kolor.włosyu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-27, 18:35   #1
chance509
Raczkowanie
 
Avatar chance509
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 266
Unhappy

kolor.włosyu


moj naturalny kolor włosow to szaro-brązowy. przez kilka farb,ktore były brązowe,włosy stały sie rude. farba sie sprała.teraz wygląda to fatalnie- szaro-brązowe odrosty(malowałam we wrzesniu) i rudo-brązowa reszta włosow. myje głowę codzinennie(włosy sie przetłuszczają) włosy sa mocne i nie boje sie az tak o zniszczenie.zalezy mi na trwałym,naturalnym kolorze.fryzjer odpada-mam 15 lat i brak kasylicze na was.pa
chance509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 18:49   #2
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: kolor.włosyu

chyba nie pozostaje Ci nic innego jak kupic dobra farbe do wosów w jakims naturalnym odcieniu np jasny braz. Farba ktorej uzylas we wresniu popsostu sie sprala i dlatego teraz to nieciekawie wyglada
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 19:06   #3
chance509
Raczkowanie
 
Avatar chance509
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 266
Dot.: kolor.włosyu

ale jaka firma?
chance509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 20:38   #4
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: kolor.włosyu

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=14
mozesz sobie poczytac opinie na KWC i wybrac cos dla siebie ja bylam zadowolona z Garniera Safiry i z Welli
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 20:49   #5
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: kolor.włosyu

koloryzacja włosów z salonie fryzjerskim wcale nie gwarantuje długotrwałych efektów
po brązowych farbach bardzo często zostaje na włosach rudawa poświata sama farbuję się na brąz, więc wiem
musisz poprostu próbwać różnych odcieni brązu polecam chłodne odcienie brązów po zmyciu się farby również daja rudawą poświatę, ale nie tak bardzo widoczna jak po zastosowaniu innych odcieni brązu
bynajmniej tak to wygląda na moich włosach
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 21:30   #6
chance509
Raczkowanie
 
Avatar chance509
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 266
Dot.: kolor.włosyu

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
koloryzacja włosów z salonie fryzjerskim wcale nie gwarantuje długotrwałych efektów
po brązowych farbach bardzo często zostaje na włosach rudawa poświata sama farbuję się na brąz, więc wiem
musisz poprostu próbwać różnych odcieni brązu polecam chłodne odcienie brązów po zmyciu się farby również daja rudawą poświatę, ale nie tak bardzo widoczna jak po zastosowaniu innych odcieni brązu
bynajmniej tak to wygląda na moich włosach
a jaką farbe polecasz? wiem własnie,ze zimny brąz...może szamponetka palette? poleć coś
chance509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:00   #7
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: kolor.włosyu

mi wszyscy fryzjerzy zawsze odradzali palette zreszta szamponetka to moment i Ci sie spierze, to juz lepiej szampon do 24 myc
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 22:30   #8
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: kolor.włosyu

No jakbym siebie sama słyszała. Miałam identyczny problem. Dzisiaj zafarbowałam włosy Londą (słynie z trwałości) kolor "średni blond" (niech nie zmyli ten "blond" w nazwie, bo wychodzi jasny brąz) nie do końca przebiła rudość, bo w sztucznym świetle widać jeszcze miedziane refleksy, ale ogółem jest ok, milion razy lepiej niż było. W razie czego mam jeszcze dychę i powtórzę jeszcze raz, a potem nic, tylko pozostanie czekać mi parę lat na odrośnięcie naturalnych włosów.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 17:44   #9
chance509
Raczkowanie
 
Avatar chance509
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 266
Dot.: kolor.włosyu

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
No jakbym siebie sama słyszała. Miałam identyczny problem. Dzisiaj zafarbowałam włosy Londą (słynie z trwałości) kolor "średni blond" (niech nie zmyli ten "blond" w nazwie, bo wychodzi jasny brąz) nie do końca przebiła rudość, bo w sztucznym świetle widać jeszcze miedziane refleksy, ale ogółem jest ok, milion razy lepiej niż było. W razie czego mam jeszcze dychę i powtórzę jeszcze raz, a potem nic, tylko pozostanie czekać mi parę lat na odrośnięcie naturalnych włosów.
a która londa malowałaś? ja miałam colors emotion i zeszła mi na rudo;/ kiedy malowałas?
chance509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.