Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 15:52   #961
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: kosmetyki nyx

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1036569 0]No właśnie.

Nasze zamówienie również jest In progress. Liczę, że jutro będzie już Completed, a pod koniec przyszłego tygodnia paczka będzie już w Polsce. Oczywiście nikt po drodze jej nie zatrzyma. [/quote]

Nie strasz mnie Urzędem Celnym... Nie wiadomo, czy i jaką oni wartość deklarują na tych paczkach, czy rzeczywistą czy zaniżoną...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 17:37   #962
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie Urzędem Celnym... Nie wiadomo, czy i jaką oni wartość deklarują na tych paczkach, czy rzeczywistą czy zaniżoną...
Wiadomo - podają faktyczną wartość. Ale zaznaczają też opcję gift, chociaż nie do końca wiem po co, bo na kartoniku jest wielki napis Cherry Culture, a firmy to chyba rzadko robią takie wielkie prezenty, więc nie wiem kto się na to nabierze.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:15   #963
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: kosmetyki nyx

Podobno niektórzy deklarują zaniżoną wartość, żeby w razie ew. przechwycenia był mniejszy podatek Ale bądźmy dobrej myśli i trzymamy kciuki, żeby w UC nasze paczki stały się niewidzialne
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:24   #964
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: kosmetyki nyx

Ale po co skoro i tak musisz UC przesłać potwierdzenie zamówienia, na którym jest dokładna wartość.

Narazie chyba jeszcze żadna paczka z CC nie była złapana, prawda? No to nie mamy co się martwić, nasze też nie zostaną złapane (co tam, że w naszej jest koło 20szt pomadek, niekiedy po kilka jednego odcienia; po kilka różnych kredek, błyszczyków ). Trzeba być dobrej myśli.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-01-06 o 21:27
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:51   #965
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: kosmetyki nyx

Witajcie nyxoholiczki

mam pytanie. dwa miesiące temu zamowiłam sobie błyszczyki NYXa i oczywiście jestem nimi oczarowana pragnę zamowic kolejne, jednak od tygodnia obserwuje na CC czy są i cały czas nie ma tych takich w kanciastych opakowaniach. Nie wycofali ich ze sprzedazy, prawda? już zaczynam sie martwić, bo długo ich nie ma pamiętam, że kiedyś kredki do oczu te grube zniknęly. długo poźniej się pojawily? wiecie moze w jak szybkim czasie CC uzupełnia braki w magazynie?
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 22:03   #966
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Podobno niektórzy deklarują zaniżoną wartość, żeby w razie ew. przechwycenia był mniejszy podatek Ale bądźmy dobrej myśli i trzymamy kciuki, żeby w UC nasze paczki stały się niewidzialne
No owszem, niektóre firmy tak robią, ale CC nie. Niedawno nawet dostałam paczkę z zaniżoną wartością, ale już nie pamiętam z jakiej firmy, może to Coastals Scents było.

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Witajcie nyxoholiczki

mam pytanie. dwa miesiące temu zamowiłam sobie błyszczyki NYXa i oczywiście jestem nimi oczarowana pragnę zamowic kolejne, jednak od tygodnia obserwuje na CC czy są i cały czas nie ma tych takich w kanciastych opakowaniach. Nie wycofali ich ze sprzedazy, prawda? już zaczynam sie martwić, bo długo ich nie ma pamiętam, że kiedyś kredki do oczu te grube zniknęly. długo poźniej się pojawily? wiecie moze w jak szybkim czasie CC uzupełnia braki w magazynie?
Tzn. ja znam dwa błyszczyki NYX'a w kanciastych opakowaniach - TE i TE. Jedne i drugie są jednak cały czas dostępne, więc może napisz dokładną nazwę tych błyszczyków.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 22:28   #967
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: kosmetyki nyx

A to dziwne. Frantic, dzięki za linki do blyszczykow. Nie wiem jakim cudem, gdy wybierałam w CC aby wyświetlało tylko kosmetyki NYXa, nie wyświetlało mi w ogole tych blyszczyków, do których linki podałaś. Hmm... dziwne. sprawdzałam dokładnie każdą z 10 stron nyxowych kosmetykow, ale tych błyszczyków tam nie było. teraz już wiem, że są jeszcze raz dziękuję Frantic!
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 22:44   #968
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
A to dziwne. Frantic, dzięki za linki do blyszczykow. Nie wiem jakim cudem, gdy wybierałam w CC aby wyświetlało tylko kosmetyki NYXa, nie wyświetlało mi w ogole tych blyszczyków, do których linki podałaś. Hmm... dziwne. sprawdzałam dokładnie każdą z 10 stron nyxowych kosmetykow, ale tych błyszczyków tam nie było. teraz już wiem, że są jeszcze raz dziękuję Frantic!
Bo NYX'owych stron jest 13.
Nie martw się, też raz taki numer odwaliłam i już miałam pisać na Wizażu że jakieś tam kosmetyki zniknęły, ale w porę mnie oświeciło.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 07:10   #969
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: kosmetyki nyx

zamówienie Completed - wysłane
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 07:26   #970
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: kosmetyki nyx

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1037812 5]zamówienie Completed - wysłane [/quote]
Świetnie , teraz tylko czekamy, aż dotrze do nas
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 11:15   #971
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: kosmetyki nyx

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1037603 1]Ale po co skoro i tak musisz UC przesłać potwierdzenie zamówienia, na którym jest dokładna wartość.

Narazie chyba jeszcze żadna paczka z CC nie była złapana, prawda? No to nie mamy co się martwić, nasze też nie zostaną złapane (co tam, że w naszej jest koło 20szt pomadek, niekiedy po kilka jednego odcienia; po kilka różnych kredek, błyszczyków ). Trzeba być dobrej myśli. [/quote]

Jejjj ale kombinują Nie chce mi się już o tym myśleć i się martwić...

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1037812 5]zamówienie Completed - wysłane [/quote]

U mnie tak samo, obie do mnie lecą Ciekawe, czy dostaniemy w podobnym terminie.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 15:42   #972
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: kosmetyki nyx

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1037812 5]zamówienie Completed - wysłane [/quote]
: jupi::j upi::ju pi::jup i:
bardzo się cieszę
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 21:49   #973
_motylek_
Raczkowanie
 
Avatar _motylek_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 58
Dot.: kosmetyki nyx

witam!!
mam pytanie do dziewczyn ktore zamawialy z cc mianowicie moje zamowienie jest completed dostalam numer przesylki i zaraz do niego link do stronu uspc ale klikajac na niego wyswietla mi sie informacja ze nie ma takiej przesylki czy one wogole sa monitorowane z cc
_motylek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 22:20   #974
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez _motylek_ Pokaż wiadomość
witam!!
mam pytanie do dziewczyn ktore zamawialy z cc mianowicie moje zamowienie jest completed dostalam numer przesylki i zaraz do niego link do stronu uspc ale klikajac na niego wyswietla mi sie informacja ze nie ma takiej przesylki czy one wogole sa monitorowane z cc
A ile zapłaciłaś za przesyłkę?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 22:50   #975
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: kosmetyki nyx

Monitorowanie w przypadku naszej przesyłki działa okey. Tzn., narazie dopiero została paczka wysłana, ale nie wyświetla się komunikat, że nie ma takiej.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 07:15   #976
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1039292 0]Monitorowanie w przypadku naszej przesyłki działa okey. Tzn., narazie dopiero została paczka wysłana, ale nie wyświetla się komunikat, że nie ma takiej. [/quote]
bo zapewne wybrałyście przesyłkę rejestrowaną a koleżanka najtańszą której nie można monitorować
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 12:03   #977
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
bo zapewne wybrałyście przesyłkę rejestrowaną a koleżanka najtańszą której nie można monitorować
Ja nie na temat.. Aga masz piękny avatar, co go zobaczę to się zachwycam.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:11   #978
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja nie na temat.. Aga masz piękny avatar, co go zobaczę to się zachwycam.

bardzo dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 21:20   #979
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

dziewczyny, wklejam zdjęcia swoich nowych zakupów z CC.
To nie tylko NYX, ale i tak pstryknęłam wszystko (poza odsypką krzemionki od frantic bo się rozsypała i się nie nadawała do zdjęcia )
Tak jakoś na zielenie mnie naszło, bo stwierdziłam, że mam ich mało

Pierwsze wrażenie po otwarciu przesyłki- o kurczę, zamówiłam dwa takie same cienie?! Bez sensu. Na szczęście okazało się, że to dwa dość zbliżone na pierwszy rzut oka kolorki, ale po nałożeniu na powiekę zachowujące się całkiem inaczej.

- NYX Single Eyeshadow Mermaid Green- ciemna, nasycona butelkowa zieleń.
- NYX Single Eyeshadow Marrakesh - ciemna zieleń lekko opalizująca
- LA. Colors - paletka Enchanted w odcieniach zieleni. Niesamowicie napigmentowane odcienie, żałuję tylko, ze pierwsza warstwa jest z ślicznym brokacikem, a pod spodem bardziej matowe kolorki, ale i tak jestem zadowolona. Bardzo mocno napigmentowane, wręcz kremowa konsystencja, taka dziwna do opisania, nie ma szans chyba, żeby się osypały podczas nakładania, gdyż są takei właśnie kremowe
- Sinful Colors Triple Eyeshadows Night Out - trio w odcieniach różu, fioletu i czerni. Myślałam, że kolorki będą nieco inne wzorując się na fotce wcześniej tu umieszczonej (ale widocznie mój monitor jednak przekłamuje nieco kolory ), ale i tak jestem zadowolona, chociaż po pierwszym teście wydają się być najmniej napigmentowane ze wszystkich przeze mnie zakupionych.

To na pewno nie były moje ostatnie zakupy z CC- chcę jeszcze więcej pojedyńczych i trójek
Oczywiście nie było ani kredek jumbo, ani pewnych odcieni pojedynczych, gdy robiłyśmy zamówienie Ale nic straconego

EDIT:
Uwaga, zmieniam swoją recenzję dotyczącą cieni LA Colors. Absolutnie nie polecam ich zamawiania, chyba,że akurat ta paletka jakaś trefna była Cienie są rzeczywiście dość mocno napigmentowane, ale coś dziwnego dzieje się z nimi podczas prób zmieszania ich na oku- tak jakby jeden kolor ścierał drugi i w żaden sposób nie chcą ze sobą ładnie współpracować. Przy nakładaniu jednego koloru jest w miarę ok (chociaż wierzchnia warstwa była cudna, a pod spodem już zupełnie inne kolory), ale gdy chcemy dodać drugi, maze się to po powiece i nic dobrego z tego nie wychodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy.jpg (101,5 KB, 161 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-11 o 22:15
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 21:26   #980
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kosmetyki nyx

Cathy slicznosci
Uwazam,ze dobrze dobrze wyszly Ci kolory Sinful Colors-przynajmniej na moim monitorze nie widze roznicy ale uwazam,ze cienie sa dobre do dziennego makijazu bo mimo wszystko nie sa tak mocno napigmentowane jak chcialabym ale....podoba mi sie ich konsystencja
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 22:02   #981
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Cathy slicznosci
Uwazam,ze dobrze dobrze wyszly Ci kolory Sinful Colors-przynajmniej na moim monitorze nie widze roznicy ale uwazam,ze cienie sa dobre do dziennego makijazu bo mimo wszystko nie sa tak mocno napigmentowane jak chcialabym ale....podoba mi sie ich konsystencja
a dziękuję
co do ich napigmentowania- no własnie wydaje mi się, że są najsłabiej napigmentowane z wszystkich, jakie do tej pory zamówiłam, ale z drugiej strony to wcale nie musi byc minus, bo cienie do delikatnego, pastelowego makijażu też mi się przydadzą, a te wydają się takie właśnie być, chociaż na testach na dłoni zauważyłam jedną niepokojącą rzecz- gdy próbuję je rozetrzeć, to kolor nie rozciąga się (nie wiem, czy ktokolwiek wie, o co mi chodzi, ale innego słowa w tej chwili nie znajduję ), tylko znika przy rozcieraniu. Ale na oku jeszcze nie sprawdzałam, więc pewna nie jestem I cieszę się, że je zamówiłam
poniżej zdjęcie cienia marrakesh na oku- bez żadnej bazy (nawet lumene nie użyłam, bo chciałam tylko sprawdzić, jak wyglądam w tym odcieniu). Przepraszam za kiepskie zdjęcie i makijaż (na MM go nie umieszczę na pewno - wiem, że krzywo i mało pomysłowo )- raczej poglądowe, gdyby kogoś interesował ten odcien zieleni...
Nałożyłam szybko cienką warstwę cienia i absolutnie żadnych problemów z cieniowaniem czy zanikaniem koloru na powiece- myślę, że następnym razem użyję go nieco więcej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marrakesh.jpg (44,2 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatchezieleni.jpg (37,4 KB, 213 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-08 o 23:51
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 22:18   #982
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: kosmetyki nyx

Kasiu ładna ta zieleńBardzo fajne cienie sobie zamówiłaś,ale kusisz też mam ochotę cos pozamawiac ale narazie kieszeń pusta
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 22:49   #983
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cathy pięknie Ci w takich butelkowych, zgaszonych zieleniach. Chyba wolę je u Ciebie bardziej niż fiolety.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 23:51   #984
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a dziękuję
co do ich napigmentowania- no własnie wydaje mi się, że są najsłabiej napigmentowane z wszystkich, jakie do tej pory zamówiłam, ale z drugiej strony to wcale nie musi byc minus, bo cienie do delikatnego, pastelowego makijażu też mi się przydadzą, a te wydają się takie właśnie być, chociaż na testach na dłoni zauważyłam jedną niepokojącą rzecz- gdy próbuję je rozetrzeć, to kolor nie rozciąga się (nie wiem, czy ktokolwiek wie, o co mi chodzi, ale innego słowa w tej chwili nie znajduję ), tylko znika przy rozcieraniu. Ale na oku jeszcze nie sprawdzałam, więc pewna nie jestem I cieszę się, że je zamówiłam
poniżej zdjęcie cienia marrakesh na oku- bez żadnej bazy (nawet lumene nie użyłam, bo chciałam tylko sprawdzić, jak wyglądam w tym odcieniu). Przepraszam za kiepskie zdjęcie i makijaż (na MM go nie umieszczę na pewno - wiem, że krzywo i mało pomysłowo )- raczej poglądowe, gdyby kogoś interesował ten odcien zieleni...
Nałożyłam szybko cienką warstwę cienia i absolutnie żadnych problemów z cieniowaniem czy zanikaniem koloru na powiece- myślę, że następnym razem użyję go nieco więcej

Wiesz z tym rozcieraniem masz racje choc w sumie uzylam je tylko kilka razy to o wiele lepiej nakladalo sie je na mokro bo na sucho kolor zanikal i ciezko bylo wydobyc wczesniejsza barwe powracajac do poprzedniego koloru.
Ostatecznie zostalam z jednym wybranym kolorem z 3-ki i do tego eyeliner Gosha Extreme Art-poranny minimalizm u mnie
Podoba mi takze ta pewna jedwabistosc podczas aplikacji,sa do tego bardzo lekkie i pomimo,ze formula nie do konca doskonala to moza z nich wycisnac co nieco

Pieknie Ci w zieleniach naprawde
Sama przechodzilam zauroczenie ale niestety nie dla mnie one
Pojedyncze Nyx'y sa boskie,swietnie sie nimi maluje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 23:58   #985
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Ostatecznie zostalam z jednym wybranym kolorem z 3-ki i do tego eyeliner Gosha Extreme Art-poranny minimalizm u mnie
Pieknie Ci w zieleniach naprawde
Sama przechodzilam zauroczenie ale niestety nie dla mnie one
Pojedyncze Nyx'y sa boskie,swietnie sie nimi maluje
poranny minimalizm i eyeliner? Matko, ja do narysowania kredki eyelinerem to muszę miec przynajmniej pół godzinny zapas czasu
Dziękuję co bardzo Z tymi zieleniami to zawsze mam trochę problem, bo wielokrotnie słyszałam, że przy zielonych oczach nie powinno się używać zielonych cieni, ale ja je tak uwielbiam, że je po prostu noszę i już

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Kasiu ładna ta zieleńBardzo fajne cienie sobie zamówiłaś,ale kusisz też mam ochotę cos pozamawiac ale narazie kieszeń pusta
Basienko, z tym zamawianiem to uważaj, bo to wciąga, a ja niestety, jestem tego najlepszym przykładem A nowe cienie powinnaś niedługo dostać

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy pięknie Ci w takich butelkowych, zgaszonych zieleniach. Chyba wolę je u Ciebie bardziej niż fiolety.
Dziękuję Ci bardzo.. Mam kolejny dowód w takim razie na obronę mojego zdania, że zielenie przy zielonych oczach wcale nie są takim chybionym pomysłem Ale ja fiolety też uwielbiam....

żeby nie było, że post zupełnie nie na temat, to dodam, ze właśnie mam na ręku cienie Marrakesh i Mermaid Green NYX-a nałożone na mixing medium i po prostu szok- tak pięknego szmaragdowego koloru nie widziałam już dawno, od czasu gdy pokłóciłam się z noir emeraude bourjois za to, że w pudełeczku śliczny, a na mojej powiece szaro bury...
niestety, fotek nie będzie, bo mi baterie padły wszystkie... Chyba za dużo zdjęć robię, albo coś

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-09 o 00:00
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 09:24   #986
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo.. Mam kolejny dowód w takim razie na obronę mojego zdania, że zielenie przy zielonych oczach wcale nie są takim chybionym pomysłem Ale ja fiolety też uwielbiam....
We fioletach też Ci dobrze. Co do zieleni, to chyba chodzi o to, żeby ich odcień był inny niż kolor tęczówki, bo tylko wtedy gasi się kolor. Ja mam oczy jasno niebieskie i w niebieskościach na powiekach wyglądam strasznie, ale już w granatach wszystko jest ok.

A wracając do tematu wątku, to ktoś mnie pytał o mozaikę rozświetlającą NYX'a. No więc daje ona delikatną (nie nachalną, ale i nie za słabą) bezdrobinkową poświatę. Bardzo lubię takie efekty na codzień. Porównałabym intensywność poświaty do kulek rozświetlających APC, tylko że mozaika daje całkowicie bezdrobinkowe rozświetlenie, a kulki mają maluteńkie drobinki. Na minus dla mnie osobiście jest to, że rozświetlenie jest dość chłodne, ale to raczej oczywiste skoro jest tam część biała, różowa i fioletowa, a żółtej części jest w sumie niewiele.
Myślę że tą mozaikę polubiły by też miłośniczki białej czekoladki Bourjois. Obie dają bowiem delikatny efekt, chociaż mozaika jest na pewno bardziej widoczna i mniej drobinkowa.
Ogólnie jestem z niej bardzo zadowolona, chociaż jakby zrobili wersję złotawą dla ciepłych typków, to lubiłabym ją jeszcze bardziej.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 09:40   #987
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: kosmetyki nyx

Cathy, super zamówienie.
I zgadzam się z tym, że ładnie wyglądasz w zieleniach.

Jak ja bym już chciała swoje zamówienie.

edit: Sprawdziłam, nasze zamówienie wyleciało dzisiaj z Los Angeles o 12:14 AM ichniejszego czasu. Coraz bliżej Polski.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-01-09 o 09:43
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 10:02   #988
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: kosmetyki nyx

Cathy, pięknie Ci w zieleniach i absolutnie nie przejmuj się głosami, że do zielonych oczu nie pasuje, bo wszystko zależy od odcieni
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 12:38   #989
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: kosmetyki nyx

Dziś pan listonosz przyniósł mi:
(wieczorem wszystko opiszę)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nanomi-cherryculture-nyx7.jpg (58,5 KB, 371 załadowań)
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-09 o 18:24
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 12:40   #990
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

żadna nie ma tuszu NYX?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.