Jestem szczupła,uprawiam sport a fałdka uparcie siedzi,wdf? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 07:23   #1
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705

Jestem szczupła,uprawiam sport a fałdka uparcie siedzi,wdf?


No i tak jest - byłam nawet na obozie sportowym,gdzie codziennie ostro cwiczyliśmy z dużym udziałem mięśni brzucha.Reszta działa perfekt - zarys mięśni,spadek tkanki tłuszczowej z paru miejsc,a brzuch jak był,tak jest.Jak stoję,to jest w miarę ok,bo ogólnie jestem nawet nie szczupłą,a chudą osobą,ale jak siadam,to mój brzuch wylewa się ze spodni(nie,nie są za ciasne,którekolwiek nie założę,jest tak samo).Wygląda to jakby mi coś zalegało w żołądku,ale nie mam napiętego,wzdętego brzucha,czy problemów z wypróżnianiem,wręcz przeciwnie,potrafię oddac stolec trzy razy dziennie.
Czy wiecie o co może chodzic?Czy to mogą byc zawalone jelita czy jakaś wieczna fałdka?
Z góry dziękuję za odp
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 11:00   #2
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Jestem szczupła,uprawiam sport a fałdka uparcie siedzi,wdf?

a jak się odżywiasz, moja droga ?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 12:08   #3
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: Jestem szczupła,uprawiam sport a fałdka uparcie siedzi,wdf?

Idealne to to nie jest,ale staram się pilnowac,żeby każdy posiłek miał białko,jem b.mało tłuszczów,staram się jeśc żywnoś jak najmniej przerobioną(nie jem za bardzo jogurtów,twarożków,parówe k czy mięsa pakowanego i podobnych rzeczy,w których nie wiadomo co jest zmielone).
Moje jedyne instant to kisiele zalewane wrzątkiem i bardzo bardzo rzadko jakaś zupka.Jem muesli,ciemne pieczywo,dbam o to by jeśc ciepły,większy posiłek w ciągu dnia,raczej nie podjadam.I nie wiem.
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 13:00   #4
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Jestem szczupła,uprawiam sport a fałdka uparcie siedzi,wdf?

moze to naciagnieta skora? w jakim tempie chudlas? stosowalas jakies srodki ujedrniajace?
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 13:52   #5
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Jestem szczupła,uprawiam sport a fałdka uparcie siedzi,wdf?

1. Możesz być przewrażliwiona - jak się siada i pochyla do przodu to fałdki są naturalne.
2. Może to faktycznie być skóra po zbyt szybkim chudnięciu. Na to pomagają kremy ujędrniające, masowanie gumową rękawicą pod prysznicem... ale na tym to się już pewnie kobiety lepiej znają.
3. Mogłaś przesadzić z obcięciem kcal i zamiast tłuszczu paliłaś mięśnie zamiast tłuszczu. To odróżnia kobiety szczupłe od patykowatych. Te drugie mogą być lżejsze, ale wyglądać gorzej.
4. Ewentualnie taki organizm. To, że dużo ćwiczyłaś mięśni brzucha nijak ma się do gubienia tłuszczu właśnie w jego okolicach. Na to nie masz wpływu - gospodarka pobierania energii z tłuszczu działa centralnie.

A może wszystko na raz
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 14:19   #6
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Jestem szczupła,uprawiam sport a fałdka uparcie siedzi,wdf?

Cytat:
Napisane przez niuja Pokaż wiadomość
Idealne to to nie jest,ale staram się pilnowac,żeby każdy posiłek miał białko,jem b.mało tłuszczów,staram się jeśc żywnoś jak najmniej przerobioną(nie jem za bardzo jogurtów,twarożków,parówe k czy mięsa pakowanego i podobnych rzeczy,w których nie wiadomo co jest zmielone).
Moje jedyne instant to kisiele zalewane wrzątkiem i bardzo bardzo rzadko jakaś zupka.Jem muesli,ciemne pieczywo,dbam o to by jeśc ciepły,większy posiłek w ciągu dnia,raczej nie podjadam.I nie wiem.
to źle. Powinnaś dostarczać organizmowi odpowiednią dawkę NNKT, które znajdują się w rybach, orzechach, oliwie z oliwek, oleju (np. lnianym, rzepakowym, słonecznikowym). Bez tego nie ma mowy o pozbyciu się tkanki tłuszczowej.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 14:23   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Jestem szczupła,uprawiam sport a fałdka uparcie siedzi,wdf?

Cytat:
Napisane przez venomik Pokaż wiadomość
1. Możesz być przewrażliwiona - jak się siada i pochyla do przodu to fałdki są naturalne.
2. Może to faktycznie być skóra po zbyt szybkim chudnięciu. Na to pomagają kremy ujędrniające, masowanie gumową rękawicą pod prysznicem... ale na tym to się już pewnie kobiety lepiej znają.
3. Mogłaś przesadzić z obcięciem kcal i zamiast tłuszczu paliłaś mięśnie zamiast tłuszczu. To odróżnia kobiety szczupłe od patykowatych. Te drugie mogą być lżejsze, ale wyglądać gorzej.
4. Ewentualnie taki organizm. To, że dużo ćwiczyłaś mięśni brzucha nijak ma się do gubienia tłuszczu właśnie w jego okolicach. Na to nie masz wpływu - gospodarka pobierania energii z tłuszczu działa centralnie.

A może wszystko na raz
Ad 1. - nawet jak sie ma zrobiony brzuch to przy siadaniu beda faldki
Reszta punktow tez sie zgadza, to moze byc ktorych z nich, albo combo
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.