usg ginekologiczne - wątek zbiorczy! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-09, 10:53   #241
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Ten fotel mnie rozbraja,więc chociaż to dobre
U mojej było na fotelu. I ku mojej radości było bezbolesne, a pamiętam że bałam się strasznie, bo nagadali mi, że ta końcówka do badania jest och-taka-wielka.
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 11:07   #242
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Fruchtgeele Pokaż wiadomość
U mojej było na fotelu. I ku mojej radości było bezbolesne, a pamiętam że bałam się strasznie, bo nagadali mi, że ta końcówka do badania jest och-taka-wielka.
A miałaś jakieś znieczulenie?Że taka zadowolona jesteś to ja też tak chcę.Właśnie na forum dziewcyzny mówią,że nie jest złe,a mojej mamy koleżanka mowiła,że boli,więc teraz to mam doła,bo to fajna kobieta,raczej nie mówiłaby dla ściemy
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 23:12   #243
adakowalska009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 146
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

a czy jeśli zażywam tabletki to istotny jest dzień cyklu w którym wykonam badanie? chciałabym się przekonać czy aby na pewno jajniki nic nie produkują, stąd pytanie.
adakowalska009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 07:42   #244
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
A miałaś jakieś znieczulenie?Że taka zadowolona jesteś to ja też tak chcę.Właśnie na forum dziewcyzny mówią,że nie jest złe,a mojej mamy koleżanka mowiła,że boli,więc teraz to mam doła,bo to fajna kobieta,raczej nie mówiłaby dla ściemy
mnie akurat bolalo, ale to pewnie dlatego ze jestem "waska" i jak dr odchylal ta koncowke maksymalnie na boki to mnie niestety bolalo
ale jesli jestes "elastyczna" to moze nie bedzie tak zle
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 12:02   #245
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

jestem wąska....hmm ale najbardziej boje sie elementu wlozenia,jak bedzie w srodku to moze jakos wytrzymam...
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 12:42   #246
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
jestem wąska....hmm ale najbardziej boje sie elementu wlozenia,jak bedzie w srodku to moze jakos wytrzymam...
Wierz mi, nie ma się czego bać. Lekarz na sondę nakłada gumkę i smaruje żelem poślizgowym. Ja czuje zawsze tylko lekki chłód (od żelu), ale nie szczególnie straszny. Lekki dyskomfort możesz odczuć jak lekarz będzie obracał sondą, ale do przeżycia
A jeśli jesteś dziewicą, to być może zrobi Ci przez brzuch.
dizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 19:27   #247
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Dzięki
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 10:03   #248
adakowalska009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 146
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

ja też jestem po.. i nie bolało. nic.mimo, że jestem wąziutka. grunt to się nie spinać;p nie spinać pośladków. oddychać i leżeć
adakowalska009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 18:57   #249
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Dzięki
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 18:11   #250
BlaskSzminki_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Nie chce zakładać nowego tematu, a mam pewne pytanie, może troche dziwne. Czy ginekolog podczas badania przez odbyt może wykryć ciążę?
BlaskSzminki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:39   #251
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez BlaskSzminki_ Pokaż wiadomość
Nie chce zakładać nowego tematu, a mam pewne pytanie, może troche dziwne. Czy ginekolog podczas badania przez odbyt może wykryć ciążę?
Tak, bo takie badanie jest dokładniejsze niż przez brzuch.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 15:56   #252
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Chciałam tylko napisać,że jestem po tym usg(jak widac dużo panikowałam) i nie ma się czego bać badanie nie boli,miałam przez odbyt i żyję
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 12:07   #253
mejsi21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Chciałam tylko napisać,że jestem po tym usg(jak widac dużo panikowałam) i nie ma się czego bać badanie nie boli,miałam przez odbyt i żyję
Hej mam pytanie: jestem dziewica i koniecznie musze sobie zrobic to badanie ale bardziej krepuje mnie badanie przez odbyt niz normalnie, przez pochwe. To jest moj wybor w jaki sposob chce miec przeprowadzone badanie? Czy sa jakies konsekwencje w zwiazku z badaniem przez pochwe kiedy jest się dziewica?
mejsi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 12:47   #254
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mejsi21 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie: jestem dziewica i koniecznie musze sobie zrobic to badanie ale bardziej krepuje mnie badanie przez odbyt niz normalnie, przez pochwe. To jest moj wybor w jaki sposob chce miec przeprowadzone badanie? Czy sa jakies konsekwencje w zwiazku z badaniem przez pochwe kiedy jest się dziewica?
No ja jako dziewica wolałam badanie przed odbyt.Przecież przez pochwę będzie Ciebie bardziej boleć(tak myślę),a do tego może ginekolog przebić błonę.Gdzieś jednak czytałam,że jakaś dziewica normalnie miała usg przez pochwę.Ja miałam pytanie przez badaniem czy dziewica czy nie,odpowiedziałam,że dziewica,a pani doktor powiedziała ''aha czyli badamy przez odbyt''.Ja wolałam przez odbyt,bo w końcu ginekolog wsadza tam i na badaniu palec i jakoś bardziej byłam z tym obyta.Myślę jednak,że jak powiesz,że chcesz przez pochwę to tak Ciebie zbada.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 07:57   #255
bruncia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Unhappy Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny mam pytanie w sprawie usg dopochowego....Przed owulacją i w jej czasie czuje taki nieprzyjemny dyskomfort w pochwie i chcialabym zeby ginekolog zrobil mi usg dopochwowe Bylam niecaly rok temu u ginekologa ale nie prywatnie tylko panstwowo i pani ginekolog nie zrobila mi usg dopochwowego Czy zrobienie usg dopoch. zalezy od typu wizyty czyli czy zapisuje sie prywatnie czy panstwowo czy raczej od czegos innego?Jestem z Olsztyna i mam pytanie czy ktos moglby mi polecic jakiegos dobrego ginekologa ktory zrobilby mi to usg???
bruncia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 17:32   #256
WredkaKredka
Przyczajenie
 
Avatar WredkaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

.

Edytowane przez WredkaKredka
Czas edycji: 2012-01-17 o 20:31
WredkaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 18:15   #257
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Na jedno i na drugie.
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 21:58   #258
budzik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Miał ktoś może robione USG u pani dr Joanny Anioł?? Bo mam umówioną wizytę i nie wiem czego sie spodziewać po pani doktor a niestety nie znalazłam jej w żadnych rankingach i żadnych opinii
budzik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 21:37   #259
Jaspise
Raczkowanie
 
Avatar Jaspise
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny. Mam nadzieję że znajdzie się tu jakaś dobra duszyczka która odpowie na moje pytanie. bo przetrząsnęłam cały ten wątek ale nie znalazłam odpowiedzi.
A więc, byłam dziś u pani ginekolog. Zbadała mnie, pobrała cytologię i dała skierowanie na USG piersi i USG ginekologiczne (tak wpisała). Powiedziała, żeby wykonać oba USG zaraz po okresie (bo w trakcie krwawienia się nie robi, tak powiedziała). I jak wyszłam z gabinetu i rejestrowałam się na te badania, dostałam karteczkę "Jak przygotować się do badania USG ginekologicznego", na której pisze, że dzień wcześniej lekkostrawna dieta, usunąć masę kałową (lewatywa/tabletki/czopki przeczyszczające), opróżniony pęcherz moczowy.
O zgrozo. I takie moje pytanie. Bo ja myślałam że USG ginekologiczne = dopochwowe. A z tego wynika, że to może być robione TEŻ przez odbyt. Czego za nic w świecie bym nie chciała. Czy powinnam być pewna że będę miała robione USG właśnie przez odbyt? lub na oba sposoby? I czy mogę ew. nie wyrazić zgody? No bo jak dopochwowe to po co by przez odbyt niby... a ginekolożka wie że nie jestem dziewicą.
__________________
"A dog is the only creature on earth, that loves you more than he loves himself..."
Josh Billings
Jaspise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 22:17   #260
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Jaspise Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam nadzieję że znajdzie się tu jakaś dobra duszyczka która odpowie na moje pytanie. bo przetrząsnęłam cały ten wątek ale nie znalazłam odpowiedzi.
A więc, byłam dziś u pani ginekolog. Zbadała mnie, pobrała cytologię i dała skierowanie na USG piersi i USG ginekologiczne (tak wpisała). Powiedziała, żeby wykonać oba USG zaraz po okresie (bo w trakcie krwawienia się nie robi, tak powiedziała). I jak wyszłam z gabinetu i rejestrowałam się na te badania, dostałam karteczkę "Jak przygotować się do badania USG ginekologicznego", na której pisze, że dzień wcześniej lekkostrawna dieta, usunąć masę kałową (lewatywa/tabletki/czopki przeczyszczające), opróżniony pęcherz moczowy.
O zgrozo. I takie moje pytanie. Bo ja myślałam że USG ginekologiczne = dopochwowe. A z tego wynika, że to może być robione TEŻ przez odbyt. Czego za nic w świecie bym nie chciała. Czy powinnam być pewna że będę miała robione USG właśnie przez odbyt? lub na oba sposoby? I czy mogę ew. nie wyrazić zgody? No bo jak dopochwowe to po co by przez odbyt niby... a ginekolożka wie że nie jestem dziewicą.
parę razy miałam usg dopochwowe i pierwsze słyszę jesteś dziewicą?

ja miałam podczas okresu usg normalnie przez pochwę,ale to dlatego,że rzadko okresu nie mam (dzis 29 dzień okresu!!!)..
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 11:57   #261
Jaspise
Raczkowanie
 
Avatar Jaspise
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez basikagniezno Pokaż wiadomość
parę razy miałam usg dopochwowe i pierwsze słyszę jesteś dziewicą?

ja miałam podczas okresu usg normalnie przez pochwę,ale to dlatego,że rzadko okresu nie mam (dzis 29 dzień okresu!!!)..
nie jestem dziewicą. I ja też miałam już raz robione to USG dopochwowe. Dlatego byłam zdziwiona że są takie wymogi, więc wywnioskowałam że będzie robione też przez odbyt. Ale dlaczego i po co w takim wypadku
Chyba mogę się nie zgodzić w razie wu
__________________
"A dog is the only creature on earth, that loves you more than he loves himself..."
Josh Billings
Jaspise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 11:09   #262
Shar14
Zadomowienie
 
Avatar Shar14
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 567
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Ja mam skierowanie na to "cudo" na wtorek. Trochę mnie pocieszyłyście, że to nie boli. Ale moje pytanie: jak jest z seksem przed? Czy trzeba zrobić przerwę tak jak w przypadku cytologii czy nie jest to konieczne? I ile dni przerwy ewentualnie?
__________________
Niemożliwe jest tylko to, co sami takim uczynimy...
Shar14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 20:58   #263
pstrag_w_pomaranczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 205
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

hej, już dawno nie robilam sobie usg ani cytologii, pora się wybrać
podpowiecie mi, jaki jest najlepszy termin w cyklu na takie badania? zbliża się okres, może po nim?
pstrag_w_pomaranczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 16:14   #264
Jaspise
Raczkowanie
 
Avatar Jaspise
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Shar14 Pokaż wiadomość
Ja mam skierowanie na to "cudo" na wtorek. Trochę mnie pocieszyłyście, że to nie boli. Ale moje pytanie: jak jest z seksem przed? Czy trzeba zrobić przerwę tak jak w przypadku cytologii czy nie jest to konieczne? I ile dni przerwy ewentualnie?
czy nie boli? hmm powiem tak: nie powinno. Tylko zależy na jakiego trafisz lekarza. Ja ostatnim razem trafiłam niestety na "panią doktor", która robiła to tak, ze myślałam że wyjde z siebie z bólu. Co najmniej jakby grzebała patykiem w ziemi, a nie wprowadzała sondę do pochwy... aż popękałam. Ale dobra... są wredoty na tym świecie nieużyte, co zrobić a z seksem to myślę że nie wpływa to tak na wynik badania jak w przypadku cytologii, ale z dzień wcześniej nie zaszkodzi sobie odpuścić

Cytat:
Napisane przez pstrag_w_pomaranczach Pokaż wiadomość
hej, już dawno nie robilam sobie usg ani cytologii, pora się wybrać
podpowiecie mi, jaki jest najlepszy termin w cyklu na takie badania? zbliża się okres, może po nim?
no takie badanie powinno się powtarzać co roku. Cytologię wykonuje się do ok. 4 dni po zakończonej miesiączce. Więc możesz się już rejestrować do gina a usg jak miałam ostatnio robione (piersi i ginekologiczne) to też robi się raczej niedługo po miesiączce, choć nie jest to regułą. (ale wtedy wszystko jest najlepiej widoczne, bo np. błona śluzowa macicy nie jest pogrubiona jak przed okresem, piersi ni są nabrzmiałe itd.)

i obyś trafiła lepiej niż ja ostatnio :P
__________________
"A dog is the only creature on earth, that loves you more than he loves himself..."
Josh Billings
Jaspise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 18:27   #265
Shar14
Zadomowienie
 
Avatar Shar14
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 567
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Ja byłam i to nic strasznego. Trwało z minutę, to urządzenie malutkie (spodziewałam się czegoś większego). Nic nie bolało, ale zbyt przyjemne też nie jest. Sama się dziwiłam, że moja pani doktor coś tam widziała, bo ja nic. Mimo iż tłumaczyła gdzie, co i jak. W każdym razie wszystko okej wyszło i to najważniejsze.

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka
__________________
Niemożliwe jest tylko to, co sami takim uczynimy...
Shar14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 09:43   #266
leokadiaananas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 21
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Badanie USG nie jest takie straszne... Też na początku miałam obawy, ale okazuje się, że praktycznie nic nie czujesz. Może ten żel jest trochę chłodny na początku, ale naturalne, że skóra musi się przyzwyczaić. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to tutaj jest dość rzeczowo i treściwie opisane: http://cenomed.pl/usg/. Ponadto przed badaniem pani poinformowała mnie, żebym nie paliła... nie wiem jaki to na wpływ, ale jak ktoś wie to z miłą chęcią się dowiem
leokadiaananas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 09:30   #267
monika_lulo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Z marsa
Wiadomości: 29
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Dziewczyny czy robiła któraś takie badanie w Krakowie? Ja sama nigdy takiego badania nie miałam i trochę się stresuję, znalazłam pana doktora Obuchowicza, u którego można coś takiego zrobić. Czy była już któraś z was u niego?
monika_lulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 09:35   #268
bulwazaglady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
USG u ginekologa

Po jakim czasie od zapłodnienia ciąża będzie "do wykrycia" ginekologicznym badaniem usg?
bulwazaglady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 13:13   #269
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: USG u ginekologa

zależy od jakości sprzętu
przy 1500 jednostkach beta HCG powinna być widoczna nawet przy niezbyt dobrym sprzęcie, przy b. dobrym nawet przy 300
generalnie nie wcześniej niż 1,5 tygodnia od zapłodnienia
__________________
01.01.2014 r. Szlaban na internet!
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 12:04   #270
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: usg ginekologiczne - wątek zbiorczy!

Hej Ja trochę w innym temacie, ale pozwólcie, że się podepnę.
Dostałam wczoraj od mojej gin skierowanie na USG piersi i w zaleceniach mi wpisała, żeby je zrobić pomiędzy 5. a 10. dniem cyklu. Na szczęście udało mi się dobrać odpowiedni termin badania tylko zastanawia mnie czemu akurat w tych dniach najlepiej robić te badania? Czy wtedy piersi są najmniej nabrzmiałe (wiadomo, że przed okresem są one dość sporo napuchnięte) czy coś innego? Z góry dzięki za odpowiedź
paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-24 13:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.