Efekty olejowania paznokci - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-14, 13:54   #1681
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Można przykleić nawet całkowicie oderwany pazurek, robiłam to u koleżanki przed weselem, kiedy nie miałyśmy już nic do stracenia. Mocowanie trzymało się kilka tygodni, aż do całkowitego odrośnięcia. Trzeba przelecieć paznokieć zmywaczem, posmarować klejem miejsce "spojenia" pazura (miejsce styku obu części), skleić, następnie posmarować klejem paznokieć od góry w miejscu złamania (na całej długości tego złamania ze sporym naddatkiem z obu stron) i przykleić łatkę z herbaty. Łatkę też warto oklepać klejem, szczególnie po bokach. Jak całość dobrze wyschnie, można opiłować drobnym pilnikiem wszystkie części wystające i haczące, a potem nałożyć bazę i lakier.

Da się, proszę mi wierzyć, ale śladem po tym będzie dosyć wyraźne zgrubienie.

PS. TUTAJ pokazywałam złamanie na sobie, obejmowało ponad pół szerokości i trzymało się ponad miesiąc na bardzo długim paznokciu. Klej Essence studio nails fix it! nail glue, bardzo polecam, bo warto go mieć w sytuacjach awaryjnych

EDIT:
W tym miesiącu mija rok mojego olejowania!
To dzięki olejowaniu mogę bawić się w coś takiego na zdrowych, bezproblemowych, naturalnych paznokciach (wybrane wzorki malowane od czerwca do teraz, foto robione głównie komórką):

MajowaRosa boskie pazurki
Zdobienie jedno lepsze od drugiego
Te cudeńka malujesz metodą one stroke?
Pozdrawiam
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2013-10-14 o 13:58
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 16:08   #1682
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziękuję, Loonita
tak, wzorki maluję płaskim pędzelkiem do one stroke, cienkim do linii (koronka) i sondą (kropeczki). We wrześniu malowałam paznokcie tylko 3 razy, bo tak ładnie siedzi na nich każdy lakier.

Na zdjęciu moje nowe olejki:
* arganowy Organique (smaruję nim buźkę, a resztę wcieram w pazurki)
* morelowy Alverde (typowo do paznokci i okolic)

Ale i tak nadal najbardziej kocham migdałową Alterrę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olejki.jpg (48,6 KB, 175 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 16:41   #1683
Szantii
Raczkowanie
 
Avatar Szantii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa Rosa, masz cudowne paznokcie. Zmotywowałaś mnie do regularnego olejowania moich, tak więc dzisiaj zaczynam.
Oto moje pazurki w stanie na dzisiaj, przed pierwszym olejowaniem:
ImageUploadedByTapatalk1381764918.005586.jpg ImageUploadedByTapatalk1381764936.780684.jpgImageUploadedByTapatalk1381764952.682044.jpg
Od razu przepraszam za jakość, mój telefon jest w stanie dać z siebie tylko tyle.

Czego zamierzam używać? Codziennie - Olejek Alterra, papaja i migdały i 2 - 3 razy w tygodniu - kąpiel w olejkach: Alterra, rycynowy, oliwa z oliwek + kilka kropelek soku z cytryny. Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu.

No i oczywiście będę wdzięczna za wszelkie rady i sugestie.

Edytowane przez Szantii
Czas edycji: 2013-10-14 o 16:42
Szantii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 16:50   #1684
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dziękuję, Loonita
tak, wzorki maluję płaskim pędzelkiem do one stroke, cienkim do linii (koronka) i sondą (kropeczki). We wrześniu malowałam paznokcie tylko 3 razy, bo tak ładnie siedzi na nich każdy lakier.

Na zdjęciu moje nowe olejki:
* arganowy Organique (smaruję nim buźkę, a resztę wcieram w pazurki)
* morelowy Alverde (typowo do paznokci i okolic)

Ale i tak nadal najbardziej kocham migdałową Alterrę
Nmzc ten ostatni, na poprzednim zdjeciu, z turkusowymi listkami to chyba mój ulubiony Twój wzorek
z tymi listkami to musi być roboty:/ ale jaki efekt!
Dziękuję za odpowiedzi możesz jeszcze powiedzieć jakiego toppera używasz, jaki polecasz
P.S Umnie minęły 3 tygodnie olejowania i czuje różnicę a lakier tez sie dłużej trzyma

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Szantii Pokaż wiadomość
Majowa Rosa, masz cudowne paznokcie. Zmotywowałaś mnie do regularnego olejowania moich, tak więc dzisiaj zaczynam.
Oto moje pazurki w stanie na dzisiaj, przed pierwszym olejowaniem:
Załącznik 5445089 Załącznik 5445090Załącznik 5445091
Od razu przepraszam za jakość, mój telefon jest w stanie dać z siebie tylko tyle.

Czego zamierzam używać? Codziennie - Olejek Alterra, papaja i migdały i 2 - 3 razy w tygodniu - kąpiel w olejkach: Alterra, rycynowy, oliwa z oliwek + kilka kropelek soku z cytryny. Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu.

No i oczywiście będę wdzięczna za wszelkie rady i sugestie.
Szantii, Ty juz masz świetne pazurki
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2013-10-14 o 16:48
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 16:54   #1685
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

a mnie najbardziej podobaja się te graficzne (fot. 4)

Szantii kolejne piękne paznokcie
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 16:56   #1686
dealerka
Raczkowanie
 
Avatar dealerka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa Rosa - jak zawsze perfekcja <3

Szantii, gdybym miała takie pazurki jak ty, w ogóle bym sobie nie zawracała głowy olejowaniem
dealerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 17:01   #1687
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Szantii, dziewczyno, masz tak piękne pazurki, że za kilka tygodni/miesięcy będę się wstydziła zamieszczać zdjęcia swoich Zresztą widziałam tu wiele zdjęć dziewczyn z cudownym stanem wyjściowym - taki materiał do olejowania to rozkoszszszsz i świetnie rokuje, aż nie mogę się doczekać, co z tego wyniknie

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
(...)możesz jeszcze powiedzieć jakiego toppera używasz, jaki polecasz
Sally Hansen, na zmianę Double Duty i Salon Manicure, polecam, są świetne mimo tego, że ten pierwszy gęstnieje, a drugi nieco wolniej schnie. Na to kropelki SH, TAKIE.

Dzięki dziewczyny
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2013-10-14 o 17:03
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 19:30   #1688
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Sally Hansen, na zmianę Double Duty i Salon Manicure, polecam, są świetne mimo tego, że ten pierwszy gęstnieje, a drugi nieco wolniej schnie. Na to kropelki SH, TAKIE.
Dziękuje
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 19:43   #1689
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Szantii Pokaż wiadomość
Majowa Rosa, masz cudowne paznokcie. Zmotywowałaś mnie do regularnego olejowania moich, tak więc dzisiaj zaczynam.
Oto moje pazurki w stanie na dzisiaj, przed pierwszym olejowaniem:
Załącznik 5445089 Załącznik 5445090Załącznik 5445091
Od razu przepraszam za jakość, mój telefon jest w stanie dać z siebie tylko tyle.

Czego zamierzam używać? Codziennie - Olejek Alterra, papaja i migdały i 2 - 3 razy w tygodniu - kąpiel w olejkach: Alterra, rycynowy, oliwa z oliwek + kilka kropelek soku z cytryny. Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu.

No i oczywiście będę wdzięczna za wszelkie rady i sugestie.
masz śliczne paznokcie
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:29   #1690
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci

jak ja podziwiam Wasze pazurki
w przyszlym tygodniu Wam wrzuce moje pazurki, walcze aktualnie o kwadratowy ksztalt, mam nadzieje ze w ciagu nastepnego miesiaca uda mi sie sensowne kwadraty miec
widze roznice, wczesniej nie dawalam rady tak wyhodowac.bo zaraz mi sie lamaly/rozdwajaly a teraz nic!
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:24   #1691
Szantii
Raczkowanie
 
Avatar Szantii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziękuje bardzo wszystkim za miłe słowa.
Rzecz w tym, że te moje pazurki do niedawna wyglądały okropnie, tzn nigdy nie miałam problemu, żeby je zapuścić do pewnej długości, ale okropnie się rozdwajały. Teraz (mniej - więcej od miesiąca) używam odżywki Eveline 8w1 i stąd poprawa ich stanu.
A propos, zapomniałam wspomnieć o tym w pierwszym poście. Zamierzam olejować paznokcie równolegle z używaniem tej właśnie odżywki. Myślę, że kiedy zobaczę efekty olejowaniem (a mam nadzieję, że zobaczę), to spróbuję odstawić Eveline.
Szantii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 21:43   #1692
dealerka
Raczkowanie
 
Avatar dealerka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jej, pierwszy raz od dwóch tygodni (?) pomalowałam paznokcie kolorowym lakierem. Nie mogę się teraz przyzwyczaić
dealerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 23:07   #1693
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
U jednych trzeba czekać dłużej, u innych krócej. A czemu je piłujesz po bokach?
Jeśli chodzi o przyrost, to dosyc szybko sie regeneruje, najszybciej widac na czubku paznokcia, boki sa jeszcze malo wrazliwe na olejki mam mieszanke oleju dla mam, migdal i papaja, olejek z drzewa herbacianego i pichtowy, dorzuce jeszcze rybki z gala (tak mam o nie zapytac w aptece?? :p )
Piluje paznokcie po bokach zeby nadac im ksztalt kwadratu, nieladnie mi rosna, bardziej w trapez niz kwadrat, mam szerokie paznokcie, nie wygląda to za ładnie gdy są nieco dłuższe. Teraz wystają poza opuszek, bo przyrost jest duży i siłą rzeczy nie moge paznokcia mocno skrócić.
W dalszym ciagu czekam na wzmocnienie, wciąż sa przezroczyste ale i tak zrobie niedlugo aktualne zdjęcia i wkleje tu porownanie
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 07:20   #1694
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Szantii Pokaż wiadomość
Oto moje pazurki w stanie na dzisiaj, przed pierwszym olejowaniem:
Piękne pazurki. Jaka długa płytka Zazdroszczę (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak będą wyglądać po kuracji olejowej. Super

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
W dalszym ciagu czekam na wzmocnienie, wciąż sa przezroczyste ale i tak zrobie niedlugo aktualne zdjęcia i wkleje tu porownanie
Z niecierpliwością czekam na fotki.
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 07:35   #1695
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dziękuję, Loonita
tak, wzorki maluję płaskim pędzelkiem do one stroke, cienkim do linii (koronka) i sondą (kropeczki). We wrześniu malowałam paznokcie tylko 3 razy, bo tak ładnie siedzi na nich każdy lakier.

Na zdjęciu moje nowe olejki:
* arganowy Organique (smaruję nim buźkę, a resztę wcieram w pazurki)
* morelowy Alverde (typowo do paznokci i okolic)

Ale i tak nadal najbardziej kocham migdałową Alterrę
Majowa Rosa Twoje paznokcie są mega inspiracją
Bardzo bym chciała, żeby lakier trzymał mi się dłużej. Na razie to tylko 3 dni, ale wiem, że na zdrowych paznokciach trzyma się lepiej. Ty bijesz wszelkie rekordy
Olejujesz paznokcie już długo i mam takie pytanie czy robisz tak, że zmieniasz oleje czyli np przez miesiąc Alterra, potem coś innego, czy może nie ma takiej potrzeby? Zastanawiam się czy po czasie paznokcie zaczynają mniej reagować na ten sam olejek?


Cytat:
Napisane przez Szantii Pokaż wiadomość
Oto moje pazurki w stanie na dzisiaj, przed pierwszym olejowaniem:
Załącznik 5445089 Załącznik 5445090Załącznik 5445091
Od razu przepraszam za jakość, mój telefon jest w stanie dać z siebie tylko tyle.

Czego zamierzam używać? Codziennie - Olejek Alterra, papaja i migdały i 2 - 3 razy w tygodniu - kąpiel w olejkach: Alterra, rycynowy, oliwa z oliwek + kilka kropelek soku z cytryny. Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu.

No i oczywiście będę wdzięczna za wszelkie rady i sugestie.
Masz piękną długą płytkę! Powodzenia
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 07:36   #1696
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

jak zaczęłam malować paznokcie tak przestałam olejować i po tygodniu stan się pogorszył, zaczeły się rozdwajać
dziś mam tylko odżywke i w pracy maluję
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 08:28   #1697
Manula_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa Rosa proszę o info gdzie mogę kupić morelowy Alverde? dziękuję, paznokcie masz marzenie

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

...bo że w Drogerie Markt, to wiem...a u nas nie ma???
Manula_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 08:55   #1698
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dziękuję, Loonita
tak, wzorki maluję płaskim pędzelkiem do one stroke, cienkim do linii (koronka) i sondą (kropeczki). We wrześniu malowałam paznokcie tylko 3 razy, bo tak ładnie siedzi na nich każdy lakier.

Na zdjęciu moje nowe olejki:
* arganowy Organique (smaruję nim buźkę, a resztę wcieram w pazurki)
* morelowy Alverde (typowo do paznokci i okolic)

Ale i tak nadal najbardziej kocham migdałową Alterrę
Ja teraz używam olejku arganowego z Alverde, teoretycznie do włosów, ale co szkodzi stosować go na paznokcie Nie wiem czy to zasługa jego, czy częstszego olejowania w ciągu dnia, ale wydaje mi się, że znowu mi porządniej ruszył przyrost Niedługo wrzucę fotki, bo dawno nie robiłam aktualizacji

Cytat:
Napisane przez Szantii Pokaż wiadomość
Majowa Rosa, masz cudowne paznokcie. Zmotywowałaś mnie do regularnego olejowania moich, tak więc dzisiaj zaczynam.
Oto moje pazurki w stanie na dzisiaj, przed pierwszym olejowaniem:
Załącznik 5445089 Załącznik 5445090Załącznik 5445091
Od razu przepraszam za jakość, mój telefon jest w stanie dać z siebie tylko tyle.

Czego zamierzam używać? Codziennie - Olejek Alterra, papaja i migdały i 2 - 3 razy w tygodniu - kąpiel w olejkach: Alterra, rycynowy, oliwa z oliwek + kilka kropelek soku z cytryny. Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu.

No i oczywiście będę wdzięczna za wszelkie rady i sugestie.
Piękne Cudowna płytka, jak jeszcze trochę poolejujesz to będą paznokcie-marzenie! A Twoje plany pielęgnacyjne są całkowicie wystarczające wg mnie

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o przyrost, to dosyc szybko sie regeneruje, najszybciej widac na czubku paznokcia, boki sa jeszcze malo wrazliwe na olejki mam mieszanke oleju dla mam, migdal i papaja, olejek z drzewa herbacianego i pichtowy, dorzuce jeszcze rybki z gala (tak mam o nie zapytac w aptece?? :p )
Możesz zapytać tak, albo dodać że chodzi Ci o odżywkę keratywnową GAL w formie rybek
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 09:48   #1699
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Manula_ Pokaż wiadomość
Majowa Rosa proszę o info gdzie mogę kupić morelowy Alverde? dziękuję, paznokcie masz marzenie

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

...bo że w Drogerie Markt, to wiem...a u nas nie ma???
W Pl nie ma DM
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 10:05   #1700
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
(...) czy robisz tak, że zmieniasz oleje czyli np przez miesiąc Alterra, potem coś innego, czy może nie ma takiej potrzeby?
Dziękuje za miłe słowa , nie, nie zmieniam olejków "co jakiś czas", za to stosuję je "na kupę" albo wedle zapachowego nastroju. Mój wieczorny rytuał zawsze zaczyna się od Alterry, bo ją uwielbiam od samego początku i zawsze mam zapas. Nakładam ją na łyżeczkę i wcieram. Jak jestem śpiąca, to na tym poprzestaję, bo wiem, że ma w składzie kilka dobroczynnych olejków i one w zupełności wystarczą, a jak mam więcej czasu, to szaleję To znaczy ćwiczę sobie na piłce i/albo oglądam "Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem" (obecnie) czy coś równie pasjonującego i na podkładkę z Alterry kładę inny olejek i znowu masuję. Bardzo lubię tworzenie takich mieszanek na łapkach i to ze wzajemnością.

Cytat:
Napisane przez Manula_ Pokaż wiadomość
Majowa Rosa proszę o info gdzie mogę kupić morelowy Alverde?
Często bywam w Berlinie, więc skorzystałam z podpowiedzi moich kochanych Prostowłosych i poszukałam drogerii DM, tam kupuję.

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja teraz używam olejku arganowego z Alverde, teoretycznie do włosów, ale co szkodzi stosować go na paznokcie
Ooo, mam ten olejek, kupiłam do włosów, ale zapomniałam rozpakować, dzięki za info i przypomnienie
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 11:18   #1701
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej, dołączam! Od 2 tygodni wcieram olej kokosowy w paznokcie i skórki. Paznokcie się wygładziły, skórki są niesamowicie miękkie i przestały się ciągle zadzierać. Początkowo używałam też Nail Teka, ale zaczęły mnie lekko pobolewać paznokcie, więc szybko odstawiłam. Zaczęłam olejować, bo moje paznokcie się wręcz niesamowicie rozdwajały, były w bardzo złym stanie.
Mam zamiar dokupić jakąś mieszankę, skoro twierdzicie, że działają lepiej niż pojedynczy olej .
W załączniku stan moich paznokci, zdjęcie świeżutkie - dzisiejsze

Znacie jakąś dobrą, nieszkodliwą odżywkę do paznokci?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (61,0 KB, 155 załadowań)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 11:35   #1702
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Hej, dołączam! Od 2 tygodni wcieram olej kokosowy w paznokcie i skórki. Paznokcie się wygładziły, skórki są niesamowicie miękkie i przestały się ciągle zadzierać. Początkowo używałam też Nail Teka, ale zaczęły mnie lekko pobolewać paznokcie, więc szybko odstawiłam. Zaczęłam olejować, bo moje paznokcie się wręcz niesamowicie rozdwajały, były w bardzo złym stanie.
Mam zamiar dokupić jakąś mieszankę, skoro twierdzicie, że działają lepiej niż pojedynczy olej .
W załączniku stan moich paznokci, zdjęcie świeżutkie - dzisiejsze

Znacie jakąś dobrą, nieszkodliwą odżywkę do paznokci?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...enerujacy.html swgo czasu zużyłam trzy buteleczki
btw, ale ładny przyrost!


---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja teraz używam olejku arganowego z Alverde, teoretycznie do włosów, ale co szkodzi stosować go na paznokcie Nie wiem czy to zasługa jego, czy częstszego olejowania w ciągu dnia, ale wydaje mi się, że znowu mi porządniej ruszył przyrost Niedługo wrzucę fotki, bo dawno nie robiłam aktualizacji
Czekamy ja też postaram się dziś wrzucić zdj, akurat wczoraj zmyłam lakier, dziś bd kapiel, więc pazurki będą dopieszczone

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie jakąś instrukcję jak.. dobrze piłować paznokcie, by nadać im kształt? Niektóre mają tu takie ładne paznokcie, a ja mam wrażenie, że nie potrafię moich dobrze spiłować, by fajnie wyglądały
http://www.youtube.com/watch?v=Ze9hwRXi4qY
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2013-10-15 o 11:41
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 12:01   #1703
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...enerujacy.html swgo czasu zużyłam trzy buteleczki
btw, ale ładny przyrost!


---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------


Czekamy ja też postaram się dziś wrzucić zdj, akurat wczoraj zmyłam lakier, dziś bd kapiel, więc pazurki będą dopieszczone

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------



http://www.youtube.com/watch?v=Ze9hwRXi4qY
dziękuję za propozycję
hmm, patrzę, patrzę, ale przyrostu nie widzę (edit: na zdjęciu jest coś, co wygląda na przyrost, ale na żywo tego nie ma ;<)

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2013-10-15 o 12:05
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 12:23   #1704
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
dziękuję za propozycję
hmm, patrzę, patrzę, ale przyrostu nie widzę (edit: na zdjęciu jest coś, co wygląda na przyrost, ale na żywo tego nie ma ;<)
Polecam
Bardziej chodziło mi o to, że masz taka 'pełną' płytkę
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 16:26   #1705
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa, rewelacja
ja zapominam o olejowaniu ale i tak nie mogę narzekać na stan paznokci
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 16:37   #1706
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Efekty olejowania paznokci

No to wrzucam zdjęcia paznokci z 05.10. czyli przed pierwszym olejowaniem. Wstyd mi pokazywać coś takiego... ale mam nadzieję, że niedługo taki stan paznokci odejdzie w zapomnienie.

Moje pazury rozdwajają się, są odbarwione od lakieru, słabe i kruche.
Odkąd zaczęłam olejować poprawiły mi się skórki, są bardziej miękkie i nie zadzierają się. Nie mam też już problemu z suchą skórą na dłoniach. Na paznokciach na razie nie widzę dużych zmian, ale jestem uzbrojona w cierpliwość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131005_214845a.jpg (96,2 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131005_214908a.jpg (77,1 KB, 89 załadowań)
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 17:53   #1707
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Wrzucam zdjęcia po 23 dniach olejowania.
Nie widać chyba jakiejś znaczącej różnicy, ale czuję, że pazurki się wzmacniają i wygładzają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15. 10 Lewa.jpg (20,0 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15. X Lewa.jpg (20,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15. X Prawa.jpg (23,1 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.X lewa.jpg (13,7 KB, 102 załadowań)
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2013-10-15 o 17:55
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 15:28   #1708
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dziękuje za miłe słowa , nie, nie zmieniam olejków "co jakiś czas", za to stosuję je "na kupę" albo wedle zapachowego nastroju. Mój wieczorny rytuał zawsze zaczyna się od Alterry, bo ją uwielbiam od samego początku i zawsze mam zapas. Nakładam ją na łyżeczkę i wcieram. Jak jestem śpiąca, to na tym poprzestaję, bo wiem, że ma w składzie kilka dobroczynnych olejków i one w zupełności wystarczą, a jak mam więcej czasu, to szaleję To znaczy ćwiczę sobie na piłce i/albo oglądam "Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem" (obecnie) czy coś równie pasjonującego i na podkładkę z Alterry kładę inny olejek i znowu masuję. Bardzo lubię tworzenie takich mieszanek na łapkach i to ze wzajemnością.
Pewnie później będę używała różnych, żeby wypróbować. Na razie mam Alterrę i uwielbiam jej zapach. Na noc też aplikuję ją "na łyżeczkę" podpatrzonym u Ciebie sposobem i wtedy wiem, że dobroczynny olejek dostaje się pod pomalowany paznokieć i tam się wchłania.


Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia po 23 dniach olejowania.
Nie widać chyba jakiejś znaczącej różnicy, ale czuję, że pazurki się wzmacniają i wygładzają.
Masz ładną długą płytkę


Kupiłam bazę z jedwabiem z Inglota. Nie zawiera formaldechydu. Co prawda używałam kiedyś Nail Teka i bardzo mi pomógł, ale odkąd usłyszałam o możliwym szkodliwym działaniu to wolę dmuchać na zimne. Kojarzę, że Majowa Rosa polecała Inglota więc powinien być ok

Teraz już będę zawsze używać bazy pod lakier, bo wcześniej różnie z tym bywało.
__________________
MŻ - WR!!!

Edytowane przez rowan berry
Czas edycji: 2013-10-16 o 15:33
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 16:40   #1709
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość

Masz ładną długą płytkę
Teraz już będę zawsze używać bazy pod lakier, bo wcześniej różnie z tym bywało.
Dziękuję
Ja też od dawna uzywam bazy, ostatnio preparatu regenerujacego KillySa, ładnie utwardza płytkę
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 20:03   #1710
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jak mi się płytka wydłuża u jednego paznokcia Muszę foty porobić ale nie chce, bo mam syf pod paznokciami czego o dziwo z góry nie widać bo mam białe końcówki ale od dołu widać
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.