Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 19:59   #1471
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Na drugim watku dziewczyny tez go chwalą. Na pewno się w niego zaopatrzę choć mam mieszane uczucia po zuzyciu Crystal essence. Koszmarek niestety, nie chroni.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 20:30   #1472
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ciesze sie i już poza tym masz wszystko eko? Mam niestety kilka rzeczy których nie zamienię na eko, nawet nie szukam.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na drugim watku dziewczyny tez go chwalą. Na pewno się w niego zaopatrzę choć mam mieszane uczucia po zuzyciu Crystal essence. Koszmarek niestety, nie chroni.
A który miałaś? W sprayu? Czy w kulce? Ten w sprayu nic nie warty, ale wykonczyłam go. W kulce nie miałam.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 20:44   #1473
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ciesze sie i już poza tym masz wszystko eko? Mam niestety kilka rzeczy których nie zamienię na eko, nawet nie szukam.

A który miałaś? W sprayu? Czy w kulce? Ten w sprayu nic nie warty, ale wykonczyłam go. W kulce nie miałam.
jp, czego nie zamienisz? ja chyba tuszu do rzęs
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 20:51   #1474
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ciesze sie i już poza tym masz wszystko eko? Mam niestety kilka rzeczy których nie zamienię na eko, nawet nie szukam.

A który miałaś? W sprayu? Czy w kulce? Ten w sprayu nic nie warty, ale wykonczyłam go. W kulce nie miałam.

Ja też przyznaję, ze mam takie rzeczy, których nie zamienię, albo dlatego, że je uwielbiam, albo dlatego, że naturalne są dużo gorsze lub po prostu ich mój organizm nie toleruje, albo po prostu dlatego, że mi szkoda pieniędzy, jeśli nie ma taniego zamiennika naturalnego

Co do Crystal Essence to mialam 2. Jeden czerwony z granatem w spray'u i obecnie ten żółty z rumiankiem w kulce wykańczam. Wolę kulkę, i rumiankowy ma też o wiele przyjemniejszy zapach ale i tak jest do bani, jeśli o ochronę chodzi przed przykrym zpaachem. Ten w spray'u niestety lubi się babrać, płyn przecieka przez dozownik, kapie, spływa z pach, zanim się wchlonie, jakiś taki rzadszy jest. Poza tym zawsze bardziej wolałam kulki niż sztyfty i spray'e

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jp, czego nie zamienisz? ja chyba tuszu do rzęs
Ja tak samo no chyba ze wyprodukują coś ekstra ekologicznego i dającego super efekt i trwalość

Ale nie tylko, jeszcze podkłady i być może wrócę do antyperspirantów

Acha, no i farby do wlosów.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-04-17 o 20:54
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 20:59   #1475
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jp, czego nie zamienisz? ja chyba tuszu do rzęs
Często kupuję pomadki do ust Be Be, mam lakier do włosów, zmywacz do paznokci, pastę do zębów, tusz do rzęs, czasem kupię jakiś zwykły tani krem do rąk i używam na noc do stóp a i Lactacyd jeszcze mam i bardzo lubię.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja też przyznaję, ze mam takie rzeczy, których nie zamienię, albo dlatego, że je uwielbiam, albo dlatego, że naturalne są dużo gorsze lub po prostu ich mój organizm nie toleruje, albo po prostu dlatego, że mi szkoda pieniędzy, jeśli nie ma taniego zamiennika naturalnego

Co do Crystal Essence to mialam 2. Jeden czerwony z granatem w spray'u i obecnie ten żółty z rumiankiem w kulce wykańczam. Wolę kulkę, i rumiankowy ma też o wiele przyjemniejszy zapach ale i tak jest do bani, jeśli o ochronę chodzi przed przykrym zpaachem. Ten w spray'u niestety lubi się babrać, płyn przecieka przez dozownik, kapie, spływa z pach, zanim się wchlonie, jakiś taki rzadszy jest. Poza tym zawsze bardziej wolałam kulki niż sztyfty i spray'e

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



Ja tak samo no chyba ze wyprodukują coś ekstra ekologicznego i dającego super efekt i trwalość

Ale nie tylko, jeszcze podkłady i być może wrócę do antyperspirantów

Acha, no i farby do wlosów.
Racja! Casting do włosów bardzo lubię, dawno nei malowałam włosów a w tamtym tygodniu jakoś mnie naszło na czekoladę i mam bloker z ziaji zawsze na półeczce
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 21:00   #1476
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Często kupuję pomadki do ust Be Be, mam lakier do włosów, zmywacz do paznokci, pastę do zębów, tusz do rzęs, czasem kupię jakiś zwykły tani krem do rąk i używam na noc do stóp a i Lactacyd jeszcze mam i bardzo lubię.
ja czasami używam Carmexu, lakieru do włosów jeżeli używam, to też chemicznego zmywacz, lakiery, pasta do zębów, czasami różu nienaturalnego używam, żelu pod prysznic (jak wracam do domu, a nie chce mi się wszystkiego wozić)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 21:05   #1477
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Jak widać nie zwariowałyśmy do końca na punkcie ekokosmetyków. Ostatnio czytałam na blogu jednej z dziewczyn o ekopodpaskach i wkładkach wielorazowego użytku. Aż mi się nie dobrze zrobiło. Szczerze. Wiem, że te tworzywa bardzo długo się rozkładają i szkodzą środowisku ale aż tak skłonna do poświęceń nie jestem, o nie.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 21:18   #1478
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jak widać nie zwariowałyśmy do końca na punkcie ekokosmetyków. Ostatnio czytałam na blogu jednej z dziewczyn o ekopodpaskach i wkładkach wielorazowego użytku. Aż mi się nie dobrze zrobiło. Szczerze. Wiem, że te tworzywa bardzo długo się rozkładają i szkodzą środowisku ale aż tak skłonna do poświęceń nie jestem, o nie.


Jak ja się cieszę, że jak syn się urodził, to jeszcze mialam niewielką wiedzę o życiu zgodnie z naturą, bo bym do usranej śmierci się babrała w pieluchach z organicznej bawelny
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 21:23   #1479
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Jak ja się cieszę, że jak syn się urodził, to jeszcze mialam niewielką wiedzę o życiu zgodnie z naturą, bo bym do usranej śmierci się babrała w pieluchach z organicznej bawelny
A gdybyś teraz miała wybór to byś prała te pieluchy? Ja nie zamierzam
Tak myślę, czy kupić kawę i robić przed latem peelingi antycelulitowe i ujędrniać ciało oliwką czy kupić jakieś chemiczne kosmetyki i faszerować swój tyłek parabenami
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 21:27   #1480
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A gdybyś teraz miała wybór to byś prała te pieluchy? Ja nie zamierzam
Tak myślę, czy kupić kawę i robić przed latem peelingi antycelulitowe i ujędrniać ciało oliwką czy kupić jakieś chemiczne kosmetyki i faszerować swój tyłek parabenami
Na pewno kupiłabym taką pieluchę, albo 3-pak na spróbowanie, ale jednak zdecydowanie pampki by rządziły.


Kupić kawę, sól morska lub cukier brązowy i olej antycellulitowy do niej, i jakiś balsam do ciała. Mnie akurat kusi ta seria Tołpy Eco-spa co jest w rossmannie Nie jest taka najgorsza ze składami, do ciała ujdzie, a ponoć niezłe są te kosmetyki, ale nie wszystkie. Na KWC jest troche opinii

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-04-17 o 21:29
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 21:34   #1481
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na pewno kupiłabym taką pieluchę, albo 3-pak na spróbowanie, ale jednak zdecydowanie pampki by rządziły.


Kupić kawę, sól morska lub cukier brązowy i olej antycellulitowy do niej, i jakiś balsam do ciała. Mnie akurat kusi ta seria Tołpy Eco-spa co jest w rossmannie Nie jest taka najgorsza ze składami, do ciała ujdzie, a ponoć niezłe są te kosmetyki, ale nie wszystkie. Na KWC jest troche opinii
Jakby była promocja to kupiłabym tą Tołpę, w tej chwili za drogo.
Mam cieniutka skórę, mnie sama kawa ładnie zdziera a z cukrem lub z solą to hard core, serio
A orientujesz się może w takich zabiegach body wrap? Czymś się smaruje skórę i owija się folią i tak się siedzi godzinkę. Podobno są bardzo fajne efekty ujędrniające.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 21:57   #1482
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jakby była promocja to kupiłabym tą Tołpę, w tej chwili za drogo.
Mam cieniutka skórę, mnie sama kawa ładnie zdziera a z cukrem lub z solą to hard core, serio
A orientujesz się może w takich zabiegach body wrap? Czymś się smaruje skórę i owija się folią i tak się siedzi godzinkę. Podobno są bardzo fajne efekty ujędrniające.

Robiłam sobie takie zabiegi jednym specyfikiem samorobionym, ale nie przeze mnie. Był na bazie kawy i cynamonu i jakichs ekstraktów jeszcze. Hardcore na maksa i trzeba z tym wysiedzieć godzinę, jest piekielnie gorące. Po zabiegu skóre miałam aż poparzoną, ale następnego dnia wszystko pięknie znikało i co najważniejsze nie miałam po ok 10 takich zabiegach 3 razy w tygodniu cellulitu przez pół roku
Stwierdziłam jednak, że nigdy tego nie powtórzę, za dużo celofanu na to zużyłam i czasu. Wolę masażer i balsamy.

Nie orientuję się jednak, z czego jeszcze robi się takie zabiegi, zwłaszcza dla delikatniejszej skóry.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 00:39   #1483
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jp, czego nie zamienisz? ja chyba tuszu do rzęs
Ja mam jeszcze trochę kosmetyków nienaturalnych, ale powoli je kończę albo oddaję. Jednak z czego póki co nie zrezygnuję to: z tuszu do rzęs, Lactacydu, pasty do zębów (jednak po obecnej naturalnej muszę wrócić do Lacalutu ze względu na moje wrażliwe dziąsła) oraz blokera Ziai w czasie bardziej potliwych dni. Niestety na razie zostanę też przy drogeryjnych bezsilikonowych odżywkach, bo zużywam je hurtowo i na naturalne na razie mnie nie stać (Alterry nie lubię).
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 07:09   #1484
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2012-04-18 o 07:23
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 07:33   #1485
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
w temacie rodzynek - nienawidzę rodzynek jak niczego innego. jak coś jest z rodzynkami to albo nie zjem, albo wydłubię.
Zupełnie jak moja Milena
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na drugim watku dziewczyny tez go chwalą. Na pewno się w niego zaopatrzę choć mam mieszane uczucia po zuzyciu Crystal essence. Koszmarek niestety, nie chroni.
Też kupiłam tego Garniera różanego

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A gdybyś teraz miała wybór to byś prała te pieluchy? Ja nie zamierzam
Tak myślę, czy kupić kawę i robić przed latem peelingi antycelulitowe i ujędrniać ciało oliwką czy kupić jakieś chemiczne kosmetyki i faszerować swój tyłek parabenami
Oj pampersy to wynalazek wszechczasów Chyba też bym nie zrezygnowała...
Justyś kup kawę, to najlepszy peeling na świecie Ja biorę porcję kawy z ekspresu+ trochę cukru (trzcinowego, bo się wolniej rozpuszcza)+ olejki eteryczne - kilka kropli, czasem jeszcze cynamon i nakłądam to na skórę pomydloną eko mydłem(pomarańczowym
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kupić kawę, sól morska lub cukier brązowy i olej antycellulitowy do niej, i jakiś balsam do ciała. Mnie akurat kusi ta seria Tołpy Eco-spa co jest w rossmannie Nie jest taka najgorsza ze składami, do ciała ujdzie, a ponoć niezłe są te kosmetyki, ale nie wszystkie. Na KWC jest troche opinii
Ja mam teraz właśnie olejek-balsam z tej serii, bardzo go lubię, oczywiście domieszam sobie zawsze jeszcze jakiegoś olejku, nie byłabym sobą
Kupuję zawsze zapasik, jak jest promo...
Kiedyś używałam tej starej wersji (nie eko) i stwierdziłąm,że borowina nieźle działa na mnie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jakby była promocja to kupiłabym tą Tołpę, w tej chwili za drogo.
Mam cieniutka skórę, mnie sama kawa ładnie zdziera a z cukrem lub z solą to hard core, serio
A orientujesz się może w takich zabiegach body wrap? Czymś się smaruje skórę i owija się folią i tak się siedzi godzinkę. Podobno są bardzo fajne efekty ujędrniające.
Właśnie z tej starej serii kupowałam ten produkt: KLIK potem przerzuciłam się na zwykłą, niekonfekcjonowaną borowinę (można dostać na kilogramy w aptece i była eko, choć o wiele mniej przyjemna w użyciu - normalnie błoto
Ale na to trzeba czasu i cierpliwości, choć efekty są niezaprzeczalne
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-04-18 o 07:34
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 08:32   #1486
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Niestety Avon ponownie testuje na zwierzętach. klik

A naszym zestresowanym Maturzystkom życzę spokoju. Będzie dobrze. Przede wszystkim to nie stresować się. Jeśli przygotowywałyście się do egzaminu, to nie ma szans żeby coś poszło nie tak. Róbcie jeszcze powtórki, ale nie do samego końca. Dzień przed egzaminem zróbcie sobie przerwę. Wiedza musi się poukładać
Za rok już będę na maturach, w tym roku denerwuję się jak "moje chłopaki" sobie poradzą. Ale pewno będzie dobrze. Tęsknię za moją pracą.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-18 o 08:37
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 08:33   #1487
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Też kupiłam tego Garniera różanego

Ja mam teraz właśnie olejek-balsam z tej serii, bardzo go lubię, oczywiście domieszam sobie zawsze jeszcze jakiegoś olejku, nie byłabym sobą
Kupuję zawsze zapasik, jak jest promo...
Kiedyś używałam tej starej wersji (nie eko) i stwierdziłąm,że borowina nieźle działa na mnie

Mhm zaprawia nam się w kuszeniu

Jak było w Gdańsku
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 08:34   #1488
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak było w Gdańsku
No okropnie, oczywiście
Ale mogło być gorzej...
Zresztą byłam sztywna ze zmęczenia (12h w pociągu) to trochę znieczula
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 09:06   #1489
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 09:37   #1490
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Smutna sprawa z Avon'em i innymi firmami kosmetycznymi. Ich wybór.

Co do matury, z doświadczenia wiem, że to możliwe. Jednak jeśli chcesz nie tylko przeskoczyć poprzeczkę, a wybić się i zebrać całkiem sporą ilość punktów, to trzeba trochę włożyć w o pracy
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:20   #1491
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

A mój syn zdaje za tydzień gimnazjalne
Będę się upominać o trzymanie kciuków
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:28   #1492
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A mój syn zdaje za tydzień gimnazjalne
Będę się upominać o trzymanie kciuków
Gimnazjalistom także życzymy powodzenia
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 13:59   #1493
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Witajcie dziewczyny
Mam pytanie do tych, które używają toniku z kwasem migdałowym, jak wrażenia? ja używam od soboty i powiem Wam, że chyba po tych moich ostatnich nieudanych przygodach z kremami z kwasami, moja buzia się w miarę uodporniła i jest ok W sumie to nic jeszcze nie widzę, poza dwoma wielkimi pryszczami na nosie i brodzie, ale nie jestem pewna, czy to właśnie kwas się do tego przyczynił. Dziś chyba przesadziłam, bo przetarłam nim buzię rano i teraz czuję lekkie szczypanie. Na kilka dni sobie zrobię przerwę. Już widzę, że ze wszystkich cudów, które mam najlepiej mi służy olej z róży, tzn. po nałożeniu go nic mnie nie szczypie i mam uczucie ukojenia.
P.S.
Jutro idziemy z Nikola na kontrolę, będzie miała robione badanie słuchu, trzymajcie kciuki

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A mój syn zdaje za tydzień gimnazjalne
Będę się upominać o trzymanie kciuków
Hej
Nie wiem, czy widziałaś, ale odpisałam Ci na wątku o pielęgnacji dziecka, że to mydełko, które chciałaś mi podesłać, to ja właśnie je zamówiłam, albo mi się już wszystko miesza Mimo wszystko dziękuję za propozycję
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:06   #1494
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Smutna sprawa z Avon'em i innymi firmami kosmetycznymi. Ich wybór.

Co do matury, z doświadczenia wiem, że to możliwe. Jednak jeśli chcesz nie tylko przeskoczyć poprzeczkę, a wybić się i zebrać całkiem sporą ilość punktów, to trzeba trochę włożyć w o pracy
o dokładnie, z maturą jest taki problem, że łatwo ją zdać, ale już żeby dobrze zdać, to trzeba przysiąść.
szczerze mówiąc tej matury boję się bardziej niż pierwszego podejścia, bo teraz będę 'walczyła' o rok. Jeżeli się dostanę, to nic się nie dzieje, ale jeżeli nie poprawię, będę miała stracony rok+ brak nowych możliwości. Super

mhm, trzymamy kciuki za syna!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:17   #1495
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Mam pytanie do tych, które używają toniku z kwasem migdałowym, jak wrażenia? ja używam od soboty i powiem Wam, że chyba po tych moich ostatnich nieudanych przygodach z kremami z kwasami, moja buzia się w miarę uodporniła i jest ok W sumie to nic jeszcze nie widzę, poza dwoma wielkimi pryszczami na nosie i brodzie, ale nie jestem pewna, czy to właśnie kwas się do tego przyczynił. Dziś chyba przesadziłam, bo przetarłam nim buzię rano i teraz czuję lekkie szczypanie. Na kilka dni sobie zrobię przerwę. Już widzę, że ze wszystkich cudów, które mam najlepiej mi służy olej z róży, tzn. po nałożeniu go nic mnie nie szczypie i mam uczucie ukojenia.
P.S.
Jutro idziemy z Nikola na kontrolę, będzie miała robione badanie słuchu, trzymajcie kciuki
Moje wrażenia póki co pozytywne. Chociaż nie osiągnęłam celów dla których męczę moją twarz kwasem. Używałam przez dwa tygodnie tonik 5% i kremik Gaia. Od przedwczoraj stosuję nadal tonik 5% i dodatkowo tonik 10% w miejsca na których mogę sobie pozwolić na takie stężenie. Póki co skóra delikatnie się łuszczy, nie mam nowych niespodzianek w postaci pryszczy. Dzisiaj przyszła mi myśl, że może pory się zmniejszają. Tego jednak nie jestem pewna. Przebarwienia są, w zasadzie jak były. Mój plan jest taki, że przez kolejne 10dni będę stosowała dwa toniki. Zobaczę jak będzie reagowała moja skóra i może zrobię peeling 15%. Jeśli skóra pozytywnie zareaguje zrobię kolejny i na tym zakończę przygodę z kwasami przynajmniej do jesieni. Mam skórę bardzo podatną na przebarwienia. Jeśli natomiast skóra będzie reagowała na 10% tonik podrażnieniem, nie zdecyduję się na peeling i poużywam jeszcze toniku po połowy/końca maja. Po tym czasie chciałabym włączyć do pielęgnacji witaminę c z mazideł w połączeniu oleju z pestek truskawki klik. Na Mazidłach nawiasem mówiąc przeczytałam, że olejek z wit.c zalecają stosować wraz z tonikiem migdałowym 5%. A raczej po nim

Ciekawa jestem Waszych opinii na ten temat.


Już zastanawiałam się co u Ciebie i Twojej dzielnej córci Pozdrawiam Was i ściskam
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:20   #1496
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A mój syn zdaje za tydzień gimnazjalne
Będę się upominać o trzymanie kciuków
Będą trzymane

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Mam pytanie do tych, które używają toniku z kwasem migdałowym, jak wrażenia? ja używam od soboty i powiem Wam, że chyba po tych moich ostatnich nieudanych przygodach z kremami z kwasami, moja buzia się w miarę uodporniła i jest ok W sumie to nic jeszcze nie widzę, poza dwoma wielkimi pryszczami na nosie i brodzie, ale nie jestem pewna, czy to właśnie kwas się do tego przyczynił. Dziś chyba przesadziłam, bo przetarłam nim buzię rano i teraz czuję lekkie szczypanie. Na kilka dni sobie zrobię przerwę. Już widzę, że ze wszystkich cudów, które mam najlepiej mi służy olej z róży, tzn. po nałożeniu go nic mnie nie szczypie i mam uczucie ukojenia.
P.S.
Jutro idziemy z Nikola na kontrolę, będzie miała robione badanie słuchu, trzymajcie kciuki
Ja mam tak samo, poużywam maks 3 dni i czuję, że musze zrobić przerwę, mam lekki przesusz i czuję też nadwrażliwość na inne kosmetyki wtedy Poza tym mnie nie wysypuje, na początku mnie wysypało też ze 2 pryszcze miałam, potem już nie

Będziemy trzymać kciuki za Nikolę, Wszystkiego dobrego
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:36   #1497
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Jutro idziemy z Nikola na kontrolę, będzie miała robione badanie słuchu, trzymajcie kciuki

mocno trzymamy kciuki, powodzenia Dziewczyny
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:37   #1498
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

vanilia, mocne kciuki za Was
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:37   #1499
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dzięki dziewczyny
No właśnie ja też jakaś podrażniona jestem, aż boję się używać nowości, gdyż nie chcę nieobiektywnie oceniać, więc wszystko stoi i czeka grzecznie. Boję się tylko o daty ważności szczególnie tych półproduktów, olei itp, no ale zawsze można zużyć niekoniecznie do twarzy. No i mam coraz większa chrapkę na te kremiki z gaia.. A wiecie co najbardziej do mnie przemawia, a ten podpis mój własny kremik Cudownie mieć coś takiego na półce
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:39   #1500
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
No właśnie ja też jakaś podrażniona jestem, aż boję się używać nowości, gdyż nie chcę nieobiektywnie oceniać, więc wszystko stoi i czeka grzecznie. Boję się tylko o daty ważności szczególnie tych półproduktów, olei itp, no ale zawsze można zużyć niekoniecznie do twarzy. No i mam coraz większa chrapkę na te kremiki z gaia.. A wiecie co najbardziej do mnie przemawia, a ten podpis mój własny kremik Cudownie mieć coś takiego na półce
mam dokładnie to samo, zaczęłam im się pzryglądać dokładniej, jak zobaczyłam u Anuli zdjęcie
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.