Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-19, 22:27   #4171
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mnie wkurzają moje "gulki" na czole. Są w zasadzie niewidoczne, bo nie są zaczerwienione, ale widać je pod światło
W ogóle niedawno odkryłam pewną rzecz - bladość twarzy znakomicie podkreślają miedziene (!) cienie do powiek. Ostatnio dostałam próbkę paletki cieni w Sephorze i oprócz zimnego brązu jest tam tez kolor miedziany. Wycieniowałam więc powieki, i przed pójsciem do pracy wpadłam na chwilę do Rossmana. Jak się zobaczyłam w lustrze to prawie padłam - istny wampir W dużej mierze to zasługa światła (ach, te światla drogeryjne), ale cień podbijał efekt
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 22:55   #4172
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mnie wkurzają moje "gulki" na czole. Są w zasadzie niewidoczne, bo nie są zaczerwienione, ale widać je pod światło
W ogóle niedawno odkryłam pewną rzecz - bladość twarzy znakomicie podkreślają miedziene (!) cienie do powiek. Ostatnio dostałam próbkę paletki cieni w Sephorze i oprócz zimnego brązu jest tam tez kolor miedziany. Wycieniowałam więc powieki, i przed pójsciem do pracy wpadłam na chwilę do Rossmana. Jak się zobaczyłam w lustrze to prawie padłam - istny wampir W dużej mierze to zasługa światła (ach, te światla drogeryjne), ale cień podbijał efekt
oo, zgadzam się w tzw. całej rozciągłości
niedawno dostałam od ciotki paletkę kremowo-złoto-miedzianą, i aż się zdziwiłam jak cudownie z bladością współgra ta miedź
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 10:15   #4173
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hmm zaciekawiłyście mnie tym miedzianym Ale trochę się boję looku na wampira. Już i tak wszyscy pytają mnie czy wzoruję się na Zmierzchu Pewnie, specjalnie się wybielam... Za to jak byłam w kinie na ostatniej części to byłam traktowana jak bóstwo przez młode dziewczyny z gimnazjum chyba :P

Kurde nie ma tych cienie, które polecałyście...Muszę się wybrać do Inglota po jakiś beżyk...

Też mam gulki na czole. Identyczne jak quench. Widoczne, gdy pada na nie światło. Tylko, że w moim przypadku winowajcą są słodycze i ostre potrawy. Uwielbiam, ale od tygodnia muszę się powstrzymywać, bo już przyjmowało to niebezpieczne rozmiary. Marzy mi się ten bratek, żeby oczyścić cerę, ale się boję wielkiego wysypu.

I zdarzył się cud! Gadałam wczoraj z dziewczynami z roku na temat podkładów. Prawie wszystkie dobierają kolory podkładów do cery, a nie zamierzonego efektu po solarze. Brawo

Czy Pixie mają w swojej ofercie róże w płynie? Przeczytałam tak tutaj i mnie to zdziwiło. A tak w ogóle widziałyście nową odsłonę pędzelków Pixie? Bardzo mi się podobają.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-11-20 o 10:20
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 10:25   #4174
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Viki, ja zamówiłam w ciemno to, co wydało mi się najjaśniejsze (to cała ja) French Vanillę i Vanilla Latte.
hmm mam Vanilla Latte, White Chocolate i Butterscotch Toffee (jak lubisz żółte to ten ostatni powinien być fajny), jeśli chcesz to mogę Ci wysłać taki zestaw
A blog faktycznie fajny
Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ja się sporadycznie udzielam w tym wątku, ale czasem Was podczytuję. Też jestem mocno bladolica.
Viki Missha 13 jest znacznie jaśniejsza od Skin79. Nie porównywałam ich obok siebie, ale po posmarowaniu się Skin79 Gold (zbliżony do Pink'a) byłam opalona a Missha się nieźle wtapia. Także mogą się różnić nawet o 2 tony. Mają też zupełnie inne odcienie także dużo zależy od karnacji. Ja mam żółtawą.
Recenzją BB kremów Azjatyckiego Cukru jeżeli jesteś bardzo jasna to bym się nie kierowała, bo się możesz zdziwić Ona nie używa najjaśniejszych BB kremów.
Ten polecany Crystal White to jest wręcz brązowawy, co Lemirka może potwierdzić. Sama się "nadziałam" Lemirka pisała o tym BB kremie chyba nawet w tym wątku.
Dzięki za opinię recenzję Azjatyckiego Cukru widziałam trochę po tym jak zainteresowałam się kremami BB więc się aż tak mocno nie sugerowałam aczkolwiek mam Pinka Skin79 i wtapia się na tyle dobrze że mogłabym go nosić na codzień, tylko że troche ma słabe krycie i za niską ochronę słoneczną z tego co napisałaś to chyba Missha #13 będzie strzałem w 10 w moim przypadku
Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
ja nie chciałam cię obrazić - chodziło mi to, że na zdjęciach Lemirki nie wydawał się ciemmy... aaa lece zmieniac zamówienia
Nie zmieniaj zamówienia, BB creamy to nie podkład, znacznie lepiej stapiają się z cerą
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 10:46   #4175
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Pixie róży nie mają... ogólnie czaję się na ich podkłady,narazie doastne z wymianki próbkę Miałam flat topa w starej wersji,niestety mi go ukradli... i w poniedziałek zaopatrzyłam się w nowego flata,jest naprawde śliczny,niestety cena podskoczyła;/
ale mam go już w swoich łapkach
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 10:59   #4176
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
Pixie róży nie mają... ogólnie czaję się na ich podkłady,narazie doastne z wymianki próbkę Miałam flat topa w starej wersji,niestety mi go ukradli... i w poniedziałek zaopatrzyłam się w nowego flata,jest naprawde śliczny,niestety cena podskoczyła;/
ale mam go już w swoich łapkach
Hah, ja też muszę nabyć nowe pędzle. I tak się zastanawiam, czy jakaś sieciówka ma w ofercie odpowiendnik flat topa? Bo ja wiem - the body shop, sephora, douglas?

Estra, jeśli masz dostęp do stoisk, szaf Vipery, to oni w ofercie też mają matowe brązy i beże.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-11-20 o 11:03
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:12   #4177
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Hah, ja też muszę nabyć nowe pędzle. I tak się zastanawiam, czy jakaś sieciówka ma w ofercie odpowiendnik flat topa? Bo ja wiem - the body shop, sephora, douglas?

Estra, jeśli masz dostęp do stoisk, szaf Vipery, to oni w ofercie też mają matowe brązy i beże.
Widziałam Flat topa w jakimś Douglasie. Tylko cena była bardzo wysoka (70-80 zł chyba) jak na niego.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 11:59   #4178
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
W ogóle niedawno odkryłam pewną rzecz - bladość twarzy znakomicie podkreślają miedziene (!) cienie do powiek.
to prawda, dlatego ja się zakochałam w "Friday the 13th: Accident" by Meow najpiękniejszy odcień miedzi jaki widziałam ...
A ta paletka z sephory, czyli taka zdrapka jakby? ten miedziany z sephory do accidentu sie nie umywa

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-11-20 o 12:02
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 12:13   #4179
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Widziałam Flat topa w jakimś Douglasie. Tylko cena była bardzo wysoka (70-80 zł chyba) jak na niego.
O matko... Jaka cena...

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
to prawda, dlatego ja się zakochałam w "Friday the 13th: Accident" by Meow najpiękniejszy odcień miedzi jaki widziałam ...
A ta paletka z sephory, czyli taka zdrapka jakby? ten miedziany z sephory do accidentu sie nie umywa
Tak, taka właśnie zdrapka. Dostałam do testów paletkę nr. 4 z miedziami. W sumie początkowo odłożyłam ją na półkę, bo jako zimny typ urody wątpiłam by miedź na mnie dobrze wyglądała. A tu taki efekt Kurczę, to nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak bardzo miedziana jest ta miedź od Meow
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 12:55   #4180
caterinar2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Czesc, ja chcialabym dowiedziec sie jak podkreslic taki typ urody, ciemne czkoladowe wlosy, jasna cera(probowalam samoopalaczy ale wychodza albo pomaranczowe albo zolte) czarne duze oczy pelne usta. Myslalam o rozu, np wibo nr 10, podobny to wychwalanego tu essence. Moze jakies podpowiedz?
caterinar2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 13:19   #4181
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez caterinar2 Pokaż wiadomość
Czesc, ja chcialabym dowiedziec sie jak podkreslic taki typ urody, ciemne czkoladowe wlosy, jasna cera(probowalam samoopalaczy ale wychodza albo pomaranczowe albo zolte) czarne duze oczy pelne usta. Myslalam o rozu, np wibo nr 10, podobny to wychwalanego tu essence. Moze jakies podpowiedz?
Tak bez zdjęcia trudno coś podpowiedzieć. Mogę tylko spróbować ogólnie coś nakreślić.
Jasny podkład by wyrównać kolor skóry, rozświetlacz, by dodać jej blasku (ja ostatnio przeżywam fascynację tym kosmetykiem bo naprawdę potrafi zdziałać cuda). Delikatny róż - akurat tutaj trzeba uważnie testować kolory; dla mnie cute as hell był zbyt ostry i wylądował w koszu, bo nie spodziewałam się, że cieszy się aż taką popularnością.
Jeśli chodzi o oczy i usta, to warto zdecydować się który element chce się zaakcentować. Uważam że przy czarnych oczach ma się ogromne pole do popisu - pięknie wygląda na nich większość cieni - od mroźnych bieli po nasycone brązy.
Piszesz, że masz pełne usta. Uważam że warto to wykorzystać, bo blada cera plus szminka na ustach (np. odcienie czerwonego wina, wiśni) wyglądają zjawiskowo Wtedy oczy schodzą na 'drugi plan'. Kreska na powiece, delikatny, mlecznobeżowy albo inny jasny cień oraz tusz do rzęs wystaczą.
To tak ogólnie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 13:42   #4182
caterinar2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziekuje bardzo, juz pisalam w innym poscie ze mam np pomadke revlon o malinowym kolorze ale wlasnie wydaje mi sie ze lepiej takie kolory wygladaja przy ciemnej cerze, moze sie myle, wydawalo mi sie ze przy jasnej cerze bardziej blyszczyki jasno rozowe jak tu

http://barwa.com.pl/pl/produkty

ale podoba mi sie blyszczyk inglota ten:

http://inglotcosmetics.com/48.lip.du...s/product/9927

i na co tu postawic w koncu

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

a jeszcze jedno, mam typ urody w stylu mariny, ona chyba ma jasna cere i w nowym teledysku podoba mi sie jje makijaz pepper mint jakos tak

Edytowane przez caterinar2
Czas edycji: 2010-11-20 o 13:35
caterinar2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 15:13   #4183
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Kurczę, to nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak bardzo miedziana jest ta miedź od Meow
bardzo miedziane, mam jeszcze miedziany liner "coffin..." i to już czysty metal Accident to duochrome szary mat/miedziany metalik. Mika jest tak drobno zmielona, że połysk jest gładki i metaliczny, bez rzucających się drobinek.. niewątpliwie to jeden z bardziej udanych cieni meow. Kupiłam sobie calaka w halloween Ja też dziwiłam się początkowo,że na bladej cerze miedź wygląda tak świeżo
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 16:04   #4184
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
bardzo miedziane, mam jeszcze miedziany liner "coffin..." i to już czysty metal Accident to duochrome szary mat/miedziany metalik. Mika jest tak drobno zmielona, że połysk jest gładki i metaliczny, bez rzucających się drobinek.. niewątpliwie to jeden z bardziej udanych cieni meow. Kupiłam sobie calaka w halloween Ja też dziwiłam się początkowo,że na bladej cerze miedź wygląda tak świeżo
Hmm.. a ten liner to skąd? Tak sobie myślę, ze do moich rudo-czerwonych włosów, zielonych oczu i bladej cery taka miedziana kreska zamiast czarnej by super pasowała..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 16:16   #4185
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Czy Pixie mają w swojej ofercie róże w płynie? Przeczytałam tak tutaj i mnie to zdziwiło. A tak w ogóle widziałyście nową odsłonę pędzelków Pixie? Bardzo mi się podobają.
Pixie nie ma - ale PIXI ma to dwie różne firmy. I jeśli się nie mylę to Pixi w Polsce nie jest dostępne.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 16:17   #4186
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Tiramisu: liner też z meow
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 18:25   #4187
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Pixie nie ma - ale PIXI ma to dwie różne firmy. I jeśli się nie mylę to Pixi w Polsce nie jest dostępne.
No tak bystrzak ze mnie Dzięki za informację.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 19:53   #4188
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
no właśnie i pewnie dlatego te teksty o mojej domniemanej ciąży. A ja pomimo mojego zaawansowanego wieku ( taa dla klientów mojej branży jestem w bardzo zaawansowanym wieku - i powinnam mieć już co najmniej 5 dzieci) jestem bezdzietna - i nie mogą tego ludzie przeżyc
haha, właśnie sobie zdałam sprawe z tego, jak to musi wyglądać, jak w rossmanie stoję przy półce z kosmetykami dla dzieci kiedyś nawet spotkałam w takiej sytuacji kolegę, którego pewien czas nie widziałam. podszedł i zażartował: "Parę miesięcy mnie nie było a ty już sobie dzieciaka zrobiłaś?" Takie dwie panie się na mnie podejrzliwie spojrzały i zaczęły szeptać między sobą...
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mnie wkurzają moje "gulki" na czole. Są w zasadzie niewidoczne, bo nie są zaczerwienione, ale widać je pod światło
W ogóle niedawno odkryłam pewną rzecz - bladość twarzy znakomicie podkreślają miedziene (!) cienie do powiek. Ostatnio dostałam próbkę paletki cieni w Sephorze i oprócz zimnego brązu jest tam tez kolor miedziany. Wycieniowałam więc powieki, i przed pójsciem do pracy wpadłam na chwilę do Rossmana. Jak się zobaczyłam w lustrze to prawie padłam - istny wampir W dużej mierze to zasługa światła (ach, te światla drogeryjne), ale cień podbijał efekt
te małe gulki na czole to ja mam cały czas, przynajmniej kilka - a i tak jestem szczęśliwa, że sa tylko one, bo czasem mi jakieś wielkie czerwone wulkany wyskoczą i wtedy to mam problem
a z miedzią sie zgadzam, uwielbiam ją na oczach zapomniałam zupełnie że mam właśnie taką paletkę, złoto-brązowo-kremowa i jest tam miedź - tylko że jakość kiepska no i użyłam może parę razy i zapomniałam. aaale jak w końcu zaopatrzę się w bazę to pewnie będę wracać do tego koloru.
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Czy Pixie mają w swojej ofercie róże w płynie? Przeczytałam tak tutaj i mnie to zdziwiło. A tak w ogóle widziałyście nową odsłonę pędzelków Pixie? Bardzo mi się podobają.
jak dziewczyny pisały, to chyba coś innego, nawet jest napisane Pixi, nie Pixie nie mogę się doczekać, kiedy Pixie rozszerzy kolorówkę, pewnie rozwinie się jak inne firmy mineralne i bedzie sprzedawać cienie, i róże, i rozświetlacze oooooh!
po co pokazywałaś te pędzle? będę patrzyć na swojego smętnego flata i sobie myśleć, że może przydałby się nowy... (choć jest w doskonałym stanie). boskie są
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 21:24   #4189
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
W ogóle niedawno odkryłam pewną rzecz - bladość twarzy znakomicie podkreślają miedziene (!) cienie do powiek.
Ja do cieni jakoś ostatnio nie mogę się przekonać i do pracy co dzień maluje się tak samo - czarna kreską na górnej powiece i blade błyszczące usta.
Ale dobre komponowanie się miedzi z bladością potwierdzam, kiedyś niechcący uzyskałam miedziany kolor włosów po farbowaniu - i mimo ,ze zawsze unikałam takich odcieni obawiając się, ze podkreśli moje naczynka byłam zaskoczona - wyglądałam całkowicie naturalnie a policzki super współgrały z kolorem włosów. Ech chyba wrócę do miedzi - jak tylko odrosną mi włosy po ostatnim eksperymencie z ostrym cięciem. Bo już chyba więcej zmian moi bliski nie wytrzymają

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
haha, właśnie sobie zdałam sprawe z tego, jak to musi wyglądać, jak w rossmanie stoję przy półce z kosmetykami dla dzieci kiedyś nawet spotkałam w takiej sytuacji kolegę, którego pewien czas nie widziałam. podszedł i zażartował: "Parę miesięcy mnie nie było a ty już sobie dzieciaka zrobiłaś?" Takie dwie panie się na mnie podejrzliwie spojrzały i zaczęły szeptać między sobą...
fiasco a mnie nigdy to też do głowy nie przyszło.... że muszę wyglądać na matkę z gromadką dzieci właśnie przed półką dzieciaczkowych kosmetyków w Rossmanie, a co gorsza mój koszyk zawsze się ugina od tych dzieciaczków,
Choć powoli zaczynam z nich zrezygnować - cóż to juz 3o na karku wymaga przeciwzmarszczkowych cud a nie delikatnych kremików.. a szkoda, bo znów czeka mnie poszukiwanie ideału

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

a widziałyście tą stronę: mogę dodać link prawda? http://karlasugar.net/category/swatc...es/foundation/ ( jesli nie skasuje) . Szukając podkładu idealnego znalazłam własnie na tej stronie kilkanaście swatche różnych podkładów\

NARS siberia mnie oczarował, orientujecie się gdzie to można dostać w Polsce? albo w innych krajach europejskich? ( głównie mam szanse na Anglie, Hiszpanie i ewentualnie berlin)

Edytowane przez Nikita-v
Czas edycji: 2010-11-20 o 21:34
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 21:58   #4190
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

a widziałyście tą stronę: mogę dodać link prawda? http://karlasugar.net/category/swatc...es/foundation/ ( jesli nie skasuje) . Szukając podkładu idealnego znalazłam własnie na tej stronie kilkanaście swatche różnych podkładów\

NARS siberia mnie oczarował, orientujecie się gdzie to można dostać w Polsce? albo w innych krajach europejskich? ( głównie mam szanse na Anglie, Hiszpanie i ewentualnie berlin)
Z NARS-em jest ciężko. Widziałam go na bank na allegro. Nie wiem natomiast czy jest dostępny w Sephorach europejskich, czy znowu to jakiś kosmetyk dostępny tylko w hameryce
Faktycznie jasny i ładnie żółty.
PS. Na tych swatchach ręka jest mocno opalona. Armani 02 nie jest tak jasny
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 22:17   #4191
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się Mnie w oczekiwaniu na kwasiory wysypało całą brodę Już nie mam siły do tej brody Cała gęba gładka, a broda zesypana
To chyba coś z hormonami musi być...
Witam w klubie, okolice brody to również moje miejsce wysypów, nigdzie więcej.

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Czy Pixie mają w swojej ofercie róże w płynie? Przeczytałam tak tutaj i mnie to zdziwiło. A tak w ogóle widziałyście nową odsłonę pędzelków Pixie? Bardzo mi się podobają.
Jestem w posiadaniu tego nowego pędzla, prawdziwe cudo. Ale podkład czasami nie zachowuje się dobrze na mojej twarzy, muszę chyba szukać dalej...
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-11-20 o 22:25
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 23:38   #4192
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
. Marzy mi się ten bratek, żeby oczyścić cerę, ale się boję wielkiego wysypu.
Hyhy, ja mam BRATKA pod dostatkiem, mój TŻ ma tak na nazwisko (ja teraz też już jestem dwojga nazwisk, więc również jestem w połowie Bratkiem )

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Witam w klubie, okolice brody to również moje miejsce wysypów, nigdzie więcej.

No to współczuję, bo wyjątkowo dobrze znam tę wątpliwą atrakcję
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 13:19   #4193
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Tak jak wcześniej wspominałam,do grona biadolicych nie należę ale lubię sobie was tu oglądać
No więc ostatnio siedziałam sobie w domu i z nudów zaczęłam miziać się pędzlem z pudrem bambusowo jedwabym...
Za jakiś czas do pokoju wchodzi rodzicielka i stwierdziła że wyglądam dosłownie jak wampir,jestem biała,blada i prawie zlewam się ze ścianą
Także polecam wypróbować Wam ten patent
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 13:56   #4194
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Tak jak wcześniej wspominałam,do grona biadolicych nie należę ale lubię sobie was tu oglądać
No więc ostatnio siedziałam sobie w domu i z nudów zaczęłam miziać się pędzlem z pudrem bambusowo jedwabym...
Za jakiś czas do pokoju wchodzi rodzicielka i stwierdziła że wyglądam dosłownie jak wampir,jestem biała,blada i prawie zlewam się ze ścianą
Także polecam wypróbować Wam ten patent
He, he U mnie bambus nie daje efektu; jest transparentny (chyba że to ja jestem blada jak ściana). Może to ten jedwab koloryzuje;> Ciekawe
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 16:14   #4195
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Hyhy, ja mam BRATKA pod dostatkiem, mój TŻ ma tak na nazwisko (ja teraz też już jestem dwojga nazwisk, więc również jestem w połowie Bratkiem )



No to współczuję, bo wyjątkowo dobrze znam tę wątpliwą atrakcję
w tym miejscu teoretycznie wysypuje od pryszczogennego jedzonka - słodkich, mlecznych, ostrych, czekoladowych rzeczy....
ale to tylko moja wiedza nabyta w pismach kosmetycznych i tym podobnych, nie sugeruje porzucania czekolady
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 16:31   #4196
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja tez sobię kupię bratka. Teraz właśnie popijam drożdże :pycha:

Ja mam najwięcej na linii zuchwy i pod twarzą i dieta u mnei raczej nie ma na to wpływu.


Puder babmusowy mnie nei matuje
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 17:17   #4197
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
w tym miejscu teoretycznie wysypuje od pryszczogennego jedzonka - słodkich, mlecznych, ostrych, czekoladowych rzeczy....
ale to tylko moja wiedza nabyta w pismach kosmetycznych i tym podobnych, nie sugeruje porzucania czekolady
Też o tym czytałam, ale ja w ogóle nie jadam słodyczy i czekolady... A ostre lubię, ale nie mogę, bo mi potem żołądek nawala, więc też sporadycznie się raczę pikanterią. W moim wypadku chyba obwiniałabym jednak jakieś zaburzenie hormonalne... Ale dziękuję Ci, że przypomniałaś o 'pryszczogennej' diecie, może jednak uważniej się przyjrzę co spożywam
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 17:39   #4198
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
He, he U mnie bambus nie daje efektu; jest transparentny (chyba że to ja jestem blada jak ściana). Może to ten jedwab koloryzuje;> Ciekawe
Być może,ale pamiętam jeszcze z niedawnej ery minerałoholizmu jak któregoś dnia przesadziłam ze skrobią,to koleżanki zaczęły starsznie się martwić czy nie jestem czasem chora,bo strasznie blada jestem

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja tez sobię kupię bratka. Teraz właśnie popijam drożdże :pycha:

Ja mam najwięcej na linii zuchwy i pod twarzą i dieta u mnei raczej nie ma na to wpływu.


Puder babmusowy mnie nei matuje
Namiętnie piłam chyba rok temu drożdże jak zaczęły się u mnie pojawiać te podskórne grudki,jakby kaszka o której mówiłyście i nic nie pomogło,a chlipałam to systematycznie i przez dłuższy okres czasu
Sporo już się z tym męczę,ciągle coś kombinuję ale bez żadnych efektów to jest upiorne i nie chce złazić
Myślę żeby wybrać się do dermatologa,ale boję się tych początkowych wysypów,jakie występują czasem na początku stosowania leków...
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 18:11   #4199
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Zajrzyjcie tutaj

http://no-to-pieknie.blogspot.com/20...y-za-poty.html
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 18:23   #4200
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
On jest jaśniejszy niż tradycyjna "trzynastka" czy mój monitor tak to pokazuje?
BB kremy strasznie mnie kuszą. Muszę tylko poczekać do wypłaty a postaram się nabyć Misshę PC
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.