Kosmetyki mineralne Joppa Minerals - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 16:18   #151
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jak najbardziej. Buff'd i Joppa w tych lżejszych formułach są idealne dla mnie. Zaraz za nimi Meow. Teraz tylko dopracuję wybór odpowiedniego koloru pozostaną mi też poszukiwania pudru wykańczającego. Krzemionka jest ok jako primer, na razie do wykańczania stosuję Kryolan
No ja właśnie dzisiaj zastosowałam pierwszy raz Buff'd Light na filtr i też jestem bardzo zadowolona. Co prawda kolor mam za jasny, więc muszę zamówić próbkę o ton ciemniejszą, ale po przybrązowieniu się moim nowym brązerem z Joppa jest bardzo fajnie aż to teraz.
Więc moje ulubione podkłady do filtrów to jak na razie w kolejności:
  • Lumiere w formule VV
  • Joppa w formule Soft Coverage i Simple Radiance
  • Buff'd z formule Light
  • EDM w formule Matte
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:28   #152
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No ja właśnie dzisiaj zastosowałam pierwszy raz Buff'd Light na filtr i też jestem bardzo zadowolona. Co prawda kolor mam za jasny, więc muszę zamówić próbkę o ton ciemniejszą, ale po przybrązowieniu się moim nowym brązerem z Joppa jest bardzo fajnie aż to teraz.
Więc moje ulubione podkłady do filtrów to jak na razie w kolejności:
  • Lumiere w formule VV
  • Joppa w formule Soft Coverage i Simple Radiance
  • Buff'd z formule Light
  • EDM w formule Matte
hehe, trzeba nam rankingu ogólnowizażankowego
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:45   #153
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hehe, trzeba nam rankingu ogólnowizażankowego
Najlepiej coś na kształt biochemicznego KWC
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:38   #154
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Skoro macie doświadczenie z Joppa i Lumiere to może mi podpowiecie mi jakie kolory próbek zamówić z Joppa , jeżeli z Lumiere z formuły VV pasuje mi kolory LM Warm i LM Beige ?


z góry dziękuję za pomoc
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:45   #155
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Masz Ci los.. wydaje swoje ostatnie 16zł na Joppa.. Dobrze ze nie mam karty kredytowej/debetowej

Wzielam starter kit:
3pc. Mini Sampler Choice of Color: FC Medium Light #1
Choice of Color: SC Light #1
Choice of Silk: Original Medium


i cien Courtney..

..choc zastanawialam sie nad zielenia bo nigdy zielonego nie uzywalam..

Ale wiecie co.. dziwna sprawa, na PP mialam 2zł na koncie a chcialam z banku BZWBK przelac 14zł na PP.. no ale wybralam te rzeczy na stronce Joppa.. przeszlam do PP i hmmm zaakceptowalo platnosc, ale ja tam mialam tylko 2zł!!!!

You have successfully completed payment for order number

1 Złoty polski = 0,282017 Dolary amerykańskie .. Jak to jest przeliaczne? Przeciez dolar to jakies 3,5zł?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-10 o 17:49
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 18:20   #156
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Anecka sprawdź na swoim koncie bankowym, czy masz zablokowana kwotę za te zakupy. Może Twój PayPal jest powiązany z kartą i ściąga Ci automatycznie z konta kasę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 18:28   #157
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Anecka sprawdź na swoim koncie bankowym, czy masz zablokowana kwotę za te zakupy. Może Twój PayPal jest powiązany z kartą i ściąga Ci automatycznie z konta kasę.
Oh Yee No to super, nie musze czekac az mi kasa na PP wplynie..
Ciekawe czy trafilam z kolorami, niestety nie znalazlam swatcha medium light 1 FC, ale chyba zrobilam blad moglam dac odwrotnie FC Light a SC medium Light, no ale niewazne

Troche sie zastanawialam nad wersja FC, bo mika jest dalej w skladzie a to podobnie jak buff'd ktore u mnie sie w ogole nie sprawdzily... ale zobaczymy!

Szukam kremowych mineralow bardziej a te ponoc takie sa.

Swatrze cieni do oczu trzeba zrobic na reku jak ktos ma Szukalamw necie trafilam na pare ale tego co zamowilam nie ma, a szkoda
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 18:31   #158
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość

1 Złoty polski = 0,282017 Dolary amerykańskie .. Jak to jest przeliaczne? Przeciez dolar to jakies 3,5zł?
To znaczy, że za 1 złotówkę możesz kupić 28,2017 centów
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 18:45   #159
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
To znaczy, że za 1 złotówkę możesz kupić 28,2017 centów
Mogliby po chlopsku pisac ze 1$ to 4zł

Nie moge sie doczekac juz przesylki.. Pewnie na poczatku marca sie pojawi, odlcizam dni hehe

Tylko martwi mnie jeszcze fakt, ze podalam bez polskich liter oczywiscie adres.. ale jak juz napisane bylo, ze complete, zaplacone itd.. to adres byl oznaczkowany w miejscu ulicy :/ no ale dojdzie.. tzn oby
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 18:50   #160
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Mogliby po chlopsku pisac ze 1$ to 4zł

Nie moge sie doczekac juz przesylki.. Pewnie na poczatku marca sie pojawi, odlcizam dni hehe

Tylko martwi mnie jeszcze fakt, ze podalam bez polskich liter oczywiscie adres.. ale jak juz napisane bylo, ze complete, zaplacone itd.. to adres byl oznaczkowany w miejscu ulicy :/ no ale dojdzie.. tzn oby
Dojdzie na pewno i chyba szybciej niż w marcu. Do mnie Joppa zazwyczaj idzie 8-9 dni
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:22   #161
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Skoro macie doświadczenie z Joppa i Lumiere to może mi podpowiecie mi jakie kolory próbek zamówić z Joppa , jeżeli z Lumiere z formuły VV pasuje mi kolory LM Warm i LM Beige ?


z góry dziękuję za pomoc
hmmm, na pewno #2 bo one są cieplejsze, z nutką żółci.
Light #2, Medium Light #2?
ja mam Light #2-wklejam fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joppaPodkłady.jpg (77,3 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joppaPodkładyA.jpg (72,7 KB, 100 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 19:58   #162
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Ja mam dzisiaj od 13 podkład Lightest#1, jako primer krzemionka i na sam spód korektor. Dałam tym razem dwie warstwy i krycie już jest super, a i korektor się nie odznacza, ale... podkład pięknie uwidocznił mi suche skórki. Co prawda widać to tylko z bardzo bliska, ale i tak źle się z tym czuje.
I mam wrażenie, że ten odcień jest nieco za różowy? Muszę zamówić jak Frantic mieszankę Lightest#1 i #2 i osobno #2. I w innych formułach.
Przypływ gotówki jest to idę zamawiać minerały. (Chociaż najpierw chyba zapłacę za zamówienie z BU i allegro ).

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-10 o 20:00
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:39   #163
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hmmm, na pewno #2 bo one są cieplejsze, z nutką żółci.
Light #2, Medium Light #2?
ja mam Light #2-wklejam fotkę

Dziękuje
Agnieszko, a kolorystycznie pasuje Ci Light#2, nie jest za ciemny dla Ciebie ?.... z tego co pamiętam, to ja jednak mam trochę ciemniejszą karnację i może faktycznie Medium Light #2 byłby dobry jeżeli dla Ciebie Light #2 jest odpowiedni.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:47   #164
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Dziękuje
Agnieszko, a kolorystycznie pasuje Ci Light#2, nie jest za ciemny dla Ciebie ?.... z tego co pamiętam, to ja jednak mam trochę ciemniejszą karnację i może faktycznie Medium Light #2 byłby dobry jeżeli dla Ciebie Light #2 jest odpowiedni.
dla mnie najlepszy jest teraz Lightest #2, Light jest trochę za ciemny ale wiosną będzie ok Joppa najjaśniejsze nie są tak mega jasne jak w innych firmach.
Spróbuj z próbkami light #2 i medium light #2
Starter próbkowy http://www.joppaminerals.com/catalog...58/5964846.htm to koszt 5$, a przesyłka jest teraz gratis
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:59   #165
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dla mnie najlepszy jest teraz Lightest #2, Light jest trochę za ciemny ale wiosną będzie ok Joppa najjaśniejsze nie są tak mega jasne jak w innych firmach.
Spróbuj z próbkami light #2 i medium light #2
Starter próbkowy http://www.joppaminerals.com/catalog...58/5964846.htm to koszt 5$, a przesyłka jest teraz gratis
Aga jak to możliwe, że Lightest #2 z Joppa jest dla Ciebie dobry i Meow numery 0 też. Przecież one są o kilka tonów różne. Dla mnie Meow 0 każdy jest za jasny a Lightes #2 z Joppa za ciemny. Nic nie rozumiem już.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 21:08   #166
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Ech, tak dumam sobie nad zdjęciami Agi z porównaniem #1 i #2 i wychodzi na to, że potrzebowałabym czegoś pomiędzy- jestem sobie taki mały pośredniaczek. Czyli przydałoby się trochę pomieszać :/ Niestety, zamówiłam Lightest #1 i Light #2. No zobaczymy.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 21:14   #167
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Hmm, chciałabym zamówić sobie mieszankę Lightest 1 i 2 w tym zestawie http://www.joppaminerals.com/catalog...58/4181449.htm ale gdzie ja mam im to napisać?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:39   #168
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1092029 1]Hmm, chciałabym zamówić sobie mieszankę Lightest 1 i 2 w tym zestawie http://www.joppaminerals.com/catalog...58/4181449.htm ale gdzie ja mam im to napisać?[/quote]

Sunprince ale Joppa nie miesza podkładów (chyba). Musisz zamówić dwie próbki i samemu je zmieszać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:55   #169
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

To co ja sobie ubzdurałam, że miesza?

Za dużo tych mineralnych stron.
No nic, trudno. Dzięki!
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 23:23   #170
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Swoja drogą szkoda ze nie miesza...nawet zastanawiałam sie aby do nich napisac...i o kitach rowniez..Chciałam sobie kupic kit 3 pudełeczek za 24$ ale jestem zmuszona do zakupu 2 podkladow i pudru... a ja wykombinowalam to sobie inaczej...
EDM jest bardziej elastyczne..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 08:20   #171
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Aga jak to możliwe, że Lightest #2 z Joppa jest dla Ciebie dobry i Meow numery 0 też. Przecież one są o kilka tonów różne. Dla mnie Meow 0 każdy jest za jasny a Lightes #2 z Joppa za ciemny. Nic nie rozumiem już.
nie mam pojęcia, jakoś tak się wtapiają w skórę dziś mam Meow 1-Korat i przy aplikacji wydawał się idealny, zanim nałożyłam puder wykańczający troszkę jakby przyciemniał ale Kryolan go nieco rozjaśnił. Lightest Joppa z kolei jest minimalnie za ciemny, ale o ułamek tonu i nie ciemnieje na skórze po nałożeniu. Potem i tak nakładam jasny Kryolan więc wszystko wygląda podobnie. Zresztą twarz po kwasach mam jasniejszą (naprawdę jest bardzo jasna) od szyi i w zależnosci od humoru dobieram podkład do twarzy lub szyi
Muszę w sobotę może popstrykac zdjęcia w świetle dziennym
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:08   #172
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dla mnie najlepszy jest teraz Lightest #2, Light jest trochę za ciemny ale wiosną będzie ok Joppa najjaśniejsze nie są tak mega jasne jak w innych firmach.
Spróbuj z próbkami light #2 i medium light #2
Starter próbkowy http://www.joppaminerals.com/catalog...58/5964846.htm to koszt 5$, a przesyłka jest teraz gratis

no właśnie...ciagle jakaś okazja składałam wczoraj wieczorem zamówienie na próbki za 12 $ ! bo oprócz zestawu za 5$ wzięłam jeszcze więcej próbek i nie potwierdziło mi zamówienia ,bo paypal nie potwierdził płatności bo niby było 0 $ , a zero to tylko przecież za przesyłkę było !! Było późno zrezygnowałam z ponownego wrzucania próbek do koszyka i złożyłam zamówienie dzisiaj rano i co
mam ściągnięte pieniądze 2 razy przez paypal i dostałam potwierdzenie z Joppa na zamówienie wczorajsze i pewnie jeszcze dostanę potwierdzenie z dzisiaj...
oszczędnie jak diabli 24 $ za próbki .........ale okazja im się trafiła

ps. już mogę potwierdzić, że 2 zamówienia na pewno złożyłam, Joppa confirmed my second order

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-02-11 o 12:24 Powód: dopisek ps.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:23   #173
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
no właśnie...ciagle jakaś okazja składałam wczoraj wieczorem zamówienie na próbki za 12 $ ! bo oprócz zestawu za 5$ wzięłam jeszcze więcej próbek i nie potwierdziło mi zamówienia ,bo paypal nie potwierdził płatności bo niby było 0 $ , a zero to tylko przecież za przesyłkę było !! Było późno zrezygnowałam z ponownego wrzucania próbek do koszyka i złożyłam zamówienie dzisiaj rano i co
mam ściągnięte pieniądze 2 razy przez paypal i dostałam potwierdzenie z Joppa na zamówienie wczorajsze i pewnie jeszcze dostanę potwierdzenie z dzisiaj...
oszczędnie jak diabli 24 $ za próbki .........ale okazja im się trafiła
Napisz do nich, że omyłkowo złożyłaś zamówienie dwa razy. Na pewno to drugie anulują i zwrócą Ci kasę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:50   #174
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Kobietko, przepraszam, dopiero dzisiaj odkrylam PW od Ciebie! ale pomoc ze mnie i tak bylaby zadna, bo dopiero zaczynam testowanie Joppa, a testowanie Lumiere chyba juz zakonczylam Zreszta widze, ze zlozylas juz zamowienie.

Ja dzisiaj dwa razy nalozylam Simple Radiance w kolorze Prairie Wheat - raz saute, drugi raz na odrobine dry flo. No i ten drugi raz jest zdecydowanie fajny, na podklad dalam STF bronzer i kurcze jakis taki fajny mam kolor twarzy. Od poczatku, po otrzymaniu paczki z Joppa, uwazalam, ze Prairie Wheat ma oryginalny kolor; w ogole kolory formuly Simple Radiance wydaja mi sie wyjatkowe. Nie takie standardowe zolcie, beze itp, jak pozostale formuly w pozostalych firmach. Zobacze jak sie bedzie sprawowal jutro caly dzien w pracy. Najwyrazniej jednak moj pomysl (korektor na plamki, dry flo na swiecace partie i do tego jak najlzejsza formula) ma sens.

Aha, Lightest#2 jest dla mnie zdecydowanie za jasny. Powedruje na wymiankowy, gdyby ktos chcial.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:59   #175
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kobietko, przepraszam, dopiero dzisiaj odkrylam PW od Ciebie! ale pomoc ze mnie i tak bylaby zadna, bo dopiero zaczynam testowanie Joppa, a testowanie Lumiere chyba juz zakonczylam Zreszta widze, ze zlozylas juz zamowienie.

Ja dzisiaj dwa razy nalozylam Simple Radiance w kolorze Prairie Wheat - raz saute, drugi raz na odrobine dry flo. No i ten drugi raz jest zdecydowanie fajny, na podklad dalam STF bronzer i kurcze jakis taki fajny mam kolor twarzy. Od poczatku, po otrzymaniu paczki z Joppa, uwazalam, ze Prairie Wheat ma oryginalny kolor; w ogole kolory formuly Simple Radiance wydaja mi sie wyjatkowe. Nie takie standardowe zolcie, beze itp, jak pozostale formuly w pozostalych firmach. Zobacze jak sie bedzie sprawowal jutro caly dzien w pracy. Najwyrazniej jednak moj pomysl (korektor na plamki, dry flo na swiecace partie i do tego jak najlzejsza formula) ma sens.

Aha, Lightest#2 jest dla mnie zdecydowanie za jasny. Powedruje na wymiankowy, gdyby ktos chcial.
Mówiłam, że Prairie Wheat Ci się spodoba. On w ogóle w słoiczku dość ciemny się wydaje, a na twarzy cudo
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:59   #176
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Aha, Lightest#2 jest dla mnie zdecydowanie za jasny. Powedruje na wymiankowy, gdyby ktos chcial.
A co byś za niego chciała?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:04   #177
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dwa razy nalozylam Simple Radiance w kolorze Prairie Wheat - raz saute, drugi raz na odrobine dry flo. No i ten drugi raz jest zdecydowanie fajny, na podklad dalam STF bronzer i kurcze jakis taki fajny mam kolor twarzy. Od poczatku, po otrzymaniu paczki z Joppa, uwazalam, ze Prairie Wheat ma oryginalny kolor; w ogole kolory formuly Simple Radiance wydaja mi sie wyjatkowe. Nie takie standardowe zolcie, beze itp, jak pozostale formuly w pozostalych firmach. Zobacze jak sie bedzie sprawowal jutro caly dzien w pracy. Najwyrazniej jednak moj pomysl (korektor na plamki, dry flo na swiecace partie i do tego jak najlzejsza formula) ma sens.

Aha, Lightest#2 jest dla mnie zdecydowanie za jasny. Powedruje na wymiankowy, gdyby ktos chcial.
Pranie, fakt, widzialam Cie tylko przez chwile, ale zapamietalam, ze jednak jestes duzo jasniejsza
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:09   #178
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Joppa wysyla maila ze wyslali juz rzeczy? Pytam bo na ich stronie nie ma mozliwosci logowania sie i posiadania wlasnego konta (?) przynajmniej ja tego nie widze..

Dostalam maila Potwierdzenie zapłaty dla firmy Joppa Minerals, ale w polu gdzie jest moja adres pisze "Twój adres niepotwierdzony"
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:12   #179
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Dominika, intuicja mi mowila ze go polubie - i tak sie stalo, od pierwszego wejrzenia
Sunprince, przepraszam - mam Lightest #1, nie 2. Chcesz?
W ogole mam sporo nowosci. Dzisiaj jak tylko poloze malego spac, uzupelnie swoje wymiankowy watek.
Rocki, od czego/kogo jasniejsza? chyba nie od Ciebie? ;-)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:14   #180
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Nie, Lightest#1 mam, chciałam właśnie spróbować Lightest#2.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 15:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.