czy ON jest ciachem? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 21:36   #91
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: czy ON jest ciachem?

ja się trochę zgodzę z Wyrakiem .Nie uważam,żeby Polki jak to się często mówi"były najpiękniejszymi kobietami na świecie".Jak w każdym kraju mamy swoje perełki,dziewczyny naprawdę śliczne i dziewczyny mniej wyróżniające się urodą.Myślę też jednak ,ze większość jest mimo wszystko przeciętna(co nie znaczy brzydka!).
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:45   #92
Behema
Przyczajenie
 
Avatar Behema
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: czy ON jest ciachem?

Osoba z którą jestem musi być ciachem w moich oczach. Ciastkiem z kremem, które można schrupać. Tortem czekoladowym, który opanowuje moje myśli. Nawet jeśli czasem są jakieś problemy, przestoje to przecież wystarczy się przytulić, poczuć zapach bliskiej osoby, by znów czuć, że jest się na właściwym miejscu. To się chyba miłość nazywa:P



Choć patrząc teraz na chłopaka z którym byłam 3 lata to zastanawiam się "co ja takiego w nim widziałam". Tak jakoś działamy. Kochamy ciastka, które mamy w jadłospisie, a te przeterminowane tracą atrakcyjność.
Behema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:55   #93
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: czy ON jest ciachem?

mój jest mega wielkim i słodkim ciasteczkiem i nie obchodzi mnie co inni myslą-ważne ze w moich oczach jest słodki i sexowny i działa na mnie tak jak zaden inny
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 22:26   #94
enter code
Zadomowienie
 
Avatar enter code
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 756
Dot.: czy ON jest ciachem?

mój jest cudowny. no ciacho z lukrem, miodem i orzeszkami taki męski grrr
__________________
Zacznij od tego co znasz, a potem wymyśl to na nowo. Nie zdziw się, gdy zobaczysz że niesamowite kwiaty rosną na zwykłej ziemi. S.King

enter code jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:39   #95
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: czy ON jest ciachem?

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Bez przesady, kobiety na zachodzie to nie paszczury, ale na 100 Polek na pewno przypada więcej ładnych kobiet niż na 100 Angielek/Amerykanek/Niemek itp.
Nie wiem z tym na pewno. Pisanie o Polkach w kontekscie - slowianskiego typu urody jest wg mnie nie do konca na miejscu - bo sporo zawdzieczamy temu, jakim bylismy przez wieki narodowosciowym/genetycznym tyglem w Europie.

Jak juz mowilem - minus otylosc, to wcale to porownanie z wieloma krajami nie wypadnie lepiej.

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Słowiański typ urody ma to do siebie, że wygląda dobrze na kobietach, wystarczy spojrzeć na wybiegi w Paryżu czy Nowym Jorku.
A co to za bzdura? Brazylijki, ktore tabunami okupuje wybiegi, katalogi VS itd. itp., to niby slowianski typ urody?
Skad w ogole wniosek, ze modelki to jakies wyznaczniki piekna - modelki musza wygladac tak a nie inaczej, dla mnie wcale to nie jest kanon piekna. Np. taka Monica Bellucci, ktora wyglada maksymalnie niemodelkowo bije na leb wszystkie te wieszaki.

Latynoski, poludniowy, kazdy inny typ urody moze tak samo dobrze na kobiecie wygladac jak slowianski

Naprawde, nie rozumiem tego nieuzasadnionego poczucia - jestem Polka, jestem piekna.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 17:34   #96
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: czy ON jest ciachem?

Zgodzę sie z Wyrakiem. W moim przekonaniu całkowicie nieuzasadniona jest opinia, że przeciętna Polka jest ładniejsza niż przeciętna Szwedka czy Brazylijka. Przeciwnie, uważam, ze kobiety np. z Włoch czy Hiszpanii, ale nie skupiamy sie na południowym typie urody, bo również Skandynawki, są ładniejsze, ciekawsze.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 17:44   #97
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: czy ON jest ciachem?

Cytat:
Napisane przez Linka25
Zgodzę sie z Wyrakiem. W moim przekonaniu całkowicie nieuzasadniona jest opinia, że przeciętna Polka jest ładniejsza niż przeciętna Szwedka czy Brazylijka. Przeciwnie, uważam, ze kobiety np. z Włoch czy Hiszpanii, ale nie skupiamy sie na południowym typie urody, bo również Skandynawki, są ładniejsze, ciekawsze.
Nie da sie calego narodu okreslic jako atrakcyjny/przecietny/brzydki. Wszedzie znajda sie piekne kobiety, tak samo jak i te "niezadbane". Oprocz tego kazdy ma inny gust - niektorym bardziej podobaja sie kragle kobiety o ciemnej karnacji, niektorym bardzo szczuple jasnowlose dziewczyny, itp. Poza tym Polska jest krajem z bardzo duza roznorodnoscia, jesli chodzi o aparycje. Chyba nie ma co na ten temat dyskutowac.

Edytowane przez 8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Czas edycji: 2010-02-10 o 17:45
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 17:46   #98
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: czy ON jest ciachem?

A ja nie potrafię nazwać swojego Tżta "ciachem" ogólnie określenie "ciacho" jest dla mnie jakieś żenujące... o żadnym facecie nie potrafię powiedzieć, że jest przystojny tzn. może być obiektywnie przystojny, w sensie, że większości kobiet się podoba np. jakiś znany aktor ale mnie uroda nie rusza.

Mój Tż jest moim zdaniem przeciętny, normalny co nie znaczy, że mnie nie pociąga -nie zamieniłabym go na żadnego niby "superprzystojnego" aktora/modela itp.
Nie potrafię oceniać męskiej urody. Mam wielu znajomych np. kolegę modela na studiach za którym piszczą wszystkie laski a dla mnie to po prostu facet a nie "przystojny" czy "ciacho". O kobiecie potrafię powiedzieć "piękna, chciałabym tak wyglądać" a o facecie nie powiem "ale przystojniak".

Co do tego, że Polki są piękniejsze od innych to uważam, że to taka sama ściema jak zdanie "nie ma brzydkich kobiet są tylko zaniedbane". Wszystko to rzecz gustu. Ja lubię typ urody a la rosyjska lolitka i modelingową urodę baby face (duże oczy, dziecięca buzia a la Gemma ward) może dlatego, że sama mam taki typ urodu.... a nie przepadam za latynoskimi rysami i egzotyką, którą wielu mężczyzn tak uwielbia.
Dlatego dla mnie wiele Rosjanek jest ładniejszych od Brazylijek ale to po prostu kwestia gustu.
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:21   #99
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: czy ON jest ciachem?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Dlatego dla mnie wiele Rosjanek jest ładniejszych od Brazylijek ale to po prostu kwestia gustu.
Dla mnie również
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:31   #100
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: czy ON jest ciachem?

ciekawe pytanie. u mnie było tak, że na początku wydawał mi się przeciętny. nie pasował kompletnie do mojego 'ideału', a nawet kilku 'typów ideału' ale teraz, kiedy jesteśmy razem już dłuższy czas, kiedy na niego patrzę, myślę: przystojniak jesteś
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 23:57   #101
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: czy ON jest ciachem?

taaak.. mój jest ciachem
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 01:05   #102
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: czy ON jest ciachem?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie wiem z tym na pewno. Pisanie o Polkach w kontekscie - slowianskiego typu urody jest wg mnie nie do konca na miejscu - bo sporo zawdzieczamy temu, jakim bylismy przez wieki narodowosciowym/genetycznym tyglem w Europie.
Do tej pory nie wiem, jak niektóre Wizażanki potrafią rozpoznać Polkę za granicą. Z reguły z rozpoznaniem Angielki czy Niemki nie mam problemu, ale nasz naród jest już imho zdecydowanie bardziej zróżnicowany pod tym względem ("czystych" Słowian, to ze świecą szukać...).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 01:20   #103
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: czy ON jest ciachem?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Do tej pory nie wiem, jak niektóre Wizażanki potrafią rozpoznać Polkę za granicą. Z reguły z rozpoznaniem Angielki czy Niemki nie mam problemu, ale nasz naród jest już imho zdecydowanie bardziej zróżnicowany pod tym względem ("czystych" Słowian, to ze świecą szukać...).
Pedoberki z dalekiego wschodu przytargano i sie zrobilo zroznicowanie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 06:16   #104
futura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 365
Dot.: czy ON jest ciachem?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Do tej pory nie wiem, jak niektóre Wizażanki potrafią rozpoznać Polkę za granicą. Z reguły z rozpoznaniem Angielki czy Niemki nie mam problemu, ale nasz naród jest już imho zdecydowanie bardziej zróżnicowany pod tym względem ("czystych" Słowian, to ze świecą szukać...).
może nie o wygląd, a o sposób bycia chodzi
futura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 08:33   #105
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: czy ON jest ciachem?

jest ciachem w 100%
Innym kobietom bardzo się podoba i faceci też go za przystojnego uważają. Ale ciiicho żeby w dumę nie popadł
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:08   #106
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: czy ON jest ciachem?

Cytat:
Napisane przez tequillaaaaaa Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawiam , czy wszystkie patrzac na swojego faceta myślicie
'łał ale ciacho'?
Czy zawsze to ze z kims jestesmy oznacza ze podoba nam sie fizycznie?
Mój TŻ dla iinych kobiet może nie wydawać się ciachem. Ale dla mnie jest najcuodwniejszy i najprzysztjniejszy na świecie Jak na niego patrzę, to mam ochotę od razu dotykać tak mi się podoba. To chyba miłość zakłada nam różowe oklulary albo klapki na oczy, bo patrząc na to z boku mój TŻ totalnie nie jest w "moim typie", ale podoba mi się szalenie
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:51   #107
futura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 365
Dot.: czy ON jest ciachem?

Cytat:
Napisane przez koniarka Pokaż wiadomość
Mój TŻ dla iinych kobiet może nie wydawać się ciachem. Ale dla mnie jest najcuodwniejszy i najprzysztjniejszy na świecie Jak na niego patrzę, to mam ochotę od razu dotykać tak mi się podoba. To chyba miłość zakłada nam różowe oklulary albo klapki na oczy, bo patrząc na to z boku mój TŻ totalnie nie jest w "moim typie", ale podoba mi się szalenie
zgadzam się . powiem więcej - człowiek zakochany nawet dla otoczenia staje się atrakcyjniejszy! człowiek szczęśliwy jest dużo piękniejszy
futura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:55   #108
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: czy ON jest ciachem?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Pedoberki z dalekiego wschodu przytargano i sie zrobilo zroznicowanie


Cytat:
Napisane przez futura Pokaż wiadomość
może nie o wygląd, a o sposób bycia chodzi
Z kontekstu wynikało, że o wygląd (typ urody). Ja np. nie umiem odróżnić przeciętnej Czeszki od przeciętnej Polki.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:34   #109
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: czy ON jest ciachem?

Jako, że obecnie jestem singielką wypowiem sie co do byłych facetów.Pierwszy spodobał mi się odrazu, jest bardzo przystojnym facetem <nie tylko dla mnie>wiele kobiet zwracało na niego uwagę.Mój drugi zwyczajny facet, nie w moim typie, jednak kiedy sie zakochałam....był ideałem co do wyglądu , pociągał mnie bardzo.W mniemaniu innych kobiet nie był az taki oh ehMimo to,z dnia na dzień podobał mi się coraz bardziej.Jednym zdaniem mozna powiedziec....Co ta miłośc robi z człowieka
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.