Łódź - sklepy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-24, 17:28   #1
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Smile

Łódź - sklepy


nie jestem z tego miasta, ale bede tam neidlugo na zakupach wiem, że powstało nowe CH Manufaktura. może mi ktoś powiedzieć jakie sklepy tam znajdę? jak kształtują się ceny? i w którym miejscu w łodzi to jest?

w razie czego jeszcze jakie są sklepy w Galerii Łódzkiej?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 17:45   #2
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Łódź - sklepy

oczywiscie wszystkiego nie wymienie, bo jest tam ponad 200 sklepow, ale postaram sie te niektore wypisac

- H&M
- Esprit
- Mexx
- C&A
- New Yorker
- Troll
- SuperPharm ale to kosmetyki
- Gino Rossi
- Zara
- Diverse
- Vertus
- Roxy i Quicksilver
- Nike - dwupietrowy
- Reebok
- Adidas
- nowy Orsay
- Telly Weil

i wiele, wiele innych
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 18:33   #3
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Łódź - sklepy

http://manufaktura.com/PL/index.asp tu masz stronke manufaktury i możesz sobie zoabzcyć jakie są sklepy i gdzie jest umiejscowiona
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 20:03   #4
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Łódź - sklepy

dzięki wielkie szukałam strony, ale chyba słabo, bo nie znalazłam.

mam jeszcze pytanie. ponieważ częśći tych sklepów dobrze nie znam, bo byłam w nich powiedzmy kilka razy, więc niech ktos mi powie, gdzie najłatwiej kupię jakąś dosyć elegancką spódnicę, a do tego bluzkę na ramiączka. ubranie jest na 'bal' gimnazjalny, więc ma byc dosc elegancko i młodzieżowo zarazem ewentualnie może to być sukienka

gdzie znajdę jakieś sandały i jak się kształtują ich ceny w tamtejszych sklepach.


i czy promod jest?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 20:27   #5
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Łódź - sklepy

Jest Promod w Manufakturze na pewno Myślę, że możesz spokojnie poszukać czegoś w H&M, mnóstwo ubrań w podobnym stylu o jakim mówisz
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 20:35   #6
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Łódź - sklepy

A może Monnari? Niedaleko Galerii jest sklep Monnari z rzeczami wycofanymi - starszymi kolekcjami i można za śmieszną cenę upolować coś świetnego
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:20   #7
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Łódź - sklepy

powiedzcie mi jeszcze w jkich cenach kształtują się ubrania i dodatki w promodzie. z tego, co byłam kilka razy, wiem, ze raczej sporo kosztują. ale kupiłam ostatnio rybaczki za 99zł. jak z topami, spódnicami, sukeinkami? i torebkami?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 21:26   #8
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Łódź - sklepy

Cytat:
Napisane przez sydunia
dzięki wielkie szukałam strony, ale chyba słabo, bo nie znalazłam.

mam jeszcze pytanie. ponieważ częśći tych sklepów dobrze nie znam, bo byłam w nich powiedzmy kilka razy, więc niech ktos mi powie, gdzie najłatwiej kupię jakąś dosyć elegancką spódnicę, a do tego bluzkę na ramiączka. ubranie jest na 'bal' gimnazjalny, więc ma byc dosc elegancko i młodzieżowo zarazem ewentualnie może to być sukienka

gdzie znajdę jakieś sandały i jak się kształtują ich ceny w tamtejszych sklepach.


i czy promod jest?
no to stawialabym na Mexx ja kupilam tam przesliczna (przynjmniej tak mi sie wydaje) sukienke na studniowke, taka skromna, a zarazem elegancka

ostatnio widzialam tam taka czarna, kawaleczek za kolanko, wiazana na szyi i do tego zakiecik z takiego samego materialu. Mysle, ze na bal gimnazjalny bylaby jak znalazl sama sie zastanawiam, czy nie kupic na przyszlosc
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:41   #9
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Łódź - sklepy

a w cenie jakiej była? bo mi chodzi o coś niezbyt drogiego. no i w sumie to wolałabym coś, co założę też na codzień czasmai w lato
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:51   #10
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Łódź - sklepy

Cytat:
Napisane przez sydunia
a w cenie jakiej była? bo mi chodzi o coś niezbyt drogiego. no i w sumie to wolałabym coś, co założę też na codzień czasmai w lato
jesli to bylo pytanie do mnie, to sukieneczka nie byla droga, kosztowala cos kolo 300zl do tego zakiecik chyba 200 z kawalkiem, ale to oczywiscie nieobowiazkowo naprawde byla super, nadawala sie rownie dobrze do noszenia na codzien
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 22:03   #11
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Łódź - sklepy

Cytat:
Napisane przez lalesia
jesli to bylo pytanie do mnie, to sukieneczka nie byla droga, kosztowala cos kolo 300zl do tego zakiecik chyba 200 z kawalkiem, ale to oczywiscie nieobowiazkowo naprawde byla super, nadawala sie rownie dobrze do noszenia na codzien
no to jak dla mnie dużo kosztowała. w ostecznosci dzisiaj w reserved widzialam ladna spodnice za 119zł do ktorej bluzke nie byloby trudno dobrac i o dziwo nawet xs była. ale zobacze najpeirw co mi łodz zaoferuje może wiesz jak sie ceny ksztaltuja w promodzie roznych rzeczy?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 23:03   #12
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Łódź - sklepy

Cytat:
Napisane przez sydunia
no to jak dla mnie dużo kosztowała. w ostecznosci dzisiaj w reserved widzialam ladna spodnice za 119zł do ktorej bluzke nie byloby trudno dobrac i o dziwo nawet xs była. ale zobacze najpeirw co mi łodz zaoferuje może wiesz jak sie ceny ksztaltuja w promodzie roznych rzeczy?
w promodzie ceny ksztaltuja sie naprawde baaaardzo roznie kupilam tam kiedys spodnie welniane za 400zl, a za miesiac mama kupila tam sukienke za 80zl, wiec jak widac, w zaleznosci od okresu, towaru i aktualnych promocji ceny sa naprawde mocno zroznicowane. Sa tam bardzo czesto przeceny, wiec powinnas znalezc cos w zamykajacego sie w satysfakcjonujacej Cie kwocie Ale obawiam sie, ze z wyjsciowymi rzeczami, szczegolnie takimi "balowymi" moze byc problem, bo sklep ostatnio robi raczej takie "cyganskie" kolekcje ale w lodzi na pewno znajdziesz cos dla siebie moze warto poszukac w Zarze? strasznie tam zjechali z cenami, wiekszosc sukieneczek zamyka sie w 150-200zl
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 14:12   #13
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Łódź - sklepy

Cytat:
Napisane przez lalesia
w promodzie ceny ksztaltuja sie naprawde baaaardzo roznie kupilam tam kiedys spodnie welniane za 400zl, a za miesiac mama kupila tam sukienke za 80zl, wiec jak widac, w zaleznosci od okresu, towaru i aktualnych promocji ceny sa naprawde mocno zroznicowane. Sa tam bardzo czesto przeceny, wiec powinnas znalezc cos w zamykajacego sie w satysfakcjonujacej Cie kwocie Ale obawiam sie, ze z wyjsciowymi rzeczami, szczegolnie takimi "balowymi" moze byc problem, bo sklep ostatnio robi raczej takie "cyganskie" kolekcje ale w lodzi na pewno znajdziesz cos dla siebie moze warto poszukac w Zarze? strasznie tam zjechali z cenami, wiekszosc sukieneczek zamyka sie w 150-200zl
ja właśnie nic typowo eleganckiego nei chcę, bo chcę tą sukienkę nosić w wakacje ot tak sobie też. a jak patrzyłam na stronie promodu to dużo rzeczy fajnych jest. są może gdzieś jakieś aktualnie promocje typu: jak kupisz coś to możesz mieć coś taniej?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.