Avene TriAcneal - następca Diacnealu - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 07:27   #451
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Ale wam zazdroszczę, że na Was działa.
U mnie codziennie coś nowego, znów podrażnienie, więc będzie trzeba odstawić
Skóra w ogóle mi nie schodzi, za to wyskakują jakieś pryszczyki.
Przedwczoraj wycisnęłam jednego, bo juz nie mogłam na to patrzec, odkaziłam, po czasie poszedł na to trianceal, a dziś budzę się z ogromnym śladem, tak to jeszcze nigdy nie miałam. Jest olbrzymi, zastanawiam się czy T. mógł się do tego przyczynić. Boję się, że to zostanie, ogromne naprawdę, a z drugiej strony zobaczymy czy T. się sprawdzi, czy go usunie.
Eh poza tym nic więcej nie widzie, nos nie ruszyło, pory na policzkach ogromne, wyglądam jak gąbka.
A swoją droga macie jakies sprawdzone maseczki na zwężenie porów?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 10:48   #452
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

vanilia1985 własnie ja mam ten sam problem, ze po każdej wyciśniętej kroscie pozostawal mi MEGA ślad, nigdy w zyciu czegos takiego nie mialam, ale skurupulatnie smaruje je wszystkie na noc i co rano sa jakby mniejsze, jasniejsze, takze wierze w to iż calkiem sie ich pozbęde!
Z maseczek mogłabym Ci polecić
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ksykujaca.html
dla mnie naprawde super, a potem dla uspokojenia skóry
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nka-szara.html

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Aliś ciezko powiedzieć jak Twoja cera zareaguje na Tri, u kazdego przebiega to inaczej.. u mnie wysyp zaczal sie tak w 2,3 tygodniu stosowania i trwal bardzo bardzo długo, chyba dopiero od tygodnia mam spokoj i nic nowego mi nie wyskakuje. Także trzeba byc naprawde cierpliwym.. ;/
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 11:18   #453
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Dziś znowu burak, a już myślałam, że to przejdzie i będę mogła stosować co noc.. no nic teraz dam buzi odpocząć, ponawilżam, tylko punktowo będę nakładać, a gdy znów dojdzie do normalnego stanu, będę stosować co drugi dzień. Już przechodzą mnie myśli, żeby się poddać, ale wiem że te kilka dni to za mało i co ja zrobię z tym co już wyskoczyło. Tak się zastanawiam czy w ciągu dnia mogę stosować jakiś inny punktowy środek na te cuda co powyskakiwały, czy lepiej nie i zaufać tylko T.?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 11:44   #454
ThirstyX3
Raczkowanie
 
Avatar ThirstyX3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Hades
Wiadomości: 56
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Ja myślę, że skoro już wydałaś kase, zaczełaś go stosować i coś Ci tam wystakuje to najgorszą rzeczą jaką można zrobić to przestać go używać. Skoro pojawiają się jakieś nowe przykre niespodzianki to tylko znak, że Tri działa, bo skóra się oczyszcza i wypycha wszystko na zewnątrz. Tak wiec musimy być cierpliwe Głowa do góry niedługo wszystkie będziemy mieć piękne, czyste i gładkie buzie
ThirstyX3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 11:49   #455
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

heh już się nie mogę doczekać pięknego lica
a macie jakieś sposoby na te ropne gule, wyciskacie? czy używacie coś dodatkowo? bo szczerze mówiąc tylko z tym sobie nie radzę i wyciskam i obawiam się, że te ślady mi nie zejdą..
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 13:52   #456
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez ThirstyX3 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że skoro już wydałaś kase, zaczełaś go stosować i coś Ci tam wystakuje to najgorszą rzeczą jaką można zrobić to przestać go używać. Skoro pojawiają się jakieś nowe przykre niespodzianki to tylko znak, że Tri działa, bo skóra się oczyszcza i wypycha wszystko na zewnątrz. Tak wiec musimy być cierpliwe Głowa do góry niedługo wszystkie będziemy mieć piękne, czyste i gładkie buzie

Jak wyskakuja syfy to dobrze, bo skora sie oczyszcza. Jak nie wyskakuja to tez dobrze, bo znaczy, ze dziala. I badz tu czlowieku madry
Wiem, ze zawsze tak jest, przy kazdym specyfiku. Ale ile mozna znosic to oczyszczanie i jak wlasciwie zinterpretowac skutecznosc danego srodka.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 14:00   #457
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Jak wyskakuja syfy to dobrze, bo skora sie oczyszcza. Jak nie wyskakuja to tez dobrze, bo znaczy, ze dziala. I badz tu czlowieku madry
Wiem, ze zawsze tak jest, przy kazdym specyfiku. Ale ile mozna znosic to oczyszczanie i jak wlasciwie zinterpretowac skutecznosc danego srodka.
Jak wyskakują to dobrze bo skora sie oczyszcza, a jak nie wyskakuja to znaczy ze najwidoczniej tam pod skora nie ma zbyt wiele syfu :P i trzeba byc przeszczęśliwym z tego faktu, albo po prostu stosowac dłuzej i w koncu zacznie wychodzic bo siedzialo gdzies głęboko
Wyobraźcie sobie ze po tych 10 tygodniach stosowania Tri moj naskorek jest tak delikatny ze jak mnie ostatnio siostrzeniec delikatnie drapnął w okolicach ust to zostala mi na policzku dziura calkowiecie bez skory, mięcho na wierzchu, ale polecialam szybko po maść propolisowa i cale szczęscie po 2 dniach naskorek mi odrósł
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 15:16   #458
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Stosuję T juz trzeci miesiąc i jeszcze kilka dni temu wyskoczyło mi cos pojedynczego u nasady włosów. Oczyszcza się różnie, zależy czy jakies oczyszczanie było już kiedyś stosowane. Przecież te paskudztwa gromadziły sie tam lata, nie ma co sie dziwic że duży wysyp. Oczyszczałam wczesniej skórę, a tez mnie troszkę wysypało i nawet jeżeli nic więcej by nie zdziałał, to nawet dla samego oczyszczenia skóry, warto stosowac. Ja mam zamiar tak robic każdej jesieni. Skóra gładka, czysta. Wszystko lepiej na niej wygląda a jeszcze wspomnę o wnikaniu substancji aktywnych, głębokim wnikaniu
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 17:27   #459
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Stosuję T juz trzeci miesiąc i jeszcze kilka dni temu wyskoczyło mi cos pojedynczego u nasady włosów. Oczyszcza się różnie, zależy czy jakies oczyszczanie było już kiedyś stosowane. Przecież te paskudztwa gromadziły sie tam lata, nie ma co sie dziwic że duży wysyp. Oczyszczałam wczesniej skórę, a tez mnie troszkę wysypało i nawet jeżeli nic więcej by nie zdziałał, to nawet dla samego oczyszczenia skóry, warto stosowac. Ja mam zamiar tak robic każdej jesieni. Skóra gładka, czysta. Wszystko lepiej na niej wygląda a jeszcze wspomnę o wnikaniu substancji aktywnych, głębokim wnikaniu
Stosujesz codziennie na noc, czy robisz jakieś przerwy? przyznam, że jeszcze nie stosowałam tak długo (3 m-ce) Triacnealu bez przerwy. Jakoś tak chyba się bałam (w sumie nie wiem, czego), ale teraz mnie zachęciłaś do większej konsekwencji
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 19:47   #460
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Dziewczeta,
a stosowalyscie inne apteczne kremy o tym samym dzialaniu?
Jak przy nich wypada triacneal ?
Czy faktycznie jest takiego ciezkiego kalibru ?

Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2011-11-23 o 09:47
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 21:09   #461
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Dziewczeta,
a stosowalyscie inne apteczne kremy o tym samym dzialaniu?
Jak przy nich wypada ten Avene ?
Czy faktycznie jest takiego ciezkiego kalibru ?

Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii
Triacneal jest firmy Avene. Tu piszemy tylko o tym kremie. Moim zdaniem z aptecznych ten jest najlepszy. La ROche Posay (effaclar duo) u mnie spowodował wysyp, dlatego go nie polecam.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 21:54   #462
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Stosuję T co drugi wieczór, na nos, czoło, brodę, na powieki i boki twarzy, kwadrans po przetarciu twarzy tonikiem z kw. glikolowym (5%). Po godzinie kładę kw. hialuronowy z kilkoma kroplami mieszanki olejowej (kawa, granat,pszenica, kocanka) super złuszcza niewidocznie, buzia czysta, skóra napięta, taka 'zbita'.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 06:32   #463
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

A ja dopiero dziś wyczytałam, że kwas glikolowy nie nadaje się do cery wrażliwej naczynkowej eh
U mnie znów podrażnienie, cała buzia pali, piecze, szczypie w okolicach oczu, na skroniach i czole, a nic się nie łuszczy, ale może to i dobrze, bo nie wyszłabym z domu. Do pracy w kapturze jeżdże i nie pokazuję się za dnia ludziom.
Swoją drogą to drugi raz już mam nauczkę, kilka dni temu się podrażniłam, odstawiłam i postanowiłam, że jak przejdzie będę stosować T. ostrożnie i szybko wyleciało mi to z głowy, bo przecież nie piekło. I teraz po 3 dniach znów mega podrażnienie.
Martwię się o te moje naczynka, właśnie odkryłam nowe w okolicach nosa, aż boję się pomyśleć co będzie po zużyciu całej tubki.
A dziś odkryłam, że moja buzia jest taka mmmm gładka, nie widać tego, bo cała się zapryszczyła, ale czuć pod ręką oczywiście wągry nieruszone.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 10:57   #464
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Vanilia może nie kładź na całą twarz, omijaj miejsca gdzie masz naczynka. Ja na policzki nie kładę, bo mam skórę płytko unaczynioną w tych miejscach.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 11:58   #465
ThirstyX3
Raczkowanie
 
Avatar ThirstyX3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Hades
Wiadomości: 56
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Ja dziś rano zobaczyłam,że skóra delikatnie się łuszczy nad ustami i na policzkach, poza tym dalej nic. Chyba jakiś kryzys mnie złapał... wyglądam strasznie mam pełno syfów na czole i brodzie i one są nie tylko odczuwalne pod palcami ale również widoczne MAAAAAAAAASAKRA
ThirstyX3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 13:20   #466
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Boli, szczypie, piecze!
przepraszam, ale nie mam nikomu się wyżalić
Mąż już mnie słuchać nie chce, tylko się na mnie wkurza, że non stop z czymś ekserymentuje, to mam nauczkę eh
stosowałyście żel aloesowy z flos leku na podrażnienia, wart zakupu? nie chodzi mi o cenę, a raczej o działanie, czy nie pogorszy?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 15:47   #467
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Boli, szczypie, piecze!
przepraszam, ale nie mam nikomu się wyżalić
Mąż już mnie słuchać nie chce, tylko się na mnie wkurza, że non stop z czymś ekserymentuje, to mam nauczkę eh
stosowałyście żel aloesowy z flos leku na podrażnienia, wart zakupu? nie chodzi mi o cenę, a raczej o działanie, czy nie pogorszy?

ja lubię ten żel, sprawy napewno nie pogorszy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 18:20   #468
Pawel K
Raczkowanie
 
Avatar Pawel K
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Boli, szczypie, piecze! [...]
Martwię się o te moje naczynka, właśnie odkryłam nowe w okolicach nosa, aż boję się pomyśleć co będzie po zużyciu całej tubki.
Ale po co stosujesz Triacneal skoro on nie jest przeznaczony dla naczynkowców czy wrażliwców? Są inne, równie skuteczne zamienniki.
__________________
Zakazany owoc smakuje najlepiej!

Edytowane przez Pawel K
Czas edycji: 2011-11-23 o 18:21
Pawel K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 19:18   #469
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Dziewczyny a można stosować TriAcneal przemiennie z tonikiem z kwasem salicylowym?? Nigdzie nie mogę znaleść info na ten temat...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 20:45   #470
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Witam!
Za jakiś tydzień mam zamiar zacząć kurację Triacnealem, żeby pozbyć się kaszki z twarzy i lekkich przebarwień. Dręczy mnie taka mała głupotka - lubię dość długo pospać i martwię się tym, że przez te kilka godzin po wschodzie słońca uv będzie działało na pocienioną skórę i nabawię się w przyszłości przebarwień. Jest się o co martwić i powinnam specjalnie wcześniej wstawać, żeby się nafiltrować [taaak, wiem jak to brzmi ] czy to naprawdę głupota?
Dodam, że nie mam zasłon w oknach

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a można stosować TriAcneal przemiennie z tonikiem z kwasem salicylowym?? Nigdzie nie mogę znaleść info na ten temat...
Wydaje mi się, że to będzie za dużo, ale może niech wypowie się ktoś bardziej obeznany ^^
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 21:00   #471
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Pawel K Pokaż wiadomość
Ale po co stosujesz Triacneal skoro on nie jest przeznaczony dla naczynkowców czy wrażliwców? Są inne, równie skuteczne zamienniki.

doczytałam po fakcie, a teraz szkoda mi go wyrzucać.. będę stosować, ale ostrożnie i nie na miejsca narażone na większe podrażnienie, czyli smarować będę strefę T
a jaki zamiennik byś proponował?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 10:02   #472
Aria85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Hej. Jakiś tydzień temu zakupiłam TRi. Zaczęłam stosować co wieczór i tak przez cztery dni, na całą twarz żeby się świństwa pozbyć z całości. Potem zrobiłam dzień przerwy żeby nie podrażnić. Następnego wieczoru - tj. wczoraj- zastosowałam Effaclar K w nowej wersji... no i dziś mam lekko czerwonawe policzki i ogólne uczucie takie jakbym się lekko na słońcu spiekła. Domyślam się że przesadziłam. Jakieś rady na teraz? Wydaje mi się dodatkowo że problematyczna jest połowa twarzy tj. policzki i nos. Czoło i broda ok. Nie mam teraz pomysłu jaki system zastosować na tew kremy. TRI koniecznie muszę stosować na brodę gdzie tworzą mi się nieustannie podskórne wulkany, a Eff musi mi pomóc na zaskórniki na nosie i policzkach.
Aria85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 10:32   #473
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Aria85 Pokaż wiadomość
Hej. Jakiś tydzień temu zakupiłam TRi. Zaczęłam stosować co wieczór i tak przez cztery dni, na całą twarz żeby się świństwa pozbyć z całości. Potem zrobiłam dzień przerwy żeby nie podrażnić. Następnego wieczoru - tj. wczoraj- zastosowałam Effaclar K w nowej wersji... no i dziś mam lekko czerwonawe policzki i ogólne uczucie takie jakbym się lekko na słońcu spiekła. Domyślam się że przesadziłam. Jakieś rady na teraz? Wydaje mi się dodatkowo że problematyczna jest połowa twarzy tj. policzki i nos. Czoło i broda ok. Nie mam teraz pomysłu jaki system zastosować na tew kremy. TRI koniecznie muszę stosować na brodę gdzie tworzą mi się nieustannie podskórne wulkany, a Eff musi mi pomóc na zaskórniki na nosie i policzkach.

łohohoho mi po takim połączeniu buzia by odpadła
gdzieś kiedyś czytałam, że lepiej nie łączyć effaclaru z triancealem
musisz mieć pancerną twarz
z opisu wynika, że mam podrażnienie, właśnie przez to przechodzę
zakupiłam żel aloesowy z flos leku, trochę nawilża, nawet przez noc złagodził
mam w domu alantan krem, też dobry ale zapycha
generalnie to musisz się ponawilżać, delikatne kremy o najprostszym składzie będą najlepsze
ja póki co jeszcze nie znalazłam tego jedynego
oczywiście pamiętaj o filtrach, ale to już pewnie wiesz
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 11:22   #474
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a można stosować TriAcneal przemiennie z tonikiem z kwasem salicylowym?? Nigdzie nie mogę znaleść info na ten temat...
Można. Jednak wszystko będzie zależało od reakcji skóry. Dziewczyny już tak robiły. Ja też w zeszłym roku i problemu nie było. Zalecałabym jednak nie stosować kwasów codziennie i zrobić sobie w jakieś dni przerwę na nawilżanie. Z doświadczenia wiem, że skóra lepiej reaguje (przynajmniej jeśli chodzi o mnie).
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 12:50   #475
Aria85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Dzięki za odpowiedź. Jestem jednak pewna że Tri można Łączyć z effaclarem, zresztą , post wyżej jest mowa o łączeniu z Tri z tonikiem na bazie kwasu salicylowego. Wiem jednak że nie można tego robić na raz- tzn jeden krem paćkać po drugim. Jak na razie wierzę w to że jestem gruboskórna i to zniosę. Może jednak będę sobie robić jakieś przerwy. Hmmm
Aria85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:00   #476
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Wreszcie dostałam moja paczuszkę z Tri (chyba zaczął się już przedświąteczny szał, bo poczta opieszała)
Nałożyłam i zero szczypania. Początkowo po AcneDermie czułam szczypanie, ale to tez może dlatego, że jego nakłada się spora ilość i trzeba długo wcierać co pewnie podrażnia skórę.
Mam pytanie ile nakładacie Triacnealu? Na opakowaniu nie ma podanej porcji. Ja nałożyłam najpierw trochę, ale on tak szybko wsiąka/schnie, że miałam wrażenie, że dałam go za mało, że nawet nie zdążyłam dobrze rozsmarować na całej twarzy, więc dołożyłam jeszcze troszkę i jeszcze troszkę, stopniowo w różnych partiach twarzy i zaczął się wałkować Coś mi się obiło o uszy, że są takie przypadki, ale co jest tego przyczyną, czy to, że nakładałam go warstewkami, czy tez to, że było go za dużo, bo już nie wiem
Nie wiem teraz czy nakładać coś nawilżającego na te farfocle czy czekać do rana?
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:30   #477
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Niedawno wypowiadałam się w tym wątku ale przypominam się bo we wtorek miną 2 miesiące od momentu kiedy zaczęłam stosować Trianceal i nie widzę jakiejś super ekstra poprawy Może skóra mi się bardziej wygładziła i nie mam podskórnej kaszki ale nie wiem czy jest to zasługa Tri,czy OCM.Pory takie jakie były,takie są i zaskórniki też niestety ciągle oszpecają mi twarz Poużywam go jeszcze z miesiąc i chyba dam sobie spokój...
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 22:50   #478
ThirstyX3
Raczkowanie
 
Avatar ThirstyX3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Hades
Wiadomości: 56
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Dziś użyłam go dokładnie 9raz i łoBoże jak piecze!!! Chyba pierwszy raz tak na mnie podziałał. Tak bym strasznie chciała żeby Tri się u mnie sprawdził i żebym miała w końcu ładna buzie...mam dość.
A mój TŻ zamiast mnie wspierać powiedział mi chyba, że krem nie działa bo wyglądam jak muchomor Trzasnąć tylko w łeb...jak go nie kochać
A wracając do tematu to oprócz szczypania i zaczął mnie też wysuszać.no ale z tym sobie radzę nawilżającym kremem. Narazie(!) jestem w dobrej myśli
ThirstyX3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 10:05   #479
Aria85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Używam Tri dopiero drugi tydzień i było ok, dopóki nie zastosowałam zamiennie Effaclaru i na drugi dzień czułam się jakby spieczona słońcem. Teraz po dwóch dniach przerwy powróciłam do Tri. Jak go włąściwie początkowo nalezy stosować? Czy codziennie to nie za często? I czy po np 2 tyg stosowania jeśli nic niepokojącego nie zauważę mogę ponownie spróbować Effaclaru na przemian z Tri?
Aria85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 10:28   #480
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

A który Effaclar wy stosujecie po Tri??? Duo czy K??
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 17:00:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.