Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-13, 12:10   #4681
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Zazdro brzucha .
Dzięki

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Przypominam namiary na pana, który Cię wyleczy z braku uciechy z tłustej strawy
A tak na poważnie, to rozumiem smutek, bo wiem, że mocno walczysz o zmianę sylwetki. Ale i tak jest zjawiskowa!Załącznik 7753420

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, właśnie pomyślałam, że to coś dla mnie
Dzięki... Może po prostu taka moja natura i kopię się z koniem :mysli:


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 12:26   #4682
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88805502]Dorwałam się do dobrego światła. Schudłam :/ Jeszcze w zimię i na wiosnę miałam więcej tkanki tłuszczowej. Trochę roweru, mniejszy apetyt i chyba -2 kg poszło :/ Muszę się bardziej pilnować, chyba kupię sobie wagę, bo jakoś u siebie w mieszkaniu nie widzę takich zmian, nawet na zdjęciach. Nie podoba mi się u mnie taka drobna sylwetka à la biegaczka :pZałącznik 7753411

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Moze jak bedziesz u rodzicow w Polsce, to troche nadrobisz wagi. A czekolade lubisz?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 12:27   #4683
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Moze jak bedziesz u rodzicow w Polsce, to troche nadrobisz wagi. A czekolade lubisz?
W tydzień raczej dużo nie nadrobię Nie lubię niczego słodkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 12:31   #4684
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Celestine wygladasz bardzo dobrze, ale rozumiem dylematy, bo tez wiatr z drugiej strony powieje a ja gubię gdzieś ciało a cel mam inny



Weź tez pod uwagę, ze może i trochę schudłaś, ale i jak mniejsze wysiłki siłowe sa , to i zeszła trochę odtreningowa pompa z mięśni.



Ja znów w druga stronę, wróciłam na fitnesy i "urosłam" w oczach.
Błyskawicznie, a na pewno ani tyle mięśni mi nie przyrosło w tak krótkim czasie bo to zwyczajnie niemożliwe jest, ani nie przytyłam bo jest gorąco i jeść się odechciewa zwyczajnie, wiec chyba nawet trochę zrzuciłam zimowego ofutrzenia. Na siłce jednak ćwiczę częściej i dużo intensywniej i mięśnie są znów napompowane.
A już opłakiwałam bicka i skosy. No krokodyle to były łzy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 12:45   #4685
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88805502]Dorwałam się do dobrego światła. Schudłam :/ Jeszcze w zimię i na wiosnę miałam więcej tkanki tłuszczowej. Trochę roweru, mniejszy apetyt i chyba -2 kg poszło :/ Muszę się bardziej pilnować, chyba kupię sobie wagę, bo jakoś u siebie w mieszkaniu nie widzę takich zmian, nawet na zdjęciach. Nie podoba mi się u mnie taka drobna sylwetka à la biegaczka :pZałącznik 7753411

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Rzeczywiście drobna jesteś. Ale brzuch piękny.
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Celestine wygladasz bardzo dobrze, ale rozumiem dylematy, bo tez wiatr z drugiej strony powieje a ja gubię gdzieś ciało a cel mam inny



Weź tez pod uwagę, ze może i trochę schudłaś, ale i jak mniejsze wysiłki siłowe sa , to i zeszła trochę odtreningowa pompa z mięśni.



Ja znów w druga stronę, wróciłam na fitnesy i "urosłam" w oczach.
Błyskawicznie, a na pewno ani tyle mięśni mi nie przyrosło w tak krótkim czasie bo to zwyczajnie niemożliwe jest, ani nie przytyłam bo jest gorąco i jeść się odechciewa zwyczajnie, wiec chyba nawet trochę zrzuciłam zimowego ofutrzenia. Na siłce jednak ćwiczę częściej i dużo intensywniej i mięśnie są znów napompowane.
A już opłakiwałam bicka i skosy. No krokodyle to były łzy.
Mi też łapka się napompowała. W niedzielę trenerka zaleciła mi zwiększenie ciężaru na bicek, bo za dobrze sobie radzę z 2kg na rękę. Po pumpach i zdrowym kręgosłupie bolą mnie plecy, wewnętrzne uda i pachwiny Dziś znów wlecą pumpy i stretching lub bieganie (zależy od pogody).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 12:53   #4686
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Celestine dla mnie masz sliczna figure, bo jest jednoczesnie delikatna, ale sa miesnie rozumiem jednak dylematy, czesto chcemy cos innego niz to co mamy lub mozemy miec.

Zabijcie mnie, mi nawet upal (ktory znosze bardzo zle) nie zmniejsza laknienia. Niestety. W ogole przytylam, ale juz trudno. Lubilam siebie wazaca te 2 kg mniej. Moze kiedys wroce.

Dzisiaj jade po rolki. Przepraszam za wyrazenie, ale ja***ram sie jak pochodnia ciekawe jak szybko bede miec watpliwosci ze stara krowa ze mnie i po co mi to bylo i ze sie boje i .... dopiszcie co komu przyjdzie do glowy.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 12:55   #4687
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Celestine mnie się podobają ogólnie trochę większe sylwetki, ale moim zdaniem nic na siłę też; masz ładne mięśnie, jesteś drobna, fajnie to wygląda ogólnie.

Ja się czuję kurczę opuchnięta przez te upały i okres mi się szykuje, już nie mogę patrzeć w tym miesiącu na swój biust czekam, aż dostanę. Ale jutro postaram się pójść na sztangi.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-13, 13:05   #4688
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Celestine wygladasz bardzo dobrze, ale rozumiem dylematy, bo tez wiatr z drugiej strony powieje a ja gubię gdzieś ciało a cel mam inny



Weź tez pod uwagę, ze może i trochę schudłaś, ale i jak mniejsze wysiłki siłowe sa , to i zeszła trochę odtreningowa pompa z mięśni.



Ja znów w druga stronę, wróciłam na fitnesy i "urosłam" w oczach.
Błyskawicznie, a na pewno ani tyle mięśni mi nie przyrosło w tak krótkim czasie bo to zwyczajnie niemożliwe jest, ani nie przytyłam bo jest gorąco i jeść się odechciewa zwyczajnie, wiec chyba nawet trochę zrzuciłam zimowego ofutrzenia. Na siłce jednak ćwiczę częściej i dużo intensywniej i mięśnie są znów napompowane.
A już opłakiwałam bicka i skosy. No krokodyle to były łzy.
Dzięki. Ja właśnie ćwicząc sama używam ciężarów częściej, niż na moich fitnessach, gdzie jednak są elementy cardio. Więc te zajęcia są dla mnie lżejsze pod tym względem.
Najlepszy był jakiś chłopak na jednych zajęciach, który chciał mi pomóc podając mi dyski do sztangi i zdecydował, że jednokilowe będą odpowiednie A ja sobie potem dobrałam jeszcze do 20 więc chyba nie wyglądam silnie.
Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Rzeczywiście drobna jesteś. Ale brzuch piękny.Mi też łapka się napompowała. W niedzielę trenerka zaleciła mi zwiększenie ciężaru na bicek, bo za dobrze sobie radzę z 2kg na rękę. Po pumpach i zdrowym kręgosłupie bolą mnie plecy, wewnętrzne uda i pachwiny Dziś znów wlecą pumpy i stretching lub bieganie (zależy od pogody).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Celestine dla mnie masz sliczna figure, bo jest jednoczesnie delikatna, ale sa miesnie rozumiem jednak dylematy, czesto chcemy cos innego niz to co mamy lub mozemy miec.

Zabijcie mnie, mi nawet upal (ktory znosze bardzo zle) nie zmniejsza laknienia. Niestety. W ogole przytylam, ale juz trudno. Lubilam siebie wazaca te 2 kg mniej. Moze kiedys wroce.

Dzisiaj jade po rolki. Przepraszam za wyrazenie, ale ja***ram sie jak pochodnia ciekawe jak szybko bede miec watpliwosci ze stara krowa ze mnie i po co mi to bylo i ze sie boje i .... dopiszcie co komu przyjdzie do glowy.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Celestine mnie się podobają ogólnie trochę większe sylwetki, ale moim zdaniem nic na siłę też; masz ładne mięśnie, jesteś drobna, fajnie to wygląda ogólnie.

Ja się czuję kurczę opuchnięta przez te upały i okres mi się szykuje, już nie mogę patrzeć w tym miesiącu na swój biust czekam, aż dostanę. Ale jutro postaram się pójść na sztangi.
Dzięki. Rodzina jęczy, że jestem za chuda no i ja sama też tak się czuję.
Wolha, daj znać jak rolki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 13:17   #4689
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Celestine odnośnie wyglądu - w niedzielę na zajęciach była dziewczyna mega umięśniona. Widać, że masowała i redukowała nie raz. I dużo dźwigała. Naprawdę fajna sylwetka, kawał ciężkiej pracy. I co? Na pumpach nie dawała rady z 3kg na rękę i robiła źle technicznie ze sztangą. Często robiła też sobie przerwy. Także wygląd nie świadczy o sile i kondycji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 13:25   #4690
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Celestine odnośnie wyglądu - w niedzielę na zajęciach była dziewczyna mega umięśniona. Widać, że masowała i redukowała nie raz. I dużo dźwigała. Naprawdę fajna sylwetka, kawał ciężkiej pracy. I co? Na pumpach nie dawała rady z 3kg na rękę i robiła źle technicznie ze sztangą. Często robiła też sobie przerwy. Także wygląd nie świadczy o sile i kondycji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, to mnie dziwi. I dziwią mnie faceci, którzy są tak przeciętnie umięśnieni, a biorą małe ciężarki, mają złą technikę czy nawet w ogóle nie potrafią wykonać jakiegoś ćwiczenia. Mnie się zawsze wydaje, że taki przeciętny facet powinien być silniejszy ode mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 13:28   #4691
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

No ja też bym nie traktowała tego jakoś personalnie, bo większość kobiet bierze mniejsze ciężary, czasami aż absurdalnie małe trochę jak dla mnie, więc pewnie niektórzy mężczyźni od razu zakładają, że dwa kilo to max. Choć przyznam, że dziwi mnie na pumpach, jak często panowie biorą identyczny ciężar jak ja, a wydawać by się mogło, że powinni być ode mnie dużo silniejsi.

A co do uwag rodziny, to myślę, że trzeba je po prostu ignorować. Ja ostatnio od ciotki usłyszałam, że się poprawiłam (w sensie to niby był komplement, że ładnie wyglądam, choć dla mnie nie za bardzo), a nie przytyłam odkąd się ostatnio widziałyśmy, tylko jestem opuchnięta przed okresem i miałam luźną sukienkę. Ale cóż, myślę, że niektórzy nie nauczą się nie komentować pewnych rzeczy. Myślę, że możesz spróbować jeszcze trochę przybrać, ale teraz jest do tego trudny okres (mnie się w upały też zazwyczaj trochę mniej chce jeść).
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-13, 13:32   #4692
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Mnie też się podoba sylwetka Celestine.

I w ogóle na mnie to robi wrażenie, kiedy drobna kobieta jest silniejsza, niż wygląda. A widoczne mięśnie to nie wszystko.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Zabijcie mnie, mi nawet upal (ktory znosze bardzo zle) nie zmniejsza laknienia. Niestety. W ogole przytylam, ale juz trudno. Lubilam siebie wazaca te 2 kg mniej. Moze kiedys wroce.

Dzisiaj jade po rolki. Przepraszam za wyrazenie, ale ja***ram sie jak pochodnia ciekawe jak szybko bede miec watpliwosci ze stara krowa ze mnie i po co mi to bylo i ze sie boje i .... dopiszcie co komu przyjdzie do glowy.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Mnie też nie. Ludzie mówią, że tak ciepło, że się nie chce jeść, a ja nie mniej głodna niż zawsze.

Na rolkach jeździłam, kiedy miałam jakieś 10-12 lat, mimo braku zdolności sportowych nawet mi to szło. Przychodziło mi do głowy, żeby spróbować obecnie, ale się nie odważyłam, choć w międzyczasie nauczyłam się na łyżwach. Powodzenia.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 13:33   #4693
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No ja też bym nie traktowała tego jakoś personalnie, bo większość kobiet bierze mniejsze ciężary, czasami aż absurdalnie małe trochę jak dla mnie, więc pewnie niektórzy mężczyźni od razu zakładają, że dwa kilo to max. Choć przyznam, że dziwi mnie na pumpach, jak często panowie biorą identyczny ciężar jak ja, a wydawać by się mogło, że powinni być ode mnie dużo silniejsi.

A co do uwag rodziny, to myślę, że trzeba je po prostu ignorować. Ja ostatnio od ciotki usłyszałam, że się poprawiłam (w sensie to niby był komplement, że ładnie wyglądam, choć dla mnie nie za bardzo), a nie przytyłam odkąd się ostatnio widziałyśmy, tylko jestem opuchnięta przed okresem i miałam luźną sukienkę. Ale cóż, myślę, że niektórzy nie nauczą się nie komentować pewnych rzeczy. Myślę, że możesz spróbować jeszcze trochę przybrać, ale teraz jest do tego trudny okres (mnie się w upały też zazwyczaj trochę mniej chce jeść).
U mnie właśnie faceci biorą mniejsze ciężary niż ja Albo robią przysiady ze sztanga 2-3 kg. To już w ogóle mija się z celem. Kobiet tak nie oceniam, bo sama zaczynałam z 1 kg
Moja rodzina jest niereformowalna i pewnie nigdy nie oducza się komentarzy.
[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;88805788]Mnie też się podoba sylwetka Celestine.

I w ogóle na mnie to robi wrażenie, kiedy drobna kobieta jest silniejsza, niż wygląda. A widoczne mięśnie to nie wszystko.[/QUOTE]Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 13:37   #4694
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88805809]U mnie właśnie faceci biorą mniejsze ciężary niż ja Albo robią przysiady ze sztanga 2-3 kg. To już w ogóle mija się z celem. Kobiet tak nie oceniam, bo sama zaczynałam z 1 kg
Moja rodzina jest niereformowalna i pewnie nigdy nie oducza się komentarzy.
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To u mnie faceci trochę więcej dźwigają , a ja na ręce brałam mało kiedyś, ale uważam, że na przysiady nawet początkująca kobieta na pumpach może wziąć 2,5 na stronę. Choć uważam, że najlepiej najpierw nauczyć się techniki przysiadu bez ciężaru oczywiście, a dopiero później pumpy czy trening siłowy.

U mnie część rodziny też nie, aż mnie to irytuje, bo całe życie słyszę komentarze, że albo schudłam i jestem za szczupła, albo przybrałam. Ale już to ignoruję.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 13:43   #4695
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88805809]U mnie właśnie faceci biorą mniejsze ciężary niż ja Albo robią przysiady ze sztanga 2-3 kg. To już w ogóle mija się z celem. Kobiet tak nie oceniam, bo sama zaczynałam z 1 kg
Moja rodzina jest niereformowalna i pewnie nigdy nie oducza się komentarzy.
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja od swojej babci, która ma demencję słyszę co wizytę, że się poprawiłam (w sensie, że przytyłam). Za to od mamy, że schudłam. I wiesz co? Nie biorę tego do siebie tylko dalej robię swoje po prostu.

To u mnie na pumpach dziewczyny biorą sporo. Większość już pracuje na największych talerzach i czasem dokładają dodatkowo ciężar. Tylko co z tego jak przy wiośle czy martwym ciągu garbią plecy. Ja jestem jedną z osób biorących najmniej (7.5kg), ale wolę mieć mniejszy ciężar, ale poznać rytm ćwiczeń i robić je dobrze technicznie. Będę progresować, ale na to przyjdzie jeszcze czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2021-07-13 o 13:46
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 14:16   #4696
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

U mnie rodzina ma rozsadne podejscie. Moja mama jest z tych co zawsze powtarzaja ze lepiej zapobiegac niz leczyc wiec jak widziala ze przeginam z jedzeniem to potrafila mi zwrocic uwage, ale nie w jakis przykry dla mnie sposob. Raczej wiedziala ze jedzenie to moja milosc wiec warto mnie stopowac cobym jej pozniej nie plakala ze 10 kg do schudniecia tylko po prostu nie dopuszczala do tych dodatkowych 10 kg.

Za to u mojego faceta to juz roznie. Synonimem szczescia i dorodnosci jego babci to bycie gruba z brzuchm i pewnie zaciążoną no ale nie bede 80letniej obcej mi babki wychowywac. Olewam.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 14:29   #4697
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja to nawet nie zwracam uwagi na zadne komentarze, chociaz u mnie nie komentują
A co do ciężarów, kiedyś robilam mase i staralam sie duze obciazenia, ale jak zaczełam małego pudzianka przypominac, to dałam se siana zreszta wolę cardio, hiity, taki typ
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 16:53   #4698
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ledwo się pochwaliła częstszym chodzeniem na fitnes, to już zamiast iść za godzinkę na fajny trening, to leżę w łóżku z zapaleniem pęcherza.
Jak i gdzie można dostać zapalenia pęcherza jak jest 30 stopni ciepła? No brawo ja po prostu.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 16:57   #4699
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ledwo się pochwaliła częstszym chodzeniem na fitnes, to już zamiast iść za godzinkę na fajny trening, to leżę w łóżku z zapaleniem pęcherza.
Jak i gdzie można dostać zapalenia pęcherza jak jest 30 stopni ciepła? No brawo ja po prostu.
Temperatura raczej nie ma tu nic do rzeczy. Na basenie byłaś może? Ja kiedyś dostałam od jacuzzi w hotelu.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-13, 16:59   #4700
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Temperatura raczej nie ma tu nic do rzeczy. Na basenie byłaś może? Ja kiedyś dostałam od jacuzzi w hotelu.
Żadnych basenów, saun, siłkowych pryszniców.
Moczyłam się owszem w zatoce, ale ponad 2 tygodnie temu, to już raczej się nie liczy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 17:04   #4701
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Żadnych basenów, saun, siłkowych pryszniców.
Moczyłam się owszem w zatoce, ale ponad 2 tygodnie temu, to już raczej się nie liczy.
Może miałaś kiedyś już niedoleczoną infekcję? Mi tak lekarz tłumaczył, bo "łapałam" zapalenie pęcherza kilka razy w roku. Że często objawy miną, wydaje się wszystko ok, a śladowe bakterie w pęcherzu zostają i czekają tylko na odpowiednią okazję. I też dostawałam bez powodu, bez ryzykownych sytuacji itd.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 17:11   #4702
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Może miałaś kiedyś już niedoleczoną infekcję? Mi tak lekarz tłumaczył, bo "łapałam" zapalenie pęcherza kilka razy w roku. Że często objawy miną, wydaje się wszystko ok, a śladowe bakterie w pęcherzu zostają i czekają tylko na odpowiednią okazję. I też dostawałam bez powodu, bez ryzykownych sytuacji itd.
Ostatnio to ze 2 -3 lata temu, i wtedy to był chyba pierwszy raz w życiu. Więc raczej nie.
No na złość.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 17:18   #4703
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ostatnio to ze 2 -3 lata temu, i wtedy to był chyba pierwszy raz w życiu. Więc raczej nie.
No na złość.
Współczuję, bo wiem jaki to ból Szybkiego powrotu do formy
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 17:41   #4704
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ledwo się pochwaliła częstszym chodzeniem na fitnes, to już zamiast iść za godzinkę na fajny trening, to leżę w łóżku z zapaleniem pęcherza.
Jak i gdzie można dostać zapalenia pęcherza jak jest 30 stopni ciepła? No brawo ja po prostu.
Ja miałam dwa tygodnie temu. Po grillu we własnym ogrodzie. W 30 stopniach. W sukience przed kolano

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2021-07-13 o 18:22
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 20:12   #4705
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ledwo się pochwaliła częstszym chodzeniem na fitnes, to już zamiast iść za godzinkę na fajny trening, to leżę w łóżku z zapaleniem pęcherza.
Jak i gdzie można dostać zapalenia pęcherza jak jest 30 stopni ciepła? No brawo ja po prostu.
Współczuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 20:30   #4706
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Żadnych basenów, saun, siłkowych pryszniców.
Moczyłam się owszem w zatoce, ale ponad 2 tygodnie temu, to już raczej się nie liczy.

Moze klima w samochodzie byla za bardzo skierowana na fotel?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 20:56   #4707
WizazystaMarek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 157
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Nie będę oryginalny, Celestine ma piękną figurę.

Niejedna pewnie może nabawić się kompleksów oglądając taką figurę prawdziwej osoby z forum.

Ja uprawiam MTB i gimnastykę regularnie. MTB od wiosny do wczesnej jesieni.

Edytowane przez WizazystaMarek
Czas edycji: 2021-07-13 o 20:58
WizazystaMarek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-14, 07:15   #4708
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Nie umniejszając Celestine, bo ma piękną figurę, to jeszcze nie widziałam na tym wątku użytkowniczki, która wkleiła zdjęcia i ładnej figury nie miała - więc myślę, że nikt nie musi nabierać kompleksów, a i kobieta kobietę może skomplementować bez zbędnej zawiści .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-14, 07:38   #4709
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ledwo się pochwaliła częstszym chodzeniem na fitnes, to już zamiast iść za godzinkę na fajny trening, to leżę w łóżku z zapaleniem pęcherza.
Jak i gdzie można dostać zapalenia pęcherza jak jest 30 stopni ciepła? No brawo ja po prostu.
ja miałam ze dwa tyg temu. pewnego dnia bolało mnie w dole brzucha wieczorem (cały dzień nic) i co 5 min do toalety, sikanie z bólem. Wzięłam szybko urofuraginę - miałam w domu i przeszło w ciągu 3 dni. Też się zastanawiam skąd, skoro tylko dom-praca-dom, nigdzie klimy, "tyłek" zawsze zakryty.

Edytowane przez 4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Czas edycji: 2021-07-14 o 07:40
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-14, 07:45   #4710
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Takie głupie pytanie, a jaką nosicie bieliznę? BO koronki koronkami - są ładne, ale większość jest z plastiku (poliester). Jeśli ma się skłonności do zapaleń to przede wszystkim spanie bez majtek, a na co dzień majki z bawełny.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-10 13:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.