Kolory dla rudej ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 23:09   #31
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Kolory dla rudej ?

przeslicznie wyglada polaczenie rudego z ziolonym czyli postawilabym na zielony makiajaz oczu chyba brazy tez ladnie wygladaja

strasznie podobaja mi sie prawdziwe rudzielce z mocno zarysowana oprawa oczu tj podkreslone brwi i umalowane rzesy. Dodatkowo jeszcze dosc intensywny roz na policzki i jest super
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 07:47   #32
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Kolory dla rudej ?

barwy cieple(np czerwien ,zółty) ,brąz, złoto , czerń
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 07:48   #33
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Kolory dla rudej ?

aha o ile pameitam to jesli ktos ma zielone oczka nie moze na zielono ich malowac (kiedys to wyczytalam w jakiejs gazecie )
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:11   #34
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Kolory dla rudej ?

teoretycznie nie powinno sie malowac oczu cieniami w kolorze tęczówek w ogóle, ale... jeśli się dobrze dobierze odcień to też potrafią super podkreślać tęczówkę

do zielonych oczu(i nie tylko zielonych) i rudych włosów super wg mnie wygląda fiolet
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 14:39   #35
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: Kolory dla rudej ?

dokładnie jak pisały dziewczyny, zadne szarości. Stawiaj na kolory ziemi, zielenie, pomarańcze no i brązy których nie lubisz. Ale może polubisz, bo w nich byłoby ci najlepiej. Zacznij od dodatków w tym kolorze. Jakiś szaliczek, korale, branzoletka, t-shirt. A może z czasem się do niego przekonasz. Brąz z pomarańczem wygląda super, brąz z zielenią itp. Unikaj różów, szarego, w żółtym też cię nie widzę. Pozdrawiam i życzę powodzenia
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 13:53   #36
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Re: Kolory dla rudej ?


Lori-co to za kolor tej rudej pierwsza od prawej? chciałabym taki kolor sobie zrobić-jestem blondynką z natury i na dodatek farbowana na platyne od 8 lat-wiem,że ciężko,ale jestem na etapie prób i błędów-wiem,że będzie mi pasować ten kolor-chociaż mogę sie mylić-mam jasną karnację i piegi gdy słońce wyjdzie-niebieskozielone oczy,brak brwi w kolorze oraz chęci na coś nowego-mam beznadziejną fryzurę-kask na głowie z grzywki przy prostokątnej buzi :/ chcę wyglądać kobieco i elegancko-taki mam styl-blond dawał mi taką satysfakcję-macie jakieś pomysły?
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 14:14   #37
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Re: Kolory dla rudej ?

a tak wyglądam-na moje dziecko nie patrzeć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjecia-0261.jpg (56,7 KB, 174 załadowań)
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 11:07   #38
kaaasiun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kolory dla rudej ?

jutro właśnie idę zrobić się na rudo, choć od wielu już lat jestem blondynką, ale... czas na zmiany... troche się martwię bo słyszałamże rudy szybko się zmywa. w mojej szafie mam prawie same czernie, więc jakoś powinnam się dopasować. pozdrawiam wszystkie szalone głowy
kaaasiun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 15:36   #39
AniaBartnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kolory dla rudej ?

Ja od zawsze byłam szatynką. Od wczoraj rudzielcem - odpowiednio dobrane błękity, beże, odcienie złota i kolor brzoskwiniowy - pasują do jasnych rudych włosów. Osobiście uważa, że czerwień, granat i róż nie są odpowiednie, choć wszystko zalezy od odcienia.
AniaBartnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:51   #40
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Kolory dla rudej ?

jak się ubierasz (i malujesz) pamiętaj ,że czarny do wszystkiego pasuje szczególnie do czerwieni. sama jestem ruda i osobiście nienawidzę brązów, zgniłych zieleni , a podział na typy : jesień, lato... etc jest według mnie bezsensowny, bo kolory trzeba dobierać indywidualnie . wcale nie czuję się jak żadna :"jesień"
z ogólnych zasad: jeans w nadmiarze (same spodnie są ok), jak i pstrokate wzorki, duze jaskrawe kwiaty odpadają, z rudymi włosami moze to wygladac nieco tandetnie, więc wprowadż wiecej czerni,+- z bielą (paski i krata są ok ), odcienie kremowe są ok, zgaszony róż, dla odważnych amarant , z fioletów tylko odcienie ciemnej śliwki.
Nie zmuszaj się do brazów , zwłaszcza jeśli ich nie lubisz, one przygaszają blask rudych włosów , dobrze wygladają tylko niektóre odcieni, i to ewentualnie tylko zimą/późną jesienią, kiedy światło jest chłodne, i tylko skomponowane z chłodnym makijażem.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-06-25 o 10:59
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 15:48   #41
kaaasiun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kolory dla rudej ?

jestem już 2 tygodnie rudzielcem i ..żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej!! czuję się bosko, nabrałam charakteru i pazurka
mogę się mocniej umalować i nie wyglądam już na anemiczkę w jasnych włosach.
co do ubrań to nie znoszę brązów ani zgniłych zieleni. więc miksuje wszystko z czarnym i białym. odkryłam też głęboki granat.
aha, a ostatnio kupiłam sobie tunikę, kolor coś jak pawie oczka i uważam, że cudnie wydobywa mój nowy image.
co do makijaży to staram się zawsze mocno podkreślić oczy, czarna lub brązowa kreska, przydymiony róż, odcienie złota i brązu. czasem eksperymentuje też z zielenią i granatem i wszystko mi się podoba.
do odważnych świat należy.
aha i nie mam idealnej cery, jak to przeczytałam że do rudych włosów jest obowiązkowa. wcale mi to nie przeszkadza.
kaaasiun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 20:03   #42
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Kolory dla rudej ?

Ja jestem (a raczej byłam, z wiekiem włosy ściemniały mi do złoto-kasztanowego brązu) naturalnym piegowatym rudaskiem - na 90% więc jesienią.

Nosiłam już chyba wszystkie kolory włosów i wiem co odpada: platynowy blond, popielaty blond, żółty blond, czerwony/mahoniowy rudy, zimy brąz, czarny. W tych kolorach z kilometra widać, że farbowane, skóra wygląda źle, szaro, bezbarwnie.

Pasują mi takie kolory włosów jak: kasztanowy, miedziany rudy, złoty brąz, ewentualnie jasny złotawy rudy i blond truskawkowy. Przy takich włosach nawet bez makijażu wyglądam zdrowo, wypoczęta.

Lubię nosić takie kolory jak na tych zdjęciach.
Dobrze wyglądam w odpowiednim odcieniu granatu (marynarski), niebieskim (nie wszystkie odcienie), ciemnych zieleniach ( butelkowa, trawiasta), morelowym, brzoskwiniowym, ciepłej czerwieni (pomidor, rakowa), śliwkowym, ciepłym fiolecie, stonowanym pomarańczu, brązowym ( nie wszystkie odcienie), żółtym jak żółtko od jaja, kremowym. No i w czarnym.

Nieładnie mi w kredowo-białym, zimym czerwonym, kanarkowo-żółtym, popielatym, modrakowym, różowym, zimnym fiolecie, mocno ciemnym granacie, turkusowo-zielonym. Nieładnie też w kolorach rozmytych jak paleta lata - wyglądam blado.

Jak widać nazwa nazwą a kolor kolorowi nierówny.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-06-26 o 20:29
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 20:07   #43
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Kolory dla rudej ?

I jeszcze więcej (sorry, że ta sama modelka ciągle ale bardzo mi się ona podoba - to naturalny rudzielec):
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 20:31   #44
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Kolory dla rudej ?

Oto przykłady palety "jesieni":
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 12:10   #45
Salena85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 18
Dot.: Kolory dla rudej ?

A ja mam raczej ciepły odcień karnacji i zdarza mi się (ale rzadko) mieć rumieńce. Mój naturalny odcień włosów to szary ciemny blond, oczy mam niebiesko-szaro-zielone. Mam taki kaprys, żeby zmienić kolorek włosów. Teraz moje pytanie. Jakie znacie chłodne odcienie rudości =).
Salena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 12:53   #46
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Kolory dla rudej ?

ja nie wiem, te zasady w ogole przy mnie nie dzialaja, jestem rudzielcem, takim dosc intensywnym, mam zielone oczy, ciemna oprawe, i raczej cieplą złotawą cerę, wyglądam dobrze w brązach, ale jakoś nie przepadam, super w niektórych odcieniach czerwieni i różu, bardzo mi się podobają rude w odcieniach pudrowcyh z lekką domieszką różu, bardzo fajnie wychodzi czarny+kremowy, ecru, słabo czarny i czysty biały, ładnie też wyglądam w granacie, kobalcie, intensywnym niebieskim, którego z kolei nie lubię. ruda źle powinna wyglądać w szarościach , a ja wyglądam właśnie dobrze.. nic nie rozumiem z tego a kolory cieni do powiek, to już w ogóle jest tragedia, na razie przetestowałam granat i opalizujący grafitowo-niebieski-super, brązy ok, ale tylko niektóre, ostatnio używam jako cieni paletkę essence dla blondynek, taki brązer, i to wygląda super. Przydałby się taki duży, porządny wątek dla rudzielców, ze zdjęciami i dokładnymi poradami co do czego dobrze wygląda, bo zauważyłam że kończy się tylko na przykładach analizy kolorystycznej z internetu i tyle
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 15:09   #47
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Kolory dla rudej ?

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
...Przydałby się taki duży, porządny wątek dla rudzielców, ze zdjęciami i dokładnymi poradami co do czego dobrze wygląda, bo zauważyłam że kończy się tylko na przykładach analizy kolorystycznej z internetu i tyle
No , wklejajcie zdjęcia dziewczyny!

Analiza swoją drogę. Ja nie wyglądam dobrze we wszystkich kolorach jesieni... Za to ładnie w niektórych odcieniach zimy.

Z tych przykładów ubrań jakie wkleiłam powyżej to pasuje mi prawie wszystko.
Zieleń - butelkowa, ciemna trawa - za to absolutnie out zgniła zieleń, khaki.
Pomarańcz może iść w stronę koralu, albo raka ale nie może być jak kolor owocu pomarańczy czy mandarynki.
Brąz to bardziej jak gorzka czekolada niż mleczna.
Biały to jak len albo wełna a nie śnieg. Nie może mieć niebieskich albo szarych tonów.
Pastele to raczej jaśniutka morela i brzoskwinia niż róż.
Czerwony to pomidor a nie wiśnia.
Fiolety - tak jako śliwka i oberżyna i wrzos, nie jako chłodny fiolet i lawenda.
Szary, srebrny i popiel raczej nie. Grafit i melanże tak. Nie może mieć odcienia żóltego albo zielonkawego.
Na koniec niebieski - mój ulubiony - czyste odcienie jasne i ciemne, błękity, granaty. Nie może mieć odcienia zielonkawego (tu nie pasuję do jesieni). Turkus nie specjalnie bo mam bardzo jasną karnacje a on lepiej z opaloną wygląda.

I jeszcze kilka zdjęć mojej ulubionej Cintii i innych.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-07-22 o 15:37
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:42   #48
elusia1003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 103
Dot.: Kolory dla rudej ?

A ja sądzę, ze nie da się dokładnie określić, co komu pasuje. Nie wystarczy używać kolorów, które są dobre dla rudzielców... Każdy jest inny i żaden poradnik dokładnie niczego nie dopasuje. Przede wszystkim MY SAMI musimy się dobrze czuć w danym kolorze.
Sama jestem teraz ruda< przefarbowałam się niedawno> a wiecznie byłam szatynką Chodzę w kolorach, które nosiłam jako szatynka, ponieważ je lubię A i tak ładnie pasuję
elusia1003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 14:58   #49
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Kolory dla rudej ?

Cytat:
Napisane przez elusia1003 Pokaż wiadomość
A ja sądzę, ze nie da się dokładnie określić, co komu pasuje. Nie wystarczy używać kolorów, które są dobre dla rudzielców... Każdy jest inny i żaden poradnik dokładnie niczego nie dopasuje. Przede wszystkim MY SAMI musimy się dobrze czuć w danym kolorze.
Sama jestem teraz ruda< przefarbowałam się niedawno> a wiecznie byłam szatynką Chodzę w kolorach, które nosiłam jako szatynka, ponieważ je lubię A i tak ładnie pasuję
No, na pewno. Mi np. ładnie w niebieskim i granacie, a wg. poradników powinno mi być nieładnie. Za to nie czuję się w zgnitym zielonym i khaki.

Przykłady powyżej są dla naturalnych rudasków, albo tych, które nimi były jako dziecko, a teraz włosy im ściemniały. Bo typ urody zostaje.
Zima, nawet pofarbowana na rudo, dalej najładniej będzie wyglądać w zimowych kolorach, bo tu o odcień skóry i twarz chodzi a nie o kolor włosów.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 20:53   #50
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Kolory dla rudej ?

Up

Kocham ten kolor!!!!
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 15:26   #51
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: Kolory dla rudej ?

Odświeżam wątek bo sama jestem ruda i szukam odpowiednio zestawionych kolorów w ubraniach, żeby to jeszcze bardziej podkreślić

Mają faworytką co do osoby jak i jej dawnych włosów jest Kasia Burzyńska, te kolory zdecydowanie podkreśliły jej rudzielski temperament (szkoda tylko, że już się go pozbyła)

Dochodząc do sedna sprawy uważam, że każdy kolor pasuje do każdego tylko w odpowiednich odcieniach od czarnego po biel

a teraz zdjęcia, sa sa saaaaa
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 15:29   #52
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: Kolory dla rudej ?

__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 04:53   #53
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Kolory dla rudej ?

Nowe przykłady ubranek i kolorków. Jeśli się coś zdoubluje to sorki.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:20   #54
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Kolory dla rudej ?

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
No , wklejajcie zdjęcia dziewczyny!

Analiza swoją drogę. Ja nie wyglądam dobrze we wszystkich kolorach jesieni... Za to ładnie w niektórych odcieniach zimy.

Z tych przykładów ubrań jakie wkleiłam powyżej to pasuje mi prawie wszystko.
Zieleń - butelkowa, ciemna trawa - za to absolutnie out zgniła zieleń, khaki.
Pomarańcz może iść w stronę koralu, albo raka ale nie może być jak kolor owocu pomarańczy czy mandarynki.
Brąz to bardziej jak gorzka czekolada niż mleczna.
Biały to jak len albo wełna a nie śnieg. Nie może mieć niebieskich albo szarych tonów.
Pastele to raczej jaśniutka morela i brzoskwinia niż róż.
Czerwony to pomidor a nie wiśnia.
Fiolety - tak jako śliwka i oberżyna i wrzos, nie jako chłodny fiolet i lawenda.
Szary, srebrny i popiel raczej nie. Grafit i melanże tak. Nie może mieć odcienia żóltego albo zielonkawego.
Na koniec niebieski - mój ulubiony - czyste odcienie jasne i ciemne, błękity, granaty. Nie może mieć odcienia zielonkawego (tu nie pasuję do jesieni). Turkus nie specjalnie bo mam bardzo jasną karnacje a on lepiej z opaloną wygląda.

I jeszcze kilka zdjęć mojej ulubionej Cintii i innych.
niebieski dla jesieni nie może mieć odcienia zielonego?a niebiesko zielony lub morski bardo ładnie wygląda u jesieni .Według analizy kolorystycznej jesień powinna unikać błękitu
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 09:16   #55
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kolory dla rudej ?

przeczytalam gdzies, ze do rudzielcow nie pasuje kolor szary. wydaje mi sie, ze to bzdura.. czy lepiej rudzielcom (nietypowym rudzielcom, bardziej kasztan, mozecie zobaczyc w mojej galerii) w kolorach szarosci czy amarantu? Nie wiem jaki kolor bluzy wybrac! HELP
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:42   #56
bells999
Zadomowienie
 
Avatar bells999
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 1 203
Dot.: Kolory dla rudej ?

zdecydowanie szary, amarant chyba bardziej pasowałby brunetce
__________________
Book Loaf
czytam, piszę, bloguję
jestem kotem z nosem w książce




www.DKMS.pl
wspólnie przeciw białaczce
bells999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.