Patenty na bycie NAJ :) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-24, 16:46   #1951
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez madzia38 Pokaż wiadomość

Dziewczynki,mam jeszcze jedną prośbę ...
mianowicie, 5 czerwca mam komers Na pewno będzie bosko,więc tak też chcę wyglądać Sukienkę mam śliczną,prostą czarną,wiązaną na szyje,ściąganą pod biustem, bardzo mi się podoba,do tego czarny obcasik,i strój gotowy.
I chciałam się dowiedzieć,co Wy robicie przed tego typu balami,żeby wyglądać olśniewająco ? Jakieś tricki żeby makijaż się dłużej trzymał ? Albo coś tego typu..

Hm... Będziesz ubrana tak cała na czarno? Czarna kiecka, czarne buty... Proponuję jakieś dodatki, które przełamią trochę te czerń Może turkusowe, fioletowe.

A co do dłuższego utrzymywania makijażu podczas ważnych imprez
Warto wypróbować bazę pod cienie (zajrzyj do KWC, polecana jest Art Deco lub tańsza Joko Virtual)
Oprócz tego, radziłabym Ci żebyś nie stosowała dzień "przed" jakiś nowych kosmetyków, maseczek itp. bo mogą nie wiesz jaki będzie tego efekt, mogą one podrażnić skórę i wtedy będzie ciężko.
Możesz wybrać się do fryzjera, żeby ładnie Cię uczesał jeśli Twoje zdolności nie są wystarczające. A tak poza tym, nie zapomnij zabrać ze sobą dobrego humoru, to już połowa sukcesu

Aaaa.. Zajrzyj, może coś Ci się przyda:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86343
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...


Edytowane przez Naciaaa1991
Czas edycji: 2009-05-24 o 16:52
Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 18:19   #1952
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja mam 9 czerwca komers i trochę się boję
Jeszcze nawet nie zaczęłam się opalać, ani nie kupiłam sukienki

Na pewno trzeba pamiętać o jednym - wziąć płaskie buty do torebki (balerinki ) Uwielbiam chodzić w szpilkach, nie jest to dla mnie jakaś nowość, ale z doświadczenia wiem, że na imprezach, gdzie jest gorąco itd, po jakimś czasie nie da się wytrzymać na 12cm obsasikach

Kilka moich patentów na bycie naj naj naj :

1. Dobrze się wyspać! - to podstawa Cera jest ładniejsza, brak sińców pod oczami, wypoczęte ciało i ukojona psychika.

2. Zapewnić sobie dobry humor Już z samego rana włączyć ulubione piosenki, które kojarzą Ci się z imprezowaniem, wakacjami itd

3. Przygotować wszystko wcześniej, żeby nie stresować się szukając tego i owego tuż przed balem Najlepiej parę dni wcześniej sporządzić listę, co trzeba zrobić/kupić/załatwić

4. Rajstopy/pończochy włożyć na noc do zamrażarki. Sprawi to, że będą trwalsze i może uda się uniknąć kilku mało efektownych oczek

5. Jeśli masz już gotową fryzurę, spryskaj ją delikatnie jedwabiem lub nabłyszczającym lakierem - odświeży to włosy i będą wyglądały zdrowiej

6. Użyj ulubionych perfum. Zapach jest bardzo ważny I pamiętaj, że włosy także powinny otrzymać porcyjkę perfum To właśnie one będą pachnieć najbardziej

7. Jeśli masz duży dekolt - delikatnie muśnij pudrem brązującym rowek między piersiami, a rozświetlaczem piersi u góry Będą się wydawały większe

8. Podczas nakładania pudru brązującego na policzkach "wciągnij" policzki i muśnij pędzlem od górnej nasady ucha, poprzez powstałe wgłębienie w kierunku kącika ust, ale zatrzymując się na wysokości dolnej nasady nosa

9. Podczas nakładania różu szeroko się uśmiechnij i zaaplikuj go tam, gdzie powstały największe uwypuklenia

10. Aby wyszczuplić szyję i podbródek, nałóż troszkę pudru brązującego na podbródek i po bokach, pod "kątami" żuchwy

11. Korektor zaaplikuj w wewnętrznym kąciku oka, rozcierając go delikatnie w dół i w stronę policzka oraz w zewnętrznym kąciku oka i pod łukiem brwiowym. Pod łukiem brwiowym możesz też nałożyć rozświetlacz

12. Białą kredką pomaluj wewnętrzną część dolnej powieki

13. Białą kredką obrysuj usta i namaluj kropkę na środku dolnej wargi, po czym wszystko rozetrzyj - sprawi to, że będą się wydawały większe

14. Pamiętaj, aby około 12 godzin przed i 12 godzin po depilacji wykonać dokładny peeling całego ciała. Nic tak nie odświeży skóry jak taki zabieg

15. Jeśli używasz depilatora, wosku lub pasty cukrowej, pamiętaj, żeby depilację wykonać przynajmniej dzień wcześniej (aby upewnić się, że czerwone kropeczki znikną )

16. Plastry na pęcherze, żelowe wkładki do butów, dodatkowa para rajstop, kosmetyczka, chusteczki higieniczne, guma do żucia, igła z nicią, bezbarwny lakier do paznokci, żeby zapobiec dalszemu pruciu się oczka w rajstopach, szczotka lub grzebień do włosów, lakier do włosów i mała buteleczka perfum - to rzeczy, które obowiązkowo musisz mieć ze sobą (naprawdę da się to wszystko upchnąć do kopertówki W końcu od czego są miniprodukty )

Narazie chyba tyle Jak mi się coś jeszcze przypomni, to dam znać
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem

Edytowane przez Maggie93
Czas edycji: 2009-05-24 o 18:21
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 18:25   #1953
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ostanio mój patent na dobry humor przez cały dzień: koktajl ze swieżych truskawek ze smietaną
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 18:41   #1954
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

O i jeszcze mi się przypomniało
Patent na gigantyczne, zalotne oczęta :

- najpierw rozgrzać suszarką zalotkę i dokładnie podkręcić rzęsy
- nałożyć bazę na powiekę
- rozświetlacz pod łuk brwiowy
- korektor, jaśniutki, prawie biały cień lub biała kredka w kącikach oczu
- biała kredka wewnątrz dolnej powieki
- linerem namalować kreskę na górnej powiece, bardzo dokładnie, tuż przy rzęsach. Wyciągnąć ją nieco za oko, aby uzyskać efekt "kociego oka". Należy pamiętać, aby jej koniec przy zewnętrznych kącikach oczu lekko wywijał się do góry.
- nałożyć na kreskę czarny cień
- na dolnej powiece, tuż pod rzęsami namalować czarną kredką cieniuteńką kreseczkę od połowy oka, aż do jego zewnętrznego kącika tak, żeby połączyła się z kreską namalowaną linerem
- wykonać makijaż górnych powiek cieniami w dowolnych kolorach, pamiętając jednak, aby nie zamazać czarnej kreski wykonanej linerem
- wytuszować dokładnie rzęsy ruchem zygzakowatym patrząc w dół
- czarnym cieniem przypruszyć rzęsy, po czym ponownie je wytuszować
- jeśli rzęsy zbyt się posklejają (co jednak nie powinno mieć miejsca ), można je (ostrożnie!!!) porozdzielać szpilką (najpierw sie upewnij, że nikt Cię nie szturchnie..)
- szczególną uwagę podczas tuszowania rzęs poświęć tym rzęskom w zewnętrznych kącikach oczu. Musisz je bardzo dokładnie wytuszować, wyciągając jeszcze bardziej ku zewnętrznej stronie

Voila - super makijaż oczu gotowy
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 19:06   #1955
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
ostanio mój patent na dobry humor przez cały dzień: koktajl ze swieżych truskawek ze smietaną
mmmm....brzmi to tak pięknie, tylko że ja za bardzo się udzielam na wątku o walce z cellulitem żeby sobie pozwolić na truskaweczki i to właśnie ze śmietaną

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
O i jeszcze mi się przypomniało
Patent na gigantyczne, zalotne oczęta :

- najpierw rozgrzać suszarką zalotkę i dokładnie podkręcić rzęsy
- nałożyć bazę na powiekę
- rozświetlacz pod łuk brwiowy
- korektor, jaśniutki, prawie biały cień lub biała kredka w kącikach oczu
- biała kredka wewnątrz dolnej powieki
- linerem namalować kreskę na górnej powiece, bardzo dokładnie, tuż przy rzęsach. Wyciągnąć ją nieco za oko, aby uzyskać efekt "kociego oka". Należy pamiętać, aby jej koniec przy zewnętrznych kącikach oczu lekko wywijał się do góry.
- nałożyć na kreskę czarny cień
- na dolnej powiece, tuż pod rzęsami namalować czarną kredką cieniuteńką kreseczkę od połowy oka, aż do jego zewnętrznego kącika tak, żeby połączyła się z kreską namalowaną linerem
- wykonać makijaż górnych powiek cieniami w dowolnych kolorach, pamiętając jednak, aby nie zamazać czarnej kreski wykonanej linerem
- wytuszować dokładnie rzęsy ruchem zygzakowatym patrząc w dół
- czarnym cieniem przypruszyć rzęsy, po czym ponownie je wytuszować
- jeśli rzęsy zbyt się posklejają (co jednak nie powinno mieć miejsca ), można je (ostrożnie!!!) porozdzielać szpilką (najpierw sie upewnij, że nikt Cię nie szturchnie..)
- szczególną uwagę podczas tuszowania rzęs poświęć tym rzęskom w zewnętrznych kącikach oczu. Musisz je bardzo dokładnie wytuszować, wyciągając jeszcze bardziej ku zewnętrznej stronie

Voila - super makijaż oczu gotowy
I już jutro tego spróbuję!
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:32   #1956
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
dzięki wielkie. popatrzę na pewno. z tego co widzę, to on nadaje się też po opalaniu, tak? więc jak coś, to będę miała na resztę wakacji (;
Tak tak On jest z Beta Karotenem i wit. E ;] Po opalaniu super ;]
madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:47   #1957
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
- jeśli rzęsy zbyt się posklejają (co jednak nie powinno mieć miejsca ), można je (ostrożnie!!!) porozdzielać szpilką (najpierw sie upewnij, że nikt Cię nie szturchnie..)

Zamiast zastanawiać się czy po użyciu szpilki przypadkiem oślepniesz czy nie, proponuję użyć grzebyka do rozczesywania rzęs i brwi
Bezpieczniejsze rozwiązanie.
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 21:02   #1958
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Maggie93 dzięki wielkie za patenty ;D Do ulubionego fryzjera już dawno się umówiłam,żeby czasem jakaś laska mi go nie zajęła w ten dzień W dodatku to będzie nie zwykła wizyta, bo przy okazji spotkam się praktykantem stamtąd z którym kręce Jeah !A co do testowania kosmetyków,to moja skóra ZAWSZE dobrze reaguję na kosmetyki,nawet te nowe chociaż i tak wolę nie ryzykować
Mam nadzieję,że wszystkie tricki się sprawdzą,dzięki wielkie jeszcze raz
PeeS. Przed wyjściem oczywiście peeling kawowy,żeby ciałko pachniało jak ciasteczko

Naciaaa1991, tak,jestem cała na czarno,ale do tego mam swoje naturalnie jasne blond włosy,także nie wyglądam wcale jak widmo Do tego migotki na uszach i szyi i będzie pięknie Ale dzięki za propozycje ;]

Co do biżuterii,to też nie mam zamiaru wkładać jakichś wielkich brylantów,rzucających się w oczy... Skromna biżuteria jako DODATEK , anie główna kreacja

Dziękuje Wam wszystkim Co ja bym zrobiła bez Wizazu A raczej bez Wizazanek


---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Zamiast zastanawiać się czy po użyciu szpilki przypadkiem oślepniesz czy nie, proponuję użyć grzebyka do rozczesywania rzęs i brwi
Bezpieczniejsze rozwiązanie.
To nie takie starszne Ale mój patent na rozczesane rzęsy jest taki,że przed malowaniem dokładnie czesze je starą szczoteczką od tuszu,aby były idealnie rozdzielone Dzięki temu rzęsy o wiele lepiej wyglądają ;]
madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:50   #1959
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Zamiast zastanawiać się czy po użyciu szpilki przypadkiem oślepniesz czy nie, proponuję użyć grzebyka do rozczesywania rzęs i brwi
Bezpieczniejsze rozwiązanie.
Grzebyk nie działa na posklejane tuszem rzęsy Przynajmniej u mnie Jeśli już, to o wiele lepiej spisuje się szczoteczka ze starego tuszu..
Chociaż niestety u mnie nawet ona nie działa, bo mam dość gęste rzęsy i tusz, który wysycha szybciutko, więc raczej mi ona wydziera rzęski niż je rozczesywać Jestem skazana na szpileczkę
Ale może komuś innemu szczoteczka lub grzebyk pomogą

madzia38 spróbuję z Twoim patentem, żeby najpierw rozczesać rzęsy, a dopiero potem je wytuszować


Dziewczyny mam problem z niesfornymi brwiami Rosną w dół, a jeśli je zaczeszę do góry i utrwalę żelem do włosów, czy jakąś odżywką, to i tak po kilku minutach wracają na swoje miejsce
Już nie wiem co z nimi zrobić? A wiadomo, że dobrze wyprofilowane, podkreślone brwi do podstawa całego makijażu...
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem

Edytowane przez Maggie93
Czas edycji: 2009-05-24 o 21:53
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:03   #1960
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Zamiast zastanawiać się czy po użyciu szpilki przypadkiem oślepniesz czy nie, proponuję użyć grzebyka do rozczesywania rzęs i brwi
Bezpieczniejsze rozwiązanie.
nie zawsze grzebyczek da radę rozkleić rzęski - ja używam wtedy wykałaczki
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw

Edytowane przez bebunio
Czas edycji: 2009-05-25 o 15:04
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 20:28   #1961
Karmelka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 77
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
olejek pichtowy, naftę i petroleum d-5 można kupić w aptece. Nie są to drogie rzeczy. Ja zwykle robie porcje na raz w 1:3 czyli 1łyżeczka olejku picht. i 3 łyżeczki nafty czasami 2 nafty i jedną petroleum.
używam go jako zwykły tonik tylko bardziej pocieram wacikiem aż będzie brudny
(więcej w tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=pichtowy )

a czy tego toniku mozna uzywac jak sie ma cere naczynkowa?
Karmelka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 20:38   #1962
Nuitblanche
Rozeznanie
 
Avatar Nuitblanche
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 957
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem z niesfornymi brwiami Rosną w dół, a jeśli je zaczeszę do góry i utrwalę żelem do włosów, czy jakąś odżywką, to i tak po kilku minutach wracają na swoje miejsce
Już nie wiem co z nimi zrobić? A wiadomo, że dobrze wyprofilowane, podkreślone brwi do podstawa całego makijażu...
Może były źle wyrwane? Kiedyś była mowa o tym, że brwi powinno się rwać zgodnie z kierunkiem ich wzrostu (układania się). Hmmm... Może spróbuj wyrwać najgorsze sztuki (żeby nie zrobić sobie od razu kuku) i zobacz jak będą odrastać. Ewentualnie skróć, tak aby nie wystawały mocno poza kształt brwi. Nic innego nie przychodzi mi do głowy - swoje uparciuchy wyrywałam systematycznie po kilka sztuk i w końcu zaczęły się układać tak jak ja chciałam
Nuitblanche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 20:43   #1963
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Może były źle wyrwane? Kiedyś była mowa o tym, że brwi powinno się rwać zgodnie z kierunkiem ich wzrostu (układania się). Hmmm... Może spróbuj wyrwać najgorsze sztuki (żeby nie zrobić sobie od razu kuku) i zobacz jak będą odrastać. Ewentualnie skróć, tak aby nie wystawały mocno poza kształt brwi. Nic innego nie przychodzi mi do głowy - swoje uparciuchy wyrywałam systematycznie po kilka sztuk i w końcu zaczęły się układać tak jak ja chciałam
....
ja też proponuję je delikatnie przesytrzyc od dołu,żeby łuk brwiowy był regularny.. w ogóle przystrzyganie to fajna metoda regulowania kształtu brwi,zwłaszcza jesli ktoś ma baaardzo rzadkie i dłuugie włoski.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 13:45   #1964
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Może były źle wyrwane? Kiedyś była mowa o tym, że brwi powinno się rwać zgodnie z kierunkiem ich wzrostu (układania się). Hmmm... Może spróbuj wyrwać najgorsze sztuki (żeby nie zrobić sobie od razu kuku) i zobacz jak będą odrastać. Ewentualnie skróć, tak aby nie wystawały mocno poza kształt brwi. Nic innego nie przychodzi mi do głowy - swoje uparciuchy wyrywałam systematycznie po kilka sztuk i w końcu zaczęły się układać tak jak ja chciałam
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
ja też proponuję je delikatnie przesytrzyc od dołu,żeby łuk brwiowy był regularny.. w ogóle przystrzyganie to fajna metoda regulowania kształtu brwi,zwłaszcza jesli ktoś ma baaardzo rzadkie i dłuugie włoski.
Dziękuję dziewczyny! Mam nadzieję, że w końcu je poskromię
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 17:44   #1965
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dziewczynki,co tak cicho ? Wszytskie patenty już wyczerpane ? ;>
madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:20   #1966
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

no właśnie?
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:10   #1967
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

też czekam na jakieś super rady

a obecnie stosuję zasłyszane (zaczytane) tu:
- tonik z olejkiem pichtowym - stosuję od 2 dni więc trudno mówic o rezultatach..
- masc z wit. A na stópki - pięty cudownie miękkie
- olejek rycynowy na rzęsy - stosuję już długo ale wciąż walczę o regularnosc stosowania bo widac efekty
- peeling kawowy - polecam na gładkie ciałko
- płuczę włosy zimną wodą - ładnie się błyszczą
poza tym:
- nie czeszę własów aż wyschną, jedynie przeczesuję palcami
- serum na zniszczone końcówki, Avon - nie wiem czy coś pomaga, ale włosy po nim bosko pachną i są mięciutkie
- mgiełka wzmacniająca do włosów, Radical -pryskam tym włoski w celu wzmocnienia
- odżywka do paznokci z jedwabiem, taka biała z Rossmana, ale chyba ją wycofali, była świetna...
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2009-05-28 o 19:12
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:17   #1968
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
też czekam na jakieś super rady

a obecnie stosuję zasłyszane (zaczytane) tu:
- tonik z olejkiem pichtowym - stosuję od 2 dni więc trudno mówic o rezultatach..
- masc z wit. A na stópki - pięty cudownie miękkie
- olejek rycynowy na rzęsy - stosuję już długo ale wciąż walczę o regularnosc stosowania bo widac efekty
- peeling kawowy - polecam na gładkie ciałko
- płuczę włosy zimną wodą - ładnie się błyszczą
Stosuję dokładnie to samo I wszystko przeczytane na wizazu oczywiscie ;D
I wszystko to jest super !
Uwielbiam takie domowej roboty kosmetyki,które można zrobić samemu bez latania do sklepu .. Np. maseczka z drozdzy, peeling kawowy, maseczki do wlosow majonezowe,czy coś w tym rodzaju ... Wiem,że są zupełnie naturalne,bez zbędnych chemicznych składników,a co najlepsze - koszty są znikome
madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:35   #1969
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez madzia38 Pokaż wiadomość
Stosuję dokładnie to samo I wszystko przeczytane na wizazu oczywiscie ;D
I wszystko to jest super !
Uwielbiam takie domowej roboty kosmetyki,które można zrobić samemu bez latania do sklepu .. Np. maseczka z drozdzy, peeling kawowy, maseczki do wlosow majonezowe,czy coś w tym rodzaju ... Wiem,że są zupełnie naturalne,bez zbędnych chemicznych składników,a co najlepsze - koszty są znikome
dokładnie
Znacie może jakiś sposób na wygładzenie włosków bez obciążania? bo chodzi o to że mi na czubku głowy zawsze sterczą takie krótkie włoski.. i nie wiem czym je przygładzic.. (ale żel, pianka nie wchodzi w grę). Mam ochotę zastosowac jakąś odżywkę domowej roboty ale nie wiem jaką... Mam długie włosy, z lekką tendencją do przetłuszczania się, a końcówki do przesuszania się..
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 20:10   #1970
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

mysle ze zwykla odzywka do wlosow do splukiwania powinna pomoc
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 20:54   #1971
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
dokładnie
Znacie może jakiś sposób na wygładzenie włosków bez obciążania? bo chodzi o to że mi na czubku głowy zawsze sterczą takie krótkie włoski.. i nie wiem czym je przygładzic.. (ale żel, pianka nie wchodzi w grę). Mam ochotę zastosowac jakąś odżywkę domowej roboty ale nie wiem jaką... Mam długie włosy, z lekką tendencją do przetłuszczania się, a końcówki do przesuszania się..
trudno powiedzieć.. możliwe, że twoje włosy na czubku są przesuszone, bo masz ostry szampon. a ponieważ nakładasz szampon na skórę, to automatycznie dostaję się on też na te części włosów najbliżej skalpu..
na twoim miejscu spojrzałabym na skład szamponu i poszukała czegoś łagodniejszego
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 21:12   #1972
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez sawa_sawa Pokaż wiadomość
mysle ze zwykla odzywka do wlosow do splukiwania powinna pomoc
Muszę jakiejś spróbowac, bo zawsze używam tych do spłukiwania

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
trudno powiedzieć.. możliwe, że twoje włosy na czubku są przesuszone, bo masz ostry szampon. a ponieważ nakładasz szampon na skórę, to automatycznie dostaję się on też na te części włosów najbliżej skalpu..
na twoim miejscu spojrzałabym na skład szamponu i poszukała czegoś łagodniejszego
Używam różnych szamponów więc nie wiem... Ale dzięki, zwrócę na to uwagę. Tylko co to znaczy ostry/łagodny szampon?

edit: moje włosy nie są przesuszone na czubku głowy - tam raczej są podatne na przetłuszczanie. Chodzi mi o te krótkie włosy, które wyrastają w miejsce utraconych. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi.. To tak jak czassem w deszczowy dzień się robi..
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2009-05-28 o 21:17
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:33   #1973
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dokładnie wiem o co Ci chodzi ... Zawszę z zazdrością patrzę na laski,które maja idealnie gładkie włosy,ułożone w jedną "całość",a nie z odstającymi włoskami .. nie razi to jakoś bardzo w oczy,ale ja bym jednak wolała mieć ładne ,gładnie i błyszczące ... Chcę kupić sobie jakąś fajna maskę do włosów albo coś tego typu,moze pomoże?
madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 20:46   #1974
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez madzia38 Pokaż wiadomość
Dokładnie wiem o co Ci chodzi ... Zawszę z zazdrością patrzę na laski,które maja idealnie gładkie włosy,ułożone w jedną "całość",a nie z odstającymi włoskami .. nie razi to jakoś bardzo w oczy,ale ja bym jednak wolała mieć ładne ,gładnie i błyszczące ... Chcę kupić sobie jakąś fajna maskę do włosów albo coś tego typu,moze pomoże?
Może pomoże
Ja tam mam najczęściej po tym jak mi dużo włosów wypada, i później rosną nowe, i one są takie krótsze i właśnie odstają...
Mój TŻ miał raz takie fajne włoski i pytałam się co zrobił i powiedział że miał suche i spryskał odżywką, jakąś w sprayu - muszę go podpytac co to za odżywka

A ja od wczoraj jestem bez lakieru na paznokciach i stosuję olejek rycynowy

A do patentów dodam jeszcze picie pokrzywy - piję codziennie już od dawna i zauważyłam że stan cery mi się poprawił - więc polecam

I jeszcze jeden patent - wczoraj go wymyśliłam - okres : mam wtedy ładną buzię bez wyprysków, większe, jędrne piersi, płaski brzuch i supergładkie pośladki
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2009-05-29 o 20:49
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 21:10   #1975
deliriumtr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 29
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

moj najlepszy patent na wyjscia to fryzury by johnny lavoy z youtube

gosc jest genialny nie mam specjalnego telentu do ukladania wlosow a jego fryzury da sie zrobic bez problemu w kilka minut
czary mary i wszyscy mnie pytaja u jakiego fryzjera sie czesalam

mała probka:
http://www.youtube.com/watch?v=ee_rDSvOSnY
http://www.youtube.com/watch?v=1dKvQf2vruE
http://www.youtube.com/watch?v=JAYVEZ87y74
deliriumtr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 21:27   #1976
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

z nieba mi spadasz, właśnie szukam jakieś fryzury na bal dzięki!
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 21:32   #1977
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez *Catherrine*
Znacie może jakiś sposób na wygładzenie włosków bez obciążania? bo chodzi o to że mi na czubku głowy zawsze sterczą takie krótkie włoski.. i nie wiem czym je przygładzic.. (ale żel, pianka nie wchodzi w grę). Mam ochotę zastosowac jakąś odżywkę domowej roboty ale nie wiem jaką... Mam długie włosy, z lekką tendencją do przetłuszczania się, a końcówki do przesuszania się..
A nie masz przypadkiem sztywnych i grubych włosów?
Mam podobny problem i mimo, iż używam dobrej odżywki i dzięki niej mam włosy w naprawdę dobrej kondycji. Na całej długości są gładkie i bez odstających końcówek, za to na czubku te odrastające żyją własnym życiem i sterczą Żadne pianki i lakiery nie pozwoliły mi jak dotąd mi ich ujarzmić. Z pewnością nie musi to być efektem przesuszenia, możliwość jest również taka, że jest to po prostu wina struktury włosów
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 21:45   #1978
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość

I jeszcze jeden patent - wczoraj go wymyśliłam - okres : mam wtedy ładną buzię bez wyprysków, większe, jędrne piersi, płaski brzuch i supergładkie pośladki

Ech... Niestety u mnie ten patent odpada...
Mój okres = buzia z niemiłymi niespodziankami + wydęty brzuch jakbym dopiero co zjadła ogromny posiłek
Więc mogę Ci jedynie... pozazdrościć
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 17:10   #1979
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez deliriumtr Pokaż wiadomość
moj najlepszy patent na wyjscia to fryzury by johnny lavoy z youtube

gosc jest genialny nie mam specjalnego telentu do ukladania wlosow a jego fryzury da sie zrobic bez problemu w kilka minut
czary mary i wszyscy mnie pytaja u jakiego fryzjera sie czesalam

mała probka:
http://www.youtube.com/watch?v=ee_rDSvOSnY
http://www.youtube.com/watch?v=1dKvQf2vruE
http://www.youtube.com/watch?v=JAYVEZ87y74
Dziękuję bardzo Właśnie szukałam sposobu na dobrze trzymające się grube loki na komers (chcę zrobić sama, bo szkoda mi 80zł na zrobienie tego u fryzjera Wystarczy mieć lokówkę, kogoś do pomocy, parę spinek, dobry lakier i wosk )
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 19:01   #1980
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A ja własnie wróciłam z małych zakupów z okazji Dnia Dziecka oczywiście
Tusz GlamEyes Jak ja go uwielbiam
Para nowych kolczyków
I boskei okulary ... Nigdy nie umiałam ich sobie dobrać,praktycznie każde wakacje chodziłam bez okularów ... ;/ wiem,że to nie zdrowie,itd., ale zawsze wydawało mi się,że w każdych wyglądam idiotycznie ! :/ w końcu H&M mnie uratował
Malutkie zakupki,a odrazu humor lepszy W poniedziałek wybieram się jeszcze po jakąs fajną torebeczkę i szpilki na komers ;]
madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.