nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 09:21   #3301
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Właśnie Rossi dobre pytanie bo też chciałabym ciut ciemniejszy od sand beige 180 tłusta/mieszana ale niestety nie mam możliwości sprawdzenia testerów.
Może ktoś pomóc?

Rossi: na jak długo starczyła ci ta buteleczka podkładu?
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 16:36   #3302
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez klaudi30 Pokaż wiadomość
Rossi: na jak długo starczyła ci ta buteleczka podkładu?
Powiem Ci, że na długo - kilka miesięcy przy praktycznie codziennym stosowaniu ale ja mieszam go dodatkowo z MF Lasting Performance - wtedy lepiej kryje

Przyglądałam się podkładom na allegro i w zależności od oświetlenia różnie te kolory wypadają, u jednego wydaje sie różowy u innego beżowy ale generalnie 300 wcale nie wydaje się być duż ociemniejszai chyba zaryzykuje.
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 18:16   #3303
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja do tej pory miałam numerek 180, ale też za blado się w nim czułam. Buteleczka powoli się kończy i na allegro zamówiłam kolor 240- ponoć wpada w beż. A 300 to chyba na lato jak słonko przygrzeje Sama nie wiem jak mocno się różnią te kolory, ale miałam próbkę 320 i był zdecydowanie dla mnie za ciemny.
kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 18:21   #3304
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Ja do tej pory miałam numerek 180, ale też za blado się w nim czułam. Buteleczka powoli się kończy i na allegro zamówiłam kolor 240- ponoć wpada w beż. A 300 to chyba na lato jak słonko przygrzeje Sama nie wiem jak mocno się różnią te kolory, ale miałam próbkę 320 i był zdecydowanie dla mnie za ciemny.
Daj proszę znać jak dojdzie podkład, 240 wydaje się najmniej różowy z pozostałych pomiędzy 180-300 310 i 320 są zdecydowanie dla opalonej cery.
Mi się cera pogorszyła i zastanawiam sie czy nie przez codzienne stosowanie tegoż podkładu, potrzebuję krycia i mam mega problem. Chyba spróbuję minerałów EDM a Colorstay zostawię na większe wyjścia..

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2010-05-07 o 19:44
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 11:45   #3305
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Nie ma sprawy, jak tylko dojdzie i wypróbuję to zdam relacje co do koloru
kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 17:39   #3306
Monetka
Przyczajenie
 
Avatar Monetka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Widzę, że sporo dziewczyn siedzi w tym temacie, więc proszę o pomoc Używałam nr 220, ale jest za różowy i troszkę za jasny... poszukuję trochę ciemniejszego, najlepiej żółtego! I czytając wasze posty doszłam do wniosku, że powinnam wybrać pomiędzy 240, 300 i 301, ale mam totalny mętlik w głowie... kiedyś używałam 330, ale zdecydowanie był za ciemny, w dodatku wyglądałam jak pomarańczka więc może te 300 i 301 też powinnam odrzucić- nie będą za ciemne? Do testerów nie mam szans się dostać, w drogerii akurat brak pomiędzy 220-320 :/ Liczę na szybką odpowiedź i dziękuję z góry!

chcialam jeszcze dodać, że testowałam kolor nr 250 dla cer normalnych i suchych i to był strzał w 10!! niestety kolorki różnią się od tych dla tłustej i nie mam pojęcia, który to będzie odpowiednik ;(

Edytowane przez Monetka
Czas edycji: 2010-05-08 o 18:38
Monetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 10:30   #3307
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny używam obecnie odcienia 180 Sand Beige (dla cery normalnej/suchej). Jaki jest kolejny, ciemniejszy w gamie kolor (ale bez domieszki różu) ? 220?
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 10:47   #3308
waaampirek
Organizatorka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 197
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Bardzo proszę o radę, kończę właśnie mojego Buff-a i zamierzam zakupić kolejne opakowanie, jednak chciałabym teraz trochę jaśniejszy odcień. Co byście poleciły ? Jestem naturalną blondynką z niebieskimi oczami, cera skłonna do zaczerwień i bardzo cienka co sprawia że widać mi każdą możliwą żyłkę.
__________________
Zakupy z wampirkiem - wątek informacyjny
waaampirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 11:09   #3309
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ivory niestety jest rozowy, wiec odradzam. POozostaje inna marka (np. bourjois heatlhy mix 51)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 11:19   #3310
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używam obecnie odcienia 180 Sand Beige (dla cery normalnej/suchej). Jaki jest kolejny, ciemniejszy w gamie kolor (ale bez domieszki różu) ? 220?
też szukałam ciemniejszego odcienia i doszłam do wniosku, że to będzie 220, ale może ktoś iny niech też się wypowie
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 09:21   #3311
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

kolor 220 do tłustej zdecydowanie wpada w róż, miałam okazję testować ten odcień. Napewno jest ciemniejszy od 180 ale on jest za to wpada beżowy a nie różowy tyle że troszkę za jasny jak dla mnie.

Ciemniejszy od 180 ??
Nie wiem może nr 240 ?? Wie ktoś czy jest on z domieszką bardziej różu czy beżu?
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 10:57   #3312
Monetka
Przyczajenie
 
Avatar Monetka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Jednak zamówiłam nr. 300, myślę, że będzie odpowiedni. Później opiszę wrażenia Jeśli chodzi o nr 220 to zdecydowanie wpada w róż- po nałożeniu jest się różowym jak świnka ale ja na niego dawałam puder z Bourjois kolor Miel Dore i nie wiem, czy to zasługa tego pudru, ale po jakiś 40 minutach wszystko to "wtapia się" w buzię i różowego koloru nie widać- całość wygląda naturalnie. Jednak nie wiem, jaki byłby efekt bez użycia pudru
Monetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:57   #3313
FallenAngel1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Neverland ^^
Wiadomości: 140
GG do FallenAngel1990
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja używałam tego podkładu U mnie kosztował 70 zł. Kupiłam odcień 180 Sand Beige ale okazał się dla mnie za ciemny. Mimo tego byłam zadowolona bo dobrze krył, długo się trzymał (mam mieszaną cerę), tylko ten zapach taki dziwny był, jak spirytus albo coś podobnego. Ogólnie jest bardzo dobry także polecam
FallenAngel1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 08:30   #3314
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Daj proszę znać jak dojdzie podkład, 240 wydaje się najmniej różowy z pozostałych pomiędzy 180-300
Mam już podkładzik 240
Właśnie się nim pomalowałam Jest trochę ciemniejszy od 180,ale nie już tak blady i buzia wygląda w tym kolorku bardziej zdrowo, nie jest taka szara, zmęczona Wpada raczej w beż, nie zauważyłam efektu świnki Do tego lepiej zakrył mi moje przebarwienia z którymi walczę. 180 kiepsko sobie z tym radził, bo straszny bladzioch z niego Także jestem bardzo zadowolona z tego wyboru Na koniec daję porównanie kolorów 180 z 240. Mam nadzieję, że trochę pomogłam
kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 09:20   #3315
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Wpada raczej w beż, nie zauważyłam efektu świnki Do tego lepiej zakrył mi moje przebarwienia z którymi walczę. 180 kiepsko sobie z tym radził, bo straszny bladzioch z niego Także jestem bardzo zadowolona z tego wyboru Na koniec daję porównanie kolorów 180 z 240. Mam nadzieję, że trochę pomogłam
Baardzo pomogłaś, dzięki!
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 09:37   #3316
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, czy między buff a sand beige jest duża różnica? Dotąd używałam buff, jest w sumie w kolorze mojej skóry, bardzo jasny. Na lato wolałabym trochę ciemniejszy, z drugiej strony nie wiem, czy sand beige nie będzie za ciemny. W sklepie testowałam go tylko na ręce i wydawał się ok, ale nie wiem, jak by wyglądał po kilku godzinach na twarzy
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 12:36   #3317
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wiecie może jaki kolor Colorstay's jest podobny do Max Factor Lasting Performance nr 109?
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 09:22   #3318
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Wiecie może jaki kolor Colorstay's jest podobny do Max Factor Lasting Performance nr 109?
Na pewno kolory od numeru 300 wzwyż.
LP 109 jest najciemniejszy, w dodatku ciemnieje na twarzy, więc odpowiednikiem z Revlona byłby chyba 302, 303. Popros o próbki, ja te dwa kiedyś testowałam, ale dla mnie zdecydowanie za ciemne
kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 10:58   #3319
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Na pewno kolory od numeru 300 wzwyż.
LP 109 jest najciemniejszy, w dodatku ciemnieje na twarzy, więc odpowiednikiem z Revlona byłby chyba 302, 303. Popros o próbki, ja te dwa kiedyś testowałam, ale dla mnie zdecydowanie za ciemne
Niestety u mnie w Douglasie panie nie dają próbek, a co do kolorów to maja co drugi i jak poprosiłam o dobranie koloru z tych które są to pani stwierdziła, że skoro u nich taki mały wybór to najlepiej, żebym kupiła 2 i sobie mieszała (czyli wydała 150 zł po to żeby sobie mieszać codziennie podkład)

Kiedyś używałam 180 dla cery tłustej, ale wyglądałam blado jak ściana
Testowałam już 220 ale jest za różowy.
Tak się zastanawiam nad:
  • 200 nude, ale obawiam się że będzie za jasny
  • 240 medium beige
  • 250 fresh beige.
Któraś z Was ma może swatcha?
Teraz używam podkładu z Everyday Minerals w kolorze Beige Neutral, więc może wiecie jaki będzie do tego zbliżony kolor?
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 11:22   #3320
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja w zimie uzywalam 220 teraz szukam jakiegos ciemniejszego odcienia ale nie moge znalezc we Wrocku drogerii w ktorej by sprzedawali revlon bo w super pharmie maja tylko z 5 kolorow na dodatek tych najciemniejszych.To najlepszy podklad jakiego uzywalam i cenowo jest naprawde niezle oprocz tego jest cholernie wydajny i swietnie kryje.Polecam


Poradzcie cos jakis cieply odcien na wiosne mam raczej jasna cere piegusy i ciemne wlosy w sloncu rudawe.Potrzebuje cos o dwa tony ciemniejszego od natural beige bo juz jestem lekko opalona a jak te deszcze i burze przejda bede jeszcze bardziej:P
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 11:26   #3321
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a co powiecie o korektorze revlon colorstay? Dobrze kryje? jaki odcien bedzie najbardziej zblizony do podkladu sand beige dla cery N/S ?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 08:09   #3322
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kilka dni temu widziałam Revlon'a Colorstay w Rossmann' ie. U Was też zdarzają się niektóre Rossmann' y, w których prowadzą te podkłady?

Edytowane przez Eweninka
Czas edycji: 2010-05-18 o 08:10
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 08:17   #3323
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Kilka dni temu widziałam Revlon'a Colorstay w Rossmann' ie. U Was też zdarzają się niektóre Rossmann' y, w których prowadzą te podkłady?

tak ja spotkałam raz (około miesiąc temu, wcześniej nie widziałam) w rossmanie w Kaliszu. Obecnie jestem we Wrocławiu i nie spotkałam jeszcze w żadnym.
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 10:11   #3324
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Co do podkładów w Rossmanie to widzialam w Warszawie już w paru sklepach. A co do samego podkładu , używam już buteleczki od jakis 6miesiacy na zmiane z Deborah 24 Ore Perfekt ( dlatego że ten akurat wybrałam ciemniejszy , no i jak coś mi wyskoczy to używam tego ciemniejszego) a Revlona mam do cery suchej i normalnej i kolor 220 Natural Beige. Nie narzekam , świetnie stapia się ze skóra (chyba że jest to dlatego że może poprostu dobrze wybrałam odcień) z tym że dla mnie nie matuje skóry a w tym jest troche słabo bo okolica "T" czasem sie świeci, ale bosypie pudrem i jest ok. Ja kupiłam podkład na allegro jakoś z przesyłką zapłaciłam ok 45zł nie jestem pewna ale coś w tych granicach.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 11:19   #3325
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Kilka dni temu widziałam Revlon'a Colorstay w Rossmann' ie. U Was też zdarzają się niektóre Rossmann' y, w których prowadzą te podkłady?
u mnie jest, ale to chyba bez softflexu.Zresztą w naturze tez sa, ale co z tego kiedy ceny są bardzo wysokie. Wolę allegro

A mam pytanie i przepraszam jeśli jużo tym była mowa, ale nie śledzę na bieżąco tego wątku.

Próbował ktoś COLORSTAY Mineral Mousse?

http://allegro.pl/item1037554545_rev...polecam_x.html

Ciekawa jestem.Mógłby ktoś coś o tym napisać?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 17:09   #3326
kanarek1
Raczkowanie
 
Avatar kanarek1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 69
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Co do podkładów w Rossmanie to widzialam w Warszawie już w paru sklepach.
a w których konkretnie Rossmanach w Wawie jest Revlon?
kanarek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 09:43   #3327
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kanarek1 Pokaż wiadomość
a w których konkretnie Rossmanach w Wawie jest Revlon?

Wiesz co nie jestem pewna bo nie przyglądałam sie dokładnie. Były napewno. Wydaje mi sie,że w Reducie (na przeciwko Blue City) widziałam. Gdzieś jeszcze widziałam ale teraz nie moge sobie przypomnieć. Wiem napewno,że nie stały jak normalne kosmetyki w regałach (jak np. Max Factor czy Rimmel) tylko jakoś w kremach do twarzy i obok podkładów AA. Tak, wydaje mi sie że było to w Reducie.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 15:15   #3328
tweety87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny wiele z was pisze że zamawiało revlon na allegro. Czy jak go zamawiałyście to wybierałyście, żeby przyszedł w formie listu poleconego czy przesyłki??? Pytam bo forma listu jest znacznie tańsza, ale słyszałam że szklana buteleczka revlonu łatwo sie tłucze. Czy wasze podkłady przychodziły zawsze w jednym kawałku, czy jednak zdarzały sie jakieś wypadki??
tweety87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 19:51   #3329
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez klaudi30 Pokaż wiadomość
tak ja spotkałam raz (około miesiąc temu, wcześniej nie widziałam) w rossmanie w Kaliszu. Obecnie jestem we Wrocławiu i nie spotkałam jeszcze w żadnym.
We Wrocławiu też są

Cytat:
Napisane przez tweety87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiele z was pisze że zamawiało revlon na allegro. Czy jak go zamawiałyście to wybierałyście, żeby przyszedł w formie listu poleconego czy przesyłki??? Pytam bo forma listu jest znacznie tańsza, ale słyszałam że szklana buteleczka revlonu łatwo sie tłucze. Czy wasze podkłady przychodziły zawsze w jednym kawałku, czy jednak zdarzały sie jakieś wypadki??
Z tego co pamiętam, kiedyś zmawiałam Revlona jako list. W każdym bądź razie przyszło w zabezpieczonej kopercie bąbelkowej i nic się z tym nie działo. Revlon przetrwał
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 21:26   #3330
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziewczyny, mam ogromną prośbę - fotki podkładu 150 i 180 maźnięta ręka, czy coś, zależy mi na jak najbardziej neutralnym/żółtawym kolorze, bez różu! również proszę o porady w tej kwestii
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.