Singielki 25+ cz. XVI - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-07-27, 07:45   #4081
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89299190]Tylko spotkanie może to zweryfikować, ale sama nie jestem fanką takich przeciąganych znajomości.

Dzisiaj do mnie napisał facet z tindera, który mnie wystawił w wielkim stylu, nigdy sie w koncu nie spotkalismy. Pisal do mnie 3 miesiace temu jakos, napisalam ze kogos mam. Dzisiaj znowu, ze on sie zmienil i czy ma u mnie szanse i czy mimo tego, ze dalej jestem w zwiazku, to czy chce sie z nim spotkac. Albo chociaz przyjaźnić. No już lecę [/QUOTE]Do mnie 1.5 roku temu w pandemii dzwonił jakiś koleś (nie wiem kto, ale ktoś z kim musiałam się w przeszłości spotkać i skasowałam po nieudanym spotkaniu nr). Nie przedstawił się, ja nie poznałam kto to, chciał się na kawę umówić a jak zapytałam skąd się znamy to odpowiedział, że w Explosion 3 miesiące temu. Tylko, że ja byłam w Explosion raz, kilka lat temu i nie poznałam tam nikogo. Rozłączyłam się, zablokowałam nr to kilka dni później zadzwonił z zastrzeżonego i powiedział, że mnie kocha. Creepy.[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89298602]O, cześc Dolczi! Cieszę się, że u ciebie stabilnie! ja przyznam, że tez już MARZĘ o stabilności. Mam nadzieję, że to ostatnia zmiana miasta na dłuuuugi czas. Teraz jestem w piekle włoskiej biurokracji, dzisiaj już przed pracą zaliczyłam płacz w urzędzie, ale chyba uda mi się wywalczyć to, czego potrzebuję. Chociaż to wszystko takie niepewne...nie wiem. Ale jesli się uda, no to muszę szukać mieszkania, a miasto do którego się wybieram do łatwych nie nalezy jesli chodzi o rynek nieruchomości. Ale od listopada ma dołączyć do mnie mój italiano i będziemy się razem z tym użerać! Cieszę się, ale miesiąc temu miałam totalnie inna wizję na życie po wakacjach. Dużo emocji Więc u mnie wakacje w szale ogarniania, ale mam nadzieję, że jesienią pojadę na południe Włoch. Będzie już chłodniej i bez turystów [/QUOTE]Zazdroszczę Ci tych Włoch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2022-07-27 o 07:47
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 11:04   #4082
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Wysłałam wczoraj cv do tej pracy na umowe zlecenie. Dzwonili dzisiaj, ale szkolenie się zaczyna 8 sierpnia a ja mogę zacząć pracę od września Ale jakaś nadzieja została, bo Pani sobie zapisała od kiedy bym mogła i ma dzwonić jeśli nowe szkolenie będą planować oby od września


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 11:37   #4083
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Trzymam kciuki! Trudno jest pospinać te wszystkie terminy i w ogóle... A w tej obecnej pracy mocno cię potrzebują? Może mogą cię puścić wcześniej?

Ja kolejny dzień walki z dokumentami, szukaniem mieszkania, a do tego mój projekt tutaj zbliża się do końca i właśnie więcej roboty, jakieś papiery an zkaończenie, rozliczania. Nie mam pojęcia jak to ogarnąc.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 11:58   #4084
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Pandorka, Werka, powodzenia! Trzymam kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 13:29   #4085
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89299733]Trzymam kciuki! Trudno jest pospinać te wszystkie terminy i w ogóle... A w tej obecnej pracy mocno cię potrzebują? Może mogą cię puścić wcześniej?

Ja kolejny dzień walki z dokumentami, szukaniem mieszkania, a do tego mój projekt tutaj zbliża się do końca i właśnie więcej roboty, jakieś papiery an zkaończenie, rozliczania. Nie mam pojęcia jak to ogarnąc.[/QUOTE]


Może by i sobie poradzili, ale na wakacje jadę w połowie sierpnia więc tak czy siak odpada


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 21:47   #4086
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Byłam na tych Superbohaterach. Myślałam;m, że sie uśmieje a ledwo od płaczu sie powstrzymałam. Nie wiem dlaczego uznali to za komedię romantyczną.. ale film piękny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 22:16   #4087
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Byłam na tych Superbohaterach. Myślałam;m, że sie uśmieje a ledwo od płaczu sie powstrzymałam. Nie wiem dlaczego uznali to za komedię romantyczną.. ale film piękny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Teraz skojarzyłam, że widziałam w kinie zwiastun tego filmu. Rozumiem, że jest wzruszający? Fajnie, że Ci się podobał!
Ja żyję Elvisem, nie może mi ten film wyjść z głowy, poszłam nawet na niego drugi raz i na okrągło słucham piosenek z filmu.

A od jutra mam mini urlop i wyruszam do kolezanki, poznanej kiedyś tu na wizażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-27, 22:19   #4088
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Teraz skojarzyłam, że widziałam w kinie zwiastun tego filmu. Rozumiem, że jest wzruszający? Fajnie, że Ci się podobał!
Ja żyję Elvisem, nie może mi ten film wyjść z głowy, poszłam nawet na niego drugi raz i na okrągło słucham piosenek z filmu.

A od jutra mam mini urlop i wyruszam do kolezanki, poznanej kiedyś tu na wizażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, bardzo wzruszający kurcze, to może na Elvisa też sie wybiore jak taki fajny.
Udanego urlopu!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 22:30   #4089
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Tak, bardzo wzruszający kurcze, to może na Elvisa też sie wybiore jak taki fajny.
Udanego urlopu!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Idź idź, my z Bloom rekomendujemy i naprawdę duży ekran robi robotę.
A i wzruszeń nie brakuje

Dziękuję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 23:06   #4090
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Też bylam na Elvisie i również jestem oczarowana, polecam! Ale ludzie w kinie dookoła sprawili, że daje sobie spokój z kinem na kolejne pół roku

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 04:58   #4091
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Też bylam na Elvisie i również jestem oczarowana, polecam! Ale ludzie w kinie dookoła sprawili, że daje sobie spokój z kinem na kolejne pół roku

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Ojej, czemu? Za głośni?

Ja w ostatnim czasie mam szczęście do współwidowni, nikt nic nie odwalił.

A najbardziej poruszył mnie taki obrazek - na Elvisie przede mną siedziały takie trzy starsze panie przyjaciółki, siwe włosy i laski w dłoniach. I przyszly, wspięły się po tych schodach w kinie, nastękaly się że tak wysoko, a później... magia! Widziałam jak się bujały w fotelu przy piosenkach, a jak po filmie zapalili światła, to wszystkie trzy ocierały łzy ️ ale czad! ścisnęło mnie serce. Te panie pewnie oglądały Elvisa jeszcze na scenie, a teraz mogły po tylu latach przyjść do kina i poczuć ten klimat, bardzo im się podobało. Ajajaj, nawet teraz jak o tym piszę, to mam ciarki. Bardzo emocjonalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-28, 06:42   #4092
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

No niestety, ludzie dookoła gadali i śmiali się głośno (nierzadko w nieodpowiednich momentach filmu), pili piwo i stukali ciągle butelkami lub gdzieś się toczyły pomiędzy fotelami, a małolaty za nami nie dość że byli głośni to jeszcze przez większość seansu kopali w nasze krzesla... Przyznaje ze po pewnym czasie już mi nerwy puściły i nie przebierając w słowach powiedziałam im co o nich myślę :/

A ten obrazek z Paniami, który opisałaś, rzeczywiście mocno wzruszający <3

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 06:45   #4093
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

A chodzicie same czy z kimś do kina? Ja wczoraj byłam sama i powiem Wam, że większość osób była w pojedynkę. Od razu trochę lepiej człowiek sie czuje jak nie jest jedyną samotną osobą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 07:16   #4094
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Karawanna, o matko, co za zachowanie. Przyznam szczerze, że chyba nigdy nie zdarzyło mi się być świadkiem czegoś takiego. Też by mi nerwy pewnie puściły.

Agnek, ja nie mam problemu z chodzeniem sama, nigdy nie miałam, od czasu jak miałam 14 lat i poszłam sama na Powrót Króla w ogóle mi to nie przeszkadza w żaden sposób i nie czuje się dziwnie czy samotnie. Teraz na Elvisie za pierwszym razem byłam z koleżanką, drugi raz wybrałam się sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 07:17   #4095
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja nie mam problemu z chodzeniem sama, do kina, chociaż z kimś też lubię.
Ale już do baru bym sama nie poszła.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 07:28   #4096
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Też nie mam problemu, pamiętam jak kilka lat temu brat się ze mnie śmiał że sama idę lepiej samemu niż wcale jak nie ma z kim.

Odnośnie złego zachowania, na Gwiazd naszych wina lata temu jakieś chłopaczki rzucały grochem….


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 07:32   #4097
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Nie rozumiem jak można być takim debilem, no bo tego się inaczej nie da nazwać. Ale to nie zależy od wieku, tylko od kultury.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 07:38   #4098
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
A chodzicie same czy z kimś do kina? Ja wczoraj byłam sama i powiem Wam, że większość osób była w pojedynkę. Od razu trochę lepiej człowiek sie czuje jak nie jest jedyną samotną osobą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Często chodzę sama i nie dlatego, że nie mam z kim pójść tylko po prostu to lubię, tylko ja jestem fanką kin studyjnych, bo mają swój klimat i tam gdzie ja chodzę nie można wnosić jedzenia, jedynie picie, także nikt mi nie chrupie nad uchem, dużo ludzi chodzi w pojedynkę Tylko tam zazwyczaj puszczają filmy, których nie ma np. w cinema city, np. lipiec to był miesiąc filmów francuskich, byłam na 3 i każdy mi się podobał
O tak wygląda kino do którego chodzę, bilety 12-14 zł

tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 07:44   #4099
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Wygląda niemal jak jedyne kino w moim rodzinnym miasteczku Tam jest super klimat, zdarzało mi się, że poza mną było tam dosłownie parę osób, mega się oglądało I bilety też w okolicach 12zl, ah urok małych miast

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-28, 07:46   #4100
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Witajcie dziewczyny,
zaintrygowałyście mnie tym Elvisem ,a powiedzcie czy wyciska łzy?czy ogólnie fajny, dynamiczny film?
Ja lubię z kimś iść do kina, żeby po obgadac wrażenia,ale pójście samemu to nie problem.W kinie też mnie denerwują osoby, które nie szanują tego,że inni przyszło na film i chcą w spokoju obejrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 07:49   #4101
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja właśnie jak pierwszy raz szłam to liczyłam, że nie będzie mega dużo ludzi, a tu zdziwienie, bo nieraz sala jest cała pełna Kino jest w samym centrum Torunia, 1 km dalej od Cinema city, a ma naprawdę duże zainteresowanie Zauważyłam jednak, że większość to starsi ludzie, ale nie zawsze młodych też widzę
tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 07:58   #4102
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja kocham chodzić sama do kina, to dla mnie najlepszy sposób na spędzanie czasu tęsknię za tym, sama ostatni raz byłam przed pandemia
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 07:58   #4103
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agoorka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
zaintrygowałyście mnie tym Elvisem ,a powiedzcie czy wyciska łzy?czy ogólnie fajny, dynamiczny film?
Ja lubię z kimś iść do kina, żeby po obgadac wrażenia,ale pójście samemu to nie problem.W kinie też mnie denerwują osoby, które nie szanują tego,że inni przyszło na film i chcą w spokoju obejrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi parę razy zakręciła się łza w oku, ale ja to wzruszam się akurat na wieeelu filmach, a nawet piosenkach czy reklamach

W ogóle to przypomniało mi się, jak będąc nastolatka czytałam coś o życiu Elvisa no i ze zmarł mając 42 lata, to wtedy myślałam sobie "noo już miał swoje lata"... Jak to się punkt widzenia zmienia, przecież 42 lata to młody człowiek

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 08:06   #4104
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agoorka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
zaintrygowałyście mnie tym Elvisem ,a powiedzcie czy wyciska łzy?czy ogólnie fajny, dynamiczny film?
Ja lubię z kimś iść do kina, żeby po obgadac wrażenia,ale pójście samemu to nie problem.W kinie też mnie denerwują osoby, które nie szanują tego,że inni przyszło na film i chcą w spokoju obejrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest i dynamiczny, świetny montaż, i momenty wzruszające. Dla mnie taka eksplozja wszystkiego i jak oglądam dużo filmów, tak naprawdę rzadko kiedy doświadczam czegoś takiego. Dlatego jestem urzeczona tym filmem, pisałam recenzję na bloga, jakbyś miała ochotę, mogę podesłać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez tynka888 Pokaż wiadomość
Często chodzę sama i nie dlatego, że nie mam z kim pójść tylko po prostu to lubię
To tak, jak ja to znaczy czasami komuś proponuję, czy pójdzie ze mną, komuś nie pasuje, więc idę sama. Ale czasami właśnie w ogóle nikogo nie pytam tylko po prostu idę sama, bo też to lubię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 09:25   #4105
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Mi parę razy zakręciła się łza w oku, ale ja to wzruszam się akurat na wieeelu filmach, a nawet piosenkach czy reklamach

W ogóle to przypomniało mi się, jak będąc nastolatka czytałam coś o życiu Elvisa no i ze zmarł mając 42 lata, to wtedy myślałam sobie "noo już miał swoje lata"... Jak to się punkt widzenia zmienia, przecież 42 lata to młody człowiek

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Kiedyś też mi się wydawało,że po 40. to człowiek jest stary,a dziś jak jestem 30+,to się zastanawiam czemu tak myślałam
Fajnie piszecie o tym filmie,wart uwagi, może się wybiorę na urlopie co do Elvisa,to kojarzę najbardziej jego życie rodzinne i twórczość częściowo,a duża część filmu jest poświęcona wątkowi prywatnego życia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Jest i dynamiczny, świetny montaż, i momenty wzruszające. Dla mnie taka eksplozja wszystkiego i jak oglądam dużo filmów, tak naprawdę rzadko kiedy doświadczam czegoś takiego. Dlatego jestem urzeczona tym filmem, pisałam recenzję na bloga, jakbyś miała ochotę, mogę podesłać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chętnie przeczytam, śmiało ślij


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-02, 10:37   #4106
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Jest cudnie dziewczyny. Cudnie. Siedzę na mazurach ze znajomymi, pływam w jeziorach, opalam się, na obiad jem desery
Doceniam stan singielki. Po prostu się bawię, niczym się nie przejmuje

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 08:40   #4107
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Miałam wstępną rozmowę o pracę. W tym co w sumie chciałabym robić, i podałam marne 4500 brutto jeszcze tej pracy nie dostałam a już się martwię, że mogłabym zarabiać więcej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Jest cudnie dziewczyny. Cudnie. Siedzę na mazurach ze znajomymi, pływam w jeziorach, opalam się, na obiad jem desery
Doceniam stan singielki. Po prostu się bawię, niczym się nie przejmuje

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka

Super!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 10:49   #4108
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Mam nadzieję, że odzew będzie pozytywny! Może być tak, że sami ci zaproponują więcej, albo od razu więcej po okresie próbnym. Trzymam kciuki.

Ja mam jutro jeszcze ostatni etap w jednej firmie i jak się uda, to będzie wspaniale. Ale trudno być optymistką.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-04, 15:48   #4109
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89306081]Mam nadzieję, że odzew będzie pozytywny! Może być tak, że sami ci zaproponują więcej, albo od razu więcej po okresie próbnym. Trzymam kciuki.

Ja mam jutro jeszcze ostatni etap w jednej firmie i jak się uda, to będzie wspaniale. Ale trudno być optymistką.[/QUOTE]


Właśnie miałam 2 etap, pani spytała czy kasa odpowiada a ja głupia, że tak ale koleżanka mówiła, że właśnie jej dali o wiele więcej niż powiedziała. Mam czekać teraz na odpowiedź odnośnie kolejnego etapu

Tobie jak poszło?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-04, 15:53   #4110
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Myślę, że dobrze. Chociaż ten etap był w stu procentach po włosku, ale podołałam. Czekam bardzo, jak to nie pyknie, to papa dolce vita. Co prawda dostałam już inna pracę, ale niestety mam zbyt wiele watpliyz obiekcji aby ją przyjąć. Trudny czas.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

To trzymam kciuki! Daj znać, jak się odezwa
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 13:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.