widywalismy 2 razy w tygodniu .
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 17:32   #24
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

natalia_t : coś wiem o tym , miałam podobny przypadek tylko że czasem dochodziło nawet do 5-6 razy dziennie plus 24/ 7 sms . Nie ukrywam trochę męczące to było . Myślę że nikt nie miał by tyle czasu .
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 18:10   #25
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Cytat:
Napisane przez unachica17 Pokaż wiadomość
natalia_t : coś wiem o tym , miałam podobny przypadek tylko że czasem dochodziło nawet do 5-6 razy dziennie plus 24/ 7 sms . Nie ukrywam trochę męczące to było . Myślę że nikt nie miał by tyle czasu .
Wtedy bardzo doceniłam smsy. Wcześniej byłam zdania, że lepiej zadzwonić, powiedzieć co się ma do powiedzenia i tyle, a nie teksty klepać. On był podobnego zdania i tym się chyba wkopałam, bo zaczął do mnie tak wydzwaniać. I teraz uważam, że smsy są lepsze pod wieloma względami - jak sms dojdzie, to jeden sygnał, a nie telefon dzwoni i dzwoni, a jak się odrzuci to głupie pytanie "czym byłaś taka zajęta?". Można odpisać od razu, po godzinie, można nie odpisać. Teraz naprawdę szczerze nienawidzę rozmów przez telefon...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 18:55   #26
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Ja też wole sms-sy . Ze znajomymi też nie rozmawiam przez telefon , tylko zazwyczaj pisze . Jedynie do rodziców dzwonie
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 21:50   #27
bela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: kontakt telefoniczny z naszymi facetami

Nie ma co patrzeć na innych, ale warto wsłuchać się w swoje potrzeby.
Ja na przykład nie wyobrażam sobie nie mieć kontaktu telefonicznego z moim Mężczyzną codziennie - kilka razy dziennie. To dla nas naturalne: telefony choćby po minutce, smsy tylko, żeby powiedzieć, że kochamy, myślimy o sobie. Nie wyobrażam sobie inaczej i mój Mężczyzna chyba też nie.
Ale ja od ponad pięciu lat czuję, że żyje w związku idealnym, więc może nie jestem najlepszym przykładem :P
bela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-23 22:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.